Miejsce wyjęte spod prawa?

Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Wczoraj rano - złożenie kwiatów przez polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wieczorem - msza w katedrze, przemarsz ponad tysiąca ludzi i modlitwa na Krakowskim Przedmieściu. A w nocy - kolejny "radosny happening" młodzieży, tak urzekającej nasze dziennikarskie elity.

Na stronie prowadzonej przez dziennikarza "Naszego Dziennika", Stanisława Krajskiego, umieszczane są na bieżąco telefoniczne i mailowe relacje obrońców krzyża z Krakowskiego Przedmieścia. Dziś, z samego rana mogliśmy przeczytać tam relację pani Mirki:

Do 7.00 siedzieli nam na plecach, wchodzili fizycznie na nas, pijani, naćpani, obrzucali na wulgaryzmami, wyli, naśmiewali się z nas. Jeden z agresorów wchodził na Weronikę, dotykał ją, przysuwał swoja twarz do niej, szarpał ją i popychał. Interweniował bez skutku ks. Jerzy Garda, którego też zaczęli szarpać, popychać i wyzywać Wreszcie Ksiądz zaczął kropić ich święconą wodą. Tylko się śmieli. Wielokrotnie prosiłam policjantów o interwencję odmawiali. Wreszcie jeden z nich przyszedł i zaczął dyskutować z agresorami. Jeden z nich, najbardziej agresywny, powiedział, ze on się tu modli. Ukląkł i udawał, że się modli. Był pijany, więc się chwiał. Policjant powiedział, że wszystko jest w porządku i poszedł. Tamten zaczął od nowa to samo. Poszłam znowu do policjanta. Powiedział, że nic nie może zrobić. Zadzwoniłam na Komendę Stołeczna i opisałam sytuację. Powiedzieli, że ktoś przyjedzie, ale nie przysłano nikogo, tylko przyszedł ten sam policjant, do którego zadzwonili i zaczął wołać, że poszukuje Mirki Zielińskiej (przedstawiłam się oficerowi Komendy Stołecznej). Znalazł zatem mnie i tłumaczył mi, że wszystko jest zgodne z prawem. (...) Na miejsce tego agresora pojawili się inni, którzy, dalej na oczach policji nas zaczepiali, popychali, szarpali, wyzywali. Szarpali i popychali ks. Jerzego Gardę. Wyzywali go. Cały czas filmowali. W pewnym momencie zaczęli włączać się w modlitwy i przekręcali słowa lub niektóre zastępowali je słowami najbardziej wulgarnymi na „ka” i na „ha”. (Krajski: należy chyba jednak pokazać dokładniej jak ich modlitwy wyglądały: „Zdrowaś Mario, k… twoja mać, łaskiś pełna ch… ci w d…. itd.). Nie było chwili spokoju. Weronika cały czas prowadziła modlitwy. Nasi Panowie wciąż próbowali zatrzymywać i odsuwać tych agresorów, ale było ich dużo (kilkadziesiąt osób) i byli świetnie zorganizowani. Policja nie interweniowała w dalszym ciągu uznając, że wszystko jest zgodne z prawem.

Jak pięknie okazują swą troskę "Prawdziwi Polacy" pani Janowskiej z "Przekroju". Policja i straż miejska znają swoje miejsce i skromnie nie przeszkadzają, gdy aktyw młodzieżowy wprowadza nowy porządek. Główną aktywnością służb miejskich stała się dbałość o specyficznie rozumiany porządek. O wywożeniu na wysypisko śmieci wszelkich pamiątek opowiadał już w
rozmowie, jaką przeprowadziłem dla Niepoprawnych i Rebelii Mariusz Bulski. Dziś rano BOR wydał polecenie wrzucenia do śmieciarki wieńca, złożonego wczoraj przez KP PiS. Pracownicy firmy sprzątającej przekazali go, po apelach, czuwającym na Krakowskim Przedmieściu.

