Rozbitkowie z Nowego Titanica

Obrazek użytkownika Dixi
Blog

Od wczoraj gryzę się w język, a raczej biję po łapach, żeby nie napisać: „A nie mówiłem?”. No więc nie napiszę :) :) :)
Czekałem, aż nieco opadną fale (rzekłbym – bałwany) wywołane eksplozją granatu w szambie, jakim był niesławny Nowy Ekran.
Zgadzam się z opisem sytuacji oraz wnioskami przedstawionymi zarówno przez Gadającego Grzyba (http://niepoprawni.pl/blog/287/krach-ne-czyli-zlapal-kozak-tatarzyna), jak i przez Elig (http://niepoprawni.pl/blog/6206/nowy-ekran-spadl-z-krawedzi). Ba i jeszcze raz – ba :):):), choć jestem malkontent i awanturnik, zgadzam się też z Babą Jagą(http://niepoprawni.pl/blog/1283/rozgrywaja-nas-jak-dzieci#comment-375826).
OK, zgadzamy się, to niemal cud, nadal jednak pozostaje nadal pytanie, czy i jakie konsekwencje będzie miała katastrofa NE dla Niepoprawnych?
Kiedy już zadośćuczynimy staropolskiej gościnności, a „rozbitkowie” ochłoną, z pewnością zauważymy, że znaleźliśmy się w całkiem nowej sytuacji.
Zawsze uważałem (i tego nie kryłem), że Nowy Ekran to bezczelna agenturalna hucpa. Kto miał oczy, uszy i węch, widział to od początku. Kto nie miał, mógł szybko zorientować się w sytuacji, bo pojawiały się znaczące i narastające objawy „zepsucia”, a na dodatek, równocześnie, pisane zrozumiałym językiem i umotywowane, poparte dowodami ostrzeżenia.
Skąd więc to nagłe zdziwienie po spektakularnej katastrofie?
Chyba jeszcze nikt nie zwrócił uwagi na to, że NE był rodzajem piramidy finansowej (i co gorsze, nie tylko finansowej). Łudził zyskami materialnymi (akcje, obietnice „publikacji”, wreszcie kasa na rączkę dla wybranych „autorów” i „redaktorów”), a także karierą dziennikarską i, co jest już kuriozalne, polityczną. Opara z ŁŁ podbili stawkę rzuconą nie tak dawno przez Jankego. Salon 24 zrujnował prawdziwą blogosferę, bo rzucili się do niego wszyscy naiwniacy, uwiedzeni wizją pisania „jak równy z równym u boku najlepszych publicystów”. Co do klasy tych ostatnich miałbym duże zastrzeżenia, ale zadziałał stary jak świat mechanizm „nie święci garnki lepią”. No wiecie… Nie tylko „każdy Polak jest lekarzem”, ale też każdy, kto umie składać litery,(lecz już niekoniecznie - czytać :):):)), jest pisarzem, kto czyta prasę – dziennikarzem, kto ma kamerkę (lub aparat fotograficzny) – operatorem czy reżyserem, a kto ogląda TV… wszystkim naraz :) :) :). Na dodatek Salon 24 przecież „wszyscy czytają, nawet najbardziej wpływowi politycy”, więc ma „gigantyczną siłę rażenia”. Czyż to nie wspaniała wizja – siedzę sobie, popijając piwko, stukam w klawiaturę, czyta mnie cała Polska, a Kaczyński z Tuskiem dumają, czy ukraść mi pomysły, czy może, uczciwie, zaangażować mnie jako doradcę? :):):)
Janke obiecał i nie spełnił… Kurcze, „nie ma zrzutu”, w który wierzyli „cywilizowani” wyznawcy kultu cargo!!! Pierwsze frustracje, pierwsze emigracje…
Ktoś musiał się wreszcie schylić i, bez najmniejszego trudu, zebrać całą tę „śmietankę”. Tych ciułaczy „wejść” i „komencików”, niby milionerów, ale nadal, jakże niesłusznie, biedaków czekających już zbyt długo na „ciężko zapracowaną” (klikaniem) karierę, światła reflektorów, gigantyczne nakłady, mikrofony, kamery, „realny wpływ na sprawy Polski” i, rzecz jasna, wielką kasę.
Toteż zjawił się, jak na zawołanie, wykreowany (a jakże – na Salonie 24) Łażący Łazarz i znów obiecał doprowadzić nadambitnych frustratów do Ziemi Obiecanej (obiecanej przez WSI i sowieckie służby, ale kto by się przejmował detalami). „Należy mi się wreszcie sukces, przecież nie jestem gorszy!” Niektórzy z czasem zauważyli, że jednak istnieją „równi i równiejsi”, i nawet się skarżyli, niebożęta: „Ja z żoną jesteśmy, obydwoje, kandydatami do sejmu, a portal reklamuje tylko Szeremietiewa!”, ale inni brnęli dalej i głębiej. A podobno to lemingi, nie MY, mają problem z dysonansem poznawczym…
Pora zmierzać do podsumowania. Znów frajerzy dali się wydymać bez masła. Znów szok. Nie stać mnie na zbytnią pobłażliwość, bo „chcącemu nie dzieje się krzywda”, a za własną głupotę każdy musi kiedyś zapłacić. Trudno, inaczej nigdy nie dojrzeje.
Niezależnie od tego, co napisałem wyżej, chętnie otworzę ramiona przed tymi „prawdziwymi Blogerami”, którzy wprawdzie okazali się głupi i zaślepieni, ale nie maczali bezpośrednio palców w szemranym, śmierdzącym, a co najważniejsze, wyjątkowo szkodliwym dla prawicy, ba, dla całej Polski, interesie. Mam nadzieję, że szok ich otrzeźwi.
Nie będę jednak udawał, i temu też dawałem już wyraz, że zanim przyjęliśmy masy oszołomionych rozbitków, doświadczyliśmy działalności zarówno „kretów”, jak i „desantów” rozpoznawczych. Gościnność jest cnotą, ale już same te próby badania terenu i okopywania się przyniosły naszemu portalowi wiele szkody. To wielkie koszta, jakie Niepoprawni zgodzili się ponieść. Teraz jednak mamy do czynienia z katastrofą żywiołową.
Nie będę namawiał nikogo do okazywania skruchy czy, broń, Boże, „składania samokrytyki”. Uważam jednak, że wszelkie próby reklamowania na NP „nowych” inicjatyw powinny być natychmiast ukrócone. Wystarczyło, że nasz portal, w najlepszej wierze i z poczucia obowiązku wobec kolegów Blogerów, prawicy, Polski, wolnego słowa…, promował kiedyś Nowy Ekran. Na błędach także my powinniśmy się uczyć. Każdy, kto choćby bąknie, że Opara jest wspaniałym facetem albo że tęskni za Łażącym Łazarzem i nadal mu ufa, powinien zostać grzecznie wyproszony, a jeśli to nie pomoże… wykopany. Oczywiście funkcyjnym i płatnym kolaborantom Opary i Generałów z NE wstęp na Niepoprawnych powinien być od razu wzbroniony.
Nie wiem jak wy, ale ja źle się czuję w towarzystwie nieuleczalnych idiotów, natomiast agentów nie jestem w stanie tolerować.
Witam Was, Rozbitkowie, z nadzieją, że jak już się pozbieracie i policzycie, nie będziecie próbować wyrzucić za burtę starej załogi statku ratowniczego! :):):)
Na koniec przypomnę, że luksusowe samochody kradnie się czasem „na stłuczkę? Czy można ukraść (cenny już w tej chwili) portal „na rozbitka”?
Czas pokaże…
PS
Ilustracja – niezastąpiony Roland Topor

Brak głosów

Komentarze

właśnie o Tytaniku wspomniałem dzis niejakiemu Bibrusowi.... "30 stycznia, 2013 - 15:33 Jak Tytanik zatonal 2/3 utonelo nie dla wszystkich byly szalupy ratunkowe..." Pozdr Dixi Emir swoja droga na NE nigdy nawet nie wpisałem komentarza

