Widzisz Tuska przy wódce ?

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Och, przepraszam, miało być „Widzisz Tuska PRZYWÓDCĘ ?”, a właściwie „Czy widzisz w Tusku przywódcę ?”.
Jeszcze raz najmocniej przepraszam, że ściemniłam jak nie przymierzając nasz pan płemieł i wlazłam na działkę, która jest reserve naszego pana prezydęta.

Tak mi się jakoś głupio chlapnęło w tytule ale to wszystko przez kilka spraw.
Pierwsza to ta, że coraz więcej Polaków pana premiera za przywódcę nie chce mieć, a pan premier coraz więcej się domaga by go jako takiego postrzegać.
Druga sprawa to ostatni nadmiar pomięszania z poplątaniem o związkach partnerskich, zawieranych w wieku dwóch lat... Uuuppssss, znów nie tak – związki mają być bardzo partnerskie : on+on, ona+ona, dość tych ortodoksyjnych, ciemnogrodzkich on+ona, a w wieku dwóch lat to mają iść na studia dzieci bo tak ostatnio szumi las...
Trzecia sprawa – przebieg dzisiejszej debaty sejmowej, w której skostniała rzekomo i zacofana, zabita dechami opozycja spowodowała, że przywódca zapomniał języka w gębie, a pierwszą westalkę przywódcy Polska zobaczyła z ręką w nocniku !

Tak prawdę mówiąc to Jarosław Kaczyński dziś zaskoczył chyba wszystkich. Zagranie z iPadem uważam za koncertowe ale o tym innym razem.

Czy widzisz w Tusku przywódcę ?
Pytanie jest jak najbardziej na czasie bo problem jest poważny.
Pan premier od 5 lat bawi się w podwórkowego chirurga-amatora, otwiera pacjenta – złapaną żabę albo mysz po to by ją natychmiast zaszyć po czym z dumą ogłasza gapiącej się na jego poczynania gawiedzi, że operacja zakończyła się sukcesem - pacjent zaszyty, szew elegancki, nawet nie będzie go zbyt widać. A, że pacjent zmarł ? A kto by się tym przejmował, jest jeszcze tylu do eksperymentowania.

Premierowi w trójszpagacie przywództwa - partii, rządowi i narodowi wszystko wali się na potęgę, image przywódcy też. Upadają pomysły – dopiero co poleciały 2 o związkach partnerskich i nowelka o przygotowaniach do Euro’2012 bo pan premier wymyślił sobie zastosować datę wstecz by łatać dziurę w swym pijarze, a w kolejce do kosza czeka kolejny pomysł tandemu premier-prezydęt - nowelka ustawy o zgromadzeniach idzie pod lupę TK i też może wylądować w śmietniku...
Coś z tym fantem musiał szybko zrobić, więc zrobił... Z ministra Gowina prom kosmiczny – poleci, nie poleci ?? Cała Polska miała ubaw ze spektakularnej operetki w dwóch aktach pt. „Gowin na dywaniku”, której autorem, reżyserem i wykonawcą był premier Tusk. W akcie pierwszym wziął on niepokornego ministra na dywanik i opiertolił w cztery oczy. W drugim, już w świetle kamer pokiwał mu publicznie palcem „nie zwalniam cię ale żeby mi to było ostatni raz” i pokazał wszystkim kto tu rządzi, kto tu jest przywódcą. Intermezzem między aktami była obrona dziurawego Stefana i z całości wyłonił się obraz Tuska - przywódcy sprawiedliwego, kiedy trzeba srogiego, kiedy trzeba łaskawego.
Dopiero co ułaskawiony, dziurawy Stefan wziął i chlapnął o szczawiu i mirabelkach dla polskich dzieci, czym postawił je na równi ze świniami, forsującymi ogrodzenie chlewika gdy głód im doskwiera i żrącymi co popadnie. Nie daj Bóg by został europosłem bo gotów przeciwko truskawkom Tuska (za czasów polskiej prezydencji UE) częstować PE szczawiem w sosie śliwkowym...

