Treści z tagiem: tematy zastępcze

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

O tym, że tematy zastępcze są treścią życia polityków koalicji rządzącej, najlepiej świadczy fakt, że pierwszy tekst o fundamentalnej dla zmagającej się z globalnym kryzysem Polski kwestii in vitro, opublikowałem 5 lat temu i (niestety) ciągle jest aktualny.*

***

Jestem człowiekiem liberalnym. I tolerancyjnym.

Nie mam...

3.3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

 

Rozmaite tutejsze besserwisserskie mendy uwielbiają wprost komentowanie zamieszczanych na NP notek w stylu „to temat zastępczy”, etc. Co ciekawe, same wskazują przy okazji „tematy istotne”, które w istocie rzeczy są właśnie tematami zastępczymi.

 

Po tym krótkim wstępie zajmijmy się „tematem zastępczym”, który nie tak...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Emir
Gospodarka

Energia jest dla człowieka ważna a współczesny człowiek sporo jej zużywa w postaci prądu - przecież to prąd zasila nasze żarówki, utrzymuje zimno w lodowce by nie psuło się szybko jedzenie i wreszcie prąd umożliwia oglądanie / słuchanie tego co dzieje się w świecie - bez względu czy słuchamy radia czy ktoś ogląda propagandę w TV.
...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Och, przepraszam, miało być „Widzisz Tuska PRZYWÓDCĘ ?”, a właściwie „Czy widzisz w Tusku przywódcę ?”.
Jeszcze raz najmocniej przepraszam, że ściemniłam jak nie przymierzając nasz pan płemieł i wlazłam na działkę, która jest reserve naszego pana prezydęta.

Tak mi się jakoś głupio chlapnęło w tytule ale to wszystko przez kilka...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika danielik
Kraj

Najważniejsza wiadomość ostatnich dni w naszym kraju: Ruszy nasz "umiłowany Wódz", "Ojciec Narodu", "Słońce Peru" w Polskę. Chce dowiedzieć się na co ponad 100 miliardów euro chcą wydać Polacy. Może komuś jakiś nowy „Orlik” potrzebny? Może biblioteka? Aquapark? Dom kultury? Pan premier obieca wszystko, a Polska od samego objazdu pana Tuska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Świat
Ponieważ temat zastępczy zawsze się przyda, a już dziś przyda się szczególnie, pan Marek Migalski wszczął dziś alarm. Oto bowiem niemiecka komunistka, zainspirowana przez polskiego lewaka Ikonowicza, urządziła w Europarlamencie wystawę o polskiej biedzie. Migalski się oburzył, a wraz z nim oburzył się Łukasz Adamski.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Romek M
Kraj

Wszyscy zauważamy, obserwując media, że konflikt społeczny pogłębia się. Dlatego radykalizujemy swoje postawy, albo dystansujemy się od wirtualnej rzeczywistości, tym samym przenosząc te zachowania do realu. I tak fikcja staje się rzeczywistością.

Dlaczego tak jest? Bo nasza postawa jest reakcją na wytwarzany przez media coraz większy...

0
Brak głosów