Oświadczenie

Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Idee

Oświadczam, że na Radzie Blogerów Nowego Ekranu nikt z Redakcji Nowego Ekranu nie mówił o jakichkolwiek relacjach Nowego Ekranu z portalem Niepoprawni.pl

Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to kłamie.

Oświadczam też, że nie uważam za blogera oficera służb specjalnych, który realizując jakieś, bliżej nie znane zadanie, związane z rozbijaniem inicjatyw obywatelskich, udaje osobę niezależną, chowając się za blogerskim nickiem.

Jednym z podstawowych działań internautów i blogosfery powinno być demaskowanie manipulacji.

Co zawsze starałem sie czynić i być może dlatego stałem się celem ataku.

Oświadczam, że nigdy nie miałem do czynienia z żadnymi służbami specjalnymi, nigdy nie byłem inspirowany ani nawet nie rozmawiałem z WSI, GRU, Mossadem, SB, FSB, KGB etc.. a kierowany przeze mnie NowyEkran.pl nigdy nie miał zamiaru zakladać partii politycznej. Oświadczam, że misją NowegoEkranu od początku jego założenia było docieranie z prawdą do nieprzekonanych i oszukiwanych przez mainstream, oraz aktywizacja polityczna osób biernych przeciwko złym rządom PO-PSL.

Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to uległ czarnemu PR-owi przeciwko NE, lub jest jego źródłem.

Sposób w jaki postanowiono zniszczyć NE dowodzi tylko, że stanowimy dla jakichś wpływowych środowisk poważne zagrożenie.

Dziękuję bardzo za uwagę.

Brak głosów

Komentarze

1. W oświadczeniu NPL nie ma cienia sugestii o Twojej agenturalności. Chodziło jedynie o przecięcie pogłosek jakoby "Niepoprawni" wspierali Twą polityczną inicjatywę.
2. Ścios Twoich danych nie podawał. Ty też nie musiałeś podawać jego. Z dwóch powodów: primo - Ścios pisze ważne teksty i jeśli jest to ten o którym piszesz, to wystawiłeś go na strzał; secundo - jeśli nie jest to ten o którym piszesz, to wystawiłeś na strzał postronną osobę.
3. Ostatnią rzeczą, której chcieli by Niepoprawni to niszczyć jakąkolwiek blogerską inicjatywę. Czarny PR to nie nasza bajka i chyba sam najlepiej o tym wiesz, prawda?

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#159119

Ja nie jestem funkcjonariuszem (oficerem) służb specjalnych podającym sie za blogera. Nie wyczuwasz róznicy? To wyobraź sobie, że dziennikarz którego cenisz za niezalezność okazuje się funkcjonariuszem ABW rzuconym na rynek mediów. Przecieki, umiejetności manipulacyjne, niejasne intencje (nie znamy rozkazów). 
Pozdrawiam
ŁŁ

Vote up!
0
Vote down!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#159130

A gdzie są dowody na to, co napisałeś o Ściosie?
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#159283

"Sposób w jaki postanowiono zniszczyć NE dowodzi tylko, że stanowimy dla jakichś wpływowych środowisk poważne zagrożenie".
Bzdura. Czytam dokładnie wszystko, co dotyczy inicjatyw NE, mam pozbierane w specjalnym katalogu w komputerze, i nie znalazłem ani jednego tekstu niszczącego Nowy Ekran. Natomiast jest mnóstwo, mnóstwo wątpliwości. A to jednak co innego, prawda?
Nawet obydwa teksty Aleksandra Ściosa (http://bezdekretu.blogspot.com/) mają inny cel niż niszczenie, kompletnie inne przesłanie. Ściosowi chodzi o rozbijacką inicjatywę lansowaną na NE, między innymi piórem szanownego ŁŁ. Przy okazji wyszło na jaw, kogo z quasi-elit NE przytulił, więc zrodziło się pytanie: dlaczego, po co, co się za tym kryje? Co ci ludzie na NE robią?
Niech NE będzie sobie dalej i święci sukcesy, ale nie kosztem PiS-u i jego zwolenników albo choćby kosztem przeciwników PO. Ci się bronią i będą się bronić. Wyobrażał Pan sobie, że będzie inaczej?. Jeśli tak, to nie powinien Pan się brać do tworzenia portalu blogerskiego o polityce. Lepiej założyć serwis ogródków działkowych.
Inicjatywa "trzeciej siły" (trzeciej drogi?) jest rozbijacka i działa na niekorzyść wymienionych. Grozi utratą licznych głosów obecnej opozycji w wyborach, a to wystarczy za argument przeciwko temu pomysłowi. Nasuwa też analogię z podobnymi zdarzeniami z niedalekiej przeszłości, kiedy chodziło o osłabienie tej czy innej siły. Tak kiedyś zrobił Borowski na przykład, i się udało, nieprawdaż? Ten sposób można stosować w różnych kierunkach politycznych i ideologicznych, a nawet na poziomie trywialnych stowarzyszeń różnej maści, zawsze zadziała.
Summa summarum: można po prostu wycofać się z niesłusznej inicjatywy i odzyskać (po jakimś oczyszczającym czasie) dla Nowego Ekranu twarz; na razie facjata tego portalu jest mgliście rozmazana.
Nie dziwię się Wilkowi Morskiemu, że chwilowo dał sobie z Nowym Ekranem spokój. Popieram go w tym, bo zrobiło się brzydko.
Muldi

PS. Można było, wysłuchawszy vox populi, po prostu zrezygnować od razu: aha, tak uważacie, to dobrze, rezygnujemy z pomysłu, bo jest głupi. Ale NE w osobie ŁŁ nie - idzie w zaparte. Reakcje na takie stanowisko muszą być oczywiste.

Vote up!
0
Vote down!
0

Muldi

#159125

ej, Panie ŁŁ, nie wiem dlaczego, ale jakos mało wiarygodnie dla mnie brzmi Pana wyjasnienie..Pamietam Pana ostatni wpis przed przeniesieniem sie na NE. .Mało mnie interesuje Pana konflikt z Panem Sciosem. Natomiast bardzo interesuje mnie Pańska ewidentnie rozbijacka robota wobec PiS! I to na pare miesiecy przed wyborami! Za długo zyje w tym państwie i dlatego nie wierzę w przypadki!! Pan jest człowiekem inteligentnym..gdyby to Bolek Valenza w ten sposób sie tłumaczył, może bym uwierzył...ale nie Panu! Jesli jest prawdą że nie jest Pan agentem WSI, SB, GRU czy Mosadu, jak Pan to ujął, to jest Pan w takim razie jeszcze jednym cwaniaczkiem który na bazie obecnego zamętu w Polsce chce upiec swoja prywatną pieczeń, czyli wypłynąć na szersze wody medialnego żywiołu, tak jak to uczynił niegdyś Michnik..OK, niech Pan sobie wypływa..tylko prosze tego nie czynić kosztem Polski której los jest w rękach PiS i Jarosława Kaczyńskiego! Jarosław Kaczyński przegra, przegra Polska! I o to nam tylko chodzi!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159148

......czy Ty nie widzisz gdzie zmierza ta "zasrana" dyskusja?? Byłem i jestem krytykiem osłabiania PiS- u.
Na Miły Bóg, czy nie stać Cię aby powiedzieć : sorry, chyba się myliłem , ?? Czy trzeba mieć super wyobrażnię ,aby "widzieć" , jak ci od Jankesa śmieją się z NP ??
Jeszcze raz powtarzam.... czy My musimy wszystko "spierdolić"?? , nawet taki diamencik- jak NP ?
POZDRAWIAM
ps.
Ł.Ł., PLEASE, albo napisz :pocałujcie mnie w du..ę, albo ,sorry my friends !!
nie stosuj wyjścia w/g szkoły żydowskiej dyplomacji. DZIĘKI i bez urazy.
Marek
ps.2
..... ten komentarz napisałem, bo moja intuicja podpowiada:
ŁŁ, to OK ! Gość .

Vote up!
0
Vote down!
0
#159199

czarny PR to sobie sam ŁŁ robisz: wpuszczenie na nE tarasa to po prostu hańba i maksymalne przegięcie, co Ci zresztą napisalem w emailu wyjaśniając dlaczego już nie będę pomagał nE.

Moja pomoc to była taka mała kropelka, ale takich kropelek było wiele od wielu ludzi z dobrymi sercami, więc ja w imieniu takiej kropelki. Włożyłem to co miałem najcenninejsze: mój czas na tej Ziemi. Koniec nie kliknę więcej w nE jest dużo alternatyw które przy mniejszym ego potrafią zachować równowagę. Mój czas płynie tylko w jedną stronę i muszę o niego dbać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159134

Przyjmijmy wszystkie Twoje uwagi względem powyżej piszących za prawdę, czyli zostani oni ustawieni przez Pana Płk. Ś/B.
To w takim razie proszę porównać datę mojej prywatnej wiadomości skierowanej do Ciebie, datę publikacji Targalskiego i Ściosa, właśnie w tej kolejności one się ukazały i... dotyczyły dziwacznej drogi obranej przez nE.
Mój list był napisany zaraz po ukazaniu się próbnej wersji nE i tylko na tym był oparty, a skoro wnioski były podobne, to pewne immanentne cechy nE były widoczne tylko na podstawie rozziewu pomiędzy deklaracjami a ich realizacją w praktyce. Widzę tylko jeden sposób na wytłumaczenie mojego listu - ponieważ wnioski są bardzo zbieżne z późniejszymi publikacjami, to albo jestem Darskim-Targalskim lub Ściosem lub mitycznym panem płk. Szalejem. A jeśli nie, to werdykt jest druzgocący i to nie dla mnie.

