Tusk sPOżytkowuje teorię i praktykę bolszewickiej zbiorowej hipnozy!Terror psychiczny paraliżuje zdolność do samodzielnej oceny!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Od kilku lat jesteśmy świadkami czegoś, co można by w ogólności nazwać zbiorową hipnozą prowadzącą do psychicznego paraliżu obywatelskich zachowań niektórych Polaków!
Kłamstwo stało się żywiołem, energią POruszającą maszynerię zniewalania.
Tusk i PO przy pomocy usłużnych łżemediów i zdegenerowanych łżecyngli zastosowali wobec Polaków odautorską swoistą odmianę terroru psychicznego, bazując z jednej strony na doświadczeniach propagandystów bolszewickich i nazistowskich, z drugiej zaś na najnowszych metodach pr!
Tusk i jego ekipa wiedzą, że Polacy w swej masie pojmują to co nas otacza w sposób ogólny, daleki od konkretu.
Zresztą w biedzie, kłopotach i zabieganiach przez 45 lat pozbawieni życia w kraju demokratycznym są zwyczajnie tak zagubieni jak podatni na manipulację, szczególne tą instytucjonalną, ze strony aparatu państwa.
Stąd wtłaczane im od kilku lat kłamstwo stało się niemal czymś tak naturalnym jak wyjście do pracy, na spacer, posiłek!
Nieważne jest to, czy to kłamstwo jest mniej lub bardziej ordynarne.
Kłamstwo w POstaci słodkich obietnic-Irlandia II!
Kłamstwo co do wzrostu gospodarczego, plusowy pkb a w tle połowa Polaków na granicy egzystencji.
Olbrzymi deficyt! i najlepszy w świecie minister finansów!
Uległość wobec Rosji czy Białorusi!
Podawane systematycznie, codziennie, w różnych tonacji i odcieniach; drobne, niewinne, absurdalne czy wręcz drańskie, podawane metodycznie nasyca swym trującym jadem psychikę mało zorientowanych Polaków!
Zatruwa także ich serca!
Kłamstwo!
Skoncentrowane kłamstwo to olbrzymia siła oddziaływania i zniewalania!
Tusk i PO przy POmocy propagandy kłamstwa mówią od kilku już lat mniej więcej tak.
Patrzcie ten PiS, Kaczyński, prezydent to ludzie, którzy chcą was wszystkich aresztować, pozamykać, wyizolować z Europy, skłócić z sąsiadami.
Chcą wam odebrać prawa!
Każdy z was jest podejrzany!
A my wam oferujemy wolność, radość życia, swobodę.
Żadnych podejrzeń!
Za POmocą takiej metody w sumie chamskiej i prostackiej, maltretując ufających im Polaków doprowadzają jakby do zbiorowej hipnozy!
Poprzez sprzyjające im media, usłużnych drańskich, kłamliwych dziennikarzy kierują do Polaków taką codzienną jakby broszurę, podręcznik-propagandową agitkę! w wielkim nakładzie.
Za sowieta, potem w za prl ludzi bombardowano codziennie z tzw kołchozników nachalną propagandową karmą!
To samo czyni Donald Tusk i jego ekipa.
Zdawałoby się, że normalny człowiek, normalny Polak nie da się nabrać na brednie w rodzaju, że PIS chce wszystkich zamknąc w jednym wielkim więzieniu!
Ze to co oni robią to aż strach!. że trzeba się ich bać, że trzeba ich jak najszybci8ej odsunąć od władzy!
Brednie!
Brzmi to wręcz humorystycznie!
Okazało się, że nie!
Skarbnica, dorobek propagandy bolszewickiej i goebelsa została twórczo wykorzystana w III RP!
To kłamstwo jest jak na razie bardzo sprzyjającą Tuskowi energią w ogłupianiu Polaków.
Wszystko ma swe granice!
Kłamstwo też!
Oczywiście uczciwi politycy, dziennikarze zaprzeczają, ukazują absurdalności, nielogiczności, obnażając kłamstwo!
Ale!
Otóz to!
Ale!
Ale słuchacze i oglądacze sprzężonych z tuskową instytucją kłamstwa mediów; łżegadziny z czerskiej, Janinki, Jacusie, toki, euwfemy, polsaty, tvn, zetki mawiają tak, " coś w tym musi być skoro tyle się o tym mówi"
Otóż to!
"Coś"!
I miliony kupują to "coś"!
A potem to "coś" wpływa, decyduje, że alchemicy kłamstwa wygrywają wybory!
Tak więc ekipa Tuska korzystając z teorii i praktyki bolszewików, nazistów wzbogacając ją współczesnymi metodami
pr stworzyła potężna pralnię mózgów!
Przy POmocy tejże pralni pierwej zakłóciła swoim sympatykom właściwe, pierwotne rozumienie wartości, słów i terminów elementarnych, podstawowych a potem sparaliżowała ich psychikę. pozbawiając zdolności do samodzielnej, autonomicznej oceny rzeczywistości!
Otóż Tusk POwoli buduje swoista wieżę Babel; pomieszanie pojęć, wartości, zakłócenie tak totalne, aby zagubieni w niej co prawda mieli zdolność mówienia do siebie, ale nie mogli się porozumieć co do wartości i zasad istotnych!
Tak więc Tusk i PO za pomocą kilkuletniej hipnozy kłamstwem
osiąga to co zaplanował, zbiorowy paraliż!
I oto chodzi PO!
Paraliż!
Przy pomocy metody skondensowanego kłamstwa PO z Tuskiem ukazują się Polakom jako jedyna ekipa, dla której nie ma, bo rzekomo nie może być alternatywy!
Skąd to znamy!?
Kto to już nam, Polakom mówił?!
pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie zwalajmy tylko winy na Tuska, jego sztab medialny. Winni sa obywatele, ze nie biora sprawy na powaznie, nie chodza na wybory i specjalnie sie polityka nie interesuja.

