Dewianci z LGBT obrazili Świętego Jana Pawła II i katolicką Polskę. To jest skandal

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Prasa niezależna w tym Niezależna.pl podaje cytat :

.."Skandaliczny happening zorganizowali dzisiaj w Krakowie działacze środowisk LGBT. Pojawili się z tęczowymi flagami przed oknem papieskim, a gdy wyszedł do nich ksiądz z różańcem w ręku, był obrażany. Niektórzy nawet żądali interwencji... policji.

W środę 16 października przypadała 41. rocznica wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Metropolita krakowski kard. Wojtyła został wybrany na papieża 16 października 1978 r. i przybrał imię Jan Paweł II. Był pierwszym od 455 lat papieżem spoza Włoch i najmłodszym z papieży, jakich wybrano od półtora wieku.

Niestety, niektórzy postanowili wykorzystać rocznicę do politycznych celów. Hałaśliwa dyskoteka pod oknem papieskim na Franciszkańskiej – tak środowiska LGBT w Krakowie „uczciły” 41. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Pretekstem było pierwsze czytanie projektu ustawy „Stop pedofilii”. Uczestnicy hałaśliwego zgromadzenia pod siedzibą kurii twierdzili że przeszkadza im „pan ksiądz” – chodziło o kapłana, który wyszedł do nich z różańcem w dłoni...."

Czy w Krakowie są jeszcze katolicy? Kto pozwala na obrażanie naszej wiary bez żadnych konsekwencji. Jeśli ludzie nie wezmą tego we własne ręce to te stwory potwory będą coraz bardziej rozzuchwalone.

Marsze LGBT nigdy nie miały na celu jakiejś walki o "równość praw dla gejów", gdyż geje mieli i mają takie same prawa, jak heteroseksualiści. Mogą uprawiać każdy rodzaj seksu oralnego i innego. Im chodzi głównie  o walkę z Kościołem, który nigdy nie zgodzi się na małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci. Prowokacje tych koszmarnych ludzi są, niestety, tolerowane przez władze w imię jakiejś rzekomej równości praw. W rzeczywistości na każdym kroku łamie się moje prawa i wszystkich katolików w Polsce. Władze nie interweniują, a mają taki obowiązek, gdy profanuje się np. mszę, gdy chuligani spod znaku tęczy obrażają ludzi wychodzących z kościoła, gdy stosują inwektywy wobec kapłanów itd. Domagam się i oczekuję większej aktywności ludzi Kościoła wobec tych obrzydliwych prowokacji. Ostrzegam - kiedyś obudzimy się we Francji. Trzeba być ślepym, by nie widzieć eskalacji działań tych cynicznych dewiantów.

Na co stać dewiantów z LGBT ?

Internet, jak pamiętamy, obiegło nagranie, na którym widać popularnego transseksualistę Rafalalę, który brutalnie i wulgarnie zaatakował na ulicy Warszawy nastoletnią dziewczynkę. Do sprawy na Facebooku odniósł się szef MSWiA Joachim Brudziński, który polecił zbadanie sprawy Komendantowi Głównemu Policji.Na początku czerwca w jednym z warszawskich klubów odbędą się po raz drugi wybory transseksualnej miss. Na nagraniu widać, jak transseksualna Rafalala zaatakował nastolatkę, oblewając ją zupą. Dziewczynka miała śmiać się z mężczyzny. Transseksualista zamieścił nagranie w internecie.

Na nagraniu widać jak Rafalala pyta dziewczynę: „Co Cię k**wa śmieszy we mnie? Ze mnie się śmiałaś. Przyjemnie k**wa? Pośmiejemy się k**wa. Zabawne k**wa to jest? Stój k**wa, co się mówi? Za co mnie k**wa przepraszasz?”
Osobnicy tego pokroju co wspomniany Pan stają się jak widać na powyższym przykładzie niebezpieczni atakując nawet niewinne dzieci. A jak ten problem widzą inni ?. Jak reagują na te problemy włodarze miast.

Dlaczego w kraju gdzie świętym przez ponad 100 lat były słowa Bóg – Honor – Ojczyzna  a obecnie na piedestał stawia się wartości które są nie tylko wbrew ludzkiej naturze ale i negują patriotyzm w ogóle. Na te i inne pytania brak jest na razie odpowiedzi.
Dewiacji agresji i zboczeniu patrioci i środowiska katolickie mówią STOP. Jest takie ugrupowanie i kto zatem w Polsce  zatrzyma ten najazd LGBT.