Vote up!
0
Vote down!
0
#327953

Chętnie uznam Twoje prawa autorskie:):):)
Może powinienem napisać o "Costa Concordia", bo w tym wypadku pierwszy na szalupie był kapitan wraz z załogą, ale "Nowa Costa Concordia", to byłoby zbyt długie :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#327956

a tam, Dixi ponoc prawa autorskie wygasaja najdalej po 75-ciu latach a wlasnie w ub roku obchodzono 100 rocznice zatoniecia statku i 1500 ofiar.
Ale przez analogie do Tytanika:
- bogaci znajdowali miejsca w szalupach , nawet niezbyt zapelnionych ( rowni i rowniejsi ..)
- po pysze przyszedl upadek !
- bicie rekordow i brak umiaru ma czasem straszna cene;

a co najwazniejsze dla podroznych:
- po katastrofie Tytanika jako obowiazek wprowadzone, ze kazdy pasazer statku ma miec miejsce w szalupie;
- kazdy statek mam miec lacznosc radiowa, bo to taka lacznosc umozliwila nadanie SOS, inaczej utoneliby wszyscy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#327962

... nie załatwili pasażerom minimum zabezpieczeń. Kapitan Łażący Łazarz niby to żre się z Armatorami, ale to mydlenie oczu.
Opowiem kawał. Lotniczy, więc... ryzykowny.
Pewnego razu pasażerowie samolotu pasażerskiego usłyszeli taki komunikat z głośników:
"Witam serdecznie! Jeśli łaskawie spojrzą Szanowni Państwo w lewo, zobaczycie, że jeden z silników dymi! O, teraz możecie Państwo zobaczyć, że drugi silnik sypie iskrami.... Ciekawym polecałbym jeszcze jedną atrakcję. Proszę spojrzeć dla odmiany w przeciwnym kierunku. Obydwa silniki na prawym skrzydle płoną, co stanowi niezapomniany widok. Jeśli będą Państwo mieli ochotę popatrzeć nieco niżej, zobaczycie jak na błękitnych falach morza kołysze się mała żółta łódeczka, z której po raz ostatni pozdrawia państwa pilot."
---------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#327964

a to feler - niestety nie ma obowiazku wyposazac pasazerow w spadochrony....
Wiec co wg Ciebie bylo ta KRA LODOWA dla NE?

Vote up!
0
Vote down!
0
#327965

Kapitan na polecenie Armatora wyciągnął korek z dna łajby :):):) Oczywiście grabiąc najpierw frajerów, co się chcieli przewieźć luksusowym transatlantykiem...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#327967

Dixi, czy wiesz, że Twoja interpretacja podpada pod spiskową teorię dziejów?
No fe! ;-))

Pozdrawiam. Ursa Minor

ps.
dobrze, że wróciłeś (ciałem też ;-)) na NP.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#328093

No wiesz, nie daję ciała:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328099

Ach, te Twoje interpretacje! :-))

Kto mówi o dawaniu ciała? W Twoim przypadku nawet bym nie pomyślała. :-))

No dobrze, niech będzie, że wróciłeś ze swoją "substancją" :-)))

Pozdrawiam.Ursa Minor

Vote up!
0
Vote down!
0

Ursa Minor

#328102

Na ogół robię wirtualną rozpi.rduchę:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328125

ratunkową [w ślad za Pińskim] do Hujdarowicza?
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328120

"Prawdziwi Polacy" i "Prawdziwi Liberałowie"... Niektórzy już na liście załogi... pardon, na liście płac... pardon, w stopce (nie mylić ze stępką:):):)) redakcyjnej. Pozostali też obejmą wachtę.
A propos stępki. Ja bym ich pod nią przeciągnął:):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328128

Głupota i otumanienie na niepoprawnych jest porażające. Autor nie jest wyjatkiem.

Te "dowody aż nadto" kolportowane przez GP i Ściosa nadal są dowodami az nadto ale w cudzysłowie. Żadnych papierów nie przedstawiono, same bajeczki, zresztą będące tylko 1/100 co pisano o Rajmundzie Kaczyńskim, byłym AKowcu, który świetnie ustawia sie w czasach stalinowskich.

Nic nie zmienia sytuacja w której wspólnicy w biznesie pokłócili się gdy stanął on przed wizją upadku finansowego, nie jest to dosłownie żadnych argumentem na poparcie teorii Targalskiego i Ściosa.
Trzeba miec neiźle wyprana logikę by to tak interpretować.
Wymyślają niedorzeczne teorie o WSI gdy sami juz niedlugo Mossadowo (jedni będa za, drudzy nie będa przeciw) będą optować za bezczelną agresją na Iran.

Zabezpieczenie ŁŁ jakie zostało ujawnione w kryzysowej sytuacji było i jest warte pochwały.

Również sytuacja w której blogerzy i redaktorzy NE postawili się Oparze, co jako zywo jest powtórką z URze, łącznie z tworzeniem 'trzeciego obiegu', który własnie zadebiutował.

Po tym jak Targalskiemu rozsypała się w gruz jego teoria, wymyślił nową w której ucieczka redaktorów z NE gdy maja niewypłacone za 3 miesiące do miejsca gdzie przynajmniej płacą za pisanie, jest "przerzuceniem środków finansowych służb".
W głupocie jaką obserwuje na niepoprawnych tylko wypatrywać teorii, że postawienie się redakcji Oparze zostanie zintepretowane jako "kombinacja operacyjna WSI".
Jakby co to podszeptują ją dr Targalskiemu...

Niech ją tworczo rozwinie, że 3obieg, czyli NE bez głównego wsioka jest jeszcze mocniejszym WSI.

Vote up!
0
Vote down!
0
#327957

Won za burtę! Potrzebujesz kopniaka, OHV, HGW, czy jak cię tam zwą w WSI?
Uderz w stół, a agenty się odezwą:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#327963

DEDYKUJĘ TO WSZYSTKIM

http://youtu.be/f_5Q_YLbbrM

Vote up!
0
Vote down!
0
#327989

"Może najpierw buzi?":):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328015

to co katolicy i Polacy maja sie dac poprowadzic w jasyr bisurmanstwu?
Jak nie wesz co katolicy robili to poczytaj sobie Trylogie - na wroga tez potrzeba miecza i tarczy.
Tarczy Sobieskiego.
Inaczej by nam Polakom zrobili holokaust - przeciez Sikorski zapowiedzial "dorzniecie watah " - i co takie zapowiedzi nie sa karalne?
"Zastrzelimy Kaczynskiego i zedzrzemy z niego skore" - Palikota to nie sa grozby karalne?
Dobre masz okulary na nosie?
Czy moze okulista potrzebny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328144

tomasz parol swoim lamentem i pościelówą z brudnym prześcieradłem na tle śmietnika próbuje kreować się na ofiarę Opary - taką wydymaną, leżącą na łopatkach, niewinną, łajzę.

Tymczasem zwyczajnie kłamie, że jest właścicielem domeny nowyekran.pl, prawa do domeny utracił dokładnie 14.01.2013 o 15:21:20 i nie z powodu, że ktoś mu ją ukradł, tylko dlatego, że zwyczajnie jej nie opłacił na kolejny okres, szczegóły tutaj:
http://niepoprawni.pl/blog/474/nowy-ekran-czyli-gang-olsena-lapie-pchly

Zamiast łżeć jak WSIowa suka niech lepiej pokaże fakturę, że za domenę zapłacił!

Teraz możesz już spokojnie udać się truchtem na trzeci obieg delegatury WSI razem z tomaszem parolem, FYMem, pitologiem migalskim i resztą waszej sowiej ferajny.

Do roboty!
dacie radę! :) Zbudujecie jeszcze lepszy, jeszcze nowszy nowy ekran, czyli trzeci obieg trzeciej drogi... do wsi.

Powodzenia!

PS. Pisałem już, że to co się dzieje obecnie z NE, to tak naprawdę tylko reset - parol dostał polecenie od swoich prowadzących ponownego uwiarygodnienia się przez odcięcie od 'WSIoka Opary' - proste jak precel...