oni woleli by miec tylko swiety spokoj. czemus biedny, bos glupi. czemus glupi, bos biedny!

i poki spoleczenstwo nie pozna, ze to oni sa suwerenem i moga zdecydowac to nigdy nie bedzie dobrze. nastepna kwestia to brak kontroli, poprzez wybory. latwiej powiedziec, ze i tak jeden glos nic nie zmieni, anizeli sprobowac odniesc sie krytycznie do swojego glosu w poprzednich wyborach i wynagrodzic jednych, ukarac drugich.

nie trzeba wychodzic na ulice, walczyc. wystarczy myslec. sprawdzic co mialo byc a co jest. czy klamali czy nie, czy zawiedli.

ale lepiej powiedziec i tak nic nie zmienie, co tam moj glos etc. winni nie sa niemcy, rosjanie czy media. winni sa Polacy, ze nie umia korzystac z dobrodziejstw jakimi sa wolnosc i demokracja.

Jak najlepiej pokonac Polakow? Dac im prawo rzadzic Polska.

Jak ma byc dobrze, skoro tak wielu naszych rodakow, niemalze sie wstydzi ze sa Polakami? Jesli nie mamy szacunku do wlasnego kraju, nieoczekujmy ze ktos bedzie mial szacunek do nas.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#50666

 

"Jak ma byc dobrze, skoro tak wielu naszych rodakow, niemalze sie wstydzi ze sa Polakami? Jesli nie mamy szacunku do wlasnego kraju, nieoczekujmy ze ktos bedzie mial szacunek do nas."

Zainfekowana propagandą kiedyś sama tak myślałam, a nie uważam się za specjalnie głupią ot normalny przeciętny intelekt, ale na szczęście ktoś mnie wychwycił, mówię o PiS-ie i RM aktualności o 13.00 na początku. Wystarczyło trochę poczytać, posłuchać a mój światopogląd ugruntował się całkowicie, i to na różne tematy. Ale kilka razy już tu o tym pisałam. Wcześnie błądząca we mgle- jeden mówi tak, inny mówi tak, a najgorzej jak sto "autorytetów" mówi coś co ci kompletnie nie pasuje, szok, rozdarcie zdziwienie i poczucie niższości.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#50712

Dziękuję za kontynuację i propagowanie tego tematu. Bo oto zmierzamy wszyscy jak barany na rzeź. Rodzi się bowiem w Europie niebezpieczny precedens, że manipulacja psychologią społeczną umysłami, pozwala na kreowanie określonych postaw, zgodnych z kierunkiem globalistycznego tatalitaryzmu, który z jednostki ludzkiej tworzy masę konsumentów biedy. Bo to nie tylko Polacy ulegają ułudzie słuszności podejmowanych reżimowych decyzji przy pełnej aprobacie nieświadomego społeczeństwa. Należy te groźne i niebezpieczne praktyki, piętnować i nagłaśniać wszędzie gdzie to możliwe, byśmy pewnego dnia nie obudzili się z ręką w nocniku!!!
Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#50688

Bezmyślna miazga, atrapy istot myślących, ćwierćinteligencka tłuszcza, 58 procent ankietowanego narodu. . Nafaszerowana kłamstwami i kłamstwa powtarzająca. Dzisiejsza elita społeczeństwa europejskiego kraju.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jerzy Zerbe

#50705

"Przy pomocy metody skondensowanego kłamstwa PO z Tuskiem ukazują się Polakom jako jedyna ekipa, dla której nie ma, bo rzekomo nie może być alternatywy!"...niestety to prawda...
Pozdro.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#50711

ale się porobiło. najpierw propaganda sukcesu, potem propaganda obiecanek- cacanek, propaganda łgarstw i kłamstw, a durny lud kupi i następne słupki poparcia popaprańców 100%.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#50743