Szwedzki dziennik odmówił publikacji polemiki do artykułu Grabowskiego; interweniowała ambasador RP; sprawa jest u Rzecznika ds. mediów

Obrazek użytkownika contessa
Nazwa serwisu: 
dzieje.pl
Cytat: 

"Szwedzki dziennik „Dagens Nyheter” odmówił polskim władzom publikacji polemiki do artykułu Jana Grabowskiego, w którym historyk oskarżył wicepremiera prof. Piotra Glińskiego o wypaczanie obrazu Holokaustu oraz wspieranie antysemityzmu. W związku z publikacją interwencję podjęła ambasador RP w Sztokholmie Joanna Hofman. Sprawa trafiła do Rzecznika ds. mediów. (...)".

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (4 głosy)

Komentarze

- wystarczy sprawdzić kto jest właścicielem lub współwłaścicielem tej gazety. Przecież zagranica tez nie wie że n.p. tvn w Polsce należy do żydo-faszystów.

 - oni wiedzą że trzeba teraz atakować Polskę póki jest słaba bo potem się nie damy. Szwecja nie wydała też Polsce żydowskiego mordercy i komunistycznego ludobójcy Michnika. Zdechła ta zbrodnicza świnia nawet za bardzo nie niepokojona. 

Tak zdecydowała  "BROOKLYŃSKA RADA ŻYDÓW"...........tu link do piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY

Tak przed wojną ośmieszali i atakowali Niemców i dziś nie dziwię reakcji Niemców. Nam też się oberwało ale za obronę żydów. Dlatego zagranica nas wogóle nie rozumie - jak można było chronić pasożyta który cie niszczy i zabija ?

Każda reakcja obronna to larum  - antysiemita  ! - antysiemita !

PS

zdjęcie z ulicznej parady - festynu w Holandii gdzie parodiują Żydów. 40-tys. Holendrów w wojnę należało do SS na ochotnika i teraz znowu dają im "popalić" bo żydów jak mało kto nienawidzą. 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1636970

Panie wicepremierze prof. Piotrze Gliński, czy nie jest to wystarczający powód, by odciąć wreszcie strumień pieniędzy, płynący szeroko z podatków Polaków na pseudobadania nowej szkoły Holokaustu, której "badacze" a priori obwiniają Polskę i Polaków o wymordowanie Żydów w czasie II wojny światowej?! 

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1637082