Odpowiedź Blogera Durczokom z mainstreamu

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Koleżanki i koledzy Blogerzy, do Was i do mnie gwiazda prezencji telewizyjnej napisała dziś list na Onecie:

List do Blogera
Bezpieczny, ukryty za pseudonimem, śmiało i bez zgniłych kompromisów oceniasz to, co wokół. Parawan anonimowości daje Ci odwagę i ostrość sądów. Pouczasz, łajasz, krytykujesz i sądzisz. Wystawiasz cenzurki. Czasem bardzo trafne. Czasem słuszne i potrzebne, bo nie brak Ci ani inteligencji, ani dziennikarskiego talentu. Tylko, dlaczego brak Ci odwagi? Czy myślałeś, co przekazujesz tym, którzy z zachwytem czytają kolejną (pewnie celną) recenzję polityki, polityka albo programu w TV? Dostają lekcję braku odpowiedzialności za własne słowa. Nawet jeśli ktoś dokopie Ci w komentarzu na forum, to nie Ty będziesz nosił piętno krytyki i ośmieszenia na czole. Karę poniesie Twoje wirtualne Ja. Ból mniejszy, a i ego cierpi rzadziej. Uczysz innych, że warto walić jak w bęben. Ale z ukrycia. Wygodniej, prościej i z mniejszymi konsekwencjami. Staruchy z realu i mainstreamu niech łażą po sądach i tłumaczą się z tego, co napisali, jak tacy głupi. My z sieci tak banalnych błędów nie popełniamy. Nas nie wyrzucają z pracy, choć czasem ładujemy nawet w szefów. I to codziennie. Jest fajnie. Jest ciepło. Jest bezpiecznie. Witamy w świecie konformizmu.
Kamil Durczok"
Ten list nie może pozostać bez odpowiedzi, więc odpowiadam:
Pyszałkowaty, pewny siebie i śliczny Kamilu Durczoku, oraz inne durczoki patrzące na nas, co dzień z ekranów TVN, Polsat, a ostatnio i TVP. Epatujący swoim nazwiskiem, zaklinający mega-uśmiechem rzeczywistość i występujący pod znaną maską, bo niestety, twarzyczki ujawnionej kiedyś nad „brudnym stołem”, niewiele kto pamięta – dziękuję Ci za lekcję odwagi. Co dzień, skryty pod płaszczykiem ochronnym bogatego wydawcy i pod parasolem władzy, z którą się pieścisz, udowadniałeś jak można brawurowo szarżować medialnie gromiąc opozycję, przeczołgując nieżyjącego dzisiaj Prezydenta, a potem atakując modlące się pod Krzyżem starsze kobiety. Zaiste, czy jako celebryta chwalący się dziennikarską legitymacją zastanowiłeś się, ile są warte Twoje cwane, lecz płytkie analizy? Pomyślałeś, na ile zaparłeś się etyki Twojego zawodu i jak musiał zbrzydnąć społeczeństwu Twój rzekomy profesjonalizm, jeśli ja bloger (lub blogerka), internetowy amator, jestem tak bardzo czytany i stałem się dla Ciebie takim problemem, żeś łaskawie mnie zauważył? Ty masz czelność zarzucać mi ciepełko i konformizm? Nie podoba Ci się mój pseudonim, chroniący moją prywatność? A co z Bolesławem Prusem, Molierem czy Markiem Twainem – im też zarzucasz wygodnictwo? Nie porównuję się do nich (gdzie mi tam) ale tak jak i oni jestem osoba prywatną, wolno mi i mam jakieś swoje powody. I nic Ci do nich, bo w odróżnieniu od Ciebie nie czerpię kokosów z brylowania w mediach i nie stoi za mną wielki biznes, gotowy bronić do upadłego swoją złota kurę ze złotymi jajami.  Nie mam jednak żadnych złudzeń, że jeśli moje analizy będą trafne i niebezpieczne dla tych, którym Ty jesteś użyteczny, których TY odwiedzasz na bankiecikach i przez których jesteś ceniony, to maja oni możliwości i aparat, by ustalić moje dane osobowe w ciągu 5 minut i tak mi dokopać, jak nie da rady dokopać żadnemu gwiazdorowi "Faktów". Pomimo tego, jednak, podejmuję to ryzyko, bo kocham swój Kraj i jeśli Ciebie nie stać w mainstreamie na prawdziwą odwagę, charakter i niezależność, to ktoś do cholery musi wykonywać Twoją robotę. Ktoś musi przygotowywać rzeczowe analizy, bezkompromisowo patrzeć na ręce władzy, ferować sprawiedliwe oceny i dbać, by staruszki nie były okradane przez swój Rząd we własnej Ojczyźnie. I jeszcze jedno Durczoku: a kiedy to ostatnio byłeś w sądzie i tłumaczyłeś się z tego, co powiedziałeś?
Witamy w Internecie ściemniactwo telewizyjne.
Łażący Łazarz
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Nie właź na pole z bydłem bo zawsze Ci si jakieś g..o do buta przylepi.
W myśl tej złotej zasady nie dyskutuję z buractwem, ciemniactwem, cwaniactwem oraz członkami PO i popierającymi ich uwzględniając w tym Pana Kamilka.
Sapere Aude

Vote up!
2
Vote down!
0

Sapere Aude

#126778

A jaka frajda w tym przypadku. 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
2
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#126779

Bardzo dobrze napisałeś,Durczok-jaki odważny się znalazł!Oni są tak oderwani od rzeczywistości,że chyba naprawdę wierzą w swoją misję!Za grosz pokory!

Vote up!
2
Vote down!
0
#126781

mylisz sie 'hekabe"..Durczoki i spolka wcale nie sa oderwani od rzeczywistosci i nie wierza w zadna misje! To szemrani cwaniaczkowie, oportunisci, konformisci i sprzedajne glizdy ktore ja nazywam kundlami smietnikowymi!! To takie przebiegle typy dzieki ktorym rozne Kaligule, Hitlery, Staliny czy inne Putiny z Tuskami i Komoruskami moga na tym swiecie prosperowac i stanowic dla nas wadze! Dzisiaj jest taka moda, aby za wszystko to co sie stalo w czasie drugiej wojny swiatowej obarczyc tylko Hitlera..zapomina sie o roli takich wlasnie niemieckich Durczokach, Lisach, Olejnikowych i tej bandzie klakierow bez ktorej Hitler by nigdy nie zaistnial! Te kundle smietnikowe  juz wkrotce POzostawia Tusku samemu sobie!! Juz wkrotce Durczok i spolka jako wytrawne kundle smietnikowe ktore idealnie wywechuje dobre ochlapy zaczna tarmosic nogawki swojego niedawnego dobroczyncy Tusku!!  Juz zaczynaja...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126850

Odzwierciedlją dobitnie sytuację więc odpowiem jak w
Samych Swoich Pawlak "DURAK poszukaj głupszego od siebie"
Uklony dla Lazarza.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126857

Powinien leżeć plackiem przed tym Krzyżem i dziękować Bogu za podarowane życie.Przy następnym nawrocie choroby nie dostanie już drugiej szansy i odjedzie w nicość.

Vote up!
2
Vote down!
0
#126780

Aż się wierzyć nie chce, że taka gwiazda z tłumem pomocników jak dupczok nie odnaleźli ŁŁ. Ustalenie danych zajmuje kilka sekund, a i w realu się spotkać można. No może nie koniecznie w takim towarzystwie, bo zawsze ręka może być szybsza niż słowa.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126800

Tu nie idzie nawet o to co piszą blogerzy (bo zakres oddziaływania jest nieporównywalny), lecz o to że najczęściej piszą to co czują i o czym myślą nie tylko oni ale i "ulica". Opisują i reagują na rzeczywistość taką jaka jest. I nie ma na to wpływu żaden z Durczoków, Lisów i im podobnych (ku wielkiemu bólowi układów rządzących). Jest to więc wyraz frustracji spowodowanej tym że oni "nie mogą" sobie na to pozwolić, oraz co jest najdotkliwsze dla ich pryncypałów że nie da się nam zamknąć ust i skierować na "właściwe tory". Pewnie że trafią się też mendy pokroju niejakiego "alme". Ale generalnie nie mają wpływu na blogosferę. Choć trudno nie zauważyć że robią co tylko można by spacyfikować internet. Ale póki co nie da się tego zrobić bez zachowania pozorów "wolności" i "demokracji".
Dopóki więc dziennikarze będą służyć do wycierania i glansowania butów służącym układzikom pryncypałów. A w gazetach i (lub) czasopismach będzie trwał bełkot nie mający z dziennikarstwem nic wspólnego. Dopóty blogerzy będą "dziennikarzom" tego pokroju solą w oku. Nie może inaczej być.
W. red

Vote up!
2
Vote down!
0

W. red

#126952

Najbardziej ubawił mnie fragment " choć czasem ładujemy nawet w szefów. I to codziennie" - motyla noga. Ten to potrafi pojechać po całości.
http://www.youtube.com/watch?v=E9JoOh9fBR0

Vote up!
2
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#126782

Można się dopisać?

