Rozczarowanie TV Republika

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Tak jak wielu z Was czekałem na niezależną telewizję informacyjną i taką miałem nadzieję związaną z TV Republika.
Początki były obiecujące. Ciekawe informacje , wywiady z ludźmi, których nie zobaczymy w reżimowych mediach.
I nagle ktoś przestawił wajchę. TV Republika stało się miejscem , gdzie swoje chore poglądy coraz częściej wypowiadają ludzie z komunistycznym rodowodem i komunistycznymi poglądami. Przecież nie oglądam TVP info i TVN 24 dlatego aby nie widzieć tych znienawidzonych twarzy i słuchać ich chorych poglądów.
No i jeszcze jedna sprawa , która mnie zbulwersowała. Za prawdę serwowaną w TV Republika za pomocą internetu trzeba będzie płacić.I to jak dla mnie niemałe pieniądze. Jesteś biedny to nie masz dostępu do prawdy. Prawda nie trafi za darmo pod strzechy za pomocą TV.
Myślę, że prawda ma tu drugorzędne znaczenie. Na pierwsze miejsce wysuwa się KASA.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.1 (3 głosy)

Komentarze

23 kwietnia br. bloger "Grzechg" napisał dość ciekawy artykuł pt. "Wykończyć TVN" (tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/5885/wykonczyc-tvn-0 ). Pod tym artykułem zamieścił swój komentarz bloger "Złotowianin", który między innymi napisał tak, cyt.: "(...) i jeszcze jedno, TV Republika wchodzi na cyfrowy Polsat. Teraz piję zimne piwko po upalnym dniu:) właśnie pod powyższą wiadomość:)".

Nie wytrzymałem nerwowo i napisałem swój komentarz zatytułowany: "I z czego się cieszysz Złotowianinie???", który tu przytaczam w całości:
"Odnoszę wrażenie, że byle g**no pijesz i byle g**no piszesz. Taki jesteś zadowolony, że TV Republika wchodzi na cyfrową platformę Polsat-u? Już sam fakt skorzystania z libertyńskiej i antypolskiej platformy cyfrowej Polsat-u powinien dać Ci wiele do myślenia. Tylko patrzeć, jak za kilka tygodni TV Republika zatraci swą niezależność, "niepoprawność polityczną" i będzie chodzić "na pasku" tak, jak sobie Polsat zażyczy. Jeśli tego nie widzisz i nie jesteś w stanie przewidzieć skutków, to przynajmniej nie ciesz się publicznie z tego faktu. Kiedy paręnaście dni temu przeczytałem na Niepoprawnych.pl, że rusza TV Republika, nie wypowiadałem się na ten temat, aby nie zakłócić cieszenia się niektórych tu piszących z tego faktu. Ale wiedziałem, że różowo tak nie będzie. No i proszę! Miałem rację. I cóż mi z tego, że miałem rację? Żadna satysfakcja. A Tobie Żłotowianinie, zamiast euforii, - proponuję zgłębianie mechanizmów związanych z opanowywaniem (przejmowaniem) mediów niezależnych tylko po to, aby... przestały być niezależne. Zapamiętaj sobie, że nie podpisuje się absolutnie żadnych paktów z diabłem".

No i proszę!... - czyżbym to "wykrakał"? Nie trzeba było mieć umysłu Scherlock'a Holmes'a, aby wydedukować, że taki będzie bieg wydarzeń w TV Republika. Nie przewidziałem tylko, że tak szybko TV Republika da się uwiązać na smycz.

Przypomina mi się, jakie losy przed paroma laty spotkały Radio Plus i TV Puls. Zanim przejął te stacje (z powodu zadłużenia) lewacko-libertyński koncern medialny, miały one charakter katolicki, niezależny, bez jakiejkolwiek tzw. poprawności politycznej. Teraz mają charakter laicki, antykatolicki i "poprawny politycznie".

I po co było wchodzić TV Republika na platformę cyfrową Polsat-u???
Mają, co chcieli. A może taki był zamiar właścicieli tej stacji od samego początku jej istnienia w sieci internetowej? Nigdy nie można porównywać TV Republika z TV Trwam, bowiem ta druga działa na zupełnie innych zasadach, dzięki którym do dziś zachowała swoją niezależność i katolkicki charakter. 

Pozdrawiam z 10, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354850

Już bodajże w listopadzie wyraziłem swoje zdanie o TV Republika nazywając ją Żydopubliką i wyliczając ilość dziennikarzy z żydowskim pochodzeniem szt. 6 plus jeden luteranin zaprzęgniętych do tego projektu.
Zapytałem dlaczego to Żydzi mają znów robić telewizję dla Polaków. Jednak nikt nie potrafił mi na to pytanie odpowiedzieć.
Odpowiedziałem sobie więc sam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
8
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354854

Rzeczywiście, wygląda to co najmniej podejrzanie. TV Republika nie oglądam regularnie. Włączam sporadycznie korzystając z Internetu, ale mam pecha. Za każdym razem trafiam na wywiad z jakimś lewakiem. Rzucam przekleństwo i wyłączam. Nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam, ale z wiekiem szybciej tracę cierpliwość. Nawet wywiady uliczne Sakiewicza i Ewy Stankiewicz są nieporadne, robione na siłę i bez finezji, powiedziałbym wręcz debilne. A ten procentowy udział "starszych i mądrzejszych" w redakcji jest więcej niż symptomatyczny. Chyba już czas na rewizję poglądów :))

Vote up!
7
Vote down!
-3
#354865

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Danz nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A mnie się zapala czerwona lampka, gdy czytam takie komentarze, jak powyższy. Telewizja republika jest tworzona w dużej części przez środowisko gazety polskiej i niezależnych dziennikarzy, jeśli potrzebujesz rewizję poglądów to przełącz sobie kanał na tefałen, tvp, albo polsat.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
3
Vote down!
-7

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#354961

Zdaje się, że niektórym nie wystarczają trąby Jerycha i potrzebują wyższego napięcia, żeby zajarzył im się Czerwony Alert.

Powiem to krótko i zwięźle.
Żydki z "Żydopubliki" przyszli do Żydka Solarza po żydowskie, a niektórym bezpieczniki się przepaliły i nic złego w tym nie widzą ?
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
6
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354980

małość widzę, małość i... głupotę też

pozdro

Vote up!
6
Vote down!
-3
#354982

Nie bądź w stosunku do siebie aż taka samokrytyczna.
pzd
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
4
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354984

tego gudłaja, od jego małżonki Ślązaczki. To prowadzi na manowce. Gudłaj, jest po prostu Krok!. Też pięknie i od razu wszystko jasne!. Rebe Krok, to rebe Krok....

Vote up!
3
Vote down!
-1
#355001

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kryska nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

,nie sie zapala tez czerwona lampka, kiedy czytam te brednie
o jakiejś walce, odbiciu Polski i rewizji poglądów
to może panowie do roboty, kasa na stół,walczcie i atwórZcie swoją telewizję

najlepiej krytykować,a to droga do ??????

Vote up!
3
Vote down!
-6
#354966

Z tą płatnością zrobili falstart i przez to stracili dostęp do wielu milionów Polaków. Są reklamy, są dobrowolne datki od widzów, a płatny dostęp to głupota marketingowa.

Vote up!
3
Vote down!
0

Blog przepis-kulinarny.pl

#1529445

ta fobia antyżydowska ?Czy to przypadkiem nie choroba ? Skoro Pan Polak, a TAMCI to żydostwo (swoją drogą skąd pan bierze te wstrząsające wiadomości ?)należy działać : otwierać telewizję, radio , prasę... No, mnie to, co pan pisze - przeraża ! W końcu Polaków jest w Polsce przytłaczająca większość, a więc do dzieła !

Vote up!
5
Vote down!
-3
#355122

Proszę wejść sobie na TV Judopublika.
Na stronie startowej mamy fotki i nazwiska jej wybitnych dziennikarzy i publicystów.
Jeżeli nie znasz tych zacnych postaci, to proszę po kolei wpisywać nazwiska choćby w google.
Zapewniam, że sporo o się o nich dowiesz.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
7
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355147

czyli co?
chciałbys drugie tv Trwam?

pzdrf

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354870

Uważam, że nie masz racji. Ja cieszę się, że rusza ta telewizja. Nie chodzi o to, moim zdaniem, żeby telewizja pretendująca do pokazywania prawdy pokazywała tylko poglądy prawej strony, ale by była to rzetelna polemika. Tu mają się ścierac poglądy, ale nikt nikogo nie może poniżać i przekrzykiwać. Siła prawdy jest taka, że jeżeli będzie prezentowana, to zwycięży. W mediach mainstreamowych prawdy się nie pokazuje albo się ją ośmiesza, wyśmiewa. Nie chodzi o to, żeby tę telewizję oglądali tylko przedstawiciele prawicy, ale żeby całe społeczeństwo miało dostęp do prawdy. Jeżeli chodzi o opłatę, to skąd, według Ciebie, ludzie tworzący ją mają wziąć pieniądze na jej funkcjonowanie.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#354853

Od kiety to żydo-lewactwo posługuje się prawdą w swej działalności, jak i w mediach? Czy zastanowiłeś się, co napisałeś? Przyjmij do wiadomości, że w stacjach radiowych, telewizyjnych i prasie o charakterze prawicowo-patriotycznym nie ma miejsca dla osób prezentujących swoje chore na antypolskość i antykatolickość poglądy! Nie można dawać im możliwości manipulowania społeczeństwem. A ludzie już od dawna skompromitowani, ci z komunistycznym rodowodem - powinni mieć dożywotni zakaz prezentowania swoich poglądów w każdych mediach. Czyżbyś nie pamiętał lub nie wiedział, do czego owi towarzysze doprowadzili przez około 45 lat powojennego komunizmu w Polsce? A potem przepoczwarzeni w prawicowych "zbawców narodu" po roku 1989 cały niemal naród zrobili w konia? Dość tego manipulowania społeczeństwem.
A Ty Broszek - popierający dostęp żydo-lewactwa do prawicowych mediów,... obyś się któregoś dnia nie obudził... z głową w nocniku. 

Napisałeś, cyt.: "(...) Jeżeli chodzi o opłatę, to skąd, według Ciebie, ludzie tworzący ją mają wziąć pieniądze na jej funkcjonowanie".
Jak to skąd? A skąd Radio Maryja i TV Trwam ma środki na utrzymanie tych stacji i na opłaty związane z satelitarnym (4 satelity + około 120 nadajników naziemnych) przekazem sygnału na cały niemal świat?
No,... ale TV Republika to nie RM i TV Trwam, a prezes Piotr Barełowski to nie dyrektor RM i TV Trwam o. dr T. Rydzyk.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
8
Vote down!
-1
#354858

wreszcie rozsadny głos

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#354880

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika spiritus_movens nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

To nie jest rozsądny głos, tylko zgodny z Twoim.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
2
Vote down!
-5

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355046

a Ty, Broszek, jesteś w błędzie!

Nie jesteśmy w stadium budowy Polski, ale walki o nią!  Można od biedy zrozumieć Sobalę, który zaprasza Rolickiego do studia VOD GP na rozmowę. Rolicki 14 grudnia trzasnął legitymacją... Ma swoje lewicowe ciągoty - lewicowe, a nie lewackie. Tłumaczy się ze swoich życiowych wyborów; jest wyraźnie w defensywie.

Ale Czerwona Panienka w Kapeluszu? Co ona robi w rzekomo prawicowej "Republice"?! I to sam na sam z prowadzącym, który musi pełnić honory gospodarza, żeby nie wyjść na Olejnik (albo jeszcze gorzej). Ba! Bełkoczacym coś od rzeczy "że on by też uważał taki teoretycznie piękny komunizm". Też uważasz, że "komunizm to wspaniały ustrój, tylko że ludzie do niego nie dorośli"?Najpierw trzeba odebrać Polskę z rąk lewactwa, a dopiero potem wysłuchiwać ich racji, czy to przed sądem, czy to w studio, gdy splamili się tylko głupotą.

Dostęp do "TVR" może kupię - jak mi wpadnie w ręce, bo szukać nie zamierzam. Ot tak, żeby zobaczyć, co dalej, dokąd to zmierza. Kupię na (niekoniecznie dobry) początek  - bo Stankiewicz, Gargas i Lichocka, bo Wildstein z jego "Doliną nicości". Bo Gmyz i Klijnstra wreszcie. Ale muszą się bardzo postarać, żebym kupił przedłużenie.

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

<p>ro</p>

#354958

Oczywiście - jasne - to jak słońce ! Ale wielu naszym jakaś fobia nie pozwala tego dojrzeć i wysnuwać właściwe wnioski. Jeżeli będzie to tv stricte prawicowe - to kto, poza tą grupą, będzie ogrlądać Republikę ? Jeszcze dobrze się nie rozwinęła, a krytykantów co niemiara. Co do KASY , wszak muszą za coś działać , na litość boską ! Tutaj też
pobierają opłaty, więc o co chodzi ?

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355123

To było do przewidzenia. Pisałem o tym w komentarzach już kilka miesięcy temu . Powstała nam nowa "judeotelewizja". Co zaś do opłaty i jej wysokości, to jak za wszystko co w Polsce jest " judeo", goje muszą słono płacić . Cóż w tym dziwnego ? .

Vote up!
8
Vote down!
-4

TYBERIUSZ

#354859

Bo prawda nie zna ceny :))

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354875

A szczytne ideały,gdzieś z boku,z musu lub konieczności,bo nie zależna od nas,ale za to zależna od płatnika.

Taka jest na tą chwile TV Republika.
Rolicki częściej występuje,niż prawicowi ludzie.
A tematów mają mnóstwo dzięki aferom,przekrętom rządowych POlszewików.

A ocena żydo ubecji co do Polski jest taka sama,więc nie widzę POwodow by zapraszać wrogów Polski.

A jeśli nie wiemy o co chodzi,to chodzi o kasę.

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-3
#354872

rozumiem,że chciałbys tylko samych swoich
tylko co to za tv
niezalezna to nie znaczy sami swoi

juz mamy samych swoich,polsaty,tvny i publiczna

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
-3
#354869

Brakuje Ci innych opcji ?. Przełącz na każdy dowolny kanał telewizyjny lub radiowy, a Twoje " barki" zostaną uzupełnione z nawiązką. 

Vote up!
5
Vote down!
-4

TYBERIUSZ

#354876

ta...
najlepiej zamknąć się w swoim kółeczku na wzór i podobieństwo WSI24

niezalezność nie na tym polega
a u Ciebie niezależność to sami swojacy

niezależność to idea i ideologia tv, którą propaguje a nie różnorodność rozmówców
a u Ciebie niezalezność to sami swoi
i o czym mają oni dyskutować i kogo przekonywać siebie do siebie?
nie bądżcie śmieszni, bo nie da sie juz czytac tych bredni
brednie wypisywał wczoraj Traube, na szczęście sam się zwsinął albo redakcja poszła po rozum do głowy

Vote up!
6
Vote down!
-3
#354878

 Ty opowiadasz o telewizji działającej w normalnym, demokratycznym kraju i nie bierzesz pod uwagę tego, że normalności w dzisiejszej, medialnej,  Polsce nie ma za grosz. Dziś w Polsce trwa wojna informacyjna, a typ telewizji o której Ty mówisz, w warunkach wojny nie przetrwa, a nawet śmiem twierdzić, że jest szkodliwy. W czasie wojny, zaciekle broniący się i dobijany  bagnetami, nie zaprasza wroga do okopów na miłe pogawędki o przyszłości . Co do wczorajszej notki Traube mogę powiedzieć tylko jedno : Poziom zbydlęcenia człowieka osiąga różne rozmiary, niestety wczoraj miałem do czynienia z czymś gigantycznie niewyobrażalnym .

Vote up!
6
Vote down!
-4

TYBERIUSZ

#354885

Chciałbym przypomnieć, że zasadą obowiązującą na Niepoprawnych jest nieodnoszenie się przymiotów, cech, konstytucji psychicznej i fizycznej OSÓB piszących; odnosimy się jedynie do TEKSTÓW. To jest różnica między komentem kryski a twoim.
Pozostaję z...
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
4
Vote down!
-4

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#354890

 Chciałbym żeby ta zasada obowiązywała wszystkich Niepoprawnych, bo moim zdaniem są osoby na portalu, których ta zasada nie obowiązuje, a obrona przed ich chamskimi atakami, kończy się często karą dla broniącego się . Niestety osobiście tego doświadczam. To co "wysmarował " ten osobnik we wczorajszej notce, pozostawiam do oceny wszystkim którzy zdążyli to przeczytać. Tą notką zostały złamane wszelkie zasady przyzwoitości.

