Joe Chal: "Czas wojny - Niemcy zbudują bazę lotniczą w Turcji"!

Obrazek użytkownika Joe Chal
Świat
Wygląda na to, że kobiety kurdyjskie jako poddane i własność każdego Muzułmanina z woli Allaha nie są w społeczeństwie arabskim doceniane, ponieważ to właśnie one jako pierwsze bardzo szybko zrozumiały i chwyciły za broń aby walczyć z zakamuflowanym wrogiem i sztucznym tworem: USA, UK i Mosadu, który pod płaszczykiem ISIS chce zniszczyć kraje muzułmańskie od wewnątrz wraz z religią Islamu.
 
Dlaczego więc w Europie rządy krajów UE karmią swoje społeczeństwa nieprawdziwymi (odwrotnymi) informacjami?
 
Ministerstwa Obrony Narodowej RFN podało do wiadomości, że planuje przygotowanie się do długoterminowej operacji wojskowej przeciwko „grupie terrorystycznej ISIS” a prawda jest zupełnie odwrotna, ponieważ najprawdopodobniej niemieckie siły militarne będą wspierały lub koordynowały działania wspierając grupę ISIS, której szefem jest żydowski agent Mosadu Abu Bakr al-Baghdadi (właściwe nazwisko Simon Elliot/Elliot Shimon).
 
Do zrealizowania tego celu przeznaczono środki finansowe w wysokości 65  mln euro, które pozwolą na przebudowę w południowej Turcji już istniejącej tam jednostki w bazę lotniczą.
 
W Incirlik, bo tak nazywa się ta miejscowość dotychczas wykorzystywaną przez jednostkę Bundeswehry jedynie dla lotów rozpoznawczych i tankowania w powietrzu samolotów zaangażowanych w misjach w Syrii, zgodnie z protokołem przedstawionym przez Ministerstwo Obrony.
 
W skład nowo rozbudowanej bazy w Turcji będzie wchodziło: Centrum Kontroli dla niemieckich samolotów, mieszkania dla personelu oraz kompletnie wyposażoną siedzibę dla żołnierzy KOMBAT (grupy uderzeniowej).
 
Niemcy już przeprowadzili rozmowy z Ankarą i na podstawie obowiązującego traktatu między tymi dwoma krajami, otworzą sobie wrota do długoterminowego stacjonowania żołnierzy niemieckich na tureckiej ziemi.
 
Niemieckie samoloty Tornado stacjonują tam już od sześciu miesięcy a powodem tego jest rzekome zagrożenie ze strony ISIS.
 
Samoloty te używają kamer o wysokiej rozdzielczości  w celu uchwycenia na zdjęciach dokładnych szczegółów, które są wykorzystywane do oznaczania celów bombowych dla  sojusznikami z NATO a misje bombowe są wykonywane niemal codziennie.
 
Bundeswehra ma również w tureckiej bazy lotniczej tankowce powietrzne typu Airbus do tankowania samolotów niemieckich. W bazie stacjonuje w tej chwili około 200 żołnierzy.
 
Plany przewidują, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy Niemcy zainwestują około 10 mln euro na poprawienie kontroli lotów w tym obszarze, który jest użytkowany przede wszystkim dla niemieckich samolotów, dalsze 15 mln euro przeznaczone zostanie na budowę kwater dla około 400 żołnierzy oraz 34 mln euro na budowę centrum dowodzenia,  skąd koordynowane będą wszystkie misje.
 
Bundeswehra chce także zbudować Centrum Opieki i Kultury dla żołnierzy wraz z Kafeterią, aby mogli oni spędzać swój wolny czas miło i w relaksie a na ten cel przeznaczy się szacunkowo 4,5 mln euro.
 
Większość projektów powinna zostać zakończona latem 2017 r.
 
Jak do tej pory Turcja była zobowiązana i odpowiedzialna za zapewnienie infrastruktury dla swoich partnerów z NATO, więc niemieckie Ministerstwo Obrony spodziewa się, że kampania wojskowa „przeciwko ISIS”  może się przeciągnąć w czasie, i dlatego uważa, że „​​bardziej trwałe rozwiązania są pilnie konieczne”.
 
