Ministrze Siemoniak - kończ waść, wstydu oszczędź !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Minister Tomasz Siemoniak zamiast dymisjonować organizatorów pogrzebu czerwonego pułkownika Krzyżanowskiego, powinien sam podać się do dymisji bo czy  jego błyskawiczna reakcja wczoraj to wystarczająca licencja na dalsze ministrowanie ?

Zablokowanie pochówków czerwonych generałów na warszawskich Powązkach to też za mało. Zmianę przepisów dot.ceremoniału wojskowego min.Siemoniak deklarował rok temu. Rok minął i nic ! Poduchy z medalami, sztandary, warty i salwy honorowe w alejach zasłużonych na polskich cmentarzach dalej towarzyszą zasłużonym dla PRL i LWP, na rękach których ciąży polska krew. Ilu jeszcze byłych aparatczyków o UB-eckiej  karierze  „załapie się”  na  full ceremoniał ? A takich nie brakuje – na tłustych  emeryturach, traktowani priorytetowo przez „państwo polskie zdało egzamin” wiodą sobie długie i klawe życie. Wystarczy spojrzeć na dziarskiego gen.Kiszczaka, któremu zdrowie i pamięć  szwankują  tylko wtedy gdy dostaje wezwanie na rozprawę. Wystarczy popatrzeć  na bliski sercu pana prezydęta Komorowskiego „Klub Generałów WP”. Takich nawet jeszcze przybędzie – hojność dobrego wujka  w rozdawaniu gwiazdek generalskich  i  orderów  towarzyszom  spod znaku WSI i SOWY  nie zna granic.

Zamiast pałać po faryzejsku (po platformersku powinno być ale to to samo) świętym oburzeniem – kończ waść, wstydu oszczędź ! W tył zwrot, na przód marsz ! Do dymisji !

 

Trzaskanie kopytami nieobowiązkowe.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:23)

Komentarze

To chyba lepsiejszy uczynek, niz np. milczenie?

Oczywiscie 

Najprawdopodobniej ma to jakiś związek z wyborami . Czyli ze jak domnienmuję, przed wyborami  nie pojawi sie w slusznej prasie, artykul jak to "antysemitom" spod znaku Lupaszki, czy kogos innego zżołnierzy antykomunistycznych, stawia sie pomniki. A moze zalezy od rodzaju grymedialnej  w danym momencie? Moze sie taki artykul pojawi, by uzmyslowic "niezaleznosc i antykomunizm " :))) peło.

 

 

A z pewnoscia "czyn" m-ra zostanie ukazany jako konsekwentne, choc cywilizowane ( a nie jak niecywilizowany PiS:))))  i w ramach prawa, zwalczanie zbrodniczosci częsci komunizmu 

 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1445800

Wystarczy zajrzeć do zamrażarki byłej marszałki, dziś premiery.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445821

Powszechnych głosów oburzenia jakoś nie słychać...

No, ale kto ma protestować przeciwko przywilejom dla byłych funkcjonariuszy reżimowych w czasach PRL, jak takie osoby jak L. Wałesa publicznie oswiadczają "Pomogłem i będę pomagał dobrym esbekom"... 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,8851600,Walesa_potwierdza__Pomoglem_i_bede_pomagal_dobrym.html"
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1445838

Pachołki Rosji

 

 

 

to oparty na unikalnych materiałach archiwalnych i dokumentach film pod wymownym tytułem „Pachołki Rosji” autorstwa dokumentalistki, Aliny Czerniakowskiej.

W niemal godzinnym filmie historycy – prof. Andrzej Paczkowski, prof. Andrzej Nowak, dr Leszek Żebrowski, dr Piotr Gontarczyk oraz dr Sławomir Cenckiewicz, analizują genezę i kolejne przeobrażenia, a także konsekwencje działań i władzy „czerwonych” w Polsce

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zBFQb_p5t9k

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1445859

prof.Kieżuna...

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445874

Nie, że komuś życzę śmierci albo nawołuję do mordobicia i dekorowania gałęzi i latarni choć kumplom takiego Krzyżanowskiego, rżnących głupa, że "nie wiedzieli" iż nieboszczyk był prokwojem i to z rasy tych najczerwieńszych sqrwysynów  nie tylko dzień pręgierza się należy ale i wywalenie na zbity ryj. Toż dziś 6-ciolatek potrafi wygooglać takie rzeczy, o których starym w życiu się nie śniło, a tak jak zcyfryzowane i oprogramowane jest wojsko to mało kto. Trepy do 10 pokolenia wstecz potrafią prześwietlić każdego gdy idzie by sobie zrobić dobrze i umoczyć przeciwnika, a oni "nie wiedzieli".

A Siemoniak... Co to za minister, który nie wie co się w jego resorcie dzieje i kogo w nim ma. I nie bierze miotły.

Nie wiem jak innym ale mnie minister dziś najbardziej kojarzy się z 5-dniowym "łykędem", meblowaniem gabinetu, wożeniem dupy limuzyną i wpieprzaniem ośmiorniczek.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445873

wlasnie o to chodzi, aby sie karuzela krecila.

Siemoniak gra glupa nie wie o co chodzi i tak ma byc inaczej juz by go tam nie bylo.

W tym cyrku maja byc ministrowie posluszni, bierni ,mierni ale wierni, a nie inteligentni i chcacy cos naprawic, nie badzmy naiwni tak mialo byc jak jest i Siemoniak nad tym czuwa.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1446014