Dlaczego trzy osoby nie przeżyły

Obrazek użytkownika Popruch
Kraj

Gazeta Polska informuje "Ujawiniamy", prawicowe media piszą o trzech osobach, które zostały wywiezione. Nic nie trzeba "ujawniać", wszyscy to słyszeliśmy i widzieliśmy na paskach mediodajni 10 kwietnia 2010 roku.

Ale czy ktoś zadał proste pytanie: dlaczego te osoby jeśli przeżyły, to dlaczego nie przeżyły ?

Turowski tłumaczył się, że to były "zyznyje refleksy", czyli drgawki pośmiertne. Ciekawi mnie w jaki sposób to pan Turowski ocenił ? Bo jak dla mnie, choć nie jestem lekarzem, ale w życiu widziałem kilka wypadków, nie jest to w żaden sposób oczywiste.

Przyjmijmy jednak najbardziej niesamowity scenariusz. Powymyślajmy. A każdy niech sobie sam odpowie, czy to science-fiction, moja chora wyobraźnia, czy wręcz przeciwnie. Popuśćmy wodze fantazji.

**********************************************************
Kilka dni wcześniej....

Grupa uderzeniowa ma za zadanie po wybuchu sprawdzić, czy ktoś przeżył katastrofę i dobić. Jeśli przeszukanie terenu się przeciąga ze względu na rozmiar obszaru, rozłożenie szczątków, a co gorsza ludzi, którzy pojawiają się nie wiadomo skąd (jeśli w najgorszym przypadku ktoś przypadkowy nagra telefonem część akcji, zneutralizować po cichu z dala od terenu akcji.

To nie pierwsza nasza akcja, jako żołnierze służb specjalnych przygotowani jesteście na każdą ewentualność. Dlatego w odwodzie czekać będzie kilka wozów, pomalowanych w barwy służb medycznych, są kitle, podstawowy sprzęt. Tylko obsada nie będzie miała nic wspólnego z medycyną. Tę część koordynują 12, 52, 3 i 17.

Aby nie stwarzać zagrożenia akcji, osoby, których nie udało się uciszyć przed przybyciem postronnych świadków, zostaną szybko włożone do "ambulansów" i pospiesznie wywiezione z terenu akcji. Tam już zostaną tylko trupy, oraz pozostali, którzy w razie czego zajmą się wszystkim, jeśli jakikolwiek człowiek okazywał by "zyznyje refleksy". Pamiętajcie, tylko taka informacja ma prawo wydostać się na zewnątrz. I to jest najgorszy scenariusz.

Jako że efektem akcji jest katastrofa lotnicza, w czasie której dzieją się najróżniejsze rzeczy (oficjalnie), środki mają być proste. Nie ma co się nawet bawić w subtelności. Zastrzyk zmiękczający mięśnie zbyt dużo zachodu. Nie zależy nam na informacjach. Poderżnięcie gardła, podcięcie żył/tętnic, cokolwiek, byle szybko i skutecznie. Nie muszę mówić jak to się robi. Nie jesteście tu od wczoraj.

Wyrzucić ciało w jednym z miejsc (miejsca mają rozpoznane12, 52, 3, i 17), gdzie już będą czekajć "nasi" i wiedzą co z tym zrobić. Wozy ? Rzeka, złomownia, kitle, kwas, zapalający ładunek wybuchowy w celu pozbycia się sladów wewnątrz to już wasza inwencja, macie jeszcze kilka dni na dogranie szczegółów. "Nic nie wymyślamy", wszystko ma być przygotowane.

Równolegle idzie akcja propagandowa. Ale to już tym nie zajmujemy się "my", tylko departamenty, które są "wyżej". "Naszą robotę" wykonujemy szybko i sprawnie, według wcześniej przygotowanego planu w różnych wariantach. Jak zwykle.

Trzeba za wszelką cenę chronić akcję. Wyobraźcie sobie sytuację, jeśli do którejkolwiek z tych osób dotrze ktokolwiek i usłyszy: "wielka kula ognia", "wybuch", "wszystko wyleciało w powietrze", "to nie był wypadek", albo "Specnaz".

To nie ma prawa się zdarzyć. Zrozumiano ?

Rozejść się.

**********************************************************

Fikcja ?

Chciałbym

Brak głosów

Komentarze

scenariusz działań go maskujących jest prawdopodobny.

