Refleksja porocznicowa

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Dziś zauważam coraz silniejsze procesy destrukcyjne wewnątrz Sekty Pancernej Brzozy. Krzemiński i Wroński toczą pianę z pyska u Kraśki. Cóż, Wyborczej już maja chyba wszędzie dość i nie była w stanie zablokować emisji "Anatomii Upadku" więc furia Wrońskiego zrozumiała, jako wyraz frustracji. Tam trwa walka o miejsce na pudle w rywalizacji o tytuł wiceNiesioła. 1 miejsce ma Tusk co widać na fotografiach z jego wizyty w Nigerii.

Dyskusja w poniedziałek początkowo mnie mocno zirytowała, obnażyła jednak sekciarski charakter wyznawców Pancernej Brzozy. Furia, z jaką napadali na Stankiewicza i Lisieckiego, którzy też byli przeciwnikami zamachu, a jedynie kwestionowali jakość Raportu Millera pokazuje, że otoczyli Raport Millera czcią religijną. Czyli "nowe otwarcie" - próba dotarcia do ludzi mających wątpliwości nie będzie realizowane. Pamiętam, z jaką krytyką się spotykałem formułując ten postulat: "Nie mów bo zrobią". Nie zrobią właśnie dlatego, że o tym napisałem, smokowi na złość. Widzicie, jak wielka jest moja przewrotność i jaka jestem żmija.

Ale odnotujmy jeszcze jeden fakt; W TVP kto rozmawia z prof Rońdą? Prof Artymowicz czyli YKW. W Polsacie kto rozmawia z inż Dąbrowskim? Artymowicz czyli YKW. Artymowicz ściągnięty z Kanady obstawia wszystko. Nie mają więcej expertów tam? Na dyskusji w siedzibie Wyborczej wypowiadał się jakiś akademik - z Wrocławia chyba - krytycznie o Biniendzie. Nie mogli go uruchomić? Widać nie mogli. Gdzie te rzesze naukowców gotowe dać odpór kłamstwom Macierewicza? A szykuje się rozłam w Sekcie Pancernej Brzozy na ortodoksów od Anodiny i reformowanych od Millera. Więc pompując Artymowicza w TV dr Lasek kopie sobie grób. Przedstawiłem mu na Tłiterze odczucie moje takie, że Raport Millera tak czy inaczej mógł być napisany bardziej przekonująco. A jest jaki jest żeby pisiory się nim zajęły zamiast czym innym. Miał ukierunkować działania PiS w pożądanym początkowo przez Tuska kierunku. Dr Lasek stał się więc marionetką politycznych machinacji PO, wykorzystującego tragedię do walki z PiS. Dlatego wsparcie medialne otrzymuje z Wyborczej.

Wspomniani zaś Stankiewicz i Lisicki znaleźli sobie 5 minut w transmisjach TV Republika, był też Śmiłowicz. Mimo różnych śmiesznych technicznych wpadek transmisja tej TV Republika, wybór gości, wypowiedzi pokazuje dowodnie na zasadzie kontrastu sekciarskie zacietrzewienia prorządowych mediów. Czy też promoskiewskich.

Weźmy seksistowski artykuł w "Polityce" o 3 furiach: Lichockiej, Stankiewicz, Gargas. Jaka tam furia z Lichockiej? Żakowski przestań się ślinić i się puknij. Pomijając wszystko inne (czyli korzystanie przez Politykę z dorobku radzieckiej psychiatrii bezobjawowej) to oni faktycznie tak rozumują. Nie rozumieją, że ktoś może nie realizować się poprzez robienie wałków i machlojek, tylko przez zajęcie się działalnością prospołeczną. Jak nie kradnie to wariat albo chociaż frustrat.

Brak głosów

Komentarze

Dokładnie tak jak piszesz,zaraz mi się przypomina,jak za komuny,gdy nie chciałeś pić gorzałki w pracy,lub kraść z pracownikami,to byłeś kapuś sprzedawczyk i donosiciel,i już byłeś wrogiem,i cie tępili,i tak to zostało do dziś,ludzie
sprawiedliwi to fanatycy,sekciarze,mohery i faszyści,i najlepiej ich POzamykać,lub wysłać do psychuszki na leczenie.
I stąd taka POpularność dla bandy POlszewickiej.
Złodziej zawsze złodzieja POpiera.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#350367

Zauważyłem że rządowi zaczyna brakować zwolenników ale i szabelek nic w tym dziwnego, Lemingi i komuchy są jak szczury uciekają z tonącego statku. Tylko TVN i Wyborcza zostanie ale to mnie cieszy przynajmniej będzie można je rozwiązać.

Vote up!
0
Vote down!
0

<p>Polak to honor.</p>

#350376

Xenia
Odczuwam duży niesmak. Na 35 milionów Polaków wysiliło się tylko ok. 100.000 aby przyjechać na tak ważną rocznicę?
Widać, dobrze się Polakom powodzi.
Powinno być 2 miliony, bo jest nas na tyle.
We Francji przeciwko parom homoseksualnym potrafiło zaprotestować 2 miliony Francuzów. A w Polsce?
Lenistwo? Pełne portfele i konta?
Czekajcie biernie dalej i chowajcie głowy dalej w piasek, udając, że 10.04.2010 nic się nie stało.

Vote up!
0
Vote down!
0

Xenia

#350396

Zalecam nienarzekanie. Ciesz się, że zebrało się 100.000 (w poprzednim roku prawie 150.000), bo wszystko wskazuje na to, że w następnym będzie 75.000 a w kolejnym 50.000.
Ludzie zaczynają wreszcie rozumieć, że marszami i bezpłciowymi przemowami nie wyjaśni się prawdy o Smoleńsku.
Umarłym marsze nie są potrzebne, im potrzebna jest modlitwa i pamięć, oraz konkretne działania wyjaśniające to zdarzenie.

Odnoszę coraz większe wrażenie, że te marsze organizujecie dla siebie samych, dla swojego lepszego samopoczucia, dla własnej świadomości, że zrobiliście coś pożytecznego dla Polski.

I to może budzić prawdziwy niesmak.

MOŻE JUŻ CZAS PRZESTAĆ MASZEROWAĆ I ZACZĄĆ DZIAŁAĆ ?

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#350404

też toczył pianę, tym razem w duecie z Olejnik.
Wygłosił oczywiście wiele bzdur i nie warto ich powtarzać.
Jednak na jedno zwróciłam uwagę. Powiedział, że boi się mobilizacji tych ludzi, którzy byli na Krakowskim Przedmieściu, boi się Jarosława Kaczyńskiego i PIS-u, boi się szukania wzorców na Węgrzech i solidarności, którą Węgrzy okazują nam w naszych działaniach.
Myślę, że wyraził strach całej sekty pancernej brzozy. Widzą, że cała ta konstrukcja zaczyna się walić. Przy czym teraz będą jeszcze głośniej krzyczeć i kąsać bardziej dotkliwie - walczą przecież o być, albo nie być.
_____________________________________________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

Vote up!
0
Vote down!
0

...............................................
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a Magyart Ps.33,5

#350400