Wszędzie za takim tęsknią.....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

tylko nie ci bezmyslni Polacy.
Nawet ci fajni z fajnej Polski stoją do niego bokiem.

Jak podał GUS w pierwszym kwartale wzrost gospodarczy w Polsce zwolnił do zaledwie 0,4 proc z 0,7 proc kwartał wcześniej. To najsłabszy wynik od 4 lat. Dane zwiększają szanse na cięcie stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej w czerwcu. Zdaniem ekonomistów zbliżamy się do zerowego tempa wzrostu PKB.

Opublikowane dziś przez GUS dane dotyczące PKB za I kwartał (wzrost o 0,4%) budzą poważne zaniepokojenie. - Przedłużająca się stagnacja gospodarcza jest bardzo niebezpieczna, zwłaszcza gdy rząd nie podejmuje się prowadzenia koniecznych zmian strukturalnych. Jego bezczynność może bowiem doprowadzić do recesji - mówi ekspert Pracodawców RP, Jacek Brzozowski.

http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/gus-potwierdzil-fatalne-dane-z-polskiej-gospodarki,1917444,2156

Autostrada A1 na południowym odcinku pozostanie niekompletna. Wykonawca mostu w Mszanie na Śląsku, firma Alpine Bau, wycofała się z kontraktu.

Firma Alpine Bau złożyła w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA), oświadczenie o odstąpieniu od kontraktu dotyczącego budowy mostu w Mszanie na Śląsku na autostradzie A1.

Przyczyną był brak porozumienia z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

Projekt mostu wzbudza wiele kontrowersji w kręgu międzynarodowych ekspertów. Wykonawca kilka razy proponował propozycje rozwiązań profesjonalnego i bezpiecznego wykończenia mostu, które poparte były opiniami wielu międzynarodowych ekspertów budowy mostów. Kolejne spotkania nie przyniosły żadnego rezultatu - powiedziała w rozmowie z portalem dziennik.pl Karolina Szydłowska rzeczniczka wykonawcy.

http://auto.dziennik.pl/drogi/artykuly/427549,autostrada-zostanie-niekompletna-alpine-bau-nie-dokonczy-mostu-na-a1.html/?fb_action_ids=604760369536217&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

Prof. Janusz Czapiński rozmawiał na spotkaniu z parlamentarzystami PO o groźnych dla nich trendach, jakie zaobserwował na podstawie nieopublikowanego jeszcze badania Diagnoza Społeczna 2013.
Słynne lemingi, czyli wyborcy Platformy Obywatelskiej, mogą w 2015 r. zagłosować nogami i zostać w domach. Frekwencja może być niższa niż 40 proc., a jeśli spadnie jeszcze bardziej - PiS zdobędzie większość i będzie rządzić samodzielnie

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,13903568,Czy_w_2015_r__PO_przegra__bo_jej_wyborcy_nie_pojda.html#ixzz2TISAa8Kz

Wszystkie ręce na POkład.
Nie mogło zabraknąć klakiera władzy Radosława Markowskiego.
Co robić - zastanawiała się cyngielka Kublik z profesorem.
- Czy PO przegra najbliższe wybory parlamentarne za dwa lata? Rząd zapomina o sukcesywnym informowaniu opinii publicznej o swoich poczynaniach; co zostało zrobione, a co zawieszone i dlaczego. To bardzo poważy błąd. Gdybym był Donaldem Tuskiem, zwolniłbym całą ekipę odpowiadającą za PR rządu. Każda ważna partia polityczna musi na bieżąco informować swoich wyborców o tym, co robi - mówi prof. Radosław Markowski, socjolog, wykładowca akademicki (SWPS i PAN), gość programu ''Rozmowy Agnieszki Kublik''

Rozgoryczony Markowski zszokowany.
Wszyscy by chcieli u siebie takiego Tuska, on to wie, bo duo jeżdzi, tylko ci Polacy nie doceniają cudotwórcy.
Tak wspaniale żyje się w Polsce, rośnie dobrobyt, tyle się dzieje, a tu taki front, taki klops.
Ja mam radę dla wazeliniarza władzy.
Proszę sobie spakować tego nieudacznika, który zniszczył moją Ojczyznę i wyemigrować razem z nim do tych WSZYSTKICH.
Jeśli władzy naród nie odpowiada czas władzę wymienić.

Markowski, Tuska na bary i wypier.....

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niedługo będą "potrzebni wszędzie". Jak Oleksy w znanym dowcipie... ;-).

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#357464

ten wypasiony komuch juz wszedzie i wszystkim był

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#357469

Tusk to wysokiej klasy specjalista od destrukcji, dzielenia, niekompetencji a przy tym znakomity bajarz i oszust o miłej powierzchowności. Dokonał w Polsce spustoszenia niech dokona tego samego w UE, która jest wytworem socjalizmu totalitarnego. Jak i to rozwali będzie miał wielką zsługę dla potomności! A ostatecznie za sprzedaż Polski Tuskowi dobra posada w Unii absolutnie się należy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#357653