Skąd oni biorą takich idiotów?

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Nie mam czasu na to, aby szerzej komentować to, czym "popisał się" na Twitterze warszawski radny PiS Maciej Maciejowski. Ręce opadają! Zawsze jakaś zakała musi się wyrwać: a to poseł Karski doczepi się do słusznej decyzji pilota, aby nie lądować na zamkniętym gruzińskim lotnisku (co zainspirowało organizatorów zamachu/tragicznie zakończonej próby ośmieszenia Prezydenta* w Smoleńsku), a to radny Maciejowski pochwali prowokatorów i wkręconych przez nich w dawno planowaną, polityczną ustawkę chuliganów. Z taką ilością sabotażystów i poprawiających notowania władzy idiotów, to my zobaczymy drugi Budapeszt, jak pojedziemy na Węgry i tak się upijemy z rozpaczy, że będziemy widzieć podwójnie!

Z przykrością umieszczam treść wpisu:
[quote]Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polaków musieli bronić 'kibole'. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz[/quote]
i link do źródła: http://kontakt24.tvn.pl/temat,radny-pis-dziekuje-kibolom-bronili-honoru-polski,48436,html?categoryId=496
Fakt, że wypowiedź jest tryumfalnie cytowana przez POrtal TVN24 mówi sam za siebie.

Rozumiem wzburzenie, mnie samemu pozwolenie na marsz i buńczuczne zapowiedzi eksponowania symboliki komunistycznej bardzo się nie spodobało. Ale trzeba mieć tyle rozumu, aby nie robić tego, na czym zależy naszym wrogom - pokazaniu nas jako ksenofobów, rasistów, faszystów, antysemitów odpowiedzialnych za Holocaust itp. itd. Jak się rozumu nie posiada (a będąc radnym lub posłem wypadałoby), to przydałoby się mieć przynajmniej instynkt samozachowawczy. A jak się nawet tego nie dorobiło, to można poczytać co radzili życzliwi bloggerzy: "nie wdawać się w awanturę".

Przypuszczam, że za chwilę rzucą się na mnie fanatycy gotowi ginąć nie tylko za każdą niefortunną wypowiedź Jarosława (ten akurat ostatnio sprawuje się fantastycznie: wypowiada się precyzyjnie, nie wpada na rafy, wytrąca argumenty z rąk przeciwników) ale nawet za każdą głupotę zrobioną lub powiedzianą przez jakiegokolwiek członka PiS. Jednak trudno - niech mnie nazywają jak chcą! Uważam, że jeśli chcemy wygrać najbliższe wybory (a mam nadzieję, że odbędą się one wcześniej niż w ustawowym terminie) i uzyskać przewagę nad koalicją platfusów, palikociarni i komuchów, to musimy działać skutecznie i zdecydowanie odcinać się od głupoty niektórych naszych członków, a nawet ją karać i piętnować.

* niepotrzebne skreślić

PS. Dopuszczałem możliwość, że wypowiedź została zmanipulowana, odpowiednio "przycięta" i wyrwana z kontekstu, jak to miało miejsce w przypadku pewnej bardzo rozsądnej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego - pisałem o tym w artykule: http://niepoprawni.pl/blog/961/ordynarne-klamstwo
Niestety zrzut ekranu nie pozostawia złudzeń.

Brak głosów

Komentarze

Zgadzam się, że to jakiś idiota jest.
Powinni go, po takim występie, na zbity pysk wywalić z PiS.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265412

"Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polaków musieli bronić 'kibole'. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz".
-----------------------------------
Co w tej wypowiedzi jest taki przykre?
Moje odczucia są takie same jak p.Maciejowskiego.

W przypadku gdyby Walcowa and Co. NIE ZEZWOLILI na ewidentnie prowokacyjny i upokarzający przemarsz ruskich hord przez Warszawę to taki atak naszych (przyznaję) troglodytów, nie byłby w żaden sposób usprawiedliwiony.