Vote up!
0
Vote down!
0
#327983

... sowieckich i posowieckich Służb. Moim zdaniem stosują je i Opara i Parol. Można odnieść wrażenie, że kukiełka pokłóciła się z animatorem ( w sumie też kukiełką - podrzędnym agentem), o ile to w ogóle możliwe. Może to też być tylko działanie pozorowane. Obliczone, na przykład, na uwiarygodnienie się każdej ze stron wobec zdezorientowanych niedobitków. Z tego wynika, że to nie tylko rozbijanie, ale może też... rozmnażanie przez podział? :):):)
Techniczne aspekty mniej mnie interesują. Chciałbym tylko, żeby Niepoprawni nie dostali przerzutów raka.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328062

Chodzi o te przerzuty rakowe.
Zobaczymy co wyjdzie z tego rozmnożenia przez podział.
Nie ma wątpliwości, że to proces rakotwórczy.

przepoczwarzenie 'trzeciej drogi' w 'trzeci obieg' znowu pod czujnym sowim okiem:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=281692811959944&set=a.281374501991775.65048.275072022622023&type=1&relevant_count=1

(takie nowe logo sobie szykują) :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#328433

co to jest ta SOWA, więc wrzucę link do tekstu Ściosa:
http://bezdekretu.blogspot.com/2010/03/w-szponach-sowy.html

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328452

Dzięki, że opublikowałaś!
Chciałbym powiedzieć, że teraz już nikt nie będzie mógł mówić, że "nie wiedział" czegoś, czego mógł się dowiedzieć zaraz po starcie NE. Obawiam się jednak, że nadal wielu będzie iść w zaparte, choć "niewiedza nie uniewinnia". No, ale zawsze można będzie też powiedzieć, że "jakiś" Scios pieprzył. A co? Wolność słowa jest!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328470

Niewiedza szkodzi, ale zdaje się, że ostatnio bardziej szkodzi wiedza...

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328490

Agenci grają w "oczko: :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328467

A z ŁŁ już o Oparze gadałeś?
Bo coś mi się zdawało, że on się o jakieś konszachty z Wachowskim Rycha czepiał.
Też pewnie nie ma ani zdjęć, ani dokumentów...

Vote up!
0
Vote down!
0
#328061

To dobrze, że się czepiał, gdy szkodziło wizerunkowi wspólnie prowadzonej działalności, a dawało wrogom przesłanki podstawy do formuowania czarnego PR. Biznes się nie powiódł (pracownicy nei mieli płacone za ostatnie trzy miesiące) i został rozwiązany, bo musiał być. Teraz przycieżali umysłowo formuuja zarzuty, ze skoro nie dał się ŁŁ wydymac milionerowi (według nich milionerowi z WSI) tedy jeszcze gorzej o nim świadczy.

Jednakże, co nikt nie zauważa, zarzuty wobec Opary sformuowane w przez GaPola i Sciosa były i są palcem na wodzie pisane. To były lata 70te i bez papierów się nie obędzie bo obejśc się nei może.
Żadnych papierów nie przedstawili, ani nawet sladów gdzie mogłyby się zajmować, a swoje wtyczki w IPN mają.
Mało tego, jak sam zapewniał i nikt mu tego nie dowiódł że kłamie- nie należał nawet do PZPR. W odróżnieniu od wielu prawicowych mędrców, służacym tym ocieżąłym jako autorytet, jak choćby sam Targalski, ale i inni -eks członkowie PZPR, co najmniej jeden mi znany był nawet w TPPR.

No to jak będzie? Kurewka będzie nauczac o moralności? Hę?

Zaraz tez pojawiły się znane zarzutu o antysemickość tego portalu, stary chwyt, tym razem użyty przez prawicowych i semickich dziennikarzy, których pełno w prawicowych mediach, uznanwanych tutaj za jedynie polskie.

Z logiką u pisowców jest fatalnie, teraz za dowód nieudowdnionych tez stoi argument o biznesowym rozejściu się blogerów i inwestora. Przeciez to nie jest żaden argument.

dr Targalski produkuje się w swoich psychiatrycznych teoriach. W poprzedniej Agent WSI-Opara wodził za nos blogerów i blogerki o prawicowych poglądach. A gdy okazało się, że WSI została -przepraszam za określenie- wydymana przez prawicowych blogerów i blogerki, tedy wymyślił‚ nowe kłamstwo w miejsce starego’, czyli WSI przekierowuje środki w myśl jakiejś tam ‚logiki operacyjnej’, a nawet -ta teoria dopiero się rodzi w jego głowie:)- Nowy NE, czyli NE bez WSI, czyli rodzacy się '3obieg' jest jeszcze bardziej WSIowy od starego NE, bo jak powszechnie wiadomo: im mniej WSI, tym jest więcej WSI.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328070

... lepiej milcz, albo pohamuj jęzor, jak gadasz do Niepoprawnego, prawdziwego blogera, jakim jest Traube (o czym my wiemy, a wy, skoczki, powinniście się dowiedzieć, zanim rozewrzecie paszcze).
A co słychać u Stana Tymińskiego. Nic wam nie przywiózł tym razem w sławnej "czarnej teczce"???? :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328100

Wystarczył tylko lekki szelest banknotów i lep na muchy gotowy. Jeszcze jeden dzień, jeszcze jedna notka a spodziewane gratyfikacje są na wyciągnięcie ręki. Pstrowscy NE na umowach śmieciowych lub za legitymację dziennikarską. Tak się psuje blogosferę. Blogosfera to nie biznes. Na niej się nie zarobi.

Przy okazji witam rozbitków na naszej łajbie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#327968

To se nevrati :(:(:(
Mottem Niepoprawnych było (i powinno być nadal) "Blogerzy dla blogerów". Nie "portal dla trolli na usługach politykierów i agentów". Coraz bardziej odechciewa mi się stukać w klawisze, ale też nie potrafię oddać "za bezdurno", przez zaniechanie, "ostatniej reduty" złodziejom, bandytom, oszustom i zdrajcom. Brzmi patetycznie?... Jakież to smutne...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#327970

a i nie wiadomo, co chciałeś osiągnąć, poza okazaniem własnej przenikliwości. ci z NE to sami głupcy i szumowiny z agentami, bo tak mówisz i robisz z tego wielki problem.
masz okazję na cenne obserwacje i wspólny żal za zarżniętą inicjatywą ale wolisz pisać o 'Wyjątkowo szkodliwym' portalu, którego frajerzy i agenci mają nagle tu stanowić niejasny
problem. problemem jest, że można nagle załatwić każdego a reszta będzie się z tego jeszcze śmiać !!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#327982

Desant trolli wysypał się na NP,całe szczęście, tu ludzie za hartowani,i byle troll za dużo sobie nie POfika

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#328001

Można z tym żyć, ale trudno wytrzymać :(:(:( Teraz będzie jeszcze gorzej. No, ale "trudno się mówi i kocha się dalej" :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328060

Blog to rodzaj dziennika intymnego, tyle, że udostępnionego do czytania i komentowania. Z natury jest subiektywny. Nie nie muszę być specjalnie "przenikliwy" żeby widzieć, że mam do czynienia z osobą, której się wszystko pomerdało (przez Jankego, a potem ŁŁ) i wydaje mu się, że jest publicystą w jakimś "organie" czy "publikatorze.
To zabawne, jak sami dostarczacie mi przykładów na to, o czym pisałem. Także o konsekwencjach pęknięcia wrzodu NE i jego rozlania się po blogosferze.:):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328018

Zaszlo jakies nieporozumienie w nazewnictwie. To nawet nie jest statek plynacy na pomoc rozbitkom, ktory sosa odebral, zreszta jak i S24. Takie z was statki ratownicze, jak dla wielorybow japonskie kutry.
Statek ratowniczy to jest Legion dowodzony przez Asadowa wprowadzony na tydzien przed "powaznym nieporozumieniem ostatecznym". Nie wiem jak na niezaleznej i innych. Moze lepiej.
Widze, ze troche ochloneliscie, ale dalej nie wiecie, czy dobrze, ze ruch sie wzmogl, czy wolicie nie skorzystac. LL wrecz przyspieszyl, zeby zdazyc zanim ochloniecie i dalej bedziecie ludzi odstreczac, gdy on postawi serwa. Nawet jak pazera, to nie chce zeby mu sie forsa rozlazila. Co robi Rysiek to nie wiem, chyba dalej jest na etapie oswiadczen i zapewnien. Swietujcie dalej, wykladajac ludziom jakie z nich lajzy, a o: "jak już się pozbieracie i policzycie, nie będziecie próbować wyrzucić za burtę starej załogi statku" bedziecie mogli byc spokojni.

Bez urazy..

