Panegiryk jak za Stalina

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Takiego panegiryku wychwalającego "POstęPOwą władzę" i wyśmiewającego "zaplute karły reakcji" nie było od czasów Stalina. Myślałem że komuna się skończyła! Widocznie "onet" jest ciągle w tamtych czasach... lub tamte czasy wróciły!

[quote]"Gruba kreska": Prezydent Bronisław Komorowski zagrał w tym tygodniu pierwsze skrzypce. A to za sprawą szybkiej i udanej reakcji na wyjątkowo fatalną wpadkę prezydenta USA Baracka Obamy z "polskimi obozami śmierci". Komorowski jest zatem nad "grubą kreską". Pod jest z kolei ekspert Antoniego Macierewicza, prof. Wiesław Binienda, który napisał sensacyjną ekspertyzę ws. katastrofy Tu-154M, ale już spotkać z prokuratorami mu się nie udało.
(...)
Pod "grubą kreską": znikający profesor Binienda

Posiadający obywatelstwo USA prof. Wiesław Binienda jest jednym z "panów profesorów", na których powołuje się Antoni Macierewicz (PiS).
(...)
Nad "grubą kreską": Bronisław Komorowski zagrał pierwsze skrzypce

Wyjątkowo fatalna wpadka prezydenta USA Baracka Obamy, który powiedział o "polskich obozach śmierci" wywołała reakcję na adekwatnym poziomie - prezydenta Polski, który szybko wysłał list za Ocean. Stonowany. Nie nazwał go Burackiem Obamą, jak uczynił to np. poseł PiS Stanisław Pięta.
(...)
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/gruba-kreska-znikajacy-pan-profesor,1,5149610,wiadomosc.html[/quote]

Itd, itp... Cały "artykuł" to powtarzanie w kółko, że miłościwie panujący, najjaśniejszy Pan Prezydent Komorowski jest super, cacy, idealnie wiedział jak się zachować i wypadł bardziej niż idealnie, a ten podły i głupi Bienienda jest bebe, fuj, niekompetentny i do końca skompromitowany. Już krótkie, zacytowane przeze mnie początkowe fragmenty pokazują "poziom" tego czegoś. Ten cudzysłów przy słowach "panów profesorów" i nawiązanie do posła PiS (dzień bez plucia na PiS to dzień stracony) mówią wszystko.

Do niechlubnej listy tzw "literatury dworskiej" czasów socrealizmu dopisujemy niniejszym autora tego panegiryku, który był na tyle nierozsądny, że się pod nim podpisał: Jacek Gądek.

To nie pierwszy taki szmatławiec na "onecie" w tym tygodniu.

W tamtym "artykule" tak sprytnie "przycięto" wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego, jakby chciał jakąś grupę ludzi "eliminować". Pisałem w artykule: http://www.niepoprawni.pl/blog/961/ordynarne-klamstwo

Psalm 5 w wersji "onetu"

Stosując metodologię "onetu", tytuł artykułu opisującego Psalm 5 powinien brzmieć:
[quote]Psalmista: Bo Ty nie jesteś Bogiem, Nienawidzisz wszystkich, zsyłasz zgubę na wszystkich[/quote]

A oto treść w wersji oryginalnej:
[quote]Bo Ty nie jesteś Bogiem, któremu miła nieprawość,
złego nie przyjmiesz do siebie w gościnę.
Nieprawi nie ostoją się przed Tobą.
Nienawidzisz wszystkich złoczyńców,
zsyłasz zgubę na wszystkich, co mówią kłamliwie.
Mężem krwawym i podstępnym
brzydzi się Pan.
(Ps 5,5-7)[/quote]

Czy potrzebny jest lepszy przykład?

Ocena wpisu: 
Brak głosów