Joe Chal – „Fundacja Rockefellera a Nazizm!„ 2/5

Obrazek użytkownika Joe Chal
Historia

Fundacja Rockefellera jest głównym sponsorem publicznych organizacji, które domagają się od ONZ stworzenia programu drastycznego zmniejszenia populacji naszej planety. Dokumenty które są w posiadaniu coraz większej liczby naukowców w Ameryce, Anglii i Niemiec potwierdzają, że Fundacja i korporacyjni współpracownicy z dziedzin medycznych i politycznych zorganizowali rasowy programu bazujący na doświadczeniach hitlerowskich Niemiec.
Okazuje się, ze program segregacji rasowej nie zatrzymał się wraz z zakończeniem II wojny światowej. Ten sojusz z ONZ - starego prawa nazistowskiego z nową lewicą, stwarza jeszcze poważniejsze zagrożenie dla współczesnego świata, niż to miało miejsce w 1941 roku.
Monopolista naftowy John D. Rockefeller stworzył rodzinną Fundację Rockefellera w 1909 roku. W 1929 roku miał ulokowane 300 milionów dolarów funduszy w tym rodzinnym interesie kontrolując Standard Oil Company z New Jersey (obecna nazywa - Exxon') jako dodatek do tej Fundacji.
Za fundacyjne pieniądze stworzył nową specjalizację lekarską zwaną - Psychiatric Genetics /Psychiatria Genetyczna/. Na nowym polu doświadczalnym Fundacja zreorganizowała medyczną naukę w Niemczech, tworząc i odtąd stale kierując nią pod nazwą Instytutu Psychiatrii Kaisera Wilhelma i Instytut Antropologii Kaisera Wilhelma– Eugenika, Ludzka dziedziczność. Szefem w tych instytucjach był szwajcarski faszysta psychiatra Ernst Rudin, wspierany przez swoich protegowanych Otmara Verschuera i Franza J. Kallmanna.
W 1932 roku rozpoczął się w Anglii „Ruch Rasowy”, który został wykorzystany przez Rockefellerów do utworzenia Światowej Federacji Eugeniki i wyznaczono Dr Rudina na prezesa tej organizacji. Ruch wzywał do zabijania lub sterylizacji osób, których choroba dziedziczna uczyniła ich ciężarem dla społeczeństwa.
Ustawa rasowa!
Kilka miesięcy później, Hitler przejął dla Niemiec wzorce Rockefeller-Rudin i ta idea stała się nieodłączną częścią hitlerowskiego Państwa. Faszyści wyznaczyli Rudina na szefa Towarzystwa Higieny Rasowej. Rudin i jego personel, w ramach Grupy Roboczej Ekspertów od dziedziczności pod przewodnictwem szefa SS Heinricha Himmlera, przygotowali ustawę „O sterylizacji”. Opisaną i porównaną jako wziętą z modelu prawa amerykańskiego, które to prawo zostało przyjęte w lipcu 1933 r. i dumnie drukowane od wrzesień 1933 roku w Aktualnościach Eugenicznych (USA) z podpisem Hitlera. Grupa Rockefellera sporządziła inne ustawy rasowe, również oparte na istniejących statutach z Virginii. Otmar Verschuer i jego pomocnik wraz z Josefem Mengele pisali raporty dla specjalnych sądów, które egzekwowały „Rudina Prawo Czystości Rasowej” przeciwko współżyciu Aryjczyków i nie-Aryjczyków.
Zespół T4 z kancelarii Hitlera, bazujący na psychiatrach Rudina i jego personelu współpracował w tworzeniu filmów propagandowych pokazujący jak bardzo schorowani ludzie modlą się i proszą aby udzielić im Miłosierdzia i uśmiercić ich (eutanazja) – film był wyświetlany i skierowany do obywateli niemieckich. Społeczeństwo zareagowało antagonistycznie: Hitler musiał wycofać ze łzami wściekłści w oczach „Prawo do umierania” z kin. Propaganda ta trafiła na niezbyt przygotowany grunt.