A tak , poczułem jednak jakąś ulgę.
Jeszcze jest ktoś w tym skundlonym kraju, kto nie oblizuje się jak mu plują w twarz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265416

ze radny ma racje ale o to, ze nie trzeba bylo tego mowic glosno. To jest polityka a w polityce trzeba czasami zaciskac zeby zeby pozniej nie trzeba bylo zaciskac dupy. Powinni go wywalic z PiS nie za prawde ale za glupote....
On nie reprezentuje sam siebie w tej radzie. Reprezentuje wszystkich Czlonkow PiS i wszystkich sympatykow. To jest kilka miliomow ludzi!

Vote up!
0
Vote down!
0
#265418

 Wszyscy PiS-owcy, mają oficjalnie przyjąć postawę neutralną w przypadku zadym  na EURO nawet jak na odległość cuchnie prowokacją i polityką.

To naprawdę budujące.

 Tak na poważnie, mainstreamowe lewackie media po prostu zepchnęły stronę patriotyczną do narożnika.

Tych przydupasów Michnika z kolei ,rozgrywa jak chce Putin Putinowicz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265424

To był ewidentny SAMOBÓJ strzelony nam wszystkim.
Mógł się jeszcze pojawić w tym szmatławcu BBC i udzielić wywiadu dla sowieckich mediów.
Sam napisałeś "...na odległość cuchnie prowokacją i polityką". Sama prawda!

Vote up!
0
Vote down!
0
#265428

Proszę mnie nie wciągać do linczu nad p. Maciejowskim.

Nie znam człowieka.Czy to prowokator, czy patriota któremu puściły nerwy ,pewnie się  kiedyś okaże.

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#265436

Ale najwyraźniej Walcowej and Co. ZALEŻAŁO na tym, ABY COŚ SIĘ STAŁO - dokładnie jak w przypadku wydania pozwolenia na dwie przeciwstawne demonstracje 11.11.2011.

Więc skoro im na tym ZALEŻAŁO, to PO CO ROBIĆ TO, CZEGO ONI CHCĄ i po co to jeszcze GŁOŚNO CHWALIĆ?

Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się kopał z koniem. Koń ma przewagę fizyczną, ale my powinniśmy mieć przewagę intelektualną.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265420

Jakoś nie przekonuje mnie taka defensywna postawa.

Ale to już tylko moje zdanie

Wiem że ta cała komuch-ubownia ma miażdżącą przewagę w  medialnych ogłupiaczach, skierowanych do gillujących, czyli większości społeczeństwa.

 

 

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#265432

Wypowiedz radnego PiS i komentarz Zdzicha:

/.../  "Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polaków musieli bronić 'kibole'. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz".

 

-----------------------------------
Co w tej wypowiedzi jest taki przykre?
Moje odczucia są takie same jak p.Maciejowskiego.

**************
I moje takze ;)
Wina jest po stronie Bufetowej, ktora wyrazila zgode na przemarsz i manifestacje (takze polityczna !) Rosjan. A Bufetowa wypelniala tylko polecenie naszego msciwego, wrednego premiera, szefa frakcji kopanej w polskim rzadzie.
Ktory chcial zrobic dobrze Putinowi i jego kibicow.
Pomimo zmobilizowania 6 000 pancernych, doszlo jednak do zamieszek.
Z udzialem m.in. kibica z Algierii.
A teraz sie okazuje, ze winnym jest radny PiS ;(
 
* ponizej - pretorianie Rudego w akcji:

 

Vote up!
0
Vote down!
0

baca.

#265504

Skoro wiemy, że Tusk z Chemiczną Hanką celowo doprowadzili do prowokacji i zamieszek, to na jaką ch...rę ktoś chwali tych, co brali w tej prowokacji udział?

Bardziej łopatologicznie nie potrafię tego wytłumaczyć!

Radny PiS jest winny! Winny tego, że swoją głupotą psuje nam opinię i pomaga Donkowi ratować jego lecące na łeb notowania!