Vote up!
2
Vote down!
0
#126784

Oczywiście można sie dopisać;-) Nie śmiałem proponować. Każdy Bloger to indywidualność. 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
-1

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#126830

Klarenbach z TVP to nawet użył czasu antenowego telewizji publicznej (nie wiem, czy miał na to zgodę), aby się zwrócić do blogerów! Że o nim piszą na różnych portalach (założyłam, że nie chodzi mu o onet), że niby jest rzecznikiem prezydenta i premiera, ale on ma nas gdzieś, możemy sobie dalej pisać, ale przecież prezydent nie mógł zareagować na raport MAK, bo miał chore gardło!
To jest dopiero poziom dziennikarstwa.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#126831

A już poważniej - gdzieś czytałem że ten gość po informacji o katastrofie smoleńskiej darł się HURA.
Sapere Aude

Vote up!
1
Vote down!
0

Sapere Aude

#126900

na odpowiadanie takiej kanalii. Kanalia. Myśli , że "jak nawiąże dialog" - choćby i taki,-bo tylko na taki go stać, to będzie częścią tego odważnego świata. Przypomina mi pedzia pompującego na siłowni, durczok psia mać. Ten list oczywiście nie pisał "do bloggera" to do wszystkich kitożernych lemingów, żeby uważali na tych "tchórzy od spisków, zamachów i Jarosława"

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126785

To Dupczo z parady wolnosci, czyli parady pedalow!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#126786

To Dupczok z parady wolnosci, czyli parady pedalow!

Vote up!
0
Vote down!
-1

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#126788

że jeśli dostał od Pana Boga jeszcze jedną szansę na życie, to dana mu jest raz na zawsze i teraz może sobie z Opatrznością pogrywać w kulki i odwalać telewizyjną chamówę wobec wobec opozycji czy babć pod smoleńskim krzyżem na Krakowskim Przedmieściu.

Oj, żeby się nie przeliczył. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy, a jak uczy Katechizm: ... za dobre wynagradza, a za złe karze..."

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126789

... na codzień, za parszywe pieniądze kłamie bez mrugnięcia oka, kim jest właściwie ?! Czy nie zwykłym oszustem i kanalią, która nie zdążyła jeszcze podziękować Bogu za dar nowego życia, a już ponownie włazi w szmaty śmierdzącego judasza i morduje prawdę we własnym domu - Ojczyźnie.

ps. należy tępić na każdym kroku te medialne hieny, aby nasz oddech czuli przez sen.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
0
Vote down!
-1

Bóg-Honor-Ojczyzna

#126793

Ten "bohater" tez jest anonimowy, bowiem głosi co mu każą. Użycza tylko swojej twarzy, bowiem umysł juz dawno sprzedał jak TiRówka cnotę.
Jeśli czuje się taki mocny niech stanie twarzą w twarz na żywo przed kamera z którymkolwiek doświadczonym blogerem.

Swoją drogą blogosfera musi już coś znaczyc skoro zaczynają dobierać sie do nas.
Coraz więcej osób sięga po wiedzę u NAS a przestaja bezgranicznie wierzyć "malowanym ptakom - duraczokom"

PS Jeśli ekran będzie miał interentową TV to ich szlag trafi.
Nathanel

TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126795

Nathanel napisał: "TO JEST MOJA OPINIA I JA JĄ W PEŁNI PODZIELAM" Ja od siebie dodam: to też jest moja opinia i ja również ją podzielam (i popieram też).

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126809

ten pacholek od waltera ma problemy z nerwami

http://www.youtube.com/watch?v=mTtpk6HYmVU

i od momentu kiedy walter go zabral prywatnym samolotem na wakacje mu calkowicie odbija...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126797

W ichnim gnieździe na Wiertniczej,
nawet w kiblach leci fonia TVN24.
Indoktrynacja totalna!
Wyimaginujcie to sobie :
stawiasz kloca, wstajesz i GWno wiesz ...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126823

tam przebywa elita zydo masonska z slynym masonem valsangiacoma i piekna pani hoss co decyduje ile kto zarabia...

http://itiholdings.com/_fl/board.htm

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126828

Pięknie Pan odpowiedział temu "odważnemu" "panu dziennikarzowi" i innym "gwiazdom" małego ekranu...

Uwielbiam Pana!!! Pan jest zwierciadłem rzeczywistości i uczuć obywateli naszego kraju a nie wszelakie durczoki...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126798

Wypadało by jeszcze dopisać, że skoro jest taki "mundry i oczytany" to dlaczego gdy jakiś cwaniaczek rzucił "pacta sund servanda" to żaden z tych durczoków nie potrafił dopowiedzieć "a rebus sint stantibus".
Niech się sami najpierw przejrzą w lustrze, gdzie jako wzorzec powinien występować Melchior Wańkowicz, który niewątpliwie potrafił by odpowiedzieć tak temu cwaniaczkowi a'vista.
Niech się zmierzą z tym wzorcem DZIENNIKARZA jaki stanowił Wańkowicz, a dopiero potem, gdy osiągną chociaż 10 procent tego co reprezentował sobą Wańkowicz niech recenzują blogerów.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Vote up!
0
Vote down!
-1

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#126799

Niestety Wańkowicz też 2 razy zawiódł. Pierwszy raz gdy publikował bezkrytycznie opowieści mjr Sucharskiego. Drugi, gdy po prowokacji Gomułki namawiał Jasienicę by się przyznał, że wsypywał kolegów. Paweł Jasienica się wtedy srodze zawiódł na przyjacielu.  
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
-1

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#126833

Chodziło mi raczej o poziom erudycji jakim w porównaniu z tymi "dziennikarzami" dysponował Wańkowicz

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Vote up!
1
Vote down!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#126905

Petrus
Może nie jestem delikatny, ale wypadałoby poprawić, nie sens, bo z nim się całkowicie zgadzam, ale w łacinie:
Pacta sunt servanda.
Rebus sic stantibus.
Ceterum censeo Moskwam (Moscoviam) delendam esse.
Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

Petrus

#126886

Po stokroć wolę czytać pisane z potrzeby serca teksty Blogerów niż zachwycać sie "profesjonalizmem" durczokow , klarenbachów i innych lisow. Wy - platforskie sługusy - nie godniście Blogersom stóp całować. I TAKA JEST PRAWDA! Skoro jednak zniżacie się do takiej czynnosci, jak pisanie listów do tychże "tchórzliwych anonimów" - znaczy się - grunt pod nogami wam rozmięka...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126802

czuje że niedlugo przyjdzie rzeżnik z długim nożem.Jeśli jest gdzieś lubiany,to tylko wśród prostactwa z PO.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126860

jestem porażona tekstem pseudoredaktorzyny - to nawet nie pismak!!!
"śmiało i bez zgniłych kompromisów oceniasz to, co wokół" -
"Nawet jeśli ktoś dokopie Ci w komentarzu na forum, to nie Ty będziesz nosił piętno krytyki i ośmieszenia na czole."

Panie Kurczok, gdybyś Pan i Pana koledzy po fachu(????) nie zatracili podstaw rzetelnego dziennikarstwa w obawie przed krytyką i ośmieszeniem blogerzy byliby zbędni.

Panie Kurczok, Pan wstydu nie masz.Weź Pan przeczytaj swój tekst jeszcze raz, a potem jeszcze raz może w końcu sam Pan zrozumiesz coś Pan o sobie i o sobie podobnych napisał.

Chyba po prostu prawdę...

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126803

coś takiego zrobił biednemu Kamilowi,że pochylił się nad Tobą?;-)

 

brawo i pozdrawiam!

 

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126811

Nie wiedział Durczok, komu się wystawia....Riposta świetna, choć z doświadczenia wiem, że po tego typu ludziach wszystko spływa, jak po kaczce. Podobnie spłynie ta "blogerska chłosta"....
Niech przynajmniej pozostanie tylko naszą satysfakcją.
Dzięki dla ŁŁ!

Vote up!
0
Vote down!
-1

http://www.nessundormablog.com

#126812

masz rację - riposta ŁŁ świetna, ale spłynie po durczoku jak spłynęla po nim "swołocz" Mira.

