Wypowiedź Tuska niczym nazistowski żart

Obrazek użytkownika Peacemaker
Blog

Dwóch skinów uratowało życie Cygance - przestali ją kopać.
Jeśli ktoś myślał, że tego typu okrutne żarty nie powinny mieć miejsca w polityce, a zwłaszcza tej na najwyższych szczeblach, to dziś sam premier Donald Tusk wyprowadził go z błędu. Otóż oświadczył w dniu dzisiejszym, że nie będzie się znęcał nad Jarosławem Kaczyńskim. Cóż za miłosierdzie! Lider rządu nie będzie się pastwił nad liderem opozycji. Adolf Hitler i Józef Stalin byliby zachwyceni!
Ale w sumie to w jakim celu miałby się nad nim dalej pastwić?
Po pierwsze opozycja jest tak słaba, jak nawet za stanu wojennego nie była. Jej najwybitniejsze postacie zginęły w tragedii Smoleńskiej, a ci co pozostali skaczą ze skrajności w skrajność od "anielskiej" kampanii prezydenckiej po diabelnie ostrą komisję Macierewicza. Tak chaotycznymi i sprzecznymi działaniami nie są w stanie pokonać nawet najgorszego rządu jaki kiedykolwiek był nad Wisłą. Więc Tusk znów może pozwolić sobie na okazywanie lekceważącej litości, podobnie jak przed Smoleńskiem okazał lekceważenie dla urzędu Prezydenta ogłaszając, że nie zależy mu na żyrandolu.
Po drugie od mokrej roboty ma Palikota, który z pewnością pastwić się nie przestanie - nawet gdyby nie tylko Lech i Maria, ale także Jarosław, Marta i cała rodzina Kaczyńskich leżała w grobie. Oczywiście zwolennicy tego psychopaty zawsze będą twierdzili, że ob tylko "demaskuje środki" (Boże, jak pomyślę, że niektórzy z nich mają tytuł magistra, to wstydzę się swoich dwóch dyplomów!!!) Więc skoro jest taki Palikot, to Tusk może udawać dobrego, miłego uśmiechniętego Donka i chwilowo przestać kopać ofiarę.
Trochę straszne to poczucie humoru, ale po żartach Sikorskiego na temat przodków Obamy, żartach Komorowskiego o "zamachu" w Gruzji i o pilotach lądujących na drzwiach od stodoły, czy choćby ostatnim żarcie Grasia z podpiłowanym skrzydłem Tupolewa wszystko przejdzie. Powiedzmy, że cały ten rząd, to jeden wielki żart. Makabryczny żart.

http://www.tvn24.pl/12690,1672357,0,1,nie-bede-sie-znecal-nad-jaroslawem-kaczynskim,wiadomosc.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Alexola

TEN RZĄD NIECH ZROBI RZĄD I WON!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#84208

Felicjo Ignatowicz .Ten rząd jest najlepszy od 1998 roku.A kaczyńskiego rząd był najgorszy i większośc Polaków tak sądzi i jak widzisz mamy demokracje i musisz z tym sie pogodzić

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84270

Ten rząd jest NAJGORSZY od 1998 r. Po nim nie będzie co zbierać.
Rząd J. Kaczyńskiego był najlepszy, tylko się zdrajcy, złodzieje i UBecja połapała, w gacie ze strachu narobiła, zwarła dupska i się wzięła za rozwalanie.
Większość Polaków nic nie sądzi, tylko grilluje i jak głód do dupy nie zajrzy, to będą tkwić w otumanieniu sondażowych słupków.
Nie mamy demokracji tylko chamstwo, arogancję i butę rządzących.
Jak do nich nie należysz (piskiller) to Ci z głębi serca życzę, abyś jak najszybciej stracił robotę na skutek jakiejś tuskowej prywatyzacji albo żeby Ci ktoś z bliski kojfnął w szpitalu na skutek nienależytej opieki.
To może otworzysz ślepia.
Poza tym, prawie się zgadza!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84288

imię, nazwę, pseudo, nick sam sobie wybrałeś? czy wierchuszka nadała? ale pasuje do ciebie idealnie. wklepać coś na klawiaturze może potrafisz ale do dyskusji juz sie nie nadajesz. Bo jak dyskutować z zasikanym ? Bez względu na to czy swoim czy swego guru moczem.

_______________________________________________________ „Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor”. Józef Beck

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pokora i uległość tylko do wzmocnienia i utrwalenia niewoli prowadzi (J.Piłsudski)

#90079

info nt. tego rządu, żeby nie miotać wiktem. Szkoda dobrego żarła.
A do magistra to wstyd się przyznać już od czasów Olka z chorą nogą.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84232

Rząd Tuska jest o wiele lepszy od rządu Kaczyńskiego .A Kaczyński wtedy i teraz skłoca Polaków i Polacy nie chcą takiego premiera który zmienia poglady bardzo często.
Brata sie z komuchami i chwalil Gierka.No nie .Żenada

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84271

Pan nic nie rozumie albo pan z premedytacją pali głupa.

