Robot też człowiek

Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

W wiadomościach podano sensacyjną informację. Polscy uczeni skonstruowali wreszcie robota, w którym udało się zawrzeć sto procent ludzkiej psychiki.
- Nie wierzę - powiedział fan science fiction w osobie taty Łukaszka. Pozostali członkowie rodziny zaczęli gniewnie psykać, żeby nie przeszkadzał.
- To olbrzymi krok naprzód! - ekscytował się prezenter dziennika. - Tylko u nas będą państwo mogli zobaczyć bezpośrednią relację z uruchomienia takiego robota! Łączymy się z naszym korespondentem!
- Właściwie to będą dwa roboty - powiedział korespondent uśmiechając się szeroko. - Zespół profesora wyprodukował ich już kilkanaście sztuk, ale dziś po raz pierwszy zostaną uruchomione tylko dwa! Panie profesorze, może kilka słów do mikrofonu...
- Tym robotom przekopiowaliśmy sto procent psychiki mojego asystenta - powiedział profesor na tle laboratorium pełnego maszyn i narzędzi. - Zaraz je uruchomimy. Będzie to wielka chwila w dziejach ludzkości!
Asystent profesora podszedł do grupy robotów, wyglądających jak manekiny sklepowe i nacisnął coś na plecach dwóch z nich.
- Ajajajaj - Hiobowscy w podnieceniu gryźli palce przed ekranem.
Roboty zrobiły coś czego się chyba nikt nie spodziewał. Jeden się pochylił do przodu. A drugi podszedł do stołu, wziął wiertarkę, włączył ją i zapodał ją pierwszemu pomiędzy nogi. Pierwszy robot zaczął się trząść, strzelił pióropuszem iskier z nawiercanego miejsca, zgasł i znieruchomiał. Drugi robot zatrzymał się niezdecydowany.
- Co one robiły? - zapytał zaskoczony dziadek Łukaszka..
- Jak to co?! - odparła siostra Łukaszka. - Seks!
Profesor spojrzał gniewnie na swojego asystenta, który dyskretnie wycofał się z kadru i zabrał mikrofon śmiejącemu się histerycznie korespondentowi.
- E... Y... Co ta ja chciałem... - stękał profesor do mikrofonu. - E... I to jest dowód na to, że homoseksualizm jest jak najbardziej naturalny! Skoro nawet roboty go uprawiają...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Hehe, coraz więcej tematów SF u ciebie... :) Dycha!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#51340