Nie wiem dlaczego kolejny inteligentny człowiek opowiada się za siłami Mordoru?

Vote up!
0
Vote down!
0
#159149

Twój tekst o budowaniu trzeciej siły odebrałem dokładnie tak samo jak list otwarty migalskiego. Po tym jak zachowujesz się obecnie, nie mam żadnych wątpliwości, że jesteś słupem WSI podobnie jak migalski, a 'Gruppenführer KAT' miał Cię dodatkowo uwiarygodnić i zbudować większe zaufanie w środowisku blogerów. Napisz z jakiego źródła były materiały do tekstu.

Ujawnienie personaliów Aleksandra Ściosa - nie ma znaczenia, prawdziwych, czy nie - dyskwalifikuje Cię na zawsze i jest nie do wybaczenia. Można to porównać z ujawnieniem swojego czasu personaliów Kataryny przez dwoje pismaków, z tym, że oni, zrobili to w mniej chamski sposób.

Gdybyś miał honor powinieneś palnąć sobie w łeb.

W moich oczach dyskwalifikuje Cię to na zawsze, nieodwołalnie. I chyba nie tylko w moich.

Cieszy deklaracja, że nie będzie żadnej nowej partii inspirowanej przez NE, list wyborczych, próby podbierania wyborców Prawu i Sprawiedliwości, itp. Cieszy, że ten pomysł został definitywnie porzucony.

Teraz możemy się pożegnać, bo z Tobą na pewno mi nie po drodze.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159141

Jestem agentem-ciekawe czy ŁŁ zna jakiś przypadek takiego wybuchu szczerości.Ale ja mu oczywiście wierzę,jak mówi że nie jest agentem to nie jest/!?/, a może mówi?
Pozdrowienia
zib1

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrowienia
zib1

#159144

w 92 roku Michał Boni zapewniał, że nie jest agentem i tak przez następne kilkanaście lat, w końcu się przyznał.

Proszę NIE brać powyższego jako aluzję wobec ŁŁ.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#159145

Dlaczego Aleksander Ścios?
Pierwszym piszącym o 'Uważam Rze' i nE był Józef Darski w blogu na niezalezna.pl.
Ciekawe, że został zamilczany mimo, że odkrytym tekstem napisał o finansowaniu przedsięwzięcia przez SOWĘ. Widać, że dla powodzenia prowadzonej gry operacyjnej lepiej było nie odpowiadać na zaczepkę. W tym czasie trwały podchody pod A. Ściosa i właśnie na NP ukazała się informacja o spotkaniu stron i pomimo, że przedruki artykułów Ściosa się ukazywały, to do akcesu autora nie doszło. Mocodawcy pewnie byli niezadowoleni, bo większość wątpiącej blogerki poszłaby za Ściosem jak w dym. Trochę to pokrzyżowało szyki chłopcom i stąd mała zemsta.
Więcej nie napiszę o tym, bo wyręczył mnie w sposób więcej niż zadowalający maniana, 17 maj, 2011 - 06:08

Vote up!
0
Vote down!
0
#159151

[quote=maniana]Twój tekst o budowaniu trzeciej siły odebrałem dokładnie tak samo jak list otwarty migalskiego. Po tym jak zachowujesz się obecnie, nie mam żadnych wątpliwości, że jesteś słupem WSI podobnie jak migalski, a 'Gruppenführer KAT' miał Cię dodatkowo uwiarygodnić i zbudować większe zaufanie w środowisku blogerów. Napisz z jakiego źródła były materiały do tekstu.

Ujawnienie personaliów Aleksandra Ściosa - nie ma znaczenia, prawdziwych, czy nie - dyskwalifikuje Cię na zawsze i jest nie do wybaczenia. Można to porównać z ujawnieniem swojego czasu personaliów Kataryny przez dwoje pismaków, z tym, że oni, zrobili to w mniej chamski sposób.

Gdybyś miał honor powinieneś palnąć sobie w łeb.

W moich oczach dyskwalifikuje Cię to na zawsze, nieodwołalnie. I chyba nie tylko w moich.

Cieszy deklaracja, że nie będzie żadnej nowej partii inspirowanej przez NE, list wyborczych, próby podbierania wyborców Prawu i Sprawiedliwości, itp. Cieszy, że ten pomysł został definitywnie porzucony.

Teraz możemy się pożegnać, bo z Tobą na pewno mi nie po drodze.[/quote]

Krótko i trafnie.
Choć pewności o porzuceniu idei rozbijania poprzez nowy stwór polityczny nie mam. W żadne słowo pochodzące od tych "prawicowych blogerów" nie wierzę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159169

Wczoraj długo i namiętnie dopytywałeś o finanse NP, może dziś zapytasz o to samo ŁŁ ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#159181

[quote=tańczący z widłami]Wczoraj długo i namiętnie dopytywałeś o finanse NP, może dziś zapytasz o to samo ŁŁ ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ[/quote]

Nie zauważyłeś czego dotyczyły moje wpisy?
Nie żartuj ;)

Jeśli chodzi o finanse ŁŁ, to on sam o tym opowiedział, bez zadawania pytań.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#159302

Naruszenie "tajemnicy" i podanie danych personalnych blogera uważam za NAJWYŻSZE wykroczenie w tym światku. Nie wnikam czy prawdziwe czy fałszywe.

Czerwona kartka - out z boiska.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159155

Wie Pan co, raz Panu zaufałem. Niestety "pańska" inicjatywa zburzyła moje zaufanie. Gdy przystąpiłem do społeczności nE, namawiłem też swoich znajomych. Od niedawna zacząłem uczestniczyć w czytaniu i komentowania wolnych, niezależnych i niepoprawnych mediów. Bardzo mnie ucieszył fakt powstania nowej platformy blogerskiej. Swoją radością dzieliłem się ze znajomymi. Teraz mi przed nimi głupio. Nie spodziewałem się, że nE będzie próbował rozbić nasze środowisko. Do głowy mi to nie przyszło. Nawet pierwsze wątpliwości blogerów traktowałem jako próbę ataku na konkurencję. Teraz już nie chcę być pańskim klikaczem. Mam nadzieję, że to, co Pan napisał, że nie będzie partii i list wyborczych, jest zgodne z prawdą. Nie przekreślam Pana. Będę obserwował rozwój sytuacji. Każdemu powinno dać się drugą szansę. A na odbudowanie zaufania trzeba trochę popracować. Życzę powodzenia. Liczę na to, że zrozumie Pan, że tylko w jedności siła. Myślę, że ci, których Pan chciał "zagospodarować" warci są, by przekonać ich, że opozycja jest silna, ale też wymaga ciągłego wsparcia, nie alternatywy.

Vote up!
0
Vote down!
0

Chcę, by moje dzieci żyły w wolnej Polsce!

#159156

Tak trzymaj Łazarzu.

"Tylko prawda jest ciekawa"

Tracimy czas a o to chodzi "tamtym"
Skończcie te nawalanki i zajmijcie się pracą. Co? Tusio już zniknął, winni mordu Smoleńskiego już zostali osądzeni, złodzieje państwa polskiego postawieni pod TS?

Nawalanka na Łazarza - kolejny temat zastępczy, skierowany tym razem tylko dla blogerów. Służby nas doceniły.

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

Vote up!
0
Vote down!
0

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

#159159

Cyt."Skończcie te nawalanki i zajmijcie się pracą"...to Ty skończ z nawalankami na Ne i na Fb na innych i wykaż mi , gdzie ja napisałem bądź powiedziałem , że ŁŁ chce założyć nową partię . Zgodnie z Twoim oświadczeniem czekam na przeprosiny.
Twoje manipulacje wpisują się w działania służb i uważam , że powinnaś jak najmniej zabierać głosu w dyskusji. Tak będzie lepiej dla wszystkich.

Vote up!
0
Vote down!
0

halibuter

#159200

Niezależnie od intencji: pierwotnych, wtórnych, późniejszych i wcześniejszych - jakichkolwiek! - popatrz, co się narobiło!
Naprawdę ten bajzel nie prowokuje do chwili refleksji? Blogerzy uciekający z NE nie dają do myślenia?
To może kontrowersje wokół "trzeciej siły"?
Może jakieś uwagi sprawdzonych, rozsądnych, godnych zaufania blogerów?
Nic?
Błędy popełnia każdy, ale klasę człowieka poznaje się po tym czy i jak potrafi się do błędu przyznać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159162

ŁŁ: "(...) Oświadczam też, że nie uważam za blogera oficera służb specjalnych, który realizując jakieś, bliżej nie znane zadanie, związane z rozbijaniem inicjatyw obywatelskich, udaje osobę niezależną, chowając się za blogerskim nickiem. Jednym z podstawowych działań internautów i blogosfery powinno być demaskowanie manipulacji.(...).
Oświadczam, że nigdy nie miałem do czynienia z żadnymi służbami specjalnymi, nigdy nie byłem inspirowany ani nawet nie rozmawiałem z WSI, GRU, Mossadem, SB, FSB, KGB etc.. a kierowany przeze mnie NowyEkran.pl nigdy nie miał zamiaru zakładać partii politycznej. (...)."