A list Kamilek z pewnością wysmażył na polecenie "starszych i mądrzejszych"

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Vote up!
0
Vote down!
-1

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#126820

Kamil Durczok i jemu podobni musieli poczuć jak pali się grunt  pod nogami. Grunt który usłany jest kłamstwami i pasudztwem wszelkiego rodzaju poprawnych idiotów, manipulacji i indoktrynacji. Gdzie obiektywizm dziennikarski został zapomniany i zakazany. Doskwiera durczokom niezależna opinia, prawda jaka głosisz na Niepoprawnych i nie tylko. Zastanawiam się nad motywami jakimi kierował się Durczok. Jego tekst świadczy o płyciźnie intelektualnej Durczoka. Widać jak brakuje poważnych i wazących argumentów. Tekst mieści się w kanoine propagandy TVNu. Nie stać Durczoka na własne wypływające z serca i rozumu przemyślenia. Widać za to że mamy do czynienia z funkcjonariuszem w garniturze. Mam wtażenie ze tworzenie się Ekranu było niebagatelnym motywem do napisania tego gniota myślowego. Tym bardziej widać że efekty postawy jaką prezentują piszący na forum Niepoprawni godzą we właściwy cel.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126813

żeby pan Durczok wybrał sobie nick, założył na
niepoprawni.pl bloga i spróbował "śmiało i bez zgniłych kompromisów" tego co robi Łażący Łazarz.
Chyba dotarło do niego, że piłuje gałąź na której siedzi.
Wraz z podobnymi sobie, zamordował zawód dziennikarza.
Wnet przy tym magicznym okienku telewizorni zostaną sami
analfabeci.
He he he ...
Może pomożemy panu Kamilowi i wymyślimy nick dla niego?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126814

Problem w tym, że dziś prawdziwi i obiektywni dziennikarze to gatunek będący na wymarciu. Większość z nich to sprzedajne i zakłamane ścierwa (vide prorządowe media), które nie zasługują na miano 'dziennikarza'.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126822

zwyczajna menda TVN-owa. Można ją (mendę)najwyżej ponumerować.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126839

kami.kadze

Vote up!
1
Vote down!
0
#126863

A ja kiedyś trzymałem za pana kciuki.
Żeby mi ręce uschły.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126824

Żeby była jasność: odpowiedz do Kamila Durczoka

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126825

To jasna przygrywka do obrzucania łajnem Ekranu - to dla mnie jasne. A dla Ciebie znak, który na pewno odczytałeś, że stałeś się niewygodny. Dla nas wszystkich czytających Ciebie jasny przekaz - będzie jazda bez trzymanki i warto przygotować się aby bronić swoich wartości, także broniąc niezależnych portali, takich jak Ekran (i nie tylko). Wkrótce być może nie będą one określanie mianem 'prawicowych portali' lecz w inny sposób. Oczywiście dla mnie wszystko tutaj jest obliczone na walkę o umysły lemingów - co tylko dobitnie potwierdza rektalność majstremu wobec nierządu w Sejmie.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126827

Czy warto pióro(klawiaturę)strzępić dla jakiegoś pseudodziennikarzyny?
Do pięt Panu nie dorasta:)

Pozdrawiam serdecznie Panie ŁŁ
P.S.Czekam na Ekran

Vote up!
0
Vote down!
-1

dor

#126832

Krótko mówiąc został posprzątany upierdolony stół

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126835

Krótko mówiąc został posprzątany upierdolony stół

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126834

Sporo w tym stole sęków i ostrych kantów.
Więc zaczynamy z EKRANEM.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126867

Uwielbiam twój styl, Łazarzu :D

Niech się tam Durczok schowa! :D

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126841

jak to ładnie wygląda: Łażący Łazarz i nok.nok

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126848

Dzisiejsi dziennikarze to pospolici NAJEMNICY. To pospolite wytresowane kundle, obszczekujące naiwnych czytelników I TV-widzów. Etyka, jaka ich powinna obowiazywać, to już niepowtarzalna historia i trudno się po nich coś pozytywneno spodziewać. Oni pracują na zasadach PŁATNYCH MORDERCÓW, są zdolni medialnie zamordować każdego, kto będzie w opozycji do ich mocodawców, zwanych polityczno-medialną MAFIĄ.

Vote up!
0
Vote down!
-1

zdenekseta

#126849

Wiem, że do niego to nie trafi ale warto było sprokurować taką ripostę.
Piękne.
Naprawdę piękne.

Otwierasz zdaniem "Koleżanki i koledzy Blogerzy, do Was i do mnie gwiazda prezencji telewizyjnej napisała dziś list". Pozwól, że ja zakończę - traktuję Twój głos jako naszą zbiorową odpowiedź funkcjonariuszom medialnym.
Przepraszam, że zabieram głos za wszystkich ale tekst jest tak uniwersalnie pasujący, że lepiej się już nie da.

Vote up!
0
Vote down!
-1

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#126852

Już widzę że źle trafił , że jak ? Konformista .! No niemożliwe , ależ Cię Łazarzu {wątpliwy} zaszczyt dopadł. Sam pan Kamilek złotousty , gromy cisnął pod Twoim ale jak widzę i naszym adresem.

Wobec powyższego uznałem że i ode mnie należy mu się słów kilka. Zatem do rzeczy .

Jaka szkoda że nie naskoczył na tych , którym taka reprymenda ( czyt. wskazówka ) , od dawna się należy i to niemalże za "całokształt".

No w pewnych szczególnych "przypadkach" nasz pan Kamilek musiałby sobie, niestety , podobne harce wybić ze swej nieskończonej wyobraźni , aż strach pomyśleć czym mogła by grozić w realu taka "próba". Co więcej niechby tak choć jednym słówkiem naruszył , tą swoją niezachwianą odwagą - ciszę medialną , jaką niewątpliwe w dalszym ciągu otaczane są tzw. "święte krowy"..

Rycho , Miro, Grzecho .. (na ten przykład)

No co panie Kamilu Durczok , masz waść prawdziwe Cohones czy tylko przepiórcze wydmuszki...

Może by tak na początek , powiedzmy w drodze dziennikarskiego śledztwa zająć się wyjaśnieniem dotąd "niewyjaśnionych" bądź szczególnie "opornie" próbujących przebić się w różnych wiodących mediach spraw , związanych co tu dużo mówić , z całą rzeszą przekrętów i matactw , jakich niemało mają na koncie "fachmani" od polskiej gospodarki .

Żeby nie być gołosłownym proponuje zajrzeć koniecznie pod ten link ( http://niepoprawni.pl/blog/54/400-afer-po ).

No tak czuję że "trafiłem" , w sam raz , w pańskie gusta ..

Tak myślałem .

W każdym bądź razie gdy następnym razem zechce pan posłużyć się terminem "Konformista" proszę łaskawie zawczasu dobrze się zastanowić czy i w jakiej konwencji i pod czyim adresem poślesz waść podobną kalumnię.

Jest inne słowo które jak w sam raz można przypasować tym razem do pańskiej osoby , łaskawco ..ten termin to HIPOKRYTA.

Mówię to ja Andruch z Opola ,

Tak ...tak , wiem , też panu życzę wszystkiego czego i pan nam życzy , drogi łaskawco.

pozdrawiam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."
/Z.Herbert/

/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Vote up!
1
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#126854

Choć..może sens jest taki,że..Bóg otacza się ludżmi..szlachetnymi i prawymi-jak Krzysztof Kolberger?A..chamusiów zza stodoły..zostawia ludzkości-jako..składnik kary na Ziemi-która nie ma być rajem!-kary za grzech pierworodny?Odpowiadać chamowi-nie zamierzam..Skompromitował się tak-swoim chamstwem-że..jest jednym z przykładów,jak..ma się chamstwo wypisane na gębie! Studentom socjologii;psychologii i..psychiatrii..polecam gębę rzeczonego-wespół z wymienionym nagraniem..zamiłowania "do czystości na stole"-jako..klasyczny przypadek;można na temat napisać ..pracę doktorską..TEN PAN..to..reperkusja ..komunizmu w Polsce! Bo..gdyby nie komuchowate zamiłowanie do wygrzebywania "na wyżyny"..najgorszego łajna- rzeczony cham..stałby z kapelusikiem w spoconych,niedomytych łapkach..na progu dworu..i pokornie prosił o posłuchanie..Komuchy..takich chamusiów..wydobyły na światło dzienne..Im z gorszej czeluści-tym..pokrzywdzony przez "niesprawiedliwość dziejową"i..
"prześladowanie społeczne"-stanowił dla komuchów..większą wartość.Bo..oblekano takiego w zaszczyty i przywileje-punktami za pochodzenie;profitami i czołówką w zatrudnianiu..jako.."nagrody za krzywdę dziejową"..No i..tępaki potem..budowały..studia na Woronicza-z pomieszczeniami..bez drzwi i okien;"światli punktowcy"
-robili doktoraty i docentury;"profesury" typu Bartoszewski-czy..Noblista-nie umiejący się prawidłowo po polsku wyrażać..Ale..za to "nocną zmianę "potrafił zrobić!!!-
,czy..pewien reżyser-bez matury-za to z Oscarem.. No i..pokutuje w Ojczyżnie..ta komuna-z brakiem intelektu-który się..dostał na miejsce prezydenckie-ośmieszając się-i Polskę-raz za razem..Różne chamowate Lisy;Durczoki;Olejniki-to..potomstwo tamtych..Taką krzywdę Polsce uczyniono po wojnie-skazując Ją w Jałcie na Stalina i jego komunizm..I..osoby publiczne-które dla spoleczeństwa winny być ..przykładem cnót wszelakich-to..drobni cwaniaczkowie..Zachłanni i korzystający "z okazji"-bez skrupułów; zahamowań i wszelkimi środkami....Brak zahamowań-tolerują;ba!hołubią ich zwierzchnicy..Im gorszy przykład leje się z ekranów telewizorów-tym lepiej!Panie Durczok!Może pan płodzić potomków-pokolenie za pokoleniem! Duuużo tych pokoleń będzie trzeba,by..któreś z nich dorównało inteligencji Łażącego Łazarza! To,jakim jest ;jakiej wartości intelektu-świadczy..pański wpis na Onecie! No..normalnie.."uderz w stł-nożyce się..odezwały"!To wszystko,co ma panu do powiedzenia.."Nie chce mi się z Tobą gadać..."

