No to mamy D. Tuska z głowy! Rząd Gabonu zaprosił go jako gościa honorowego na turniej piłkarski!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Do 12 lutego, a może nawet i dłużej D. Tusk znów jest poza Polską! Tym razem jako zażarty kibic Gabonu obserwuje piłkarski turniej Puchar Narodów Afryki, który odbywa się stadionach Gabonu oraz Gwinei Równikowej!
Chyba wszyscy Polacy lub niemal wszyscy znają wielką miłość D. Tuska do kopanej! i w tym żaden polityk nie tylko europejski nie jest stanąć do rywalizacji z szefem PO w getrach i korkach!
On jest po prostu nie do podrobienia!
Wiedzieli nawet o tym w dalekim afrykańskim Gabonie!
Ponadto rząd Gabonu jest wdzięczny rządowi D. Tuska, a jemu samemu w szczególności za te wszystkie objawy , słowa wsparcia jakiego D. Tusk udzielał od zawsze Gabonowi!
Z wyjątkową pamiętliwością rząd Gabonu wspomina obronę dobrego imienia tego odległego kraju przed znanymi już szyderczymi słowy prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego
zawierającymi się w zwrocie "A Gabon?"!
Rząd Gabonu docenia ten fakt i niejednokrotnie dawał wyrazy swej gorącej sympatii dla D. Tuska, które i tak nie były w stanie oddać pełni wdzięczności za bezprecedensową wręcz solidarność z całym narodem malutkiego Gabonu!
Społeczeństwo Gabonu rozradowała wieść o przybyciu D. Tuska na turniej piłkarski do tego stopnia, że aby utrzymać w ryzach euforię rozentuzjazmowanego ludu rząd dla dobra swych obywateli musiał wprowadzić godzinę policyjną!
Niestety opozycja zaprotestowała, gdyż liczyła na obecność także znanego w tej części świata innego wielkiego miłośnika futbolu G. Schetyny!

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

...znamy, znamy "...jego miłość do kopanej", ale jest też powiedzonko "o w mordę kopane".

Oj, żeby ktoś mu tam zechciał taki "masaż sportowy" wykonać. Wiadomo jest, że czarnoskórzy sportowcy mają "mocne uderzenie".

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#217871

A jakie nastroje na trybunach? Hasła były? ;-))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#218039

wtorek i dopiero wtedy zajmą się atakiem hakerów!
I ma rację, bo premier w ramach klawego życia ma bardzo klawe nie tylko poniedziałki!
pzdr
* Gabon ma tę samą strefę czasową co my!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#218112

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#218409