Przeprosicie gnidy?!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Lament i szloch rozlega się od morza po Tatry medialnej klakierni władzy.
Dlaczego ta Rzepa to opublikowała, dlaczego zmącili spokój gawiedzi, co z tą Rzepą, czy przeprosi, a może zniknie razem z Kaczyńskim i jego elektoratem, jak tego sobie życzy jedynie słuszny i umiłowany oszust na urzędzie premiera.
Rwała kłaki z łba Pochanke zadając cieciowi Grasiowi wczoraj pytanie: co należało zrobić, aby unikać takich „sensacji” w mediach.
Jak to co?
Urząd na Mysiej przywrócic i będzie pisane to, co dla umiłowanej władzy wygodne.

- Pani Justyna Pochanke w „Faktach po Faktach” TVN z troską maglowała rzecznika prasowego rządu, co należało zrobić, aby unikać takich „sensacji” w mediach. Świeżo z Ameryki próbowałem sobie wyobrazić, że np. w „Meet the Press” dziennikarz NBC TV wypytuje rzecznika Białego Domu, co powinien rzecznik zrobić, by „sensacje” nie pojawiały się w mediach. Ale tego nie można sobie wyobrazić. Taki dziennikarz byłby skończony w środowisku. Natomiast p. Pochanke czeka niezakłócona kariera w stacji kierowanej przez własnego męża.-

http://wpolityce.pl/artykuly/39624-trzeba-nam-zewrzec-szeregi-w-obronie-kolegow-ryzykuja-kariery-a-moze-i-cos-wiecej-zeby-wykryc-prawde-o-tragedii-smolenskiej

Dzisiaj z rana, wstajesz i wiesz, bo koleżka Rurku na salony Kużniara przybiegł i wspólnie ubolewali, co z tą Rzepą, bo patrzą, a ta gazeta dzis wydaje, jest, jakby nigdy nic, a powinno jej nie być.
Durczok to wie na pewno, tak jak wiedział za panowania Millera, ze stoczniowcy, którzy na znak protestu zamknęli prezesa stoczni, który nie wypłacał im pensji to warchoły i oszołomy były, które uwięziły anioła-prezesa.

I tak szlochu tego końca nie widać, chociaz PW Szelag sprawy nie wyjaśnił, a własciwie potwierdził w jakiś sposób doniesienia Rzepy.

- Nie mówię, że tam nie było trotylu. Powiedziałem, że go nie stwierdzono - tłumaczył szef WPO

http://www.tvn24.pl/prokuratura-dementuje-nie-stwierdzono-trotylu-na-wraku-ostateczna-odpowiedz-dadza-badania-laboratoryjne,285838,s.html

- Redaktor naczelny zapytał wprost prokuratora generalnego, czy prawdą jest, bo takie informacje mają z różnych źródeł, że na wraku tupolewa i wewnątrz odkryto ślady materiałów wybuchowych, trotylu. Na tak zadane pytanie prokurator generalny odpowiedział, że może jedynie powiedzieć, iż detektory, w trakcie badania wraku na miejscu, wykryły obecność cząstek wysokoenergetycznych, ale źródło pochodzenia, i to wyraźnie prokurator generalny zastrzegł, może być różnorakie - relacjonował Martyniuk.

http://www.tvn24.pl/prokuratura-o-wykryciu-czastek-wysokoenergetycznych,285994,s.html

Jęczą pajace medialne i klakierzy waładzy, i domagają sie przynajmniej przeprosin od Rzepy.

A kiedy ta medialna szumowina z WSI24 i z Czerskiej przeprosi?
Oni mają za co przepraszać.
Za kłamstwa i pomyje wylane na ś.p.ofiary smoleńskie.

Kiedy ta czerwona matrona przeprosi za usprawiedliwianie beszczeszczenia zwłok przez ruskich?

Na kolana łajdaki!
Przepraszać! medialne szumowiny.
A jak już przeprosicie, to wypier..... na zmywak do Irlandii, tej pierwszej oczywiście.
I zabierzci tuska ze sobą, który z nami życia w IIIRP nie widzi.
Przecież łatwiej władzę i klakiernię wymienić niż większość narodu.
Towarzyszom z PZPRu i ich klakierom też naród nie pasował w czasach słusznie minionych.
Naród ostał, PZPRu nie ma.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Może otworzyć "poczet kłamców smoleńskich".
Zbierajmy takie materiały - nadejdzie czas, kiedy będziemy mogli otwarcie zapytać tych ohydnych kłamców o te słowa i tezy. O te zapewnienia i dowody.

pozdrawiam,
Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#302644

po takich słowach, należałoby zdjąć jej czerep i nawalić po brzegi. Jej twarz z pewnością by zyskała. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ess

#302698