Vote up!
0
Vote down!
0
#265530

A o co dokładnie Ci chodzi?. Bo ja nie wierzę w to co cytuje, pokazuje a nawet transmituje tvn, vide : Marsz Niepodległości. Nie wiem jak naprawdę było w Warszawie, kto bił kto prowokował.To wszystko bedzie udokumentowane, będa zdjącia, nagrania i dowiemy się wszystkiego i napewno nie w tefałenie. Wiem tez ,że TUSEKNIERZĄDEK z merdiami będą pluć na Polskę, na Polaków, na Kaczora, choc on siedzi cicho i spokojnie. Ale postawię Ci pytanie wyobrażasz sobie Nasz Marsz w Moskwie albo w Telawiwie. Obcy niech maszerują u siebie. Takie jest moje zdanie. To my tu możemy maszerować demonstrować a nawet czasem komuś przyp...ć.
Ale to nasza sprawa. A dzicy, tym bardziej ci ze wschodu, nie powinni się u nas panoszyć. Dlatego Hanka bufetowa nie powinna do tego dopuścić. Jakim prawem ruscy wnieśli olbrzymia flagę na stadion, a nam wmawiano, że nie wolno bo bedę karać i zabierać. Nami rządzą ruscy pachołkowie ot co. Dlatego Ja mówię : paszoł won z poskiej ziemi

Vote up!
0
Vote down!
0
#265417

To była tak grubymi nićmi szyta prowokacja, że naprawdę trzeba być skończonym idiotą, aby - zwłaszcza jako polityk - realizować scenariusz przewidziany przez organizatorów tej prowokacji.

Ciebie nie zastanawia, że tak sprzyjająca wszystkiemu co ruskie figura, jak JKM, nagle postanowiła bronić honoru Polski?

Vote up!
0
Vote down!
0
#265419

Hanka bufetowa nie powinna do tego dopuścić - zgoda. Ale dopuściła do tego, bo CHCIAŁA TEJ ZADYMY i aby po wszystkim obciążyć za nią odpowiedzialnością "faszystów z PiS".

Jeśli ktoś jej w tym POMAGA - czy to przez BICIE SIĘ z Rosjanami, czy też przez jego POCHWAŁĘ, to albo jest IDIOTĄ albo AGENTEM ŚPIOCHEM w naszych szeregach. Założyłem wariant optymistyczny z idiotą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265421

Mam wrażenie ze dokładnie oto chodziło POpaprancom. Stworzenie wrażenia pięknego spektaklu, wielkiej szczęśliwości Polaków z powodu euro, autostrad, lotnisk
i tak dalej jak to bez zajaknięcia wyliczały reżymowe merdia.Tak było na samym początku. Teraz doszło do zakłócenia tego pięknego przedstawienia. Teraz sami obrzucamy się na wzajem epitetami, spieramy się i obrazamy, o co? Hanka bufetowa gdyby nie pozwoliła. ta iskierka by zgasła. I nie pieprzcie głupot. Oczywicie nic wielkiego sie nie stało, nie pali się, nie leje sie krew strumieniami. ale teraz to jest już inne przedstawienie. Niechcący bierzemy w nim udział.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265447

Chyba trafiłeś w dziesiątkę... No ale na argumenty "pomocników" typu:  Bić, bo.. bo ..bo.. bić i tak nic nie poradzisz - rozkładają na łopatki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265464

Na tak postawione pytanie skąd oni biorą takich idiotów. Może nie "oni" biorą ale dobrze byłoby poszukać wśród MWiZM. W stolicy kraju mają przemaszerować nasi odwieczni wrogowie i nie o ludzi chodzi, o kraj, o Ruskich jako państwo. O Ruskich kiboli sterowanych przez Moskwę. dlatego trzeba było to zablokować, tyle tylko że to nie jest sprawa porządku na euro, spokoju Polaków, to był element parszywego planu wykorzystania ruskich kibiców przeciw Polakom , przeciw opozycji i dla utrzymania sie na wierzchu lodowej góry, zanim zatonie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265453