Wczorajsza msza i przemarsz zgromadziły więcej osób, niż to samo wydarzenie w zeszłym miesiącu. Podczas spotkania przed pałacem namiestnikowskim przeciwnicy krzyża przemykali się małymi grupkami, czasem włączali na cały regulator radio, najbardziej uaktywnili się podczas przemówienia Jarosława Kaczyńskiego. Było ich jednak niewielu. Jak pokazały jednak relacje z dzisiejszej nocy, proporcje odwracają się, gdy ludzie rozchodzą się do domów. Rejon Krakowskiego Przedmieścia wydaje się zaś być wyjęty spod prawa. Jeśli policja zdecyduje się na interwencję, to czasem wystarczy powiedzieć policjantowi na ucho jakieś magiczne zaklęcie, by od niej odstąpił. W przypadkach bardziej ewidentnych sprawa utrącana jest na wyższych szczeblach. Facet, grożący granatem nie groził, a tylko "pytał", facet, który ukradł aparat dziennikarce "żartował", kolejne akty przemocy zapewne też dadzą się jakoś ładnie nazwać w nowomowie polskiego bezprawia.

Przepraszam, rozpędziłem się, prawo jest i działa.

Przyszła do nas siostra zakonna. Podeszła chodnikiem od drugiej strony barierek (ludzie stoją i modlą się pomiędzy Kordegardą a barierkami; barierki stoją kilkanaście centymetrów od krawężnika jezdni, tak, że pomiędzy barierkami a jezdnia jest wąziutki pas chodnika – dop. S.K. ). Siostra podeszła z tej strony, bo chciała stanąć twarzą do ludzi i zaintonować jedną pieśń religijną. Gdy tylko zaczęła śpiewać podbiegli do niej Strażnicy Miejscy zaczęli ją popychać i szarpać, krzyczeć na nią. Potem brutalnie złapali ją za ręce i odciągnęli kilkanaście metrów. Tam wepchnęli ją na chodnik i odeszli.

Czyli, gdy trzeba, potrafią być odważni. Od razu można poczuć się bezpieczniej.

W obronie krzyża

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ale czy w Warszawie naprawdę nie ma ludzi, którzy przyszliby tam wieczorem w liczbie kilkuset? Nie ma takich, którzy na akt agresji odpowiedzą aktem agresji?

Tak się tylko pytam, nie wiem jaka sytuacja w Warszawie...

Ps. Pozdrawiam cię rudy gnojku z pentagramem na koszulce. Co prawda nie masz nic do powiedzenia ciulu, ale jakimś dziwnym trafem masz czas łazić tam codziennie i obrażać ludzi. Może dlatego, że ktoś ci załatwił państwową posadkę w pobliskim urzędzie? A masz tylko maturkę...

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85466

Oczywiście PS nie był do Ciebie :-)

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85469

Kochani Warszawianie, popatrzcie w twarze przodków:

Czyż Warszawa nie powinna dać prowincji przykładu? Czyż prowincja nie pójdzie za Warszawą? Jeżeli tylko Warszawa się ruszy, to i ludzi z prowincji pójdą Jej na pomoc! I skończy się narzekanie na "stolycę".

I tutaj nie idzie o obronę czy nie obronę samego Krzyża. Chodzi o to, żeby dać odpór chamstwu tych szczurków, które zachęcone wyszły ze swoich nor, melin itd. Trzeba dać mu odpór teraz, bo menelstwa nie brakuje. A menelstwo ma to do siebie, że kiedy dostanie po głowie, na powrót chowa się do melin. Może na kilka lat? To zawsze jakaś nadzieja na zmianę.

Chcecie, żeby prowincja Was wyręczała Warszawianie? To Wy powinniście dać sygnał! Jak dawaliście od dwóch wieków! Chcecie iść za Prowincją czy też kroczyć na czele - warto się zastanowić.

No i na koniec. Nie jestem fanem Waszych klubów, ale nigdy nie myślałem, że kibice Legii czy Polonii, będą bez reakcji patrzeć jak się wrogowie Polski po Krakowskim bezczelnie i bezkarnie szwędają.

Pozdrawiam Was i przepraszam za ten naiwny apel. To tylko słowa. Może jednak warto się zastanowić.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85491

Mało ich uch i są potulni. Prawdziwi warszawiacy zostali zamordowani przez niemców i ruskich.Władze "polskie" nie widzą przestępstw.Oni są sobie rowni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85547

[quote=Błąd w systemie]ale czy w Warszawie naprawdę nie ma ludzi, którzy przyszliby tam wieczorem w liczbie kilkuset? Nie ma takich, którzy na akt agresji odpowiedzą aktem agresji?[/quote]
W zasadzie całe zebrane tam siły czekają właśnie na jakikolwiek przejaw czynnego oporu.
I nie mogą się doczekać już pięć miesięcy.
Ten pat funkcjonuje tylko dlatego, że sporo ludzi ma kamery i nie da się urządzić pewnej prowokacji, a Zubrzycki ma chwilowe kłopoty.