Vote up!
1
Vote down!
0

Patria Opressa

#126855

choć ładujemy nawet w szefów" Aaaa..co pan zrobił z red.Sianeckim? Twórcą "Faktów"?cała Polska nie mogła wyjść ze zdumienia!Red.Sianecki-ma swoje poglądy;potrafi jednakowoż..przedstawić je z kulturą-pozwalając innym ludziom mieć swoje zdania..Jego krótkie felietony w "Faktach"..to były..perełki!Refleksyjne;wymagające od widza ..nie tępego żarcia wiadomości-łopatą ładowanego-jak pan to czyni-tylko..jak rozwiązywania "Jolki"-kto to lubi-wie,o czym mówię-podchodzenia do Jego wypowiedzi..jak grawer-deszyfrant;zawsze z dużą satysfakcją i ukontentowaniem-bo-bez względu na poglądy-to były prawdziwe perełki w zalewie tłoczonych po chamsku ..faktów i wiadomości w "Faktach"..Wygryzł pan go..Za dobry był..Kilka klas wyżej-nie mógł pan sobie pozwolić na taki..kontrast poziomów..Wygryzł pan red.Sianeckiego-z Jego programu!Który tworzył przez lata!Wywalono pana z publicznej tv-Sianecki..rozpostarł nad panem..opiekuńcze skrzydła..A pan? Ciśnie się na usta staropolskie przysłowie:"Smaruj chama miodem-on na Ciebie -smrodem".. Adieu,panie ..durczok!

Vote up!
1
Vote down!
0

Patria Opressa

#126859

Dzięki ŁŁ

Odpowiedź rewelacyjna dla tej kawiorowej "elyty',ale czy te dzieci PRLowskich "intelektualnych czworaków"są w stanie coś zrozumieć poza liczeniem kasy???

Vote up!
0
Vote down!
-1
#126858

Wyrazy szacunku dla ŁŁ! EUREKA! wlasnie ta korespondencja z Durczokiem jest najlepszym dowodem, że TV STARS & Company obawiają się wolnej myśli, patriotyzmu i prawdy. Dowodzi to niezbicie,że blogowanie ŁŁ i wielu innych ma GŁĘBOKI SENS i ma siłę wulkanu.

pozdrowienia dla WOLNYCH.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126862

Przypomina do znudzenia Kutza, urodzonego jako Kuc. Zmiana nazwiska i ortodoksyjna nienawiść, określa obu jednoznacznie. Pozerzy!. Po co wchodzić na Onet i potem ze wstrętem, wycierać zelówki?....

Vote up!
1
Vote down!
0
#126865

"wlodeusz", dotknales sedna problemu! Lemingi lemingami...w kazdym narodzie jest tylko okolo 10% samodzielnie myslacych ludzi, reszta  jak juz ktos to okreslil to niestety - systemy POkarmowe..Nasza obecna rzeczywistosc to konsekwencja zbrodni katynskiej, to konsekwencja ukladu Ribentrop-Molotow, to wreszcie konsekwencja Jalty ktora nam wymordowala , wypedzila elity panstwowotworcze ktore nastepnie zostaly zastapione chazarobolszewickimi przybyszami zza Buga wspartymi polanalfabetami, szmalcownikami, zlodziejami kur okresu wojny.

Wiekszosc z nich przyszla do Polski w mundurach NKWD bedac fundamentem bolszewizacji Polski..Ci obecni z Durczokiem, Olejnikowa czy Lisem sa integralna czescia Michnikowszczyzny, POtomkami Morelow, Rozanskich, Bistygerowych, Szechterow, Stolzmannow and tutti frutti ktorzy po 1989 weszli w sojusz z volksdojczami , ukrainskimi riezunami oraz najgorszym, najbardziej POdlym elementem tubylczym ktory stanowi dzis zaplecze demontazu Polski! Dlatego nie oczekujcie od tego chazarobolszewickiego funkcjonariusza wychowanego na talmudycznym POdejsciu do prawdy, honoru jakiejkolwiek refleksji !

Vote up!
1
Vote down!
0
#126866

Nie mieszaj śląskości to tego. Nie każdy Ślązak jest Durczokiem czy Kutzem. Jeśli tak jak Ty będzie pisało wiele osób związanych ze Sprawą zrobicie zaiste niedźwiedzią przysługę Polsce tym, że cała grupa odwróci się od ruchu patriotycznego.
Ultimus Romanorum

Vote up!
1
Vote down!
0

Ultimus Romanorum

#126877

to wiesz zapewne o spółdzielni w regionalnej 3.

Durczok i kilku spadochroniarzy w warszawce to wierzchołek .

Vote up!
1
Vote down!
0
#126879

Ty jesteś Polakiem ze śląska, tak jak większość zamieszkałych tam przyzwoitych ludzi. Oni są Ślązakami z PO. To nacjonaliści i kosmopolici. Wybacz jeśli uraziłem, ale ja doskonale odróżniam obie grupy. Mam nawet rodzinę w Bielsku B. Są tak samo przyzwoici jak TY. Czy każdy Polak z Biłgoraja, jest Palikotem?. Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126881

Kolega wlodeusz pojechał. Na południe od Katowic (Bielsko) to są górale ;), w Katowicach to ślonzoki, a na północ od Katowic (Sosnowiec) i wschód to gorole. Istna wieża Babel. :)

Vote up!
1
Vote down!
0
#126882

I jeszcze zaszłości
Korfanty kontra Grażyński .

Koronkowa robota z Koniakowa(Katolicka) i z przełęczy patrząc(Kubalonka) 80% pełowska Wisła.

Dalej Ziemia cieszyńska - potocznie Zaolzie .

A są jeszcze tereny gdzie ślązak jak ryba w wodzie może żyć pod trzema władcami- wymiennie.

"Gorole" jak piszesz - przed 39 rokiem do Kielc musieli śpieszyć po papierki z pieczęcią.

Dalej Rejencja opolska - z silnym samorządem pro-germańskich.
Choć nadania od Piastów mający (w. Kadłub) -szwargocze na co dzień przy -"Pater Noster".

Vote up!
1
Vote down!
0
#126887

Dawno temu złamałem na nartach paskudnie podudzie prawej nogi. Poszły obie kości, a skończyło się na pięciu śrubach Osteo wkręcanych w kości operacyjnie w celu ustalenia złamania. Złamanie trochę się paskudziło, tak że na swoje nogi stanąłem dopiero po pięciu miesiącach. Właśnie te pięć miesięcy pozwoliło mi stwierdzić, że oprócz złamania, trafiła mnie jeszcze jakaś dziwna przypadłość. Okazało się, że wokół mnie zaroiło się od osób chodzących o kulach. Mój wzrok taksował każdego takiego delikwenta i zatrzymywał się na prawym/lewym podudziu, kostce, taksowałem sposób założenia gipsu, jak i sprawność poruszania się o kulach. Dzisiaj, tych ludzi o kulach widzę jakby mniej.
Pytanie retoryczne: Czy Kamil Durczok stanie kiedyś o swoich własnych nogach?

Vote up!
1
Vote down!
0
#126868

Sruby Walterowskie zbyt mocno wrosły w kości.
Może tylko trzęsienie ziemi spowodowało by przebudzenie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126873

Ja zapytałbym się Durczoka, czy w swoim domu z Rodziną rozmawia o smoleńsku. Czy zabronił tematu by nie wyjść na idiotę?