Szanowny Panie,
Do Pańskiego pomysłu odniosłem się już jakiś czas temu...
Natomiast zwrócę uwagę Panu na dwa słabsze punkty Oświadczenia. Otóż moim zdaniem nawet oficer służb specjalnych ma prawo być blogerem. Swoje spostrzeżenie o "realizacji zadania" przez Ściosa nie opiera Pan na żadnych dowodach. Stwierdzenie iż "udaje on osobę niezależną" jest na chwilę obecną zwykłym pomówieniem, gdyż nie popiera tego Pan jakąkolwiek merytoryczną argumentacją. Nie mam wiedzy, ale zgaduję, że o ile któryś z blogerów był kiedykolwiek współpracownikiem A. Macierewicza to raczej już nie jest czynnym oficerem. A gdyby był czynnym oficerem to współpraca z A. Macierewiczem nie jest mam nadzieję dla Pana dyskredytująca?

Pańskie oświadczenie, że nie miał nigdy do czynienia (dodajmy mając już swoje lata) z żadnymi służbami specjalnymi oparte jest chyba na wiedzy ze szklanej kuli, gdyż urok kontaktów z ww służbami polega często na kontakcie nieuświadomionym. Nie musi więc mieć Pan wiedzy kiedy i ile razy miał Pan styczność z takimi służbami. Dodam, że ja przed 1989 r. miałem ileś razy styczność choćby z SB, ale będąc zgarnięty z jakiejś demonstracji trudno było takiego kontaktu uniknąć.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159166

Dziesiątki naszych zastrzeżeń dotyczących kłamstwa założycielskiego, demaskowania Ściosa, niespełnionych obietnic, stworzenia konkurencji dla niepoprawnych, zostały sprowadzone do obalenia argumentu, którego nikt z nas nie wypowiedział ("agentura"), a nasze argumenty zostały skrzętnie przemilczane

Powyższe oświadczenie cechuje typowe dla pr-u odwrócenie uwagi od istotnych problemów.

Kołatanie o wyjaśnienia nie ma sensu, co widać z powyższego.

Z uszanowaniem

Tutejszy

---
A na drzewach, zamiast liści...

Vote up!
0
Vote down!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#159168

Amerykanie wysyłają do Sowietów swojego najlepszego, specjalnie przygotowanego agenta. Pije jak Ruski, klnie jak Ruski, śpiewa "Padmaskowyje wiecziera" jak Ruski, tańczy kazaczoka jak Ruski. Ale Ruscy jakoś odkrywają intrygę. Szef CIA na odprawie z agentem: Nie wiem Barack, co poszło nie tak, ale wiem jedno, wy murzyni wszystko potraficie spierdolić...

Vote up!
0
Vote down!
0
#159177

DOBRE!. Tego dowcipu nie znałem. Zaraz się podzielę.

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#159249

Próbowałeś uwiarygodnić się 'Katem', miałczałeś żałośnie jak ślepe kocię na niepoprawnych gdy zablokowano Cię na salone.
I udało Ci się. Stałeś się dla wielu władcą dusz i umysłów, guru i Mesjaszem w jednej osobie.
Na szczęście (dla Polski) zbyt szybko podniosłeŚ kurtynę, ukazując całe bagno swego (SOWY ?) przedsięwzięcia.
Zgubiła was PYCHA.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#159179

rob swoje i nie patrz sie na innych...nie warto wdawac sie w pyskowki bo nic innego nie bedziesz robil tylko w kolko powtarzal "nie jestem agentem", wrzucajac przy od czasu do czasu "k...mac" tak , ze na koncu ktos podsumuje , ze moze i agentem nie byl ale za to patrzcie, jaki kawal chama...

Przyklad z Bonim jest wysmienity: nikt z opluwajacych w 92 Macierewicza nawet sie nie zajaknal z przeprosinami...

I jeszcze jedna reminiscencja z przeszlosci: to wspomnienie Michalkiewicza jak to nasze "prawicowe" do spolki z lewicowymi elitami zgodnie nie chcialy zadnej lustracji..

Vote up!
0
Vote down!
0
#159187

1.Z chwilą, gdy przestał być Pan blogerem, a stał się redaktorem naczelnym NE, winien Pan zamieścić swój życiorys, przebieg kariery zawodowej, udział w różnych przedsięwzięciach, ich efekty, ewentualne osiągniecia zawodowe. Podobnie właściciel tego medium.
Z danymi osobowymi, a nie jedynie Nickiem lub pseudonimem.
Podanie danych możliwych przez chętnych do weryfikacji.
Tak jak to się robi w normalnych, cywilizowanych krajach. Jest to standard. Tak się buduje wiarygodność.
2.Zadawanie pytań przez ludzi, których zachęcał Pan do współtworzenia NE przez blogerów i komentatorów jest w pełni uzasadnione, gdyż to oni dają konkretny wkład, bez którego mimo wydatkowanych przez właściciela pieniędzy, takie medium nie może istnieć. Maja prawo wiedzieć z kim i dla kogo coś tworzą.
Ludzie maja prawo oczekiwać konkretów, a nie zapewnień.
Aby przywrócić w Polsce normalność niezbędna jest przejrzystość, transparentność działania osób publicznych, ludzi działających w biznesie, społecznie. Wprowadzenie standardów obowiązujących w państwach demokratycznych. Wówczas działania wszelkich służb będą znacznie utrudnione.
3.Nie podanie oficjalnie na początku działalności przez Pana i właściciela dokładnego przebiegu dotychczasowej kariery działalności musiało i wzbudziło zainteresowanie Panów przeszłością. Jest to naturalne. Nienaturalna jest Panów reakcja na zadawane pytania, odsądzanie od najgorszych ludzi pytających, przypisywanie im niecnych zamiarów. Wszystkie pytania pod swoim adresem klasyfikujecie, jako insynuacje, a sami insynuujecie pytającym wiele brzydkich rzeczy.
4.Sprawa Panów i Pana Szeremietiewa. Bardzo cenię jego wiedzę w zakresie wojska, obronności kraju. Wiem jak chciano go wykończyć, ile mu krzywdy wyrządzono. Podziwiam jego wytrwałość. Jednocześnie uważam za wyjątkowo szkodliwe organizacje wojskowych Sowa, Pro Militi . Dlatego bardzo mnie zaniepokoił udział Pana Szeremietiewa w jakiś zebraniach czy zjazdach z wykładami dla tych Panów.
Na pewno jest ważne, aby wiedzieć, co te organizacje robią, z kim się kontaktują. Dla dobra Polski jest niezbędna całkowita jawność kontaktów osób publicznie działających czy pretendujących do działalności publicznej, politycznej z tego typu organizacjami i działającymi w nich osobami. Ujawnienia takich informacji nie tylko nie jest naganne, ale normalne, wręcz konieczne.
Dlatego nie podoba mi się reakcja Pana Szeremietiewa i Pana na zadawane mu pytania na temat tych kontaktów.
Pana reakcja była typu jak ktoś śmie zadawać jakieś pytania takiej osobie jak Pan Szeremietiew.
Otóż, aby Polska była normalnym krajem to każdej osobie działającej publicznie bez względu na zasługi, można zadawać pytania w celu wyjaśnienia wątpliwości.
Obecnie nie wolno zadawać żadnych krepujących pytań Michnikowi, Wałęsie i ich akolitom. A Pan chce tylko zamienić Michnika na Pana Szeremietiewa?
Na to nie ma zgody.
Nikt niczego mu nie sugerował żadnych złych intencji, ale wielu uważało za błąd tego typu kontakty. Osoby wielce zasłużone też popełniają błędy.

4.Pisał Pan i mówił o rodzinach wojskowych, jako ewentualnych wyborcach do pozyskania.Wymieniał nawet Pan liczbę ok 3 mln.
Wojskowi i ich rodziny korzystają z wielu przywilejów, nie wszystkie są uzasadnione. Wojsko jest też dotknięte wieloma patologiami w tym korupcją. Wiele rodzin wojskowych korzysta z mienia agencji wojskowego. Jest i było sporo przypadków, iż rodziny wojskowych wynajmują od agencji mienia wojskowego różne nieruchomości, lokale po niskich stawkach czynszowych, a następnie podnajmują, bo maja na to zgodę, za znacznie wyższe. Bądź sami w nich prowadza działalność gospodarczą. W ten sposób jesteśmy wszyscy okradani. Na pewno byłaby konieczne szczegółowe zbadanie tego problemu i rozwiązanie go.
Pana ewentualni wyborcy, ci korzystający z obecnego układu, będą przecież zainteresowani w utrzymaniu obecnego status quo.
To oznacza , że nie będzie można uzdrowić sytuacji. Tak więc pytam jaki pożytek dla kraju będzie z pozyskania ich głosów?
Osobiście uważam, że oni jednak zagłosuja na SLD.Sprawdzonego reprezentanta ich interesów, a nie na żadna trzecia siłę.
To tyle moich uwag. W pozostałym zakresie zgadzam się z komentatorami, którzy krytycznie ocenili Pana dotychczasowe działania.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159214

Myślącemu więcej nie trzeba.

Publikacja na nE (bo dotyczy ŁŁ), na Niepoprawni.pl (bo dotyczy NPP).

A jaki jest cel publikacji w Gazecie Polskiej?
http://niezalezna.pl/10639-oswiadczenie

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

Vote up!
0
Vote down!
0

Ciri
===============================================
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat! J.K.Piłsudski

#159252

Ci, którzy przebywają na Niepoprawnych od jakiegoś czasu wiedzą, że prowadzimy również tam redakcyjnego bloga.
Niezależna.pl to zaprzyjaźniony portal.