Kibice też niech się tam lepiej nie pojawiają. Generalnie każdy, kto ma słabe bezpieczniki powinien się trzymać od Pałacu jak najdalej. Ja tam nie chciałbym być iskrą, która uruchomi eksplozję.

Psy i miejskie kundle są już tak wkurwione stała gotowością na miejscu, że jak centrala da sygnał do akcji (kilka par oczu jest non stop wlepionych w telewizory monitoringu) to nie będzie zmiłuj - kobieta, senior, dzieciak, wszyscy dostaną manto i zarzuty, a z krzyża zostaną drzazgi.

Obecny model biernego oporu jest idealny. To właśnie tą metodą zawsze wygrywa Dawid z Goliatem.

Szacunek ludziom, którzy mają w sobie tyle siły by to tam znosić.
Nie każdy potrafi.
Jedni rodzą się żołnierzami inni męczennikami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#85533

Panie DEE nikt nie pisze, żeby ktoś tam szedł z doskoku, ale właśnie tak jak Falanga przed wojną miała pieniądze na to, żeby wykupić w razie czego swoich żołnierzy z policji albo z sądu, żeby mieli swoich prawników i żeby mieli poparcie wśród społeczeństwa polskiego dla ich poczynań. Wie pan ile przed wojną w Polsce było mediów w rękach endecji? Ile było katolickich wydawnictw oraz ile wychodziło dzienników czysto polskich oraz katolickich w Polsce, a ile teraz jest takich publikowanych?

A kto pisze, żeby rzucać się z motyką na Słońce, a co pan myśli, że wszyscy w Straży Miejskiej oraz w Policji to szubrawcy i zdrajcy i poplecznicy PO i żydokomuny?

Tam też pracują porządni ludzie, o takich jak my poglądach, mający na sercu dobro Polski.

Kibice z Kielc wybierają się po meczu ligowym z Polonią Warszawa już dzisiaj wesprzeć duchowo obrońców Krzyża, uważa Pan, że to zła inicjatywa z ich strony? To znaczy, że kibice polskich klubów piłkarskich mają zawsze przynależeć do tej zdziczałej grupy Polaków, do której przypisały ich polskojęzyczne media, bezmyślnej i nie mającej swoich poglądów lub sympatii politycznych? W zasadzie wszyscy kibice w Polsce walczą otwarcie z ITI, mimo ich głupich podziałów (moim zdaniem) między sympatykami poszczególnych klubów w Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85537

[quote=Paweł T]Panie DEE nikt nie pisze, żeby ktoś tam szedł z doskoku, ale właśnie tak jak Falanga przed wojną miała pieniądze na to, żeby wykupić w razie czego swoich żołnierzy z policji albo z sądu, żeby mieli swoich prawników i żeby mieli poparcie wśród społeczeństwa polskiego dla ich poczynań. Wie pan ile przed wojną w Polsce było mediów w rękach endecji? Ile było katolickich wydawnictw oraz ile wychodziło dzienników czysto polskich oraz katolickich w Polsce, a ile teraz jest takich publikowanych?[/quote]Teraz istotne znaczenie ma to kto i ile czwartej władzy ma dziś.
O tym jak to było drzewiej to sobie możemy porozmawiać przy innej okazji, nijak to nie wpłynie na wydarzenia na Krakowskim Przedmieściu tej czy kolejnej nocy.

[quote=Paweł T]A kto pisze, żeby rzucać się z motyką na Słońce, a co pan myśli, że wszyscy w Straży Miejskiej oraz w Policji to szubrawcy i zdrajcy i poplecznicy PO i żydokomuny?
Tam też pracują porządni ludzie, o takich jak my poglądach, mający na sercu dobro Polski.[/quote]Których praca polega na wykonywaniu rozkazów, marzeniu o dotrwaniu do emerytury i zatrudnieniu się w agencji w celu dorobienia do tejże.
Ja bym za bardzo nie liczył na porządnych ludzi w mundurach.
W LWP czy MO też się tacy zdarzali, a jednak jak przyszło co do czego to machina działała bez zacięć.
Namaszczenie ze strony władz świeckich (pRezydent) i kościelnych (Pier*onek) już mają.

