To ludzka rzecz okłamywać - rzecze Prezydent

Obrazek użytkownika Peacemaker
Kraj

Różne dziwne rzeczy słyszałem z ust Komorowskiego, ale jego najnowsza narracja przebija wszystko. Otóż wypowiedział słowa, z których wynika, że ujawnienie prawdy świadczy o "hasaniu". Jest więc rzeczą niepokojącą, a może nawet naganną.

Na potwierdzenie cytat z dzisiejszego Onetu:
[quote]Jako inny sygnał wymienił ujawnienie przez prokuraturę odczytów czarnych skrzynek TU-154M, który rozbił się pod Smoleńskiem, dokonanych przez biegłych z Instytutu Ekspertyz Sądowych prof. Jana Sehna w Krakowie. - Ostatnie wydarzenie jakim jest opublikowanie opinii biegłych w sprawie badającej problem katastrofy smoleńskiej poprzez rzecznika prokuratury okręgowej, jest czymś co też musi co najmniej dziwić. To są sygnały o jakimś hasaniu, tak powiem, niejasnych zupełnie motywów w Prokuraturze Generalnej - powiedział prezydent.
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/prezydent-o-koniecznosci-zmian-w-ustroju-prokuratu,1,5016226,wiadomosc.html
[/quote]
Czy wobec tego Prezydent uważa, że prawidłowym stanem jest podtrzymywanie w (nie)świadomości społeczeństwa wcześniej opublikowanych kłamstw?
Czy uważa, że wyeliminowanie prokuratora Pasionka sprawującego cywilną kontrolę nad śledztwem prokuratury wojskowej w/s Smoleńska nie było przejawem takiego "hasania"?
Przypomnę, że POdobnie wyglądała sprawa z przeciekiem informacji o tym, że Rosjanie zmienili zeznania swoich kontrolerów (szczegóły w artykule: http://niepoprawni.pl/blog/961/prokurator-parulski).

Ktoś na Niepoprawnych napisał, że warto słuchać co mówi Komorowski, gdyż z powodu (...) kondycji umysłowej czasem palnie głośno coś, co mówili przy nim bardziej rozgarnięci i co miało POzostać ściśle tajne. Całkowicie się z tą opinią zgadzam, a zacytowana wyPOwiedż Prezydenta zdecydowanie to potwierdza. Jak to mówił pewien "mędrzec": "durnia mamy za prezydenta". Oj, gdyby chłopina wiedział, że jego słowa nie były opisem ówczesnej sytuacji, tylko proroctwem...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

napisałem kiedyś, że warto się wsłuchiwać w to, co mówi pan Bronek, bo wiele razy już wykazywał zdolność jasnowidzenia.
Jedno jest pewne - stosuje on pewne "skróty myślowe", które kapitalnie obnażają tok jego rozumowania i kierunek, w którym chce prowadzić Polskę.
Być może sam nie do końca rozumie, o co w grze, w której uczestniczy chodzi mocodawcom.

Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#221766

Seawolf też kilkakrotnie już wspominał o chlapnięciach Bronka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#221924

"Dopytywany, czy wszystko było w porządku z raportem komisji Jerzego Millera...Dodał, że oczywiście wolałby, żeby nic z raportu nie było podważane, bo społeczeństwo przede wszystkim oczekuje jednoznaczności...Pewność jest taka, że źródłem katastrofy smoleńskiej była próba lądowania w nieodpowiednich warunkach pogodowych - powiedział prezydent."

Oto iście wałęsowska logika Bula - no nie podważajmy raportu Millera bo przecie nasz przyjaciel prez Miedwiediew nas przestrzegał przed drążeniem tematu ale w następnym zdaniu dezawuuje główna tezę kom. Millera na rzecz MAKowskiego "laduj dziadu"

Wobec takiej "logiki" lokatora żyrandolowni pozwolę sobie użyć wobec tego osobnika określenia jakie polski niezawisły sąd uznał za dopuszczalne - "mamy durnia za prezydenta"  - autorstwa innego euromedrca Lecha Bolesława W.

Pecemaker- to chyba normalne że Ty, ja i inni myślacy ludzie mamy b. podobne skojarzenia w podobnych sytuacjach. Ja Ci się zrewanzuję innym spostrzeżeniem co już sam poruszyłes w dzisiejszej notce - to nie przypadek że Bul miał nieraz "prorocze" wypowiedzi. Moim zdaniem to zakompleksiony człowieczek, któremu teść z UBP musiał napisac magisterkę (wyobrażam sobie komentarze studentów przed którymi się tym chwalił!), wygryzł Szeremietiewa bo nie mógł mu wybaczyć że zrobił doktorat itp itd. No i jak pisze jego wielki przyjaciel Palikot (pokaz mi przyjaciół a powiem kim jesteś) "hasali" razem na polowania na głuszcze z KGB-owcami to on musiał czasem coś usłyszeć przebywając w takim towarzystwie i nie mógł się powstrzymać by nie chlapnąć coś w mediach - na takie funkcjonowanie jego "muzgó" wskazuje moja praktyczna wiedza psychologiczna

pozdrawiam serdecznie!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, a*ldd meg a Magyart

#221770

Powiem krótko - najłaskawsi - Bronco to nieodrodny zięć swoich teściów ( prowadzony zapewne przez małżonkę ) I to jest dopiero śmieszne..
REWIZJONISTA

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

REWIZJONISTA

#221827

marcopolo

Tesciowie "pogromcy" Polakow(UB) , ziec,"ulepiony" przez nich-Prezydentem RP,ich corka zona tego Prezydenta-Pierwsza Dama RP,to juz gorzej z nami nie bedzie ,ostatnio Prezydent tak sie rozpedzil w odznaczaniu "pobratyncow" tesciow,ze oni sami sa zaskoczeni jak "manna" leje im sie z nieba!! GRUNT TO RODZINKA!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#221855

Alexola

ze nie maczali palcow......moze prezydent gdzies poleci.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Alexola

#222019