Niedożywione polskie dzieci są faktem, niewyparzona paszcza dziurawego Stefana również jest faktem jak faktem są próby przywrócenia przez Tuska zachwianej pozycji lidera. W obliczu kolejnego chamskiego ekscesu ulubionego posła premiera, jego zwycięstwo nad min.Gowinem okazało się zwycięstwem pyrrusowym.

Czy takie zwycięstwo jest potrzebne prawdziwemu przywódcy? Na pewno nie, przeciwnie – może mu nawet zaszkodzić. Zwłaszcza gdy przywódca ten przyznaje co chwila „Nie dałem rady” (a premieru Tusku podobne wyznania zdarzały się niejednokrotnie) i broni jak Częstochowy zdeklarowanego grubianina i damskiego boksera, natomiast karci ministra, który nie zgadza się na łamanie ustawy zasadniczej, czyli Konstytucji RP !

Taki „przywódca” jest po prostu śmieszny i traci legitymność bycia przywódcą państwa i całego jednego narodu. Przywództwo Tuska to od dawna pic na wodę, popelina i fotomontaż, taki kilimek w oczy i bicie piany potrzebne premierowi do ubicia interesu w Brukseli w kwestii intratnej posadki gdy naród stwierdzi, że ma dość obietnic swego premiera, dość afer jego kolesiów, dość bycia piątym kołem u wozu, kwiatkiem u kożucha i powie mu wreszcie „Won, panie premier !„.
Od dawna Polakom wiadomo GDZIE pan premier ma naród, świadczy o tym zafundowany im przez rządy "przywódcy" poziom życia, który wciąż się obniża bo - a to Angela ma jakieś roszczenia, tu Putinowi trzeba dogodzić, wreszcie on sam w Brukseli musi z kolei podlizywać się i pokazywać jakim dobrym przywódcą jest by wyżebrać sobie dobrą, bezpieczną posadkę bo idą ciężkie czasy dla „przywódcy”.

Tak na marginesie - Brukselczykom w sumie jest zupełnie wszystko jedno co myślą Polacy o swoim premierze bo dla nich D.Tusk to ani przywódca, ani partner, a zwykły chłopak na posyłki.

Dziś premier Tusk miał szansę pokazać, że jest przywódcą. Niestety – zamiast merytorycznie odeprzeć zarzuty opozycji, schował się za plecy swoich ministrów choć znał od dawna termin debaty i miał czas się przygotować. Na dodatek zarzucił opozycji, że kłamie, a przepraszam bardzo – czy pod rządami Tuska przemysł polski kwitnie ? Czy rozwija się rolnictwo ? Czy system opieki zdrowotnej prawidłowo funkcjonuje ? Czy bezrobocie jest opanowane ? Co się dzieje z finansami Polski ? Co pochłania podwyższone podatki i rosnąca ich liczba ? Co się dzieje ze szkolnictwem wypluwającym wtórnych analfabetów, zamiast młodzież przygotowaną do studiów lub do pracy ?
Zarzucił również opozycji, że od roku jej nie widać zatem kto w ostatnich miesiącach organizował panele dyskusyjne na tematy gospodarcze, służby zdrowia, oświaty, finansów ?
Duch Święty ?
Przecież to wszystko jest inicjatywą opozycji w celu odrodzenia debaty publicznej, której „przywódca” Tusk skutecznie ukręca łeb przy samej dupie !

Wybaczy premier Tusk, ale ja go nie widzę jako przywódcę państwa i narodu.

Przy wódce prędzej, zwłaszcza dziś gdy „przywódca” ma poważny powód zalać robaka...