[quote=Paweł T]Kibice z Kielc wybierają się po meczu ligowym z Polonią Warszawa już dzisiaj wesprzeć duchowo obrońców Krzyża, uważa Pan, że to zła inicjatywa z ich strony? To znaczy, że kibice polskich klubów piłkarskich mają zawsze przynależeć do tej zdziczałej grupy Polaków, do której przypisały ich polskojęzyczne media, bezmyślnej i nie mającej swoich poglądów lub sympatii politycznych? W zasadzie wszyscy kibice w Polsce walczą otwarcie z ITI, mimo ich głupich podziałów (moim zdaniem) między sympatykami poszczególnych klubów w Polsce.[/quote]Wie Pan, oczyma duszy to ja sobie mogę pofolgować i wyobrazić jak ta dzicz dostaje solidny wpierdol od kogokolwiek. Puszkę "zimnego lecha" widziałbym w niejednym dupsku, a zapitą swołocz zapłakaną i krwawiącą w długiej kolejce na SORze. Nie ma takiego prawa człowieka, którego nie byłoby warto złamać temu czy owemu uczestnikowi "impry pod krzyżem".
Tyle, że nie szkicujemy sobie tu ku pokrzepieniu serc scenariusza na Życzenie Śmierci 6 czy Psy Wojny 2, a rozmawiamy o tym czy bijatyka w słusznej sprawie jest wyjściem lepszym niż bierny opór i wykończenie nim indolentnej władzy, co jak sądzę jest możliwe.

Nie śmiałbym nikomu odbierać prawa do pojawienia się pod Pałacem ale podtrzymuję swoje zdanie - ludzie o nieopanowanym temperamencie mogą przynieść sprawie szkodę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#85542

Nie zamierzałem prowokować. Zbyt dużego skrótu użyłem - na agresje słowną odpowiedzieć agresją słowną....

Tym uczestnikom "impry" przydałby się porządny łomot, ALE wystarczyłoby, moim zdaniem, żeby spotkali tam MW lub kibiców, powiedzmy przez tydzień codziennie, i może być spokój...

Aha - załatwić łomot tym ludziom można wcale nie pod Krzyżem. Też gdzieś mieszkają i muszą wracać do swoich nor.

Ma Pan pewnie rację - nie każdy urodził się męczennikiem, tylko że nie każdy lubi bezczynnie patrzeć na męczeństwo. Byłem tam w miarę swoich możliwości - nie jestem Warszawianinem. Nawet rozmawiałem z tymi przygłupami z "impry". Ale tego nie pokażą w telewizji. Miernie przygłupy wypadły, jak to przygłupy.
Pozdrawiam.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85596

OK, nie chciałem sugerować Panu, że nawołuje do prowokacji.
Chyba ja użyłem zbytniego skrótu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#85629

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=41&t=463

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#85651

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=41&t=463

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#85650

... (kolejność obojętna) odbierali telefoniczne relacje od swych mądrych, młodych, z dużych miast i przede wszystkim pełnych inwencji "tfurczej" i oddania partii miłości "ambasadorów". Obowiązkowo rozparci w wygodnych fotelach, z "drynkiem" w ręcach tocząc intensywnie ślinę rechotali pochotliwie słuchając relacji z "heppeningu".... Głowę dam za taki scenariusz. A przez ten czas pierwsza blama przeglądała zawartość szafy w co by tu się ubrać na pielgrzymkę do Smoleńska - w mundurek harcerski żeby było w duchu, czy w stringi i muchę, żeby było trendy...
Boże, Ty patrzysz na ten syf peowski i... masz rację - nie grzmij. Już niedługo cierpliwość się wyczerpie i Naród powie BASTA! I WON! Niekoniecznie wygrywając wybory!

contessa

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#85470

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85493

To co stalo sie10 kwietnia, bylo zamachem stanu przejeciem wladzy w Polsce przez obce sily, jezeli ktos zna choc troche historie polski pamieta o tworze zwanym judeopolonia, to wlasnie stalo sie faktem ta nacja ktora od wiekow wbija noz w polskie polecy ostatecznie zdradzila nas i wykorzystujac obce mocarstwa odebrala nam ojczyzne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85500

W artykule napisane jest ze mlodziezowka ma kamery (aby zlapac "agresywnych katoli" aby pozniej osmieszac w mediach *jesli to konieczne* lub jako dowod aby wytoczyc proces), Moze obroncy Krzyza takze powinni miec kilka kamer (kilka, na wypadek "kradziezy/zniszczenia")i nagrywac (ukradkiem) ta POlska inteligentna mlodziez aby miec dowody co naprawde tam sie dzieje. Mozna takie "dowody" opublikowac takze w zagranicznych mediach.

