Apel do Prezesa PiSu, apel do Nas Wszystkich!!!!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Apel!
 

Apeluję do Jarosława Kaczyńskiego, jako prezesa najwiekszej partii opozycyjnej o zmianę stanowiska w przedmiocie formy ratyfikacji Traktatu Reformującego UE. Umiarkowanie proeuropejskie stanowisko PiS'u nie uprawnia także tej partii do lekceważenia głosu Narodu w tak ważnej kwestii. Zabranie głosu przez naród w takiej sprawie jest Naszym uprawnieniem wynikającym z przepisów stojących w polskim systemie prawa najwyżej. Aczkolwiek przeprowadzenie referendum jest fakultatywne i uzależnione od decyzji Sejmu, to w tej kwestii wydaje się, że obowiązkiem lojalnego przedstawiciela narodu w sejmie jest zrobienie wszystkiego by do realizacji naszych uprawnień wynikających z art. 90 Konstytucji doszło! Gdyby stało się inaczej, będzie to dla mnie, a także wielu innych sympatyków PiSu, dla których jedynie ta partia może realizować politykę najbiższą naszym ideałom, znak że trzeba się gruntownie zastanowić nad zaufaniem i delegacją naszej władzy dla ludzi tej partii.

Apeluję także do wszystkich Polaków, zatroskanych i czujących odpowiedzialnośc za losy naszego młodziutkiego Państwa, losy naszych dzieci, potomków, o zabieranie głosu w tej sprawie. O apelowanie do naszych przedstawicieli będących u władzy o stworzenie inicjatywy zmierzającej w kierunku rozpoczęcia szerokiej, publicznej debaty w tej sprawie oraz o zorganizowanie referendum ogólnokrajowego. Powinniśmy to uczynić w trosce o przyszłość a także z szacunku dla przeszłości. 

Proszę wszystkich o wysyłanie mejli, listów, faxów itp. do naszych bezpośrednich przedstawicieli w najwyższych organach państwowych!

Oto przydatne linki:

1. ]]>http://www.protestuj.pl/]]>
2.]]> http://x09.eu/splash/]]>
3. ]]>http://chlodnyzolw.salon24.pl/64789,index.html]]>
4. ]]>http://iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=806&Itemid=1]]> 
5. ]]>http://wilkowski.salon24.pl/64778,index.html]]>
Brak głosów