Rosjanin, który wymordował ponad 7000 Polaków. To było ludobójstwo nigdy nie ukarane

Obrazek użytkownika Anonymous
Historia

5 marca 1940 na wniosek szefa NKWD Ławrientija Berii Biuro Polityczne KC WKP(b) podjęło uchwałę o rozstrzelaniu polskich oficerów więzionych na terenie Związku Sowieckiego. W wyniku tej decyzji zgładzono około 22 tys. obywateli polskich .

3 kwietnia 1940 roku wyruszył pierwszy transport jeńców kierowanych na egzekucję do Katynia. Niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę tej zbrodni. Do największych zbrodniarzy i katów narodu polskiego należał Rosjanin, Wasilij Błochin. Był z krwi i kości Rosjaninem ( materiały IPN oraz dostępne Rosyjskie), żadnym Żydem, Arabem czy Turkiem.

KIM BYŁ RADZIECKI ZBRODNIARZ WSZECH CZASÓW?

Wielu katów, którzy mordowali ludność polską na terenach zajętych przez wojska sowieckie we wrześniu 1939 r., nigdy nie zostało osądzonych. Mordowano nie tylko inteligencję, lekarzy, nauczycieli czy oficerów lub policjantów – mordowano kobiety i dzieci w sposób, którego okrucieństw nie sposób jest opisać.

Do największych zbrodniarzy tamtego okresu czasu należał komunista, radziecki aparatczyk, Wasilij Błochin (ur. 1895 zm. 3.02.1955). Był on Rosjaninem, wysokim funkcjonariuszem NKWD, jak podają dostępne źródła, przez blisko 30 lat zawodowo zajmował się głównie mordowaniem ludzi na zlecenie.

Źródła dostępne podają, iż w okresie od 1926 roku do 1953 własnoręcznie wymordował – co udokumentowano – osobiście, ze szczególnym okrucieństwem, nawet do 50 tys. osób.

Zabijał, gdyż sprawiało mu to ogromną osobistą przyjemność. Gdy w 1940 Stalin i Beria wydali rozkaz o wymordowaniu polskich oficerów, przebywających w sowieckiej niewoli, zgłosił się on osobiście i na polecenie Stalina wyjechał na czele plutonu egzekucyjnego do Kalinina (dzisiejszego Tweru), by wykonywać wyroki śmierci na polskich oficerach, internowanych we wrześniu 1939 r.

Ten rosyjski zbrodniarz był jednym z głównych organizatorów i wykonawców mordów na wziętych do niewoli polskich oficerach, stojąc na czele specjalnie do tego powołanej przez Stalina i Berię grupy operacyjnej. Kierował osobiście i bezpośrednio egzekucjami na polskich oficerach z obozu filtracyjno-represyjnego w Ostaszkowie, wykonując osobiście wiele tych wyroków. Egzekucje oficerów polskich rozpoczął już od 5 kwietnia 1940 przy ul. Sowieckiej 2 w Kalininie. Ofiary jego mordu chowane były głównie w wykopanych rowach w Miednoje na terenie letniska. Jak podają źródła, nie mógł się doczekać, kiedy będzie strzelał w tył głowy polskich oficerów. Po dokonywanych zbrodniach, cieszył się z tego, co zrobił, pijąc wódkę. Opowiadał wówczas ze szczegółami i swoją dumą mordercy, jak po strzale w tył głowy, z zabijanych ludzi tryskał mózg z krwią oraz kawałkami czaszki. Właśnie dlatego polecał on głowę katowanych Polaków obwiązywać szmatami. Innych jego wypowiedzi, jakie można przeczytać w dostępnych źródłach, nie przytoczę, gdyż są zbyt drastyczne.

W JAKI SPOSÓB MORDOWAŁ POLAKÓW?

Ten kat katów przygotowywał się starannie do dokonywania zbrodni, posiadał specjalny, zaprojektowany przez siebie ubiór, w postaci skórzanych pilotki, długiego fartucha i rękawic aż po łokcie. Tak ubrany, jak rzeźnik, by krew pomordowanych go nie ochlapała, rozstrzeliwał z przyjemnością, jak podają źródła oficerów polskich. Bił rekordy zabijania strzałem w tył głowy.