*Always remember,others may hate you but those who hate you don't win unless you hate them. And then you destroy yourself. (Richard M. Nixon)*

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

*Always remember,others may hate you but those who hate you don't win unless you hate them. And then you destroy yourself. (Richard M. Nixon)*

#85494

Nagrac z ukrycia pare takich sytuacji kiedy leminigi sa agresywne,bija,szarpia(mozna ich nawet podpuscic)a policja odmawia interwencji a potem dac to do gazet("obciachowych")oraz zagranicznym stacjom informacyjnym(BBC,CNN)-komentarz "W Polsce zupelnie jak za komuny aktywisci wladzy bija ludzi,policja nie reaguje".Sa jeszcze stacje ktore by to puscily-mysle ze rzad Tuska by sie wrecz zesral.Mozna powiedziec oczywiscie ze trzeba prac wlasne brudy w domu itp ale sadze iz na to jest juz zwyczajnie za pozno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85496

Dokładnie, tak powinno się zrobić.

Swoją drogą, gdzie są kibice, gdzie są takie organizacje jak NOP, ON-R, Falanga czy Wszechpolacy ???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#85497

To samo pytanie chciałem zadać. Kibice Legii i Polonii widocznie wolą prać sobie nawzajem mordy na ustawkach a naszą Ojczyznę w tym czasie mordują, a na Krakowskim Przedmieściu koło pomnika kardynała Wyszyńskiego króluje morderca i kat Polaków Władimir Lenin.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85501

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

To naprawdę straszne! Ten portret jest po prostu MAKABRYCZNY! Z tej okazji powinien tam stać portret Piłsudskiego albo jakiś Kossak (najlepiej ten "ossowski"), albo choćby zdjęcie pięknej szarży ułańskiej...

Choć z drugiej strony, może dobrze, że tak jasno widać nasz wybór: krzyż  - portret Lenina, białe i czarne, a raczej czerwone; dobro i zło.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sympatyczka p.p. Kaczyńskich

#85600

ale widać, że oni mówią o obronie Polskich Tradycji, kiedy jest to im wygodne politycznie. Kiedy zaś "grozi" to wspomożeniem "kaczystów" to już ciężki grzech.

Eh... pracował nad tym Wielomski, Engelgard, teraz pracuje także Giertych...i ten blondynek, który przegrał w Warszawie z krasnalem.

Nie dziwne, że Bartyzel wysmażył nieodpowiedzialny list, który potem podchwyciła GW... Wielka radość, nie? W końcu konserwatyzm.pl chwalił się, że ich w GW cytują... a Wielomski zdjęciami z Jaruzelem.

Co do Falangi - ostatnio zaskoczyła nawet swoich "mentorów" próbując podjąć współpracę z maoistami...

Prawica?

Wielki błąd - kiedy podważają fundamenty cywilizacji łacińskiej organizacje do niej odwołujące się najgłośniej odwracają się od Krzyża.

A może się mylę? Może gdzieś tam byli, z jakimś małym mieczykiem zamiast sztandarów? Nie widziałem.

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85503

Zwymiotować można, jak się czasem zajrzy na strony narodowców, monarchistów czy neooenerowców. Że już nie wspomnę o Świąszczycach, Zadrugach itp., ale tu jednak Regalica trzyma fason.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#85507

Przed wojną Falanga na pewno, by nie pozwoliła nikomu w Polsce bezkarnie bezcześcić Krzyża Świętego ani jego obrońców, dzisiaj Falanga broni i słucha się widocznie byłych endokomunistów takich jak Engelgard i Wielomski i renegatów takich jak Jaruzelski...Zresztą wystarczy wejść na Prawice PN i poczytać ich zamieszczane tam przemyślenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85510

Wszyscy mówią o Palikocie, tymczasem Wielomski:

adam wielomski napisał(a):

Ja jednak uważam, że on zwariował, a Polskę i prawicę uwolni od tego faceta dopiero jego śmierć. Pytanie czy z prawicy i katolicyzmu jeszcze będzie co zbierać, czy będzie to paranoidalno-chiliastyczna sekta? Obawiam się, że lata się nie podniesiemy po tym charyzmatycznym paranoiku.

http://www.konserwatyzm.pl/publicystyka.php/Artykul/6519/

czyli tęskno misiowi z Siedlec do śmierci JK?