Vote up!
1
Vote down!
0

extremo99

#126874

Coś pomiędzy wierszami wypocin pana D. widzę... zazdrość.
Wkurza się na Ciebie, bo mówisz otwarcie i nie boisz się. On... boi się i sam przyznaje, że nie zawsze (czy w ogóle?) mówi to, co tak naprawdę myśli. Bo zdał sobie sprawę, że sprzedał się. Że sprzedał duszę diabłu, który go teraz więzi i rozkazuje mu co ma mówić i jakie poglądy prezentować. Wlazł w klatkę celebrity, z której nie wie jak wyjść. A może wie, ale nie starcza mu odwagi by ponieść konsekwencje odzyskania wolności. Jest jak ptak więziony w złotej klatce.
Nie, nie lituję się nad nim bo litość nic nie daje. Mówię po prostu jak to postrzegam.
Ultimus Romanorum

Vote up!
1
Vote down!
0

Ultimus Romanorum

#126876

że bardzo przeceniasz..podpolorowanego prostaka..Mam..2 porównania..Jedno osoby-drugie-sytuacji tej osoby....Durczok..jak kleszcz-wpił się..tam,gdzie wybrał..Najlepsze dla niego miejsce-i opcję.."Po wyborach ich poznacie.."-parafrazując..Kleszcz..jest stworzeniem doskonałym!Wystarczy..obejrzeć go w sporym powiększeniu-i ..dowiedzieć się,jak działa..Doskonale zbudowany;z "kłujką"..uniemożliwiającą..odpadnięcie od ciała żywiciela..Kąsają..tylko samice-którym-jak komarom-potrzebne jest to do procesu rozmnażania..Doskonałe stworzenie..Ale..roznosi potworne choroby!Boreliozę! Bartonellozę!Babeszjozę!Grzybicę!Chlamydiozę!Mykoplazmozę!I..jeszcze 40 różnych patogenów-które do końca nie są zbadane-a które..lekarze..nie wiedzą,jak leczyć-choć..udają i wmawiają społeczeństwu-że ..wiedzą..I NFZ-oszczędza na tych przewlekle chorych-wmawiając im,że są wyleczeni..Tak więc-kleszcz-doskonałość genetyczna-.."używa się"..w haniebnych,szkodliwych;zgubnych dla ludzkości-celach..Mimo..doskonałej..kłujki i całego wachlarza..procesów doskonałych..Drugie porównanie to..Goebbels!Postać w historii-znana i znienawidzona! Człowiek..zaprzedał duszę diabłu-ale..służył mu..gorliwie i wydajnie! Bo był..niesamowicie inteligentny!Dzięki jego inteligencji-Hitler doszedł do takiej pozycji,jaką w społeczeństwie niemieckim-uzyskał;co Niemcy dziś..usiłują..zafałszować;mówiąc"to nie my!To faszyści"-A w czym..Zdradek Sikorski i Tuskim wydajnie im pomagają..nie reagując na Steinbach i"pokrzywdzonych wypędzonych";którzy wyli w dziesiątkach tysięcy"Sieg heil",a kobiety..na wiecach-popuszczały mocz w orgażmie ekstazy-na widok i głos-swego Fuhrera!Zwyrodnialcowi-ludobójcy-Goebbels zaprzedał swoją inteligencję i talent..Czyniąc zeń(z siebie!)-osobę w historii skompromitowaną i znienawidzoną..Bo..to,co miał najlepszego-wybrał-poświęcając-ludobójcy Hitlerowi..Tu..koniec moich porównań..Nie czyń z Durczoka..ofiary swoich wyborów!Bo.."po wyborach ich poznacie".."Faktów"nie oglądam już od dawna..Albo Durczok-którego..swoim węchem nie mogłam już znieść w tv publicznej-podskórnie czując..prostaka i chama-jakim się obnażył być..Z powodu cyborga-Pochanke-która mnie..przeraża..Swoim..szklanym spojrzeniem beznamiętnych,obcych oczu ..i takim światopoglądem..DZIŚ oni wszyscy-toczą DYSKUSJE!! Pochanke;Olejnik;Werner-i zapewne reszta..bezwzględnie wyłączanych przez widzów-na temat WINY ROSJAN i zamachu!Przez 9 miesięcy..wieszali psy na ludziach,którzy byli przekonani o takim przebiegu zdarzeń-i tego nie ukrywali..Na NAS!Na poniżaniu potwornie cierpiącego,ugodzonego tragedią utraty bliskich-Jarosława Kaczyńskiego!Na ..Jego kandydowaniu na urząd prezydenta Polski!Czynionym..na naszą;zrozpaczonych Polaków-faktem mordu na jednym z ostatnicj Patriotów i mężów polskej Racji Stanu-czynionym na naszą prośbę! Czynionym..po omacku-jażnią i oczami-oślepionymi bólem..I nie rozpoznającymi..żmij na własnej piersi hodowanych-jakim nieopatrznie..powierzył pracę nad swoją kampanią..
Tak..poniżani i lżeni-propagandą-byliśmy w swej..wspólnocie Prawdziwych Polaków i Polskich Patriotów-miłujących swą Ojczyznę;ludzi inteligentnych i szlachetnych-tak byliśmy traktowani..Przez antypolską telewizję i..szajkę z "Faktów" i reszty programów TVN24-gdzie..dyżurny opluwacz Polaków-Niesiołowski-chyba ..pałatkę przed TVN rozbił-i..zakorzeniał się w studio ze swymi obrażliwymi wejściami.. O "gwieżdzie"-Palikocie-nie wspomnę..O..skandalicznym wizerunku tego kogoś;brukającego wizerunek posła Polskiego Sejmu.."Po wyborach ich poznacie"..TYCH ludzi-wybierała owa telewizja-lżąc ..znienawidzoną przez premiera-polskość!Dziś..worek z dyskusjami na temat winy Rosjan-się rozkręcił !Dyskusje o zamachu-są w zasięgu ręki!Tylko..ZA PÓZNO!Pamięć mamy dobrą! Stacja..sama zgnoiła swój wizerunek i..tego nie odkręci..A..pisanina taka,jak Durczoka-jest..ośmieszająca.Autora i jego zwierzchników.Świadczy o tym,że..połapali się,że..wybierając-wdepnęli w gówno! I..usiłują z niego wyjść-wpierając,że..nie śmierdzi i w ogóle-że gównem nie jest..Za póżno!

Vote up!
1
Vote down!
0

Patria Opressa

#127005

kitciwucho; A swoja droga , co za splendor pracowac w tvn, w najgorszej stacji , ktora prezentuje bardzo niski poziom. Dawno Polakom obrzydly chichotania pani Rusin i innych tam takich, niby dziennikarzy , juz ogladaja te stacje tylko sami swoi.

Vote up!
1
Vote down!
0

kitciwucho

#126878

pozdrawiam serdecznie

PS. "Rurku? KTO jest odpowiedzialny za stół..." - hehe, ja pamiętam ;)

Vote up!
1
Vote down!
0
#126880

A mnie jest żal pana Durczoka. Z jego wypowiedzi wynika niemoc,niemoc impotenta.

Pozdrawiam.

Vote up!
1
Vote down!
0

ziuk

#126892

Jaka to radość po przeczytaniu blogu ŁŁ,a potem komentarzy np.Wilk32 z 01:05.Humor na cały dzień zapewniony.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126894

Podpisuję się obiema rękami (skoro można). Obrósł Durczok w piórka, za dużo w dupie( jak mawiała moja babcia). Nie rozumiem ludzi, którym dano drugą szansę ( przecież Durczok ledwie przeżył )a nadal pozostają gnojami.Takie traumatyczne przeżycie jak choroba nowotworowa powoduje,że ludzie przewartościowują swoje życie, stają się lepsi. A w tym przypadku jest inaczej. Nie rozumiem, jak Boga kocham, nie rozumiem.

Vote up!
1
Vote down!
0
#126901

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich
Pełne poparcie!

Vote up!
1
Vote down!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#126906

Miło czytać te komentarze, ale niektórzy jak na jakimś onecie albo wp coś napiszą to normalnie albo agentura albo sam już nie wiem co:/ np. tu http://niebojtasiewojta.pl/viewtopic.php?f=16&t=119&start=0

Vote up!
1
Vote down!
0
#126909

On ryzykuje tylko kasę. Ty może i życie! Powodzenia.

Vote up!
1
Vote down!
0

pocztax

#126910

Panie Durczok.Czy mam Pan pretensje że tyle ludzi tu skupia się i dyskutuje?Ze czyta tych co tu pisza?

Czy nie to m.inn. Pan jest przyczyną i narzędziem niszczenia autorytetów ,patriotów,idei narodowych.