Brak głosów

Komentarze

Od zalewania robaka jest Konstanty Stefan Myszkiewicz Niesołowski, któren jest dokroryzowanym specjalista od meszek z doliny rzeki Widawki. Jak ta Widawka wylewa, to meszki są zalane. Płemieł natomiast jest od chlapania (farbą przy malowaniu kominów) i sypania (piasku w oczy ludziom. Właściwie można go uznać równiez za speca od Konstantego Stefana, sam bowiem kiedyś wykreował się na znawcę nienormalności. A żeby Ci adrenalina nie opadła obejrzyj: -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#341366

Wiem, że jak Tusk & ferajna go bronią i mówią, że to człowiek z dramatyczną przeszłością i zasłużony dla opozycji to ja dostaję ataku śmiechu i głupawki. I oczami wyobraźni widzę go razem z Bronisławem jak moczą nogi w ciężkim więzieniu w Jaworzu.
Uppsss.....
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341394

Najlepiej jak zaleje robaka wódką made in Niesiołowski.

Tusk dzisiaj pokazał w sejmie całą swoją prawdziwą twarz. Nie ma nic konkretnego do zaoferowania Polakom. Nie umie prowadzić polemiki z opozycją, brak mu odwagi na rozmowę na argumenty. Scedował to na media, które trąbią teraz o braku prawa jazdy, albo konta bankowego lidera opozycji.                      To argument w stylu epoki komunizmu, jak nie mam argumentów to powtarzam słowa: a u was murzynów biją. 

Najsmutniejsze stanie się podczas głosowania. Wszyscy posłowie od lewa do prawa doskonale wiedzą, że Jarosław Kaczyński obnażył dzisiaj bezlitośnie Tuska i jego rząd oraz PO. Żaden jednak jutro nie zachowa się jak powinien. Nie zagłosuje za obaleniem tego rządu. Nawet posłowie skupieni przy Ziobrze zagłosują przeciw votum. Już dzisiaj o tym mówili. 

Chyba, że stanie się cud nad Wisłą.

Pozdrawiam serdecznie (10)

Polak2013

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#341367

Cud to będzie jak Tuska nie sparaliżuje po niesiołowskiej gorzkiej, a głosowanie - no cóż, tym razem będzie jak zwykle czyli "Cała sala śpiewa z nami, platfonsami".
No, nie cała bo PiS nie ma obowiązku lojalności wobec premiera.
Mnie od dzisiejszego głosowania bardziej interesuje co ministrowie będą mieli do powiedzenia na argumenty opozycji, bo Tusk przezornie schował się za ich plecami.
Ja tam bym się bała chować np. za Arłukowiczem, Nowakiem albo Vincentem.
Ciekawe na kiedy będą gotowi z repliką.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341395

jak szczawiowa, to chyba kwaśna, nie gorzka? Ale pomysł przedni, na "10"

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

 Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#341449

Od wczoraj każda wódka jest dla Tuska gorzka, nawet ta najsłodsza.
;);)
Pozdrawiam.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341474

Pełno ich wszędzie, a jakoby nikogo nie było.

Budowali, zamiatali itp itd.

Bronka widzę w chatce na Głuszcach przy samogonie, a Donka nijak jako Przywódce, ani też przy wódce. Tym bardziej przy Polskim Stole.

Nie wiem co pije, wiem komu i co liże.

Bez podtekstów.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#341376

A miał tym Tuskobusem ruszyć w Polskę na inspekcję polskich stołów ale... czyżby te słynne drogi nieprzejezdne były ? A może boi się usłyszeć "Jak rzyć, panie premierze, jak rzyć ?". No bo co odpowie - że jego rzyć ma się dobrze ? Toż go rolnicy na widłach rozniosą, a miejscy co najmniej wygwiżdżą, a on ma uszy delikatne.
Tak sobie myślę, że on chce tym tuskobusem jechać nie po to by sprawdzić czego Polakom brakuje, a co by tu im jeszcze ukraść.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341396

Pełna zgoda.
Co by tu jeszcze ukraść...?
Wierząc w swój wbijany od lat w głowy ludu wizerunek fajnego "równiachy", co to i dowcipasem błyśnie i w gałę poharata, wierzy że po raz kolejny uda się coś od tego bidnego narodu wychapać.
Ale do czasu...