Dzisiaj przyszłość Polski należy jak mniemam do ludzi młodych. Obecnie to ruchy narodowo - patriotyczne skupione także wokół marszu 11 listopada decydują o Polsce i miejmy nadzieję iż wybiorą ostaecznie patriotyczną Polskę przyszłości. A komuniści i lewacy oraz LGBT zostaną już tylko wspomnieniem historii - tym niechcianym oczywiście.

W Europie Zachodniej i Środkowej próżno szukać kraju, na którym mogliby wzorować się politycy partii rządzącej. Polska jest jednym z krajów, gdzie poza ochroną na rynku pracy, osoby LGBT nie mogą liczyć na nic.

Chcąc uczynić Polskę "krajem wolnym od LGBT", PiS może zasugerować się mapą tworzoną co roku przez ILGA - działające od 1978 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek, Gejów, Bi-, Trans- i Interseksualistów. Najbliższy dostępny przykład to Białoruś.
Tam osobom LGBT prawo zabrania upubliczniania swojej orientacji, nie mogą też zakładać stowarzyszeń. Podobnie jest w Rosji czy Chinach.

W Afryce Północnej - Algierii, Tunezji Egipcie czy Maroku - prawo przewiduje do ośmiu lat ograniczenia wolności za stosunki homoseksualne. 10 lat więzienia solidarnie rozdają za to kraje Afryki Wschodniej, takie jak Tanzania, Kenia i Uganda.

Są i miejsca, gdzie homoseksualistów kara się surową karą. 7 z 11 takich krajów leży na Bliskim Wschodzie - to między innymi zamieszkane przez grubo ponad 300 milionów ludzi Iran, Afganistan i Pakistan.

Osobiście mam w głębokim poważaniu kto komu i gdzie wciska coś w dupsko jego sprawa i chorób dewiantów. Ale wara od mojej rodziny tutaj się nie toleruje dewiantów oraz zboczeń.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

Tylko niezależna prawicowa prasa pokazała ten bulwesujący opisany fakt. Mamy prawo wiedzieć o takich faktach i zająć stanowisko. Moje publikuję powyżej.

Vote up!
17
Vote down!
0
#1606489

- może by wpuścic trochę Islamistów i umiejętnie przekierować ich na tą komunistyczną bandę zboczeńców bo każdy Arab z chęcią utnie im te zboczone łby meczetą albo TIR-em rozjedzie tą całą paradę sodomitów.

Tu jest duże pole do popisu dla służb specjalnych lub radykałów. Walcz bronią przeciwnika tylko lepiej a zawsze wygrasz.

Na Marszu Niepodległości 11-go listopada tradycyjnie znowu komuniści wyrolują PiS na przedbiegach i wkręcą w tłum prawdziwych faszystów i esesmanów od Merkel a powiedzą przed UE że to Polacy.

Tak jak co roku zima zaskakuje drogowców tak PiS zostanie zaskoczony faszystami na marszu jak by się wczoraj urodzili.

Policjanci zamiast pilnować prowokacji będą się onanizować na słuzbie i jeszcze od Pana Ministra Błaszczaka dostaną podwyżkę za długie stanie ruja w wzwodzie lub za odwagę (odważył by się ktoś z Was tak zrobić ?) - link niżej:

https://dziennikzachodni.pl/policjant-onanizowal-sie-na-sluzbie-w-komendzie-wszystko-transmitowal-na-showupie-funkcjonariusz-zhanbil-mundur-22062019/ar/c1-14220581

Mam ogromny żal do PiS-u że tym pier...leniem kocopołów o opozycyjce, opozycjuni w TVP i innych mediach przyczynili się do uspania patriotyzmu i czujności Polaków zamiast bić na larum bo wróg z nożem gotowym do kolejnej zbrodni stoi już za drzwiami.

Mało krwi było 10-04-2010 roku ?

Vote up!
16
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1606503

   Witam! Tam nie idą sami Narodowcy, ale rodziny z całej Polski. W tym dzieci też, a z PISu członków i sympatyków zdecydowana większość. Wiem, bo corocznie jestem z przyjaciółmi na Marszach Niepodległości 11-stego listopada. To my i Solidarność organizujemy tysiące autobusów w kraju. Narodowców postrzegam 2-3 tyś, reszta ponad 100 tyś, to Polskie patriotyczne społeczeństwo. Z mojej strony, to nie złośliwość, ale postrzeganie prawdy, a nie pogłosek. W tym roku, też będziemy. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
-1

ronin

#1606598

- często na czele marszu vel. pochodu i na hasło rozwijają faszystowski baner aby "dziennikarze" z zagranicy zdążyli zrobić zdjęcia i taki przekaz idzie w świat.