Ile razy poniżał Nas,wykluczał ze społeczeństwa?Pozytywnie komentował negatywne działania władzy w stosunku do Narodu?

Przecież jest Pan wykształcony,inteligentny,rozumie Pan co jest prawda a co fałsz.

Chyba ma Pan jakieś sumienie?

Więc czemu Pan się dziwi że sami się organizujemy że tu szukamy prawdy i autorytetów.Straszy nas sądami,bo wie że sądy nas srogo ukarzą a was nie.

Niech Pan założy że będzie żył 89 lat i wyobrazi swoje życie po tym krótkim okresie swojej"kariery".

My czujemy się wykluczeni najbardziej w tej kadencji rządów Tuska.Ale to tylko 4 lata.A panu pozostanie wykluczenie społeczne na dziesiatki lat.

Jeżeli chodzi o etykę dziennikarską,to powiem tyle.

Byłem dziennikarzyną lokalnego pisemka,a nawet red.naczelnym jego.Ale nigdy nie złamałem zasad  ani etyki dziennikarskiej.

Nigdy nie komentowałem faktów choćby nie wiem jak nie podobały sie dla mnie lub szkodziły mnie.

Na łamach mojego pisma wszyscy mieli nieograniczoną swobode wypowiedzi,bez moich komentarzy.

Przypominam Panu.Ma Pan przekazywać informacje a nie je komentować.

Myśle że pańska wizyta tu u Nas sprawi że zrozumie Pan dlaczego nas jest tu setki a czyta miliony.

I dziękuje Ł.Ł że podzielił się z nami swoja korespondencją.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#126913

Bo oni cały czas się ćwiczą z "nowomowy" i "dwójmyślenia", Jako piersi dostają najnowsze wydania słowników nowomowy a dodatkowo mają spotkania gdzie starzy wyjadacze z "Ministerstwa Prawdy" szkolą ich i trenują ich umysły. Tu Lis dał nam przykład co o nas myśli bo spotkanie było tylko dla wybranych:
http://www.youtube.com/watch?v=qmkEmNWP0ug&feature=related

Oni nie robią tej telewizji dla siebie oni robią to dla proli

Vote up!
1
Vote down!
0
#126914

Skoro Durczok nie może pogodzić się z jawną nierównością w ocenie rzeczywistości między środowiskiem blogerskim, a dziennikarskim, to proponuję aby porzucił pracę w tvn (będzie niezależny) i niech pisze swojego bloga. Po za tym swoim tekstem przyznał jak On i jego środowisko jest uzależniony od wydawców. Jego tekst odebrałem bardziej jako tłumaczenie niż jako atak. Tylko czy pisał sam od siebie?

germario

"Do bez-tęsknoty i do bez-myślenia,
Do tych, co mają tak za tak - nie za nie,
Bez światło-cienia...
Tęskno mi, Panie..."
CKNorwid

Vote up!
1
Vote down!
0

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#126915

Nic z tego, co napisał Durczok nie trzyma się kupy zwanej realizmmem. Niestety. Owszem, intelignetne słowa, rzekłbym nawet - błyskotliwość. Cóż z tego? Pan Kamil ma od lat inny pryzmat postrzegania rzeczywistości i to nie jest wbrew pozorom dziennikarski głód rzetelnego informowania społeczeństwa o wydarzeniach...

Harpoon,

Vote up!
1
Vote down!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#126916

Szanowny Panie,
Gratuluję celności. Ten łachmyta bez sumienia i kręgosłupa, godzien jest co najwyżej w walonkach i kubraczku zasuwać za taczkami. A nie usiłować się wywyższać, ponad normalnych i uczciwych.

Serdecznie Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0
#126917

nic nie jest wieczne, bo życie jest jak gówno na kole, raz jest w górze raz na dole

Vote up!
1
Vote down!
0
#126919

Na ten wszawy towar zawsze znajdzie się amator,tylko co nam do tego?
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
1
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#126927

...... mam nadzieę że Twoja znakomita odpowiedż tej walterowskiej kanalji jest również w moim imieniu / nie jestem Blogerem / ale czuję się związany z Rodziną NP. .... Jeśli tak, to wielkie dzięki. Będę zobowiązany jeśli pozwolisz zadać jedno pytanie ?? czy naprawdę uważacie że Durczok jest takim głupkiem i dobrowolnie szuka zaczepki z Blogerami " NIEPOPRAWNI" ?? nie Szanowni Państwo... to jest "uwertura" do czegoś , poważniejszego ? ! coś mi się wydaje że szykuje się Totalny atak na Niezałeżne Portale .. czy tym debilom nie zaświtało w tych żydowskich możdżkach : a może niech się zarejejstrują / adres , PSEL, imię itd, etc... ? piszę po to aby być przygotowanym na taką ewentualność . pozdrawiam Marek ps. chciałem zapytać p. nad red.Kamila czy wie jak się nazywał pomysłodawca zmiany nazwy- Katowice na Stalinogród ??? ps.2 ...... ja też znam kapitalnych ludzi ze Śląska !

Vote up!
1
Vote down!
0
#126929

internetu, właśnie dlatego, że do tej pory nie było w nim indywiduów typu Durczoka, serwujących jedynie słuszną prawdę za dobre pieniądze. Onet nigdy szczególnie nie błyszczał na tle innych portali informacyjnych, a fakt, że od dzisiaj redaguje go red. Durczok tylko tę sytuację pogarsza.
2. Ja nie biorę za swoje teksty pieniędzy, jak pan Durczok i nie muszę zobowiązywać się do głoszenia prawd objawionych przez szefów. W związku z tym - jak inni blogerzy - mam prawo do anonimowego przedstawiania swoich poglądów. Pod tym względem jesteśmy równi, bo każdy może być blogerem, pan Durczok też.
3. Z drugiej strony nie dziwię się atakowi Durczoka, ponieważ na miano "dziennikarzy" zasługują właśnie blogerzy, podczas gdy osoby mianujące się dziennikarzami są tylko korporacyjnymi d..mi, wysługującymi się szefom, w większości pozbawionymi elementarnej przyzwoitości i uczciwości. Poziom publicystyki reprezentowany przez serwisy i portale blogerskie jest nieporównywalnie wyższy niż w przypadku tytułów mainstreamowych i podobnie zaczyna być z informacją. Nie mówiąc już o ogromnym wyborze tematów i opinii. Blogerzy zaczynają stanowić nie tylko konkurencję, ale i zagrożenie dla oficjalnych piśmideł i ich jedynie słusznych wypocin - a w wielu wypadkach arcyboleśnie weryfikują ich prawdziwość.
4. Co do skrywania się pod pseudonimem - dziennikarze również korzystają z tej opcji i mają pełną swobodę decyzji w tej mierze. W czym więc problem?

Iranda

Vote up!
1
Vote down!
0

Iranda

#126944

Jak zwykle Durczok mija się z prawdą. Toyaha (www.toyah.pl) a owszem wyrzucili z pracy.

Jeden z Pokolenia JPII

Vote up!
1
Vote down!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#126946

niestety nie znam gwiazd Polskiego dziennikarstwa , nie mam polskiej telewizji .. zeby sie czegos dowiedziec zagladam na ta strone ,dosc dobrze orientuje sie w sprawach Polskich .. dlatego tez tutaj szukam prawdziwych wiadomosci ... artykul jest swietny goraco pozdrawiam Alex

Vote up!
1
Vote down!
0
#126948

mialem na mysli piszac o swietnym artykule lazacego lazarza !!!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#126949

Zgadzam się w całej rozciągłości z tezami Pańskiego listu.

K.Durczok zapomniał po co jest się dziennikarzem.
Dla mnie od dawna on i jemu podobni to tylko etatowi spikierzy, czytający z polecenia swoich szefów z góry ustalone pół- i -ćwierćprawdy. Nareszcie znalazl się ktoś tak odważny jak Pan i wygarnął mu jak należy. Dziękuje!

A swoją drogą - projekt ekranu według szefów durczakopodobnych może im zagrozić. Ten atak to początek kampanii antyekranowej. Zanzcy zainteresowanie i oczekiwanie jest ogromne. Pozdrawiam. :)))

Vote up!
1
Vote down!
0

Kazia

#126954

Telewizna

Telewizna się nie zmienia.
Pragnie tylko OCIEPLENIA!
Zimno tam w niej Kościejowi.
Rezydenta chłodek mrowi.

Telewizna się nie zmienia.
Powiedziała - DO WIDZENIA -
dziennikarzom przyzwoitym.
Ciołka wnioski kryją zgrzyty.

Telewizna się nie zmienia.
Oddała swe uwielbienia
najgorszemu ordyńcowi.
Ten chce zamach w żart przerobić!