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85512

Na pewno mu bardziej tęskno do tzw. "biskupów" z Nikaragui (tych od sandinistów) aniżeli do Piusów czy abpa Lefebvre...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#85514

Wielomski już tak nienawidzi PiS-u, że zamiast punktować ich merytorycznie, co jest możliwe, czepia się wszystkiego. Moim zdaniem wynika to z tego, że swego czasu nie dostał się z listy PiS do parlamentu; a w tamtych czasach to był jeden z większych zwolenników "sPiSienia" UPR-u. Potem mu się nagle wszystko odmieniło.

Teraz to widać, że nawet dla niego krzyż przed Pałacem Namiestnikowskim jest PiS-owski... gdzież się podziała ta konserwatywna obrona wartości czy tak reklamowany przezeń polityczny pragmatyzm?

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#85713

To, co przedstawia Wielomski to sowietowdupstwo, nie żaden pragmatyzm. :D Nie zapominaj też, że Wielomski to jeden z osobistych loverboy'ów Jaruzela. ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#85723

tu już wiele razy wyszło szydło z worka, czym ten osobnik jest podszyty. Po prostu wierzy w jakiś ex oriente lux, którego nie ma. Jakoś część ludzi prawicy potrafiła wyleczyć się z rusofilii (np. Adam Danek). Wielomskiemu jeszcze to nie przeszło.

A ten wywiad z Jaruzelskim... to już moim zdaniem dno i wodorosty. Klasyczna hucpa. Do tego zastanawianie się, co byłoby gdyby... Równie dobre mogłyby okazać się rozważania, co stałoby się, jakby Józef Wissarionowicz pozostał w seminarium duchownym, czy Adolf Hitler zdecydowałby się na karierę artystyczną. A to gadanie o wartościach katolickich Spawacza... jak może o tym mówić człowiek, który pewnie nie raz po pijaku strzelał z tetetki do Matki Boskiej.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#85724

jak się zgadzamy co do Wielomskiego.

Tylko teraz pytanie - dlaczego MW przejmuje się jeszcze Giertychem, blondynkiem, czy engelgardowcami?

Mój stosunek do sprawy białoruskiej nie ma znaczenia, ale przypomniało mi się właśnie - MW chciała poprzeć Polaków ze Związku Borys i jaka na nią nagonka była na tych "konserwowych" portalach lepiej nie pisać. Natychmiast powstały jakieś artykuły o tym, że MW staje się przybudówką PiSu...
tak a propos - gdzie jest młodzieżówka PiSu? :-) Czy tam mamy tylko chłopców w garniakach i dziewczęta w garsonkach, którzy z chęcią popracują jako sekretarze u jakiegoś posła czy radnego, ale żeby stanąć naprzeciw lewactwu to już nie?
Też ciekawe.

Przepraszam za tą żółć, ale dziwię się po prostu, że ja, niezwiązany z nikim organizacyjnie mam czas ruszyć 4 litery, a ci którzy się gdzieś zapisali jakoś nie...

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85736

Nie jestem narodowcem ani onr-owcem, ale obrona cywilizacji Zachodniej przez nacjonalistów przedwojennych bardzo się chwali. Narodowcy również mieli jedyną sensowną strategię i taktykę w trakcie II WŚ i okupacji: Nim Hitler runie, śmierć komunie !; mieli rację postrzegając komunistów jako większe od Niemców zagrożenie dla Polski.

A co do endekomuny - sprawa ma swój początek w zdradzie Piaseckiego, nieco później mamy Jędrzeja i Macieja Giertychów... Engel(s)gard i Wielomski to jedynie popłuczynki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#85513

Pisałem na niepoprawnych na ten temat, niestety moje wpisy na ten temat zostały w zasadzie bez odzewu ze strony niepoprawnych, także nie poruszam tego problemu zbyt często, aby nie bić piany bez potrzeby, ale serce się ściska i łzy same wylatują z oczu.

To samo myślę co i Pan Jaszczurze w tym temacie.

Ale na frasunek najlepszy jest dobry trunek, na zdrowie! Serca w górę, Alleluja i do przodu!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85517

trafia w dziesiątkę...

I tak jak doszliśmy do wniosku pod jednym z tekstów, że jest w Polsce NISZA dla kabaretów antyrządowych.