Zaklinacz i inni wpadli w sobie tylko zrozumiałą, obłędną pętlę potępienia tego radnego, jakby to był na dziś dla nich problem nr 1!
To fakt, że ... a cat may look at the king!!, ale zmiarkujcie się!
Miejcie proporcium!
A mówię to nie tylko jako znawca koni berberyjskich!!, lecz także jako obserwator życia intymnego ...gęsi irlandzkich!!
Jeszcze moment, a sami sobie wyrządzicie krzywdę wymachując tym podrzuconym przez łżemedialny salon toPOrkiem!!!
Po prostu jakiś radny uznał, że kacapscy kibice słusznie dostali po mordzie!
Tyle i aż tyle!
Wot kakoj ty durnyj czyżyk.....
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#265492

Gdyby Polską rządził w miarę normalny rząd, przestrzegający w miarę normalnych standardów demokratycznych i stanowiący w miarę normalne prawo, to by mi to wisiało i powiewało co tam sobie ktoś powiedział.
Ale skoro jesteśmy krajem, w którym standardami są: spadający samolot z Prezydentem i elitą państwa (a zwłaszcza opozycji) na pokładzie, dyndający na sznurze były wicepremier, media atakujące wyłącznie opozycję i tuszujące wpadki władzy, wyborcze dywagacje czy lepiej lidera opozycji postawić przed trybunałem czy zamknąć w psychuszce, zaś rząd ten kraj zadłuża, rujnuje (popatrz na sektor budowlany) i sponsoruje swoją rozrzutność skradzioną mi emeryturą (a ja będę musiał do śmierci zap...lać), to wkurza mnie, a nawet bardzo mnie to wkurza, gdy jakiś idiota swoimi idiotycznymi tekstami ratuje lecące na pysk poparcie dla tego rządu.
Napisałem dziesiątki razy i na wiele sposobów, że nie powinniśmy tańczyć tak, jak nam platfusy z putinowcami zagrają. A ten kozak właśnie to zrobił. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Vote up!
0
Vote down!
0
#265677

Wszystkim, którzy heroicznie bronią idiotycznej wypowiedzi radnego PiS Macieja Maciejowskiego chciałbym zacytować wypowiedź posła PiS Joachima Brudzińskiego w tej sprawie.
[quote]Radny Maciejowski popełnił taką samą głupotę, podejrzewam nawet dużo mniejszą, niż ci wszyscy, co dopuścili do tego, aby w ogóle taka sytuacja mogła zaistnieć.[/quote]
I wszystko w temacie!

Obszerniejszy cytat bardzo ciekawej wypowiedzi posła Brudzińskiego i moje końcowe refleksje w artykule:
http://niepoprawni.pl/blog/961/wypowiedz-brudzinskiego-ws-glupoty-maciejowskiego-mowi-wszystko

Vote up!
0
Vote down!
0
#265518

Wypowiedz Brudzińskiego znam od rana! I nie jest to dla mnie żaden! absolutnie żaden argument! Bo któż to jest ten Brudziński?! Po prostu jakiś tam Brudziński!
pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#265523

A kim ty jesteś znawco kacapskich powiedzonek? Przeczytaj może wszystkie argumenty  Peacemakera a może czegoś się jeszcze nauczysz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#265604

Lotnisko w Tbilisi nie było wcale zamknięte, skąd te informacje? Przed naszym samolotem już wylądowały inne, nawet samolot z Francji, więc skończmy z tymi pierdołami.
Pilot wdał się w rozgrywki z poduszczenia wrogów prezydenta, a to, że miał "dupochrona" w postaci prawa do decyzji nie zmienia faktu jego zachowania, niegodnego oficera i lotnika.
Dalej już nie czytałem, bo jak ktoś zaczyna od bujd, to do czego dojdzie w konkluzji?

Vote up!
0
Vote down!
0
#265688

Sorki, ale przez takich fanatyków tusk z palikotem będą rządzili tym krajem tak długo, aż go do koca nie rozp...lą.

