O Radio Maryja pod koniec czwartej straży nocnej# w 24 urodziny

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ciągle i niezmiennie to przy różnych okazjach powtarzam.
Pisząc tak niemal od ośmiu lat na www.niepoprawni.pl, czy też komentując stan niby wolnych mediów w Polsce po r. 1989.

Gdyby ta tzw III RP była, uczciwym normalnym, zdrowym, suwerennym krajem, to O. Tadeusz Rydzyk za pomysł, realizację i efekty za ideę i realizację Radio Maryja, TV Trwam, Campusu Akademickiego pod Toruniem byłby co roku obsypywany wszelakimi nagrodami od Nike przez biznesmana roku, człowieka dwudziestolecia!, solidnego inwestora, itd.!

Dostawałby wszystkie nie tylko nadwiślańskie Pulitzery, łącznie z Gramm'ami!

Ale mamy niestety twór kaprawy III RP, z dyktatem polokożerczego, antycywilizacyjnego lewackiego salonu sterowanego z antypolskiej, neokominternowskiej czerskiej!
Wrogie Polsce, nihilistyczne tkwiące w popłuczkach marksistowskich elity, skundloną inteligencję i tzw byłych opozycjonistów z certyfikatem Mostowskich.

Tak więc mamy to, co widzimy od lat.

Czyli wielki zgiełk i jazgot lewackiego; czerskiego michnikowego GWna oraz polskojęzycznej prasy głównie o kapitale zza Odry!
Wielki, zorganizowany i zsynchronizowany antypolski szum medialny, który jednak nie jest w stanie zagłuszyć polskiego głosu płynącego z RM, obrazu-przekazu TV Trwam oraz coraz to nowych kolejnych udanych przedsięwzięć medialnych; prasowych, radiowych czy tv.

I to ich boli! to bardzo boli i uwiera tę antypolską, polakożerczą menażerie zmutowanego kłamstwa, draństwa.

W Toruniu od lat funkjconuje ośrodek zamiejscowy tego czerskiego łobuzerstwa, to lokalna mutacja odmichnikowej GWnianki.
Zachowuje się ona jak onegdaj esbecka delegatura Kiszczaka śledząca opozycję.
Gazetka ta w wykonaniu szczególnie jednego gorliwego ubolka cały czas niemal krąży wokół Radio Maryja, TV Trwam, Uczelni Medialnej oraz przy budowie świątyni na Starotoruńskiej i usiłuje obśmiać, zohydzić, obrzydzać wszystko co tam ma miejsce.
Np w tekstach poświęconych wznoszonej Świątyni pw. Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II regularnie z premedytacją szyderczo określa ją jako "kościół Rydzyka"
Ten łżemedialny pacan nie tylko z gorliwością esbeka śledzi tę budowę, lecz także inne zamysły twórcy Radio Maryja, mimo iż nie sa one finansowane z grosza publicznego lecz wyłacznie z datków wiernych, z wdowiego grosza!

To z inspiracji, z donosów tego środowska, lokalnej czerskiej obłudy wyszedł donos i wniosek do D. Tuska, aby odebrać przyznaną dla Lux Veritatis dotację na rozwój toruńskiej inwestycji geotermalnej w kwocie ok 27 mln zl, co na kilka lat mocno opóżniło realizację tego ciekawego tak od strony biznesowej jak też ekologicznej projektu rozwoju taniej energii ciepłowniczej dla zachodniego Torunia.

Na wspomnienie tego nazwiska szkoda tak mojego czasu, jak też klawiatury.
Typek raczej ograniczony, mało lotny czyli typowy dla polakożerczych funkcjonariuszy czerskiego GWna!
To jeden z tych żałosnych, nieszczęśliwych pismaczków, takich psiarczyków, kundelkow zdolnych co najwyżej za nogawkę porządnego człowieka złapać.
Na szczęście skutek jego knajackich i demaskatorskich w zamiarze tekstów jest odwrotny do zamierzonego.
Bowiem jego teksty w rzeczy samej... opisują sukcesy O. Tadeusza, RM i Tv Trwam!
I ten mało lotny redaktorek jest jakby niezamierzonym... WSPÓLNIKIEM propagującym zasadnicze przesłanie Radio Maryja! czy fundacji Lux Veritatis!
Bowiem nieszczęśnik zamiast być swoistym tajniakiem-kneblem służy RM, propaguje misję mediów powołanych przez Tadeusza Rydzyka!

