Palikot pozywa Łażącego Łazarza

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Otrzymałem taką oto serię korespondencji.

List pierwszy:

Szanowny Panie,
Zwracamy się niniejszym z żądaniem zaniechania naruszania przez Pana dóbr osobistych pana Janusza Palikota oraz usunięcia skutków dotychczasowych naruszeń, polegających na zamieszczaniu nieprawdziwych informacji oraz oszczerczych opinii na jego temat w ramach prowadzonego przez Pana
bloga „Listy z emigracji wewnętrznej” (www.antydziad.salon24.pl). Żądamy usunięcia się wszystkich wpisów odnoszących się do pana Janusza Palikota, zaprzestania krytycznych wypowiedzi na jego temat w przyszłości oraz opublikowania na Pańskim blogu przeprosin o następującej treści:

„Wyrażam szczere ubolewanie w zawiązku z publikacjami na niniejszym blogu, które naruszyły dobra osobiste Pana Janusza Palikota, w tym w szczególności jego dobre imię. Wyrażane przeze mnie opinie oparte były na nieprawdziwych okolicznościach oraz zawierały nieuprawnione oceny.”

Spodziewamy się usunięcia wspomnianych notek oraz opublikowania przeprosin niezwłocznie, jednak nie później niż w dn. 5 sierpnia 2010 r.
W przypadku bezskutecznego upływu wyznaczonego terminu, zwrócimy się z żądaniem usunięcia Pańskiego bloga do spółki prowadzącej platformę internetową Salon24.pl oraz skierujemy przeciwko Panu
pozew o usunięcie skutków naruszenia dóbr osobistych, w tym o stosowne zadośćuczynienie pieniężne.
Rozważymy wówczas ponadto skorzystanie ze środków ochrony przed zniesławieniem przysługujących panu Januszowi Palikotowi jako funkcjonariuszowi publicznemu na gruncie przepisów karnych.
Z poważaniem,
Rafał Olszewski

List drugi:

Zwracam się do Pana w związku z publikacjami na blogu www.antydziad.salon24.pl godzącymi w reputację pana Janusza Palikota z prośbą o zmodyfikowanie niektórych wpisów (szczegóły prześlę w kolejnym emailu, po dokładniejszym zapoznaniu się z Pana blogiem). Reprezentuję firmę PR, której powierzona została ochrona wizerunku Pana Posła w Internecie oraz prowadzenie negocjacji w tym zakresie.

Najprawdopodobniej otrzymał Pan już pismo z od prawników Pana Janusza z żądaniem zaprzestania publikacji na jego temat. Chciałbym zapewnić, że kancelaria prawna działała nieco zbyt radykalnie zwracając się do Pana z określonymi żądaniami oraz grożąc podaniem do sądu. To ostatnie jest ostatecznością, ponieważ Pan Janusz nie jest zainteresowany eskalowaniem konfliktu z blogerami ani przenoszeniem go na forum sądowe, czy ogólnie mówiąc – publiczne roztrząsanie pewnych spraw. Jestem przekonany, że możliwe jest zawarcie kompromisu – nie jest naszą intencją ograniczenie Pana swobody wypowiedzi, ale pewne świadome mitygowanie niektórych treści, które naruszają reputację Pana Posła. Pewne uwagi krytyczne są naturalne, z uwagi na różniące Panów opcje polityczne i światopoglądowe, jednak te różnice nie powinny przysłonić podobieństw (Pan Janusz sponsorował przykładowo młodzieżowy zespół muzyki katolickiej „Arka Noego” oraz tygodnik „Ozon”, na łamach którego gościli publicyści związani z PiS). Pan Poseł Palikot podejmuje szereg działań związanych z ochroną suwerenności Polski, o których media nie mówią na co dzień, ale jednym z takich działań jest kwestia katastrofy smoleńskiej. Wiadomo z całą pewnością, że zamachu nie sposób wykluczyć i również w tym temacie działa Pan Janusz. Dlatego odsądzanie Go od czci i wiary, w czym niestety bierze Pan udział, nosi znamiona bezsensownej  i szkodliwej działalności.

Chciałbym poprosić Pana o skorygowanie pewnych sądów na temat Pana Palikota oraz spokojne zastanowienie nad problemem. Mamy nadzieję, że zechce Pan zmienić dotychczasowe wpisy na bardziej odpowiedzialne i mniej krzywdzące. Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest Pana wiarygodność jako blogera, dlatego nie spodziewamy się usuwania wpisów ani radykalnych zmian, ale pewnego przeorientowania wydźwięku publikacji dotyczących Pana Janusza Palikota.

Będziemy to w stanie docenić i podjąć pewne zobowiązania wobec Pana, zarówno w wymiarze operacyjnym w projektach prowadzonych przez Pana, nie wykluczamy również podjęcia zobowiązań o wymiarze stricte finansowym. Najlepiej byłoby wszelkie kwestie omówić podczas naszego osobistego spotkania.

Z pozdrowieniami,

 Piotr Tyszkiewicz

Doradca PR & negocjator

e-mail: Piotr.Tyszkiewicz@ymail.com

 

List trzeci:

 

Szkoda, że Pan nie odpowiedział na wczorajszą moją propozycję. Może wobec tego niech Pan zaproponuje czas spotkania? Niech się Pan pośpieszy, Pan ma sporo do zyskania w tej sprawie, a mój klient nie ma zbyt dużo cierpliwości.


Z poważaniem,

Piotr Tyszkiewicz

Doradca PR & negocjator

e-mail: Piotr.Tyszkiewicz@ymail.com

 

ŁŁ: czekam na dalszy rozwój wypadków. Ostrzegłem te osoby, że sprawę traktuję jako nacisk polityka na media obywatelskie. Jest to niewatpliwie próba zamknięcia mi ust. Sprawę będę się starał maksymalnie nagłośnić. Mam nadzieję, że blogerzy mi w tym pomogą. Na ewentualną rozprawę sądąwą zaprosze też gazety i telewizję.