KŁAMSTWO? Powiedz mi idioto co dla ciebie jest prawdą? Może to, że Kaczyński z Błasikiem sterroryzowali pilotów aby lądować? Bo właśnie takim "konkluzjom" posłużyły wyczyny ex posła Karskiego. I nieważne było to, że ani w czasie całego lotu do Tibilisi ani do Katynia Prezydent Kaczyński ani na chwilę nie wchodził do kokpitu i nikogo tam nie wysyłał. Nieważne było to, że cała rozmowa Prezydenta z pilotem lecącym do Tibilisi odbyła się na lotnisku, Prezydent wyraził swoją opinię, ale również przyjął argumenty pilota i nie miał później do niego żadnych pretensji. Nieważne było to, że tusk z sikorskim próbowali zablokować lot do Tibilisi i ponoć dopiero nieformalna interwencja George'a W. Busha położyła kres tym knowaniom. Nieważne były przepychanki o samolot do Brukseli i inne intrygi takie jak ta z namawianiem Prezydenta do blokowania wyboru Rasmussena na szefa NATO i jednoczesny telefon do niego z wyrazami poparcia. To wszystko było nieważne, bo dzięki takim usłużnym idiotom jak Karski i ty w świat poszło megakłamstwo o nieudolnych i zastraszonych pilotach, naciskającym prezydencie i pijanym generale w kokpicie. Czy jesteś z tego zadowolony?

Zachowania pilotów z lotu do Smoleńska były (parafrazując twoje słowa) "godne oficera i lotnika", tylko że oni NIE ŻYJĄ! Prezydent NIE ŻYJE! Elita intelektualna i moralna opozycji NIE ŻYJE! Dowódcy wszystkich rodzajów wojsk NIE ŻYJĄ! Osoby, które stały na czele NBP, IPN oraz Rzecznik Praw Obywatelskich NIE ŻYJĄ! Te wszystkie urzędy są teraz poobsadzane przez ludzi z bandy tuska, a taki palikot (celowo napisałem z małej litery) pier...i z trybuny sejmowej, że Jarosław Kaczyński wysłał Brata na śmierć!!!

Czy jesteś z tego zadowolony zakuty łbie? A może dumny? Czy chciałbyś, aby tak zakończył się lot do Tibilisi?

Wbij sobie do tej zakutej pały, że w ruchu lotniczym najważniejsze jest bezpieczeństwo! Zwłaszcza, gdy się przewozi przywódców pięciu państw, których zestrzelenie byłoby dla putina (też celowo pisane małą literą) pięciokrotnie większym prezentem niż Smoleńsk! A dla tuska, sikorskiego i całej reszty tej bandy, co chciała ośmieszyć lub zabić Prezydenta RP postępowanie Karskiego i wszelkie inne przejawy czepiania się do decyzji pilota były takimi właśnie prezentami które pewnie zainspirowały ich (lub putina - nie wiem kto był reżyserem tego tragicznie zakończonego przedstawienia) do zorganizowania tego, co stało się pod Smoleńskiem!

Wtedy piloci mieli wybór i podjęli dobrą decyzję. W Smoleńsku takiego wyboru nie mieli - na lotnisku wojskowym to wieża podejmuje decyzję. Po całym zamieszaniu wokół lotu do Tibilisi byli w bardzo trudnej sytuacji. Gdyby odeszli na inne lotnisko bez nawet kontrolnego zejścia na wysokość decyzji, to staliby się bohaterami dla stada lemingów i pewnie pojawiłyby się liczne komentarze typu "pilot znów olał Kaczyńskiego". O takiej presji media oczywiście nie pisną ani słowem! Zeszli więc na 100 metrów z klapami otwartymi jak do startu (bardzo ważna informacja, także pomijana w mediach) i coś się wydarzyło.