Bundeswehra będzie musiała współpracować z lokalnymi wykonawcami wszystkich projektów budowlanych a budżet został już zatwierdzony w Berlinie z nadzieją, że prace budowlane mogą rozpocząć się tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.
 
Są politycy w Niemczech, którzy ze zdziwieniem wyrażają swoje opinie i obawy, ponieważ cały ten projekt jest wykonywany w ogromnym pośpiechu i zadają pytania „Dlaczego niemiecki rząd nagle zmienił się i chce długoterminowej obecności wojskowej w Turcji”?.
 
Wygląda na to, że czynione są przygotowania do przyszłej i długoterminowej wojny!
 
"Mimo, że ta misja związana z ISIS przyszła tak nagle, wydaje się bardzo dziwne, że minister obrony Niemiec Ursula von der Leyen chce angażować Niemcy a może nawet całą UE w długoterminowe działania militarne na obcej ziemi", powiedział Lindner.
 
Tobias Linder z Partii Zielonych jako członek Bundestagu nie zgadza się z zaangażowaniem długoterminowym wojsk poza granicami i wezwał rząd do natychmiastowego odtajnienia wszystkich szczegółów swoich planów budowy bazy lotniczej w południowej Turcji.
 
Od autora parafrazując
 
Cała ta „Wiosna Ludów” muzułmańskich w Europie do złudzenia przypomina działania Tajnych Służb Radzieckich, których komisarzami w czasach rewolucji w ponad 90 % byli Żydzi. 
 
NKWD do pewnego stopnia pozwalało masowo emigrować Rosjanom na zachód, ale część rodziny każdego emigrującego (jak matka, ojciec czy dzieci) musiały pozostać w Rosji po to, aby ci co opuszczają Kraj Rad byli z nią poprzez rodziny związani na zawsze jako osoby „posłuszne” do wykorzystania w przyszłości lub przyszli współpracownicy wywiadu sowieckiego.
 
NKWDziści często mordowali członków rodzin tych, którzy wyemigrowali na zachód (szczególnie do USA, UK) w celu ukarania nielojalnych i niechcących kolaborować z władzą radziecką.
 
Aby plan przejęcia pod kontrolę przez kraje zachodnie takich krajów jak Syria, Liban, Libia, Somalia, Sudan i Iran mógł się powieść potrzebna jest presja podobna do tej jaką stosowali oprawcy z KGB i dlatego do Europy przyjmowani są tylko Muzułmanie z tych krajów wymienionych wyżej aby w najbliższym czasie ich wyszkolić i wysłać z powrotem na Bliski Wschód na wojnę w nie swojej sprawie. 


W artykule tym wykorzystano informacje podane przez oficjalne rządowe media jak i ze źródeł  własnych.

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.4 (głosów:16)

Komentarze

Raz na zawsze. Nie ma wierniejszych sojuszników. Jeśli Niemcy zbudują w Turcji bazę lotniczą, to w odpowiednim momencie historii najnowszej, oddadzą ją do dyspozycji Putina!. I to będzie klucz do podziału Europy, według zasad dyktowanych przez Moskwę!. Oni już wiedzą, co wezmą Niemcy, a czym zadowoli się Rosja!....

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1512284

Już Waregowie (Germańcy) wespół z Chazarami (zżydziałymi Turkami) rozpoczęli eksploatację ludów Słowiańskich, Bałtyckich i Ugro-Fińskich. Ten sztuczny twór nazywa się "Rosja" (de facto Putinistan) i stoi obecnie pod żydo-germańsko-sowiecko-tureckim zarządem.

Inwazja Turków "sprzedawana" jest nam od XIII wieku jako "najazd Mongołów". 