Vote up!
6
Vote down!
-4

TYBERIUSZ

#354895

Traube poniósł karę. Czemu wracasz do sprawy ponownie i uzywaz epitetów, których używać nie powinieneś? Z wielu względów - by się nie rozwodzić o zasadach moralnych i etycznych, powiem tylko, że zabrania tego regulamin.
Czy teraz jasne?
Nie posłuchałeś moje prośby wczoraj u Traubego i skończyło się to represją, posłuchaj dzisiaj, dobrze?
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
5
Vote down!
-4

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#354917

 Ja sprawę zakończyłem, dlaczego usilnie do tego wracasz ???.

Vote up!
6
Vote down!
-3

TYBERIUSZ

#354921

Traube poniósł karę. Czemu wracasz do sprawy ponownie i uzywaz epitetów, których używać nie powinieneś?

 Do sprawy wróciłem bo zostałem przez Ciebie wywołany. Teraz wskaż mi gdzie w moim drugim wpisie, w którym poruszyłem ten temat użyłem epitetu. Bardzo proszę, wskaż.

Nie uważasz,że powracając do tej sprawy po raz kolejny pod tą notka używasz wobec mnie prowokacji  ?.

Vote up!
5
Vote down!
-4

TYBERIUSZ

#354922

dalej się kompromitować?
Epitetu użyłes tu: http://niepoprawni.pl/blog/457/rozczarowanie-tv-republika#comment-407451
jeżeli ktos w rozmowie ze mną udaje głupiego, ja zaczynam udawać, że nie widzę udawania i traktuję jak głupiego. Pociessz się: trwa to z reguły krótko.
Jeszcze raz proszę po dobroci: zakończ.
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
3
Vote down!
-4

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#354929

Nie powinienem odpowiadać, ale nie lubię gdy ktoś robi ze mnie głupiego. Link który podałeś dotyczy mojej pierwszej wypowiedzi w tej sprawie, po której już do mnie napisałeś. Możesz mi powiedzieć dlaczego ostrzegasz mnie po raz drugi, skoro w mojej drugiej wypowiedzi epitetu nie użyłem ??????.

Jeśli chcesz mnie posłać na urlop, to to zrób i nie kombinuj . Nie prowokuj i nie używaj brudnych metod . Każdy kto przeczyta naszą rozmowę dojdzie do tego samego wniosku co ja. Chcesz mnie na siłę sprowokować i ukarać ???.

A to cytat z twojego wpisu ktory i tobie powinien dać do myślenia :

jeżeli ktos w rozmowie ze mną udaje głupiego, ja zaczynam udawać, że nie widzę udawania i traktuję jak głupiego.

 

.

Vote up!
5
Vote down!
-2

TYBERIUSZ

#354935

As you wish.
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
5
Vote down!
-2

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#354942

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika spiritus_movens nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja zgłosiłem, warto aby zgłaszajacy wystawiali łeb. Może nawet uzasadniali zgłoszenie.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
2
Vote down!
-4

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355060

Stoisz po stronie republiki?
"..wystawiali łeb. Może nawet uzasadniali zgłoszenie." Zaiste...
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
2
Vote down!
-5

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#355102

Czy NP to portal zagadek, jak onet, w którym 75% tytułów to zagadka dla czytelnika? Bez domysłów = bez nieporozumień.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
5
Vote down!
-4

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355133

Może kwartalna kwarantanna poskutkuje właściwie i skutecznie na ten wirus "T"?

Być może wówczas po kwartalnej kuracji nie będzie u wezgłowia kota szukał kociego ogona, a przy tym wciąż go męczył i obracał ogonem?

A z drugiej strony @Smoku, czy nie za dużo wymagasz od 1 bitu RAM, który zdolny jest pamiętać tylko ostatni bit z ostatniego swojego komentarz?

Ten wirus już tak ma, że gdzie by się nie pojawił, to musi, bo inaczej by skonał, jakby kogoś nie kopnął, kogoś z nie obsikał, kogoś nie pomówić, na kogoś nie rzygnął lub choćby nie przypiął najbrudniejszą i już od dawien dawna dziurawej łatki.
I to jest jego norma - niczym wzorzec atomu.

Macie końskie zdrowie, a więc obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne winno Was w ogóle nie dotyczyć.

Pozdrawiam "szyderczo" choć z uśmiechem, bo pogoda w Gdańsku jest ho!ho! albo i Ho!Ho!Ho!Ho bardzo słoneczna.

Obibok na własny koszt

Vote up!
4
Vote down!
-2

Obibok na własny koszt

#354941

Pewnie zostałeś zgłoszony przez niejakiego Traube. :)

Vote up!
6
Vote down!
-2

markiza

#355144

 Osobiście mam zasadę nie zgłaszania żadnego wpisu i tego się trzymam. Kiedy byłem małym chłopcem konflikty na podwórku z rówieśnikami rozwiązywaliśmy stając twarzą w twarz. Byli też tacy którzy tchórzliwie próbowali załatwić takie sprawy rzucając "zza węgła" kamieniami w przeciwnika. Jak widać niektórym takie metody weszły w krew na całe życie. Pod fajnymi nickami nawet nie starają się tego ukryć. Brak męskich, honorowych zachować to  zmora naszego społeczeństwa. Często wybieramy takich ludzi do polityki co kończy się dla nas niestety tragicznie.

P.S .Mówiąc szczerze nie obchodzi mnie to kto mnie zgłasza i jest mi to zupełnie obojętne.

Pozdrawiam :).

Vote up!
6
Vote down!
-3

TYBERIUSZ

#355154

Wyjaśniam co następuje:

1. Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane, nie wszystkie skutkują sankcją.
2. Sankcje nie zawsze są podawane do wiadomości publicznej.
3. Zgłoszenie naruszenia nie jest warunkiem sine qua non, aby sankcje zostały wdrożone. Funkcją "oflagowania" jest zwrócenie uwagi odpowiedzialnych za dział naruszeń osób, tylko i wyłącznie.
4. Członkowie redakcji pracują na zasadzie wolontariatu w ramach swojego wolnego czasu. W związku z tym nikt nie śledzi na bieżąco wszystkich mozliwych komentarzy, przez 24 godziny na dobę.
5. Fakt, iż portal funkcjonuje jest efektem determinacji i poświęcenia konkretnych osób, od lat...
6. Każdy Użytkownik ma prawo zgłosić wpis i komentarz, anonimowośc zgłaszających jest intencjonalna i zamierzona. Oczywiście - Użytkownik może z niej zrezygnować.

pozdrawiam serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355189

 Moim zdanie wiedza na temat zarówno zgłaszającego, jak i treści uzasadnienia zgłoszenia, powinna być jawna dla wszystkich, a szczególnie dla autora zgłoszonego wpisu. Przyznam, że nie rozumiem tej tajności i uważam, że jawność w tym temacie ostudzi gorące głowy niektórych Niepoprawnych i zdecydowanie uspokoi zapędy do nieuczciwych działań .Tajność zgłoszeń przypomina mi znienawidzoną w lata komuny instytucję donosicielstwa .

 Z poważaniem....

Vote up!
5
Vote down!
-2

TYBERIUSZ

#355195

"Tajność zgłoszeń przypomina mi znienawidzoną w lata komuny instytucję donosicielstwa"

Rozpracowałeś nas. Tak to tu działa. I tak pozostanie...

Pozdrawiam
Hun (wraz z OOP)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355284

A nie można było sobie oszczędzić tego kpiącego tonu, a możeto i lepiej. Przynajmniej maski spadają.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355313

Komu?

Vote up!
4
Vote down!
-1
#355315

Twoj wpis jest jednym z najbardziej obrzydliwych jakie tu czytalam, a konkurencja jest spora.

Bez odbioru.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
4
Vote down!
-3

Lotna

 

#355317

Naprawdę chodzi Ci o ten ironiczny wpis o "rozpracowaniu"? Poważnie?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355325

ironii Huna, ale już nie chciałam dolewać oliwy do ognia :-))))
Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355329

Podaj adres albo współrzędne geograficzne do gps na priva.
Pojutrze nad ranem masz mnie bijącego czołem o paryski bruk, w podzięce...

A jak słońce wzejdzie, peowców na palik nawleczem... albo sth like that... ;)

Pozdrawiam,
Hun

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355341

wielowątkowe, ale przy tym najlotniejszym "niemoc wielka mnie ogarnęła"...
P.S. Są tacy, co na Ciebie dybią!

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355345

no i właśnie staram się utrzymać...

W Konwencji...Wielowątkowości par excellence... Co do Niemocy wielkiej - to miej zaufanie w Koledze Blagierze tł (celowo małą literą)... Umie On opisać chwilę walki godzinami zmagań... Czy jak to ujął ślepy wieszcz na "H"?..

Vote up!
3
Vote down!
-3
#355347

Dzieła tego ślepca Grekom rabowaliście, Trakowie? A może jakiś rapsod do niewoli trafił ;-)?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#355350

Rabowalim - co chcielim, grabilim, co było... Ot i cała Prehistoria... A tera Róbta Swoje, albowiem ja idę poznawać rozkosze łoża miętkiego... Salve Wam do jutra.............

Vote up!
2
Vote down!
-3
#355356

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tł (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Choć doceniam tę powłokę cywilizacji, to cienka ona. "Vale" byłoby bowiem pożegnaniem bardziej stosownym ;-). Cieszę się jednakowoż, że doceniacie już uroki miętkiego łoża, Hunie! I Wam dobrej nocy życzę ;-)!

Vote up!
1
Vote down!
-4
#355361

No widzisz Hunie wszelaki, żeby nie ta wredna, cenzorska administracja to by było wesoło, hulaj dusza Huna nie ma, Smok z domu myszy harcują, jedźmy na Maxa, nikt nie woła, tańcowała igła z widłami...
Ech....
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
2
Vote down!
-4

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#355349

po Bandzie można byłoby pojeździć...
:-)))

Vote up!
3
Vote down!
-3
#355355

pałke strzaskal na Twej głowie, gdyby nie Twych dziatek modlitwy..albo błagania, albo posty czy tez komentarze...whatever..
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
2
Vote down!
-2

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#355363

a propos bandy... :)
Trzymaj się :)
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
3
Vote down!
-2

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#355364

Blondynka ze mnie od urodzenia, ale nie żeby tak zaraz do szpiku...mózgu (jesli coś takiego w ogóle istnieje?:-))
Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2
#355366

Proszę, bez przesady... Chodziło mi jedynie o "demaskatorski" wpis Tyberiusza... Nie pierwszy zresztą...

Pozdrawiam,
Hun

PS. Jeszcze bardziej pozdrawiam Lotną. IMHO trzeba umieć tak odwrócić kota ogonem, ale to już nie mój problem...

Vote up!
3
Vote down!
-3
#355331

Nie wiem, czy właściwie mnie zrozumiałeś, bo pozdrawiasz mnie i Lotną w jednym zdaniu. Ale mam nadzieję, że jednak właściwie :-)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355340

A kiedyś był taki idiom... lotny dowcip...

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355339

... taki dowcip, który ze względu na swą... abstrakcyjność, - szybko ulatuje z głowy? :-)

Na przykład taki:
Leciał lotnik i zachorował na szkarlatynę.
Podchodzi do niego policjant i mówi:
- Panie, tu nie wolno pływać.
A on dalej... drzewo rąbał.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
3
Vote down!
-3
#355342

Nie, Satyrze. Nie miałem na myśli dowcipu ulotnego, lecz lotny. Bardzo lubię humor abstrakcyjny ;-).

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355344

nie prowokuj, proszę
pzdr

Vote up!
4
Vote down!
-1
#354899

Twoje stwierdzenie o bredniach, KTÓRE NAPISAŁ Traube jest akceptowalne, jak odnioszące się do tekstu.
Twierdzenie tyberiusza o Trubem jako czlowieku jest nie do zaakceptowania.
Czy teraz rozumiemy się?
Notka Traubego została odpublikowana przez Redakcję wraz z nielepszymi od niej komentarzami w ciągu paru minut. NB. występ toyaha i coryllusa na s24 był absolutnie skandaliczny.
----------------------------------------------
Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.

Vote up!
2
Vote down!
-5

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#354916

teraz tak

pozdrawiam
o notkach tych panów powiem- BAGNO!

Vote up!
3
Vote down!
-1
#354919

Smoku, proszę, czasami warto ugryźć się w język aby nie dopuścić do podwójnego standardu.

Właśnie przeczytałem komentarz kryski a w nim:

"małość widzę, małość i... głupotę też"

Za to nie dostrzegłem Twojej w tej sprawie reakcji, pętnującej odnoszenie się do cech charakteru, osobowości itp. innych osób a nie do tekstów.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355048

tak
a Ty chcesz podtrzymywać obecną chorą sytuacje

posłuchaj prawicowego foxa
tam nie ma samych swoich\
tam sie scierają poglądy

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-3
#354898

Masz rację, to chora sytuacja, ale też pewnie wiesz , że sama obecność zdrowego nie uleczy chorego, to raczej choremu grozi infekcja. TV Republika niestety tej infekcji uległa, a istnieje taka możliwość granicząca z pewnością że "infekcja"  była z góry zaplanowana.

Vote up!
7
Vote down!
-1

TYBERIUSZ

#354902

i Ty jestes za jej utrzymaniem dodajac tylko kolejną konserwatywną twierdzę, gdzie znowu swojacy bedą spijali sobie z dzióbków

a mnie to nie odpowiada

Vote up!
4
Vote down!
-1
#354904

 Nie, ja jestem za powstaniem autentycznie polskiej, prawicowej, opartej na wartościach chrześcijańskich telewizji .

Vote up!
6
Vote down!
-2

TYBERIUSZ

#354907

Popieram Pani poglądy w 100%. Nie możemy być takimi samymi kabotynami , jak przysłowiowe lemingi i bielmo na oczach, a na ustach pianę ! I stale to żydostwo ! Podobno, najzacieklejszymi wrogami są ci, co mają w żyłach tę krew i boją się odkrycia kart. Osobiście w to nie wierzę, ale może być w tym ziarnko prawdy, bo nie rozumiem tej zaciekłości. Michnik i kilku innych jego pobratymców - to wszak nie cała Polska. Jest też sporo innych mniejszości narodowych. Może oni też nam "ryją" tylko mniej widocznie ? Dajcie spokój, naprawdę, to nie ma żadnego sensu takie wzajemne podjudzanie sie.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355124

... te same "autorytety moralne", których już od dawna mamy "po kokardy" w mainstreamach.
Nawet gdybym pominął ich chore na antypolskość, antykatolickość i antymoralność poglądy, a wziął tylko pod uwagę ich kulturę osobistą i umiejętność merytorycznego uczestniczenia w dyskusji jakiegoś programu publicystycznego, to w mojej ocenie nie kwalifikują się do obecności w... żadnej telewizji.
Usiłują bowiem sprowadzić dyskusję na boczny tor, stosować argument siły (czyt. przekrzykiwanie, przerywanie wypowiedzi adwersarzom, obrzucanie ich epitetami, itp.), zamiast stosować siłę argumentu. No,... ale żeby stosować siłę argumentów, najpierw trzeba je mieć. A jeśli ich nie mają, to usiłują agresją zagłuszyć prawdę. Nie tego oczekują telewidzowie od prawicowej telewizji, która podobno takie miano przybrała.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#354881

Nie czuję się rozczarowany Żydopubliką, ponieważ niczego się po niej nie spodziewałem.
To znaczy spodziewałem się, że będzie tak jak jest.

Niech rozczarowani będą ci którym wydawało się, że telewizję ktoś zrobi za nich, że Dodo (Dod-odera) słońce roztopi za nich, że pikietę ktoś zrobi za nich, że strajk ktoś zrobi za nich, że wszystko ktoś zrobi za nich a oni tylko machać będą chorągiewkami i uprawić "mały sabotaż".
Teraz rozczarowani mogą smarkać sobie w rękaw..........albo pluć w brodę.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354879

... jeśli chodzi o wyręczanie się innymi. Robienie telewizji, dobrej, prawicowej telewizji wiąże się z wielkim wysiłkiem, zaangażowaniem przede wszystkim serca, a nie oglądaniem się na innych.

Zakończyłeś swój komentarz słowami: "Teraz rozczarowani mogą smarkać sobie w rękaw..........albo pluć w brodę".
Tak, to prawda. Bo nie podpisuje się paktu z diabłem.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354883

Napisałeś tekst pod którym ja się również podpiszę.Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354884

prof Rycho:

Prawda jest taka jak historia uczy, że przed lewactwem i komuchami musi być "żelazna ściana". Jeśli nie - to wszystkie patriotyczne i narodowe idee w czasie pochłonie. To jest zasada! Widać zatem, że ta "żelazna ściana" się rozpływa...
Sztaby zapewne pracują jak neutralizować, jak od środka rozsadzać. Wszelakie powiązania i ugody to tylko metoda, by właśnie takie cele osiągnąć!
Do tego błędy redakcyjne, nieudolne wywiady...A jest tylu ludzi o jednoznacznych poglądach, dokonaniach i życiorysach-co można zapraszać i co godzinę i słuchać i edukować! Pozdr

Vote up!
4
Vote down!
-3

prof Rycho

#354894

Jak chcę niezależnej telewizji,to oglądam TV Trwam.
TV Republika ma olbrzymią ilość materiału do wykorzystania,dzięki wszelakim aferom i przekrętom w Polsce przez rządzących POlszewików,i jakoś nie korzysta z tego,i nie ogłasza o tym społeczeństwu,a zaprasza ubeckie ryje,na mało istotne rzeczy.
Jak na razie tv Republika nie pokłada tego co bym chciał oglądać i słyszeć,na temat,zawłaszczania i niszczenia Polski,przez żydo ubecje.