Bez względu na to czy był to zamach, czy kolejna próba skompromitowania Prezydenta RP, która wymknęła się spod kontroli i zakończyła tragicznie (czy to przez awarię, czy przez ludzki błąd, który w tej chwili wydaje mi się najmniej prawdopodobny) ponieśliśmy niewyobrażalną stratę, zaś reżim Tuska z jednej strony zyskał władzę absolutną, a z drugiej stał się zakładnikiem Moskwy.

Przez takich, jak ty odechciewa mi się pisać! Jedna informacja, która się nie zgadza z informacjami posiadanymi przez ciebie i już "od razu kłamstwo", "Dalej nie czytałem".

A nie czytaj!!!

Co z tego, że przeczytasz, jak do twojego zakutego łba nie dotrze żadna myśl, która choćby w najmniejszym szczególe nie zgadza się z tym, na co jesteś zafiksowany!!!

Zrozum, że w tym całym dezinformacyjnym bagnie, w jakim tkwimy po uszy, wyłapanie jednej informacji na 100% pewnej graniczy z cudem!

Zdarzało mi się mylić, lub nie mieć racji, jak chociażby w przypadku rzekomego błędu nawigatora. Jak długo nie ukazały się informacje o prawdziwym przebiegu rozmów w kokpicie, wszystko wskazywało na to, że się pomylił odczytując dane z radiowysokościomierza. Ja też w to uwierzyłem. Myliłem się, przepraszam, przykro mi!

Ale nigdy nie kłamałem!

Bezgraniczna głupota, fanatyzm i zacietrzewienie tych, którzy tylko szukają CHOĆBY JEDNEGO SŁOWA, za które mogliby kogoś nazwać kłamcą, zdrajcą, wrogiem i cho...a wie czym działa na mnie jak płachta na byka.

WŁAŚNIE TAKICH JAK TY WYBIERAJĄ MEDIA, ABY PRZYPIĄĆ ETYKIETĘ NIEREFORMOWALNYCH FANATYKÓW I SEKCIARZY WSZYSTKIM SYMPATYKOM PIS, A NAWET TYM, CO Z PIS-EM NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO, ALE NIE POPIERAJĄ TUSKA, PALIKOCIARNI I POSTKOMUCHÓW

Mam nadzieję, że po tych zj...ch nigdy na mojego bloga nie wrócisz!

Następnym razem zastanów się sto razy zanim publicznie zarzucisz komuś kłamstwo i przekreślisz cały jego przekaz!

Vote up!
0
Vote down!
0
#265711

Po co wypisujesz pierdoły o tym, że lotnisko w Tbilisi było zamknięte, skoro nie było???
I o tym napisałem, twoje elaboraty w odpowiedzi nie odnoszą się do tego faktu.
Wypisujesz słodkie dla Tuszczyn prawdy, a potem rzucasz się w złym kierunku, weź się chłopie skoncentruj...

Vote up!
0
Vote down!
0
#266004

Po pierwsze: nie czytasz do końca artykułu (do czego się z dumą przyznajesz), nie dotarłeś nawet do meritum i wstawiasz komentarz - idiotyzm!

Po drugie: napisałem wyraźnie, że w tym dezinformacyjnym gównie znaleźć informację w 100% pewną graniczy z cudem. Napisałem o zamkniętym lotnisku, bo słyszałem taką informację. Możliwe, że ona była fałszywa. A ty mi zarzucasz kłamstwo - chamstwo!

Po trzecie: niezależnie od tego czy lotnisko było zamknięte czy otwarte jeśli pilot uznał, że lot na to lotnisko i lądowanie na nim jest niebezpieczne, to miał nie tylko prawo, ale i obowiązek dokończyć lot w sposób bezpieczny - takie jest prawo.

Po czwarte: Prezydentowi RP Lechowi Kaczyńskiemu to się nie podobało, ale porozmawiał z pilotem, przyjął to do wiadomości i nie robił z tego afery. Natomiast aferę wokół tej rozmowy zrobili przede wszystkim ci, co chcieli Prezydentowi zaszkodzić plus jeden "pożyteczny idiota" co chciał się podlizać - Karski. Wiadomo kto najwięcej mówił o tym lądowaniu zarówno zaraz po nim jak i po Smoleńsku: platfusy i ich sługusy - takie są fakty.