 

Pozdrawiam wszystkich internautów z urlopu.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

napisalam pare slowek temu Tyszkiewiczu. Ale list szybciutko odrzucony. pzdr
Odwagi Trzymaj sie

Vote up!
0
Vote down!
0
#77406

kkatarzyna
Brawa dla Ciebie za odwage! To jest dopiero Tuskowa demokracja! Trzeba jak najszybciej utworzyc Komitet Obrony Lazacego Lazarza, naprawde. Palikot moze obrazac kogo chce, a w zasadzie na kogo dostal zlecenie, ale juz pogrozenie palcem P. jest niedopusczalne.

Vote up!
0
Vote down!
0

kkatarzyna

#77408

Obaj panowie /Olszewski i Tyszkiewicz/ robią sobie klasyczne publicity własnej osoby. Czyżby ich notowania spadały?

życzę udanego urlopu

Vote up!
0
Vote down!
0
#77407

Możesz na nas liczyć .Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#77409

Jestem pod wrażeniem talentu aż sobie pozwoliłam zapiać:)
Z tym wyrzyganiem tez ok każdy ma chyba na to ochotę jak się widzi coś takiego.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#77434

Mnie się najbardziej "podoba" ten fragment:

"Będziemy to w stanie docenić i podjąć pewne zobowiązania wobec Pana, zarówno w wymiarze operacyjnym w projektach prowadzonych przez Pana, nie wykluczamy również podjęcia zobowiązań o wymiarze stricte finansowym."

Wydźwięk chyba zrozumiały dla wszystkich.

Niech się Pan trzyma.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77417

Znaczy trafilo w sedno! Tak trzymac, metoda chyba skuteczna!!! Tez deklaruje pelne poparcie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#77418

Prawie jak: "Witaj Łażący_Łazarzu, masz tu całkiem sympatyczny blog, chyba nie chcielibyśmy żeby coś mu się stało?" ;)

Przyznam, że to co tu przeczytałem było "odrobinkę"... porażające, aż brak słów.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#77420

Szanowny Lazarzu

niskie UKLONY,trzymaj się........:))))

 i tak proszę Panstwa skonczyła sie

ERA WOLNOSCI w sieci.......

"witaj CENZURO,witajcie bogate kancelarie prawne,witajcie

NEGOCJATORZY........witaj prlu.

dycha "dębowa"

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#77426

Na przykład za to...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I MOGĘ WIĘCEJ!!!

 

Niepoprawny wśród niepoprawnych

Vote up!
0
Vote down!
0

Niepoprawny wśród niepoprawnych

#77425

dobry SB-ek i zły Sb-ek.

Stary, trzymaj się!

Vote up!
0
Vote down!
0
#77427

Dlaczego tak piszę? Bo sens całego tego bełkotu obala jedno zdanie Tyszkiewicza:

"Pan Janusz nie jest zainteresowany eskalowaniem konfliktu z blogerami ani przenoszeniem go na forum sądowe, czy ogólnie mówiąc – publiczne roztrząsanie pewnych spraw.".

Jest jak najbardziej zainteresowany we wszystkich trzech kwestiach, a że za długo nikogo nie patroszył więc musi trochę szumu wokół siebie narobić.

Nie zauważył jednak, że od miesięcy narusza publicznie dobra osobiste milionów Polaków !

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#77429

Kurde, może masz rację. Może na tym polega strategia. Kazał wysłać kretyńskie emaile do blogera po to aby ten nagłośnił sprawę i znowu będą pisać o Januszku. A on powie: ludzie przecież ja nie jestem zainteresowany sądowym... itd.
Czyli w opinii TVNów wyjdziemy na debili i oszołomów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77439

Witam
Spokojnie. Też napisałem do ŁŁ, że może liczyć na ma pomoc... ale moim zdaniem jest tylko typow zabieg sądowania reakcji ŁŁ na tego typu groźby i propozycje.
Groźba sądu... Ktoś niepewny siebie i nie mający styczności z sądami ani wiedzy prawnieczej może by się i przestraszył. Sądzę, że akurat ŁŁ i blogerzy mający odwage pisć pradę i to w sposób ostry i bezkompromisowy na takie straszenie nie dadzą się złapać (nie tylko ŁŁ jest sondowany w ten sposób)... to haczyk...

No i wędka... jak ulegniesz to coś dostaniesz... Tu oczywiście znów tylko sondowanie reakcji. Nie daj Boże jakby któryś ze znaczących blogerów "poszedł na to"... To byłby jego koniec jako blogera i w sumie jako wiarygodnego człowieka. Czy przypuszczacie, że ktoś (nawet jakby taki bloger się zgodził na coś stricte finansowego) coś by otrzymał? Zaraz poszłaby publiczne (w internecie) informacja, że bloger chciał wyłudzić łapówkę... i wtedy faktycznie można by go podać do Sądu!

Na szczęście... ewentualnie Ci, którzy są niewygodni (blogerzy) cgyba znają swoją wartość i są na tyle inteligentni, że nie dadzą się podejść.

Jest też ostatnia opcja... poszukiwanie tzw. agentów wpływu wśród znaczących i znanych blogerów... ten kierunek może byc najbardziej dla nas niebezpieczny.

Moja rada dla wszystkich blogerów, którzy kiedykolwiek otrzymaja "coś" podobnego: TAK JAK ŁAŻĄCY ŁAZARZ OD RAZU PUBLIKOWAĆ!!!

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#77430

 Prawda jest tym czego salonowcy boją najbardziej jak wilkołaki światła. Jest to też wspaniały przykład siły słowa niezależnego i niezależnej strefy wymiany opinii. Gratuluję z całego serca ŁAZARZOWI to powinno nam uzmysłowić jaką siłą  są blogerzy. Aż się gemba uśmiecha, to naprawdę wielki sukces i dla i dowód że jednak coś potrafimy.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#77433

No i wędka... jak ulegniesz to coś dostaniesz...

Jeden już został złowiony i nawet ładnie się rzuca na tej wędce. Jahnke. ____________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#77498

On nie tylko Ciebie pozwał ..chyba mu się nie wydaje że może nam wszystkim zamknąć usta ..
Parszywe i obraźliwe aluzje pod adresem pana prof. Lecha Kaczyńskiego nic nie znaczą ...ten niespotykanie nienawistny człowiek chce dalszej "krwi" ..