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Bechis</p>

#341403

czy brak dostojnych przeciwników na boisku mu doskwiera, w każdym razie ostatnio gra rolę męża stanu, do której krótkie gacie - niechby nawet marki "Nike" - nie pasują.
A może rzeczywiście życie premiera III RP jest coraz cięższe ?

Jak to śpiewał kiedyś Rosiewicz ?

"Graj, cyganie, graj, serce swoje daj,
muzyka twoja nagle z żalem w sercu wzbiera.
Graj, cyganie, graj, serce swoje daj,
niełatwe jest życie premiera "

Byłego co prawda, ale nasz obecny też stanie się byłym.
Oby jak najszybciej !
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341419

Osobiście bardzo lubię zupę szczawiową, a i mirabelki również. Z tego co pamiętam to moja babcia nie wypuszczała dzieci aby popaśli się na łące szczawiem czy gwizdnęli sąsiadowi mirabelki skądkolwiek. Było bardzo biednie, dziadek już wówczas nie żył, ale zawsze jakiś tam obiad był. Jestem z tych urodzonych dość wcześnie, ciut po wojnie, ale znowu nie pamiętam aby nas ktokolwiek wyganiał na łąki aby się popaść. Moja odpowiedź tyczy również niejakiej Pitery, która to pitoli trzy po trzy, para piętnaście...., jak mawiała moja ś.p. babcia, która to nie palowała dzieci na łące aby się co nieco popasły.

Pozdrawiam
_____________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#341400

na pewno dziurawy Stefan nie obrzydzi mi szczawiowej.To tradycyjna polska zupa, a z tym w/w patriotyzmem to wcale nie jest żart - dokarmiam 2 "tubylców", średnio co drugi dzień dostają duży słój gęstej zupy z solidną wkładką i są to zupy głównie polskie.
Tej zimy mieli ją rzadziej bo chorowałam ale jak tylko dojdę do siebie to póki mam możliwość, będę im pomagać.
Pozdrawiam.
contessa

PS: A Pitera... to jej pitolenia ktoś jeszcze słucha ?
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341420

Jan Bogatko

...brawo, mme! Przypomniało mi się,że kiedy byłem młody,piękny i dobrze zapowiadający się, napis pod konterfektami Gierka i towarzyszy, umieszczonymi pod sopocką knajpą bodajże Alga na Monciaku, "nasi przywódcy", samowolnie i działając na szkodę Ludowego Państwa przerobiłem na "nasi przy wódce". Hasło, jak widać, nadal aktualne...

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0

Jan Bogatko

#341404

Seiko.Tusku-ani z niego przywódca,-ani przy wódce
nie ma o czym z chłystkiem gadać.....Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

Seiko

#341408

Lepiej z lustrem się stuknąć kielonkiem
niźli flaszkę obalać z Donkiem.
;);)
Pozdrawiam
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341423

Dycha za całość i dwudziestka za lepieja. :)

A Tusk? Patrzyłem wczoraj na naszego PrzyWódce i widziałem oczy zaszczutego psa, który jeszcze szczerzy zęby i się odszczekuje, ale śmierdzi strachem. Bezcenne.

Tylko patrzeć, jak stres zabije naszego "ukochanego" kopacza, czego mu oczywiście nie miałbym za złe.

Szkoda, żę wczoraj przy okazji sejmowych wystąpień nie padła cyfra opisująca poparcie społeczne dla nierządu i PrzyWódcy (a może było, tylko przegapiłem). Byłaby to odpowiedź dla tych sejmowych klakierów (typu aferzysta Sawicki) którzy twierdzą, że władza ma poparcie. Poparcie, i owszem, sejmowych sprzedawczyków, którzy drętwieją na samą myśl o wyborach.