"Największym sukcesem diabła jest wmówienie ludziom, że nie istnieje"

Vote up!
0
Vote down!
0
#351104

Stąd logicznie wnioskując powinny nastąpić stosowne działania:

1) przeczesanie pobojowiska i likwidacja rannych (dali sobie na to 15 min- zawodowcy!)

2) likwidacja świadków "naziemnych" - czy pamiętacie info o staranowaniu przez pojazd wiozący min. od spraw nadzwyczajnych Szojgu (mknącego: czołgiem, transporterem opanc.czy inna machiną wojenną?) autobusu ze swiadkami zdarzenia? - oczywiście "wsie pogibli"

3) kampania propagandowa od 1-szych minut po zdarzeniu (4 podejścia, brak zgody na lądowanie, pilot "winowat" bo "robił szczura" (szukał ziemii organoleptycznie), czytaj "poljak samoubijca"

4) likwidacja wszystkich mogących "sypać" - oczywiscie wykonawców bezpośrednich ale i wrobionych w mord np. ruskich kontrolerów lotu (jakoby "zmienili zeznania" po 2 latach ale stawiam tezę że dawno nie żyją) czy też zawodowych obserwatorów np. operator kamery Polsat K. Knyż (jakoby skonał ot tak sobie zaraz po zdarzeniu) czy jego szef Wiktor Bater - polski korespondent z Rosji, porzucił pracę w Polsat, zapadł się pod ziemię, udzielił po 10.04.10 2 czy 3 wywiadów do ruskich mediów, "ćwierka" jakoby na Twitterze ale czytając te wpisy pisz wymaluj agencja Tass czy radio Erewań to już zoombie - dawno nie żyje!

5) uwięzienie polskich śledczych wysłanych na miejsce tragedii - z relacji ich i osób postronnych - "ruscy zabronili eksplorować teren, znalezione przedmioty rekwirowali a tak wogole to uwięzili polskich prokuratorów na kilka godz", ścisła współpraca polskojęzycznych oficieli - tekst do polskich sledczych "wyp... nic tu po was!"

Czy ktoryś z powyższych elementów zbrodniczego spisku nie miał miejsca?

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#351120

 oraz to, że "wsie pagibli" były tak oczywiste, że "nasza" prokuratura zarzuciła wątek ZAMACHU jako zbyt skomplikowany i niewiarygodny. Mnie interesuje inna sprawa: ci wszyscy, którzy do teraz w POlsce twierdzą w tv i innych mendiach, że był to nieszczęśliwy wypadek z winy pilotów i pijanego generała to uczestnicy spisku, czy tylko pożyteczni idioci? Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#351124

Biorac pod uwagę debilizm oficjalnej wersji, nikt w te brednie nie może wierzyć - oficjalne czy częściej milczące poparcie to czysty koniunkturalizm - być z "wadzą" jest oki a stanąc w opozycji to zagrożenie dla ciepłej wody w kranie, kiełbasek na grilla za 5,99 w Tesco i kredytów hipo - generalnie lepiej rżnąć głupów

I tak w praktyce milczącą zgodą znaczna część społeczeństwa żyruje mord smoleński ;/

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#351125

Ci wszyscy, którzy do teraz w POlsce twierdzą w tv i innych mendiach, że był to nieszczęśliwy wypadek z winy pilotów i pijanego generała to.... po prostu z wdzięczności dla premiera za to, że z lewych interesów daje im na wiele więcej niż na grilla i browar. U Bronka też mają przyszłe ułaskawienie ale muszą być grzeczni.
No to pracują na konto przyszłości. W przyrodzie nie ma nic za darmo, w życiu elyt też.

My się dziwimy gdzie Vincentowi tak się znika kasa, a może ona po prostu się znika i w... kieszeniach tej armii jurgieltników ? Patrz - Lasek dostał od premiera 8 tys., ciekawe które to z kolei 8... Ale on za marne 8 ? Inż, dr, płk ?? Może ktoś koło za tym "8" ukrył... 80 tys. znając hojność z potrzeby pana płemieła, hmmm....