Taką prowokację faszystów mam na myśli. Jestem uważnym a nawet bardzo uważnym obserwatorem i widziałem jak "coś" się szykuje na marszu rok temu.

Ustawiało się czoło marszu w Warszawie (bardzo zła organizacja bo główny marsz wstrzymali około 45 minut aż ludzi nogi rozbolały) - przy Rotundzie i pewna grupa ludzi bystro się rozglądała i "coś" przygotowywała i nikt nie zauważył tej przygotowywanej akcji.

Mam zdjęcia ich twarzy bo byli tak skupieni obserwacją swoich kolegów (mieli emblematy i w pewnym momencie wszyscy zaciągnęli z al'a czarnych szalików maski na twarze) - że nie widzieli nawet aparatu fotograficznego od swoich twarzy w odległości 1 metra lub bliżej.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1606630

W Ogrodzie Botanicznym za caratu była informacja na furcie: Sałdatam i sabakam nie lzia ( Zakaz wstępu dla żołnierzy i z psami). W stolicach europejskich są specjalne wygrodzone ogródki dla psów. Należy w miejscach szczególnych: pamięci, pomniki, cmentarze, świątynie , place ważne dla Polaków zakazać promowania zboczeń i zorganizować dla nich jakieś tereny gdzie będą mogli manifestować swoje dewiacje z dala od dzieci i normalnych ludzi. Np. zepsute nieczynne betonowe silosy oczyszczalni Czajka w Warszawie, lub opuszczone wyrobiska pogórnicze.

Vote up!
15
Vote down!
0
#1606522

Zboczeńcy robią rewolucję. Dla nich nie jest ważna żadna tolerancja. Ponadto, są wspierani przez tych którzy próbowali wszelkimi sposobami zwalczać PiS. Dawniej KOD i jacyś tam Obywatele, teraz LGBT. Nie wiem jak to funkcjonuje, ale "jakoś". To po prostu następna odsłona. Co ważne, prowokacje są wymierzane przeciwko Kościołowi. To też część metody. Skutki widać w Europie.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1606539

Jeśli rządzący, w nowym składzie ZP (PiS) nie zadba o przychylne środowiska, szczególnie młodzież, będziemy mieli zmianę warty, wcale nie nocną. Będziemy miażdżeni walcem LGBT+ i całą ich pokrewną otoczką finansowaną przez Soros-a. Może się to okazać już przy wyborach na Prezydenta RP. Czas ostatni na konsultacje z prawą stroną społeczeństwa.

W tle pojawia się wynurzenie JKM, proszę na ten łabędzi śpiew nie zwracać uwagi.

Vote up!
5
Vote down!
-2

...

#1606543

"Ostrzegam - kiedyś obudzimy się we Francji."

Może Pan tego nie zauważył, ale wszystko do tego właśnie zmierza - przyśpieszona hodowla w Polsce najbardziej zdziczałej lewicy w cieplarnianych warunkach całkowitej bezkarności zapewnianej przez prawicę, która "nic nie może".
I minusowanie nic tu nie pomoże bo tak właśnie sprawy u nas wyglądają.

 

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1606550

... : esencja dziłań LGBT+ od 41:21

Polecam całość komentarza Witolda Gadowskiego, tym szczególnie, którzy szukają prawdy.

Vote up!
5
Vote down!
0

...

#1606557

  Witam! My w Polskim parlamencie, nie mamy opozycji, tylko wściekłych parobków obrony obcych interesów i obrona swoich Judaszowych srebrników. To obcy Polskiej Racji Stanu. Każdy wrogi atak w ich mniemaniu jest dobry, a nawięcej widoczny, to jazda po Polskich wartościach narodowych i moralnych.

Vote up!
7
Vote down!
-2

ronin

#1606587

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mrówka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... że tak zapytam.... Czy Ty jesteś żydem?

To było tylko pytanie, nie musisz odpowiadać.

Vote up!
1
Vote down!
-4

...