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#341453

Przygniatające było wystąpienie prof.Glińskiego, a Ty chcesz pomazańca Moskwy i Berlina przygnieść dodatkowo słupkami ?
Oj, niedobry Ty !
;);)

Ja się wsłuchiwałam jak chichoty i szmer w sali cichły powoli gdy Prezes dał głos profesorowi.
Nie wiem, może platfonsy wychodziły, a w sejmie nie ma trzaskających drzwi...

Tak na marginesie - ciekawe czy marszałka dostanie wezwanie na dywanik ? Wg mnie należy się jej, pan płemieł przez jej błak inicjatywy tyle nełwów wczołaj stłacił.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341467

Jak doniosła wczoraj TV Trwam (rozmowa z posłem Brudzińskim o godz. 21,30), to nie był błąd Kopacz.
Podobno Tusk osobiście dał dyskretny sygnał (znak ręką) Kopaczowej, żeby pozwoliła kontynuować, myśląc zapewne że Kaczyński się ośmieszy.
Przeliczył się :).....co oczywiście nie zmienia faktu, że całą tę hucpę z głosowaniem uważam za niepotrzebną.
Niech lepiej Pisowcy wyjdą na ulicę, do ludzi, albo dokarmiać niedożywione dzieci, niech zorganizują punkty dożywiania a nie pier..lą i pier...ą

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#341475

Wiadomo było od początku, że votum nieufności nie przejdzie, o ile nie zostanie poparte przez Solidarną Polskę, SLD czy PSL. Co zrobi, to oddzieli "chłopaczków w któtkich gatkach od mężczyzn".Odzieli tych co chcą coś zrobić, od niespełnionych politycznie napychaczy własnych kieszeni, mających Polaków i Polskę serdecznie w dupie. Krótko mówiąc była to inwestycja na przyszłość. Miejmy nadzieję, że zostanie wykorzystana.
_________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#341571

Też uważam, że to była inwestycja na przyszłość, z resztą próbuję to wytłumaczyć jednemu uparciuchowi ale mi nie wychodzi.
;);)
A Brudziński - to jest gość bardzo spostrzegawczy, błyskawicznie reaguje i respektuje swymi wypowiedziami najbardziej wyszczekane szczekaczki, za co go bardzo cenię.
Być może ta jego wypowiedź wpłynęła na to, że po wczorajszym dornowatym słowotoku dziś SP nie dołączyła do PO ?

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341577

Tuskoludki tym razem nie przewidzieli posunięcia Kaczynskiego. Dotychczas Kaczyński był albo bardzo przewidywalny, albo wszyskie ruchy byly natychmiast przekazywane do tusia i spółki przez kreta. Wygląda na to, że sam Prezes i jego ludzie już wiedzą kto jest kretem, być może jest to liczba mnoga.

A tusia nagła krew bez mała zalała kiedy zoriętował się, że źródełko informacji wyschło. Dlatego zaatakował jak niespełna rozumu furiat. Okazuje się, że tusio jest bardzo przwidywalny. Jeszcze kilka takich zagrywek ze strony Prezesa i tusia zamkną w domu wariatów.

Pozdrawiam
Jurand

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#341866

I coraz bardziej umotywowani.
Tylko płemieł Tusk jest coraz głupszy i coraz nudniejszy.
Nawet od flaków z olejem.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341422

Powiedzmy sobie otwarcie i szczerze. Politycy rządu i opozycji, grają sobie z nami w ch..a. Tusk składał wniosek (bodajże 12.10.12r) o wotum zaufania dla rządu, teraz "wybitny" taktyk i wieczny opozycjonista Kaczyński składa wniosek o głosowanie nad wotum nieufności.
A ja się pytam co z tego wszystkiego mają Polacy. Nic z tego nie mamy. To cyrk dla ubogich z clownem Stefkiem pomiędzy woltyżerką a występem słoni.
Co z tego, że Tusk strzelił "karpika" na widok tableta, przybyło nam coś od tego ?
Składanie wniosku o wotum nieufności dla rządu przez PiS, przy braku większości głosów, uważam za posunięcie zbędne, naiwne i wręcz destrukcyjne dla Polski. Głosowanie nad takim wnioskiem konsoliduje jedynie i wzmacnia obóz rządzący a Kaczora pozostawia osamotnionego, wyautowanego.
Czy o taki wizerunek Kaczyńskiemu chodzi ?
Czyżby notowania PiS znów podskoczyły w sondażach i koniecznie jakimś wyskokiem "szalonego taktyka" trzeba je znów zbić ?
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#341429

