W co gra poseł Zbigniew Girzyński?

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Wysłuchałem wywiadu jakiego udzielił poseł PiS pan Zbigniew Girzyński w dniu 19.04.2013r w TV Republika i oczy robiły mi się coraz większe.
Gdybym nie wiedział z kim jest wywiad to uznałbym, że pani redaktor rozmawia z posłem PO , zatwardziałym przeciwnikiem posła Macierewicza.
Albo pan poseł Girzyński został przekupiony przez PO, albo nie czytał wypowiedzi posła Macierewicza w sprawie zaniechania przez prokuraturę sprawdzenia zeznań funkcjonariuszy państwa w sprawie 3 rannych ofiar zamachu smoleńskiego albo po prostu padło mu na mózg.
Pan poseł Macierewicz mówił , że są relacje świadków, że trzy osoby przeżyły zamach w Smoleńsku. Natomiast pan poseł Girzyński jak mantrę powtarza za reżimowymi mediami iż poseł Macierewicz twierdzi, że trzy osoby przeżyły.
To co mówi poseł Girzyński jest kłamstwem.

0
Brak głosów

Komentarze

rozćwiatrkowują polską stronę polityczną, oni są wszędzie i wszędzie ryją od wieków w czym skutecznie pomagają im polityczni zdrajcy świnie tzw: swojego howu. A jak widać jest ich niemało, z takim zapleczem opozycji i patriotycznej strony nie wydrzemy Polski z rąk oprawców.

Vote up!
0
Vote down!
0
#352232

defetyzm niemile widziany

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#352236

Takich Gizynskich jest dosc duzo.W gronie przyjaciol stwierdzilismy,ze to nie jest" polityk".Najlepiej bedzie by odszedl z PiS-u. Nie czytaja tekstow albo ich nie rozumieja i potem plota glupstwa.

Polonus

Vote up!
0
Vote down!
0
#352380

Moim zdaniem Girzyński nie może doczekac się awansu w partii.  Od co kilku lat czytam na FB  komunikaty w rodzaju - dziś, o godż tej a tej będę w tej lub innej tv, w radiu. Od co najmniej trzech lat ten pan tak się reklamuje, a co dowodzi, że ma nie tylko niepohamowane parcie na szkło ale i do władzy.

Obawiam sie, że pan G. niedługo zasili szeregi ziobrystów.

Vote up!
0
Vote down!
0
#352249

O tym panu i kilku innych z "elity" PISu, oraz o ich miernej a nawet destrukcyjnej roli w tej partii pisałem wielokrotnie. Niestety,  dla wielu na tym portalu i nie tylko na tym, krytyka kogoś lub czegoś, co ewidentnie należy skrytykować, to tylko defetyzm i trolowanie. Do wielu nie dociera, że swoim bezkrytycznym uwielbieniem dla PISu, wyłącznie szkodzą tej partii, a co za tym idzie całej opozycji .

Vote up!
0
Vote down!
0

TYBERIUSZ

#352257