Coś w tym jest dziwnego? Bo ja nie widzę.

Skąd to święte oburzenie - doprawdy nie rozumiem...

Proszę zrozumieć - my nie piszemy nic złego ani o ŁŁ, ani o NE, ani o inicjatywie. Już to wyjaśnialiśmy.

Piszemy, że nie mamy z tym, jako Redakcja, NIC wspólnego. Tylko tyle.
Każdy, we własnym sumieniu, za pomocą własnego rozumu, może ocenić czy mu się pomysł podoba, czy nie podoba.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159255

miałeś klasę, może wciąż ją masz ,więc nie idź w zaparte, bo przecież tak byśmy cię chcieli wskrzesić - dla nas.
jazzmin

Vote up!
0
Vote down!
0

jazzmin

#159236

Zaufanie ma się tak naprawdę tylko jeden, jedyny raz. Potem zawsze ciągnie się jakaś "historia". ŁŁ może był dobry jako bloger. Może. ŁŁ dawał przykłady swojej elokwencji i zdolności do ładnych, zręcznych wypowiedzi w swoich tekstach.

Pozwól mi przeczytać swój tekst a będę wiedział czy mam się ciebie wystrzegać.

Wielu pragnie mieć zawsze jakiś wzorzec i równie wielu doznaje zawodu. Po co w sytuacji tak bardzo wątłej opozycji, w sytuacji gdy zamordyzm wprowadza się zarówno frontowymi jak i tylnymi drzwiami - po co jeszcze jeden portal dla blogerów? Na to pytanie nie otrzymałem jasnej i przeknującej odpowiedzi. Skoro jej nie było, nie było nawet moich komentarzy. ŁŁ coś chciał zrobić, lecz mnie nie przekonał do tego. Gwoździem ostatnim był wymóg zaproszenia/rekomendacji. Jesteś zaproszony - znaczy jesteś w elicie? Zawsze należy zadawać pytania o sens i sprawdzać - u siebie.

Jestem trochę rozczarowany jak wielu doznało zawodu. Czy jesteśmy aż tak łatwowierni. Po tylu naprawdę licznych doświadczeniach?

Vote up!
0
Vote down!
0
#159324

ale dlaczego nikt z PiS nawet nie skomentował wyroku na Wyszkowskiego ???

dlaczego mamy im ślepo ufać ???

czekają aż ludzie wykończą Tuska w pospolitym ruszeniu i oddadzą im koryto ???

sorki, ale jako eNDek (i to bardziej katolicki niż faszystowski ;) mam już dość grania w ciemno, tym bardziej, że PiS sam wykończył jedynych sojuszników na polecenie USA...

ja to widzę tak - ŁŁ rozpędził rower, "Ścios" włożył kija w szprychy, więc dostał pompką po łapach. a że jego intencje ŁŁ są również merkantylne, to nic w porównaniu zadaniowością płk. "Ściosa" ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159322

bo PiS sam nie jest pewien "w którą stronę". Niezdecydowanie objawiające się w różnicach między wypowiedziami Prezesa a faktycznymi działaniami (np. brak reakcji) jest tak widoczne iż dostrzegają je nawet prawdziwe mochery , takie jak moja Mama. Trudno mówić o PiSie że jest partią zdolną do działań konsekwentnych, obliczonych na zaszachowanie przeciwnika. PiS nie usiłuje budować bazy dającej poczucie wspólnoty wielu bliskom sobie lecz jednak czujących odrębność nurtom. To niedobrze w perspektywie wyborów. Przy tym bardzo często marnnuje okazję do strzelenia tuskowi bramki. To także przysparza mu przeciwników. Nikt rozsądny nie poprze partii niezdecydowanej, jakby lękającej się konsekwencji swych własnych działań. PO zręcznie to wykorzystuje, a to właśnie PO powinno być nieustannie punktowane bo podkłada się już teraz permanentnie samo.

Ale może czegoś nie wiem i PiS wygra w cuglach? Osobiście czuję się "niezagospodarowany" przez PiS. Czekam aż pokaże mi swoją ofertę skierowaną do mnie. Czasu jest mało.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159331

A co kolega "stronnik" rozumie pod pojeciem "zagospodarowanie"?.. Pierwsze miejsce na liscie wyborczej? O jakie "zdecydowanie" i "jaka stronę"  koledze chodzi? Wypowiedzi Prezesa?  Gdzie kolega zyje? W kraju w którym media są skupione w jednym reku..gdzie dziennikarze to kundle śmietnikowe którzy wszystko przekręca, zmanipuluja, ośmieszą, kolega  oczekuje oficjalnych wypowiedzi?! Moim zdaniem nareszcie Prezes zrozumiał cała POstUBecka socjotechnike i PRZESTAŁ MÓWIĆ! On i jego Brat powiedzieli już WSZYSTKO!! a jesli kolega tego nie zauważył, to kiepsko z percepcją ..To MY teraz winnismy mówic i nie koniecznie w imieniu PiS!! To my, blogerzy dla których Polska rzeczywiście jest najwazniejsza powinnismy mówić wszędzie gdzie sie tylko da, popierac każdego kto chce zwalczać Bul-Donkowych demontazystów Polski z kibolami włącznie! "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". PiS  a szczególnie Jarosław Kaczyński ma byc INSTYTUCJĄ która nie wchodzi w pyskuwki z POstUbekami, która nie daje mozliwosci różnym chamom typu Niesiołowski do robienia wody z mózgów lemingów i innych wykształciuchów! To MY, anonimowi żołnierze winnismy robić wszystko aby PiS wygrał przyszłe wybory bez oczekiwania na zapłatę, bo TAKI JEST INTERES POLSKI! Polska jest w śmiertelnym zagrożeniu i naszym OBOWIĄZKIEM JEST ZROBIĆ WSZYSKO ABY ZNISZCZYC TEN SBECKO-WSIOWY UKŁAD NISZCZACY POLSKĘ!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159437

Co zrobił Kaczyński? Rozwalił koalicje? Ta koalicja NIGDY nie powinna powstać! Pitekantrop Lepper powiazany z z sowieckimi słuzbami specjalnymi, wylansowany przez Millera oraz ten przerosniety rusofil Giertych to dla ciebie powód do rozpaczy?

Tamta koalicja to było nieszczęscie ! Zbieranina buraków gminnego sortu o mentalnosci chłopa pańszczyxnianego i PGRowca którego jedynym problemem jaki mu zaprzatał głowę to co i gdzie cos ukraść! Giertych taki wielki patriota, jest dziś adwokatem żydów którym pomaga odzyskiwać majtki w Polsce! Poza tym był tak "antykomunistyczny" iz razem z Millerem wyladował w tej samej koalicji wyborczej w 2007r! Dlaczego? bo jeden i drugi to rusofil!! Poandto "patriotyzm" Giertycha wepchnął go to PO gdzie dzis wspiera jawnie antypolski rząd  Bul-Donaldina! A teraz powiem ci kogo ty mi przypominasz..Przypominasz mi szmalcowników i złodziei kur okresu wojny którzy swoja aktywnośc uskutecznili jak sowieci byłi za stodołą! I przestań sie powoływac na wiare, bo nikt tak skutecznie nie szkodzi KK jak  własnie Marek Jurek i jeszcze kilku pozytecznych idiotów ! Z jedenj strony powołujesz sie na realizm, zarzucajac AKowcom relatywizm, z drugiej nie zauważasz relatywizmu Marka Jurka i pozostałych pajaców którzy nie wiedza w jakim świecie zyją! Na koniec..traca od ciebie smorodem sowieckich walonek przez łącza internetowe..

Vote up!
0
Vote down!
0
#159467

udało mi się odkryć czyste szaleństwo fanatycznych piewców PiS - aż kilka wrednych oskarżeń zarzucono mi w jednym poście...

obawiam się, że Bogiem takich jak "natipak" jest Państwo w stylu USA, więc ja oraz kilka milionów Katolików się na to nie piszemy.

choć zawsze można założyć, iż to naćpany "szetynowiec" udaje kąśliwego zwolennika Kaczyńskiego - wszak nic tak nie szkodzi PiS, jak opętańcze bluzgi jego rzekomych zwolenników ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

ps.
Leszek Miller w 2007r nie był rusofilem (może teraz jest), wszak sam pchał III.RP na pierwszą linię wojen USA. a Giertych zgodnie z doktryną Dmowskiego wspierał słabszego sąsiada, tj. zdegenerowaną Rosję ;)))

a ja przypominam, że od lat potępiam PO i często usprawiedliwiam PiS, więc gdy pytam o ofertę Kaczyńskiego dla Narodowych Katolików, to proszę mnie nie policzkować...

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159496

To nie policzkowanie to wciąż wymiana poglądów :)

Koalicja PiS+Samoobrona+LPR była smutną koniecznością. Jak się potoczyły jej losy wszyscy wiemy.

Wśród sympatyków PiS jest wielu narodowców a więc katolików, co zdają się potwierdzać szaleńcze ataki na tą partię i niesłuszne określanie jej - faszystowska.

Nie łudziłbym się na Twoim miejscu, że wybawi Polskę ktoś taki jak np. Marek Jurek, w którym niektórzy katolicy pokładają nadzieję.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#159499

a Marek Jurek skompromitował się jako lider tracąc partię ZChN po błędach proceduralnych.