Więcej się dowiaduje od ciebie i innych blogerów na NP,co dzieje się nie dobrego z naszą Ojczyzną,niż od TV Republika.

A ludzie już nauczeni na błędach,poparcie dla Wałęsy, dla Solidarności,gdzie nasz wykorzystano,i gdzie poszedł na marne nasz entuzjazm.
Więc podchodzą do tego sceptycznie,i pewną rezerwą.
Bo już przestali tak łatwo wierzyć,w te górnolotne hasła wydawane przez media.

pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354900

 Pełna zgoda. Nawijają nam makaron na na uszy, zamiast zająć się sprawami  dla Polski najważniejszymi. Przez lata narzekali na brak narzędzi, a gdy te narzędzia już mają, ze zdziwieniem drapią się nimi po plecach. 

Vote up!
5
Vote down!
-3

TYBERIUSZ

#354903

gość z drogi

oglądam telewizję Republika,oglądam i rzucam skromny grosz na telewizje TRWAM,

gdy zbierano listy poparcia dla Niej zawsze je podpisywałam......

a teraz chętnie dorzucę swój grosz na nową telewizję Republika...

kiedyś,dawno temu,gdy lano nas zimną wodą z armatek ,marzyliśmy o pluralizmie w mediach...wierzyłam ,że doczekam tego dnia,gdy marzenia się spełnią...

zobaczymy....

życzę wszystkiego jak najlepszego TYM,którym Polska leży na sercu :)

co do rozczarowań,

to rozczarowała mnie np "trójka"idąca w jednej parze z mieszadłem i tym nie moim pRezydentem na czele , różowej parady ,

 reasumując,

czytam To co chcę ,płacę za to za co chcę i tak było ...jest i będzie....

 i nawet czasy  rządów pod parasolem  Kwaśniewskiego i transformacji w światłach JupiterA SA

nie zmieniły tego...więc wracam ,by posłuchać nowej telewizji...

a świeczka za Kapitana pali się równym światełkiem...jakby rozumiała o co mi chodzi....

Drogi Kapitanie,Ty już wolny jesteś od rozterek,co warto,a czego nie....

 PS jedynka jest moja....

nie zmieniły tego...,

Vote up!
3
Vote down!
-4

gość z drogi

#354909

Wreszcie rozsądna wypowiedź! Tu aż się kotłuje od nienawiści i nierozsądnych krytyk.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355126

gość z drogi

i mocno zastanawia ...Cel tego ataku...

serdeczne pozdrowienia z drogi do Prawdziwie wolnej Polski...od nienawisci złej ,też

ukłony :)

Vote up!
4
Vote down!
-4

gość z drogi

#355208

.... Góść z Drogi i Iksińska.
- Proszę pozwólcie, w Wasze ręce kieruję moje rozterki -
sam nie wiem czy uprawnione ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ciężko to pisać, ale zauważam, że to co się dzieje na *Niepoprawnych*, nie jest przypadkowym zbiegiem okoliczności...myślę, że jest to zaplanowane z premedytacją.
Moja, osobista porażka, polega na tym, że biorą w tym udział, moje "blogosferskie sympatie" i osoby z którymi do tej pory nie miałem problemów w porozumieniu z ich poglądami na Polską Rzeczywistość.
serdecznie pozdrawiam
ps.
.... jak można, przeszkadzać w "wystartowaniu" TV, która jeszcze nie wystartowała ?
Proszę, poczekajmy na "owoce" !

Vote up!
3
Vote down!
-4
#355216

gość z drogi

poczekajmy na owoce...poczekajmy a na razie dajmy im wystartować,słucham ich od początku i jak na razie nie widzę,robali... :)

broniłam niegdyś i bronię telewizji TRWAM,ale  widzę również szansę na inna telewizje...prawicową,katolicką...

Siec jest pojemna...przestrzeń internetu też....:)

wiesz,ze nigdy nie przestanę Cię lubić,nawet jak będziesz nie miał racji z tymi robaczywi owocami :)

serdecznosci Niedzielne...:)

a wracając do owoców...to różnie to bywa...?)najsłodsze czereśnie bywają "robaczywe"

 tak samo jest z ludżmi ...nikt nie ma patentu na doskonałość...niestety...

jesteśmy tylko ludżmi...

jedni w czasach Solidarności...wydawałoby się,że najlepsi z nas,załamywali się i zdradzali ,

a INNI,często anonimowi.... umierali po cichu mordowani za Polskę...nic jest proste...nic

 pozdrowienia najserdeczniejsze serdeczny Druhu z drogi do Polski Wolnej

od wszelkiego zła....:)

pluralizm,to jeden z naszych starych solidarnościowych postulatów...tak pisałam kiedys broniąc Radia Maryja :)a mój mąż zawsze dodawał...i nie 'bendzie 'nam tu ruski' rzondził'

ważne tylko by się nie dać zwariować...:)

"Ojczyznę wolną pobłogosław Panie,"

własnie ten fragment przed chwila popłynął na falach internetu z TW Republika..

serdecznosci Marku :)

 

Vote up!
3
Vote down!
-4

gość z drogi

#355222

Przed chwilą dałem jedynkę autorowi tekstu. Nie mam w zwyczaju robić tego potajemnie, więc piszę dlaczego. Nie dlatego przecież, że mam coś do Autora - przeciwnie cenię jego teksty, a także uważam, że ma prawo do własnego zdania, także do wyrażenia rozczarowania. Uważam jednak, że to tekst szkodliwy. Mógłbym się z nim zgodzić i podyskutować o jednej, czy drugiej uwadze dotyczącej jakości TV Republika. Słusznie, należy dbać o jakość przekazu, którego do tej pory nie dane nam było oglądać w mediach ... bo nas w tych mediach nie było!
Tak się składa, że znam jednego z ważniejszych udziałowców TV Republika. Ani mi on brat, ani swat. Byłbym jednak łajdakiem, gdybym się nie odezwał i nie zareagował na to, co ten tekst wywołał. Znam go od kilku lat i - słowo honoru - nie znam uczciwszego człowieka i prawdziwszego patrioty. To on prostował moje ścieżki i on sprowadził mnie na NP. Zainwestował w to przedsięwzięcie pieniądze, o których Wam i mnie się nie śniło. Zainwestował i podjął ryzyko, w pełni świadomy, że może je stracić. Znam go - jeśli ktoś powie, że zrobił to dla zysku, dla mnie jest stracony, bo z bandą półgłówków nie będę rozmawiał.
Owszem, miał obawy. Zna się na mediach i nie raz mi mówił, że nie jest pewien sukcesu, ale co tam, należy spróbować, bo ludzie chcą prawdy. A ja mu mówiłem, zobaczy Pan, że prawda zwycięży ...
I co on teraz ma po tym wpisie powiedzieć? Co mam powiedzieć ja?
Że grupka lepiej wiedzących frustratów ma nam to zabrać? Że ma nie dać szans?
Jaka żydotelewizja, jaka judeorepublika? Jak Wam nie wstyd "prawdziwi Polacy", co Wy wiecie? Który z Was Wildsteinowi do pięt dorasta? No, który - zgłaszajcie się domorośli geniusze, mistrzowie medialnego przekazu, kreatorzy rzeczywistości, której nie ma. Tańczący, Tyberiuszu - zróbcie se telewizję, ale zacznijcie od tego, żeby się dowiedzieć, w którą stronę należy kręcić te żarna!
Do Autora: nie jestem wrogiem, nie chciałem sprawić przykrości, ale ... dajmy im szansę. Jak będą psuć Naszą Sprawę - sam chętnie się przyłączę.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2

charamassa

#354923

gość z drogi

to tylko troszkę więcej niż 10 zł miesięcznie..."zaryzykuję "więc te 10 zł

a dlaczego ? bo mam zaufanie do kilku nazwisk z tej nowej telewizji...zaufanie od lat bardzo dawnych....

co do zarzutów do pewnych osób...to moim zdaniem najgorsze ,co może nas spotkać,to takie czerwone laurki...

Pan Bronisław Wildstein,człowiek,ktorego szanuje od pradawnych lat,to dzięki Niemu nie zapomniała Polska o Pyjasie...

to On wyniósł sławne wykazy nazwisk  wiadomo jakich ,a my przez wiele miesięcy stukaliśmy w klawiatury, odkłamując czerwone zapisy typu: "listy wildsteina..."

                a więc dajmy spokój przyzwoitym Polskim Obywatelom,a martwmy sie polaczkami ,udającymi Polaków....i sprzedających nas na każdym kroku....

właśnie przymierzają się do sprzedania  następnego kawałka Narodowego Majątku/Port Wojenny Gdynia/

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

gość z drogi

#354981

... udziałowców TV Republika, to może naświetlisz nam przyczynę podpisania kontraktu z platformą cyfrową Polsat-u?
Przecież właściciele tej platformy nie emitują sygnału TV Republika za darmo. I nie chodzi tu tylko o pieniądze. Chodzi tu także o wpływanie na publikowane treści.

Ja przenigdy bym się nie zdecydował na prowadzenie niezależnej z prawdziwego zdarzenia telewizji, jeśli nie miałbym równie niezależnej możliwości i pewności rozprzestrzeniania sygnału do telewidzów. Medialne hieny tylko czekają na to, aby uzależnić wszystko, co w eterze niezależne i niezgodne z ichniejszą "poprawnością polityczną".

Pisząc to, mam cały czas przed oczami proces uzależnienia Radio Plus, kilkanaście regionalnych rozgłośni katolickich oraz TV Puls od potentatów medialnych stanowiąccych tubę propagandową lewaków i libertynów, prezentujących "poprawność polityczną".   

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
6
Vote down!
-1
#354936

A z jaką mieli podpisać? CNN? BBC? Mogli nie podpisywać wcale. Wtedy byśmy mogli sobie na prawdziwą informację czekać kolejne dekady. Piszesz, że Ty byś nigdy ... itd.
Co w zamian, kolego? Czy nie rozumiesz, że to właśnie jest szansa? A hieny, owszem, czekają, ale to nasza sprawa by podkuliły ogony. Chcesz tego, czy nie? Ja chcę. I dlatego trzeba TV Republice pomóc, nie przeszkadzać.

Vote up!
3
Vote down!
-3

charamassa

#354953

BINGO!

może by tak ci przewidywacze cos wpłacili, jakies udziały i pomogli

pzdr

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354957

Satyr Ciebie oszołomiło do reszty. To nie TV Republika płaci Polsatowi ale Polsat TV Republice. Masz inną platformę satelitarną lepszą? NC+??

Vote up!
3
Vote down!
-3
#354968

Jeśli płatnikiem dla TVR jest między innymi PCPolsat, to tym gorzej dla TVR. Płacą na zasadzie: "coś za coś", co już mamy okazję zaobserwować.

Firma Eutelsat - dysponująca kilkoma satelitami Astra i Hot Bird dzierżawi swoje transpondery nie tylko lewackim i libertyńskim nadawcom, ale także innym, czego przykładem jest chociażby RM i TV Trwam.
Ale by dzierżawić, trzeba liczyć się z dużymi kosztami. Jeśli zatem TVR chciała koniecznie zaistnieć w szerszej, wykraczającej poza internet przestrzeni medialnej, to uczyniła to bez przemyślenia i stosownego przygotowania finansowego. Gdyby tak przed wieloma laty postąpił o. T. Rydzyk z RM i TV Trwam, to już dawno te media byłyby lewackie, tracąc charakter katolicki i niezależność polityczną.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354987

popieram ciebie całkowicie
nie moge juz strawić tych wypisywanych bredni, prognoz, przewidywań .....

pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-1
#354949

Ponieważ używasz takiego nicka, przypuszczam, że czytujesz Nasz Dziennik i wiesz co na temat tej inicjatywy i w ogóle na temat GP i Sakiewicza uwaza Ojciec Dyrektor. Bo to co piszesz nie świadczy o tym zupełnie. Dla mnie zaś Ojciec Rydzyk jest większym autorytetem niż Wildstein (któremu do pięt nie dorastam, ale jestem starszy od niego i zresztą innego zawodu). Jako starszy i doświadczony człowiek muszę też dodać, że nie znam żadnego człowiek posiadającego tyle pieniędzy o których "Wam i mnie się nie śniło" i który byłby uczciwy. Ale oczywiście Ty takiego mozesz znać. TV Republika jak na razie oszukala mnie dwa razy: ze będę ją mógł oglądać w internecie i na antenie Polsatu za darmo. Owszem na antenie Polsatu, ale w pakiecie za 50zł.

Powtórzę więc co o tym myślę. TV Republika jest wspaniałym przykładem pluralizmu panującego w mediach III RP i nie potrzeba tego pluralizmu potwierdzać dając miejsce na multipleksie TV TRWAM. Po to powstała.

cui bono

Vote up!
5
Vote down!
-2

cui bono

#354969

a dla mnie NIE

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-3
#354970

Każdy ma prawo wybrać sobie dowolną osobę, którą uzna za autorytet. Ty także. 

Czy nie uważasz, że jeśli powiedziałaś "A", to również powinnaś powiedzieć "B"?
Chodzi mi o to, abyś swoje zdanie w przedmiotowej sprawie chociaż krótko i rzeczowo uzasadniła.

Aby Ci było łatwiej, to mam parę pytań:
 1) Czy wg Ciebie ludzie, którzy doprowadzili Polskę do ruiny, mają prawo korzystać z przestrzeni medialnej i broniąc racji swoich niecnych czynów nadal mają "prać mózgi" społeczeństwu, zamiast się bronić z... ławy oskarżonych?

2) Czy B. Wildstein zbudował od podstaw stację radiową, telewizyjną, może założył fundację, która prowadzi dystrybucję książek i CD o tematyce patriotycznej? A może stworzył od podstaw codzienną niezależną gazetę, która istnieje na rynku już kilkanaście lat, a dziś ma się bardzo dobrze i nie grozi jej plajta? W końcu czy może panu Wildsteinowi udało się stworzyć wyższą szkołę - kuźnię dobrej edukacji przyszłych dziennikarzy i politologów?

Nie mam nic przeciwko Bronisławowi Wildsteinowi, ale przy o. T. Rydzyku jest po prostu "małym pikusiem". Nawet bycie wiceprezesem TV Republika, a w latach 2006-2007 prezesem TVP - nie uczyni z niego takiego człowieka, który dźwignie prawicowe media. Wręcz przeciwnie. Ale to jest moje zdanie, z którym oczywiście masz prawo sie nie zgadzać.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355004

I to jest właśnie sedno sprawy Satyrku.
Kim są ci wszyscy Wildsteiny, Ziemkiewicze, Sakiewicze, Gmyzy, etc., kim są i co zrobili dla Polski ?
Czy w 38 mlm narodzie nie ma innych dziennikarzy ?
Nie ma choćby złotych samorodków takich jak śp. Seawolf ?
Czemu na świeczniku dziennikarskim są ciągle ci sami, jacyś polskojęzyczni ?
Zmieńmy to jak najszybciej.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
4
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355008

czy ten człowiek nigdy się nie męczy?

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355015

Odpoczniemy szanowna markowa dopiero w wolnej Polsce. Teraz nie czas na odpoczynek.
Trza komuchom i jewrejom pokazać gdzie ich miejsce.
A to miejsce jest poza Świętą Rzeczpospolitą.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
6
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355017

Ja też największe zaufanie mam do o. Rydzyka i jego mediów.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#355012

Ja też. Nie znam drugiego takiego człowieka w Polsce, który by w ciągu swojego życia tyle dzieł natworzył. To fakt.
A jak ktoś nie chce słuchać RM czy oglądać TRWAM, czy też TVR, niech po prostu nie ogląda. Ma do tego prawo. I po się spierać?
Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

Szpilka

#355057

Spróbuję jednak z szacunkiem: ten człowiek, o którym piszę, ten od "pieniędzy o jakich się nam nie śniło" od ponad 20 lat jest obecny na każdej pielgrzymce na Jasną Górę.Był także i ja byłem na każdym marszu w obronie TV TRWAM. Skąd więc Twoja pewność, że bierze udział w spisku? Przepraszam, ale to bzdura. Ja też TRWAM życzę jak najlepiej, szanuję o.Rydzyka, ale to nie znaczy, że nowa inicjatywa powstała po to, by TV TRWAM zaszkodzić. Może jednak byłoby uczciwiej najpierw się przekonać, a potem wydawać sądy? Możemy się różnić w ocenach, każdy ma do tego prawo, ale ja też jestem starszy i nie brak mi doświadczenia. I ono mi podpowiada, że powinniśmy się łączyć - nie dzielić.