Do piwnicy budynku NKWD, gdzie rozstrzeliwał Polaków (głównie z niemieckiego Waltera, bo ten się nie przegrzewał), jak ponoć sam twierdził, sprowadzano w ciągu jednego dnia nawet do 250 osób. Bilans tamtej wiosny dla ekipy pod wodzą Błochina to 6311 rozstrzelanych Polaków.

ZA DOKONANE ZBRODNIE NA POLSKIM NARODZIE OTRZYMAŁ ZASZCZYTY I WYRÓŻNIENIA.

Błochin – morderca i kat bestialsko zamordowanych polskich jeńców wojennych, jako szef plutonu egzekucyjnego z Łubianki, otrzymał z ZSRR za dokonywanie tych zbrodni na Polakach w ciągu swojego życia wiele nagród państwowych wyróżnień i pochwał.

Związek Radziecki, a konkretnie sam Józef Stalin, szczególnie cenił tego kata Polaków za umiejętności i wydajność w mordowaniu ludzi z zimną krwią. Mordował mężczyzn, mordował kobiety, mordował dzieci, nie mając nigdy wyrzutów sumienia. Mordował, bo to lubił. Gdy pod koniec lat 1930. kolejna fala czystek zmiotła większość jego kolegów i byłego szefa NKWD, Nikołaja Jeżowa, Błochin ocalał, by dalej zabijać na rozkaz Stalina.

Kat nigdy nie stanął za swoje zbrodnie ludobójstwa przed trybunałem międzynarodowym. Nie był też sądzony jak zbrodniarze hitlerowscy za swoje zbrodnie, ma on wszakże na koncie nie tylko polskich oficerów z Miednoje, ale także wielu „wrogów narodu” – marszałka Michaiła Tuchaczewskiego czy Nikołaja Jeżowa. Szacuje się, że rozstrzelał osobiście nawet około 50 tysięcy osób w Związku Radzieckim, tak zwanych „wrogów ludu”. Nazywano go gwiazdorem zbrodni albo rodzynkiem stalinowskich zbrodni. Ostatniej zbrodni dokonał już w 1953 r.

Ironią losu jest to, że Błochin spoczywa (nie jako jedyny z katów NKWD) na moskiewskim Cmentarzu Dońskim, niedaleko grobów ofiar represji.

PAMIĘTAĆ NALEŻY ZAWSZE!

Zbrodnie ludobójstwa dokonane przez Niemcy hitlerowskie, zostały przez społeczeństwo międzynarodowe rozliczone, a winni ich dokonania zostali przykładnie ukarani. Dlaczego zatem zbrodnie Stalina i jego katów – jak opisanego Błochina – którzy nigdy nie stanęli przed wymiarem sprawiedliwości, nie zostały dotąd rozliczone?

Pamięć o tych bestialsko pomordowanych Polakach przez NKWD, o ich katach – zbrodniarzach ludobójcach, którzy tego dokonali – musi trwać zawsze. Jesteśmy to winni tym Polkom i Polakom, zamordowanym przez sowieckich siepaczy. Zbrodnie dotychczas nierozliczone muszą zostać ukarane i napiętnowane na arenie międzynarodowej. Zbrodnie Niemieckie zostały rozliczone a sprawcy ukarani, zbrodnie Sowieckie nie doczekały się tego losu i póki do tego nie dojdzie to ta zadra zawsze będzie tkwiła w sercach Polaków.