Vote up!
0
Vote down!
0
#328002

Niepoprawni to nie słup ogłoszeniowy dla kaperowników. To ostatnie chamstwo - nalepiać plakaty na cudzych ścianach i jeszcze pluć na gospodarzy!
Przed takim właśnie bydłem ostrzegam Niepoprawnych i będę się domagał podjęcia bezwzględnych środków zaradczych natychmiast.
Wsadź sobie swoje "bez obrazy" i spier..... od razu na swój Legion!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328019

Ale jak plakaty??
To sie zdecyduj! przeszkadza Ci "najazd" i chcesz sie go pozbyc, czy Ci chamstwo w bialy dzien robie, zabierajac z pokladu? Dostosuje sie..:)

Bez obrazy..(wsadzone:))

Vote up!
0
Vote down!
0
#328048

Przepraszam, ale kto konkretnie obiecywał ci azyl na niepoprawnych?

Vote up!
0
Vote down!
0
#328063

Nie mam promes azylu, w tym z niepoprawnych. Gdzies o tym wspominalem? (mam nadzieje, ze nie dowiem sie ze troluje, bo odpowiedzialem)

Vote up!
0
Vote down!
-1
#328065

Ten komentarz odnoszę do wielu zaczadzonych blogerów...

Przybyło trzech, może czterech całkiem nowych blogerów po rozbiciu NE i to tylko z grupy, która najbardziej szkodziła temu przedsięwzięciu w pozyskiwaniu nowych czytelników, czyli maniaków od "Jezus Królem Polski" i hardkorowych katolików, bo wystaczyło, ze ktoś komu zwisa problematyka koscielno-klerykalna zauważył taką notkę to juz więcej się tam nie pojawił.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328067

Sorry, ale czy to ja gadałem coś o statkach ratowniczych i skarżyłem się na niemiłe przyjęcie?
Wczoraj nawet sugerowałem blogerowi Polak2013 bardziej życzliwe podejście do "desantu", co łatwo można sprawdzić.
Pretensje Torina są wg mnie niedorzeczne.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328107

Z fascynacją, ale też zażenowaniem, obserwuję cały zestaw (tanich, bo tanich) chwytów "erystycznych". Towarzystwo "wystawia sobie do bicia" ewentualnych dyskutantów (że niby to my jesteśmy agresorami z batem), biorą nas na litość, szantażują moralnie, niektórzy donoszą na byłych kolegów, a próbują "uwiarygodnić" własną bandę, inni nas pouczają, biorą na "huczek", obrażają, rozstawiają po kątach, wciągają w nic nie znaczące "dyskusje", wykorzystują okazję do autoreklamy i handlu obwoźnego... I straszne to, i śmieszne:):):)
Swoją drogą - niepowtarzalna okazja do obserwowania Apokalipsy in statu nascendi (oczywiście w mikroskali, czyli w kropli rzadkiego gó.na, czyli... s.aczki:):):)
Najbardziej w tej sytuacji (jak zawsze) pokrzywdzeni są ci, którzy rzeczywiście mieli dobre intencje , choć... "Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane"...
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328134

A przy tym taka dziecinada...
Mam nadzieję, że się to jakoś wyklaruje, zostanie tu paru milszych gości, a reszta pójdzie do tego legiona albo na nowy portal legendy internetu.
Pozdrawiam i na dziś już znikam,

Vote up!
0
Vote down!
0
#328435

Nadal jednak uważam, że trzeba zastosować "strachokreta", a w ostateczności wykopać to-to:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328471

Powtarzam i dziwię się, że nie rozumiesz: Niepoprawni to nie słup ogłoszeniowy, a tym bardziej nie śmietnik!
Kto chce być blogerem, niech pisze i zapracuje sobie na szacunek. Reszta niech spada na drzewo!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328109

Pytanie brzmi. Czy podejmując blogerów z NE a także wszelkiej maści rozbitków, topielców, desantowców i troli z tej stęchłej, zatopionej krypy, nie przeciążymy naszego statku ?
Co powinien zrobić nasz portal w tej sytuacji, żeby zapobiec przechyłom na burtę i rozkołysaniu ?
Podać rękę topielcom i desantowcom, czy walić wiosłem w głupie łby ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328005

odpychac bosakami, kazdy wie, ze rozbitkowie z liniowca, zatopia kuter.

W czym jest problem? Nie pasujace komenty wyciac i nie dawac publikowac, chyba ze zasluzy..

Vote up!
0
Vote down!
0
#328007

... oblepieni trollami i "śpiochami" od dawna - jak najbardziej. Niektórzy wprost piszą: "Zdążyłem się zarejestrować na zapas" ( na z a p a s !), inni od dawna lecieli "na dwa baty", jeszcze cwańsi już się zdążyli zasiedzieć i "uwiarygodnić"...
NP nie jest już sympatyczną łajbką na niedzielne wycieczki po jeziorze. To całkiem solidny statek, który, co zrozumiałe, kusi piratów.
Tak więc, Koledzy, myślę, że nie możemy wszystkich zaraz po łbie bosakiem, co nie znaczy, że pozbawimy się sami prawa do wybierania sobie towarzyszy podróży (czy aby nie... towarzysz lejtnant:):):))
Portal musi się rozwijać (więc także rozrastać), ale warto odróżniać wioślarzy od balastu (że nie wspomnę o przyszłych organizatorach "buntu załogi", bo to oczywiste). "Świeża krew" jest zawsze cenna, ale trzeba uważać, żeby nie dać wstrzyknąć sobie jakiegoś syfu (że tak zmienię metaforykę:):):).
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328024

Dixi, serio bez paniki.
Jesli jestescie oblepieni, to obecna sytuacja niewiele zmienia. Nie wiem , polece czyszczenie kadluba, bo to przywiera raczej od zewnatrz, ewentualnie w zenzie plywa...

Ci co pisza o "zapasach", to ciekawe przypadki musza byc. Dasz jakies nicki? Posmiejemy sie..:)

"inni od dawna lecieli "na dwa baty""
no pewnie, nawet na wiecej. Przeciez wiesz o tym! Zbrodnia?

"jeszcze cwańsi już się zdążyli zasiedzieć i "uwiarygodnić"..." ozesz ty;p Nie mam odpowiedzi.:) To juz nie moja rzecz z zasiedzianymi-uwiarygodnionymi. To juz wasze kapitany musza z tym zyc:)

"To całkiem solidny statek"
Ciesze sie. Wiec rozkolysanie mu nie grozi.:)

Piraci? Te topielce?
No niektorzy moga byc grozni. Juz slyszalem o niejakim Lipskim milosnikiem dzieci, ktory walizki w wodzie przetrzasa. Moze i racja, zeby na "oko" dac jakis zorientowanych. Podpadziochom oczy wykuc to nie strata, ale co innego sie cieszyc z ludzi w wodzie, ktorzy tworzyli zdrowa tkanke nE, nawet jesli upstrzona i niesforna. Zreszta jak mowilem wasza sprawa, moim zdaniem i tak wiekszosc odplynie..

Vote up!
0
Vote down!
0
#328030

Czemu zwracasz się do nas, Niepoprawnych, per "wy"??? Nie rozumiem z jakich "pozycji" przemawiasz?
Jestem daleki od paniki. Nie lubię tylko, kiedy wysyp śmieci zakrywa to, co wartościowe. Trolling i "obstrukcja" to też metody niszczenia nie tylko czyjejś pracy, ale poważnej dyskusji. A o nią przecież chodzi na portalach, nieprawdaż? Może nie wszystkim... Tym jednak polecałbym forum Onetu.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328056

"Czemu zwracasz się do nas, Niepoprawnych, per "wy"??? "

Oo! A jak powinienem sie do was zwracac? Jaki jest zwyczaj?
O nauke prosze..

"Nie rozumiem z jakich "pozycji" przemawiasz?"
Zasadniczo swoich, ale widzialem, ze juz zdazyles Rata pojechac. Niedlugo go znam, ale ulozony czlowiek. Wiesz cokolwiek o nim? Niesadze, ale juz zdazyles, intymnie..

"Nie lubię tylko, kiedy wysyp śmieci zakrywa to, co wartościowe."
Wiesz to dziwna uwaga pod kolejnym postem raniacym rozbitkow z ne. Czy to niewlasciwa uwaga na intymnym blogu?

Reszte pomine. Czy koniecznie chcesz, zebysmy na tym poziomie rozmawiali? Tobie sie naprawde wydaje, ze tam tylko idioci byli?
Jesli nie chcesz ze mna rozmawiac, nie zyczysz sobie. Powiedz. Takich, ktorzy za dyskusje uwazaja spijanie sobie z dzióbków znam sporo..