Do zobaczenia na kolejnym marszu. W końcu dopniemy swego! :)

Vote up!
4
Vote down!
-3

charamassa

#354976

Ja bardzo bym był rad, gdyby się okazało, ze nie mam racji. Jednakze zaufanie do Gazety Polskiej straciłem całkowicie po sprawie Wielgusa. I nie chodziło mi o to to, że Abp.był niewinny, tego nie wiedziałem ale o okoliczności tego donosu (np.źrodło-p.Czuma itp.) Niejasna jest tez sprawa przejęcia gazety przez Sakiewicza od poprzedniego redaktora (Wierzbickiego), który wylądował w Gaz.Wyborczej itd. itp.

Krótko mówiąc obecnie uwazam GP za soft GW. i to samo myślę o dziecku tych ludzi, czyli TV Republice. I oczywiście nie mam zadnych pretensji do nikogo o inne poglądy.

A na koniec pozwolę sobie na zart i przypomne Ci jak Kard.Wyszyński witał wiernych na swoich mszach: "i was którzy przybyliście tu słuzbowo"

Pozdrawiam i zycze Ci,i sobie, zebyś to Ty miał rację.

cui bono

Vote up!
5
Vote down!
-2

cui bono

#354988

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mohair Charamassa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rozumiem Twoje racje. Nie rozumiem żartu ("Przypomnę Ci ...)
To do mnie? Jeśli tak, to wybacz Synteticus - to jest chore.

Vote up!
2
Vote down!
-4

charamassa

#354995

Tak jest, tak jest ! Jest tu kilka osób, które mącą dla samego mącenia. Jeszcze Republika dobrze się nie rozkręciła , a napaści na nią co niemiara ! Nie macie za grosz obiektywizmu i dobrej woli, by chociaź zaczekać, pośledzić i wziąć pod uwagę w jakiej aurze muszą działać jego twórcy. Jak mądrze poprowadzić program, by ich, z kolei, nie zaszczekała rządowa propaganda ? Ludzie, przyjdźcie po rozum do głowy !

Vote up!
3
Vote down!
-3
#355128

... troskę o Polskę i polskie nowo powstające media elektroniczne. Jednakże napisanie przez Ciebie, cyt.: "(...) Tu aż się kotłuje od nienawiści i nierozsądnych krytyk", a w następnym komentarzu: "(...) Jest tu kilka osób, które mącą dla samego mącenia. (...) Nie macie za grosz obiektywizmu i dobrej woli, (...) wynika z braku wiedzy na przedmiotowy temat. Zatem wydaje się niestosowne wypisywanie takich słów, między innymi pod moim adresem.

Właśnie z powodu obiektywnego spojrzenia na poczynania Zarządu TV Republika napisałem tu kilka komentarzy i w żadnym wypadku ich treść nie jest nierozsądną krytyką, nie wynika z nienawiści do twórców TVR, ani też z braku mojej dobrej woli Zapewniam też, że nie należę do żadnych "mącicieli". Wręcz przeciwnie. Właśnie zatroskany o TVR napisałem to, co napisałem, bo jestem rozczarowany decyzją Zarządu TVR dotyczącą wejścia na platformę cyfrową Polsat-u. Ta decyzja już się zaczęła "odbijać czkawką", bo skutkuje zaprzestaniem korzystania z materiałów (reportaży) obnażających bez zawoalowania niecne czyny rządzących platformersów i nagłaśniania afer, czy też pozwolenie sobie na zapraszanie do studia skompromitowanego komunistyczno-lewacko-libertyńskiego establishmentu, który już dawno powinien być osądzony, skazany na długoletni pobyt w obozach pracy i wyrzucony na śmietnik historii. To na początek. A na jakie dalsze ustępstwa wkrótce pójdzie Zarząd TVR wobec swojego płatnika (PC-Polsat)??? Jak tak dalej pójdzie w tym kierunku, to TVR nie będzie się niczym różniła od mediów "głównego ścieku", do których należy także TV Polsat. Taką TVR chcesz niebawem widzieć?

Jak myślisz Iksińska? Skąd ta nagła zmiana treści programów? Jeśli napisałaś w komentarzu, cyt. "Ludzie przyjdźcie po rozum do głowy!", to ten apel skieruj do siebie, bo na podstawie Twoich komentarzy twierdzę, iż powinnaś z tego autorskiego apelu jednak skorzystać. Szkoda, że nie stać Ciebie na merytoryczną ze mną dyskusję. Ograniczyłaś się w swych komentarzach tylko do uprawiania tzw. ble... ble... styki.

Mimo wszystko pozdrawiam, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355142

Nie wystarczy, Satyr, napisać na wstępie " z całym szacunkiem" by potem ... przeczytaj co Pani Iksińskiej napisałeś!
A kto Ciebie, kolego, upoważnił do sądów kogo stać, a kogo nie stać na "merytoryczną z Tobą dyskusję"?
Mnie też nie stać, więc z głębi ignorancji wołam: wskaż mi wreszcie, błagam, jakąś inną platformę, na której TVR mogła się zaczepić by trafić do kilkuset razy liczniejszej widowni niż nie przymierzając portale blogerskie? Znasz taką? Ja znam - Gołąb Pocztowy albo Butelka w Morzu. A jak chcesz mi napisać, że mamy ją sami zrobić, to się nie fatyguj - już zaczynam zbierać plastelinę ...

Vote up!
3
Vote down!
-3

charamassa

#355148

... na zadane pytanie niech będzie odpowiedzią komentarz, a w zasadzie obszerny artykuł, jaki zamieścił na tym blogu niżej "Obibok na własny koszt".

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355285

Wystarczy, że co kilka minut będzie wzrastała lub malała częstotliwość emitowanego sygnału by po takiej prostej i automatycznej kontrolowanej i sterowanej operacji na odległość znikał sygnał w wirtualnej przestrzeni. I to wystarczy by zniechęcić do oglądania nawet najbardziej zatwardziałych sympatyków. Pojawianie się i znikanie sygnału jest najskuteczniejszy zniechęcaczem do oglądania wadliwie funkcjonującego programu, bo jest pilot z minimum setką innych programów bez zakłóceń.
To nie te czasy gdy odbiorcy latali po dachach z antenami w poszukiwaniu sygnału – sam pamiętam i te czasy, które raczej dość skutecznie zostały wyeliminowane tak przepisami administracyjnymi jak i kosmicznymi, bo nie z tej ziemi opłatami koncesyjnymi.
Aby sprawdzić i ustalić przyczyny wadliwego nadawania konieczny jest dostęp do czarnych skrzynek Solarza w POlsracie, a to będzie taki sam dostęp jak dostęp do czarnych skrzynek roztrzaskanego TU-154M w Smoleńsku.
I niezależność i prawda cała dobę jest pod szczególnym nadzorem kolesi z PRL & Bis.
Nawet nikt nie musi tego osobiście nadzorować by niechciane lub niewygodne dla okupantów programy były nie emitowane, a wszystkie "techniczne" problemy z brakiem emisji były zrzucone na wadliwie działające urządzenia techniczne ( z ludzką, a nie boską pomocą), prawda?
To tak jakby wynajmując strażników obozowych wręczając im broń i ostrą amunicję do pilnowania obozu tak by nikt z jego żywy nie wyszedł.
Czy można byłoby mieć wówczas pretensję do strażników, że wystrzelaliby wszystkich zleceniodawców, którzy chcieliby go opuścić będących na terenie tak strzeżonego obozu?
Tak TW Niezależna od rozumu ze swoją TW Republiką wchodzie do takiego obozu będącego pod ścisłym nadzorem komunistycznych służb z Solarzem na czele, których zadaniem było i jest utrzymane niepodzielnie władzy nad republiką kanciastostołowych targowiczan.
Bo każdy kto dziś uważa, ze ta III RP to jest wolna Polska, jest budowniczym, ustanawiaczem i utrwalaczem kolejnej bolszewicko-jewropejskiej antypolskiej WAADZZYY podobnym do tych komunistycznych ustanawiaczy, utrwalaczy i budowniczych PRL, którzy nie rozstawali się z naganami w kaburze nawet podczas wykładów czy egzaminów na warszawskim uniwersytecie – celowo z małej litery, bo to nie był ani wykładowca ani uniwersytet lecz komunistyczny obóz propagandowy.

Jak dostawca energii przestawi wajchę na pozycję "ZER" nic nie da wkręcanie kolejnych nowych żarówek do sprawnej oprawy ze sprawną instalacją domową, prawda?

Pozdrawiam.

Obibok na własny koszt

Vote up!
6
Vote down!
-1

Obibok na własny koszt

#355180

gość z drogi

wiele prawdy jest w Twoim artykule....

ba i ostrzeżeń....

ale ja pamietam z lat "pradawnych" jak się słuchało "wolnego Głosu:" z Radia...i za czasów Gomułki i za Gierka....zakłócali na wszelkie sposoby, a my słuchaliśmy zarywając noce...

mnie też nie podoba się rozwiązanie 'techniczne"ale czy jest jakieś inne...kiedyś czytałam o nim w sieci...ale to było dawno temu...serdeczne pozdrowienia...

PS dzięki serdeczne za przybliżenie pożegnania z Naszym Wilkiem Morskim na Cmentarzu....

Ukłony...

Vote up!
6
Vote down!
-1

gość z drogi

#355183

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

I tu sie Panie Rysiek zgadzamy całkowicie. Musi być kurtyna, musi być żelazna krata oddzielająca nas od komuchów.
Musi być tak jak kiedyś powiedział Kaczyński :
My stoimy tu, a wy stoicie tam gdzie stało ZOMO.

Ja zauważam jedną przykrą sprawę.
Żydki z Żydopubliki poszli po prośbie do Żyda Solarza.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
3
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354975

jedna z najwiekszych głupot jakie palnął Kaczyński

p;zdr

Vote up!
3
Vote down!
-4
#354978

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przeciwnie. To jeden z jego najlepszych tekstów.
To jeden z nielicznych przypadków, gdy zachował się jak mąż stanu i wyraził ostry, twardy pogląd, oświadczając, że nadal nic się nie zmieniło, są oni i jesteśmy my.
Niestety, zamiast iść konsekwentnie tym torem, oddzielania ziarna od plew, dał się zastraszyć jak mały chłopiec i zaprzestał tej pięknej i słusznej retoryki.
Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
3
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354983

z takimi doradcami jak TY Kaczynski daleko nie ujechałby

skończ juz proszę ten bełkot

pozdro

ps. nie wiesz czasem co robił Kaczyński przy okragłym stole z tymi po stronie ZOMO?

Vote up!
4
Vote down!
-3
#354985

Brzydkie słowo : bełkot.
No to może pobełkoczmy sobie oddzielnie.

Zakrytoje
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354993

Akurat w tym temacie nie zgadzam się z Panią. Nie można cały czas trzymać nerwy na wodze , szczególnie w takich okolicznościach, w jakich to wypowiedział i wcale mu się nie dziwię. W końcu "tamci" stanęli naprzeciw niego, swoim, pełni złości, furii - nastawieni wrogo - stąd ta wypowiedź Kaczyńskiego.
My tu też wygadujemy różne rzeczy, niekoniecznie służące jakiemuś pojednaniu, bo jesteśmy źli na rząd, na ich popleczników itd.itp.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355130

[quote]Przecież nie oglądam TVP info i TVN 24 dlatego aby nie widzieć tych znienawidzonych twarzy i słuchać ich chorych poglądów.[/quote]

Może już po prostu zapomniałeś na czym polega rzetelna informacja - na zderzaniu poglądów przeciwnych stron.

[quote]Myślę, że prawda ma tu drugorzędne znaczenie. Na pierwsze miejsce wysuwa się KASA.[/quote]

Ty oczywiście robisz za darmo ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
5
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#354912

A niby skąd mają mieć kasiorę? Ludzie chcą oglądać uśmiechniętego Goćka to zapłacą.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#354947

Na niezalezna.pl można obejrzeć dwa filmy z "przesłuchania" narodowców - Bosaka i Winnickiego przez młodego Wildsteina i Pereirę, gdzie muszą zaprzeczać, że nie są faszystami, że znajomości z niektórymi działaczy Jobbika nic groźnego z sobą nie niosą, no i oczywiście że nie są antysemitami. Żeby było jasne, to jakiś czas później Bosak z innymi musi się tłumaczyć z podobnych zarzutów na KULu, w obecności prof. Glińskiego, a przesłuchującym znowu jest młodszy Wildstein.
Czy ktoś w internecie może znaleźć film w którym młody Wilstein przesłuchiwałby Sierakowskiego lub kogoś z Krytyki Politycznej po zaproszeniu przez to towarzystwo niemieckich zadymiarzy na poprzednie Święto Niepodległości i użyczenie własnego lokalu tym bojówkom.
A może jest jakiś filmik, gdzie ci panowie przepytują kogoś z magistratu na temat, czy godzi się finansować z publicznych pieniędzy jawnych prowokatorów, myślę o KP.

Inne pytania:
Skąd ekipa Sakiewicza ma pieniądze na uruchomienie TVR, bo chyba nie z Gapola, NP i robiącej bokami GPC?
Nie dziwi nikogo tak bezstresowe otrzymanie koncesji i wejście do rozpowszechniania w cyfrowym formacie?

Dla mnie TVR to odpowiednik GW, bo sama GW skompromitowała się na tyle, że nikt ich wypocin nie kupi, więc trzeba znaleźć nowe, bardziej atrakcyjne i wiarygodne opakowanie, aby ten sam produkt sprzedawać nadal.

To tyle ws. towarzystwa związanego z TVR.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#354963

Masz rację co do tych narodowców. To nie była uczciwa dyskusja, tylko ich zagłuszanie i przerywanie im, kiedy tylko zaczynali coś wyjaśniać. Po prostu nie mogłam tego oglądać.

W GP krytycznie jest niemal wyłącznie o Rosji. Można pomyśleć, że wszyscy są cacy, a tylko Rosja jest dla nas niedobra.
Rosja jest niedobra, to dobrze wiemy, ale chciałoby się poczytać i o MFW, i o Banku Światowym i o innych tego typu rzeczach.
Ja już przestałam GP kupować, bo właśnie jest zbyt monotematyczna. Ileż można o Rosji. Jak już brakowało o Rosji tematów, to na całą rozkładówkę dali kiedyś przypuszczalne plany inwazji Rosji na Polskę. Co to warte? Jeśli takie plany są, to są pilnie strzeżone.
To samo się dzieje na Niezależnej. Obawiam się, że tak samo monotematycznie będzie i na TV Republika.
Będzie to wykrzywiało nasze widzenie choćby sytuacji międzynarodowej.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355007

Amen.

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355061

Mozecie nazwać mnie idiotką, oszołomem, lemingiem i czym tam jeszcze. Ja chciałabym oglądać telewizję:

w której wiadomości i informacje bedą obiektywne i prawdziwe ( !?), a nie indoktrynację prawicową, lewicową, katolicką, żydowską, ruską, niemiecką, amerykanska czy jaką tam jeszcze. Dajcie mi informacje! Gołe fakty! Bez autorskich interpretacji i sugestii.

Co do debat i zpraszania gości - ze wszystkich stron pod warunkiem, ze prowadzący debatę jest obiektywnym moderatorem, a nie sekciarzem.

Chcę telewizji gdzie sprawy ważne i najważniejsze dla nas Polaków i dla Polski nie są omijane, nie chce zastępczej sieczki i polityki poprawności - czy to lewackiej czy prawicowej.

Jak słusznie zauważyło kilka osób - nie jest nam potrzebne następne towarzystwo wzajemnej adoracji.

Nie chcę prawicowego TVN-u,Lisa, Olejnik etc.

Chce wreszcie pluralizmu, na poziomie. Uczty intelektualnej nawet jak nie po drodze mi z poglądami uczestników rozmowy, wywiadu, debaty.

Póki co in dubio pro reo dla TV Republica!

Vote up!
5
Vote down!
-2

faxe

#354965

a niektórzy razem z autorem chcą
chca indoktrynacji prawicowej
nie chca obiektywizmu i rzetelności

a ja chrzanie samych swoich tym razem prawicowych

pzdr

Vote up!
3
Vote down!
-3
#354967

kryska, Ty udajesz, że nie wiesz o co idzie gra? Czy bierzesz w niej udział?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355058

może chciałabyś jeszcze, żeby każdemu było "według potrzeb"?
żeby manna spadała z nieba?
jakie masz jeszcze życzenia?
tak ciekawie się czyta...

