GDZIE JEST PREMIER? - NA URLOPIE! ALE GDZIE?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Witam

Oj Nasz Premier to faktycznie "Leniwiec Pospolity".

Ledwo skończyły się Święta Bożego Narodzenia i Przywitanie Nowego Roku a Donald Tusk właśnie rozpoczął 5-dniowy urlop szlusując w tajemniczym miejscu z rodziną na nartach (wg. Centrum Informacyjnego Rządu).

Jak zauważają dziennikarze dla premiera polskiego rządu nie ma dobrego terminu na wyjazd na urlop. Oj nie ma! Bo zawsze jakoś zdarza mu się wyjeżdżać albo w możliwe do krytykowania miejsca, albo też w okresie, kiedy to Polska go najbardziej potrzebuje bądź dzieją się rzeczy ważne.

Wyjeżdżał już (co prawda niby służbowo) np. w maju 2008 r., do Peru i Chile, co wytykała mu drwiąco opozycja ("Myślę, że po powrocie z Machu Picchu aklimatyzacja w Polsce była dla premiera dosyć nieprzyjemna". - J.Wenderlich, a to tylko dość łagodna krytyka).

Nieprzychylnie się również wypowiadano na temat jego urlopu np. m.in. w Alpach a już lawina krytyki dotknęła Premiera, gdy "uciekł" na urlop podczas, gdy Polska zmagała się ze skutkami kryzysu gazowego Ukraina -Rosja....

No cóż... gdy coś się dzieje niedobrego Premier albo znika z mediów albo ucieka na urlop. A teraz same złe informacje: PO przegrała batalię o niedopuszczenie Kempy i Wassermana do Komisji Hazardowej a przecież to Premiera baaaardzoooo dotyczy, sondaże PO pikują w dół, Chłopcy około-spec-TW-owcy prawdopodobnie już podjęli decyzję o skreśleniu D. Tuska jako kandydata na Prezydenta. Teraz królują TW MUST i szczególnie wyciągnięty z buszu TW CAREX. I Komisja Hazardowa zaczęła przesłuchania... D. Tuskowi już się oberwało za "utajnianie spotkania z Kapicą" a to jeszcze nie koniec!

Nasz Premier postanowił więc się ewakuować i spoglądać na wydarzenia z daleka... w razie czego przecież może ewentualnie (w co wątpię) przedłużyć urlop na zawsze (pod warunkiem, że jest za granicą w kraju gdzie nie dokonuje się ekstradycji obywateli polskich do Ojczyzny)...

A może Ktoś z Was wie, gdzie Premier szlusuje na nartach?

Pozdrawiam

P.S. Rzuciła mi się w oczy taka oto informacja, ze Premier nie jedzie do Davos na szczyt ekonomiczny bo nie dostał zaproszenia. Za to Lech Kaczyński dostał i w Davos będzie. Na szczycie zarówno Premierzy jak Prezydenci będą reprezentowali swoje kraje np. politycy z Niemiec, Francji czy Turcji.
Ot zagwozdka, tym bardziej, że D. Tusk był w Davos rok temu. Czyżby i Wielki Świat już poznał się na "PUSTAKU" z Polski i może D. Tusk na nartach tez opłakuje to jawne zlekceważenie?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jak przystalo na geniusza dotknietego przez Boga szlusuje po zboczch Olimpu w boskich oparach marychy,

w sexi gatkach pomyslu Kryski i z flaga europejska powiewajaca u ramion jakby skrzydla jakowes.

Pozdrawiam Elzbieta7

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42911

 marychy to umie zjechać z małej górki.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42954

Leniwiec POsPOlity (Bradypus vulgaris) –Ssak człekokształtny zaliczany do szczerbaków, typowy przedstawiciel rodziny leniwcowatych.
Długość ciała tyPOwa od 160/Schetyna/ do 185/Sikorski/, waga ok.80-95 kg, duża głowa. Ogon szczątkowy, ok.0,3 cm. Prowadzi życie raczej pasożytnicze na nizinie środkowoeuropejskiej, ale lubi też przemieszczać do stref o wydłużonym czasie sjesty, widywano go nawet na spornych terenach granicznych Peru i Chile, a nawet i zaśnieżone stoki Alp Julijskich gdy ucieka od obowiązków.

Sierść składa się z krótkich i dłuższych ryżawych mocno przerzedzonych szczeciniastych włosów.
POtrafi przybierać różne kolory ciała w zależności od sytuacji.
Niektóre osobniki mają mocne kończyny dolne. Gdzieś tam POwinien mieć speculum przydatne przy wydzielaniu i prawdopodobnie mający znaczenie w czasie kopulacji.
Rosną mu też włosy w kierunku od brzucha do grzbietu, co niewątpliwie ma związek z leniwym "wiszącym" trybem życia.
Leniwiec ma 18 stale rosnących zębów: 10 w szczęce i 8 w żuchwie. Zęby mają budowę prymitywną, nie pozwalającą wyróżnić trzonowców i przedtrzonowców, siekacze i kły nie występują a mimo to POtrafi b. szybko zagryżć rywala, przeciwnika a szczególnie niczego nie spodziewających się swoich pobratymców.

Leniwiec POspolity trawi bardzo szybko nerwowo się rozglądając.
W celu defekacji nie odchodzi nawet na bok. Jest tak nieufny wobec członków grupy z którymi przebywa. Oddycha bardzo oszczędnie, gdyż jest cały czas w napięciu. w zagrożeniu zaledwie 6-8 razy na minutę, czyli rzadziej niż którykolwiek z pozostałych przedstawicieli szczerbaków Po ziemi porusza się z Pozoru niezdarnie jakby niedołężnie szeroko POkracznie stawiając stopy!
Ale gdy trzeba zaatakować przyspiesza zaskakując niczego nie sPOdziewających się osobników. Jest dobrym pływakiem, co ma niewątpliwie duże znaczenie gdy wyciąga na głęboką wodę swych rywali-samców, ale POtrafi też śmiertelnie zaatakowac i ...samice.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#42914

Witam
Dziękuję za świetną charakterystykę Leniwca...
Ubawiłem się...
krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#42942

Proponuję rozwinąć ten wpis i wrzucić jako osobny wpis na blogu. Wielka szkoda, gdyby ten oryginalny wpis się gdzieś zagubił. To co napisałeś to początek wspaniałej charakterystyki leniwca POsPOlitykusa (ze spermą na twarzy jakby to powiedział POlikot).
Pozdro.;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#42947

 ma szybko przerzedzającą się i rudą.Bardzo szybko będzie budził obrzydzenieU mnie już to się stało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42953

świetne................,dyszka........:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#42983