Ding Dong

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Dobra koniec żartów. Ale dzięki nim się lepiej utrwali. Widzę, że niektórym zupełnie piana przesłoniła widzenie. TV Republika jest tak naprawdę telewizją centrowa, czyli cywilizowaną. Nie ma sensu robić TVNu co do kierunku ale z przeciwnym zwrotem. Czy kopiować "Tomasza Lisa na żywo" ale po to, żeby gnębić tamtych. Jakby wyglądał Lis bez słuchaweczki i podpowiedzi z reżyserki? Bez gościa z mikserem wyciszającym odpowiednio oponentów? Możemy się domyślać i może warto to sprawdzić raz i drugi ale nie ma sensu tych antywzorców kopiować. Dlatego będzie tzw plural i Bugaj będzie opisywał, jak to wszystkich powysyła na bezrobocie. Ale skąd weźmie na zasiłki - tego nie chce wytłumaczyć.

Żeby telewizję oglądać to musi ona być dostępna. Dlatego popodpisywali umowy z kablówkami i Cyfrowym Polsatem. Bo z kim mieli na satelicie podpisać? Jest jeszcze NC+. Niestety nie ma mowy żeby się załapali na MUXa (telewizja naziemna cyfrowa) a szkoda.

Co do 138 złotych - tak to jest na cały rok i dostajemy rabaty i zaproszenia. Ale ja bym wolał na sms. Tu jest ciekawa zagwozdka techniczna: Kupisz kod i na ilu urządzeniach możesz oglądać? Ludzie mają np. laptopa, desktopa, tableta, telewizor podpięty do Internetu. Jeśli na jednym tylko urządzeniu będzie można oglądać to słabo. Ale jak nie na jednym to emeryci,  będą mogli się zrzucić po dwóch-trzech.

Jeśli TV Republika podejdzie do Klubu nierestrykcyjnie: na zasadzie że kto może to wykupi dostęp i tak a kogo nie stać to się przynajmniej zrzuci - to mogą osiągnąć sukces. Ale ja wolę sms i już. O

Brak głosów

Komentarze

Nie idzie się do Lucyfera po prośbie, żeby pozwolił w kociołku na diabelskim ogniu ugotować sobie zupkę, bo z pewnością postawi warunek, że zupkę będzie przyprawiał sam osobiście, lub każe wyrazić zgodę, na zapraszanie na konsumpcję zupki Szatana.
Zrozumiał ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#354991

Po jakiej prośbie? Lenin stwierdził: "Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy".

Vote up!
0
Vote down!
0
#355043

Faktycznie.
Trwa oczywiście jeszcze poszukiwanie drzewa.
Ale to tylko kwestia czasu.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#355051

ro

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#355078

jak to się dzieje, że tu, na tym "centrowym" portalu nie ma żadnych Skrzatów, Jawbreakerów, Bogdanusów, czy innych Ceś", od których się roi u Karnowskich?
Sami z siebie nie przyłażą, czy ktoś im perswaduje delikatnie, że nie są tu mile widziani?
Vote up!
0
Vote down!
0

<p>ro</p>

#355081

n/t

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#355203