Muszę przyznać, że O. T. Rydzyk ( a znam go od połowy lat 80 jako prostego wikariusza z czasów, gdy na Bielanach u św. Józefa poszczególne toruńskie firmy organizowały comiesięczne msze św za Ojczyznę )poprzez ciężką, mądrą i systematyczną pracę stworzyl WIELKIE DZIEŁO!
Dokonał wyłomu na polskim rynku medialnym.

Tak!
Rozbił, rozwalił dosłownie dyktat poprawności, dyktaturę lewactwa!

O.Tadeusz Rydzyk, to jest GOŚĆ!
Bowiem to on, Redemptorysta Ojciec dyrektor pierwej istotnie naruszył, a potem jako pierwszy skruszył ten KOLONIALIZM MEDIALNY w Polsce.
To jest figura, instytucja, to jest KTOŚ!
I żadne salonowe prymitywy mu już nie podskoczą!

I jakże żałosne były i są nadal nie tylko te TW Bolkowe uwagi, przytyki i ataki na Radio Maryja, Tv Trwam.
Bowiem ani L. Wałęsa czy raczej TW Bolek, ani tym bardziej jego garkotłukowa małżonka swymi dyrdymalskimi wypocinami mu nie zagrożą!
Tak samo jak onegdaj takowe bpa Pieronka czy inszego Bonieckiego!

Bo kudy im leszczom, funkcjonariuszom salonu III RP do Ojca Dyrektora!
W normalnej rywalizacji Tadeusz Rydzyk by ich... nosem wciągnął!
I byłoby po nich!, po tych salonowych leszczach, po tych obskuranckich ciotach!

" A kudy wam do człowieka porządnego!" jak mawiał czasem jeden z naszych dziadków, Kresowiak obrońca Ojczyzny-legionista Marszałka z '20 roku, zapożyczając rusycyzmu "kudy" dla wzmocnienia swej wypowiedzi.
I kończąc dobitnym "Ot co!, Otóż to!"

Ot co!
Otóż to!

Alleluja i do przodu!

I tyle mam ja do powiedzenia, nieudacznie oddający dzieło Ojca Dyrektora pod koniec czwartej straży nocnej bo już 6.25 na moim zegarze!

A dziś w Toruniu! w nowej, pięknej , rok temu oddanej Hali Widowiskowo-Sportowej na ok. 7000 miejsc oraz parkingach obok przy ul. Gen. J. Bema 73/89 spotkanier Przyjaciół z całej Polski RM i Tv Trwam.

godz. 12:30 – Różaniec

godz. 13:00 – Koncert ks. bp. Antoniego Długosza

godz. 13.30 – Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny

godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i słowo Jana Pawła II wypowiedziane ustami artystów scen polskich

godz. 16.00 – Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem sekretarza Ojca Świętego Jana Pawła II i Benedykta XVI ks. abp. Mieczysława Mokrzyckiego, metropolity lwowskiego.

pzdr
# W czasach panowania Rzymu Ziemią Obiecaną podział nocnych straży zmodyfikowano.
Były cztery zmiany.
Pierwsze dwie patrolowały miasto od zachodu słońca aż do północy, czyli od godz/ 18. do godz. 21. oraz od 21. do 24.
Pozostałe dwie straże przypadały na czas po północy, a więc od godz. 24. do 3. oraz od 3. do 6.
Oczywiście godziny dyżurowania wydłużały się wraz z wcześniejszym zachodem słońca i jego późnym wschodem.
Do takiego też podziału nocy nawiązuje Jezus w swoim nauczaniu o czasach ostatecznych, wspomina o swoim powtórnym przyjściu, podaje określenia wyznaczające kolejne etapy wart: wieczór, północ, pianie kogutów, ranek (Mk 13, 35).

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)