Napisze to otwartym tekstem by nie było niedomówień ..
Na pańskim miejscu też bym uważał zwłaszcza na to wszystko co dzieje się za pańskimi "plecami" panie Palikocie by jakimś dziwnym "przypadkiem" ktoś , mający pańskie poczucie humoru w bardzo głębokim poważaniu , nie pokazał ci tego najwłaściwszego "miejsca" w szeregu .

Polski wymiar sprawiedliwości już to wielokrotnie "udowodnił" że w takich przypadkach niestety nie jest w stanie "przełamać bariery poprawności politycznej" , stąd wszystko przemawia za tym by sprawy przejęła opinia społeczna (publiczna) i właśnie poprzez dezaprobatę, wyrazić swoje zdecydowane weto wobec uprawiania przez pana czegoś czego właściwie nie można w sposób cywilizowany nazwać inaczej jak skurwysyństwem ....

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#77431

By było wiadomym o jakiej personie mowa ..


źródło

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#77672

Od jakiegos czasu zauwaza sie rozne przypadki znikniec z tej polskiej ziemi w jakis zagadkowy sposob.

Moim skromnym zdaniem nalezy wziac pod uwage rowniez takie pytanie: gdzie jest p. Rafal Gawronski?

Wydaje mi sie, ze to temat tabu ale czlowiek sie "rozwial" jak mgla w Smolensku.

Pozdrawiam  a p. LL, zycze powodzenia i popieram Pana od dawna.

Przyszlo nam zyc w strefie przestepstw i klamstw rzadu.

Nie tylko to nieetyczne ale i grozne.

Vote up!
0
Vote down!
0

Rafal

#77432

Zadał Pan pytanie,na które nie ma odzewu:"Gdzie jest p.Rafał Gawroński?Od dwóch dni szukam informacji na ten temat,ale temat nie jest podejmowany.Spodziewałam się jakiejś akcji,jakichś działań w tym zakresie. Niestety mija kolejny dzień,dyskusja na różne zagadnienia trwa,a o sprawie p.Gawrońskiego cisza.Moim zdaniem trzeba sprawę nagłośnic w mediach.Za wszelka cenę trzeba odszukac p.Gawrońskiego i oby nie było za późno.

Pozdrawiam ŁŁ i całym sercem wspieram,bo tylko tak mogę.Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#77443

Moje uznanie,dziękuję za wszystkie wpisy.Dzięki Panu jeszcze pozostaję w tej drugiej Rosjii.Jeśli chodzi o nasze sądy to walka z nimi to jak z wiatrakami z takim bandytom nie wygramy w sądzie,trzeba obrać inną strategię bardzo mądrą i przebiegłą.Niech Pan zwróci uwagę na jego członkostwo w komisji trójstronnej(jeśli jest to prawda)?Z nimi nie ma żartów,mają pieniądze i tym samym włdzę.Są to tak zwani Masonii.Ten d... sprzedał swoją duszę i czuje się pewny bo ma plecy.Jego prowokacja i straszenie ludzi to typowe zachowanie.Na Pana miejscu nie dawałabym się zastraszyć wyczekała i z pomocą innych obmyśleć plan strategii.Dziwi mnie tylko,że do tej pory sąd go nie ukarał za jego występki,nawet wykorzystują pieniądze podatników na ich prawników.Zaraza.Jestem przekonana,że dogoni go prawo natury;Co siejesz będziesz zbierać,życzę mu obfitego plonu według jego uczynków.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#77435

a zarabiają na tym kancelarie prawne i negocjatorzy

a moze OW pan na premiera sie szykuje

wszak tak mawiano w windzie...........

stąd dbałoś o "wizerunek"

dycha i to z wykrzyknikiem......

ps jesli dobrze pamietam toczył niegdyś wojne z kluczykiem........

ale o CO ?

 

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#77436

Jestem pełen uznania dla mającego być pozwanym Łażącego Łazarza.
Ponieważ moje poglądy i ocena pana J.Palikota są identyczne jak i Jego, wnoszę o postawienie mi tych samych zrzutów i pozwanie w tej samej sprawie jako współuczestnika.
Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#77441

Proszę i moją obecność uwzględnić w takiej drużynie. Może czytać i pisać dobrze nie umiem, ale jak przypier....ę - to głowę z płucami wyrwę. To tak na wszelki wypadek, żeby tumanki od PR SmażyPsa nie myśleli (choć to proces, który trudno im przypisać), że tylko oni potrafią zastraszać.

Są rzeczy, których nie ma...

Vote up!
0
Vote down!
0

Są rzeczy, których nie ma...

#77618

Fallus PALIKOTA
i świński obyczaj, 
to partyjny etos
oraz sposób życia!

Lecz nie tkajcie w Kutza zadek
poliestrowego prącia,
bo rozluźni on pośladek
i Wam zapaskudzi Broncia.
           
A co Pan Prezydent Bronek…?
czyżby mały Jego członek
głosu nie pozwalał zabrać
gdy światowych gejów armia
i rozpustna i wulgarna
ongi na stolicę parła?

Aby zwiększyć to co zwisa,
strzelbę zrobił mu rusznikarz
no i teraz piękne panie,
słysząc strzał oraz psów granie
Palikota łapią prącie
i go użyć nie wstydzą się.
 

Vote up!
0
Vote down!
0
#77445

Przepraszam, że tak z doskoku ale jestem na urlopie i mam bardzo utrudniony dostep do netu.

Wszystkim serdecznie dziękuję za oferowane wsparcie, może okazać się na wagę złota. Mamy bowiem do czynienia z totalitarnym dyktatem prominentnego polityka partii rządzącej (osobisty przyjaciel Prezydenta elekta i były wiceszef największego klubu parlamentarnego). A przy tym osoba bogatą, która nie liczy się z kosztami. Być może to jest pierwsza zdecydowana próba zamknięcia ust Internautom.

Nie zamierzam ulegać tego rodzaju groźbom, zwłaszcza, że co znamienne, nie pojawiły się nawet precyzyjne zarzuty odnośnie konkretnych sformułowań.

Co dziwne, gdyż zgodnie z orzeczeniami Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego chroni nas Konstytucja RP.