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#354977

gość z drogi

pozwolę sobie wyjaśnić TO na bardzo prostym przykładzie....mamy samochód i musimy go zarejestrować...gdzie idziemy?

wiadomo i mimo,że może są to urzędasy z  PO,czy z SLD  ..auto rejestrujemy tam...własnie,

a jest jakieś inne wyjście...ja nie znam...

podobnie jest z rejestrowaniem telewizji Republika....

szkoda,że tyle niepotrzebnie zmarnowano energii w sprawie ,która ma szansę być pożyteczną ...

zresztą nikt nikogo nie zmusza do oglądania ,jak mu się nie podoba...

zawsze jest wybór...np szkiełko ,czy coś tam, czyli miecugow i loża szyderców

Vote up!
3
Vote down!
-2

gość z drogi

#354986

Czyli na blogu kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, byleby było ono takie samo jak Twoje.

cui bono

Vote up!
5
Vote down!
0

cui bono

#354994

gość z drogi

mnie nikt niczego nie narzuci,więc po co te złośliwości...mam prawo do wyrażania swojego zdania,a inni do swojego...ale może mylę się ...cui bono...?

ja akurat non profit,więc mnie nie zależy na dobrych ocenach,ja po prostu wyrażam to, co myslę ,a jakim prawem  moze ktoś zapytać? ,

ano takim,że sobie TO wymarszowałam w Nielegalnych Marszach....był  wtedy taki  jeden z postulatów... " i miał na imie" pluralizm

a więc kolejna jedynka dla Tekstu niedobrego z samego założenia,tekstu jatrzacego ...nie wnoszącego  żadnego DOBRA dodanego...ani wartości 

Jedynka,mimo,ze powinna być dziesiątka ...za

pokazanie pewnych postaw i dziwnych przemyśleń...

obrażanie Ludzi typu pan Luteranin,czy Żyd..dla mnie katoliczki, jest wyjątkowo obrzydliwe...szczególnie,że obrażający kryją się za nikami,ale nazwiskami......prawie,że nazwiskami nie obawiają się posługiwać...a więc co do Luteranina...

                          to mam więcej szacunku dla Niego

niż dla hordy dziennikarzyn nazywanych przeze mnie meRdialnymi...więcej

niż całej  drużyny z "mieszadła" jak słusznie nazwał ten "organ " inny WILK,czyli Waldemar Łysiak...i dziwne ,że sądzący się ze wszystkim adam michnik nigdy nie podał GO do sądu....

mieszadło i mieszający...słuszna nazwa...bardzo słuszna...

a więc mam pytanie,czy to jeszcze Strona Niepoprawnych ,czy już słusznie tylko myślących,czyli....?

bojących się czegoś,czego ...właśnie czego...?

i jeszcze te nikomu niepotrzebne napuszczania dwu ośrodków telewizyjnych na siebie...

stara ,dobrze sprawdzona metoda...dziel i rządż...

jestem słuchaczką Radia Maryja i popieram telewizję TRWAM... i nie przeszkadza mi ,by życzyć nowej telewizji powodzenia...

szczególnie,że są tam wspaniałe nazwiska...Polaków i Polaków pochodzenia 

Izraelickiego...czego nigdy się nie wyparli ,nie chowali pod innymi nazwiskami i zawsze byli z POLSKĄ

przykra dyskusja...i bardzo niedobra...

przypomina w pewnym momencie inne dziwne dyskusje,

ad rem początków Gazety Polskiej po odejsciu pana Wierzbickiego do Gazety Wyborczej...

pamiętam tamte czas,bo Gazetę kupuję od kilkunastu lat, pamiętam więc jak panowie z Konga próbowali Ją przejąc dla własnych "dziwnych" potrzeb,szczególnie taki jeden z końskim ogonem...a spółka zwała się chyba King i coś tam jeszcze...

mam nawet gdzieś w mojej korespondencji zachowane pisanie z redakcja,wspiranie ich i ostrzeganie przed walnym zgromadzeniem w czasie wakacji,gdy ci dziwni panowie "zasadzili się " na wrogie przejęcie ,ciekawe PO co .? i dlaczego im tak na tym zależało...?że aż z Konga przylecieli TU...i ni e o non profit szło ...o nie...i nie pieniądze były też najważniejsze...lecz zupełnie co innego...

stara "złota akcja.... ta od veta"

a tak na marginesie...to okradano Polskę dzięki właśnie pomocy polaków ...nigdy nie zapomnę co wyczyniano z Polskim Majątkiem w czasie złodziejskiej prywatyzacji...zwanej wielką TRANSFORMACJĄ

nie zapomnę jak niszczono Polskie Stocznie,Huty.i jaką role pełnili tzw strategiczni akcjonariusze- polacy...z różnych nfi ....np z  NFI Jupiter SA ,Banku PKO SA ,Big Bank zamieniony na inny  tzw Millenium,by zatrzeć ślady...i td  i wielu im podobnych, w których POrtfelach miały nieszczęście znależć  się najważniejsze 

firmy,drobni akcjonariusze za własne ciężko zarobione pieniądze  i Nasz Narodowy Majątek...gdzie ON teraz jest ,gdzie ?

bo gdzie zniszczony kapitał ludzki ,czy jak to nazwano Zasoby Ludzkie,to wiem

z reguły na Cmentarzach...bo byli za Młodzi na Śmierć,za starzy na pracę...prace ,którą  im ukradziono w światłach JUPITERów i pod ochronnym parasolem Kwaśniewskiego....

'złota akcja...akcjonariusz serii A "

Vote up!
4
Vote down!
-3

gość z drogi

#355175

Mała różnica.
Samochód rejestruje się w Urzędzie Państwowym zwanym Wydziałem komunikacji (innego nie ma).
Polszmaty są TV komercyjną, do których nie koniecznie trzeba przyjść, gdy chce się mieć własną TV.

Dla mnie sprawa jest prosta.
Żydzi poszli do żyda, żeby uprawiać jewreizm.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354997

A obrona TV Republika w stylu: to z kim mieli podpisać? Czy lepiej było nie podpisywać wcale, tak mi zajechała podpisywaniem kwitków o współpracy ze służbami, że aż mnie ciarki przeszły.
Pieniądze, bo rozumiem, że o nie chodziło, można było pozysakć inaczej. A jak się podpisuje takie "lojalki" to nie ma się co potem dziwić, że trzeba chodzić na smyczy.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#354999

Dokładnie, też tak uważam.
Podpisali pakt z Lucyferem i myślą naiwnie, że go ograją.
Dla mnie bardziej wiarygodni staliby się wówczas, gdyby odpuścili sobie te koneksje, koncesje i koligacje..........rodzinne zresztą.

Pozdrawiam serdecznie
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
6
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355000

Jakie lojalki, Ossalo? Kwitki o współpracy?!! Znam Cię tylko z bloga, ale nigdy bym nie śmiał przy różnicy poglądów sugerować, że Twoje czymś tam "zajechały". Nie przyszło Ci do głowy, że krzywdzisz taką opinią ludzi, którzy porwali się na molocha, który dławi Polskę i którzy potrzebują wsparcia, nie podejrzeń?
Nie chcę Cię przekonywać, ale mam prośbę: w wolnej chwili dopuść do siebie prostą myśl: komu właśnie sprzyjam, jeśli się mylę?

Vote up!
3
Vote down!
-3

charamassa

#355018

Lubię quizy i retoryczne pytania, dlatego i ja spróbuję odpowiedzieć.
Jeżeli zważymy, że spora część dziennikarzy i publicystów z Żydopubliki ma jewrejskie pochodzenie, a do tego poszli do jewreja po prośbie, to domyślam się, że jest to sprzyjanie zapewne jewrejom.
Zgadłem ?
Popraw mnie, jeśli się pomyliłem.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355025

Mohair Charamassa- nie przejmuj się

ci dyskutanci jakos groteskowo bełkoczą dzisiaj
zresztą od wczoraj
wczoraj juz budowali pomnik a drugich pomyjami oblewali

pozdro

Vote up!
3
Vote down!
-2
#355026

Nie zdarzyło mi się nigdy nazwać Twojego wpisu czy komentarza "groteskowym bełkotem" niezależnie od tego, co myślałam. Wolałam zmilczeć.
Poza tym staram się jednak (jak mi to wychodzi, to już nie moja ocena) oszczędzać sobie i innym obraźliwych epitetów.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355127

zaproponowała nieźle płatne stanowisko swojej astystentki! Nareszcie będę miała pracę! Innych ofert nie mam a żyć trzeba. I może jakoś medialnie zabłysnę, jakąś "Kropkę na i" poprowadzę jak moja pryncypałka się rozłoży...
Mówiąc o "lojalkach" miałam na myśli jedynie to, że nie wróżę TVR rozwijania niezależnych i wolnych skrzydeł u boku POLSAT-u. Tylko tyle i aż tyle.
Wsparcia, powiadasz... Przecież się TVR właśnie zdecydowała na wsparcie tylko ze strony medialnego ścierwa, z którym ja bym umowy nie podpisała. Podobnie jak, zdychając z głodu, nie zapisałabym się na funkcję dobrze płatnej asystentki MO.
Z pozdrowieniami

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355125

....jesteś pewna ? //wracam do Polski! Bo mi M. Olejnik, zaproponowała nieźle płatne stanowisko swojej astystentki! Nareszcie będę miała pracę! Innych ofert nie mam a żyć trzeba. I może jakoś medialnie zabłysnę, jakąś "Kropkę na i" poprowadzę jak moja pryncypałka się rozłoży... // ............................................ Ossalo, na Monisie zawsze możesz liczyć, jak nie w "kropce", to może inny, szklisty interesik ,w dobrym punkcie : z wyrazami, za odwagę :-))
Vote up!
4
Vote down!
-2
#355135

samej drwiącej i złośliwej linii, co ja :-)))
Never! Jamais! I w każdym innym języku też.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355138

....masz rację, mnie interesuje tylko pierwsza część-
bo, bo mówi,że wreszcie ,WRACASZ :-)) !??
Never ? :-((((

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355139

Z pozdrowieniami

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355150

Próbuję zgłębić Twoją przepełnioną ironią figurę retoryczną o powrocie do Polski. Oprócz tego, że ustawiłbym się w kolejce by Ciebie powitać, nic specjalnie rozsądnego nie przychodzi mi do głowy. Pozwól więc, że przez - nadmierną zapewnie ostroźność - tylko nadmienię, że mnie oprócz "zaliczkowej" sympatii, nic z TVR nie łączy. Nikt mi niczego nie proponował, a nawet gdyby - nic z tego, ja się do tego nie nadaję. Moja (wyjątkowa przecież aktywność) na tym forum wynika tylko z tego, że tym razem znam, a nie kieruję się domysłami, co do uczciwych intencji niektórych inicjatorów tego przedsięwzięcia. Będę ich bronił, bo takie głosy jak Twój ich krzywdzą i nie robię tego bom taki szlachetny. Nie, to tylko zwykła przyzwoitość. Tobie zazdroszczę niezłomności, ale cóż Ossalo, czy to nasza wina, że czego się tylko dotknąć w naszej kochanej Polsce, to, psiakrew, reżimowe.
Otwieram okno, jest piękna pogoda, łyk świeżego powietrza dobrze mi zrobi: i co? Powietrze też reżimowe, co gorsza od sąsiadów dochodzi głos "medialnego ścierwa". Co mam zrobić?
Zamknąć okno? No, nie wiem. Ja chciałbym obejrzeć i wysłuchać czegoś zupełnie innego ...
Pozdrawiam majowo:)

Vote up!
3
Vote down!
-3

charamassa

#355140

Można/trzeba czekać na te owoce, które - jak widać po ocenach niektórych z nas - już zdają się być lekko podgniłe.
Reasumując: przyłączam się do głosu, że trzeba jeszcze czasu, aby smaku owych owoców zakosztować...
Druga moja refleksja (i tylko tu się różnimy) jest taka, że ja zbyt wielkich "rewolucyjnych" nadziei teraz (po "związku" z POLSAT) już nie wiążę.
Nie wiem nawet czy słowo "rewolucyjne" słusznie umieściłam w cudzysłowie, bo rzetelna informacja w dobie powszechnego medialnego kłamstwa i manipulacji nosi znamiona przedsięwzięcia rewolucyjnego.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355149

gość z drogi

wiesz,od wczoraj zastanawiam się czy warto otwierać okna...

Polsko, co się z Tobą stało....skąd tyle nienawiści,wrogości,czy nawet zazdrości...?

...od lat prowadzimy z mężem działalność na własną rękę,tak jak przed laty sobie wymarzyliśmy....

i nic to ,że wciąż pod górke,wciąż pod prąd,że głupi urzędnicy,i że mafia  zbiera żniwo w postaci dranskich podatków,my idziemy dalej do przodu...a dlaczego ,bo to Nasza Polska...

życzę więc nowej telewizji ,z ludzmi ,któyrch szanuję,,,powodzenia...mimo,że pod prąd, że pod górkę...

i otwieram szeroko okno,nie bojac się,ze wróbelki są z WSI...po prostu ,nie dam się zwariować...

Niedzielne pozdrowienia @Mohair Charamassa :)

PS kiedyś na łonecie pytałąm ,kto się boi Radio Maryja,dzisiaj moze zapytam ,kto sie  boi...."Republiki "?

 

Vote up!
2
Vote down!
-5

gość z drogi

#355213

Podzielam Twoje zdanie.
Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2

Szpilka

#355206

 Klan Wildsteinów też coś mi przypomina. Jakim "dziennikarzem" jest młody Wildstein każdy widzi . Napastliwość i arogancja , to nie dziennikarstwo .

Vote up!
4
Vote down!
-2

TYBERIUSZ

#355002

Chyba piszesz w tej notce o sobie,bo ja wybrałem TV Trwam,i piszę za siebie,a nie jak ty za kogoś,i po co te sugestie.
Ja jednorazowo nie wydam 130 zł,a TV Trwam mam za darmo.
Nie wszystkich stać na taki wydatek.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#354998

Przynajmniej wiem jakie są teraz twoje prawdziwe poglądy,a teraz już wiem, że się tylko kamuflowałaś jak kameleon

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355003

Wyzywając nasz od bandy półgłówków,tylko dla tego że mamy inny punkt widzenia jak ty czy kryska,sam o sobie wystawiasz świadectwo,widzę że przejołeś retorykę od Coryllusa,tak samo on, gdy ktoś się z nim nie zgadzał,wylewał wiadro pomyj na oponętów,tylko on jeszcze straszył prokuratorem,czy ty też tak będziesz czynił

Vote up!
3
Vote down!
-2
#355011

Stop, Panie Marku! Proszę mi dziecka w brzuch nie wkładać. Nikogo nie wyzywam. Ja tylko napisałem, że za półgłówka będę uważał każdego, kto człowiekowi, o którym pisałem i którego uczciwość mogłem widzieć przez lata, przypisze chęć zysku zamiast poświęcenie dla sprawy niezależnych mediów. Pański, czy kogokolwiek punkt widzenia, jest Pana i innych świętym prawem i nigdy by mi nawet do głowy nie przyszło z tego powodu kogoś obrazić.
Proszę ponownie przeczytać mój komentarz i się Pan przekona, że Pański zarzut jest jednak chybiony.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-3

charamassa

#355028

Stop, Panie Marku! Proszę mi dziecka w brzuch nie wkładać. Nikogo nie wyzywam. Ja tylko napisałem, że za półgłówka będę uważał każdego, kto człowiekowi, o którym pisałem i którego uczciwość mogłem widzieć przez lata, przypisze chęć zysku zamiast poświęcenie dla sprawy niezależnych mediów. Pański, czy kogokolwiek punkt widzenia, jest Pana i innych świętym prawem i nigdy by mi nawet do głowy nie przyszło z tego powodu kogoś obrazić.
Proszę ponownie przeczytać mój komentarz i się Pan przekona, że Pański zarzut jest jednak chybiony.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-3

charamassa

#355032

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kryska nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bo ja jestem kameleon
oto ja

śmieszni jeteście i zaslepieni tą wiara w o.Rydzyka

Vote up!
2
Vote down!
-5
#355027

... czy nie uważasz, że pisząc o tym, jakobym bełkotał i... wierzył w o. T. Rydzyka - grubo przesadziłaś???

Po pierwsze: ja nie bełkoczę, a tylko piszę o swoich spostrzeżeniach i zagrożeniach, jakich już doświadczyła i jeszcze doświadczy TVR, choć w głębi serca dobrze jej życzyłem. Ale tylko do czasu, kiedy to wyszli poza strefę internetową. Swoje przypuszczenia mocno uargumentowałem.