Vote up!
0
Vote down!
0
#328064

Reszty nie trzeba. To co robisz nazywa się wpadaniem "na krzywy ryj". To definicja bezczelnego włażenia na cudzą imprezę bez zaproszenia. Teksty w stylu "WY macie marną orkiestrę..." to więcej niż bezczelność.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328111

może to rozbitkowie a może to abordaż :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#328031

Jak minie run i szok, to się wyklaruje. Oby.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328057

Propozycja adekwatna do sytuacji. :)

Twórcze elementy przygarnąc można, a destrukcyjne dociążyć i spławić. :)

Pozdrzwiam Niepoprawnie

krisp

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0
#328022

Wiem, że narażam się na zarzuty o brak gościnności, egoizm, aspołeczność (a za chwilę okaże się zapewne, że "rozwalam prawicę":):):), ale, na Boga, nie dajmy się szantażować moralnie. Szczególnie osobnikom amoralnym (lub wręcz antymoralnym), czyli agentom i "pożytecznym idiotom".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328026

że całą tą zagrywką z NE (zarówno powołaniem, jak i rozwaleniem tego portalu) ktoś sterował i swój cel w tym miał. Na ile go osiągnął - jego sprawa, ale nie tylko jego problem. Coś się jednak wydarzyło, i to nie tylko w skali blogosfery.
Wiadomo jednak, że ze wszystkiego można wyciągnąć jakieś dobro, choćby nauczkę na przyszłość. Idzie o to, aby ją wyciągnąć, aby nie zamykać oczu, nie udawać głupiego itd. "Tylko prawda jest ciekawa", jak mawiał Józef Mackiewicz.

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328023

To bezcenna zaleta. Nie kadzę, tylko szczerze przyznaję, że takim "jastrzębiom" jak niektórzy z nas, trzeba czasem pokazać inną perspektywę. Sama jednak do mięczaków z pewnością nie należysz, skoro cytujesz Mackiewicza, a to był straszny, nieprzejednany pies na komunę we wszelkich i wszystkich odmianach czy przebraniach:):):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328029

gdy trzeba, więc... :))

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328032

Dobro ostre jak brzytwa potrafi mocno pokaleczyć. Szczególnie tych, którzy je zlekceważą, albo spróbują przekroczyć jasno wyznaczone granice. Prawda też jest.... bezwzględna.
2x2=4, nie? :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328038

Jeżeli gość wizytę w czyims domu zaczyna od pouczania gospodarza to na czym skończy?
W Twoim fotelu, przed Twoim telewizorem i z Twoim pilotem w ręku.
A Twoje dzieci będą podawać mu piwo...

Vote up!
0
Vote down!
0
#328033

... bratać. Trzeba się najpierw poznać, żeby można było mówić o zaufaniu czy sympatii.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328040

albo, co gorsza, jeszcze do tego mowić "Tato" :)

Pozdrwiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#328049

losie połowicy...,jak spiewal Krzysztof Krawczyk;

"moj przyjacielu, przyprowadzielm cie z ulicy
nakarmilem i odziallem cie jak brat
,dalem girate
dalem samochod
zone wziales sobie sam "

Vote up!
0
Vote down!
0
#328079

Dixi
[quote]Oczywiście funkcyjnym i płatnym kolaborantom Opary i Generałów z NE wstęp na Niepoprawnych powinien być od razu wzbroniony.
Nie wiem jak wy, ale ja źle się czuję w towarzystwie nieuleczalnych idiotów, natomiast agentów nie jestem w stanie tolerować.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328036

niz piata kolumne.

dyszka.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328039

... bliźniaki syjamskie:):):) Na dodatek mówiące jednym głosem także... ze mną, jak sądzę :):):):)
-----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328042

Carmina

Jestem tylko zwykłym komentatorem.Od niedawna. Chętnie tu wchodziłam, czytałam, oczywiście nie zawsze komentując. Ale teraz gdy temat NE zdominował ten portal nie ma po co. Zdanie na temat NE mam wyrobione.Podobne do autora tekstu. Po miesiącu od jego uruchomienia przestałam tam zagladąć .

Dlatego na razie odpuszczam sobie NP , zajrze za tydzień. Moze ta fala opadnie. Nie zrażam się do NP ale narazie szkoda czasu, bo nie ma sensu komentowanie tych wynurzeń blogerow i komentatorów z NE.

Za tekst i odpowiedzi dla niektorych komentatorow  daję autorowi 10.

 

Pozdrawiam

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Carmina

#328050

To mocne tąpnięcie w blogosferze i trzeba je tak czy siak próbować zrozumieć i zinterpretować. Na Niepoprawnych są, na szczęście, poruszane także inne tematy, więc nie znikaj zbyt pochopnie! :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328054

Jest tu:
http://archiwum-niewolnika.blogspot.com/2011/04/nr-0188-blogerzy-2024.html

Vote up!
0
Vote down!
0

elig

#328059

Jeszcze jest nas trochę na tym portalu,aby eliminować tych dupków trolli,zgadzam się z tobą,to już nie jest to,co dawniej,teraz wybija godzina prawdy,kto swój,a kto troll,będziemy mieli jasność,i właśnie teraz zobaczymy,czy umiemy jeszcze stanąć w obronie naszego portalu,i być zjednoczeni,dixi przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoimy

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#328068

Nie, żebym nawoływał do jakiejś rzeźni lub czystki. Mamy natomiast okazję (przypadkiem:)), żeby się samookreślić. Moim zdaniem trzeba to było zrobić już dawno, ale teraz - koniecznie.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328113

Nie po to ten portal powstał,by trolle urządzały go na swoją potrzebę,można się spierać,ale kierunek myślenia jest jeden.wolna i suwerenna Polska,i niema z tej drogi odwrotu,i właśnie teraz będzie się trzeba samookreślić,portal ten powstał dla patryiotów Polskich,którzy nie chcą żyć pod jarzmem okupantów wszelakiej nacji i narodowości,którzy niszczą i zniewalają go,dixi kto nie z nami ten przeciwko nam,i nikt nikogo nie namawia do rzezi,czy do czystek,ale nie będę stał i się przyglądał jak trolle będą go zawłaszczać,na to niema mojej zgody,

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#328129

... rozdają mandatów poselskich i nie płacą za pisanie. Nadal jednak robią za słup ogłoszeniowy, przeciwko czemu zawsze protestowałem. Szanujmy się sami, jeśli chcemy, by inni nas szanowali.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328112

jak idziesz ulicą w obecną pogodę, to nogawki se uszargasz bez względu na to, jak bardzo nie lubisz błocka. Ni ma rady. Czujesz, że musisz iść, to idziesz. (W nowe miejsca. Może mniej ubłocone.) - Masz coś do powiedzenia. Chcesz to powiedzieć. Podzielić się doświadczeniem, wiedzą czy refleksją.
Otrząsasz pył z sandałów i idziesz dalej. Licząc się z tym, że w drodze sandały znów się zakurzą.
Swoją szosą: wszyscy drą szaty nad upadkeim NE (alternatywnie "a nie mówiłem?") a nikt nie podniesie głosu "oddajcie nam ukradzioną własność (intelektualną), czyli teksty". To właśnie zastanawia mnie najbardziej. Bardziej nawet niż szukanie granicy lemingostwa.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328069

Cześć Bez kropki :)
A nie lepiej przez świat boso i w mini (łatwiej błoto i kurz obmyć) :)............ z własnością intelektualną w głowie?

Pozdrawiam po długim niebycie :)
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328078

Jednakowoż nie całą własność intelektualną wolno nam zatrzymać "dla siebie". Częścią wypada się podzielić. Dla dobra innych (tu częściowa odpowiedź dla Dixi).