Sytuacja jest więc rozwojowa i w jej trakcie spodziewam się eskalacji. Wojna się zaczęła, ale broni nie mam zamiaru składać. Zobaczymy co to indywiduum razem ze swoimi PR-owcam i prawnikami potrafi udowodnić.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich blogerów szanujących swoją wolność słowa. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#77446

Tadeusz Sikora

Z przyjemnością PISZĘ DUŻYMI LITERAMI, ŻE CHAM-PALIKOT, JAK RÓWNIEŻ WSZYSCY JEGO DORADCY,PR-OWCY I CAŁA RESZTA,KTÓRA MA Z TYM REKLAMIARZEM RÓŻOWYCH FIUTÓW COKOLWIEK WSPÓLNEGO, TO CHŁAM PO KTÓRYM NALEŻY SPUŚCIĆ WODĘ. Z utęsknieniem będę czekał na pozew sadowy. Dla ułatwienia podam tym "prawnikom" dodatkowe uzasadnienie pozwu: - jestem jednym z tej sekciarskiej tłuszczy, która 3-go sierpnia broniła Krzyża na Krakowskim Przedmieściu.
Tadeusz Sikora

Vote up!
0
Vote down!
0

Tadeusz Sikora

#77448

Nie daj się, na ew. sprawie sądowej na pewno nie stracisz a nasza sprawa zyska - akurat ten konflikt jest na rękę nam, nie im. Stąd mediacje i próba załatwienia sprawy pod dywanem. Liczą na to, że się ugniesz. A po Tobie inni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77449

się w pięć "minusów"... :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#77465

A możeby tak pozew zbiorowy za obraze uczuć milionów Polaków?

Wystarczy 10 osób a może być znacznie więcej... NIEPOPRAWNYCH.

Jest jakiś prawnik na pokładzie?

http://www.pozew-zbiorowy.com.pl/

Vote up!
0
Vote down!
0

________________________________________________________________ "Nie martwcie się, jeśli nie stanowimy większości. Wszystko czego potrzebujemy, to mniejszość zamiłowana w rozpalaniu ognia wolności w umysłach ludzi." - Samuel Adams

#77464

Nie znam się ale to chyba dobry pomysł.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#77481

serio cię pozwał?????
nie no to są jakieś kpiny !!!czy ta kreatura już się czuje całkiem bezkarnie.przecież jego chamstwo i obrażanie szczególnie /ś.p.Prezydenta sięgało szczytów himalajów.i ten ćwok poczuł się obrażony gdy ktoś napisał coś na jego temat.to niech mnie też pozwie!!!mogę publicznie oświadczyć że to ćwok i cham.

pozdro dla łażącego łazarza

Vote up!
0
Vote down!
0
#77473

Trzymaj się Łazarzu, jestem z tobą jak wielu innych. Panowie prawnicy korzystają z nierządów PZPO, jak się władza zmieni nie wyjdą z kibla z POwodu obstrukcji.

Vote up!
0
Vote down!
0

czarek

#77478

Pan Poseł Palikot podejmuje szereg działań związanych z ochroną suwerenności Polski, o których media nie mówią na co dzień, ale jednym z takich działań jest kwestia katastrofy smoleńskiej

(Czyli  katastrofa smoleńska to wynik działan Palikota? bo przeciez to zdanie nie mowi o wyjaśnieniu przyczyn czy przebiegu zdarzenia lecz o samym zdarzeniu co jeszcze bardziej podkreśla ale zamiast i

Wiadomo z całą pewnością, że zamachu nie sposób wykluczyć i również w tym temacie działa Pan Janusz.

oczywiście że działa. Wykluczyć nie można ale można sugerowac inne możliwe przyczyny. Jest tylko pytanie czy poseł partii rządzącej, kolega osób odpowiedzialnych za przygotowanie lotu i skład delegacji powinien się tak angażować zwłaszcza iż powyższy list stwarza wątpliwośc czy medialna obecność i proporcja obecności w publicznej debacie nie jest przypadkiem podobnej w treści i tonie korespondencji adresowanej do dziennikarzy  i spotkan na których sprecyzowano co znaczy:

nie wykluczamy również podjęcia zobowiązań o wymiarze stricte finansowym.

Na koniec  

pan Janusz Palikot , Pan Poseł, Pan Janusz, Pan Poseł Palikot , Pan Palikot - czyli czołobitność rozedrgana? Nie bardzo rozumiem czemu w niektórych zdaniach ten sam czlowiek jest ważnym posłem , w innych dobrym wujkiem Januszem a w innym człowiekiem bez imienia.  Bo sens tych zdań wydaje się nie różnić kontekstem. 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#77482

Swoją drogą ta menda też kiedyś stanie przed sądem i to nie jako pozywający :):):)
Mój dziadek twierdził, że Dobry Pan Bóg pozwala niektórym długo cieszyć się bezkarnością. Maja szansę na poprawę, ale też, jeśli są pyszni i głupi, zarabiają sobie na gorszy kocioł w piekle :):):)

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#77485

Jestem z Tobą.Niezmiennie.
Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77486

Jesteśmy z Tobą, 

Ale pamiętaj że nawet po krótkim postoju obejdź samochód dookoła i obejrzyj opony w samochodzie. Mnie tak jeden smutny załatwił upuszczając jakiś przedmiot obok przedniego prawego koła kiedy już wsiadałem do samochodu. Dobrze że po kilkunastu minutach musiałem się zatrzymać przed sklepem i w tej chwili opona pękła. Normalnie już bym pędził na wylotówce z W-wy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77488

Twój wpis w mojej ocenie nie pomaga sprawie !

Vote up!
0
Vote down!
0
#77493

Pozew zbiorowy to dobry pomysł, bo pomaga rozłożyć koszty procesowe na większą ilość osób, czyli przewaga finansowa pana p. automatycznie znika.
Poza tym, urażenie czyichś uczuć jest pojęciem względnym, ale jeśli obrażono uczucia wielu osób to nie da się nad tym przejść do porządku dziennego.
Sądy są jednak wrażliwe na to, że patrzy się im na ręce i ocenia stosowanie prawa.