Po drugie: Ty swoich racji w żaden sposób nie uargumentowałaś, więc Twoje komentarze są bez wartości. Zachowałaś się, jak mała dziewczynka Ola w przedszkolu, która się użalała "swojej pani", że Wojtuś jest głupi. Ale już nie potrafiła odpowiedzieć pani, dlaczego to ten Wojtuś miałby być głupi, tylko powtórzyła: - głupi jest i już!.

Po trzecie: Jeśli w kogoś wierzę, to tylko w Boga w Trójcy jedynego. A ojca dr Taduesza Rydzyka podziwiam, że - mimo olbrzymich przeciwności ze strony rządzących Polską - tak świetnie daje sobie radę z każdą inicjatywą, za którą się weźmie. Cenię Go za patriotyzm, za to, co robi dla Polski. On myśli na trzy pokolenia do przodu, podczas gdy bardzo wielu innych znanych publicznie osób chce żyć tu i teraz, najlepiej tylko dla siebie.

Pozdrawiam i życzę Ci merytorycznych komentarzy, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355037

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kryska nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

każdy podziwia kogoś

ja podziwiam swoich Rodziców
a o.Rydzyk prowadzi po prostu bisnes prowadząc media

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
-4
#355038

masz u mnie kryskę, nie spodziewałam się takiego rozczarowania. Tobą, nie - TVR.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355050

ciekawe ilu ludzi połączonych jest z różnymi wajchami?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
3
Vote down!
-3

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355056

 To już zaczyna wypływać...nawet tu na portalu. W końcu stanie się jasność .

Vote up!
3
Vote down!
-2

TYBERIUSZ

#355074

zakochani w o.Rydzyku
rozumiem - kto nie z wami i o.Rydzykiem w ogień to przeciw wam
daleko na tym nie zajedziecie, oskarzając ludzi innego zdania o jakieś zdrady,lojalki itd.
zegnam was w tej 'dyskusji"a raczej wspólnym bagienku jedynie słusznych racji
taplajcie się w nim sami swoi i czekajcie
końca, bo takimi slowami nikogo do siebie nie przyciągnicie nawet w najsłuszniejszej sprawie jaką sa wolne i różnorodne media w Polsce, m których toczy się kulturalne ścieranie pogladów, a nie spijanie sobie z dziobków albo tylko lewicowych albo tylko prawicowych
kogo wy chcecie do siebie przyciągnąć skoro nic tylko besztacie i atakujecie, i oskarżacie
załóżcie sobie swoją tv, chwalcie siebie i przekonujcie samych siebie
POWODZENIA!

Vote up!
3
Vote down!
-4
#355185

Czy Ty aby nie każesz nam się taplać w "bagienku" Twoich racji?

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
5
Vote down!
-2

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355190

Ufff...

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355192

... nie takie dzieła by powstały, jak dotychczas. Jeśli odpowiedzialny za państwo rząd potrafi tylko rujnować patriotyzm, szkolnictwo, gospodarkę, to o. Rydzyk ich po prostu wyręcza, choć nie musi. Najwyraźniej nie może patrzeć na to platformersko-lewackie bagno. Ale w Nim tkwi więcej patriotyzmu, roztropności, gospodarności i rozsądku, niż w niejednych tu piszących oraz twórcach TVR, więc robi to, co robi. A że robi to z sukcesami na co najmniej 3 pokolenia do przodu, to wydaje mi się, że Twoje zazdroszczenie o. Rydzykowi bisnesu jest co najmniej nie na miejscu.

Cofnij się do początków XIX wieku, kiedy to w kartach historii Ciechocinka odnotowano inicjatora wykorzystania źródeł solankowych, budowniczego warzelni soli i tężni. Była nim osoba duchowna - ks. bp Stanisław Staszic. Współpracował on z inż. Jakubem Graffem, a dzieła te przetrwały do naszych czasów i służą także... ateistom, ludziom, którzy stanowi duchownemu źle życzą i "wieszają na nich psy". Czy widzisz coś negatywnego w tym, że osoby duchowne dokonują przedsięwzięć nie tylko w gospodarce, ale także w szkolnictwie? Przecież wieki temu w granicach Rzeczpospolitej było kilka tysięcy szkół przy klasztorach i parafiach. A "Rycerz Niepokalanej" - pismo redagowane przez o. Maksymiliana Marii Kolbego w okresie międzywojennym? - To tylko niektóre przykłady aktywności duchownych na rzecz społeczności, w której żyli.

Czemu więc się dziwisz i - jak widzę zazdrościsz - "bisnesu" prowadzonego przez o. T. Rydzyka? Chciałbym tu kiedyś na Nieporwanych przeczytać, co Ty takiego uczyniłaś dobrego dla Polski ku potomnym.

Pozdrawiam, Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355054

- na Zamojszczyznie trwala ok 140 lat - poki nie rozwalily tego komuchy po 45' ....
chlopi osiagneli "taka szczesliwosc" w "socjalizmie", ze teraz jest tam tylko kupe pijanstwa....

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355073

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kryska nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

przestań juz pieprzyć farmazony
zazdroscicie jak widać z wpisów WY odszkodowania Romaszewskiemu

Vote up!
2
Vote down!
-5
#355187

... Nic z tego! Uzbroiłem układ nerwowy w dobry oręż. Ale widzę, że to Tobie puściły nerwy wobec nie posiadania argumentów w tej dyskusji. Dowodem na to są Twoje słowa, które cytuję: "przestań juz pieprzyć farmazony zazdroscicie jak widać z wpisów WY odszkodowania Romaszewskiemu".
Pozwolę sobie zauważyć, że Twoja ponad 4-letnia obecność na Niepoprawnych.pl, - mało tego, "liderowanie" aktywnością na tym portalu zobowiązuje Ciebie do używania innego słownictwa kierowanego do adwersarzy, zwłaszcza że mają rację, której w żaden sposób nie możesz "przełknąć", jak... nielubianą gorzką tabletkę.

Jeśli fakty nazywasz farmazonami, a pisanie o nich... pieprzeniem, to co mogę pomyśleć o Tobie? Ano to, że żadne argumenty nie trafiają do Twojej świadomości, mimo wsparcia moich komentarzy świetnym i obszernym komentarzem innego komentatora - "Obiboka na własny koszt", który pokazał na podstawie własnej obserwacji z bardzo bliska, jak odbywa się przejmowanie mediów i jakie wynikają z tego skutki.

Ponieważ ciężko Tobie zrozumieć fakty tu opisywane nie tylko przeze mnie, i z uporem maniaka obstajesz przy swoich uwłaczających nam słowach, zatem muszę Ci przypomnieć, że z faktami się nie dyskutuje. A Ty usiłujesz dyskutować. Napisałem "usiłujesz", ponieważ Twoje słowa nie są kontrargumentami.

Wielką niedorzecznością, jaką popełniłaś - było przypisanie mi oraz osobom popierających mnie w tej dyskusji - zazdroszczenia jakiegoś odszkodowania Romaszewskiemu. Co ma odszkodowanie Romaszewskiego do troski o TV Republika, której Zarząd niefrasobliwie podpisał pakt z diabłem?

Tak się nie robi szanowna krysko!!! Jest to bardzo niepoważne i nie przystające do Twojej osoby i powagi tematu tu poruszanego.

Gdybym był złośliwy, to teraz bym napisał tak: - piłaś, - nie siadaj do klawiatury!
A że złośliwym nie jestem, to Cię pozdrawiam i życzę światłości umysłu, aby nie ziściło się moje jedno z ulubionych powiedzeń: "Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić do stanu skrajnego ogłupienia". 

Satyr   
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
4
Vote down!
-3
#355282

Satyrze , człowiek , to wielka zagadka. Twój zdrowy rozsądek i siła argumentu prędzej czy później doprowadzić powinien do rewizji poglądów także zajadłych przeciwników dzieł o.Tadeusza Rydzyka.

Jak wszystkim wiadomo ,"tylko ciele nie zmienia zdania".
Dajmy zatem ludziom czas na zapoznanie się z prawdą i faktami chociażby w kontekście całej działalności tak o.T.Rydzyka jak i rozgłośni toruńskiej "RM" i TV - "Trwam" .

Trwanie zaś w kłamstwie co gorzej powielanie go na zewnątrz i dla mnie jest nie do przyjęcia. To postawa nie godna miana człowieka uczciwego.

:-)

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
6
Vote down!
-1

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#355257

No i tu poszłaś po bandzie Krystyna.
Ja wszystko mogę zrozumieć ale pluć na jedyną w Polsce niezależną telewizję i Ojca Rydzyka założyciela, już nie.

A niech by on był nawet tym wykpiwanym przez Ciebie biznesmenem, co z tego ?
Duchowni różne mają powołania i różnymi talentami Bóg ich obdarza.
Chwała Ojcu Rydzykowi za jego dzieło.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
4
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355065

Skąd wiesz, że będzie obiektywnie? Sądząc po GP i Niezależnej - nie będzie. Po prostu pewne tematy będą pomijane, a zatem w naszej świadomości nie będą istniały.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355031

To nas różni,że ja nie jestem chorągiewką na wietrze,a ty niestety tak,

Według mojej koncepcji,to tylko TV Trwam jest niezależna i wolna,od powiązań,jag by to nie miało znaczyć.
Prędzej czy pużniej TV Republika,albo upadnie,lub zostanie przejęta przez wiadome służby,jak się podpisuje pakt.

Płatnik płaci ale wymaga

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355045

Skoro już tak chętnie i bez skrupułów mówimy o pochodzeniu założycieli Republiki...

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

Vote up!
3
Vote down!
-3

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#355040

Mam wieloletni trening w odróżnianiu ziarna od plew; popatrzę, posłucham, zachowując odpowiedni dystans. Nazwiska Ewy Stankiewicz i Cezarego Gmyza są dla mnie znaczące i godne szacunku.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355049

Zostaną złożeni na ołtarzu ofiarnym.

Radzę trening zacząć od nowa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
6
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355055

Po owocach ich poznamy, choć już niektóre poznaliśmy. Co nas jeszcze czeka? Czym nas jeszcze zaskoczy TV Republika?

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355062

Ewa i Cezary dali się wciągnąć w projekt, który najpierw sam się skompromituje a potem ich skompromituje i odbierze im wiarygodność.

Patrz : Nowy Ekran

P.S. Nie idzie się do Lucyfera gotować zupki w jego kociołku.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355069

Nie ponosisz żadnej odpowiedzialności za swoje przepowiednie. Za kilka miesięcy wyprzesz się swoich słów.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355072

Chętnie to zrobię, jeżeli ta TV doprowadzi do upadku gabinetu Tuska.
No bo jeżeli znów wyjdzie jak z NE, to wybacz, dziękuje.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
4
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355087

będziemy mieli jeszcze jedno odniesienie: to porównywać informacje - i wyciągać wnioski, nawet jeśli chodzi o kolejność. TVR nie jest niezależna: jest zależna od tego, czy my, widzowie zechcemy ją oglądać.
Gdyby, nie daj Boże!!!!!!!!!!!! się zeszmaciła - szybko upadnie.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355070

Ty sobie markowa porównuj. Mnie nie interesuje co mają do powiedzenia jewreje (z polską przystawką) nam Polakom.

Ale chętnie dowiem się jak "to" się skończy.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355077

Piwa bym się z Tobą chłopie napił. Może prostym językiem mówisz, może niektórym to nie odpowiada, ale wiele prawdy jest w tym i zdrowego rozsądku. To tak jak z Lisem. Na społeczeństwo mówi bydło, a i tak politycy prawicowi lgną do jego programu, choć uczciwy człowiek dałby mu po prostu po mordzie. Cóż, my nie odpowiadamy za ich wybory.

pozdrawiam serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355079

To dobrze trafiłeś brachu. Bo właśnie od maja do września (ciepłe miesiące) pijam zimne piwo w ogrodzie..........a potem to już tylko biała........ :))

Ludzie w Polsce wyjątkowo krótką pamięć mają niestety i jakąś dziwną skłonność do wybaczania swoim oprawcom.

Pozdrawiam również serdecznie
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355083

Niestety, masz rację. Czerwone dynastie żyją sobie w najlepsze, a niektórym wydaję się, że to tylko historia. Ale ta swołocz pozostała taka sama i dopóki nie wymiecie ich się z Polski, to nic się nie zmieni. A paktowanie z nimi uważam za beznadziejny przypadek głupoty i naiwności.

Ja też popijam piwko w ogrodzie od wiosny i białą od jesieni :)

spokojnej nocki życzę !

Vote up!
5
Vote down!
-3

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355089

bez niego byłabym równie szczęśliwa, więc daruj sobie; nie musisz odpowiadać na każdy mój komentarz.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355080

Nie kłóćcie się, nie warto, tańczący ma sporo racji, choć charakter nieco szorstki. A metody neutralizacji opozycji nie są wyssane z palca - nie robi się tego siłą, bo powstają męczennicy - lepiej posłużyć się sprytem i sprawdzonymi ubeckimi metodami.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355084

nie mam Ci nic do powiedzenia i nie prosiłam o wskazówki

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355091

Niektórzy lubią się nabzdyczać i przy okazji obrażać. A przy okazji... Tak, jestem specjalistą od ubeckich metod stosowanych na mojej rodzinie od lat 50- tych - włącznie z łagrem dla mojego dziadka, który zostawił wielodzietna rodzinę na kilka ładnych lat.
Żegnam

Vote up!
5
Vote down!
-3

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355099

Można się prywatnie; tu nie zachodzi taka okoliczność.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355101

Markowa. Kultura odpowiedzi polega na tym, że jeśli rozumie się intencje adwersarza, to nie wyjeżdża się z takimi tekstami, jakim mnie obdarowałaś. Chyba, że nie rozumie się tych intencji. Dla mnie jest to, delikatnie mówiąc nie na miejscu - tym bardziej, że robisz to publicznie. Równie dobrze mogłaś napisać bym "zamknął mordę" - może byłoby efektowniej i bardziej dramatycznie. Po co ta dyplomacja słowna i jakieś ukryte konteksty o znajomości metod ubecji ? Ja nie jestem smarkaczem i nie pozwolę się obrażać - nawet jako anonimowy nick. A w przeciwieństwie do Ciebie, mnie interesują opinie wszystkich tutaj komentujących - bo po to właśnie jest to miejsce - aby wymieniać opinie. Jeśli tego nie akceptujesz, to po prostu nie zabieraj głosu w dyskusji. A jeśli już dyskutujesz to licz się, że ktoś może odpowiedzieć

Vote up!
6
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355104

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika markowa nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

mędzisz długo i zawile o niczym; przejrzałam archiwum - raczej jesteś śpiochem; przeczytaj, co sam wysmażyłeś - i nie dokuczaj porządnym ludziom.

Vote up!
2
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#355106

Jak widać nie potrafisz rozmawiać na argumenty, wolisz ad personam. Wybacz, ale ten poziom dyskusji jest dla mnie trochę za niski, podobnie jak poziom kultury adwersarza. Żegnam.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355151

Cytuję: [...] "Nazwiska Ewy Stankiewicz i Cezarego Gmyza są dla mnie znaczące i godne szacunku."

Właśnie, więc proszę sobie przypomnieć jak zostały te nazwiska dostarczone do powszechnej opinii publicznej.
Nie wiem o co idzie p. Gmyzowi. Ale...

Proszę zobaczyć kawałek filmu spod namiotu na Krakowskim, gdzie p. Ewa Stankiewicz występuje wraz z senatorem Romaszewskim, a klientem jest p. Łapiński. (Ze słów Ewy Stankiewicz wynika, że doskonale zna casus p. Łapińskiego). Zwróćcie uwagę, że nikt nie podsunął p. Łapińskiemu krzesła.
Dla mnie jest to wysoce symboliczne. Przypomina mi się osławione - "teraz MY".
http://www.youtube.com/watch?v=fynMGqVCbgU

Czy te osoby siedzą tam po to, aby dla p. Łapińskiego i nas coś załatwić? Proszę posłuchać ogólników senatora, który wiele kadencji spędził w Sejmie i Senacie.