Chwała i wieczna pamięć o pomordowanych w bestialski sposób przez stalinowskich oprawców.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Stalinizm Rosyjski to jedna z najczarniejszych epok w historii Europy. Porównywany z nazizmem i terrorem jakobińskim spowodował śmierć znacznie większej liczby osób – dziesiątek milionów ofiar. Inicjatorów tego horroru znamy, ale już bezpośredni wykonawcy zginęli w mrokach dziejów oraz/lub w sowieckich kazamatach. Czasem jednak wypłynie na światło dzienne nazwisko kata. Rosyjski historyk Konstantin Bogusławskij dokopał się do Iwana Nagornego, zwanego „Katem z Kijowa”. Ocenia się, że własnoręcznie zastrzelił on nawet 10 tys. osób, co czyni go jednym z najefektywniejszych morderców w historii, godnym towarzyszem niesławnego Wasilija Błochina.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1620845

że Piekło istnieje,a on smaży się tam po Wieczność 

Vote up!
7
Vote down!
0

gość z drogi

#1620859

 drogi, że Piekło istnieje.

Zapoznaj się z TYM:

Wskrzeszenie w Barnauł, Syberia 1965 (świadectwo nawróconej ...

www.youtube.com/watch?v=CP00pfkSTQE

Aug 22, 2017 · Na początku była tam ciemność i ogień, podbiegły do mnie diabły z notesami i pokazywały wszystkie złe moje uczynki i mówiły: „Oto jesteśmy, jesteśmy tymi, którym służyłaś na ...

i Będziesz mieć pewność.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1620894

- międzynarodowych o uzanie komunizmu za system zbrodniczo ludobójczy na równi w faszyzmem

- to przegra historycznie wszystko co tylko można przegrać.

Jak widać w PiS-ie jest za dużo starych, mało ruchawych dziadów z demencją i otępieniem starczym.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1620866

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Leszek1 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Na to moze byl krotki czas, niedlugo po Magdalence. Ale Kiszczak starannie dobieral swoich rozmowcow i nie pozwolil im przejac strategicznych obszarow wladzy. Ciag dalszy, az do dzisiaj, to gra pozorow o rozkwicie Polski, przy jednoczesnej likwidacji calego majatku narodowego, pozostalego po komunie.

PiS juz przegral wszystko, co tylko mogl przegrac, a teraz prowadzi nas do raju zwanego Polin.

Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620933

DzIęki Tezeusz za przytoczenie tej b. ważnej wzmianki o tej szczególnie odrażającej kreaturze. Osoba Błochina jest doskonałym przykładem człowieka, który za życia nosił się pośród wielu jako człowiek wpływowy, mający znajomości, chody, taki człowiek ówczesnego sukcesu! Jego zdolności odpowiadały bowiem duchowi tamtych wyjątkowo zbrodniczyxh czasów i tylko nieliczni wiedzieli, znali jego prawdziwe, diabelskie oblicze. Zmieniły się czasy i dziś ten sam człowiek jest zakałą swojego narodu i swojej rodziny, po wsze czasy. Jakie to znamienne, mądre i dobre.

Jednak i to nie jest najważniejsze, bo daleko b. znaczące jest życie wieczne jednostki. Jaka zatem może być teraz rzeczywistość owego Błochina, naturalnie wie to jedynie dobry Bóg i demon, lecz temu drugiemu było znacznie bliżej do tej duszy! Raz jeszcze dziękuję Tezeusz i pozdrawiam. Sław

Vote up!
12
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1620872

a kto rozliczy żydowskich morderców ???

https://justice4poland.com/2019/07/05/izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow-w-katyniu-polska-powinna-zadac-od-izraela-odszkodowania-za-zbrodnie-ludobojstwa/

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1620895

Kiedyś nas bezkarnie mordowali (Niemcy, Rosjanie, Ukraińcy, Żydzi), a dziś nas najwyżej bezkarnie obrabują.

Vote up!
6
Vote down!
0

Leopold

#1620899

Proponuje zmienic slowo "najwyzej", na ", miejmy nadzieje, ze tylko,"  :-)

Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620973

Za tekst o ludobójcy, bo to powinno być wiadome.

Nie zgadzam się tylko z jednym zdaniem w powyższym:

Zbrodnie ludobójstwa dokonane przez Niemcy hitlerowskie, zostały przez społeczeństwo międzynarodowe rozliczone, a winni ich dokonania zostali przykładnie ukarani.