Vote up!
0
Vote down!
0

mirek603

#77494

Koledzy właściwie większość napisali ale sek w tym by wyciągać wnioski ! Na moich oczach przed wyborami rozpadło się parę wartościowych społeczności internetowych . Albo administratorzy stron utrudniali innym życie albo zamiast rozsądku i współdziałania rozpierało kogoś EGO ! W innym przypadku nakazywano usuniecie bloga ....tak to się dzieje nie od dziś . Jestem nowy ale uważam ze powinienem przekazać wam własne spostrzeżenia ......
Uważam ze aby przetrwać w tej liberalnej rzeczywistości powinniśmy tworzyć bliższe więzi i kontakty czyli społeczność obywatelską , przyjaźń zaufanie i współpraca. Warto było by pomyśleć nad szybsza lepsza formą kontaktów np. GG lub Skype .
I wtedy można się zdzwonić i przedyskutować np. jak skutecznie walczyć ? W rozmowie konferencyjnej może podobno uczestniczyć piec osób . Ja bez problemu dla dobra sprawy podam własna nazwę użytkownika Skype . Oczywiście za zgodą administracji . Jestem zdania iż sprawa ŁŁ nie powinna być komentowana przy otwartej kurtynie ! Oni wsadzili ten przysłowiowy "KIJ w mrowisko" i obserwują nasze reakcje .
Jeśli takie zacne społeczności jak ta nie zaczną myśleć niekonwencjonalnie to faktycznie mogą sprawdzić się słowa naszego wspaniałego niezwykle utalentowanego Plemiela . "WYGINIEMY JAK DINOZAURY" ;) pozdrawiam myślących is samego ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0
#77501

 

Trzymaj się jestem z tobą.

 

Miej oczy szeroko otwarte. zz113

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Miej oczy szeroko otwarte. 

#77504

Nie daj się temu biłgorajskiemu chamowi! Nie daj się zastraszyć i sterroryzować. Jesteśmy z Tobą!

Zawsze działałeś rozważnie i inteligentnie - nie daj się!

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#77506

W najgorszym wypadku zbierzemy pieniądze, wynajmiemy prawników i jeśli polskie prawo jest bezprawiem to udamy się do Strasburga. Dość tego!
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#77527

Amen! Możesz na nas liczyć!!! Ale to chyba oczywiste...

Pozdrawiam serdecznie
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#77529

Pozew zbiorowy to dobry pomysł ! Wystarczy garstka chętnych i chętny prawnik (przy takiej sprawie może sobie "zrobić nazwisko").Dla dobra sprawy ewentualne zadośćuczynienie może być "zapłatą" za usługę prawną. myślę , że znalazłby się prawnik chętny do prowadzenia takiej sprawy !

Vote up!
0
Vote down!
0
#77508

Palikot Janusz to tchórz, jak zresztą wszystkie kupione s...koty. Tchórze zawsze uciekają, kiedy spotkają się z natychmiastową i otwartą reakcją, bo taka ich natura.

Tak, postąpiłeś prawidłowo publikując sprawę, to jedyna droga i niewątpliwie najbardziej skuteczna. Palikot, jeśli zadrze z blogerami, zostanie rozszarpany i on wie o tym doskonale. Myślę, że po tym teście, który wykazał, że jesteś nieprzekupny i niestrachliwy, zrezygnuje, ale jest niemal pewne, że będzie szukał dalej ofiary.

Dlatego potrzebna jest lojalność i solidarność środowiska blogerskiego, no i oczywiście ujawnianie każdego palikotowego przypadku. Jeśli będziemy jednomyślni i konsekwentni w tego typu sytuacjach, to mamy spore szanse obronić naszą wolność. Jeżeli razwiedce uda się uczynić wyłom w tym murze; podłoży dynamit i rozwali, rozczłonkuje społeczność blogerską. Musimy o tym pamiętać.

Ł.Łazarzu, wiesz dobrze, że nikt tutaj nie da Ci zrobić krzywdy, a w razie czego (gorszego) niezawodnie Cię wspomożemy - pamiętaj o tym.

Pogody ducha i słoneczka na urlopie życzę :-)

Pozdrowienia.

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#77512

Taaa... do mojego taty i wujka też swego czasu przychodzili tacy mili panowie, grzecznie nakłaniając ich do zmiany sposobu myślenia i zaprzestania propagowania "kłamliwych" poglądów, dotyczących ówczesnego systemu.
Drogi Łazarzu! Chylę przed Tobą czoła! Miałeś odwagę w dzisiejszym „wolnym” państwie przeciwstawić się miłościwie nam panującej (pełnej miłości) władzy ludowej! Można powiedzieć, że zadarłeś z samym Komitetem Centralnym Platformy Obywatelskiej! Miejmy nadzieję, że nie zaproponują Ci kąpieli w rzece, po uprzednim „masarzu” pałą.
Ja chyba zacznę rysować kredą kotwice na murach...
OJCZYZNĘ WOLNĄ RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE!

Vote up!
0
Vote down!
0
#77515

Popierałem pomysł procesu z P****** od początku i oczywiście dalej popieram, ale  jeszcze raz zwrócę uwagę,że powinniśmy pomyśleć o wsparciu finansowym a nie tylko emocjonalnym dla ŁŁ

germario

Vote up!
0
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#77519

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Zgadzam się i popieram - w przypadku kosztów sądowych, itp. należy przeprowadzić składkę, Jak to zrobić? Rachunek bankowy byłby najlepszy, albo wskazanie na przelewie, np. beneficjent to Niepoprawni.pl z dopiskiem "dla ŁŁ". Any ideas? 

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#77648

uczy się WOS-u, nie może uwierzyć, że poseł, zamiast ustalać prawo, zajmuje się występami aktorskimi! Twierdzi, że co innego się uczy, a co innego widzi w telewizji! Twierdzi, że aktor i poseł to jedno i to samo! Czy mam pozwać do sądu Minister Edukacji?

