Ekran

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

Zapewne wszyscy wiedzą o artykule, który popełnił pan Targalski. Zabawne, że ci, którzy jeden ze swoich serwisów nazywają 'niezależna', sami niszczą wszelkie niezależne punkty opiniotwórcze. Cóż.. znamy to już z przeszłości

Bastion medialny PiSu mówi: NE to ukryta opcja Rosyjska, blogerzy są nieświadomi zawiłości polityki etc. Oczywiście ani słowa o blogerach z serwisu niezalezna.pl (ciekawa...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika bu-dzin
Idee

Tak się złożyło że ostanio dyskutowałem z przyjacielem na temat ostatnich wydarzeń i naszła mnie refleksja: jak to się człowiekowi może "przekazior" do mózgu przylepić, mimo iż sobie zdaje sprawę z tego że to przecież przekazior.

Partner mojej dyskusji, Tomek, ma wyższe wykształcenie psychologiczne, co okazało się znakomitym dopełnieniem moich refleksji.
Zacząłem wspominać jak był taki okres że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika spiritus_movens
Kraj

Wpadłem na nE na niedługo przez rozruchami. Chwilę potem

pomyślałem, że to całkiem korzystny zbieg okoliczności. W takiej sytuacji łatwo sobie odpowiedzieć na pytanie kto jest kto. Wszystko tylko dzięki temu, że jest się na bieżąco i nie trzeba grzebać w archiwach wpisów.

Gdy wybiła godzina zero i ujawniono o co chodzi, dla dużej części osób była to komenda "w tył zwrot". Bardzo znamienne jest...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Koteusz
Blog

Posiadam jeszcze 7 kodów aktywujących do Nowego Ekranu i chciałbym, żeby trafiły w dobre ręce, dlatego pytam się, czy ktoś z grupy niepoprawnych ma ochotę na rejestrację w łazarzowym Ekranie.
Jeśli znajdą się chętni, proszę wysłać do mnie maila na adres:
krzysztof_j_kotowski@o2.pl

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Co za ironia losu, akurat na wielkie otwarcie Nowego Ekranu siada nam Internet na statku…., Nie wiem zatem nawet, czy będę mógł cokolwiek wysłać na czas,. No, ale, jeśli to czytacie, to znaczy, że IT oficer Rob wybipowany przeze mnie z jakieś kolacji z pasażerami zdołał złapać satelitę. Obiecałem mu nowa kolację z Room Service, jak naprawi, albo powolną śmierć głodową na bezrobociu, jak nie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wychodźca
Blog

Chyba się wkrótce rozstaniemy, Droga Administracjo.

Cóż to za ingerencja do mojego wpisu?

Dlaczego mój profil jest wciąż przywracany do stanu sprzed dwóch lat?

Blog HP zaczęto skromnie trzema podstawowymi działami. Dopiero w przeciągu wielu miesięcy rozrósł się stopniowo do wszystkoizmu.

Z ogromnom troskom oglądam zatem skryszoty pana Jakuba z siedemnastoma działami ekonomiczno-prawniczymi,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Ogłoszenie

Materiał upichcony przez C.v.I - któremu bardzo dziękuję :-)

Ciekaw jestem opinii Niepoprawnych:

http://www.youtube.com/watch?v=hjilAXNEEkI

Co można dodać?

Chyba tylko, że jesteśmy już w blokach startowych.

Ukłony

ŁŁ

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Ogłoszenie

Korzystając z uprzejmości Redakcji NP informuję, że na www.projektekran.pl znajduje się strona prezentacyjna Ekranu, gdzie można zobaczyć layauty, przeczytać opis, podyskutować, zadać pytania, a także zarejestrować swój e-mail by dostać zawiadomienie o starcie Ekranu. Zajrzyjcie koniecznie. Zapraszam

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

Oto projekt layautu Strony Głównej EKRANU. Redakcję NP, Blogerów, Komentatorów i Czytelników proszę o pytania oraz uwagi.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

Trafiło mi się, kolega bloger Fiatowiec piszący na stronach Newsweeka przeprowadził ze mną wywiad. Nie wiem czy to pierwszy przypadek wywiadu blogera z blogerem, ale na pewno sprawa nieczęsta. Zapraszam do lektury bo powiedziałem trochę o Ekranie, ostatnich wydarzeniach i mojej wizji blogosfery.

http://www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Spoleczenstwo/541802,Gry-nauczyly-mnie-korzystac-z-wyobrazni-...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Wychodźca
Blog
Free advice to ŁŁ od starego wyjadacza internetowego

Osiem latek temu wystarczyło założyć sobie jakąkolwiek tzw. home page i od niemalże pierwszego wpisu miało się setki wejść internautów.

Czytaj resztę notki »
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Po prostu coś mnie zaczyna powoli trafiać. Igor Janke uparł się ostatnio, żeby udowodnić, że  jest zimnym sukinsynem pokroju Tomasza Lisa. Żwawo rzucił się do usprawiedliwiania bana dla Łażącego Łazarza i cóż wymyślił? Ano wymyślił, że najlepiej będzie skłamać.

W zasadzie nam jest wszystko jedno, kto zakłada kolejna witrynę tak długo, jak długo dyskusja na temat nie toczy się w Salon24. Bo...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Blog

Kiedy wróciłem dziś do domu i odebrałem pocztę, zdębiałem. Do tej pory nie przepadałem za Igorem Janke. Ale miałem go jednak za człowieka, który jakiś tam poziom trzyma. Zresztą nie dalej jak tydzień temu GW bronił Janke na Twitterze przed moimi wątpliwościami. Rzeczywistość spłatała jednak obrońcom Igora Janke wyjątkowo złośliwego figla. Jeden z najbardziej znanych blogerów Salonu24, Łażący...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

KIlkanaście godzin temu Wirtualna Polonia opublikowała mój list zapowiadający stworzenie nowoczesnej platformy blogerskiej "Ekran".

http://wirtualnapolonia.com/2010/12/11/projekt-ekran/
 

Nastepnie jeden z Blogerów (Delfin) skopiował tą notke na swój blog na Salonie24. Został w ciagu godziny za ten czyn zakluczony i zapiwniczony:

http://delfin.salon24.pl/257843,projekt-ekran-nowy-portal-dla-...

0
Brak głosów