Super klajster Donalda i Jagny-zimowa olimpiada za 100 mld baksów

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Znając dotychczasowe ich przekręty, niegospodarność, swawolę, uznaniowość w wydawaniu publicznych środków wierzę, że ta ekipa ma wręcz nieograniczone możliwości i przebiłaby w kosztach zimowej olimpiady putinowskich budowniczych obiektów i organizatorów z Soczi!

A duet Donald i Jagna są w stanie wydać nawet 100 mld dolarów na zimową olimpiadę w Krakowie. I nie ma w tym absolutnie żadnej przesady czy złośliwości, lecz jedynie parametryczna ocena tej ekipy, która jest zdolna do realizacji najbardziej absurdalnych pomysłów bez względu na koszty!
Dla PO koszty nie mają znaczenia. Liczy się pr! oraz osobiste interesy wąskiego kręgu beneficjentów. A cała reszta jest temu podporządkowana.
Dlatego przechodzą nawet najbardziej absurdalne, kosztowne dla naszego kraju decyzje.

Czy Kraków ma realna szansę na ZIO? Teoretycznie tak. Wszak tyle bogatszych miast
nie kwapi się do poniesienia gigantycznych kosztów na zbudowanie infrastruktury, która potem będzie tylko w niewielkim stopniu wykorzystana.
Ale w naiwnych łepetynach kopacza szmacianki i niespełnionej snowboard,zistki takie pomysły tlą się nie od dzisiaj!

Zanim zaś dojdzie do przygotowania właściwej aplikacji zgłoszeniowej można nieżle oskubać budżet państwa, województwa i miasta.
I Jagna z mężem plus dwór i otoczenie strzygą jak tylko mogą!
Oczywiście nie dzieje się to moim zdaniem ani poza wiedzą, ani poza zgodą centrali.
Wszak to stała w PO metoda tuczenia własnego wiernego aparatu.
I problem dla D. Tuska i władz PO nie polega na tym, że ich posłowie, działacze, wilczki rozszarpują mienie państwowe, lecz na tym, że robią to tak nieudolnie, że zostali zdemaskowani!
I jeśli zostaną ukarani, to jeno za ... nieudolność!, że dali się nakryć, a nie za nieuczciwość! korupcję!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (5 głosów)

Komentarze

jaki skandal ??? po prostu normalny,codzienny poziom Patologii Ogólnopolskiej.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1422619

Dobrana para. Ona ma "czyste ręce" bo lody kręci chowający się za jej plecami mąż którego nie ma w Komitecie bo załatwia interesy nieformalnie. Im się wydaje że sprytnie to wykombinowali tymczasem to prymitywna zagrywka. Ona jest tylko od reprezentowania i grania roli przewodniczącej - dlatego nie umiała odpowiedzieć na najprostsze pytanie które ją zaskoczyło, jakie są przewidywane koszty olimpiady. Odpowiedź znają prawdziwi szefowie, kierujący wszystkim z "tylnego siedzenia" a ona była przykrywką dla tego towarzystwa.Pewnie będą ją musieli zdymisjonować bo sama raczej nie odejdzie. Co zrobić, taki "człowiek". Ale z innej beczki, wytłumaczcie mi na czym ta pani tak "płynie"? Na jakiej fali? Zero sukcesów w sporcie (i proszę nie pisać o 4 miejscach i tym podobnych - z definicji to po prostu nie jest sukces), zero sukcesów w życiu zawodowym. Czego jako libertarianin jej nie zabraniam, ale proszę odpowiedzcie mi górale, góralki (nie wafelki!), mieszkańcy regionu z którego ta pani została wybrana posłem na sejm, za co? Co takiego ta pani zrobiła? Pytam was szczerze, bo oprócz "kupowania sobie dobrej prasy" innych zasług nie dostrzegam.Igrzyska w Polsce mamy już od dawna, teraz ludzie potrzebują chleba. Za te pieniądze można wybudować kilka zakładów przemysłowych i dać ludziom zatrudnienie. Ostatnie informacje z Unii donoszą, że jeżeli chodzi o stan dróg, to wśród państw Unii zajmujemy ostatnie miejsce. Mamy więc na co wydawać pieniądze. Olimpiada, wbrew zapewnieniom, nie rozwiąże niczego, a wepchnie nas jedynie w jeszcze większe długi, tak jak kiedyś Grecję. Trzeba być naprawdę nieodpowiedzialnym aby coś takiego forsować. Polska powinna natychmiast wycofać swoją kandydaturę, tak jak zrobiła to Szwecja. Czy na prawdę na tym polega demokracja w Polsce, że wybieramy znanych zamiast predestynowanych do poważnych funkcji w państwie? .

Vote up!
2
Vote down!
0
#1422657

Jagna Marczułajtis zrezygnowała ze stanowiska przewodniczącej Komitetu Konkursowego Kraków 2022 - informuje RMF FM.

"Zważywszy na nagonkę medialną na moją osobę oraz atmosferę niesprzyjającą samemu projektowi, uznałam, że moja rezygnacja może pomóc w realizacji celu, jakim jest zostanie Miastem Gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich " – napisała posłanka w oświadczeniu cytowanym na stronach radia RMF FM.

Cała sprawa jest pokłosiem publikacji portalu lovekrakow.pl, który opisywał rozmowy, jakie dziennikarz serwisu prowadził z Andrzejem Walczakiem, mężem kierującej komitetem posłanki PO Jagny Marczułajtis. Walczak, który nie pełni w komitecie żadnej funkcji odesłał dziennikarza do Rafała Dyląga, dyrektora biura. Chodziło o uzgodnienie kwoty wynagrodzenia za pisanie artykułów, pozytywnie przedstawiających ideę igrzysk w Krakowie.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1422662

Pewnie w nocy był ciężki ból głowy, może torsje, nie mówiąc o cierpieniach duszy i utraconych korzyściach, ale wreszcie jest, DYMISJA, czy CNN daje tę wiadomość w światowych informacjach ? Pan mąż chyba spędził tę noc w garażu

Vote up!
2
Vote down!
0
#1422663