Vote up!
0
Vote down!
0

viki

#77522

Trzymaj się Łażący Łazarzu.
Mimo wszystko te teksty brzmią dziwnie a ton wypowiedzi odbiega od suchego tonu dokumentów prawniczych. Mam też wrażenie że tak mogła rozmawiać bezpieka z tymi którzy 30 i więcej lat temu byli wystarczająco odważni ale nie dość ostrożni. Coś mi tu śmierdzi, i to nie szambiarzem z Biłgoraja. Nie podoba mi się zwłaszcza słowo "operacyjny".
Jeśli myślimy podobnie, wiesz o co chodzi. Zauważam że adres mailowy ma imię i nazwisko pisane z dużej litery. To się zdarza raczej u starszego pokolenia. To chyba nie jest młody człowiek i mógł być czynny zawodowo jeszcze za czasów komuny!
Jeżeli moje przypuszczenia i intuicja są prawdziwe, to może to być dowód że szambiarz, dobry kolega gajowego jest też otoczony tymi ludźmi.
Jestem z Tobą i jeżeli uda mi się zrobić coś sensownego to zrobię. Czekam na tę okazję.
Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#77524

Trzymaj sie jestem z toba, Ta menda musi czuc sie bezkarnie ze po tym wszystkim co robi ma czelnosc probowac zamykac usta innym, podlos. Jest jedno ale czy ten (#$%^&*()) nie ma jakiegos ukrytego celu ktory moze zaszkodzic komus??? Poczekamy. Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77525

Notka Łazarza właśnie "zniknęła" z S24!!!!

contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#77528

ale na niepoprawnym będziemy ją trzymali przez następne 2 tygodnie.
Nie damy się zastraszyć.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#77530

Popieram i dziękuję.
Pozdrawiam myślących.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77531

Niestety tylko do godz.16.49. Za zgodą Administracji Niepoprawnych i Autora mogę ją udostępnić.

To co wyrabia ostatnio z S24 Janke, przydupas PO, przechodzi wszelkie granice przyzwoitości.
Mam nadzieję, że ktoś zdążył zarchiwizować wszystkie wpisy pod notą Łazarza do momentu jej zniknięcia.

niepoprawna contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#77542

Witam

Trzeba troche ochłonąć... Sądzę, ze najbardziej prawdopodobna jest sytuacja (nie wykluczam innych, ale jakoś trudno mi uwierzyć, że ŁŁ dał się wkręcić... choć to tez możliwe), że wszystko to, co opisał ŁŁ jest faktycznie prawdą. Zauważcie. Ci ludzie zyją w innym świecie! Przecież dla nich taka propozycja i taka forma jest normalką... dniem codziennym. Przecież polityka to syf przeplatany korupcja i kasą. Jeżeli więc ONE myślały po SWOJEMU, to dla nich wywałao sie rzeczą noprmalną, iz sprawę maja załatwiona... jaka zapewne u 99% dziennikarzy mainstreamu, czyli... ok... dobrze pisałeś, pisałeś prawdę... TO ILE TERAZ CHCESZ, ŻEBY JĄ ZMODYFIKOWAĆ A PÓŹNIEJ PISAĆ MOJĄ PRAWDĘ OBJAWIONĄ? I taki pożal się Boze dziennikarzyna już myśli, ze zamiast jajecznicy zje sobie na sniadanko łososia i pędzi w te pędy by dostac okruszki w postaci iluś tam malutkich cyferek na koncie! A później już pisze jak Pan Bóg przykazał (czyli inaczej prycypał od źródełka przykazał)... I tak to się kręci w polityce, mediach oficjalnych a dziennikarze to zwykłe "prostytutki" (oczywiście nie wszyscy, ale mainstreamowa wiekszość) jak artyści "salonowi"... Dla agencjio PR (ewentualnej) Palikota nawet przez myśl nie przeszło, że niedy bloger nie skusi sie na kakieś stricte cos tam... To ich POPAPRANY ŚWIAT!

I tu nagle jakaś dla nich paranoja: zamiast spokojnie zamknąć ŁŁ jakąś czy czymś stricte... On to publikuje!!! Wariat jakiś dla nich, czy co? Robi sie afera... wykop, FB... to juz nie tysiąc osób a dziesiątki tysięcy!!! SZOK DLA CHŁOPCÓW OGROMNY... chcieli usadzić i skompromitowac blogerów (a ŁŁ szczególnie... jest jeszxcze wielu innych np. A. Ścios)... lub tez go kasowo uciszyć i może nawet zwerbować jako agenta wpływu... a TU JAKIS TAKI NIE CHCE KASY ANI NIC I PUBLIKUJE?

Tak mogło i może byc (choc zastrzegam, że nie wiem do końca).

Natomiast s24... to tuba kanalizująca blogerów... co by ich mieć na oku i pod kloszem... aby sie nie rozłazili po katach...

Pozdrawiam
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#77558

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

Dziękujemy

Vote up!
0
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#77649

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#77548

Palikmiot napisał na swoim blogu, że Prawnicy którzy w jego imieniu przysłali mi oficjalne pismo wcale nie działali w jego imieniu a mój blog go w ogóle nie interesuje.
Hehe
Ciekawostka przyrodnicza taka i kilka pytań z nią związanych:
1. czy to J.Palikota reprezentują prawnicy J. Palikota?
2. Czy to J.Palikot pisze na blogu J.Palikota?
3. Czy po przegranej kombinacji pirwszego JPalikota drugi JPalikot nie próbuje wykręcić się sianem?
4. czy JPalikot tylko udaje głupiego?

Jestem ciekaw co sie okaże na końcu tej rozgrywki 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#77566

Pali...tfu to samo napisał na swoim blogu salonowym, natomiast Janke sygnalizował na Twoim wątku, że posłał Ci cito na PW jakąś wiadomość. Niedługo po tym Twoja notka wraz z komentarzami (w tym Jankego) zniknęła z Salonu! Rozumiem, że z racji urlopu mssz ograniczony dostęp do kompa ale uważam, że blogerzy powinni, mogą i mają prawo
o(t)rzeźwić i usadzić trochę Jankego. Niestety trochę czekają na Twoje przyzwolenie...
Pozdrawiam.
contessa

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#77570

Nie mamy nic przeciwko publikacji komentarzy z salonu.
Sytuacja jest rozwojowa.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#77573

Bronku, twój Palikot!

nikt już dłużej słuchać tego nie może

jak ma szczekać, załóż mu chociaż obrożę

kompleks ojca

porażonemu smutnym zejsciem Mariana Palikota

synowi trudno odejsć od ukochanego błota

Tusk do Palikota

pamiętaj, PO ci wszystko wybaczy

jesli kopniesz w kuper kaczy...

