Judasz przynajmniej miał honor i powiesił się sam.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Zrobił się szumek o powieszone portrety. Portrety z natury produkuje się po to aby je powiesić. A wiesza się je różnie.

Jeśli nie czujemy się pewnie w wieszaniu obrazów, warto trzymać się symetrii. Dwie grafiki obok siebie albo całe rzędy.

     

Czy przyszło by do głowy komukolwiek kwestionować fakt że te portrety wiszą. A wiszą i nikt nie docieka na czym na gwoździu czy na haku. Nikt nie docieka czy zawieszenie na haku jest zaszczytne czy haniebne i czy zagraża bezpieczeństwu powieszonych (portretów)....

Antonio Tajani zapowiedział, że zwróci się do premier Beaty Szydło o zapewnienie bezpieczeństwa polskim europosłom w związku z wieszaniem ich portretów na atrapach szubienic przez narodowców.

Dopiero z listu dowiemy się czy chodzi o bezpieczeństwo zawieszonych portretów.

     

Ale tu widać że o każdy zadbano i indywidualnie strzegą ich przed spadnięciem z zawieszki wyznaczone osoby.

Nikomu nie przyszło do głowy aby pisać listy do kogokolwiek gdy ta "bycz" paraduje z głową Prezydenta USA.

Wracając do wieszania obrazów czy portretów.

Jak wieszać obrazy?

https://www.morizon.pl/blog/jak-wieszac-obrazy-poradnik/


Jeśli kusi Cię nie jeden portret a cała galeria? Zanim sięgniesz po młotek, warto też dokładnie wyznaczyć, gdzie będzie wisiał. I oczywiście – czy chcesz dziurawić ścianę gwoździami, czy może lepiej poszukać innego rozwiązania? Obrazy o wymiarach poniżej 50 x 60 cm wiszące samotnie na pustej ścianie także nie wyglądają dobrze.

Gwoździe i haczyki, a może coś innego?

W przypadku większej liczby obrazów najwygodniej wykorzystać gotowy system szyn z linkami. Warto też dopilnować, by obraz wisiał w miejscu starannie dobranym, ale także dobrze oświetlonym. Weź pod uwagę wszystkie źródła światła ­- zarówno sztucznego, jak i naturalnego.

I tak zrobili ci co zorganizowali wystawe portretów w Katowicach.

I to może ze względu na miasto wystawy portretów KATO-WICE stojaki komuś skojarzyły sie z szubienicami. Ale przeciez dla jednej wystawy i zadaowolenia neokomuchów z Brukseli nie bedziemy wracać do nazwy Stalinogród.

Nawiązując do troski pana Tajaniego aby zapewnić posłom do PE warunków aby bez obaw mogli wyrażać niezależne opinie Premier Beata Szydło powiedziała że w swojej odpowiedzi na zapowiadany list poprosi go o to, aby to onw europarlamencie zagwarantował wszelką kulturę polityczną”. Zaznaczyła, że ma na myśli obrażanie i szkalowanie Polski i innych krajów przez niektórych europosłów.

„Uważam, że tym samym – obrażając, szkalując i stosując taką retorykę, również nasi europosłowie nie tylko mogą tu czuć się dotknięci, ale również mogą się obawiać i czuć się niepewnie w europarlamencie” - zaznaczyła.

I o to raczej właśnie chodzi.

PS.A czemu ten pajac nie napisał w w sprawie spektaklunienawiści "klątwa" w Warszawie gdzie z symbolami chrześcijaństwa były wyprawiane większe brewerie niż z symbolami europosłów. Czyżby wtedy jeszcze pisać nie umiał?
W Polsce jest wolność słowa i wypowiedzi według wzorców brukselskich a euro parlamentaryści jako osoby publiczne muszą się liczyć z publiczną krytyką wszelkiego rodzaju. Wieszanie genitaliów na krzyżu tez uznano za wyraz sztuki i artyzmu a krzyż słuzył także tak jak szubienica do wykonywania  kary ostatecznej.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:12)

Komentarze

Chyba logiczniej będzie, gdy napiszesz, że Judasz stracił honor i dlatego powiesił się. Dręczyły go wyrzuty sumienia. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1553681

Zbyt wiele się wymaga od dzisiejszych zdrajców , obecni zdrajcy nie maja honoru ani szacunku dla siebie , jak by mieli szacunek dla siebie to sumienie zmusiło by ich aby zapłacili za zdradę i sprzeniewierzenie się przeciw Ojczyźnie i Narodowi , oraz tych co ich wybrali na reprezentantów Polski w UE.
Dzisiaj jeszcze się uskarżają ze boja sie o siebie i swe życie, co za podłość, im nikt nie grozi i nie groził, wiec o co im chodzi ???

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1553709

Wielkie larum lewactwo podniosło, na okoliczność
publicznej prezentacji lic sprzedajnych europosłów.
Z symbolami chrześcijaństwa więcej się wyprawia
brewerii, ku zgorszeniu tłumów wiernych w oprawie
artystycznej, podniosłej teatralnej scenerii. Dobrze
że pokazano twarze reprezentantów narodu, bo przyszło
by nam czekać pewnie sporo żeby oni sami się powiesili,
- ludzie bez sumienia i honoru.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1553715

A tu elita polska (?) na kolacji.
Ech, łza się w oku kręci...

http://prawy.pl/61637-politycy-pis-na-kolacji-szabasowej-z-izraelskim-ministrem-ajjubem-kara/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1553726

Judasz chociaż miał jeszcze wyrzuty sumienia - przy naszych obecnych zdrajcach to niedościgniony wzór bo ci nie mają już nic i łajdaczą się do samego końca bez nawet cienia wstydu.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1553716

PO-szuści już dawno temu sprzedali honor i przyzwoitość za srebrniki...a wieszać sami siebie nie mają zamiaru - wszak są elytą...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1553727