Czupakabra wygrała konkurs Eurowizji.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Polski wstępniak do pornusa daleko z tyłu. Naszą gwiazdę nazwano seksowna dojarką i śliniło si ędo jej "wdzięków" , przed telewizorami, sporo zblazowanych angoli i nie tylko.

Naród który obdarzył Europę Hitlerem sprezentował kolejne monstrum. Tak słyszałem bowiem nie ogladałbym takich popisów nawet z karabinem przystawionym do głowy. Nareszcie teraz  wiem co oznacza okreslenie "drag quinn". Podobno określenie "drag" odnosi się do długich powłóczących się po ziemi sukien- ale pewności uczeni nie mają. Bruksela pewnie utworzy jakiś paromilionowy fundusz na odpowiednie badania.Tak czy inaczej polkie tłumaczenie brzmi: "ciągnij się wywłoko".

Cale to wydarzenie nie byłoby warte ani uwagi ani garści kłaków, gdyby nie to że niestety Polska nieodwracalnie wlazła w bagno z którego się już raczej nie wydostanie.

    

To co zaprezentowała Eurowizja to niestety Euro - WIZJA - czyli wizja przyszłej Europy.

Otrzymaliście wizję tego co was czeka. Sodoma i Gomora zdają sie być wobec przyszłości naszych dzieci i wnuków jedynie bursą dla panienek z dobrych domów.

Pomijam fakt że w jakimś kraju trafi sie zboczeniec promujacy sobie podobnych. Ale ze znaleźli się inni którzy na dziwoląga ( jakie kiedyś pokazywano w klatach w cyrku ) zgłosował ,na to żadnego logicznego wytłumaczenia być nie może. Czy ktoś pamieta o takich uczestnikach tego samego konkursu jak:  ABBA, Julio Iglesias czy Celine Dion.

Co ze sztuką śpiewania ma taki wstepniak do pornusa:

 

Jak zdegenerowane już musi być społeczeństwo europejskie ze dopuszcza się takich ekscesów, do jakich doszło w tergorocznej edycji ?

Ukraina, która jest ostanio jakby symbolem rzeczywistości także w Kopenhadze użyła symbolu:

 

Jeszcze troche a wszyscy staniecie się jak chomiki , całe życie biegając w swojej karuzeli. Mając napełnione genetycznie modyfikowanym żarciem geby i brzuszki, wyzuci z religii i moralności oraz umiejetności samodzielnego myślenia, bedzie, jak chomik, podążali drogą bez początku i celu.

PS. Rosyjski polityk Witalij Milonov, jeden z architektów propagandy praw gejów w Rosji, nazwał  to :cuś" co wygrało konkurs Eurowizji  "zboczeńcem" a całe  wydarzenie "wylęgarnią sodomii". 

I to by było na tyle.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:12)

Komentarze

Przecież to było wiadomo od poczatku, że żydowszyzna wszczepi Europie  bakcyla w postaci baby z brodą, czyli cioty z paróweczką.

No bo jak inaczej można rozmyć morale narodów,  zamazać  męskość i  kobiecość,  zadrwić z tradycji i podstaw chrześcijaństwa ?

 

Już tydzień temu wspomniałem, że ciota z brodą na górze i brodą na dole, z dziurą z przodu i dziurą z tyłu i małym serdelkiem pośrodku,  pokona skansenowego soft pornola Made in Poland

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1424911

To jest facet i mówienie o nim "ona" bo zakłada sukienki to tak jak mówienie o każdej kobiecie w spodniach "on". Głos ma niezły , ale poza tym to chory człowiek. Facet który przebiera się w damskie ciuchy, który stylizuje się na kobietę, a jednocześnie podkreśla swoją męskość brodą (wg mnie trochę podrasowaną). Promowanie takich zachowań jest chore. Wkrótce umawiając się z kobietą na randkę trzeba będzie sprawdzać czy to przypadkiem nie "on". To nie jest zdrowe.Autentycznie wymiotować mi się chce gdy patrzę na to coś. Wygrana tego czegoś świadczy o całkowitym upadku Europy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1424928

Pomijając erotyzm i reklamę dla Słowianek jako prostytutek, dupodajek, cichodajek i puszczalskich szmat…piosenka „My Słowianie” nie brzmi jakoś po słowiańsku. Stroje nawiązują do ludowości, ale sposób śpiewania jakby murzyński (made in USA).Cywilizacja Europejska upada, ludzie wolą coś z brodą biustem i genitaliami pod suknia, niż 5 pięknych Słowianek… Domagają się równości a nie wiedzą co to wolność…Tylko czy Ci co to popierają lub są obojętni chcieliby aby ich córki zapuszczały brody? ich synowie dorabiali sobie biust? by ich zony mialy genitalia pod sukienka, czy to ma być przyklad dla dzeci i wzor do nasladowania? Gdzie to coś na koniec mówi ze nic ich nie powtrzyma a ludzie popieraja ten trend gejostwa mieszania plci i domagaja sie jeszcze wiecj praw dla tych degeneratow, ktorzy skutecznie niszcza porzadek i naturalny lad na tym swiecie!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1424913

"Twój Ruch" ma już nawet odpowiednią kandydatkę. Na razie w Sejmie, ale w przyszłym roku zapewne będzie musiał(a) znaleźć sobie inne zajęcie...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

M-)

#1424920

Haha, no to w sumie miałeś spokój i brak nerwów w temacie... jak się uchowałeś? Ja, kilka miesięcy po przyjeździe do US, a było to w 1981, zostałem zaproszony przez znajomych na letnią wycieczkę, na Fire Island. Jak zobaczyłem to pedalstwo łażące nago, pieprzące się na wydmach, te tłumy zboczków i ich rozbiegane oczka mierzące każdą osobę pod wiadomym względem, ich słowne zaczepki... to było jak film sci-fi! Punktem szczytowym wycieczki był występ drag-queens (nie quinns), co mnie nie tylko doprowadziło do znudzenia, ale i do śmiechu, bo przypominało mi to występy w przedszkolu, kiedy chłopcy się przebierają za górali, czy zbójników, ubierając dziwne stroje i przylepiając wąsy i brody. W każdym razie, pomyślałem, że u nas to nie ma szans. Ale dzisiaj powiem, że ma szanse, bo głupota ludzka jest nieograniczenie zwycięska. 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1424922

Praktycznie nie mam do czynienia z pedałami. nawet nie jeżdżę na rowerze. Przedewszystkim nie bywam tam gdzie oni. Na ulicy spotykam ich raczej sporadycznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1424970