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#351126

 .....pożyteczni..? Gdyby tak było, to jeszcze nie jest tak zle...Obawiam się, że "akcja" z "wielokrotnym samobójcą" przynosi efekty.Towarzystwo opiniotwórcze jest, jak przypuszczam, totalnie zastraszone, co świadczy, o czym już pisałem, o skali inwigilacji. Dodając do tego utrzymanków moskwy, prawdziwych szpiegów no i bezinteresownych stronników daje to, przypuszczam, wcale pokazną liczbę. Zresztą, gdy obserwuję lepszych czy gorszych znajomych to w zamach wierzy, rzeczywiście około 30 %...reszta i to wydawało by się niegłupich ludzi, myślą o zamach jest albo  przerażona albo w wyniku samozachowawczego odrzucenia oburzona! Jakakolwiek próba poruszenia tematu czy komentarza nowych ustaleń napotyka na beton, psychologiczny beton. Czyli akcja mająca na celu wyrwania nam jaj, jako narodowi odnosi i to wcale nie połowiczy sukces. I to jest jest tak na prawdę przerazające!!!

Vote up!
0
Vote down!
0
#351128

"Polacy nie mogą podejmować decyzji wyborczych, straszeni jakąś wyimaginowaną agresją Rosji. Tusk używa tej retoryki „wojny” do budowania stanu zagrożenia, irracjonalnej obawy, całkowicie cynicznie i świadomie przeciwko nam. Wie, że gdzieś ten lęk w Polakach jest, i wykorzystuje to do perfidnej politycznej gry – mówi Jarosław Kaczyński w rozmawie z Katarzyną Gójską-Hejke i Tomaszem Sakiewiczem."

http://niezalezna.pl/40365-polacy-musza-sie-wyrwac-z-paralizu-leku-rozmowa-z-prezesem-prawa-i-sprawiedliwosci

Do tego dodać np. opcję wylecenia na pysk z pracy za uznawanie wyższości prof.Biniendy nad dr płk Laskiem i inne takie drobiazgi....
A generalnie psychol Tusk zaraża psychozą Polaków.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#351130

próbuję pokazywać sytuację. Nawet nie muszę niczego specjalnie obrzydzać, wystarczy wypunktować to co jest. Czują obciach, gdy widzą Bula, widzą krętactwa Matoła. Przychodzi do Smoleńska, klapka się zamyka, żadne, najbardziej logiczne argumenty nie docierają. "Kaczyński chce nas wciągnąć w wojnę z Rosją" i tyle. To nawet nie są interesy (no, może ta ciepła woda...), ale po prostu strach. Obrzydliwy.
Masz rację Thomas, to jest przerażające. _____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#351153

Ręce czasami opadają, ale trzeba tłumaczyć "opornym", że samolot nie był z porcelany!

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#351157

Ossala ostatnio napisała: "opada wszystko, nawet to czego nie mam". No właśnie! Można zagadać się na śmierć i tak walisz głową w mur.
Prawa wyborcze powinno się otrzymywać po zdaniu egzaminu. Nie z poglądów, broń Boże! Z wiedzy. Ze znajomości systemów politycznych, znajomości (i rozróżniania!) programów różnych rodzajów partii i przede wszystkim z LOGIKI. Wprawdzie matematyka na maturę wróciła, ale wystarczy 30% na poziomie podstawowym. Żenada!
_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#351159

 Film z "youtube" i komentarze znanej austriackiej dziennikarki.

http://www.youtube.com/watch?v=ucZH-ZkwzWM

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#351139

Też chciałbym, żeby to była fikcja, ale nie jestem w stanie w tę fikcję uwierzyć. Najważniejsze, że małymi kroczkami, powolutku ale systematycznie zbliżamy się do odkrycia prawdy. A że - wszystko na to wskazuje - będzie ona przerażająca... Lepiej znać nawet najbardziej przerażającą prawdę niż żyć w "pomroczności jasnej".

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Bechis</p>

#351149

nam się "funduje". Jestem przekonany, że putinowcy, nie mylic z Rosjanami, bo to nie to samo,są przygotowani na każdą ewentualność... Nie wszyscy n.p. pamiętają epidemię "samobójstw" putinowskich generałów i to z pierwszych rzędów. Interesująco, czy na wszelki wypadek już stworzono "ukaranych i winnych" za wczasu..? Cała otoczka Smoleńska "śmierdzi" robotą służb, ale mało prawdopodobne, że tylko putinowskich... coraz bardziej prawdopodobne, że jest efektem "wspólnych interesów" i wysoce prawdopodobne, międzynarodowych...

Vote up!
0
Vote down!
0
#351171

Zgadzam sie w całej rozciągłości ...Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#351243