Vote up!
0
Vote down!
0
#328161

OK. W takim razie podzielmy się częściowo....wszystkim czym mamy :)

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#328210

... swoją własność. Także intelektualną. Na dodatek nazwisko, czy choćby nick, bo to powierzenie własnego dobrego imienia.
Nie nadążam komentować, więc na razie nie odzywam się pod wpisami tych, którzy płaczą, jak och obdarto. A mam do powiedzenia coś, jak sądzę bardzo ważnego. Nie można narzekać, że nie miało się żadnego wpływu na "górę", decydentów". To rezygnacja z odpowiedzialności, gorzej, to praca na rzecz szkodliwych inicjatyw, często wspieranie i uwiarygadnianie oszustwa. Nie można się łatwo z tego rozgrzeszyć (zaniechanie jest grzechem). Powiedzmy, że takie NE to w sumie pryszcz, skala mikro, ale podobne postawy niszczą Polskę w skali makro. Społeczeństwo obywatelskie bez odpowiedzialności (za to z roszczeniami i ciągłymi żalami na "onych" polityków)??? Żenada!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328121

I tu dotykasz dwóch ważnych kwestii.
1. Dlaczego tak mi się nie podobały niedawne naciski na NE, by się blogerzy ujawniali. Ja widzisz, czując potrzebę pracy u podstaw (uświadomić ludziom to czy inne coś tam podstawowe) nie mam zamiary firmować swoim nazwiskiem, swoją osobą czegoś, co... hmmm? Jakby tu elegancko o nieobecnych?? No, czegoś czego NIE chcę firmować swoją osobą.
2. Społeczeństwo obywatelskie - Tak. To cel pracy wielu blogerów. A że niektórzy z nich usiłowali w miarę sił oddziaływać na ową górę, to też na NE obserwowaliśmy.

Mnie się na marginesie całej zawieruchy nasuwa jedno - czemu upadek NE jest powodem AŻ TAKIEGO bicia piany? Czy nie lepiej skupić się na celach, które nas tam przywiodły, tj. na pracy u podstaw? To powinno nas zajmować czy utarczki panów od NE, na różnych szczeblach?:)
Dobra, dobrze było się przywitać ze starymi znajomymi:).

Vote up!
0
Vote down!
0
#328170

... co już się stało i co się dzieje. Upadek NE był nie tylko spektakularny, ale dający do myślenia. Szczególnie tym, co nie myśleli :):):) Praca dla oszustów i agentów (nawet pod "obcą banderą), to nie tylko strata czasu i energii, ale wręcz (aktywne i zaangażowane!)szkodzenie sobie i innym.
-----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328198

do przewidzenia;).
"Oszuści" i "agenci", to, hmmm... nader często spotykany epitet;). Ale nie o to chodzi. Osobiście nie używam go jeśli nie muszę, nawet jeśli takie mam przekonanie o tej czy innej osobie.
Tu powstaje kwestia "doboru miejsca", miejsca godnego MYCH;) tekstów. Jak dla mnie nie ma takiego miejsca w sieci;))). Żeby więc nie dać się ponieść rozdętemu ego;), pojawiam się tam, gdzie mnie chcą, gdzie da się wytrzymać itp. Że co? Że agenci? Ależ w każdej dużej grupie tacy są. W klasie (mielim "ucho"). W pracy. Dookoła. Nie żyjemy w suwerennym kraju, to i agentów mamy na kopy. Tak tu po prostu jest i trzeba sobie z tego zdawać sprawę. (Osobiście mnie dynda, czy moje teksty będą czytać agenci, czy może parę normalnych osób też).
Strata czasu, powiadasz? Praca u podstaw to w ogóle strata czasu. Totalna.
Szkodzenie? Na temat szkodników wypowiadałam się w innych miejscach. Tu nie będę, bo to by strollowało dyskusję (mam osobiste typy takich podstępnych szkodników).
Wziąwszy powyższe pod uwagę, uznałam swego czasu, że pisanie o sprawach, o których każdy wiedzieć powinien jest moim małym obowiązkiem. A żeby nie firmować nazwiskiem spraw wyglądających, hmmm... mało dżentelmeńsko, wzięłam pseudo. Tak se po cichu trąbię o różnych sprawach i sprawkach. A to gaz łupkowy a to szczepienia a to jakieś podstawowe, przyziemne życiowe sprawy.
Oczywiście nie ma obowiązku podzielania w/w poglądu:). Przedstawiam po prostu własne zdanie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328207

..., żeby potem łatwiej z nią dyskutować. Napisałem wyraźnie, że cały wysiłek i praca dla agentury w g.wno się obraca, a nawet gorzej, g.wnu służy. W każdym środowisku mogą trafić się agenci, od tego przecież są :):):) Co innego jednak niedogodności... towarzyskie, a co innego współpraca. Że nieświadoma? A to mało było sygnałów i ostrzeżeń. Ta "nieświadomość" na dobitkę jest trudna do weryfikacji (nawet autoweryfikacji).
Jak ktoś nie umie czytać (o myśleniu nie wspomnę), to powinien powstrzymać się od pisania.
Niedobrze mi się robi, a i śmiech mnie ogarnia, jak czytam po raz setny o tych ukradzionych "własnościach i wartościach intelektualnych". Takie skąpstwo zdaje się znamionować... nędzę. I po cóż się tak handryczyć o kila zdań czy myśli (myślątek)???
Piszę w Sieci od czasów, kiedy nie było jeszcze nie tylko portali, ale nawet blogów. Piszę i już. Mam wszystko obłożyć "copyrigthem"??? Bez jaj!!! :):):)
Na dodatek "pro publico bono", czy "działalność społeczna" jakoś dziwnie nie... koresponduje z tym wystawianiem rachunków. Szkoda ci napisać coś ot, tak sobie, to wydaj książkę i sprawdź, czy twoje myśli są aż tak bezcenne, a przynajmniej na tyle cenne, żeby ktoś zechciał za nie zapłacić. Tylko, broń Boże, nie katuj nas nachalnymi autoreklamami (jak kilku innych geniuszy pióra i myśli).
Za "punkciki" (tak jak za wirtualne "złoto" w gierkach sieciowych) nie kupisz w realu nawet zapałek, więc się tak nie podniecaj!:):):)
PS
Nadzwyczaj interesują mnie prawa autorskie, ciągle naruszane i podważane (nawet przez waaadzę), ale... w realu. Pracuję pod własnym nazwiskiem, ale bloguję pod nickiem i wszystko, co wystukam idzie "do ludzi" bez ograniczeń.
-----------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328229

trafilem na taka strone www.wolnelektury.pl
gdzie jest zdygitalizowanych juz ponad 2000 ksiazek, nie kazda tam jest.

Rzewuski i Pasek opisuja jak LALISMY MOSKALI, BYLISMY WIELCY..jeszcze w XVIIw.
Ale np pod Jozefem Mackiewiczem jest komunikat, ze to bedzie dostepne dopiero za 43 lata.
Cholera mam czytac Mackiewicza jak bede mial 90 lat?
Mackiewicz byl osobiscie w Katyniu obok Niemcow jako obserwator,
potem nawet amerykancy zaprosili go jako swiadka w tey sprawie!
Wydal w Londynie ksiazke, oczywiscie w PRL nielegalna a teraz?
Jakby nadal trwala komuna
ON mial duzo do powiedzenia o moskalach, bo urodzil sie bodaj w 1902 w Petersburgu,
przezyl carat i rewolucje oraz II Wojne

Jakas pipa, Karsov=Szechter (!) czy jakos tak zostala URATOWANA Z TRANSPORTU DO TREBLINKI
PRZEZ POLAKOW ! Wtedy byla biednym dzieckiem, !
ona po jakims czasie wyjechala z PRL i siedzi w London, ta baba wydawala Mackiewicza i ponoc teraz procesuje sie z kazdym - NAWET Z CORKA MACKIEWICZA - o wydawanie jego ksiazek !

Taka osoba bedzie zabraniac Polakom poznania jego dziel?
Lub monopolizowac, udzielac dostepu?

Mackiewicz zas zrobil kilka testamentow, sprawa jest zawila.
Choc podobno powiedzial, ze mozna jego ksiazki wydawac w podziemiu bez problemu w PRL...
Jakas sprytnie-chytra pinda, uratowana przez Polakow z holokaustu teraz udziela Polakom dostepu do slow Mackiewicza....
45 lat robil to PRL-owski cenzor,
22 lata Szechter-Karsov
wiec kolejne 43 lata mamy ( jak Mojzesz Zydow po pustyni )
zyc z utrudnieniami?

Vote up!
0
Vote down!
0
#328075

Na Solidarni2010.pl jest ciekawa notka okolicznościowa:

http://www.solidarni2010.pl/12221-kartka-z-kalendarza-tylko-prawda-jest-ciekawa8230.html

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328080

gość z drogi

zaRAZ tam zajrzę :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#328081

" Był najwybitniejszym polskim pisarzem politycznym XX wieku, najlepszym, najprzenikliwszym znawcą systemu komunistycznego typu sowieckiego."

wiec PRAWDY tego Polaka o moskalach maja nam byc udzielane.