Jarosław Kaczyński też nie ułatwia sprawy - odcina się od JPII i opiera się na teoriach żydowskich futurystów...

- ergo - idealiści nadal wahają się, czy brać udział w obecnej walce politycznej, czy po cichu rozmnażać się i gromadzić dobra doczesne, czekając na lepsze czasy. wszak już raz się sparzyli na PiS...
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

ps.
od roku wspieram akcje pod Pałacem pRezydenckim, choć inni Narodowcy określają je pogardliwie "żałosnymi manifestacjami sekty smoleńskiej", więc byle pętak nie powinien mi zarzucać smrodu od sowieckich walonek...

i to tylko dlatego, że mam zaufanie do ŁŁ, a wkurzają mnie takie nadęte typy jak płk "Ścios" ?!?

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159508

ZCHN od poczatku był tworem SBecko-WSIowym!  Tam TW było wiecej niz w SLD, że nie wspomnę o chazarobolszewickim chamie Niesiołowskim-Myszkinie! Z ciebie taki sam katolik jak z Leppera, Tuska, Komoruska, z Życińskim na czele!! Judasz na Judaszu Judaszem POgania!  Katolicyzm SBcko-WSIowy to ewangelia wg św.Judasza i to wszystko którego jedynym mankamentem było to, że wziął tylko 30 srebrników! Gazeta Wyborcza do dzis pyta dlaczego tak mało?

Na koniec..WSIoku sosenkowski,spadajcie stąd do ŁŁ i NE albo do PJN! Tu buraki od Kiszczaka i Dukaczewskiego nie maja co robić! WON!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159509

ja, czy ten oszalały "szetynowiec" udający aktywistę PiS ;)))
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159518

No tak.....
Lepper, Giertych i Wyszkowski są w pariadkie, a Kaczor be......
a gdzie Twoje zdjęcie w mundurku? Od razu byłoby wiadomo z kim mamy do czynienia!
Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159510

a Ty od razu, że "jest be", więc to chyba raczej własna projekcja ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159520

no cóż; lepper, palikmiot tez tylko pytali.
Jakby Cię rzeczywiście interesowało co proponuje Kaczyński to byś przeczytał jego blog czy materiały z różnych konferencji - odpowiadam tylko z grzeczności, bo naiwniaczków szukaj gdzie indziej, bo kim w rzeczywistości jesteś to już wszyscy chyba wiedzą.
Jerzy45
p.s. i gdzie to zdjęcie w sowieckim mundurku? ono nalepiej ilustruje skąd i po co tu sie znalazłeś.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159527

więc wiem co tam PiSzczy ;)))

a moje zdjęcie w sowieckim mundurku leży obok Twoich tęczowych stringów ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159534

Panie sosenkowski - kompletnie się nie rozumiemy bądź zupełnie inne sprawy są dla nas istotne, nie chodzi o żadne procedury

Może Pan także ufać komu chce, ŁŁ także, jak sobie każdy pościele tak się wyśpi.

Przypomina mi Pan osobę p. Smolara, on też widzi rzeczy, których nie ma. W tym przypadku narodowców mówiących o sekcie smoleńskiej.

Co do JPII, jakąś sektę na nE zakładacie? Jest Pan kolejną po circ osobą, która ewangelizuje w tak swoisty sposób.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#159511

i planujemy założyć Sektę Chrześcijańską, która będzie kontestować Państwo, jako "Boga" etatystów z PiS, bo wszak o to chodzi - o etaty przy korycie ;)))

a tak serio - nie dam się zabić za Kaczyńskiego, bo mnie ktoś wyzywa od zdrajców - nie jestem lemingiem żeby uwierzyć, iż PiS, biorąc wszystkich za mordę po wygranych wyborach uratuje Państwo Polskie. czego najlepszym dowodem jest ślepa żądza krwi i okropne oskarżenia ze strony jego zwolenników.

ja Was tylko proszę - uspokójcie się, bo Naród się Was boi...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159524

pożywiom, uwidim, toworiszcz sosenkowskij!
Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159528

a pomożesz tym PiS, jak mucha plujka wołom ciągnącym wóz po kamieniach ;)))
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159532

GóWno prawda też pisze po polsku, i co? niby reprezentuje polski interes narodowy?
reprezentuje w takim samym stopniu jak TY!
Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159536

jeśli to da Ci spełnienie, ale pamiętaj że kłamstwo szkodzi tylko kłamcy ;)))

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159541

A Ty nie zapominaj, ze to również dotyczy Ciebie!!!
niezły odjazd...
o której kończysz dyżur?
Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159546

[quote=Jerzy45]GóWno prawda też pisze po polsku, i co? niby reprezentuje polski interes narodowy?
reprezentuje w takim samym stopniu jak TY!
Jerzy45[/quote]
--------------------------------------

Czy ty jesteś w sekcie Chrystusa Króla, czy w innej?

Jak się zadeklarujesz, będziesz wiarygodny w sprawie sosenkowskiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159582

wy razem z Oparą, ŁŁ, Turowskim czy Smolarem stanowicie na pewno specjalną sektę.
I naprawdę niech Pani spuści trochę pary i tak się nie nadyma; może espumisan pomoże?
Mam gdzieś przyznawany przez Panią atest wiarygodności w każdej sprawie. Niech Pani nadal próbuje ale na nE.
I szczerze radzę: nie wycierajcie sobie gąb Chrystusem Królem. Po prostu nie przystoi.
Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159592

Pozdrawiam panie "sosenkowski" zgadzam się z pana myślami, życzę panu przy okazji dużo wytrwałości.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159547

Czołem Polsce Bogobojnych Gospodarzy, a nie oszalałych wyznawców kultu jednostki na rządowym etacie!

już to przerabialiśmy po 1926-tym...
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159557

........ popatrz ,jaki ja jestem "naiwniaczek" ??! Cały czas myślałem,że Ty jesteś OK ! Gość >
Ty krytykujesz J.Kaczyńskiego ,że nie pojechał do Watykanu, kłęczeć obok tego sqrwiela BOLKA i OLKA ??
To właśnie tą rezygnacją z wyjazdu , Kaczyński pokazał klasę. A to,że rozpieprzył koalicję z Lepperem, Giertychem ... i pogonienił szalonego imbecyla, Kazia Marcinkiewicza, to co ?? to nie była odwaga ??
pędż smugę i nie strasz gołębi i zapisz się do PJN !!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159519

ale z punktu widzenia Katolika pokazał, że się zawziął i nie odpuści, no chyba że się bał zamachu po drodze do Rzymu...

ale publiczne wyrzekanie się dziedzictwa JP.II, to kiepski pomysł.
"Partia to jest polityka, a polityka jest grzeszna, nawet jeśli ma najuczciwsze cele. Więc nie czujemy się spadkobiercami Jana Pawła II, ale uważamy, że wniósł bardzo wiele w nasze wyzwolenie oraz przedstawił słuszną propozycję, czym się kierować po odzyskaniu wolności."

w zasadzie nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale okazałeś w reakcji na moje wątpliwości arogancję, godną Poncyliusza, którym tak samo pogardzam jak wielu z nas...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159537

WSIowy kmiocie sosenkowski, po pierwsze to twój nick winien brzmieć 'kiszczakowski"..po drugie, tobie Watykan sie pomylił z Kremlem, po trzecie ruski trepie z ciebie taki katolik jak ze mnie buddysta!! Jestes bolszewicka gnida która tu na niepoprawnych próbuje zamieszać! Won wszarzu stąd!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159544

Czy to samo co napisałeś, powiedziałbyś sosenkowskiemu prosto w oczy, znasz tego człowieka osobiście, wiesz kim jest, że piszesz takie oszczerstwa na temat tego człowieka, tylko dlatego, że nie jest takim jak ty ortodoksyjnym zwolennikiem pro żydowskiego PiS-u?

Pan łatwo wszystkich szufladkuje i ocenia, tym samym skazuje się pan i podobni do pana ludzie pisujący na niepoprawnych na samotność i wykluczenie. Takim zachowaniem szkodzi pan PiS-owi, czas to wreszcie zrozumieć.

Kaczyńscy są lub byli materialistami, przed następnym słowotokiem z cyklu, ty wsioku i żydokomunisto, radziłbym się "natipakowi1" zapoznać ze znaczeniem słowa materialista. ;)))Śp. Lech Kaczyński brał udział w rozmowach w Magdalence, był również w komitecie wyborczym Lecha Wałęsy, Kaczyńscy byli jego najbliższymi współpracownikami. Czy z tego powodu mam ich dzisiaj nazywać zdrajcami Polski, konfidentami lub wsiokami?

Vote up!
0
Vote down!
0
#159554

Piszemy kopnął ;), a przed, "że" zawsze stawiamy przecinek, zdanie zaczynamy od wielkiej litery o znakach diakrytycznych już w pana przypadku nie będę pana o nie prosił, aby pan je w swoich komentarzach używał, ponieważ jest pan całkowicie na nie odporny i obojętny.

Pisze się kopnął w dupę, a nie kopnoł w dupe.