Pod kontrolą nazistów, niemiecki koncern chemiczny I.G. Farben i Standard Oil Rockefellera z New Jersey były jednym połączonym przedsiębiorstwem, powiązane setkami porozumień kartelowych. I.G. Farben prowadził działalność samodzielnie, aż do 1937 roku, kiedy rodzinna firma Warburga a partnera Rockefellera w bankowości oraz w projekcie niemieckiego nazistowskiego eugeniki dołączyła do nich. Po inwazji Niemiec na Polskę w 1939, Olej Standard Rockefellera zobowiązał się utrzymać wspólnotę z IG Farben nawet jeśli USA przystąpi do wojny z Niemcami. To zostało zdemaskowane w 1942 roku przez komisję śledczą senatora Harry'ego Trumana, a prezydent Roosevelt miał olbrzymie kłopoty prawne aby zatrzymać spółkę Standard Oil - IG Farben w napędzanie machiny wojennej wroga.
W latach 1940-41, I.G. Farben zbudował gigantyczną fabrykę w Monowicach w Polsce, później włączona do całego kompleksu obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu aby korzystać ze Standard Oil / IG Farben patentów w obozie pracy niewolniczej, /były prowadzone badania aby z węgla zrobić benzynę/. Produkowano tam również insektycydy /granulowana mieszanka ziemi okrzemkowej nasyconej cyjanowodorem, która uwalniała cyjanowodór (HCN) po wyjęciu ze szczelnych pojemników – nazwana Cyklon B. Specjalny oddział SS został przydzielony do pilnowania więźniów żydowskich i innych narodowości do zabijania tych, którzy nie nadawali się do pracy w tej fabryce. Niemiecki prezydent Emil Helfferich zeznał po wojnie, że fundusze z firmy Rockefellera były przeznaczone jako wynagrodzenie dla strażników SS w Auschwitz.
W 1940 r., sześć miesięcy po słynnym spotkaniu Standard-IG, przedstawiciel Europejskiej Fundacji Rockefellera Daniel O'Brian napisał do głównego szefa Fundacji odpowiedzialnego za sektor medyczny Alana Gregga, że „byłoby niedobrze, gdyby zdecydowano się zatrzymać badania, które prowadzą a które NIE MAJĄ ZWIĄZKU z kwestiami wojny'' - tak więc Fundacja kontynuowała finansowanie nazistów i ich „psychiatryczne badania” w czasie wojny.
Wrócę do 1936 roku, kiedy dr Franz Kallmanna przerwał studia „dziedzicznej degeneracji” i wyemigrował do Ameryki, bo był pół-Żydem i w Nowym Jorku założył oddział genetyki medycznej - Instytut Psychiatryczny w stanie Nowy Jork. Scottish Rite Wolnomularze opublikowali studium Kallmanna w ponad 1.000 przypadkach schizofrenii, na podstawie których starał się on oprzeć i udowodnić swoją teorię o dziedziczeniu tej choroby. W książce Kallmann podziękował długoletniemu swojemu szefowi i wspomniał o Rudinie. Książka Kallmanna, opublikowana w 1938 roku w USA i nazistowskich Niemczech, była używana przez oddział T4 jako racjonalizacja rozpoczęta w 1939 roku mordowaniem pacjentów psychicznie chorych i innych nazwanych „Ludźmi z defektem” chociaż większość z nich to były małe dzieci. Tym programem objęto 250.000 ludzi używając do tego celu gazu i iniekcje z trucizną, W tym samym czasie szkolono personel pod względem uodparniania ich psychicznie aby z zimną krwią mordowali ludzi.
Dr Mengele!
W 1943 roku, Otmar Verschuer asystent Józefa Mengele został mianowanym medycznym komendantem w Oświęcimiu. W czasie wojny dyrektor Rockefellera Instytutu Antropologii Kaiser Wilhelm działu eugeniki i dziedziczności w Berlinie, Verschuer zabezpieczył fundusze na prowadzenie eksperymentów dla Mengele w Auschwitz z Niemieckiej Rady ds. Badań. Verschuer napisał raport z postępu prac do tej Rady: „Moim współpracownikiem, naukowcem, antropologiem i lekarzem w tych badaniach jest mój asystent Dr Mengele, który służy jako Hauptstuermfuehrer i lekarz obozowy w obozie koncentracyjnym w Auschwitz. Za pozwoleniem Reichsfuehrera SS Himmlera, antropologiczne badania są przeprowadzane na różnych grupach rasowych w obozach koncentracyjnych i próbki krwi zostaną przesłane do mojego laboratorium w celu dalszych badań.”