To, że za pewne dokonania chwalił Kaczyński E. Gierka nie oznacza bratania się z nim, tak jak inie oznacza to wychwalania tamtej epoki i tamtych ludzi przez Kaczyńskiego. Jednak przy tym wszystkim Gierek miał jakąś wizję dla Polski, i trzeba o tym wiedzieć, że u szczytów władzy w PZPR-e toczył się wtedy śmiertelny bój między frakcjami w tej partii (natolińczycy i puławianie, chamy i żydzi, spadochroniarze i partyzanci). Jedna frakcja zwalczała drugą frakcję w partii, tak było od początku istnienia komunizmu w Polsce, oni już tak mają, że plebsowi mówią, że wszystkich kochają, że wszędzie jest dobrze a życie jest dostatnie, że w Polsce panuje najlepszy okres w dziejach historii naszej ojczyzny i że w Polsce panuje miłość i pokój, ale swoich najbliższych przyjaciół z partii mordowali za byle co, jak przychodziła kolejna tzw. odwilż.
Tak jest w Polsce do dzisiaj taką samą semantyką i retoryką posługuje się dzisiaj PO tak jak tak niedawno komuniści w Polsce.

Gierek razem ze Zdzisławem Grudniem i jeszcze innymi pezetperowcami byli internowani i siedzieli w o wiele gorszych warunkach niż np. pan Wałęsa, Geremek, Mazowiecki czy Michnik, jednak to nic nie znaczy to jest informacja, którą pan powinien przyjąć do wiadomości i sobie powinien ją zakodować, ale jednocześnie to nie oznacza miłości do tych ludzi czy próby bratania się z nimi przez Kaczyńskiego. Proszę się dowiedzieć w jakich warunkach był przez swoich towarzyszy z partii przetrzymywany Zdzisław Grudzień i dlaczego zmarł?

Czy ma pan umiejętność kojarzenia faktów na temat Gierka i jego popleczników i oceny jego dokonań przez pryzmat innych przywódców okresu 45 - 89, który trwał wtedy w Polsce?

Przez taki pryzmat Kaczyński oceniał rządy komunisty i populisty Edwarda Gierka, jednak to nie oznacza, powtarzam jeszcze raz bratania się z nim, to jest odwołanie się bardziej do ludzi, którzy tamten okres w dziejach Polski oceniają dobrze lub nawet bardzo dobrze oraz do tego, że przy wszystkich wadach tamtej epoki jednak Gierek miał jakąś wizję dla Polski i tyle nic więcej. Niech pan z łaski swojej nie dopisuje do wypowiedzi Kaczyńskiego tej otoczki i interpretacji, którą nam proponują na co dzień polskojęzyczne media w Polsce w wydaniu "gównianej gazety" oraz "TVN w kółko nieprawda przez 24 godziny".

Być może pana poglądy, którymi pan emanuje tutaj powstały w inny sposób, na przykład poprzez czytanie wiekopomnych dzieł pan dr Wielomskiego lub pana Jana Engelgarda. Jednak prosiłbym pana, aby pan nie zmieniał historii ostatnich pięćdziesięciu lat Polski. Nie jesteśmy na wiecu, na którym Pan będzie agitował bezrozumną robotniczo - chłopską tłuszcz?

Jeżeli dla pana lepszym rządem są rządy Komorowskiego & Tuska to o czym mamy ze sobą dyskutować? Jakim trzeba być ignorantem, żeby takie zdania w ogóle formułować żyjąc w Polsce tutaj i teraz? Polecam panu do obejrzenia ten filmik, być może po obejrzeniu jego odmuli sobie pan swój mózg, jeżeli to panu nie pomoże to już nic panu nie pomoże. Pozostaje tylko modlitwa.

Bez obrazy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84289

dlatego wszelkie wyjaśnienia kierowane pod jego adresem są niczym perły rzucane przed wieprze

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84290

piskiller jest na etacie, ma zadanie wprowadzać dezinformację. Bywa na różnych foarch. Jest zatrudniona grupa takich agentów, którzy szpiclują i torpedują fora

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#84291

co to drzwi jego gabinetu są dla wszystkich (kolesi) otwarte.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#84294

Pani Andżela,która na swoim biurku trzyma portret carycy Katarzyny;
miłujący zwierzęta, zwłaszcza dzikie, obywatel Put In, gadżetowy Palikot
i niemorskie fisze z Brukseli na czele z J. Lewandowskim, orędownikiem
przeniesienia jedynej, jako tako funkcjonującej stoczni remontowej "Nauta", na peryferie gminy ( z dala od doków i sprzętu koniecznego do remontu statków)i uczynieniu z miasta - niegdyś tętniacego życiem przemysłowym - skansenu jazzowego; człowiekiem b.bliskim słynnej L.L., która wsławiła się bankructwami budowlanymi w połowie lat 90.,puszczając wielu naiwnych w skarpetkach.
A także pan Zapaterek, jak i cała kolumna kwintowa w naszym pięknym kraju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#89808

Świetne porównanie. Przepraszam, ale muszę je wykorzystać w dyskusji z posiadaczami "dyplomów". Pozdrawiam.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#84324