Telewizna się nie zmienia.
W reżyserkach i podcieniach
stary agent na agencie
wszystko filtrują zawzięcie.

Telewizna się nie zmienia.
Gra się z nami do znudzenia
banialuką bardzo chytrze.
Tylko mordy coraz brzydsze.

Telewizna się nie zmienia.
Patrzy człowiek od niechcenia.
Prezenterki w Mercedesach
stręczą go do SMS-a.

A platforma platformowa
czeka ukryta - cyfrowa.
Nie może z nas ciagnąć kasy,
kiedy ekran ludzi straszy.

Rywin jak w starym układzie
zarabia na Familiadzie,
a telewizyjne damy
wdziękami ciagną z reklamy.

Tusk wyglada coraz gorzej.
Żaden wizaż nie pomoże
ukryć wytrzeszczone gały.
Telewizje nam się zgrały!

Vote up!
1
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#126957

Łazarzu nie pochlebiaj tym ścierwom oni mają zbuki a nie jaja żeby mieć jaja trzeba byc kimś a nie zwyczajnym gałganem medialnym pzdr oto oni - gnido-mendy w całej krasie i niech mi wskoczy na pukiel ta ELYTA
Vote up!
1
Vote down!
0
#127002

ed-q

Kiedyś, kiedy chory na raka Durczok „rejterował” z TV1 do TVN napisałem do niego.

Współczując, nie zaakceptowałem jednak jego zmiany „poglądów” politycznych, gdyż od początku było wiadomym, do jakich celów i za czyje pieniądze ta stacja powstała!

Okazało się że „zakup” ITI był „trafiony”! Takiego, drugiego „fachowca” od manipulacji trudno znaleźć – no chyba że w Polsacie.

Dzisiaj, ten sprzedawczyk, ośmiela się pisać obraźliwe listy do ludzi pojmujących uczciwie i z przekonaniem słowo „patriotyzm”!
Zaprzaństwo go jednak - jak widać - boli i nie daje spokoju!

I tak, panie Durczok pozostanie! Polacy zdrajcom NIGDY nie pobłażali!

Nie po to poświęcali –nieraz wszystko, łącznie z życiem – aby tacy karierowicze i zaprzańcy- w imię własnych (a i cudzych!) interesów - nadal nawoływali do PODDAŃSTWA!

PS. Kolejny raz stwierdzam, że Pan Bóg jest jednak miłosierny! Nie zabiera natychmiast takiego „typa” na Sąd Ostateczny, dając mu SZANSĘ na pokutę i poprawę!

Czy z tego skorzysta??!! Myślę – wbrew wszelkiej logice - że TAK!!! Przecież to – mimo wszystko- rozumny Polak i zapewne chrześcijanin!!

Vote up!
1
Vote down!
0

ed-q

#127037

     Petunia olet-pecunia non olet...

Vote up!
1
Vote down!
0
#127053

jeszcze i to co lisek sądzi o swoich widzach

http://www.youtube.com/watch?v=lo66dQCxOTs

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Vote up!
1
Vote down!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#127306

"Szlachetny człowiek wymaga od siebie.
Prostak od innych"
jak powiedział pewien chińczyk.............

pozdrawiam......................

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę,zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

Vote up!
1
Vote down!
0

"Spróbuj zapalić maleńką świeczkę zamiast przeklinać ciemność"

(Konfucjusz)

#127025

Muszę sprostować pewne nieporozumienie. Bo wydaje mi się, że wielu z was nie czytało pierwszego zdania notki. Durczok nie napisał listu personalnie do Łażącego Łazarza ale list otwarty do "Blogera" który umieścił na Onecie. Ja tylko podjąłem się odpowiedzieć jako Bloger Durczokowi i jego kalkom mainstreamowym. Nie wiem przy tym czy mnie ten gość kiedykolwiek czytał, ale kogoś z nas zdecydowanie czytać musiał - bo go zabolało.
Zrobiłem to, także dlatego, że list ten odebrałem jako manipulację i przygotowanie internautów do ewentualnej akcji pacyfikacji blogosfery (-jest jeszcze Gall? - Ano, nima). Nie miejmy złudzeń, jesli Tuszcza ekipa zaprzańców marzy jeszcze o wygranych wyborach, to musi uderzyć w internet, w blogerów i ukrucić wolną wymianę informacji. To co zrobił Durczok to pierwszy krok, zmierzajacy do zohydzenia opinii publicznej czytajacej w sieci autorów wystepujacych pod pseudonimami. Taka manipulacja nie mogła wiec wisieć choć jednego dnia bez riposty. Inna sprawą jest, że dostalismy dowód, że jednak wpływamy na opinię publiczną i jesteśmy identyfikowani jako niebezpieczni dla mainstreamu, oraz partii rzadzącej. A jeśli tak, to (primo) znajdujemy się na własciwej ścieżce, (secundo) pojawiła się okazja by powiedzieć parę słów do środowiska jakie Durczok reprezentuje. 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Kto jeszcze nie był zapraszam na www.projektekran.pl - start za kilka dni.

Vote up!
1
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#127050

Żeby móc oceniać blogera, samemu trzeba spróbować żyć jego życiem, np. ZWOLNIĆ SIĘ  z TVN i próbować żyć NA WŁASNY RACHUNEK-  bez pomocy TVN. Przecież mamy pluralizm w medyjach- jak ktoś ma taką markę jak Ty, Kamil, to sobie wszędzie POradzi, prawda??

 

 

P.S.

Jeśli K.D. zrezygnujesz z swojej pensji w TVN, na rzecz skromniejszych dochodów, np. 2000 zł brutto na m-c. to pogadamy ;]

Vote up!
1
Vote down!
0

rochadziug

#127049

Durczok jak większość "dziennikarzy" mainstreamu to taki salonowy kundel służący swoim panom za garść judaszowych srebrników. Zero honoru, zwichnięty kręgosłup moralny, sprzedajność - to główne cechy takich dziennikarskich ścierw.