Tak i tu dochodzimy do wniosku, że "ruch narodowy" należy budować od nowa... ALBO przejmować młodzież od tych gburów engelgardowsko-wielomszczańskich i giertychowskich.

Żeby z pochodniami na Warszawę wychodzili PiSowcy a nie narodowcy.

Koniec świata...

Gdzie żeśmy zabrnęli...

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85519

Jak trzeba to maszerują i manifestują, widocznie nikt ich do tego teraz nie zmobilizował.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85538

więc młodzież przekąskowa bawi się dalej, aby sprawiać partii rządzącej permanentną przyjemność!
Wulgarność tego przyzwolenia na łajdackie zachowania przekroczył już wszelakie granice.
Nie mam żadnych wątpliwości, że z jednej strony chodzi i totalne zastraszenie i zniechęcenie tam modlących się, z drugiej o sprowokowanie osób broniących krzyża do jakiejś gwałtownej reakcji, a wtedy tak policjanci jak strażnicy od hgw będą mieli pretekst do zdecydowanej interwencji i usunięcia obrońców krzyża, a łżepismaki "świetny temat".
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#85499

na uslugach jewrejskiej mafi z robily dla niej robote na medal oglupily mlodych i nie tylko polakow ktorzy jak kainowe plemie gotowe jest zabic wspolbrata. Tak jak mowil Sp. General Stanislaw Skalski Zyd wydawal rozkazy a Polska swolocz katowala i zabijala swoich braci, patriotow i bochaterow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85506

 

Nie boję się tego tak nazwać. Bo gdyby tam była obrażana gwiazda Davida – cały salon wyłby z oburzenia. Plucie na Krzyż, na Matkę Boską stało się postępowe i jest istotnym elementem władzy bezideowej Platformy. Dlatego bandy POlszewi, nie różniące się od bolszewików – są nietykalne, co byłoby nie do pomyślenia w przypadku obrażania gwiazdy Dawida.

Ten popierany przez Platformę "postęp",  prowadzi wprost do podważenia fundamentów naszej państwowości, opartej nie tylko o chrzest Polski, lecz i wiarę w Boga, co pozwoliło nam przetrwać, jako Polakom. Oni chcą nas wtopić w bezideową Europę, dlatego zaatakowali Krzyż, przy pomocy pomiotu ich 20-letniej władzy.

Musimy zacząć walczyć, a nie tylko bronić się !  W imię Boga, Honoru i Ojczyzny, a więc wszystkiego, co POlszewia chce nam odebrać przy pomocy Ochotniczych Rezerw Platformy Obywatelskiej, przypominających bandy ORMO za komuny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85534

nawet za komuny nie odważyliby się tańcować pod krzyżem!
a dzisiaj!
pzdr
* termin nie zabarwienia etnicznego, jeno określa antypolskie, polakożercze zachowania

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#85566

To miejsce jest non stop nagrywane przez policje i straz miejska i wiadomo, ze nic z tego nie ujrzy swiatła dziennego. Ale zastanawiam sie, czy po naszej stronie jestesmy na tyle zorganizowani i czy mamy mozliwosc rowniez nagrywac to bydlece zachowanie i puszczac w telewizji trwam. Jesli zacznie sie to rozchodzic to nie beda mogli juz udawac ze wszystko jest w porzadku. Rozumiem sens protestu biernego ale pewne kroki mozna podejmować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kiedyś musi przyjść czas na prawość

#85536

Która próbuje rządzić Ojczyzną. Holota? PO.Wymiotować chce się.Pali kot to głupek ktory powinien znależć się w zakładzie psychiatrycznym.Im szybciej ty m większa szansa na uratowanie normalnej kochajacej Polski.Jest wpółwinny tragedii?Nie tylko on.Oni są na najwyższych stanowiskach w Polsce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85543

ZGŁASZAĆ PRZESTĘPSTWA.