Pan jest Polakiem i patriotą polskim, to przynajmniej powinien pan szanować swój własny ojczysty polski język, zamiast innych poprawiać i uczyć patriotycznych zachować i zarzucać, im współpracę oraz kolaborację z naszymi wrogami, tylko na podstawie tego, że ci lidzie nie są oddanymi zwolennikami PiS-u. Zamiast tego powinien pan, moim zdaniem najpierw zacząć od siebie. I mniej obelg, oszczerstw i kalumnii rzucanych przez pana pod adresem pana rodaków innych Polaków.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159571

Jeden z lepszych komentarzy jakie ostatnio czytałem:) Ten na dole wytyka Panu błędy ale się Pan nie przejmuje tym. Gość tych byków nastrzelał więcej od Pana :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#159585

Ja głosuję na "Bóg, Honor, Ojczyzna". Kto stawia na ten Paradygmat, ja stawiam na niego.
Jak PIS postawi na to, całym sercem zagłosuję na PIS i namówię innych.

Dość oszustw, lewackiej paplaniny i epatowania aferami.

Amen.

Jesteśmy z sosenkowskim w sekcie Chrystusa Króla.

A ŁŁ to nie wiem. On jest w sekcie demokracji bezpośredniej, z spiritus movens, w sekcie modernizacji, dlatego głupio gada.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159580

Takie hasło widnieje nad wejściem do URM-u. I co z tego wynika?
Jest takie jedno słowo na 3 litery....
Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#159591

[quote=Jerzy45]Takie hasło widnieje nad wejściem do URM-u. I co z tego wynika?
Jest takie jedno słowo na 3 litery....
Jerzy45[/quote]

Z tego wynika, że syjonistyczny Mossad podszywa się pod katolików, tak samo jak zydom ukradł tożsamość, religię i ziemię.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159596

"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa.”

Car Wszechrosji Piotr I
Ukaz o Badaniu Świadków

Vote up!
0
Vote down!
0
#159584

zepsutym świecie.

Czy Wam coś to mówi?

Z Polski ma wyjść iskra. Czy to Wam coś mówi?

Czy Niepoprawni są naprawdę niezależnym, oddanym Bogu portalem, czy placówką PISu i Sakiewicza, który bardzo nieładnie się bawi, z Wielgusem na przykład.

Gdyby był Wielgus, nie byłoby dziś Tarasa pod krzyżem i karygodnego podziału Kościoła i milczenia księży, a Małkowski nie byłby zepchnięty w kąt.
To wy jesteście sektą Sakiewicza przeciwko katolickiej Polsce.
Niech Sakiewicz nie ustawia papieża, kogo ma na Arcybiskupa powoływać. Dość już zydowskich dyktatów w Kościele.

Odczepcie się od patrioty sosenkowskiego.
Spytajcie Sakiewicza o wizję Polski, bo otacza PIS murem przed narodowymi katolikami.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159595

Uważam, że imputowanie homoseksualizmu p. Sakiewiczowi i abp. Wielgusowi jest wysoce nie na miejscu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159598

Zwłaszcza, że Sakiewicz chyba jest żonaty.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159602

Moja droga Circ,

Można dyskutować o wszystkim, wymieniać się poglądami. liczyć, że adwersarz zmieni zdanie, ale pod jednym warunkiem: posługiwania się argumentami opartymi na faktach oraz logiką.

A ja tu widzę garść sloganów, które byłoby ciężko uzasadnić w normalnej rozmowie. To są hasła, w które, ewentualnie, można wierzyć. Nie mają żadnej wartości w trakcie dyskusji z osobnikiem "nienawróconym".

A, zauważ, można by to wszystko napisać inaczej.

"Odczepcie się" - to wyraz arogancji.
Generalizowanie (czym jest Portal i Niepoprawni w całości) świadczy o nieumiejętności przeprowadzenia sensownej analizy.
Tak nikogo do niczego nie przekonasz.
Za to wywołasz określone wrażenia - na Twój temat.
Czy aby na pewno pozytywne?

Vote up!
0
Vote down!
0
#159599

Twój komentarz jest nie na temat! Umiesz czytać ze zrozumieniem? Innymi słowy zwyczajnie trolujesz...

Fanaberie na temat Wielgusa, Sakiewicza czy PiS po prostu przemilczę. Szkoda prądu, jak mawia mój dobry znajomy.

-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#159612

Podzieliła nas wiara.
Sami dzielicie naród.

Dobrze, że oddziela się ziarno od plew.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159715

Podzieliła nas Twoja choroba, która zaczyna być niebezpieczna, gdyż pomawiasz Niepoprawnych. A co tam, nie będę udawał, nie tylko pomawiasz, ale łżesz jak bura suka! Czy to nie grzech siostro?

I jestem nurniflowenola, a nie nurni!
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#159845

;))
Pozdrawiam

Sigma

Vote up!
0
Vote down!
0
#159631

UWAGA!

Szanowni Forowicze ceńmy się. ŁŁ pokazał się na początku, a potem udał się do zajęć własnych pozostawiając circ i sosenkowskiego, jako harcowników. Nie chce rozmawiać, może, bo to jego zbójeckie prawo, więc nie czyńmy mu honorów i nie zajmujmy się nim.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159662

WSIowa hasbara  uaktywania się w miarę zbliżania sie wyborów..Twór Dukaczewskiego- PJN prowadzi jakies targi z PO..Bedziemy świadakami róznych  działalnosci nie tylko blogowej róznych "patriotów", "katolików" bolszewickiej prowinencji..Circ i sosenkowski to tylko jedni z wielu nieudolnych WSIowych propagandystów i nic wiecej..

Vote up!
0
Vote down!
0
#159710

ponad Kaczyńskiego, który powiedział, ze PIS nie jest spadkobiercą JPII, bo polityka jest grzeszna.
Po co więc ofiara Popiełuszki, walka o krzyż, modlitwy? To taka hucpa, tak? a jak przyjdzie co do czego, to "nie jesteśmy godni" Intronizacji i bycia spadkobiercami JPII. Kto ocenia, czy jesteśmy godni czy nie? Kaczyński, czy Chrystus, który wolał do Celakownej o Intronizację? Papież, który wołał by zstąpił Duch mówił, że jesteśmy godnym narodem. Czy Kaczyński uważa może jakiś inny naród za godniejszy i dlatego mamy wyrzec się wiary?

Wykorzystujecie podle krzyż do walki politycznej, a potem odcinacie się partyjnie od wiary.
Wstydu nie macie.

Rządźcie sobie komuszki, ale ja nie dam wam głosu.
Bo WIERZĘ.
Kosciól to wspólnota grzeszników, nie świętych, mimo tego wiara i wspólnota podnosi nas jako Naród.
I tego Kaczyński się wyrzekł.

Mam prawo walczyć o to, w co święcie wierzę i za co ginęli moi przodkowie, zołnierze AK.

Sakiewicz mi tego nie odbierze. Zróbcie sobie bożka z Kaczyńskiego, proszę bardzo.
Ja mam Jednego Boga, inaczej nie mogłabym się pokazać przy konfesjonale.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159714

Jesli WSIowi uciekaja sie do tak cynicznych i głupich chwytów, jakich uzywa "cirk" i spólka, jęsli ten bolszewicki pomiot mówi o "wstydzie", to znaczy że po multańskiej stronie panika! Wyglada na to, że agentura SBecko-WSIowa wenatrz PiS wystrzelała  wszystkie naboje na PJN, wczesniej na róznych Kaczmarków,  Mężydłów, Sikorskich i nie może zamieszac od wewnatrz.. Daltego też, szukaja szczęscia na takich forach jak niepoprawni i im podobne..Uderzaja w struny patriotyczno-katolickie licząc na niewiedze, zapomnienie..Własnie przed chwila miałem rozmowe z pewnych chazarobolszewikiem który dotychczas zachowywał się po chamsku , ale spokijnie...dowcipkował, ośmieszał, drwił, ale był pewny siebie i spokojny...Od jakiegos czasu zachowuje sie bardzo nerwowo, krzyczy, mówi głupoty, uzywa tak samo idiotycznych , nieprawdziwych argumentów jak cirk i jego kumple oddelegowani tu na niepoprawnych..

Vote up!
0
Vote down!
0
#159724

A teraz pod rozwage "niepoprawnych'...Prosze zauważyć, że bolszewia zmieniła taktykę...Dotychczas osmieszali katolicyzm...nasze mamy i babcie nazywali "moherowe berety", kpili i osmieszali w ten sposób chcąc odciagnąc młodziez od koscioła...I  trzeba przyznać że im sie to w dużej mierze udało! Lansowali miłość do UE, osmieszali polskośc nazywając go zasciankiem, ciemnogrodem..WSIowi przypuscili atak na polskie sumienia rozsiewajac miłość do Rosji i czerwonoarmijców..I nagle mamy zwrot przez rufe! Michnikowo-WSIowo mafia mówi o ptariotyzmie, o Polsce o KK!! Ze swoja propaganda wrecz wchodza w buty Jarosława Kaczyńskiego i PiS jednoczesnie chcąc Go z tych butów usunąć!  Mało, staja się radykalnymi katolikami i Polakami!! hehe, ot chazarobolszewicka obłuda!!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#159725

okazuje się, że Narodowy Katolik, który ma wątpliwości i choć nawet nie napisał WPROST, że nie będzie głosował na PiS, to krypto-bolszewik...

i co dalej ??? tacy jak natipak będą rozstrzeliwać ludzi pod kościołami ?!?

apeluje do Was niepoprawni - obudźcie się i dajcie liścia takim oszołomom - robią Wam obciach i straszą ludzi...