Proszę sobie następnie przypomnieć jakiej sumy zażądał senator za swoją walkę z komuną, co w kontekście strat zdrowotnych, i nie tylko, p. Łapińskiego, można nazwać tylko jednym, ordynarnym słowem.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#355173

Mam podobne obawy. Nieistotne są dobre intencje założycieli i uczciwość tych, którzy tworzą TV Republika. W momencie powstania instytucji medialnej, opartej o rozwiązania biznesowe i przede wszystkim Kodeks Spółek Handlowych, wszelka niezależność się kończy, a zaczyna wolny rynek w którym za chwilę ktoś o mniej uczciwych intencjach wyciągnie łapę po kawałek tortu.
Z całym szacunkiem dla wszystkich, którzy pozytywnie wypowiadają się o powstaniu TV Republika i roli jaką odgrywają w tym środowiska prawicowe związane z GP. Jest to myślenie trochę naiwne, bo nie biorące pod uwagę, że telewizja bez powiązań biznesowych nie może istnieć. A niestety osoby, które zęby zjadły na tej branży to w większości postkomuna.
Niestety przewiduję funkcjonowanie TV Republika na zasadzie szerokiego rozkroku i dużych ustępstw. Radykalizacji programowej w prawą stronę na pewno nie będzie.
Może ten ukryty liberalizm niektórym odpowiada - ja generalnie jestem za całkowitą niezależnością więc na pewno nie kupię płatnego dostępu, choć materiały archiwalne będę ogladał. I na pewno będę je oceniał tak jak każde w innych mediach - z dużą dozą zdrowego krytycyzmu.
A dziennikarze lub publicyści TV Republika - tu kolejna zasada - kto raz się sparzył, na zimne dmucha. Dziennikarze są tylko ludźmi - nie można ich traktować jak guru - nawet jeśli ich poglądy są zbieżne z naszymi.

Kłótnię pod notką uważam za całkowicie bezpodstawną - jest jeszcze za wcześnie aby radykalizować oceny i wyciągać wnioski. Obawy są oczywiście uzasadnione, ale bez przesady. Pożyjemy, zobaczymy,ocenimy.

Fakt wspólnego balowania Moniki Olejnik i red. Wildsteina na balu dziennikarza jest niepodważalny. Dla mnie jest to typowy przykład rozkroku w typie Igor Janke bis. O innych autorytetach nie będę pisał, bo już pisałem - kto chce to sobie w necie poszpera.

pozdrawiam autora

Vote up!
6
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355071

Do nich Oleksy z Karnowskimi, Andrusem, Semką i Wildsteinem na widowni podczas benefisu Zaremby

http://wpolityce.pl/galerie/51878-piotrze-jestes-zarembisty-nasza-relacja-z-benefisu-piotra-zaremby-zobacz-zdjecia-i-wideo

Ziemkiewicz z Kaliszem, marcinkiewiczem i innymi u Giertycha na grilu

http://wpolityce.pl/wydarzenia/35922-uwaga-wielka-tajemnica-ujawniona-kalisz-zdradza-kto-grillowal-u-giertycha

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355076

Piękne podsumowanie ! Adasia z nimi nie było ? ;)

Vote up!
5
Vote down!
-2

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355082

Zgadzam się z tobą,TV Trwam jedyne wolne media,i niezależne,od masonów i żydo ubecji.
I dla tego wszystko robią by im koncesji nie przydzielać,bo nie da się ojcem dyrektorem manipulować ani sterować.

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355093

... narodowym, patriotycznym i katolickim, to oznacza, że pozostałe 97% stanowią media komunistyczne, liberalno-lewackie, antykatolickie. Przejęte za psie pieniądze dzienniki regionalne przez znaczący w Europie niemiecki koncern prasowy Nouer Passauer Presse, a pozostałe niemal w całości kolorowe piśmidła przez amerykański żydowski koncern prasowy oraz TV przez  koncern medialny ITI powodują, iż zasilenie tych 3% naszym polskim ośrodkiem medialnym jest konieczne. Miałem taką nadzieję, że może nim być TV Republika. I... na nadziei się skończyło. A szkoda.

Media takie jak RM i TV Trwam nie dadzą się prowadzić na smyczy, stąd tak wiele trudności w przydzieleniu miejsca na MUX-1, - nawet z pogwałceniem prawa obecnie obowiązującego w Polsce. Jestem bardzo ciekawy, czy ambasada Federacji Rosyjskiej udzieli schronienia tym cwaniakom, którzy będą jego szukać w czasie "rozmowy inaczej". A jak tak dalej się będą upierać w przydziale na MUX-1, to jest bardzo realne takie rozwiązanie.

Pozdrawiam, Satyr 
________________________ 
"I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".  
(ks.J.Popiełuszko)

Vote up!
5
Vote down!
-2
#355152

Gdyby powiedzieli, że nie... i tak bym nie uwierzył :)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355098

Postkomusza mieszanka wedlowska. Obrzydliwość ...

Vote up!
4
Vote down!
-1

TYBERIUSZ

#355086

Ten facet łatwo traci głowę - to źle wróży na przyszłość.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355103

Szukałem tego zdjęcia. Ja np. generalnie z k...ami nie tańczę,ale jak widać niektórzy lubią takie przygody :)

Vote up!
6
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355105

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Martin Antofagasta nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie przesądzajmy na razie sprawy. To trochę tak wygląda, jakby chciał wykrzyknąć "a kysz!!!"

Vote up!
2
Vote down!
-4
#355108

Bo do tanga trzeba dwojga
Zgodnych ciał i chętnych serc
Bo do tanga trzeba dwojga
Tak ten świat złożony jest

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355137

Pozostaje mieć nadzieję, że nie był to "taniec założycielski". Poza tym, gdy kobieta prosi do tańca nie przystoi odmówić.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355143

Są wyjątki. Kobiecie lekkich obyczajów można!
**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-2

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355182

Kodeks Honorowy Boziewicza nic o tym nie wspomina:))

Vote up!
3
Vote down!
-4
#355188

Kodeks mówi o przypadkach honorowych. MO nie spełnia żadnych warunków.
Także wskazówki savoir vivre mówią o zasadach grzeczności, a nie zasadach moralnych.

**********************************
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
6
Vote down!
-1

********************************** Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355193

Poddaję się :))

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355205

To jest zdjęcie z gali z 2009 roku. Ledwie po "Dolinie nicości", przed "Czasem niedokonanym" i najważniejsze - przed Smoleńskiem.

Oczywiście i wtedy taka akcja to skrajny obciach ale w zasadzie przed momentem kiedy wypowiedziano nam wojnę.

Chciałbym mieć nadzieję, że to tzw. "o jedną lufę za dużo"...

Gdybym zobaczył coś podobnego z lat ostatnich (2011 - 2013), zdecydowanie zmieniłoby to moją opinię o Wildsteinie. Ta migawka jest niesmaczna, ale w zasadzie tylko tyle.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-2

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#355214

No właśnie, myślę, że Smoleńsk będzie tutaj papierkiem lakmusowym. Poczekajmy, nie ma pośpiechu.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#355263

Ja też generalnie z k....mi nie tańczę. I to jest właśnie generalna zasada.
1 Maja przed dyskoteką byłem świadkiem jak ojciec który podwiózł syna, życzył mu dobrej zabawy a na koniec dodał :
Pamiętaj synu, z ch....mi nie pij i z k....mi nie tańcz.

Cieszy, że jest jeszcze rozsądek w narodzi............choć jak widac u niektórych dziennikarzy go brak.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
5
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355159

Najsmutniejsze jest to, ze ludzie są często bardzo bezkrytyczni i szybko przechodzą do porządku dziennego nad faktami które, ktoś kiedyś nazwałby kolaboracją. Zobacz, że praktycznie nikt z obecnych tutaj nie przyjrzał się głębiej temu problemowi. Nikt nie przyjrzał się powiązaniom kapitałowym nowej spółki, zagrożeniom z tego płynącym i życiorysom niektórych ludzi i ich postawom moralnym. Brak zdrowego krytycyzmu prowadzi do bezwolnego poddawania się propagandzie politycznej - niezależnie z której ona strony pochodzi. A ja nie zamierzam być "motłochem", "bydłem" czy też elementem "maszynki wyborczej". Tym bardziej, że nie zawsze ktoś jest tym, za kogo się podaje. Czasem lepiej się pozytywnie zdziwić niż obudzić z ręką w nocniku.

Vote up!
6
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355163

WSI i inne skurwysyny nie śpią, oni wiedzą o wszystkim wcześniej niż gówno skurwego michnika i reszta morderców Polski, a tu na Niepoprawnych "dywersja" jak u dzieci. Ich cel, rozbić wszystko i osiągają to jak chcą. 

Drodzy Państwo, bez prawdziwej walki uzyskamy tyle co może prokurator apelowac w oskarżeniu  sawickiej. Bez rewolucji w Polsce nic sie nie zmieni  a czas pracuje dla bandytów obecnie sprawiających władze.

Bóg-Honor-Ojczyzna

Vote up!
5
Vote down!
-1

Bóg-Honor-Ojczyzna

#355085

Byłem przekonany że start TV REPUBLIKA ma nastąpić jutro, tj. w poniedziałek, 6 maja - ale może zostałem wprowadzony w błąd, skoro są już - i dają żywy upust swej goryczy - rozczarowani.

Postanowiłem poczekać parę dni.

Wolę rozczarowywać się osobiście.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Andrzej Tatkowski

#355170

Drogi Kolego, to nie jest "upust swej goryczy" i nie jesteśmy już "rozczarowani", ale pełni OBAW.

Byłem za młody by zrozumieć OBAWY mojego Ojca związane z pojawieniem się u strajkujących stoczniowców z Gdańska doradców, w osobach: Geremka, Kuronia, Mazowieckiego itp. Ojciec nazwał to wtedy "kanalizowaniem" niezadowolenia.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355176

Była nią SKY ORUNIA.

Która dopóki działała dość żywiołowo wspierana przez zapaleńców, poświęcających jej swój prywatny czas i swoje środki, a przede wszystkim własną antenę nadawczą na wzgórzu nazywanym lodowym ze względu na ulokowany tam w niej skład lody od strony parku oruńskiego (swego czasu zamieszczałem tu fotografię do dziś istniejącego jednego ze składów lodu)i lokalu, a właściwie mieszkania Zbigniewa Klewiado - fotkę jego domu też tu zamieszczałem), to i TV SKY ORUNIA działała i ludzie ją z chęcią oglądali do czasu gdy przytoczył się oruński biznesmen od szemranych interesów, który w końcu wylądował w więzienie gdzie targnął się na własne życie.
Sam na wstępie udzielałem się dostarczając tematów z pierwszej ręki związanych z wydarzeniami w Gdańsku, a także swoich materiałów filmowych i własnego wizerunku i mojej historii, która gdzieś zaginęła z chwilą przejęcia tej telewizji przez straganiarza z Sandomierskiej.
Nawet sam Solarz pofatygował się tak jak i Italianiec z Tele Top z propozycjami odkupienia koncesji na nadawanie.
Moją propozycja dla miasta, Uniwersytetu Gd. i Zbigniewa Klewiado brzmiała - Miasto i UG wchodzi z kapitałem tworzy TV lokalną a UG. wespół z Miastem tworzy wydział dziennikarstwa radiowo telewizyjnego to coś co później powołał o. Tadeusz Rydzyk.
Studenci mieli od podstaw nauki uczestniczyć w tworzeniu programu TV SKY Orunia, korzystając z jej sprzętu, który byłby przekazywany im przez telewizję także tego z demobilu.
W tamtym okresie Miasto Gdańsk (lata 1990/91)zamierzało kupić Dziennik Bałtycki z kwotę 3 miliardy ówczesnych złoty.
Niestety nie znalazłem wówczas we władzach miasta jak i UGd. wizjonerów z perspektywą na choćby dziesięć lat wprzód.
Miasto przegrało z niemieckim koncernem medialnym, bo przystępując do przetargu Rada Miasta na jawnej sesji przegłosowała uchwałę o maksymalnej kwocie przeznaczonej na zakup dziennika lokalnego, o czym widzieli niemieccy konkurenci, którym wystarczyło dało jedną złotówkę więcej by przebić miasto Gdańsk w jego staraniu zakupu Dziennika Bałtyckiego.
Miasto mogło po przegraniu przetargu z dziennikiem mogło jeszcze wejść w mój projekt medialny lecz betonowa ściana odgradzała innowacyjność i od ich zasklepionych i myślących po neoPRLowsku jego władz chociaż już były to nowo wybranych władze w 1990 roku.
Później powstał projekt o. Rydzyka(nie pisze że mój, że ktoś inny z tego skorzystał), który jakby czytał w moich ówczesnych myślach, powołał i stworzył t,o co stworzył na dzień dzisiejszy w Toruniu.
Radio, TV i zapleczy własnych dziennikarzy, którzy tworzą dzisiejsze i radio i TV Trwam.
Takie imperium medialne mogło też funkcjonować i w Gdańsku lub 3Mieście gdyby ówczesny zarząd miasta i rada miasta miała bardziej otwarte i lotne umysły także na niezły biznes.
Społeczność Pomorza mogło mieć i własną telewizję (nie taką jak dziś dziadowską TV Gd. czy gdański bałach zwany radiem, o których "profesjonalizmie" często pisze tutejszy Bloger z Gdańska, UGd. zyskałby wydział, a adepci i fascynaci nowych technologii i dziennikarstwa nowy kierunek kształcenia zawodowego na najwyższym poziomie na gdańskim Pomorzy.
Taki układ przy bezwzględnym współudziale w zarządzaniu społeczności lokalnej, uczelni i samych studentów mógłby zdać egzamin, który mógłby konkurować nie tylko z komercyjnymi lecz i publicznymi środkami przekazy radiowego i wizyjnego.

Miałem zamiar już w dniu wczorajszym zamieścić swój obszerny komentarz oparty na przeżytym doświadczeniu z tworzeniem i funkcjonowaniem niezależnej, bo taką na początku była TV Sky Orunia, do czasu przyturlania się kieszonkowego biznesmena i oddania anteny nadawczej do kolejnego biznesmena od wynajmowania powierzchni dachowej na gdańskim wieżowcu "PROREMu", któey po prostu wyłączył zasilanie i pierwsza stacja pirackiej TV dokończyła żywota, ot tak nawet beż uprzedzenia jej odbiorców.
Chociaż na końcówce, to była już emanacja TVNów z "aktorkami" i "dziennikarzami" fascynujących się mokrymi podkoszulkami na dorodnych cyckach i sznurkach mamy od suszenia prania, a także panienek na rurce z nocnych klubów czy budyniowo-kisielowych ich popisów.
Dziś TVR oddaje włącznik i wyłącznik od nadajnika dla byłego agenta komunistycznych służb i liczy na co? He?
Może robi to ze świadomością i pełną premedytację, bo jest tam jakiś Maleszka - ze sTulejków TW Lucyny?

Tu jest co nieco o Sky Orunia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sky_Orunia

Sky Orunia: Z tym ludzie się identyfikowali

http://mojaorunia.pl/index.php?option=com_orunia&task=artykul&Itemid=24&id=2360

Po tym jak zachowują się moderatorzy z niezależnej.pl w stosunku do mnie i moich komentarzy, które jak sami wiecie są jakie są lecz z cała pewnością nie zasługują na wrzucania do kosza jak leci.
Niestety oni tam hołubią jak nie komunistycznych działaczy z PZPR to komunistyczną agenturą, a nawet wielopokoleniowych klanowych komunistycznych "patriotów" z MSW/UOP/ - MON/WSW, których mogę skazać z imienia i nazwiska.
Ostatnio na niezależnej podjęto modły o zdrowie kolejnego zasłużonego w utrwalaniu i budowie emanacji PRL Bis w trzecim pokoleniu Miodowiczów.
Nie wracając za daleko wstecz, zacznę od zasłużonego tatko i zasłużonego synka z PO, którego życiorys zaczyna się od roku 1990 i MSW/UOP, tak jakby pracę zawodową rozpoczął dopiero w wieku 39 lat i trafił tam gdzie mia trafić.
Podobnie jak inni budowniczowie III RP "przypadkowo" trafili z zapyziałych prowincji do MSW, MON, UOP czy WSI.
Warto prześledzić tych prowincjonałów i "mężyków stanu", a okaże się, że jak nie dwójka teściów o wielu nazwiskach w przeszłości ale i dodatkowo z żoną byli oficerami prowadzącym, a nawet piszącymi prace magisterskie przyszłym niedouczonym ministrom, premierom czy w końcu prezydentom.
Jedne z ojców prezydentów (Kwacha) to nawet posiada swój krwawy szlak katowni i dokonywanych w Polsce północnej, w których z ziomalami dokonywał osobiście morderstw polskich patriotów, a nawet posiadał specjalizację polegającą na osobistym wstrzykiwaniu trucizny torturowanym i kremacji zwłok zamordowanych.
Jestem bardzo sceptyczny co do TV Republika, bo są tam ci co mieli szansę i złoty róg, a jednak pełniąc ważne funkcje wtapiali się w otoczenie jakby byli z tej samej wody.
Tak jak i projekt z Glińskim działaczu Unii Wolności, dla którego hasło "Polska dla Polaków" jest nie od przyjęcia i akceptacji nie jest moim i go nigdy nie poprę, tym bardziej że otoczył się ludźmi, którzy byli budowniczymi a nawet twórcami i uczestnikami grabieży i budowania swojego osobistego folwarku kosztem Polski i Polaków - casus Witolda Modzelewskiego jest tym, który śmierdzi najbardziej.
Niestety, gdy dokładnie prześledziłem dotychczasowy udział nawet tych młodych reformatorów jakim wydawałby się Przemysław Wipler z PiS, to i tu widzę dziś skazę i jego służbę dla korporacji E&Y, która niszczyła polską konkurencję, a on w tym uczestniczył osobiście wspierając wsio/eSBeczą korporację opanowaną przez zagraniczne koncerny i korporacje oraz była komunistyczną nomenklaturę byłych sekretarzy i działaczy PZPR.
Gdzie bym nie poszperał to natychmiast odnajduję korzonki jak nie w KPP, KPZB, KPZU, PPR, PPS, PZPR, ZSL, SD, PAXów, KIKów, UD, UW i innego parchatego towarzystwa czerwonych towarzyszy albo komunistycznej agentury przechrzczonej, przemianowanej, po wielokrotnych zmianach nazw (UB/SB/UOP/ABW)i nazwisk ich głównych aktorów.
Nie darem moje uwagi przypominające korzenie tychże budowniczych nie znajdują zainteresowania moderatorów niezależnej.pl i są wycinane i wrzucane do kosza, bo jak by mogli dopuścić choćby i oczywistą prawe o kolesiach, których wszak oni najlepiej znają, prawda, że jest to jedynie cyniczna i hasłowa niezależna - szczególnie od rozumu i prawdy.