O podstawach prawnych zawiadomień pisałam tutaj:

http://niepoprawni.pl/blog/417/przed-palacem-przestepstwa-przeciwko-wolnosci-sumienia-i-wyznania

Nie ma innego wyjścia. Trzeba zawiadamiać o rażących przestępstwach urzędniczych kadr kierowniczych w Policji i Straży Miejskiej. Funkcjonariusze publiczni mają obowiązek reagować na łamanie prawa, inaczej popełniają czyn zabroniony z Art. 231 kk.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#85579

Kazdy teraz ma telefony komorkowe z kamera,jest tu wielu madrych i napewno odwaznych ludzi,pujdzmy wiec jeszcze dzis na to miejsce zplugawione przez szmatlawcow i zrobmy film,ktory trzeba wyslac do stacji tv zagranicznych moze jakas tv bedzie zainteresowana i pokaze to na antenie.(kurcze ja mieszkam za granica)Bylam pod naszym krzyzem 10 sierpnia pocieszalam zapalilam znicz szkoda ze mnie teraz tam nie ma.MUSIMY SIE ZORGANIZOWAC.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85581

Wiesz co w tym jest najgorsze?Masz przed sobą wesz,ale nie możesz jej rozdeptać.Chociaż bez trudu by się to udało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85603

Sam nie byłem (dzieci i praca) ale wiem z pierwszej ręki że "młodzi i wykształceni" troszkę przycichli jak się dowiedzieli od ludzi (ok 2-4 tys.) że mogą dostać w ryja od "nieznanych sprawców". No cóż raz z ręki raz z kopa niech drży hołota. :)))
Sapere Aude

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sapere Aude

#85610

Nic nie da filmowanie pełowskich wesołków. Nic ze strony obrońców Krzyża nie będzie dowodem przestępstwa czy wykroczenia, bo na ich zachowanie jest przyzwolenie najważniejszych "naszych polskich" judekomuchów. I czym gorsze te popisy obliczone na poklask, bardziej obraźliwe i wulgarne, tym bardziej są pożądane. Taka teraz kultura nastała, z przyzwoleniem władz, oczywiście. Bo co tam robią służby? Stoją i patrzą, za nasze pieniądze mają teatrzyk kabaretowy. Jakby któryś z tych występujących przygłupów oberwał, to by się dopiero działo! Moment, wszystkie gadzinówki byłyby na miejscu i na żywo pokazywały krzywdę niewiniątek masakrowanych przez katoli.
Jedynym wyjściem jest spokój i brak reakcji na zaczepki /ja bym nie wytrzymała bez "na odlew" rąsią, prawą/, a i niezbędny różaniec, którym pokonamy całe zło. Ci najlepsi tam po Krzyżem, a my u siebie, walczmy różańcem. Jak powiedział p.Cejrowski-mądry człowiek, walczmy seriami z różańca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85646

http://niepoprawni.pl/forum/viewtopic.php?f=41&t=463

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wystarczy, by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje

#85648

zapomniałeś jeszcze o oddawaniu uryny w miejscu publicznym, co przynajmniej w teorii jest karane mandatem.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#85715

przeczytałem właśnie na stronie W obronie krzyża:

Mężczyzną, który 12 września o godz. 15.00 usiłował przeszkadzać w modlitwie pod Krzyżem, zagłuszał ją i wykrzykiwał, że Obrońcy Krzyża to ludzie wynajęci, którzy biorą po 50 zł za dzień i chodzą wciąż podpici, który oskarżył uspokajającego go Pawła, że jest pijany (krzyczał do ludzi: „zobaczcie jacy są obrońcy krzyża, on jest pijany”) i wezwał policję, twierdząc, że jest napastowany przez Obrońców Krzyża okazał się Sławomir Zakrzewski znany jako działacz narodowy związany z Ruchem Narodowym (można obejrzeć filmy z nim na youtube).
Na zdjęciu Paweł (po lewej) próbuje przekonać Sławomira Zakrzewskiego (po prawej), by przestał przeszkadzać w modlitwach.

http://wobroniekrzyza.wordpress.com/2010/09/12/prowokator-zidentyfikowany/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#85792

że jednocześnie zachęcał do Marszu Chrystusa Króla :-)

podobno kiedyś przyszli też ludzie Leszka Bubla... co ciekawe w Krakowie manifestowali przeciw Kaczyńskiemu na Wawelu, pod kurią...

ALE

to nawet nie jest "prawdziwy" ruch narodowy, tylko folklor :-)

pozdrawiam

Uczciwy człowiek po to żyje, aby mieć wrogów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

#85797

To szokujące, ale też dobitnie pokazuje jak po mistrzowsku podzielono kiedyś naszą prawicę pomimo tego że wszyscy mają wspólny cel. I ile pracy przed nią by choć w minimalnym stopniu dać Polsce szansę.

W. red

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

W. red

#85798