To Ty już nie pamiętasz, że tuskowe wotum zaufania było kołem ratunkowym w celu wyprzedzenia i zneutralizowania wotum nieufności, które składał PiS ?
Przecież gdyby Tuskowi PiS zwisał i powiewał to by się nie domagał wotum zaufania od sejmu. Na dodatek by ratować sytuację to ciężko chorego posła PO przywieziono na głosowanie karetką ze szpitala i go tam odstawiono.
Czy on był chory rzeczywiście, czy szpital był pretekstem do wymigania się od głosowania to nikogo nie obchodzi jak nie obchodzi to, czy Tusk żądał wtedy lojalki od swych współpartyjniaków. "Chory" jest wystarczającym dowodem, że big boss postawił swoich pod ścianę.

Piszesz:
"Składanie wniosku o wotum nieufności dla rządu przez PiS, przy braku większości głosów, uważam za posunięcie zbędne, naiwne i wręcz destrukcyjne dla Polski."

Wg takiej logiki to w ogóle nie ma sensu startowanie PiS w wyborach. Niech ono już lepiej zniknie z horyzontu bo po co PO ze swymi kanapami ma wygrać w 51% jak może w 100.
Hmmm..... To po co w ogóle wybory i to całe zawracanie doopy ?

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341456

To prawda. Podczas głosowania wotum zaufania dla rządu Tusk żądał lojalki od swoich posłów i uzyskał je. Teraz Kaczyński nie wiedzieć czemu wyręcza Tuska w udowadnianiu lojalności posłów PO, PSL, SLD i RPP wobec szefa rządu (bo z góry przecież wiadomo, że staną murem za Tuskiem jak jeden mąż).
Mało tego. Kaczyński tym dziwnym posunięciem dorabia sobie gębę oszołoma i wyautowanego odszczepieńca a takie PJN,czy SP na przykład, które wniosku nie poprą, zyskują wśród innych partii miano ugrupowania z którym można się dogadać.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#341464

Kaczyński i PiS o wiele więcej by stracił gdyby po tamtym ruchu wyprzedzającym Tuska swego wotum nieufności nie odnowił. Obiecał to wtedy Polakom. Zatem... jak by wyglądał nie dotrzymując obietnicy ?
Pomyśl trochę.

Tu nie chodzi o to by to wotum wygrać bo jaki jest rozkład sił i co rokuje to wiadomo. Tu chodzi o danie wyraźnego sygnału społeczeństwu, że PiS już ma minimum gotowości. Przyjmijmy, że dziś wotum padnie ale to będzie zyskaniem czasu na jeszcze lepsze przygotowanie się PiS do batalii.
Popatrz - PiS miał bardzo pod górkę, jednak dał radę i mimo braku mediów, mimo podkładanych nóg udało mu się by PO miało jeszcze bardziej pod górkę.
Niech PiS utrzyma ten przyczółek, bardzo mu tego życzę.