Vote up!
1
Vote down!
0
#127069

bolesnym jest widok przyszłego narybku dziennikarskiego,z jakim bałwochwalstwem witają(patrz-filmik powyżej!)-z jakim bałwochwalstwem i akceptacją-witają chama i sprzedawczyka!Nawet się jestem w stanie domyśleć,jakim tokiem rozumują ..w tej akceptacji:"gość jest spoko;MÓWI TAKIM JĘZYKIEM JAK MY NA CODZIEŃ-nie rozumiem,czego się go czepiają;jest WYLUZOWANY"!!Bo..w celowo zdemoralizowanej i schamionej Polsce-takie obowiązują normy.."Kurwa " i "pierdolić"-kiedyś uznawane za najgorsze słowa i przekleństwa-stały się ..mową potoczną!Wiem,co mówię.. W tegorocznego Sylwestra miałam za ścianą grupę takiej młodzieży..przedmaturalnej-myślę..Mało,że oni się z sobą nie porozumiewają nie mową-ale WYCIEM!-dokładnie;nie mogłam pojąć tego..fenomenu;8 godzin-za tą akustyczną ścianą-nie mówili do siebie,ale WYLI;oczywiście"kurwy";"pierdolenia" i "jebania"latały w powietrzu-że chyba..fajerwerków nie było widać.. Na końcu jeden chyba wpadł w jakiś amok(dopalacze?),bo go reszta uspokajała..Oczywiście-wyjąc! Na marginesie-wczoraj pokazali,że młodzież-z braku dopalaczy-bierze nagminnie i masowo-syropy i tabletki na kaszel!Że..ilość przyjętych tabletek-potrafi dojść..do 100!I pokazali taką.."panienkę"Leżącą pod kroplówkami na detoksie szpitala-gdzie ją przywieziono..Na pytanie"po co i dlaczego to robi"-siksa bezczelnie-zasłaniajac twarz(ratując swe życie-na koszt podatnika-bo w życiu nie przepracowała jeszcze godziny;mając..opiekę lekarską i kształcenie Z PRACY INNYCH LUDZI!-powinni takie..urocze buzie obowiązkowo pokazywać!))-powiedziała,że.."chciała mnieć ten jeden dzień..wyrwany z życiorysu"!!!Psiakrew!Ratowana za drogie pieniądze w szpitalu-przed śmiercią!!Za pieniądze podatnika!!Za..PIENIĄDZE PODATNIKA-EMERYTA-któremu się..leczenia odmawia-"BO ZA DROGIE"!Ci ludzie,którzy z premedytacją sięgają po leki;narkotyki-powinni wiedzieć,że robią to na własną odpowiedzialność-i..nikt ich za darmo-ratować nie będzie!Że..po prostu-zafundują sobie..wyrwanie z życiorysu-reszty swoich..tak pogardzanych życia-dni!Gdyby..wiedzieli o TAKIM zagrożeniu-i i grożbie odrabiania -społecznie?-kosztów pomocy medycznej,udzielonej z takiego powodu-ćpanie leków-czy dopalaczy-z pewnością by spadło!mamusia tej..divy-rozbrajająco powiedziałą.."to co ja mogę zrobić?Apteki zamykać?"-Odpowiedzieć KARNIE za takie wychowanie dziecka! Ciężkimi robotami!(ile..km dróg byśmy mieli zbudowane..z pracy osób..łamiacych prawo i nieodpowiedzialnych!)-To tak na marginesie..
Kiedyś-za czasów systemu kartkowego,mając w zaleceniu lekarza,leczącego mego chorego syna-"niech go pani dobrze karmi"(!!)-jeżdziłam często na Bazar Różyckiego-po..parówki i inne smakołyki dla syna,których na kartki-było tyle,co kot napłakał...Świadkiem sytuacji..byłam różnych,jako,że wtedy..to jeszcze była stara warszawska Praga..Tylu.."kurew" i innych kwiatków nie usłyszałam,co..w tę jedną noc-za ścianą,w grupie..wchodzących w życie młodych ludzi..To..przerażające!JAKĄ jakość życia;jaką kulturę..zaproponują nam-i ..swej Ojczyżnie(choć..myślę,że TO słowo będzie już dla nich słowem ze Słownika Wyrazów Obcych;jak i sama istota pojęcia ..i wszelkie..poboczne obowiązkowe pojęcia ze słowem "Ojczyzna" związane..);więc..radocha z przyjścia publicznego chama polskiej "sztuki dziennikarskiej"..była..zasmucająca i..zatrważająca..poziomem STUDENTÓW DZIENNIKARSTWA;dumą naczelnego chama publicznego i jego..widocznym zadufaniem..w swój poziom..poziomu braku..
Na koniec..chwila oddechu..Nie zaglądam tu..stale..Muszę robić sobie przerwy..Za dużo..podłości wobec Polski-obnażacie mi tu,Państwo,bym mogła obcować z tym..stale i bez przerwy..Zaproponuję więc..chwilę oddechu..dla duszy skołatanej,zmartwionej niegodziwością ludzką wobec Polski;stopniem tragizmu tej niegodziwości..Jeśli..ktoś wytrzyma..chwilę bez gonitwy za następną,dołującą wieścią-ma..chwilę relaksu ;refleksji,która..wyhamowuje..dołowania tempo-a i..potrafi być w swym wyhamowaniu-twórcza we wnioski,jakie w tym..biegu przez dołki i "potykanie się o kretowiska",jak to kiedyś obrazowo określił Bogusław Kaczyński-potrafi być..twórcza i jażń..odświeżająca..Pozdrawiam!
http://www.youtube.com/watch?v=WqHYRnvFgeY
i..to pocieszające..Histora potrafi..przewalcować człowieka-po..swych tragicznych dziejach;po..gnoju tychże,ale..piękno pozostaje..

Vote up!
1
Vote down!
0

Patria Opressa

#127214

Muszą się zacząć przyzwyczjać te buraki z wsi24 i polszmatów, że tak ich oceniają Polacy.

Vote up!
1
Vote down!
0

miro

#127111

nodedet
i dziękuję, Łazarzu, że śledzisz to paskudztwo, jakim jest ONET.
Ja - dzięki różnego rodzaju niepoprawnym witrynom - żyję wolna od konieczności brudzenia uszu i oczu w tym potoku oszczerstw. Telewizora nigdy nie miałam, więc jestem wolna od nachalności tamtych lizusów; radia kiedyś słuchałam, PRII, ale powoli zaczynam i z tego rezygnować; kiedyś czytałam Rz-pę, ale kierownictwo p.Lisickiego (podobno konserwatysty) raczej na dobre temu dziennikowi nie wyszło, a jego wyczyny z ostatnich miesięcy sprawiły, że przestałam czytać.
Życzę wytrwałości wszystkim, którzy trudzą się dociekając prawdy.

Vote up!
1
Vote down!
0

nodedet

#127171

Świetnie, że odpowiedziałeś na ten bluzg, choć nie wierzę, że wyszedł on z jego ręki. Prawie na sto procent posłużył się podobnym do siebie beztalenciem, który bryluje w mediach właśnie dlatego??? Takich jak Durczak potrzebują, bezmyślnych, skąpych, pożytecznych idiotów. To, że ciebie ŁŁ, ZAUWAŻYLI, TZN.ŻE DOTYKASZ ICH CZUŁYCH I DRAŻLIWYCH TAJEMNIC??? I wierz mi, to nie on cię zauważył, ktoś kazał mu ciebie tknąć, a on, jak to bywa z posłusznymi baranami odezwał się??? Twoja aktywność (EKRAN), projekt całkowicie nowy, odbiegający, wyprzedzający niejako, ich ograniczoność w działaniu, komuś wysoko zaczyna przeszkadzać??? Rób jednak swoje, będziemy cię wspirać z ukrycia, jak twierdzi to indywiduum, jeśli woli i siły ci niezabraknie. Prawda i działanie w prawdzie jest najważniejsze!!! Twoja przenikliwość, wywołuje u nich panikę??? Pzdr.

Vote up!
1
Vote down!
0
#127191

Najpierw Klarenbach (na wizji), teraz Durczok atakuje blogerów. Bardzo im ta nasza wirtualna wolność przeszkadza. Może im nawet przeszkodzić w wygraniu jesiennych wyborów. Na pewno będą próbowali "coś" z tym zrobić. A nam trzeba myśleć o stworzeniu czegoś większego, co będzie docierało też do "starszych kobiet".

Vote up!
1
Vote down!
0
#127245

tak to z nimi jest, dopóki im Dyzma "cholerą jasną" w oczy nie zaświeci. Chociaż z drugiej strony - czy godzi się kopać umysłowe kaleki, bezwolne i bezmózgie, posiadające tylko opaleniznę rodem z najlepszych solariów i nowy garnitur ząbków za ileś tysięcy złotych? Jedyne co mogę dla nich mieć, to litość za ich małość intelektualną i pogardę za łaszenie się do panów za ochłapy z ich stołu. Szkoda dla nich czasu :)

Serdecznie Cię pozdrawiam - nic nikomu do tego jak się nazywamy - imię nasze - Naród.

CIRI

Vote up!
1
Vote down!
0

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

#127254

no i Samuela Zborowskiego.
więcej nie powiem. każdy sie domyśli o co chodzi...
adres to chyba Wiertnicza
akurat nie traktuję tego jako kosztu, a raczej prezentu do tantiemów dla JMR. Warto takiego pisarza wspierać.

Vote up!
1
Vote down!
0
#127556

na M.O. Stokrotkę. Tak kiedyś lubiłam te kwiatki..

Vote up!
1
Vote down!
0
#127557

"Czy myślałeś, co przekazujesz tym, którzy z zachwytem czytają kolejną (pewnie celną) recenzję polityki, polityka albo programu w TV? Dostają lekcję braku odpowiedzialności za własne słowa."

On napisał: "kolejną (pewnie celną) recenzję" - czyli nie zarzuca blogerom wypaczania rzeczywistości.
Ma tylko żal, że wam łatwo, bo w waszym przypadku to "brak odpowiedzialności za własne słowa" - bo nie można was podać do sądu...:)

A pan Kamil musi być odpowiedzialny, więc (pewnie celnych) recenzji polityki nie uprawia i woli te mniej celne, ale za to bezpieczne.
Jak "Kamile" się w końcu wkurzą, to chlapnie im się trochę prawdy na własny temat. Podobnie zdarzyło się na salonie panu Kłopotowskiemu:)

Pozdrawiam (i czekam na Ekran; moja mała uwaga jest pod notką z 17 stycznia).

Vote up!
1
Vote down!
0
#127734

Łażący Łazarzu! jak zwykle Twój tekt jest wspaniały...

żyj nam długo...!

Vote up!
1
Vote down!
0
#127779

Łażący Łazarzu, gratuluję precyzyjnego wstrzelenia się w hasło/nazwę EKRAN, które jest obecnie hasłem kampanii reklamowej Pepsi Coli.

Brawo! Brawo! Brawo!

Pozdrawiam

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
1
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#128607

Świetna riposta! Szkoda tylko, że nie można dotrzeć do masowego odbiorcy z tymi argumentami. Ale... my tu jesteśmy aby ponieść te argumenty dalej!!!

Vote up!
1
Vote down!
0
#133083

podpisuję się oburęcznie pod tezami autora i KAMILKU rzadko to czynię,ale podpisuję się WOJCIECH DUDCZAK Z KALISZA-nie mylić z rysiem kaliszem

Vote up!
1
Vote down!
0
#138250