teatrzyk

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Lato, wakacje.
Skoro tak, to pora też na teatrzyki uliczne, chodzenie po linie, na szczudłach, wspinanie się po murze, pajace, maskarada.

I mamy kolejny taki teatrzyk.
Dzisiaj o 8,30 przed SN zebrała się grupa samozwańczych aktorów, statysów oraz gapiów.

Ta, która usiłowała zagrać, odegrać główną rolę, niestety została wbrew swej woli i mocno dęto/nadętej ambicji zepchnięta na plan dalszy i...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)
Obrazek użytkownika Prorok
Kaczka zielononóżka
Humor i satyra

Kaczor Donald: Powiedz mi paskudna wiedźmo Merklamordo dopóki trwać będzie Trzecia Rzeczpospolita?

 

Wiedźma Merklamorda: Dopóty las smoleński nie podejdzie do Krakowskiego Przedmieścia

 

Kaczor Donald (śmieje się trzymając za brzuch): A więc nasze kondominium trwać będzie wiecznie :)) :))

 

Głupek Arabski: Nie podejdzie, nie podejdzie mój złoty kaczorku. Żeby podejść, to najpierw musiałby...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Draki, w które potrafiła się wplątać klasa pierwsza a, wraz z Łukaszkiem, sięgały różnych szczebli. A to lokalnych, a to celebryckich, a to ministerialnych... Tego razu jednak osiągnięto pułap prezydencki. Dla przyzwoitości trzeba jednak dodać, że udział pierwszej a w całym zamieszaniu był raczej niewielki.
Wszystko zaczęło się od tego, że pani pedagog reaktywowała teatrzyk "Zielony Gej". Jednak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Pani pedagog, pomimo natłoku zajęć szkolnych, znalazła trochę czasu i wraz z teatrzykiem składającym się z uczniów klasy szóstej a przygotowała kolejną premierę teatralną. Tym razem repertuar wybrała bez problemu, próby również przebiegły w miarę sprawnie (nie licząc typowych bójek i awantur). Problem pojawił się przy wybraniu daty premiery. Otóż większość rodziców stanowczo odmówiła przybycia do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika wieszczoo
Kraj

Tytułowa Temida, gdyby istniała w polskich realiach byłaby kobietą szczęśliwą. Wróciłby jej wzrok za pomocą pani Kopacz, jej szalę trzymałby Komorowski, a z mieczem biegałby Tusk. Opaskę za to założyłoby się Polakom.

Kilka dni temu, po "próbie samobójczej" pułkownika Mikołaja Przybyła, pisałem apel o nieufność względem wszelkich newsów i wrzutek.

Chciałbym przedstawić Wam mój punkt widzenia na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

W związku ze zbliżającym się końcem roku pani pedagog miała trochę więcej czasu wolnego. Mogła wrócić do jednego ze swoich ulubionych zadań. Czyli do wystawiania sztuk przez teatrzyk "Zielony Gej". Po krótkim namyśle wybrała bajkę pod tytułem "Czerwony Kapturek". Z entuzjazmem zabrała się do pracy, ale w miarę jak postępowały prace jej zapał gasł.
- To jakaś strasznie stare i niemodne - jęknęła...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Pod szkołę podstawową, do której uczęszczał Łukaszek, zajechało kilka wielkich limuzyn. Pan dyrektor na szczęście zauważył je z okna.
- Ministerstwo! - zakrztusił się kawą. Uporządkował prędko papiery i do jego gabinetu weszli goście. Ale grupa smutnych, ubranych w czerń panów, nie była z ministerstwa.
- My w sprawie teatrzyka - powiedział jeden z nich.
Zdenerwowany pan dyrektor poprosił do...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Premiera pierwszego w tym roku szkolnym przedstawienia teatrzyku szkolnego "Zielony Gej" przesuwała się w czasie. Główną przyczyną był opór klasy piątej a, która miała być obsadą sztuki. Jedynym, który spełniał bez szemrani wszelkie polecania pani pedagog, prowadzącej teatrzyk, był beznadziejnie w niej zakochany okularnik z trzeciej ławki.
- Dlaczego wy się tak opieracie? - pytała Łukaszka w domu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Pani pedagog poczuła potrzebę spełnienia artystycznego i oznajmiła klasie czwartej a, że zamierza wznowić działalność teatrzyku "Zielony Gej".
- Nieeee... - protestowała wstrząśnięta czwarta a i błagała, aby tekst był możliwie krótki i prosty. pani pedagog najpierw ponapawała się swoim tryumfem, a potem łaskawie się zgodziła.
- Przerobimy "Janka Muzykanta" - oznajmiła.
- Przecież to są jakieś...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Wszystko zaczęło się od zwykłego nieporozumienia. Otóż pani pedagog usłyszała kiedyś na szkolnym korytarzu okrzyk "Władca pierścieni" i pomyślała, że chodziło o nią. Miała ku temu podstawy - była nosicielką największej ilości biżuterii w całej placówce oświatowej. Rozczarowała się zatem srogo, gdy dowiedziała się, że to tylko tytuł książki, a także i filmów. Akurat jeden z nich był w telewizji....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Dziadek nie mógł uwierzyć w to, co trzymał w ręku.
- Jasełka? W szkole? Wystawiacie? - upewniał się dziadek. - Nauczyciele o tym wiedzą?
- Wiedzą - powtarzał w kółko Łukaszek. - Wiedzą i sami to organizują.
- A kiedy to ma być?
- Szóstego stycznia.
- W świeto Objawienia Pańskiego!
- E... Jakie?
- Trzech króli!
- Pani pedagog nie mówiła nic o królach - pokręcił głową Łukaszek.
Dziadek przypomniał...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Pani pedagog zmotywowana dodatkiem pieniężnym za prowadzenie szkolnego teatrzyku zabrała się ostro do roboty. Szybko wybrała ciekawy repertuar, ale zablokował go pan dyrektor. Wytłumaczył pani pedagog, że "Shrek" to nie jest klasyczna baśń, a jeśli chodzi o inne sztuki, to nie wypada, żeby czteroklasiści odgrywali sceny seksu. Pani pedagog zasiadła więc do lektury i udało się! Znalazła sztukę,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Marcin B. Brixen
Humor i satyra

Pani pedagog nudziła się. Kiedy dotarła do niej informacja z kuratorium, że pedagodzy mogą organizować zajęcia dodatkowe dla uczniów, stwierdziła, że to wreszcie coś dla niej. Co więcej, okazało się, że kuratorium za to coś płaci. Pani pedagog zatarła więc zakończone ostrymi tipsami dłonie i zaczęła przeglądać listę dołączonych podpowiedzi. Zajęcia sportowe skreśliła od razu. Tak samo wszelkie...

0
Brak głosów