Pozdrawiam komentatorów z licznymi wyjątkami, szczególnie po danym tu pod tym wpisem świadectwa ich załgania i cynizmu.

Podpisuję się pod komentarzami @Satyra i podobnymi, bo kto ma wpływ na nadajniki ten ma niczym nie ograniczony wpływ na nadawane programy. (Casus z TV Trwam, która przez UPC została wycięta z pakietów analogowych i najtańszych cyfrowych, chociaż TW Trwam nie oczekiwało za emisję jakichkolwiek gratyfikacji finansowych za prawa autorskie. Wycieli, bo nie chodziło tu o biznes ani i kasę, prawda, ze czytelne?)

Obibok na własny koszt

PS
TVR jest dla mnie czymś w sensie TV Kolesie z drugiego obiegu, o którym negatywnie mówił w wywiadzie sam Zb. Klewiado, pierwszy w 100% właściciel, założyciel i pomysłodawca TV Sky Orunia, która była jedyną jak dotychczas całkowicie niezależną TV w PRL & III RP.
I to przy utrwalonym i zabetonowanym dziś układzie pomagdalenkowskim się już nie zmieni bez potężnej wichury i przeciągu, o którym swego czasu Wojciech Cejrowskim mówił u Jana Pospieszalskiego - WSZYSCY WON! I to byłoby i na kursie i na ścieżce do Wolnej Polski i normalnych, a nie okupacyjnych i antypolskich mediów.
Onwk.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Obibok na własny koszt

#355174

Myślę, że jaśniej już nie można. Uważny obserwtor zauważy również w jaki sposób zmieniła sie polityka programowa TVR w zakresie wyboru gości do programu od momentu wejścia na platformę cyfrowa Polsatu. Kilka nazwisk :

Jakub Majmurek – Krytyka Polityczna - ta sama co udzieliła schronienia niemieckim lewakom, bijących polskich patriotów

Agata Czarnacka - filozofka, feministka, tłumaczka, w Zakładzie Etyki Uniwersytetu Warszawskiego - warto poczytać jej wypowiedzi o dialogu lewicy z kościołem katolickim.

Jarosław Gowin – PO - bez komentarza

Krzysztof Pacewicz red. Lewica.pl - i tu ciekawy cytat, warto czytać między wierszami,co autor myśli tak na prawdę o zamachu w smoleńsku :

„Fiksowanie się na katastrofie jest owszem - formą wyrazu frustracji "niewykształconych z prowincji" i "przegranych transformacji", ale jest to forma pusta, która nie stwarza możliwości ani żadnego "narodowego porozumienia", ani inkluzji wykluczonych, nawet agonicznego, w dyskursy głównego nurtu. Jest dokładnie odwrotnie - pojęcie "zamachu" jest w swojej istocie antypolityczne, burzy warunek możliwości prowadzenia jakiejkolwiek polityki, niszcząc wzajemne zaufanie na najbardziej podstawowym poziomie. „

Ja pytam, wg jakiego klucza dobierane są te osoby ? Przypadek ?

Wg mnie zaczyna się praca mająca na celu rozmontowanie środowisk, które w sposób bardzo wyrazisty określają to co sie stało w Magdalence i nie chcą aby to nastąpiło po raz drugi. Czemu mają służyć te rozmowy z lewakami, feministkami, czy przedstawicielami skorumpowanej i szkodliwej dla Polski partii politycznej ? Mnie nie interesują poglądy lewaków, bo i tak to szambo wylewa się wszędzie i nie potrzeba jeszcze dla nich dodatkowego czasu antenowego w telewizji tzw. "niezależnej".

Bardzo mocno zweryfikowałem swój pogląd na to środowisko - podobnie jak zweryfikowałem kiedyś swoje znajomości z niektórymi dawnymi kolegami szkolnymi, których "moralność" sprowadza się do "pełnego koryta", kosztem przekonań, które kiedyś były dla nas bardzo ważne.

TV Trwam na multipleksie cyfrowym - to obecnie jedyna alternatywa dla prawdziwie niezależnych mediów.

Vote up!
6
Vote down!
0

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#355186

Poczekam na wpis kryski, ona mi wszystko wyjaśni co tu zostało przez Was napisane :)

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
4
Vote down!
-2

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#355191

No właśnie,aż ci w pięty pójdzie,te jej tłumaczenie.

pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355223

Po tym jak skrytykowałem ich nowego patriotę, a ostatnio miodem płynącego dziegciu wielopokoleniowego (tak jak wielopokoleniowy klan trepów z LWP Skrzypczaków pacyfikujący przez cały PRL wolnościowe zrywy polaków trzy pokolenia wzięły w tym osobisty udział - możesz sam sprawdzić, bo popełniłem taki zbiorczy wykaz. Waldemar dzisiejszy wiceminister uczestniczył w brutalnej pacyfikacji GSR 16.12.1982 r. - według mojej wiedzy jego ojciec w grudniu 1970 roku w Gdyni na wiadukcie był)kolejnego, o którego wznoszą modły zostałem na zicher przykuty przez wejściem.
Dla nich mój niedoszły kat i zabójca dla nich patriota i nie jest dla nich ważne, że tworzył super tajną grupę morderców, których zadaniem była likwidacja przeciwników OS, a nawet może to ta ich grupa zamordowała paru księży podczas sprzątania PO Magdalenkowej zdrady.

Szkoda gadać z taką niezależną od rozumu ICHNIĄ prawdą, skoro takim jak piszący zamykają drzwi a otwierają bolszewickim kanaliom.

Nie chcę pisać o tym w jaki sposób zachowała się RAZ gdy napisałem do jego w sprawie jego konszachtów s kostuchą Janką P.

Nauczony przez życie i pomny doświadczenia liczę tylko na swoją żaglówkę i jej żagiel i swoje solidne i silne wiosła.

Dlatego w stanie wojennym nie dałem szansy TW coś tam coś tam, tak jak inni współpracujący z Borsukiem, który według słów Ewy Kubasiewicz przekazał jedną z kserokopiarek z nadajnikiem radiowym założonym przez esbeków.
Wsypa była jak się patrze, a dziś jest za to widocznie wynagradzana ta stękająca i dukająca bezharmota.
za to innych wskazywał jako ewidentnych konfidentów, tak jak wskazał męża Ewy Kubasiewicz.

Pozdrawiam,
Obibok na własny koszt

Vote up!
5
Vote down!
-2

Obibok na własny koszt

#355267

" TV Trwam na multipleksie cyfrowym - to obecnie jedyna alternatywa dla prawdziwie niezależnych mediów."
/fotoamator/

Podpisuje się wszystkimi "kończynami" pod Twoim komentarzem "Obiboku.." . Pozwoliłem sobie także wkleić powyżej cytat zapożyczony z komentarza "fotoamatora" , który także podzielam w całości.

Twój obszerny komentarz odkrywa wiele białych plam z okresu tworzenia się tzw. III RP. Nie dziwnym mi także i to , że to o czym piszesz powyżej jest nie do przełknięcia dla licznej sfory tych , którzy tylko z uwagi na naszą nieświadomość do tej pory brylują na "salonach" w tym i studiach radiowo - telewizyjnych , zwłaszcza tego głównego nurtu.

Chciałoby się wierzyć , że twórcy nowej TVR są wolni od tego typu uwikłań ,,,,
Twój komentarz , a wierzę w to , że jest jak najbardziej merytoryczny , burzy dotychczasową aurę wokół tego medium. Jak czytam , wielu komentatorów wręcz zarzuca krytykanctwo czy wręcz zawiść każdemu , kto odważy się zamieścić tekst o podobnym brzmieniu do Twojego komentarza . Targalski na "niezależnej" ma pełną kontrolę nad "pilotem" stąd prosty wniosek ...

Widać , przyjdzie nam długo jeszcze poczekać na prawdziwie naszą telewizję..

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
5
Vote down!
-2

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#355235

Wiesz Andruch, jeśli ktoś mając możliwości zmienić chociażby komunistyczny układ w TVP i tego nie zrobił, bo nie liczyłbym bu ten sam człowiek potrafi cokolwiek wzruszyć w posadach, bo przecież nie zmienić w posadach.

W dzisiejszych "oburzonych" wcześniejszych ustanawiaczach kolejnej władzy ludowej zauważam jeden i ten sam syndrom lub też nieuleczalny wirus, który polega na tym, że jak tylko wskoczą na stołek, to starają się do tam panującej magmy czerwonej doszlusować i się do niej upodobnić.
Gdy ich posypują cukrem i smarują miodem i gdy te słodkości z nich zlizują są w siódmym niebie i nie czując tego,że zostali zlizani do gnijącej kości oraz cynicznej swojej pychy i obłudy.
Gdy zostaną wypluci za wszelką ceną starając się wrócić do głównego lub bocznego ścieku salonowej brei i gnojówki.

No bo jak nazwać i sklasyfikować tych, którzy na rozkaz oficerów prowadzących strajkowali w 1988 roku tylko po to by uwiarygodnić już dokonaną zdradę prze tzw. elity szczególnie te komunistyczne, które były satelitami PZPR jak choćby KIK i jego członkowie prący potajemnie do układu z komunistami i dokonujących ponad głowami władz statutowych Pierwszej Solidarności uzgodnień i zawierania wiążących umów.
Okrągły stół to był cyrk z okrągła areną, na której wystąpiło tylko kila małp, którym dla pewności, że nikogo nie potną zabrano ich brzytwy, którymi wcześniej wymachiwali odgrywając rolę trybunów.
Gdy tylko wyrazili akces udziału w tej starannie zaplanowanej prze komunistów i zdrajców szopce byli już skazani na dzisiejszy byt swój tj. "platformy oburzonych".
Niestety ci "oburzeni" nie lubią wracać czy przystać na ucziwch i proponowanych przeze mnie warunkach do wydarzeń z przeszłości z ich osobistym udziałem.
Co to to nie oni już na wstępie krzyczą, ze to już historia, do której mamy już nie wracać, bo tylko przyszłość rzekomo dla nich się już dziś liczy.
Dla nich nie jest ważna historia tylko tu i teraz w przeciwieństwie do mnie, gdzie moja przyszłość jest moją przeszłością, a nie wspak.
Oni chcą zapomnieć i ukryć przed światem swoje podłości i haniebne postępki i miotają się między "oburzeniem" a sławieniem swojego działu w umowach z komunistami przy kanciastym stole.
Zamazują swój udział w prześladowaniu i szykanowaniu działaczy pierwszej Solidarności, których już w roku 1989 z szefami firm wyrzucali z pracy z przyczyn politycznych, a przy tym samorzutnie i bez żadnych wstrętów współpracują z komuszym OPZZ i sekretarzami PZPR.
Wiele osób może to co napisałem o sobie potwierdzić poczynając od Joanny Gwiazdy,Andrzeja Gwiazdy, którzy też zaznali wielomiesięcznego pozostawania bez pracy z przyczyn politycznych.
Jakoś nikt, podkreślam nikt z okupacyjnych i usłużnych lokai i pucybutów nie bekną ani sylaby w naszej sprawie, bo istniała niepisana zmowa milczenia tych gadów, bo ważniejsze dla nich było dorwanie się do koryta dużego czy mniejszego.
Tak postępowali nauczyciele dzisiejszych okupacyjnych szarlatanów robiących u okupantów za rzekomych dziennikarzy, a tak po prawdzie czytaczy lub przepisywaczy cudzych tekstów według rozdzielnika.
Tak też komunistyczni PSoRowie, doCenci, sędziowie, prokuratorzy, milicjanci, esbecy, wsioki, papugi i insze barachło wykształciło i wyuczyło kolejne pokolenie rozgrzanych i dyspozycyjne zastępy utrwalaczy władzy ludowej, której raz zdobytej nigdy nie zamierzali i nie zamierzają oddać czy stracić.
Dopóki nie powstanie silna partia antsystemowa kwestionująca ten zdradziecki komunistyczny pookrągostołowy układ z Magdalenki, dopóki będę prze kolejnych usłużnych idiotów i lokai odgrywane kolejny spektakl z drogami do wolności ograniczonej niewidzialnym drutem kolczastym obozu.
A wszystko to będzie się odbywało pod szyldem kosmetycznych napraw i porządków przez kolejne fasadowe rządy fachowców techniczne i zgranych naprawiaczy i budowniczych III RP sukcesorki PRL.
Kocham i szanuję moją Ojczyznę Polskę z jej przywarami i dlatego piszę tak jak piszę, i robię to, co powinienem robić w jej obronie.
Nie inaczej lecz tak było wówczas gdy mogłem się załapać i dobrze się ustawić na całe życie, gdy występowałem przeciwko targowicy, tak jest i teraz po wielu klęskach, szykanach, poniżeniu, a nawet .......
O tym napisze z czasem, bo nie chcę zaszczepić zniechęcenia i promowana nic nie robienia.

Pozdrawiam serdecznie.
Obibok na własny koszt

PS
Proszę o wybaczenie, bo wyszedł spod mojej klawiatury całkiem pokaźnych rozmiarów komentarz marki OT.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Obibok na własny koszt

#355312

Czasem bywam u kolegi, ktory ma w domu telewizor - i jest często włączony.
Kto mam pilota ten na władze!

Osoba mająca pilota w ręce decyduje co jest oglądane.
Dysponuje siłą perswazji.
PRZEWAŻNIE ON/gospodarz dysponuje pilotem....

Sięgając do innego medium, czyli gazet - Hajdarowicz dobrze nam ostatnio POKAZAŁ, co można zrobić z gazetami [przekaziorem informacji lub bredni sterowalnych dzienikarzy ]
"Majac pilota" w rece czyli faktyczna wladze, wplyw na decyzje i DOBOR DZIENNIKARZY.
Co stalo sie z Rzeczpospolita, Uwazam ze?

- wystarczylo "pilotem" dobrac/wylaczyc pewnych dziennikarzy - jak kazdy u siebie moze sobie dobrac pilotem co chce ogladac .
Co niektorych { Gmyz } odstrzelic .....

Ja tam watpliwosci nie mam, ze jak wladcy dobiora sobie z zabetonowanego srodowiska dziennikarzy spolegliwych
[ typu kolejna MOlejnik, Lis, Kuzniar ?]
to - nie chcialbym miec kolejnych widowisk gromadzacych
TE SAME WREDNE MORDY plujace na Polske , nawet w imie tzw pluralizmu.

Jasnym dla mnie jest,ze jesli Hajdarowicz zabronil "nadawac" Gmyzowi "na antenie Rzeczpospolitej"
tak wkrotce na platformie Polsatu tez beda cenzurowane tresci wiec i ludzie gloszacy pewne prawdy, niewygodne dla systemu

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355220

A jak się POdpisuje pakt z diabłem,jak to ładnie nazwał widlasty,to na efekty za pewnie długo nie będziemy czekali.

Życie pokazało,kto rządzi tymi mediami,tylko w nazwie niezależnymi

Vote up!
5
Vote down!
-1
#355227

ale mnie uprzedziłeś...
:-)))
a właściwie
:-(((

Vote up!
6
Vote down!
-1
#355233

En face!. Powtykani i bardzo osamotnieni patrioci, pomiędzy szczerymi, uśmiechniętymi, sytymi i pewnymi swego, gudłajami!...Trudno mi zapomnieć niedawne wynurzenia "nawróconego" z zamachu Ziemkiewicza. Aj! Waj!, towarzysze redaktorzy!...Ja waszej karty, na pewno nie kupię!.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#355505