Mengele był przy każdym rozładunku transportu z ludźmi w Auschwitz szukając bliźniaków - ulubiony materiał genetyków psychiatryków. W dniu przyjazdu do stacji doświadczalnej Mengelego bliźnięta musiały wypełniać szczegółowy kwestionariusz wykonany przez naukowców z Instytutu Kaisera Wilhelma.'' Były codziennie pobierane próbki krwi dla Verschuera i prowadzone specyficzne doświadczenia na proteinach. Igły były wkuwane do oczu w celu badania i analizy koloru oczu. Prowadzono eksperymentalne transfuzje krwi i powodowano infekcje. Narządy i kończyny poddawane były amputacji często bez środków znieczulających. Zmiany płci były również często przeprowadzane. Kobiety były sterylizowane, mężczyźni byli kastrowani. Tysiące ludzi zostało zamordowanych, a ich narządy, gałki oczne, głowy i kończyny wysyłano do Verschuera i grupy Rockefellera w Instytucie Kaisera Wilhelma.
W 1946 roku Verschuer napisał do Biura Ludzkiej Genetyki w Londynie prosząc o pomoc w dalszych jego badaniach naukowych.
Stara głowa – Nowa twarz!
W 1947 roku Biuro eugeniki przeniesiono z Londynu do Kopenhagi. Nowy duński budynek został zbudowany za pieniądze Rockefellerów. Pierwszy Międzynarodowy Kongres Genetyki Człowieka po II wojnie światowej odbył się w tym duńskim instytucie w 1956 roku. Do tego czasu, Verschuer był członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Eugenika a następnie w Radzie d/s Populacji Rockefellera.
Dr Kallmann pomógł uratować Verschuer składając zeznania o jego pracach i postępowaniu w sprawach denazyfikacji /praca nie mające nic wspólnego z nazizmem/. Dr Kallmanna stworzył Amerykańskie Towarzystwo Ludzkiej Genetyki, które zorganizowało „Projekt Ludzkiego Genome” /kodu, genu/ - kosztem 3 miliardów dolarów.Kallmanna był dyrektorem tego Towarzystwa do 65 roku.
W latach 1950, Rockefellerowie zreorganizowali w USA aktywność eugeniczną w swoich biurach rodzinnych prowadząc równolegle prace w grupach nad kontrolą populacji i aborcji. Towarzystwo Eugenika zmieniło nazwę na Towarzystwo Biologii i Badań Społecznych.
Fundacja Rockefellera dawniej finansowała ruch eugeniki w Anglii, najwyraźniej spłacano dług wdzięczności Anglii za to, że brytyjska stolica i Angielski-partner rozpoczęły wypychać John D. Rockefellera z jego naftowego biznesu. W latach 1960-tych Towarzystwo Eugenika w Anglii zmieniło nazwę na Krypto-eugenika, stwierdzając w oficjalnych raportach, że będą wytwarzali produkty eugeniki ale bez oznaczania ich jako swoje.
Dzięki wsparciu Rockefellerów Towarzystwo Eugenika (Anglia) ustanowiło podkomitet o nazwie Międzynarodowa Federacja Planowania Rodziny, który przez 12 lat miała ten sam adres co Towarzystwa eugenika. Wygląda na to, że prywatna firma postawiła świat przed niebezpieczeństwem globalnej zagłady - pod flagą ONZ.
Osobiście polecam publikacje o Planowaniu Rodziny i mackach Rockefellera w AIDS i kampanii dezinformacji a przeczytać to można w książce "Nowe wirusy, AIDS i Ebola - Natura, wypadek czy celowe działanie" autorstwa mojego kolegi i znajomego, którego poznałem kilkanaście lat temu dr Leonarda Horowitza – bardzo ciekawa choć kontrowersyjna postać.
Joe Chal