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159771

To coś - natipak1 ma poważne problemy z rzeczową dyskusją. A zatem najlepiej nie polemizować, bo po prostu nie ma z kim i z czym.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#159846

Witaj drogi forowiczu! Ale Cię Hasbara-Sosenkowski lubi, ale mu zalazłeś za skórę, że biedaczek stracił czucie i strzelił 'bronka' jak się patrzy; a oto cytat z jego pisaniny.

ale PRZEBŁYSK! - gratulacje

sosenkowski, 19 maj, 2011 - 11:26

okazuje się, że Narodowy Katolik, który ma wątpliwości i choć nawet nie napisał WPROST, że nie będzie głosował na PiS, to krypto-bolszewik...

i co dalej ??? tacy jak natipak będą rozstrzeliwać ludzi pod kościołami ?!?

apeluje do Was niepoprawni - obudźcie się i dajcie liścia takim oszołomom - robią Wam obciach i straszą ludzi...

Aleś się zdemaskował. Dla mnie, dla natipaka1 - dla takich, jak piszesz oszołomów - najlepszym miejscem do kary rózg, tak dobrze widzisz, to rynek w danym mieście, bo pomieści sporo gapiów.

Dla nas kościół to świętość i nie będziemy takich rzeczy robić ani pod kościołem, ani w kościele. Takie rzeczy robili w Polsce najeźdzcy różnej maści, a więc czerwoni i brunatni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159794

[quote=tadman]

UWAGA!

Szanowni Forowicze ceńmy się. ŁŁ pokazał się na początku, a potem udał się do zajęć własnych pozostawiając circ i sosenkowskiego, jako harcowników. Nie chce rozmawiać, może, bo to jego zbójeckie prawo, więc nie czyńmy mu honorów i nie zajmujmy się nim.

[/quote]

Słuszny postulat.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159726

Najświeższe cytaty z członkini rady programowej (nie linkuje, żeby grzechu nie było;-):
"Niepoprawnych finansuje PIS, byłam świadkiem, jak nieopatrznie admin wysłał do mnie meila, adresowanego do kogoś innego. To co to za niezależny portal? Blog Media też nie są niezależne, chyba widać. Za każdym przedsięwzięciem w necie stoją służby i ideologiczne gabinety, wszystkie lewackie." "Ja jedyna widziałam, ze Niepoprawni dostali od PISu pieniądze, bo przypadkiem trafiła do nie prywatna korespondencja."
Chyba ktoś nie wziął lekarstwa albo przeciwnie - jakieś przedawkowanie nastapiło ;-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#159808

Bo ja się zakrztusiłem kawą :D.

Rozumiem, ze to taka "wyrafinowana" "zemsta" za moje kpiny z Circ? :))

No nie wiem, może jeszcze ktoś inny podpadł z "adminów" :))

Jak można być "świadkiem" otrzymania maila do siebie to nie wiem :D.

signed

wysłannik pisowskiego szatana

Max

PS. Ktoś zapytał Circ kogo z "adminów" miała na myśli? :D
Pewnie po pijanemu się pomylił, jak z czarnej mszy już wyszedł...

PS.2 Cholera skąpy ten PiS, dalej nam za wolno strona hula, a pisałem już tyle MAILI do Jarka - musi być kasa na serwer, bez tego nic...

Vote up!
0
Vote down!
0
#159816

No nie, tego już za wiele. Proszę o to, byś "zgrzeszyła" i podała tego linka, bowiem to co przeczytałem powyżej (o tym świadkowaniu) wyprowadziło mnie z równowagi nieziemsko! Rozumiem, że pani circ jest pierdolnięta, ale nie pozwolę na to, by kłamiąc oczerniła Niepoprawnych.

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#159844

W sprawie formalnej - "pierdolnięta" to argument w dyskusji czy też komplement.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#159847

Nie czepiaj się mojego chamstwa, proszę. Z panią circ nie da się dyskutować, co udowodniła setki razy. Poza tym, z całym szacunkiem, niepotrzebnie się wtrącasz...

A ktoś, kto sobie wyciera buzię paradygmatem prawdy, a sam łże jak najęty, jest po prostu pierdolnięty. No, może być inne wytłumaczenie, ale w tym konkretnym wypadku uważam, że agenturalność odpada.

Poza tym kłamstwa pani circ - o tym, że Niepoprawni są finansowani przez PiS - są wyjątkowo ohydne. Stąd przekleństwo, którego normalnie bym nie użył...

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#159854

a skąd PiS bierze takich "wyrafinowanych inaczej" bojowników vide nurniflowenola???
___________________________
jam... z tego, co mnie boli

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________________
jam... z tego, co mnie boli

#159862

Nie mam nic wspólnego z PiS.

Nigdy nie głosowałem na tę partię (o czym wiele razy pisałem!)

Pani circ (z którą miałem do czynienia już wcześniej: z racji tego i jej bzdurnych oskarżeń zrodziło się przekleństwo) kłamie w bardzo haniebny sposób. Z oszczercami się nie dyskutuje. Bez względu na płeć...

Pozdrawiam serdecznie
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#159869

circ.nowyekran.pl/post/14817,histeria-glupoty-i-swiryzm-oraz-arogancja-wojna-scisle-tajne#comment_111921

"Rozumiem, że pani circ jest pierdolnięta, ale nie pozwolę na to, by kłamiąc oczerniła Niepoprawnych."

Teraz chyba staje się jasne, że to faktycznie problem ze zdrowiem.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#159848

czy to jest odpowiedź na nasze odcięcie się od inicjatywy drugiej opozycji na NE?

nppl wystąpi do NE o odpublikowanie oszczerstw lub o opublikowanie dowodów potwierdzających insynuacje circ.

na zbyt wiele sobie pozwalacie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#160994

[quote=signum][quote=tadman]

UWAGA!

Szanowni Forowicze ceńmy się. ŁŁ pokazał się na początku, a potem udał się do zajęć własnych pozostawiając circ i sosenkowskiego, jako harcowników. Nie chce rozmawiać, może, bo to jego zbójeckie prawo, więc nie czyńmy mu honorów i nie zajmujmy się nim.

[/quote] Słuszny postulat.[/quote]

 

Myślę, że wszyscy zapoznali się z bogatym materiałem, który zamieszczali rozmaici ludzie wirtualnego pióra i teraz już czas na zmianę. 

Wybory coraz bliżej, walka z pewnością będzie się zaostrzać, dlatego warto patrzeć na wyczyny i zabiegi złagodzenia nadszarpniętego wizerunku platformy obywatelskiej, na sztuczne zabiegi typu przejście 100 osób z PO do partii joaśki od kluzików (Łódź), na idiotyczne stwierdzenia takiego misia kamińskiego, który dopiero po odejściu z PiS mógł zacząć mówić prawdę (Czyli, że co? Wcześniej cały czas kłamał?), na próby osłabienia nawet SLD poprzez nowomowę kwaśniewskiego, że napieralski nie może zostać premierem.

Zablokowanie naszych portów przez gaz rurę, zabiegi jewropy, by Polska nie mogła wydobywać gazu łupkowego, prywatyzacja szpitali, itd...

Dzieje się naprawdę dużo.

 

Dorzućmy do tego najbardziej potężne dwie drzazgi w oku Donalda, którymi są:

- namiot Solidarni2010

- Kibice jasno precyzujący swoje niezadowolenie

 

 

Myślę, że Tadman ma rację.

Blogerzy do piór, do klawiatur, do pracy w terenie.

Jest co robić, oj jest!

 

 

Pozdrawiam!

 

Dodam jeszcze przybliżanie się daty publikacji raportów dot. katastrofy smoleńskiej.

Jeden to raport "rządowy" mający na celu oczyszczenie i maksymalne wybielenie ludzi rządzącej ekipy donalda (niczego innego się nie spodziewam) i drugi raport Komisji działającej pod przewodnictwem Pana Posła Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza wskazujący na WINNYCH doprowadzenia do katastrofy, obnażający system działania Donalda Tuska.

Bez prawdy o Smoleńsku nie będzie nigdy wolnej Polski, powinniśmy być tego świadomi.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#159826

Odpowiedź pana Piotra Bączka na kłamstwa ŁŁ.
Polecam:

http://niezalezna.pl/10761-kombinacja-operacyjna-%E2%80%9Elazacy-lazarz%E2%80%9D

Vote up!
0
Vote down!
0
#159802

Chodzi o główny, najbardziej promowany tekst nE

Niby- analiza, zawierająca np. takie kwiatki:

"Część PiSu, ta chcąca wygrania wyborów,  bardziej liczyłaby na inicjatywę NE osłabiającą PO a nie PiS, która dać im może koalicjanta. Nie traktuje jej jednak poważnie. Maciarewicz jest wściekły za spoliczkowanie jego pupilka przez NE, a do tego pojawia sie wojsko. A zasada jest taka, że cywile mącą w wojsku a wojsko cywilom. Propozycję jego wykorzystania przyniósł Jarosławowi obrotowy Rysio, jednak Jarosław zbyt boi się zdrady i nie ufa wojskowym. Chętnie jednak by widział jakis nowy projekt polityczny z udziałem wojska, nadzorowany przez jakiegos generała lub polityka z kręgu Stasiaka i Lecha Kaczyńskiego. Tu też mógłby przydać sie NE. Sytuacja jest jednak płynna i się zmienia. Na razie plan jest taki, że władzy w 2011 nie bierzemy. A pisze to dlatego, bo uważam to za piramidalny błąd i namawiam obywateli by sami weszli w pustą przestrzeń."