Współpraca n.p. Habsburgów z Połowcami i Ottomanami, zajęcie Węgier i Bałkanów oraz zniszczenie przez nich wespół Chrześcijańskiej cywilizacji Bizantyjskiej jest całkowicie przekłamane lub przemilczane. To Niemcy podejmowali "wyprawy krzyżowe" nie tylko na Chrześcijańską Polskę i Kopnik (Berlin-Brandenburgia) ale nawet na stolicę Chrześcijaństwa (w przeciwieństwie do zajętego przez Skandynawskich ludożerców Rzymu) Konstantynopol

Wielkomorawskie klasztory zostały zniszczone, zakonnicy sprzedani Turkom w niewolę a "apostoł" Słowian Metody więziony i torturowany niemal 3 lata. 

W końcu Niemcy dostarczyli Turkom z okupowanych Węgier i Słowacji wielkokalibrowych dział potrzebnych do rozwalenia murów Konstantynopola, a Greckich niedobitków męczą do dziś innymi (biurokratycznno-militarnymi) metodami.

 

Kontynuowane przez zjednoczone Germańsko-Tureckie siły ludobójstwa n.p. na Armeńczykach, Grekach czy Słowianach są do dziś kontynuowane bardziej wysublimowanymi metodami. 

Na okupowanej od 1200-900-lat ziemi Kołodziejów n.p. na wschód od Łaby i Soławy osiedlane są rzesze orientalnych niewolników i budowane nowe obozy koncentracyjne ("integracyjne"). Germańscy ludożercy doszli do wniosku, że lepiej sprowadzić orientalnych niewolników, niż utyskiwać się z krnąbrnymi Słowianami. 

Selekcję przełożono z bocznic Oświęcimia na stepy Turcji

http://sbb-music.jimdo.com/background/

http://en.wikipedia.org/wiki/Wheel_of_Mainz

http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Androphagi&diff=714130974&oldid=714123735

http://dublinsmick.wordpress.com/2015/07/03/cannibalism-corpse-medicine-and-the-british-royals-maybe-shoes-made-of-human-skin-is-your-thing/

http://www.ibtimes.co.uk/german-police-officer-detlev-guenzel-trial-over-pure-horror-cannibalism-killing-1462269

http://www.globalresearch.ca/organ-smuggling-turkish-hospitals-traffic-injured-syrian-citizens-organs/5367869

http://www.timesofisrael.com/israeli-said-held-in-turkey-for-suspected-organ-trafficking/

 

Największe miasta budowane przez Piastów Kołodziejów, jak Śankara (Ankara), Byzantion (Istanbul) czy Kopnik (Berlin) są obecnie największymi miastami pochodzących z Syberii Turków

http://en.wikipedia.org/wiki/Jaxa_of_Köpenick

Metody stosowane przez ISIS do złudzenia przypominają metody NKWD

 

Założone przez Kołodzieji i Piastów z rodu Spyra  ok. 600 p.n.e kopalnie złota w Speri (Ispir) czy Bogacicy, Bógdayli i Otłuku (rejon Çöpler) eksploatowane są przez germańsko-żydowsko-turecką mafię do dziś.

http://en.wikipedia.org/wiki/Çöpler_mine

Od ponad tysiąclecia zajęte Konstantynopol, Wenecja i Genua są też centrami handlu (zazwyczaj Słowiańskimi, por. Slave=Sklave, slav=slave) niewolnikami, który zarządzany jest tradycyjnie przez żydowską mafię.

http://wpolityce.pl/polityka/203601-interesy-janowskiego-pod-lupa-w-co-gra-byly-konsul-honorowy-z-monako

http://www.szymborski.org/tag/wojciech-janowski/

http://burisma.com/ru/

http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/soros-powierzyl-balcerowiczowi-nadzor-i-rozkradanie-ukrainy

 

Żydo-germańska banda okupująca Celtycko-Słowiańską Wenecję, t.zw "komisja wenecka" usiłuje zarządzać tym co pozostało z Polski.

 

 

http://niepoprawni.pl/blog/janusz-40/chrzest-polan-to-nie-poczatek-polski

http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/105192,zanim-przeglosowano-ustawe-o-bratniej-pomocy

http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/104639,ustawa-o-bratniej-pomocy-przeglosowana-przez-sejm

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1512330