Brak głosów

Komentarze

ale nie podoba mi się, że nie podajesz źródła:

http://www.tetrahedron.org/articles/new_world_order/UN_Rockefeller_Genocide.html

chyba, że nazywasz się Anton Chaitkin, wtedy zwracam honor i przepraszam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295633

to bibulaw ktorej sie powiela.
Ja jak czytalem bibule tio mnie nie interesowalu skad sa tam wiadomosci.
Tosamo w radiu WE czy ty sie pytales o zrodla jak nadawli wiadomosci?
Ma ci sie prawo nie podobac cos co jest falszerstwem , kopiowanie na tym portali ktory jest nowoczesna bibula jest jak najbardziej potrzebne.
Ale zawsze sie znajda tacy co sie czepiaj to literowek to czcionki ,to bledow,albo to ze to jest kopia, ale podejzewam ze im za to placa.
10 dla autora za wpisi tresc reszta sie nie liczy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295638

Jak się coś kopiuje, to powinno się zaznaczyć, że się kopiuje, a nie pod cudzym tekstem podpisywać.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295645

Jest coś takiego jak etyka, netykieta... słyszałeś o czymś takim ?
Korzystanie z cudzego tekstu, powielanie go (nawet jeśli we własnym przekładzie), wymaga podania źródła. Ciebie źródło może nie interesować bo ty nie znasz nawet jęz. polskiego (albo jesteś wyjątkowym niechlujem językowym, pomijam pisanie "pod wpływem")), ale to że ciebie pochodzenie tekstu nie interesuje, nie zwalnia np. p.Chala z podania źródła.
Tak już się dzieje, że cytowanie nie swoich tekstów bez podania ich źródła, czyni kopistę mało wiarygodnym bo czyni go... plagiatorem. Pan Chal na pewno nie chciałby, by przylgnęła do Niego taka łatka...

contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#295654

Niby to oczywiste, a jak widać wzbudza kontrowersje i można nawet o brak honoru być posądzonym:-)

Vote up!
0
Vote down!
0
#295656

Skoro już sobie tutaj rozmawiamy...
Nie doczekałem się odpowiedzi na zadane Tobie wczoraj pytanie:

http://niepoprawni.pl/blog/2196/chrzeszcijanie-obudzcie-sie-nie-pozwolcie-zeby-zyd-was-opluwal#comment-340743

Vote up!
0
Vote down!
0
#295655

Joe Chal
Aby aby oddac HONOR - najpierw trzeba go miec chlopcze!

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#295639

Nie rozumiem.
Albo Ty nie rozumiesz.
Zatem prościej powiem.
Przetłumaczyłeś cudzy tekst i podpisałeś się pod nim tak, jakbyś to sam wymyślił.
To się nazywa plagiat.
Zwracając Ci uwagę pozostawiłem sobie margines, przyjmując możliwość, że to Ty jesteś tym Antonem, który tekst napisał.
Wygląda na to, że nim nie jesteś, a kradzież intelektualną traktujesz jako coś normalnego.
Niepoprawnych traktujesz zarazem tak, jak ten powyżej kolega, jako śmietnik, na którym takimi sprawami, jak prawa autorskie i honor nie ma się co przejmować.

Jesteś autorem tekstu czy ten tekst ukradłeś?

Vote up!
0
Vote down!
0
#295649

Gościu o nicku Joe. Dziś spytam się jedynie :
Czy fascynujesz się śmiercią ?
Nie musisz odpowiadać, bo po "zadanych" do tej pory przez Ciebie tematach na NP wiem, że tak.....i to bardzo.
Jeżeli jeszcze raz poruszysz (w tym stylu) tematykę śmierci, będę wiedział, że jesteś już o krok dalej, że to już nie ciekawość, nie fascynacja, lecz chore urojenia nekrofila.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#295659

Chal jest lekarzem, śmierć jako zjawisko jest wpisana w ten zawód i rozważania lekarza na jej temat lub w związku z nią nie powinny być niczym dziwnym.
Nekrofilia to inna działka.
Pozdrawiam.
contessa

PS. To tak gwoli... nazwijmy to umownie - poprawnych stosunków towarzyskich na NP.pl.
:):)
Tak na marginesie - czytając czasem J.Chala czasem się pytam czy to ja chodzę na głowie, czy mi spadło coś ciężkiego na głowę, a może na Antypodach ludzie rzeczywiście mają inne, inne od standardów kultury łacińskiej podejście do rzeczy...
Jednak wolałabym potańczyć z widłami niż z Aborygenem bo widły kojarzą mi się przynajmniej z... alfabetem kaszubskim.
Krew nie woda...;);) Kaszubka jestem w końcu. Nic, że miecz zabużański, a kądziel kongresowska...
Pozdrawiam.

_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#295700

Pełen szacun dla miecza i kądzieli :)
Dziwne, że widły kojarzą się każdemu z gnojem :)
W każdym bądź razie, miło z Twojej strony, że w sytuacji kryzysowej wybrałabyś rodzimy narzędź a nie jakiś tam antypodowy aborygeński :)
Tak, faktycznie ten J. Chala to podobno lekarz (jak twierdzi). Wspomniał coś, że wzięty patomorfolog ?
A o tym, że podczas nurkowania na rafie poddusiło go z lekka i do dziś jakiś niedotleniony jest też wspomniał, czy woli o tym nie mówić ?

Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#295729

Mnie te widły kaszubskie wcale z gnojem się nie kojarzą. O tym może kiedyś przy okazji... Może w cyklu "Tajemnice instrumentów"...
Patomorfolog ? Seremet gadał GW, że po Smoleńsku namnożyło się w Polsce śledczych i patomorfologów to może un z tych, nie wiem...
Niedotleniony jest wg mnie od wcześniej, na długo przed nurkowaniem na rafie.
;);)
Pozdrawiam.
contessa
_______________
... Tak trudno iść się wyspowiadać mając świadomość, że spowiednik... dopiero co wyszedł z burdelu !
_________________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.y

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#295758

Joe Chal
Odpowiadajac na to pytanie to sie okazuje, ze jak ktos pierdnie z jednej strey wsi to slychac w Warszawie.
Pozdrawiam
Joe Chal

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#297813

Nie chce mi się dłużej czekać na reakcję.