Poza tym akcja dzielenia, konfliktowania, wybielania i przypisywania sobie zasług.

Uwaga, wchodzisz na własna odpowiedzialność!

madziarsekator.nowyekran.pl/post/14815,walki-frakcyjne

Vote up!
0
Vote down!
0
#159809

Napisze dosadnie: widziałem ten tekst na NE.
Chciejstwo i pieprzenie kotka za pomocą młotka.
I wszechobecna megalomania.

A komentarz p. Bączka warto przeczytać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159810

Szkoda p. Bączka, że tak go gnębią teraz, bo mądry i przyzwoity człowiek.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159814

Mylisz chronologię zdarzeń. Tekst tego typka Madziara był zamieszczony 19.05.2011 01:05, a Bączka czwartek, 19/05/2011 około 8 rano.
Tekst na NE budzi wiele wątpliwości i jak dojdę kto i po co to napisał opiszę w notce na niepoprawnych.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#159849

Nowy, bardzo inteligentny bloger wyskoczył na nE; ostro legendowany

Te chyba wypociny to odpowiedź na artykuł polemiczny zahaczanego przez ŁŁ p. Bączka.

 

oto cytat z autoreklamy

Madziar Sekator - Płynie we mnie kropla węgierskiej krwi. Działam u źródeł i jestem doskonale poinformowany

Pisze o Sakiewiczu, Gapolu, Klubach Gazety Polskiej, Macierewiczu, Ewie Stankiewicz, Kaczyńskim, Pisie, walkach między nimi i karkażu oraz ŁŁ. Kto robi standing ovation 'bardzo świeżemu' blogerowi, a stare wygi i to nie mogli wytrzymać choć chwileczkę.

Miejsca:

1. ŁŁ

2. Fiatowiec

4. carcajou

W tym samym wątku Hasbara-Sosenkowski naskarżył na niepopków

a to dopiero intrygi
i tylko dlatego ja oraz circ zostaliśmy uznani za agentów - śmierdzących sowieckimi walonkami harcownikami Łazarza ?!?

ma ktoś pomysł jak wbić bolca w tyłek PiS żeby się w końcu łaskawie zajęli Całą Polską zamiast głównie sprawami swoich biur poselskich ???

sosenkowski 19.05.2011 12:19:21

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#159819

...dziewczynki z porem :)
Vote up!
0
Vote down!
0
#159812

Bo tez fajna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159815

"Coraz więcej przebierańców

Coraz trudniej o oryginał!"

www.youtube.com/watch

Vote up!
0
Vote down!
0
#159820

byłem dwa razy na NE - pierwszy i ostatni :
Madziar Sekator -
Płynie we mnie kropla węgierskiej krwi. Działam u źródeł i jestem doskonale poinformowany
.....

 to jest uzasadnienie kompetencji "MISZCZA" klawiatury. Przeczytałem cały wątek.... Jest to konglomerat :starych, nowych WSI i kompletnych nawiedzęńców.
Tylko co tam robią nasi z NP ??

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#159829

To tak jak z gazetami, kupuję np. GP w kiosku w którym sprzedają GW i co ?, mam go zbojkotować.
Jeżeli będzie taka potrzeba to tak zrobię.
To, że część osób publikuje w kilku miejscach to ich decyzja, tak jak i moja.
A Odejścia i Powrotu z Wielką Pompą pozostawmy gwiazdom.

Tak naprawdę to oprócz NP i jak sądzę Blogmedii, Niezaleznej, Blogpressu i kilku jeszcze portali wszystko śmierdzi. A i wśród nas mogą być chłopcy radarowcy. Nie są to jednak circ i sosenkowski. Po prostu mają inne poglądy, inaczej skrajne niż my.

Niestety świat zwariował, a "Kosmici" zacierają ręce.

Pozdrawiam Cię Serdecznie

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#159856

nie przypominam sobie. Dobrze, że jest tysiąc wersji i nigdy ich nie zabraknie na takie okazje :)

Vote up!
0
Vote down!
0
#159825

To Ty "wylałaś" czerwoną farbę na *natipak 1* ??
Daj spokój.... wracaj na NP .Z kim Ty się zadajesz - Mniszko sumienia ,błądzących. :-))
Pozdrawiam
M.K.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159850

....wiam i dlatego napisałem : Izusiu !!!
Niech pisze gdzie chce. Ważne co ??
Jest taki Basista z Krakowa / my Friend, mieszkajacy w Norwegii/... bardzo znany i znakomity, jak Dziewczyna fajnie śpiewała lub mądrze mówiła, to stanowczo stwierdzał : kurczę , chyba pocałuję ją w PĄK >
pozdrawiam....
i coś mi mówiło,że zareagujesz - no bo to Artyska ASP .... czy tak ??
Marek z wiochy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159861

Ogólnie wiadomo kim jest circ.
A farbę kto inny wylał jak sądzę, a w zasadzie sam natipak1 sobie winien. Po co tyle chamstwa i pomówień w komentarzach.

"Ważne co" - słuszna uwaga.

Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#159870

Nie lubię partyjnego fanatyzmu.
Prawda nie jest partyjna.
Polska tonie w gównie kłótni i pomówień.
Gdyby naród przyjął jedną prawdę za swoją, partie nie byłyby potrzebne. I dlatego się nas dzieli.
Korzystają na tym nasi wrogowie.

Bywajcie z Bogiem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#159941

prawda tonie w PostUbeckim kłamstwie i jej agenturze która przybiera rózne maski w zalezności od sytuacji..Raz zakłada maske narodowa, drugi ortodoksyjnego katolika, nastepnym znowu Jewropejczyka, kolejnym znowu rusofila..Pamietamy róznych Tejkowskich, Byczkowskich, Lepperów, Gietychów czy Chrzanowskich, Niesiołowskich lub Marków Jurków..Np.taki Niesiołowski...kim on juz nie był! Krótko mówiąc, niepoprawni to bardzo niewygodne forum dla POstbolszewii i ich WSiowych POmagierów i niestety bedziemy świadkami coraz większej aktywności róznych cirków, i jemu/ jej POdobnych!!

Po owocach ich poznacie!

Vote up!
0
Vote down!
0
#159995

To w takim razie, aby się "natipakujeden" uwiarygodnić, powinno, moim zdaniem zacząć się pisać pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. ;) No chyba, że ktoś z nas tutaj jest Bolesławem Prusem, ale chyba nie, no chyba, że już dzisiaj jesteśmy pod oficjalnym obcym zaborem, który stał się faktem po tym, gdy śp. Lech Kaczyński złożył swój podpis pod Traktatem Lizbońskim. ;))) Moja "post ubecka" robota tutaj jest tylko po to organizowana przez innych uboli oraz ludzi honoru takich jak, Kiszczak i innych tylko po to, żeby takich wielkich patriotów jak pan uwięzić i postawić przed plutonem egzekucyjnym albo w najlepszym razie wysłać ich na katorgę na 25 lat do Stanów Zjednoczonych albo do innej Kanady. :)))

Jedyną drogą dla Polski jest PiS i jego żydowskie agentury w Polsce, pamiętacie, że ci żydzi, którzy są w PiS-e, to prawdziwi polscy patrioci, a wszyscy inni to ubecy, postkomuniści i agentura żydokomunistyczna. A zresztą o tym, kto tutaj jest żydowskim agentem, to MY decydujemy, my organ założycielski w PiS-e. ;)) I nic do tego sosenkowskiemu albo innemu agentowi Pawłowi Tonderskiemu, który na niepoprawnych pisuje jako Paweł T, bez kropki...

Pan natipak1 będzie decydował o tym, kto tutaj jest tym agentem sowieckim, a kto nim nie jest, pan w nowym propolskim rządzie ma zamiar zostać nowym Hermannem Göringiem?

Vote up!
0
Vote down!
0
#160000

Pawieł, tiebia niemnożko pajebałos! Uwiarygodnić?! komu? tobie? a może Putinowi?

Ty wiesz że tu nie chodzi o zydów jako takich, tylko o sowieckich zydów których nam przysłał Stalin w 1945 często w mundurach NKWD!  Ty dobrze wiesz że dzisiejszy sojuśz satnowiący PO to sojusz dzieci stalinowców z wermahtowacami, ukraińskimi riezunami czyli tego wszystkiego co w 1939 walczyło przecwi Polsce! Wrszcie ty dobrze wiesz że dzisiejsza rzeczywistośc to powolny rozbiór Polski czyniony rekami agentury niemieckiej, rosyjskiej i Michnikowszczyzny! Więc nie pieprz o traktacie Lizbońskim, bo dopiero dzis widać co by sie stało z Polską gdybysmy nie należeli do NATO i UE!  W obecnej sytuacji szwaby i kacapy musza czynić rózne wygibasy przy POmocy swojej agentury i pożytecznych idiotów których niestety w Polsce nie brakuje! Ty Pawieł nie nerwujsia, ciebie nie posadzam o idiotyzm..Tys jest typowy czekistowski POtomek tak samo jak rezydent ul-Komoruski..Paszoł won!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#160021

wiecie, pół roku tu nie zaglądałem, wracam - i wygląda to mniej więcej tak, jakby w szpitalu psychiatrycznym eksplodował trotyl w szambie

ŁŁ - od delfina przez leminga do funkcjonariusza!

normalnie boki zrywać!

Vote up!
0
Vote down!
0
#169329