Mam jeszcze lepszy plan rządzenia.Chcę być premierem!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

Chcę zrobić wszystko, by ludzie mieli jeszcze lepiej. By było więcej stadionów i pływalni. Lepsze, szybsze autostrady. By każdy emeryt i rencista czuł się jeszcze bardziej godnie dzięki większym świadczeniom. Wogóle nie będzie ustaw - trzeba będzie zlikwidowac wszystkie złe przepisy - zostawic i poprawic takie, ktore są niezbędne - będe naprawdę dumny gdy w miesiącu nie wpłynie żaden projekt ustawy, a podrzemy kilka regałów monitora ustaw. Nie można krępowac ludzi przepisami, trzeba ułatwić życie ludziom. To przecież dzieki ich pracy mamy wzrost gospodarczy. Naprawdę Polacy na to zasługują!! Zbuduję bardziej nowoczesne oczyszczalnie ścieków. Oczywiście będzie trzeba cięzko pracować żeby naprawic to co narobili poprzednicy - nie będzie łatwo. Ale mam przecież najlepszych - lepszych od Tuska specjalistów. Moi specjalisci od gospodarki i przepisów podatkowych dzieki znajomosci prawa Leffera zlikwidują podatki prawie całkowicie. Zmniejszę drastycznie deficyt budżetowy i podniosę radykalnie (jeszcze bardziej niż Tusk) płace w budżetówce. To wszystko musi sie udać, gdyż każdy z moich ministrów będzie poddany testowi na miłość. Wytoczymy korupcji prawdziwą walkę. Pozbedziemy sie wszystkich patologii w życiu publicznym. Gospodarka będzie kwitła, wystarczy się nią zająć. Naprawimy nasze stosunki ze wszystkimi państwami na świecie. Dość braku profesjonalizmu w naszych służbach dyplomatycznych. Dyplomatołków zastąpili dyplomaci. Czas na superdyplomatów! 

Przecież zasługujemy na jeszcze lepszy kraj niz ten Tuska. Im sie udaje to dlaczego nam ma się nie udać. Wystarczy tylko iść do wyborów i zagłosowac na nas! Wszyscy, razem!! By żyło sie jeszcze lepiej niż po wygranej tych, za ktorych żyje się tylko lepiej. Polacy - uwierzcie w siebie - naprawdę możecie zmienic Polskę. 

p.s.


Będziemy się jeszcze bardziej usmiechać. Idąc za myślą Wałęsy będzie to wszystko jeszcze lepiej wyglądać. A nawet jak sie nic nie uda to będziemy mieli lepsze
 samopoczucie i przez jakiś czas nadzieję. :)

 

Brak głosów