Czy ten punkt Regulaminu obowiązuje, czy nie:

"4. W przypadku wykorzystywania cudzych tekstów, cytowania, użytkownik zobowiązany jest podać autora i źródło."

Jesteście bardzo rygorystyczni jeśli chodzi o "brzydkie słowa", a przecież promowanie plagiatów szkodzi dobremu imieniu portalu znacznie bardziej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#295674

Artykuł został zdjęty ze SG do momentu korekty bloga przez autora.
Pozdrawiam

**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#295687

Oto próbki jego twórczości medycznej:

http://niepoprawni.pl/blog/6107/joe-chal-hbot-leczeniu-urazu-i-udaru-mozgu

"Tlen jest najbardziej naturalny lekiem, najważniejszym składnikiem odżywczym i elementem najbardziej niezbędnym do życia. Hiperbaryczna terapia tlenowa jest wyjątkowym i ważnym zabiegiem, który wykorzystuje tlen pod ciśnieniem do korekcji i leczenia chorych po udarze mózgu i traumaticznym urazie mózgu. (TBI)."

http://www.tldp.com/issue/180/Hyperbaric%20Oxygen.html

"Oxygen is Mother Nature's most natural drug, most important nutrient and the element most essential to life. Hyperbaric oxygen therapy is a unique and important treatment which uses oxygen under pressure for the correction and healing of stroke and traumatically brain injured (TBI) individuals."

Na Salonie24 nasz "doktor" nawet swoją fotkę zamieścił nad tekstem, który przetłumaczył z BMC Pediatrics:

http://joechal.salon24.pl/447847,joe-chal-leczenie-autyzmu-w-komorze-hbot

http://www.biomedcentral.com/1471-2431/7/36

Cytatów nie wklejam, każdy może sobie sprawdzić, że zerżnął co do słowa.

Pozdrawiam,

Vote up!
0
Vote down!
0
#295781

Kazdy lekarz wyjasniajac pacjetowi o co chodzi w sesji hiperbarycznej posluguje sie tym wstepem i nie jest w tym nic dziwnego.
Pozdrawiam
Joe Chal

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#297810

Nie popelniam zadnego plagiatu i wnosze o ponowne wlaczenie mojego artykulu na lamy tego bloga. Czesto dostaje materialy aby opublikowac w swoim imieniu. Pozdrawiam
Joe Chal

Vote up!
0
Vote down!
0

Joe Chal

#297821

Sienkiewicza !

Joe Cham pisze :
"Czesto dostaje materialy aby opublikowac w swoim imieniu. "

Mam gdzieś skąd Joe Chal dostaje materiały i kto upoważnia Joe Chala by sygnował je swoim autorstwem.

Joe Chal jest człowiekiem dorosłym i powinien wiedzieć, że pozbawia się wiarygodności, publikując materiały ogólnie dostępne w sieci - a które nie są autorstwa Joe Chala - pod swoim nazwiskiem.
To jest plagiat i z tego wytłumaczenia nie ma, taryfy ulgowej również nie ma bo jest coś takiego jak etyka. Nawet w środowisku osób zaprzyjaźnionych.

Zatem - Joe Chal jest plagiatorem, a zatem osobą pozbawioną podstawowych zasad etyki.

Czytelnika nie obchodzi czy Joe Chal czerpie z tego korzyści materialne czy jakiekolwiek inne.
Czytelnika nie obchodzi czy Joe Chal nie wskazał autora (lub źródła swych wklejek) z niechlujstwa lub z innych powodów.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
0
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#298216

Popełnił Pan ordynarny plagiat. Proszę się nie kompromitować. Uzyskał Pan zgodę autora Antona Chaitkina na publikację jego artykułu pod swoim imieniem? To jakiś żart. Do anonsowania cudzych tekstów służą Polecanki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#299163

Komentarze zawierające insynuacje pod adresem Użytkowników zostały niniejszym odpublikowane.
Dalsze tego typu komentarze będą skutkować zastosowaniem regulaminowych sankcji.

serdecznie pozdrawiam

Max
(za Administrację)

Vote up!
0
Vote down!
0
#299167