Palikot

rodzaj stworzenia co warczy i szczeka

w obliczu dobrego człowieka

Palikot

sieroty Urbana mają nowego pana

program: wszystkich ogram

w granej sztuce: ”zgoda buduje”

Palikot z POdania strzela samobóje

jakie życie, taka...

Hitler miał Geobbelsa, Tusk ma Palikota

Goebbels przedawkował, drugi jeszcze się miota

Vote up!
0
Vote down!
0
#77576

Wszystko już w zasadzie zostało napisane w ramach powyższych komentarzy, ja więc, prócz zadeklarowania oczywistego poparcia na wszystkich możliwych frontach, życzę Panu przede wszystkim spokojnego urlopu: skądś w końcu trzeba czerpać siły na walkę z owym Ziemkiewiczowskim "polactwem", które coraz śmielej sobie z nami poczyna.

Serdecznie pozdrawiam!

Vote up!
0
Vote down!
0

Rebellis

#77587

czemu miała służyć? ---> sprawca
ŁŁ ma najwięcej danych. możliwe, że sprawcę ustali.
ja bym szukał w środowisku prawniczym.
może ktoś chciał się wypromować w sieci tanim kosztem?
chyba wykorzystano ŁŁ. na jego miejscu odciąłbym się od tego i po krzyku.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77596

Bożena Cz. Palikot-to podły cwaniak. Pozywając ŁŁ zapewne chce odwrócić uwagę internautów od kwestii zamachu, a naprawdę nieoceniony w jej tropieniu jest właśnie ŁŁ. Jeśli teraz skupi się na własnej sprawie, zaniedba NASZĄ.
Obawiam się, że będzie po kolei punktował aktywnych blogerów NIEPOPRAWNEJ.To jest stara metoda wiadomych służb,
by na niewygodny temat zapanowała cisza. Milczenie mediów mają zapewnione. Podejrzewam, że ten krok Palikota nie jest jego autorstwa.Inspirację,wsparcie i pomoc ma od kumpli
z WSI.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bożena Cz.

#77621

jaki poważny prawnik ma konto na Yahoo?

przyznam, też w pierwszym momencie uwierzyłem

Vote up!
0
Vote down!
0
#77642

wczoraj rozmawiałem z kancelarią, która miała konto na WP... wiocha...

Vote up!
0
Vote down!
0
#78025

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#77635

Fakty na razie są takie.
Igor Janke otrzymał ode mnie komplet dokumentów i koresponcji i już wie, że pismo kancelarii w formie pdf (papier firmowy, podpis radcy prawnego) został wysłany z autentycznego adresu e-mail kancelarii. Kancelaria natomiast nie zajęła jeszcze jednoznacznego stanowiska w tej sprawie.

Jeżeli to jest więc prowokacja to:
A. Dokonana przez kogos kto napocił sie aby ustalić moje dane osobowe, sfałszował dokument prawników i potrafił wysłać tak, że u mnie na skrzynce widnieje jako wysłane z adresu kancelarii.
B. Biorą w niej udział adwokaci i radcy prawni z kancelarii którzy albo przyjęli zlecenie od Palikota, który Palikotem nie jest (kosmiczny błąd w sztuce?), albo zadziałali autentycznie, a teraz gdy zrobił się większy szum dostali zadanie od Palikota udawania głupich i wyciszenia sprawy.

Temat jest badany przez Igora (któremu też zagroził Palikot)i przeze mnie. Jak tylko cos się uda ustalić poświęce temu osobną notkę.

Moim zdaniem nie można wykluczyć, że Palikmiot po prostu przedobrzył a teraz próbuje (udając głupiego) się ze wszystkiego wycofać.

Mam tez kontakt z politykami PiS i oni twierdzą, że wszystko wygląda na działanie służb.

Kto wie. Trudno też powiedzieć jaki efekt ci smutni panowie chcieli uzyskać.

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#77644

[quote=Łażący_Łazarz]Mam tez kontakt z politykami PiS i oni twierdzą, że wszystko wygląda na działanie służb.

Kto wie. Trudno też powiedzieć jaki efekt ci smutni panowie chcieli uzyskać.[/quote]

Ktokolwiek to zrobił, wykonał działanie zaczepne - odpalamy ładunek i patrzymy co się dzieje.
Jaka jest Twoja pierwsza reakcja.
Jakie są dalsze działania.
Jak idzie fala uderzeniowa, jak wysoko wzbija się i opada dym.
Jak reagują sojusznicy i kto wśród nich jest.
Jak reagują na zewnątrz (media) i na co można ew. liczyć.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#77721

Twój wczorajszy wpis początkowo mnie wzburzył, ale po kilku minutach naszły mnie wątpliwości. Czy to całe zamieszanie nie jest prowokacją rodem z KGB. Dalszy rozwój wypadków wprawił mnie w zdumienie. Najpierw Kataryna publikuje Twój wpis, a następnie usuwa wyjaśniając w Salonie24, że zrobiła to "z ostrożności procesowej...". Następnie Palikot tamże na swoim profilu napisał m. in.: "Nie korzystam z pomocy doradców PR & negocjatorów, a o wizerunek w mediach, w tym, w internecie, dbam sam". Ktoś na jednym z forum zauważył, że wpis posła pojawił się o 21.43, gdy on sam siedział w TVN24 z Kaliszem i oskarżał Lecha Kaczyńskiego o Smoleńsk! Na koniec znika Twoja notka z S24. Ktoś nieźle zamieszał w kotle. Z kolei na różnych forach odnalazłem Twoje komentarze, w których podajesz kolejne szczegóły sprawy: wszystkie listy otrzymałeś 3 sierpnia, do nich dołączone było pismo przewodnie z nazwą kancelarii adwokackiej, pisma w postaci skanów otrzymałeś na prywatną skrzynkę pocztową. W tym miejscu muszę zadać pytanie: Dlaczego nie umieściłeś skanów w internecie, skoro podałeś ich treść? Przed chwilą przeczytałem Twój wpis na S24, że sprawa jest dziwna i dodałeś: "Albo polityk kłamie, albo doszło do niesłychanego fałszerstwa". Czy redaktor Janke usłyszał odpowiedź w stylu: "nie potwierdzamy, ale i nie zaprzeczamy". Czy masz jakieś podejrzenia odnośnie potencjalnego sprawcy i jego motywów? Może masz jakieś przemyślenia - napisz. W następnym poście przedstawię kilka swoich scenariuszy.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#77660