#1606589

 Moi dziadkowie, to byli pokoleniowo Polscy ziemianie. Wcześniej w rodzinie Jan Matejko. Nie rozumiem pytania "wędki". Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1606636

Głupota ludzka nie zna granic, potrafi z g...na zrobić czekoladę. Nie ma zgody na deprawację, lobbing zboczonych zachowań seksualnych. Na prawdziwą, dobrą edukację, zgodną z prawami natury i zasadami moralnymi zawsze była zgoda i nie było potrzeby o nią "walczyć". Nauczanie to jednak należało i dalej ma należeć do rodziców lub osób przez nich akceptowanych. "Lewactwo nie może plugawić umysłów dzieci i kształtować ich zachowań w tej istotnej sferze ..."

Tylko radykalna ustawa ma sens, zanim "tęczowe wirusy" zrobią swoje...

Vote up!
7
Vote down!
0

RAK

#1606592

Precz z Polski z afirmacją ideologii LGBT+ !!!

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1606593

Ideologia LGBT ma za zadanie , by opychać towary ,najczęściej luksusowe i zarabiać kasę . Po to jest też wczesna seksualizacja dzieci . Im wcześniejsza inicjacja tym więcej środków antykoncepcyjnych sprzedanych , tym więcej klinik aborcyjnych , tym lepszy handel abortowanymi płodami . Potem nowy człowiek , który chce być z drugim takim samym a za tym idzie kreowanie nowego stylu życia , bez obowiązku , bez prawdziwej miłości , bez szacunku do ludzi starszych a często z nienawiścią i niechęcią do własnych rodziców . Promocja hedonizmu , znieczulenie na wszelkie oczywiste normy moralne . Idealny człowiek do manipulacji , mierny ale wierny , doskonały by mu pokazywać cel ataków , gotowy poświęcić wszystko dla ideologii . W to wpisuje się biznes .

Vote up!
5
Vote down!
0
#1606625

Zgadzam się z Panem w 100%, najłatwiej manipulować człowiekiem, którego wartości i godność zostały  zniszczone i opanowane przez sektę LGBTQ+.

Pozdrawiam serdecznie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1606628

Tak skandal, masz rację. Oburza Cięto - masz rację.

I teraz merytorycznie - co w tej sprawie zrobiły władze, POlicja (którą panuje obecnie PiS)? Czy te lewackie skakanie pod oknem śp. naszego Papieża było wcześniej zgłoszone do władz i czy mieli pozwolenie? Co wtedy robiła POlicja? Czy zatrzymywała lewaków za zbyt głośne zachowanie itd.? Pytam, bo znam przypadki, kiedy POlicja (za czasów PiS) zatrzymywała i straszyła karami nawet do 5000zł. ludzi, którzy spokojnie szli chodnikiem z małym radiem w reku, z którego dochodziła muzyka o wartościach takich jak rodzina, mąż i żona, wzajemnej miłości normalnej rodziny - to POlicja skwitowała słowami "stwarzacie zagrożenie" (nie wiadomo dla kogo?).

Wiec pytam, kto stoi za takimi POlicjantami i dlaczego przez 4 lata PiS ich nie wywalił na zbity pysk??? Dlaczego minister PiSu Brudziński, chwalił takich POlicjantów, ze "dzielnie pałowali Narodowców", którzy byli przeciwko lgbt - jaki ten PiS-owski minister dał sygnał takim POlicjantom/milicjantom???

Więc jeszcze nie wiecie dlaczego PiS ledwo co ma większość i tyle osób poszło za Konfederacją? Wasze oburzenie jest obłudne jesli mówicie o skandalu, a promujecie tych, którzy nic z tym nie robią i jednocześnie opluwacie tych, którzy z tym walczą - pomyślcie o tym na chłodno...

 

Ps. na koniec powiem, że te cyrki objazdowe lewactwa robią za jakieś pieniądze, oni to będą robili cały czas, bo mają z tego konkretną kase, to ich "praca". Skąd mają kase? Ano z takich firm jak: Coca cola, empik, bank BNP Paribas, JP Morgan, google, facebook, youtube, IKEA, lody Ben & Jerry, producent napoi Hellena, producent napoi MWS Wadowice - m.in. Tiger i wiele wiele innych. I teraz pytam, czy na codzień nie wspomagacie tych lewactw i jednocześnie oburzacie się na to co robia? Czy nie kupujecie produktów z koncerny Coca cola (nie samej coli ale wszystko),  czy nie kupujecie w empiku, czy nie bierzecie kredytu w Paribas itp. czy wyszukiwarke zmieniliście na konkurencyjna do google, czy korzystacie z google, czy korzystacie z fb itp. i moze jeszcze zgodziliście się tam aby was inwigilowali dokumentnie (łącznie ze zdjeciami jakie macie na kompie?), czy nie kupujecie żadnych mebli itp. z IKEA, czy nie kupujecie oranżady z Helleny, Tigera, czy Tymbarków itp.??? Pamiętajcie, że jeśli w necie piszecie oburzenie na LGBT, a jednocześnie finansowo ich wspieracie, to to jest czysta obłuda! Chwała tym z Was co ich nie wspierają i walczą z nimi, namawiając do tego innych!