To nieprawda.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1620915

Zgadzam się w 100%. Na Rosję przyjdzie czas. Niemcy należą do krajów demokracji zachodniej i są winne / brak przedawnienia/ reparacji narodowi polskiemu. Zeby to się stało należy się zbroić i bogacić. Jesteśmy na dobrej drodze.Wiara w tym pomoże. Polska ma szanse tak jak wtedy gdy odzyskaliśmy państwo po 123 latach.Tak teraz mamy szanse być podmiotem i jednym z silniejszych krajów w UE.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1620962

oby dzisiejsze młode pokolenie lewicy zapoznało się z tymi faktami i przestało powielać rosyjską narrację, że w 1945 roku wojna dla Polski i Polaków skończyła się "wyzwoleniem" przez armię radziecką i zrozumiało, że za żołnierzami tej armii podążali sowieccy kaci wprawieni w bestialskich mordach - inteligencji i patriotów Naszego Narodu - by dokończyć rozpoczęte w 1939 roku dzieło a Polskę zaanektować jako swoją republikę zachowaniem pozorów niepodległości.

Vote up!
0
Vote down!
0

niezależny Poznań

#1620921

"KATYŃ. MODUS OPERANDI"

https://www.katyn.org.au/polish/katynpopolsku.html
Michał Synoradzki, Jacek Grodecki, Victoria Plewak

2. Szkic orientacyjny okolicy zbrodni - kolorem zielonym zaznaczono aktualną zabudowę , kolorem czerwonym - sieć dróg, kolorem niebieskim - typowane przez autorów położenie willi NKWD. Tło szkicu - zdjęcie wykonane w 1992 roku w ramach SPOT - francuskiego systemu satelitarnego o rozdzielczości 10 m

Vote up!
8
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1620929

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1620961

na czerwonego szczura!

 

żydobolszewia wściekle szura

ustawić pułapkę

na czerwonego szczura! 

Vote up!
7
Vote down!
-2

jan patmo

#1620965

                               patriotyzmu jest równa jej kretynizmowi!

Atakując polskich patriotów chce tym samym powrotu do władzy mafijnych patrii PO-PSL, które wspólnie z lewackimi degeneratami wprowadzą aborcję na życzenie!

Vote up!
0
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1620966

jak wyżej, plus Dulska nowej generacji - zadufana, tępa, skurwiała, kto mądry, ten zrozumie

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1620968

ta para...

 

ta para k... zbolszewiała

zadufana tępa i skurwiała

Vote up!
7
Vote down!
-3

jan patmo

#1620969

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1621026

suki i alfonsy

 

te dwie kacapskie suki

Stalina liżą wąsy

a wokół nich się kręcą

stalinowskie alfonsy

 

PS Żeby tylko wąsy!

Vote up!
0
Vote down!
0

jan patmo

#1621083

https://www.youtube.com/channel/UC_ZqaKvU-3Q9JUtQYQ8AuiQ

To jest oficjalna strona dr. Stanislawa Krajskiego.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1621120

Z całym szacunkiem jako do "kobiety",ale łączenie ludobójstwa rosjan na Polakach z aborcją i dzisiejszymi czasami , to wyraz całkowitej degeneracji resztek kory mózgowej.Jesteś zwyczajnie obrzydliwym babsztylem.
Tylko tyle.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1620972

Uprzejmie prosze o podanie innego wyboru na rzadzaca partie i prezydenta (wylaczajac Bosaka).

Pozdrawiam.

Vote up!
6
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1620974

Przed przeczytaniem komentarza Verity skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każda kolejna sekunda czytania zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Vote up!
7
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1620985

okaz inaczej zdrowia

 

to okaz inaczej zdrowia

psychuszka Moskowia

Vote up!
5
Vote down!
-1

jan patmo

#1620990

Tak jak hitlerowców, kacapów, żydów i banderowców.

Dr. śmierć Mengele i tysiące jego kolegów SS, ukryło się w Ameryce łacińskiej, mordercy od Katynia i innych miejsc kaźni nie ukarani. Morel i inni tego podobni spokojnie żyli sobie w Izraelu. A banderowców zostawiono w spokoju.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1620975