Walikot przestraszył się skali i nie odważy się na proces, mimo isz byłoby to bardzo na rękę, ponieważ kończy się zadyma z krzyżem i trzeba odciągnąć czymś uwagę od istotnych problemów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77675

Nie wiadomo jeszcze co jest prowokacją, a co nie.
Skanów nie umieściłem bo w adresie były moje dane osobiste.
Wszystkie znamiona: rodzaj listu, pdf w formie podpisanego papieru firmowego z treścią i adres z jakiego otrzymałem (autentyczny adres kancelarii) było wystarczająco wiarygodne by was poinformować. Do dziś nie wiem jak można technicznie wysłać list w taki sposób by adres nadania był inny niż ten z którego list był wysłany.
Odpowiedź kancelarii była niejednoznaczna (niby nie ale jakaś taka nieprzekonywująca) więc z Igorem uznaliśmy, że poczekamy na oficjalny dokument w tej sprawie.
Do tego czasu wstrzymam się z przemyśleniami. Nic jeszcze nie jest wykluczone. Prowokacją mógłbyć list ale może być też ew. zaprzeczanie przez Palikmiota.
To Ci wystarczy? 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#77743

[quote=Łażący_Łazarz]Nie wiadomo jeszcze co jest prowokacją, a co nie.[/quote]
Zwracaj baczną uwagę na to skąd przychodzą głosy o "kompromitacji", która miałaby być skutkiem Twojego ruchu z opisaniem tej dziwacznej sprawy.
Nie chcę nikogo wskazywać palcem ale dosyć zaskakujące jest to, jak szybko i jak szeroko rozlewają się skojarzenia, iż to co zrobiłeś może mieć cokolwiek wspólnego z "kompromitacją".

Wyjątkowo podejrzanie mi to pachnie.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#77756

Zdaje mi sie, ze caly swiat przyczail sie i czeka az go zrozumiem....

Jestem z Toba i zycze dalszej odwagi....

Vote up!
0
Vote down!
0
#77736

To masz za Gruppenfuhrera, z miłością od Tuska!!!
A co do Januszka to jak najbardziej warto nagłaśniać wszystko a szczególnie fakt zaangażowania przez niego firmy PR.
Tylko na jedno bym nie liczył, że w polskojęzycznym sądzie wygrasz z Januszkiem sprawę która nie jest na 100% oczywista. No i przeprosiny ci w GW-nie albo na ONECIE każą dać tak jak temu raperowi co "obraził" Dodę (kolejna satanistka jak Januszek) i ktoś wyliczył że te reklamy w onecie by milion kosztowały. A Kurkiemu GW zlicytowało BMW. Czyli jak widać polskojęzyczny wymiar sprawiedliwości wymyślił taką karę która zrujnuje każdego, no chyba że jest swój to w tedy dostanie rabat na ogłoszenie w GW w wysokości 100%.
Także być może trzeba zastosować znane metody z czasów komuny i używać jakiś pseudonimów, n.p. nie pisać o Palikocie tylko o Januszku etc.
pozdr.

Stan Klęski Rozumu

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#77805

czął już realizację programu "internautów za mordę"?
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#77839

Panie Łazarzu
Proponuję dokładnie przeanalizować tę część maila który Pan dostał:
"Pan Poseł Palikot podejmuje szereg działań związanych z ochroną suwerenności Polski, o których media nie mówią na co dzień, ale jednym z takich działań jest kwestia katastrofy smoleńskiej. Wiadomo z całą pewnością, że zamachu nie sposób wykluczyć i również w tym temacie działa Pan Janusz. Dlatego odsądzanie Go od czci i wiary, w czym niestety bierze Pan udział, nosi znamiona bezsensownej i szkodliwej działalności.

Drodzy dyskutanci. W tej sprawie nie czas na wierszyki i żarty.
Przeciwnik jest wyjątkowo przebiegły. Jak ktoś nie ma nic ważnego do powiedzenia - to niech siedzi cicho i nie zapełnia pola informacji.

AW

Vote up!
0
Vote down!
0
#77854

Palikot musi udowodnić, że nie jest wielbłądem. Takie prawko jest...hi hi.A my ?? Stoimy. Wzywam WAS. LANIE, LANIE!!!!! Spuśćmy mu lanie!!!!!!!!!!!!!!!!!My tu na tym forum!!! I to pójdzie dalej. Trzeba "to coś" spacyfikować. Wzywam Was. Koniec tolerancji. nie ma tolerancji.

Vote up!
0
Vote down!
0
#77860

POSTAWIE JAKIEGO PARAGRAFU ?

wszak poseł nie jest ani urzednikiem panstwoym,by

mogł

występować w obronie własnego wizerunku

więć

na jakiej podstawie prawne "owa kancelaria" chce pozywać Łażacego ŁAzarza

to pytanie nr 1 do dobrego prawnika

pytanie nr dwa

co grozi za ujawnienie danych BLOGERA,zakładam,ze słuzby

"takowego nie wydały"/kto to zresztą wie/

trzecie pytanie

jakie sa konsekwencje karne

w przypadku "gozb"

a grozba jest........

mam nadzieję,ze dobry prawnik,bez kłopotu,poradzi sobie z tymi

'WĄTPLIWOSCIAMI"

I WYCIĄGNIE odpowiednie wnioski

a tak przy okazji,bardzo mnie ciekawi KTO stoi za ową

"kancelarią prawną" a DLACZEGO ?

bo znam kilka,ktore tak POgrywają

Łażący Łazarzu,trzymaj się..........spokojnego URLOPU:)

pozdr dla Rodziny

ktorej juz urlop zepsuli.......ci od czarnego pi...........u

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#77970

Odwaga pana Palikota jest mocno jednostronna. Łatwo kogoś pozywać samemu chroniąc się za immunitetem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#93136