Czemu ostatnio mam wrażenie, że Ty ostatnio jesteś jak ten Kowalski, który mówił - nie chcę by mi było dobrze, chcę by Malinowskiemu było źle...
Pozdrawiam.
contessa

PS. Nie porównuj PiS do PJN i SP bo to są szczepy platfonsów i marionetki do wykorzystania właśnie w podbramkowych dla platformy sytuacjach. Wczoraj obrzydliwość brała jak dornowaty lizał Tuska po jajkach.
Czym pokazał, że Solidarna Polska to tylko Smarkate Pucybuty.
_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341473

I pomyśleć, że kiedyś Dorna lubiłem. Chyba dopadł go "bartoszewskizm", łamie go w kościach i zaczyna już kutzać.
Co do notki - podobała mi się zwłaszcza "żonglerka" słowem pisanym.
Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#341484

Ja przeciwnie - Dorn nigdy mi nie pasował. Nie wiem - intuicja ?
Zabawy językiem polskim lubię, nie pozwalają mi go zapomnieć.
Pozdrawiam również.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341531

Ja to widzę zupełnie inaczej. Kaczyński wykonuje ruchy pozorne, nic nie zmieniające i nic nie wnoszące, ta partia zasklepiła się w sobie, nic nie robi, czeka. Na co czeka ? Do następnych wyborów ?

Ja nie porównuję przecież PiS do PJN i SP. Mówię jedynie, że Kaczyński tym wotum nieopatrznie przysporzył tym partyjkom przyjaciół.

Jeśli chodzi o brak mediów, to PiS sam sobie jest winien. Przez 2,5 roku rządów nie potrafił stworzyć alternatywnych, lub choćby przychylnych sobie mediów. Jarka nie interesował wówczas piar i dobra "prasa".

Bardziej porównałbym się do Nowaka a nie Kowalskiego. Nowak przestał ślepo wierzyć w PiS. Dostrzega jego nieróbstwo, bezradność i zastanawia się, że oddanie głosu na PiS nie będzie głosem straconym.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#341514

Eeeee, te konferencje PiS n/t finansów, gospodarki, opieki zdrowotnej itd. to ruchy pozorne ? No nie przesadzaj !

Pokaż mi jakich przyjaciół przysporzył PJN i SP ? Jakieś dowody przedstaw bo na gębę to chłop umarł.

Poza tym - to "dogadywanie się" PJN i SP z innymi partiami to myślisz, że kluzikowcom i ziobrzystom czegoś przysporzy ? Oni mają już na stałe etykietkę "cichodajek" i prędzej góra mysz urodzi niż im słupków przybędzie. Oni są jak papier toaletowy - użyty spuszcza się wodą.
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341527

No nie rozśmieszaj mnie ;)) To ma być walka o Polskę ? Jakieś konferencyjki we własnym gronie o gospodarce i finansach ?
A ja się pytam a gdzie wyprowadzenie ludzi na ulicę, gdzie strajki, protesty, pikiety ?
W d..ie mam taką opozycję z jej konferencjami. Oczy to mogą naiwnym mydlić.
Gdzie jest działanie konkretne, gdzie oni są ci pracowici pisowcy ?

Uważasz, że zagłosowaniem przeciw wotum PJN I SP nie przysporzy sobie przyjaciół w PO, PSL, SLD i RPP ?
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#341545

"Jakieś konferencyjki we własnym gronie o gospodarce i finansach ?"

Doinformuj się, OK ? Wtedy pogadamy.

"gdzie wyprowadzenie ludzi na ulicę, gdzie strajki, protesty, pikiety ?"

Mądry polityk najpierw sięga po formy pokojowe.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341555

1) Doinformowałem się. Nic nowego nie powiedziano. Te same prawdy, które słyszymy od dawna.