Moze Karsov jest oplacana za udzielanie prawdy ?
- podobno naklady sa malenkie i trudno dostepne, sam mialem problem zanlezc cokolwiek w duzej wojewodzkiej bibliotece.
Chyba trzeba zalozyc drugi obieg podziemny.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328082

No to jeszcze jeden link do strony o Józefie Mackiewiczu:
http://tylkoprawda.akcja.pl/

Pozdrawiam Was, Gościu i Emirze

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328086

pozdr Cie rowniez Anno

Vote up!
0
Vote down!
0
#328088

... twierdził, że "dobry komunista, to... jeszcze gorszy komunista", bo łatwiej nabiera ludzi. To genialne w swej prostocie. Na dodatek na temat. "Dobrzy blogerzy", "dobrego Parola", pracującego dla "dobrego Opary", współpracownika "dobrych generałów", szkolonych (co najmniej szkolonych:)) przez "dobrych Rosjan"... A wszyscy (razem z Rosjanami) kochają Polskę tak, że o mało jej nie zaduszą w uścisku :):):):)
------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328118

gość z drogi

Dobrego Dnia,Wszystkim,bo moi drodzy jest już prawie nowy Dzień,oby bez jęków NE...

bo zaczynam mieć dość...a czas wyjątkowo zły dla Nas ,dlaPolski...

wszystko się sypie...ot prawdziwy  Tytanik  , jeszcze orkiestra gra i krążą kieliszki z szampanem... Waltz tanczy walca z "gracją " słonia w składzie POrcelany

             Tusku i cieć od niemieckiej chałupy śmieją się nam w nos...,ba paluszkami nawet grożą,bredząc  coś o jakiejś komisji antypanstwowej ,czy cóś w tym rodzaju...

a u nas lament i jęki,bo ktoś się zawiódł na oparach WSI...CZAS wrócić na ziemię...

Nam nikt za wierszówki nie płaci,my tu jesteśmy,bo nas Polska boli,a z Polską dzieje się co RAZgorzej....

więc idąc za klasykiem,nie czas żałować róż ,gdy  płonie..LAS,Polski LAS

serdecznie pozdrawiam 

Anno ,Emirze i pozostali Dobrego Nowego Dnia....:)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#328424

i chyba to właśnie boli tych, którym Polska przeszkadza, Gościu z/Drogi.
Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - ten atak z góry (desant) i z podziemia (krety) wyjaśnił wiele. Można by pomyśleć, że cała ta hucpa z NE była po to, by zniszczyć NP :)

Pozdrawiam

______________________________________________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

 
______________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#328453


inna interpretacja (mniej "polityczna", bardziej "artystyczna'}

Kiedyś mawialiśmy: "Piwo z rana jak śmietana" :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"
Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328474

gość z drogi

jestem w  sieci od 1999 roku ,ale tyle ile dowiedziałam  się  w przeciągu kilku dni o

niektórych nikach,to prawdziwy  SZOK... :)

dobra lekcja poglądowa ....

od pewnego czasu sama zastanawiałam się  nad próbami niszczenia Naszej Strony,ba

był moment,że i ja się żegnałam,bo nie byłam w stanie znieść "zamulania"szczególnie,że zawsze dotykało TO nas w chwilach gdy   Polska 

chwiała się w posadach...

no cóz,jesteśmy mądrzejsi o pewne prawdy...wszak człowiek uczy się do samej śmierci :)

kiedyś zostawiłam w necie ukochanych Przyjaciół ,ukochaną Stronę,kilka lat tam byłam z Nimi,odeszłam ze względów technicznych...póżniej wszystko sie naprawiło,ale ja już byłam w drodze i nie lubię się cofać...tak więc gdzieś w necie zostawiłam kawał serca i prawdziwych Przyjaciół..którzy na zawsze i tak będą ze mną , w myślach,modlitwie ,pamięci...:)i w mojej wędrówce po Polsce,po świecie  :)

serdeczne pozdrowienia :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#328888

Mackiewicz
"1)
Szczerze nienawidził komunizmu. Napisał kiedyś, że z komunistami nie można rozmawiać, ich trzeba zabijać…

2)
O różnicy między okupacją niemiecką a sowiecką mówił: Okupacja niemiecka czyniła z nas bohaterów.
Okupacja sowiecka robiła z nas g…"

- widac PRZEZ tych zrobionych w g.... przez komune
obawaijac sie tego pierwszego
Mazowiecki z komunistami zrobili "gruba kreske"

Wiec prawda gloszona przez Mackiewicza musi byc udzielana....dla dobra komuchow.
Bo a noz widelec "Sztyletnicy" wezma sie za realizacje slow ?
No ale wieszatielcy, samoubijcy seryjni dzialaja.

Vote up!
0
Vote down!
0
#328087

gość z drogi

dobry komunista ,to martwy komunista,a najlepiej na 2,20 zakopany  i osikowym kołkiem potraktowany...co by nie wstał jako wampir...

pozdr :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#328425

witaj Dixi:)
cieszę się niezmiernie, że pojawiłeś się na NP, mam nadzieję, że na dłużej.
Pozdrawiam Serdecznie
Ola

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#328108

... no witaj, wiosenna ptaszynko / nie mylić ze skowronkiem/.. :-)) - "A to niespodzianka". Przylot Bocianów..., znak, że już niebawem Wiosenka. W samą porę, Drogi Dixi- trza nam wysyłać ratunkowe koła dla rozbitków. - Już ponoć widziano ŁŁ, pod bramą NP.PL, w worku pokutnym :-)) póki co - jesteśmy dobrej myśli...ponoć zostaniesz Nadredaktorem NowychNiepoprawnych :-)) pozdrawiam i kto rano wstaje :
Vote up!
0
Vote down!
0
#328116

To nie ja, tylko agent, który ukradł Dixiemu konto:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328124

Zbyt duża dawka gorzkich ziółek może doprowadzić do wymiotów. Szczególnie aplikowana przez takiego konowała jak ja:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328123

witaj Dixi:)
cieszę się niezmiernie, że pojawiłeś się na NP, mam nadzieję, że na dłużej.
Pozdrawiam Serdecznie
Ola

Vote up!
0
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#328110

Witaj:)
Wallenrodyzm na pokładzie?
Zwalił się plankton z rzęsą i wyraźnie tlen zaczyna
odcinać.
Motywacja standartowa:
-Bo my chcielim ten system rozwalić "od środka".
Identycznie jak co najmniej połowa pzpr-owców tłumaczy
swoją przynależność...
Mądrze czy głupio, ale w łajno wdepnęli i buty im
śmierdzą.
Teraz tylko czekam, kiedy pojawi się niejaki
Homoś Pustakus ze swoją ekipą, aby wniesiony
smrodek rozprzestrzenić.
A Łżący Łazarz?
No cóż... harnaś dostanie następną zbójecką ekipę,
jak wielu jemu podobnych "chłopców z miasta".
--------------
Pozdrówka serdeczne
PS
Czuję się koszmarnie, ale Tobie odmówić nie mogłem:)

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328126

Zdrówka ci życzę z całego serca,i wracaj do zdrowia szybko,bo twoja szabla będzie tu potrzebna,i to bardzo

pozdrawiam cię serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#328136

Dzięki Druhu, ale to bardziej w mocy Pana na Niebie.
Nam tylko pozostaje godzić się z Jego wolą
i pomagać w Dziele z całych sił:)
A kiedy trzeba, to zapakować ból do pudełka, wrzucić za szafę, pożegnać Rodzinę, wziąć miecz i wyjść...
Pozdrówka Bracie

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328157

Nas?
On pisał na NE?