Vote up!
4
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606651

Nasz problem w Polsce w dużym stopniu polega na braku po stronie władzy tzw. woli politycznej aby się tej dziczy w zdecydowany sposób przeciwstawić. Bo same deklaracje nic tu nie dają, co najwyżej usypianie elektoratu.

Natomiast co do bojkotu to niewątpliwie nie należy wspierać tych, którzy to wszystko finansują. U mnie budzi obrzydzenie już sama świadomość, że choćby nawet kilka groszy z mojego wydatku mogłoby pójść na promocję dewiantów.
Ale też i nie ma co się oszukiwać, bojkot daje może coś w rodzaju moralnej satysfakcji, ale dużego wpływu nie ma. Najskuteczniejsze byłyby narzędzia fiskalne, ale tu niestety znowu dochodzimy do woli politycznej...

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1606669

Dokładnie. A do tamtej listy fundatorów lgbt zapomniałem oczywiście dodać jeszcze choćby: Wytwórnię Walta Disneya, czy firmę Mattel (producenta m.in. nowej bezpłciowej Barbie). W bajce dla dzieci Toy Story 4 wystąpiły dwie kobiety mające dziecko, we Francji w lunaparku Disneya robili mimo sprzeciwów różnych środowisk parady równości wśród bawiących się dzieci, podobnie na kanale Disney Channel propagują genderyzm. Do tego jeszcze dochodzi także m.in. firma Netflix, czy Twitter.

Poza tym jak się okazuje także nasz MSZ, a z firm państwowych PZU wspiera genderyzm (co na to zwolennicy PiS?). Z uczelni wyższych choćby KUL, UW, czy UJ (z naszych podatków). Oczywiście miliony euro lecą także do organizacji lgbt-owskich wprost z Komisji Europejskiej, czyli także m.in. z naszych podatków, gdyż nieszczęśliwie jesteśmy w Unii.

Dla pokazania drugiej strony powiem o dwóch najbardziej zaangażowanych stowarzyszeniach przeciwko lgbt i ogólnie pojętemu lewactwu - to jest Fundacja Pro Prawo do życia (którego w sądzie obecnie lgbt skarże na kwotę 75 tyś. zł.) i Instytut Ordo Iuris (dający pomoc prawną i sprawdzający m.in. szkoły czy wchodzą tam lewackie fundacje podszywające się pod "nauke tolerancji" itp.) - obydwie te fundacje nie dostaja ani złotówki z budżetu państwa i utrzymuja sie z datków.

Pytanie czemu PiS ciągle wspiera lewaków, a nie ich przeciwników?!

Tak czy siak, Wy już macie w miare klarowny obraz kogo wspierać a kogo bojkotować.

Ps. do kin wchodzi teraz bardzo dobry film o aborcji "Nieplanowane" - w USA miał problemy z dystrybucją ale i tak udało się aby duzo ludzi obejrzało, jednak do lewackiej Kanady w ogóle go nie wpuścili. Teraz ma być w Polsce i bardzo mało kin sie zdecydowało na jego wyświetlenie - ciekawe ile z tych kin też bierze różnego rodzaju dotacje z budżetu jako "piewcy kultury".

Vote up!
1
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606883

 Pokaż mi w Europie rząd większościowy? Dodam, większościowy drugi raz z kolei? Ten rząd jednak rządzi, mimo wielu wrogów. Nietrudno zauważyć, że naprawa państwa trwa, a zadaniowej mafii zasoby się kurczą, bo nie ma jak było, bo jest nadal CBA, bo złodzieje ośmiornicy, już wiele nie mogą.

Vote up!
5
Vote down!
-2

ronin

#1606683

Jak się nie mylę, to rząd Orbana już trzecią kadencje jedzie.

Ps. i co z tego? Przestań być taki naiwny, bo to krótka droga do lemingozy.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1606880