Po piąte: nie wiem czym pilot się kierował, ale gdybym miał do wyboru ryzykować życiem pasażerów lub ryzyka uniknąć - zrobiłbym to, co pilot. Przypisując pilotowi jak najniższe intencje zniżamy się do poziomu platfusów i palikociarzy (z kluzik - rostkowską na czele), co lepiej od Kaczyńskiego "wiedzą" co on miał na myśli - taka jest moja opinia.

Po szóste: w kwestii merytorycznej mojego artykułu, widziałem w komentarzach do innego artykułu, że pochwalałeś tych idiotów/prowokatorów*, co naparzali się z Rosjanami na pięści i tego megaidiotę/agenta-śpiocha*, co jako radny PiS ich zachwalał. Więc w tej kwestii nie możemy mieć wspólnego zdania - takie są rozbieżności.

* niepotrzebne skreślić

Reasumując: cieszy mnie każdy człowiek, co jest po naszej stronie, więc niby dobrze że jesteś. Ale biorąc pod uwagę ilu ludzi (z tych jeszcze niezdeklarowanych) mogą od nas odstraszyć takie zachowania jak:
- pochopne wyrażanie ostrych opinii (patrz pkt. 1, 2),
- ignorancja i czepianie się niewinnych ludzi (pkt. 3),
- uparte trwanie przy swojej błędnej opinii (pkt. 4),
- przypisywanie innym złych intencji i szukanie na siłę wrogów (pkt 5),
- popieranie chamstwa i chuligaństwa (pkt. 6),
- a przede wszystkim elementarny brak wyobraźni, wyczucia co komu służy i na czym zależy naszym wrogom (pkt. 4, 6),
to weź się chłopie zastanów i albo popracuj nad sobą, albo idź do platfusów odstraszać od nich ludzi (od palikociarzy nie odstraszysz - do nich głupota wręcz przyciąga).

Vote up!
0
Vote down!
0
#266050

Gdybyś Muni przeczytał mój artykuł do końca, to może zastanowiłbyś się trochę po zdaniu:
[quote]Przypuszczam, że za chwilę rzucą się na mnie fanatycy gotowi ginąć nie tylko za każdą niefortunną wypowiedź Jarosława (...) ale nawet za każdą głupotę zrobioną lub powiedzianą przez jakiegokolwiek członka PiS.[/quote]
Tak to bywa, jak się nie czyta do końca, a komentuje.
A czy zgodzisz się z poniższym zdaniem?
[quote]Uważam, że jeśli chcemy wygrać najbliższe wybory (a mam nadzieję, że odbędą się one wcześniej niż w ustawowym terminie) i uzyskać przewagę nad koalicją platfusów, palikociarni i komuchów, to musimy działać skutecznie i zdecydowanie odcinać się od głupoty niektórych naszych członków, a nawet ją karać i piętnować.[/quote]
Tak na marginesie... Zawsze jak mnie ktoś wkurzy, wchodzę na jego profil sprawdzić kto to taki. Masz trochę artykułów i widziałem dziesiątki (może nawet same dziesiątki - ja też tak miałem, gdy jeszcze nie pisałem o trudniejszych tematach). Więc możliwe, że fajnie piszesz, tylko jesteś w gorącej wodzie kąpany i wyrywasz się z komentarzem zanim poznasz treść.

Ale możliwe, że jeszcze będą z Ciebie ludzie!

Trzymaj się!

Vote up!
0
Vote down!
0
#265721

Wiadomo, że kiedy ktoś szkodzi, bredzi, mówi głupoty, to trzeba się go pozbyć i nie ma tu kryterium "swojaka", bo jest szkodnikiem.
Mam też cichą nadzieję, że "będą ze mnie ludzie", co mi przepowiadała nauczycielka historii w liceum w roku 1976.
:)

Vote up!
0
Vote down!
0
#266006