Vote up!
0
Vote down!
0
#328137

Tenże sam:)
Hojnie rozdzielał menory do dup itp. atrakcje.
Gdy nie mógł dostatecznie wulgarnie odpowiedzieć
rozmówcy, wtedy linkował stosowne teksty w prywatnym blogu.
A niedawno szykował się wraz z ekipą do "podboju"
niepopków.
A robił to na NE, i to zupełnie jawnie.
Wyraźnie całe to towarzystwo, już wtedy było pewne
zwycięstwa.
Sam nie bywałem na NE od czasu, kiedy ŁŁ chciał
mnie wkręcić w ten przewał, ale świat nie torba.
Porządni ludzie podesłali linki...
No i dało się wy-Imaginować całe Spectrum ekipy
Homo Pustakusa.
W związku z jego ego, nie mieszczącym się w tej
galaktyce, zmiany nicka nie pomogą...
Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328151

Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo g.wno, jak plankton, przykleja się do okrętów i najgłośniej krzyczy: "Płyniemy". A propos zboczeń, to istotnie seks grupowy prosowieckich "liberałów" z promoskiewskimi "narodowcami" to czysta perwersja. Zboczona "prawica" i zboczona "lewica" są i będą bezpłodne (jak inne hybrydy). Mogą najwyżej rżeć rozgłośnie i kopać w koło jak muł, pozostając zwierzęciem POciągowym i POd wierzch :):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328146

O, mącenie języka poszło już znacznie dalej.
W BBC, w programie "Naziści.Ostateczne rozwiązanie kwestii
żydowskiej", kilkakrotnie powtarzają, że hitler był
PRAWICOWCEM.
Tak!
Wyraźnie twórcy związku socjalistycznych republik
europejskich, postanowili wmówić nam, że twórca
narodowo-SOCJALISTYCZNEJ partii niemiec -BYŁ PRAWICOWYM
ludobójcą...
No ale i dziwić się nie możemy.
Ostatecznie Barrosy z kamandą opowiedzieli się za SKUTECZNOŚCIĄ.
A przy stalinie hitler wypada bardzo blado.
Sto milionów pomordowanych...jest co czcić!
Dla takich celów, to nawet zdeklarowany lew-lib
da się przezwać "prawicowym nacjonalistą".
Ba! Nawet "weźmie na siebie ciężar" wejścia do "polityki".
A w mgłach i oparach, zdarza się nawet "nawiązanie
stosunków" pomiędzy JKM a gumowym penisem.
Ku chwale...ścierwa gnijącego w moskiewskim terrarium.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328168

Tak go wyzywają komuchy (!) i kryptokomuchy-pseudoliberały, czyli w skrócie - agenci i złodzieje. Jak się chce pasa uderzyć, to kij się znajdzie. No, i, znów paradoks, "członek bandy czworga", jak nazywali go Patrioci spod Czerwonej Gwiazdy NE... Prawdziwa Opozycja do... opozycji:):):)
Kiedy wreszcie ludzie uświadomią sobie, że robią za tresowane małpy w cyrku?!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328202

Obawiam się, że to pytanie skierowane do nas samych.
Do wszystkich, którzy nie dają się nabierać na znaczone
karty, bo Historia im nieobca.
Dla tych, którym starcza wiedzy i wyobraźni, aby
wychwycić prowokację, zanim się rozwinie.
Pomóc nam może Pan na Niebie, ale i na to nie stawiałbym za bardzo.
Bo Miłosierny Bóg pomaga najpierw tym, którzy chcą
pomóc sobie sami...
Ale tak długo, aż nie odwiedzi "seryjny" to swoje
musimy robić.
Musimy, bo tego wymaga prosta przyzwoitość i Ci
którzy nas spłodzili, licząc na kontynuację Ich dzieła.
Bo Ich kości TU spoczywają i żądają CZYNÓW w obronie Polski.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#328218

gość z drogi

i szybkiego powrotu do nas :)

serdeczne pozdrowienia :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#328848

Spoko, Dixi - to tylko chwilowa "wzmożeniówka" po krachu NE. Za jakiś tydzień wszystko się uspokoi. Ci rozsądniejsi zostaną, a reszta - czyli ci, którzy tak się emocjonalnie zaangażowali w "ekranowszczyznę", że nie są w stanie przyznać przed samymi sobą, że ich wydupczono i zmanipulowano - pójdą sobie sami na nowe pastwiska.

Aha - rangi blogera nie przyznajemy każdemu jak leci, do redakcji również zapraszamy starannie i po dłuugim stażu na "NP", tak więc nie ma obaw, że jakiś "desant" nas tu zdominuje ;)

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#328220

Wzięliście, razem z Elig, Babą Jagą i innymi całą nawałę "na klatę" :):):) Mogłem spokojnie zająć się innymi aspektami. Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim!
W kilku punktach mam jednak inne zdanie niż Ty.
Pominę już przyznanie "na pstryknięcie" rangi "bloger" facetowi, który w podzięce uraczył nas... powitaniem w stylu "Cześć, jestem" i... portretem Grigorija Rasputina...
To tych ogłupionych i zszokowanych "baranków" z NE najbardziej mi żal. Cwani wyjadacze już dawno się u nas rozgościli. Niektórzy nawet straszyli mnie sądem (co już samo w sobie stanowiło niedopuszczalny skandal!), jak... Nieugięta Obrończyni Ludzi ( z WSI?:):):) Rebeliantka. To ona budowała piramidę finansowo-wyborczą NE, wciągając w orbitę tego agenturalnego portalu naprawdę skrzywdzonych i, przy okazji, oszalalych pieniaczy, jakich nie brakuje...Oczywiście całkiem bezinteresownie, dla prawdy, sprawiedliwości, społeczeństwa etc... Przy okazji opiewała Oparę - "biznesmena-patriote", oraz "ludzi w mundurach (LWP, po szkołach KGB i GRU), dających przecież gwarancję patriotyzmu". Pisała to otwartym tekstem! Daję ją jako przykład, bo nie mam zamiaru tworzyć "list proskrypcyjnych" (co źle się kojarzy, a to dzięki.... komunistycznej propagandzie pookrągłostołowej).
Jako zwykły bloger, mogę tylko apelować do Szanownej Redakcji o podjęcie konkretnych kroków, uniemożliwiających zasiedlenie Niepoprawnych przez desant. Redakcja może i czuje się bezpieczna (moje gratulacje, ale ja mam poczucie dyskomfortu), ale poziom portalu spada, a jego wizerunek rozmywa się w chłamie i g.ownie. Administrowanie to nie tylko zachowywanie względnego "porządku i bezpieczeństwa" (wzorem PO i Tuska:):):)). Do Niepoprawnych, w s z y s t k i c h , niezależnie od "stopnia służbowego", apeluję, żeby wreszcie sami się określili. Niepoprawni to grupa blogerów i komentatorów, których powinno łączyć coś więcej niż wspólne łamy. Nie mam, broń Boże, na myśli "urawniłowki" poglądów, ale choćby określenie, kto im nie pasuje do towarzystwa. Jeżeli nie, za chwilę będzie u nas bredził i uprawiał autoreklama nie tylko Szeremietiew czy Słomka, ale na przykład transwestyta o pseudonimie Anna Grodzka (w sumie wspomniani niewiele się różnią:):):)). Niemożliwe??? Na razie. A potem...???.
Pozdrawiam!
----------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328248

Podstawa, to żeby z jednej strony za bardzo się nie "rozmydlić", ale z drugiej - by nie zamienić się w sektę.
Dla uściślenia - od jakiegoś czasu rangę blogera przyznajemy na okres próbny. Jeśli po tym czasie uznamy, że z kimś nam nie po drodze, to zwyczajnie nie przedłużamy rangi.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#328250

Ze smutkiem obserwuję, jak odchodzą wartościowe osoby, a przybywa chłamu. Mechanizm jest prosty i, niestety, wykorzystywany, moim zdaniem, przeciw portalowi. Trolle mogą (i robią to, od tego są) zniechęcić osoby poważnie podchodzące do pisania i łaknące poważnej dyskusji (nawet z "mordobiciem":):):), bałkociarze "opublikują" setki "postów" o niczym, byle tylko gdzieś się "wywnętrzyć" (raczej wypróżnić :):):), czym zanudzą prawdziwych blogerów na śmierć i... zniechęcą... (jak wyżej). Przyzwoity bloger odejdzie, nawet bez pożegnania, trolle i śmieciarze nie dadzą się dotknąć, ruszyć, wyrwać, ani nawet wypie.dolić bombą atomową. Będą krzyczeć o "terrorze", "tyranii" i... "wkładzie intelektualnym", a także (a jakże?) o "dzieleniu prawicy". Zostaną na wieki i w większości. Szczególnie, jeśli administracja im na to pozwoli. Skutek? Chyba widoczny? Kto wygrywa? Chyba widać.
-----------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#328257