Wg nowej/starej władzy, Olewnik sam się porwał i zabił

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Media właśnie doniosły, że prokuratura i CBŚ przeszukują dom rodzinny Olewników, mieszkania i zakłady mięsne w Drobinie... Portal WP: "Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o powrót do pierwotnej wersji, mówiącej o samouprowadzeniu".

Doczekaliśmy wspaniałych czasów. W rzekomo wolnej Polsce "nowa stara władza" szybko zabiera się do roboty, czyli do przywracania "starego ładu" po okresie błędów i wypaczeń, a więc odczuwania chwilowej wolności po okresie, w którym Polacy mogli mieć wrażenie, że z Polską wszystko będzie w porządku i stanie się w końcu normalnym krajem.

Doczekałem czasów, w których sadystycznie zabitego i jego rodzinę podejrzewa się o samouprowadzenie, czyli jakąś horrendalnie idiotyczną wersję masochizmu. Praktyka rodez z PRL i CCCP.

Nieważne są przy tym jakiekolwiek fakty, jak tajemnicze samobójstwa w więzieniach morderców Krzysztofa Olewnika. Przekaz do społeczeństwa jest prosty. Każdy kto się wyłamie zostanie potraktowany tak jak ta rodzina.

Co z tego, że 85 proc. czytelników negatywnie oceniło tę wiadomość. Na szczęście. Ale co z tego... Polacy jeszcze mają świadomość. Czy długo?

W artykule opublikowanym na portalu Wirtualnej Polski pt.: "Przełom w śledztwie ws. śmierci Krzysztofa Olewnika", (nie podpisanym nazwiskiem autora, wiemy tylko, że informacje zostały przygotowane w stacji RMF FM) już na początku tekstu bez jakiejkolwiek refleksji znalazło się takie zdanie:
"Oczywiście te nowe okoliczności w złym świetle stawiają rodzinę Olewników, która mogła o wszystkim wiedzieć".

Wychylający i dopominający się sprawiedliwości Polacy w dalszej części tekstu dostali taką informację:

"Kilkudziesięciu agentów CBŚ od rana pracuje w 6 miejscach: w 5 mieszkaniach i domach należących do członków rodziny zamordowanego Krzysztofa Olewnika oraz w zakładach mięsnych w Drobinie, których właścicielem jest ojciec porwanego. Zabezpieczane są głównie dokumenty, a także komputery, laptopy oraz - jak nieoficjalnie dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM - dodatkowe ślady biologiczne, które mogą być w miejscach do tej pory nieprzeszukanych".

Oczywiście to uniemożliwia pracę i normalne działanie firmy. Przypomina mi to losy Wojciecha Sumlińskiego. Dokumenty i komputery nie mogą świadczyć o porwaniu, samouprowadzeniu itd. bo trzeba być idiotą żeby takie rzeczy trzymać w takim miejscu nawet gdyby "coś było" w takich podejrzeniach.

A czemu mogą służyć? Oczywiście zastraszeniu rodziny. Żeby ta nie mogła dopominać się sprawiedliwości. Sygnał dobrze przeczytało te 85 proc. negatywnie oceniających wiadomość. Każdy kto będzie dopominał się sprawiedliwości już wie, żemoże zostać potraktowany jak Krzysztof Olewnik i jego rodzina.

Po katastrofie smoleńskiej, tolerowaniu napadania na staruszki na krakowskim przedmieściu i ataki na marsz niepodległości, władza w Polsce wie, że może sobie pozwolić już na wszystko.

Takiej "wolnej Polski" doczekaliśmy... To już dawno przestało być śmieszne.

Brak głosów

Komentarze

(jeśli istnieje)powinna stanąć murem przeciw zakłamaniu.Dlaczego nie bronią p.Święczkowskiego.Jeśli 150-ciu posło bojkotowało by sejm, to zmusiłoby i sądy do niewydawania wyroków sprzecznych z KK a też i z logiką.Potrzeba działania nie gadania.Wracając tylko do debaty przedwyborczej dlaczego J.Kaczyński nie stanął i nie  zadał na wizji kilku pytań do Tuska:dlaczego oddałeś śledztwo całkowicie w łapy rosjan.Taki pytana są jaknajbardziej uzasadnione,choćby z powodu przypominania przez tvn o pistoleciku.Nieważne że tusk by uciekł-Polska by usłyszała.Przemilczanie powoduje że istnieją rozgrzane instytucje też tv i prasa gotowe bronić nawet oczywistych przegranych dla platformy spraw.pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0

staryk

#200945

Staryk, mniej emocji ,wiecej zdrowego rozsadku i trzeźwego osądu rzeczywistości..J.Kaczyńki może sobie stawac ile chce, gdzie chce  i jak chce a lemingi i tak usłyszą to co im TVN i GW powie..W obecnej sytuacji Polski i świadomości polskiego motłochu, jedynym roządnym wyjsciem jest wyciszenie się PiSu a przede wszystkim J.Kaczyńskiego, zajecie sie praca wewnatrzorganizacyjną , organizacyjną, budowaniem silnych struktur centarlnycxh i terenowych na sposób pół konspiracyjny lub wręcz konspiracyjny oraz edukacją młodzieży..PiS powinien sie skupic na współpracy z Polonia , przede wszystkim z USA i czekac na rozwój wypadków w Eurokołchozie który sie juz sypie...Na obecną chwile trzeba przede wszystkim chronic najwartościowszych ludzi i nie tracic ich w głupi sposób tak jak to sie stało w Smoleńsku..Nie wystawiac ich na skrytobójcze mordy POstUBekom lub z nimi zaprzyjaźnionym KGbekom czy innym wermahtowcom..Ludzi PiSu trzeba chronić dla Polski przede wszystkim przed POstUBeckimi mediami i pozwolić POwolnej niestety samodegeneracji POstUBecji na wzór jak to się stało z pierwszą bolszewia zwana PRLem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#200952

się uprowadził i zamknął w studzience kanalizacyjnej. On jeszcze sam się zagłodził i udusił. Jego ojciec natomiast, postanowił zupełnie dobrowolnie, przekazać jedne z lepszych w Polsce zakładów mięsnych towarzyszom z SLD. Nieodpłatnie, jako dar serca!. Żeby Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej!. Pozwoliliśmy rządzić Wałęsie i tej całej bandzie agentów SB?. No to mamy co chcieliśmy. Agentura ma się bardzo dobrze!. Żydostwo znakomicie, a Policja i Sądy pracują wyłącznie na zlecenia partyjne. A że ścieżki polityki i mafii są wspólne?. No cóż, to dlatego, że Polska jest zbyt mała!....

Vote up!
0
Vote down!
0
#200957

Kiedy po dziesięciu latach  do początku wracać trzeba

To Wymiar Sprawiedliwości woła o pomstę do nieba.

Vote up!
0
Vote down!
0

widz

#202227