2) Tyle, że u tego mądrego polityka to -najpierw- trwa już z 6 lat. To ja już wolę nie wiedzieć jak u niego jest z -później- .
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#341565

Figę się doinformowałeś.
:P:P
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341566

Należy Ci się.
Ja od początku widziałam w Tusku wydmuszkę a nie polityka - choć się wszelkie autorytety upierały i mi wmawiały, że to polityk z jakimś wyczuciem nastrojów społecznych na dodatek.
Koń by się uśmiał.
Bardzo też "lubię" jak ktoś przemawia przez zaciśnięte zęby i wali w mównicę zaciśniętą pięścią.
Szczególnie zaś czuję się przekonana co do treści wypowiedzi, gdy przez zaciśnięte zęby Tusku głosi, że politykę miłości będzie uprawiał.
Tu już koń się nawet nie śmieje, tylko wybałusza ślepia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#341431

Wczoraj o mało co nie dostałam czkawki ze śmiechu jak Tusk wyjechał z gadką, że PiS chce eliminować z życia publicznego takie wartości jak miłość, nadzieję i wiarę.
Jemu się wczorajsza debata popiertoliła chyba z konklawe ??
Nie, nie, wczoraj to nie był "ten" premier, nie wiem co mu było ale był jak lecący w przepaść człowiek, odgrażający się górze, że on jej pokaże jak tylko doleci do dna.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341461

Masz prawdziwego fana. 

"10" to za mało!

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart

Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#341450

Miło mi !
Dziękuję i pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341468

"Widzisz Tuska przy wódce?"
Wyłącznie, bo na trzeźwo nie da się oglądać.
Pzdr.
To ya.

Vote up!
0
Vote down!
0

To ya.

#341523

Czyli co ?
Pić albo nie pić - oto jest pytanie.
Wszystko jedno - Tusk czy wódka, kac i tak powstanie.

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341533

Wolę procenty! Jak już tego kaca mieć, to żeby człek wiedział, ze było warto ;-)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#341534

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341536

[quote]Są na świecie ludzie ogromnie wytrwali i do takich należał mąż po dwakroć już wyrzucony z mieszkania feldkurata. W chwili gdy kolacja była gotowa, ktoś zadzwonił. Szwejk pospieszył otworzyć drzwi i po chwili zameldował:
- Już znowu przyszedł, proszę pana feldkurata. Zamknąłem go tymczasem w łazience, żebyśmy mogli spokojnie zjeść kolację.
- Postąpiliście niedobrze, mój Szwejku - rzekł kapelan. - Gość w dom, Bóg w dom. Za dawnych czasów biesiadnicy kazali różnym potworkom, by ich zabawiali. Przyprowadźcie go, niech nas bawi.[/quote]

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#341770

On nas "bawi" kilka lat i jest nużący.
Jeszcze zacznie pluć do kieliszków...

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341782

To wtedy dostanie w mordę, siarczyście, po staropolsku i przywiąże się go w bezpieczniejszej odległości ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#341790

Hihihihihi, do kaloryfera !

A wiesz ? Kiedyś pracowałam w operze i dyrygenciak przyprowadził na próbę swego dobermana, młode ale wyrośnięte psisko (mieli iść po próbie na szczepienie, a klinika naprzeciwko opery). Uwiązał go do kaloryfera pod oknem, piesek pośpiewał z nami, w końcu się znudził i położył się. W pewnej chwili ja słyszę jakieś trzaski, patrzę kątem oka na psa, a tam... nie ma połowy parapetu, hihihihih.
I było po próbie.

Jakiś taki widoczek widzę oczami wyobraźni.
;);)
Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341800

... Stefan jest mocny tylko w pysku. I tylko w stosunku do pojedynczych kobiet.
Jak się będzie szarpał, założy mu się kolczatkę. Z kolczatką to tylko dawał sobie radę mój pies (musiał mieć szelki) - Stefan to nie ten charakter.
Szybko się ułoży ;)

Kaloryfer i parapet zostaną na miejscu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#341814

wszyscy piszą o kwaśnym stefanie ale nikt nie wspomina o istnieniu pierwszej kobiety obojga płci w Polskim parlamencie a przecież dziśiaj jest święto kobiet.Czy wypada olewać tak ważną postać transformacji seksualnej?

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#341538

Biedroń na pewno nie oleje.
Onaon niech świętuje, jeden dzień niech Onaonowi będzie. Prawdziwe babeczki świętują przez cały rok.
;);)

Pozdrawiam.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#341551