Dania i Czechy robią Polsce wielkie świństwo

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Myliłem się co do Francji. Słaba i upadła, po wyjściu Wielkiej Brytanii z UE, nie stanowi przeciwwagi dla totalitarnych zapędów Niemiec. Czy nie rozumiecie Państwo, że mentalność krzyżacka względem Polaków nigdy się nie zmieni?

Wyjście Polski z UE jest tylko kwestią czasu, i to nawet nie dlatego, że tego chcemy. posłuchajcie co mówi Bartosiak czy Gadowski: słaba, pozwalająca siebie poniżać Polska, której interesy są ignorowane przez USA – myślicie Państwo, że skąd się wzięła potęga gospodarcza Niemiec? To USA na nie postawiły. Tymczasem po 1989 r. USA razem z innymi nas okradły. Nie było żadnej pomocy Marshalla. Teraz chcą nas okraść w imię 447.

Witold Gadowski powiedział, że Polacy w imię współpracy przy rurociągu Baltic Pipe, udostępnili Duńczykom swoją strefę ekonomiczną, a ci, robią na naszym terenie to, czego sami ze względów ekologicznych nie robią u siebie.

20 lutego 2019 Dziennik Gazeta Prawna napisał, że „Klub PO-KO przeciw oddaniu Danii 80 proc. spornej strefy ekonomicznej na Bałtyku”:

- „Klub PO-KO nie zagłosuje za umową międzynarodową, która oddaje Danii 80 proc. spornej strefy ekonomicznej na Bałtyku, pozostawiając dla naszego kraju tylko 20 proc., jeśli nie dowie się, dlaczego podpisano taką umowę - zapowiedzieli posłowie PO-KO”.

Nie, posłowie PO to przeważnie durnie albo zdrajcy, i robili to, aby umocnić rosyjską ekspansję - supremację na Polsce i w sprawie dostaw energii. Nie chodziło im aby Bałtyk został polskim zasobem.

No i co z tego, że to udostepnienie naszych wód terytorialnych Duńczykom odbyło się na podstawie umowy międzynarodowej. Załóżmy organizację ekologiczną i zablokujmy duńską działalność w Polsce, jak mówi Witold Gadowski.

Odpowiedzmy pięknym za nadobne i zablokujemy działalność duńskich film w Polsce, oczywiście ze względów ekologicznych:

Największe duńskie firmy w Polsce

• ECCO

• Velux

• SteelSeries

• Netto

• Trollbeads

• Kongskilde Industries

• Bang and Olufsen. Bang and Olufsen to duńskie przedsiębiorstwo istniejące na rynku od 1925 roku

• Falck. Falck to duńska firma specjalizująca się w dziedzinie usług o charakterze ratowniczo-medycznym

Źródło: https://datantify.com/pl/services/ranking-najwieksze-firmy-dunskie-w-polsce/

A Czesi? Od wielu lat atakują działalność naszych firm. Atakują producentów okien czy żywności. Muszę powiedzieć, że atakując kopalnię w Turowie, zachowują się podle, jak wówczas, gdy w napadli na Polskę mordując Polaków na Zaolziu, albo gdy w czasie wojny polsko-bolszewickiej nie przepuścili około 30 000 Węgrów, którzy chcieli przyjść nam z Pomocą. A teraz chcą za każdy dzień działąlności kopalni w Turowie, aby Polska pąłciła 5 mln euro kary dziennie!

Obudźmy się wreszcie. Przestańmy być frajerami Europy, chłopcem do bicia. Cieszę się, że prezydent Duda pojechał do Turcji, ale nie ma wyjścia, trzeba zacieśnić współpracę z Chinami. Bartosiak wielokrotnie mówił, że Ameryka ma nas gdzieś – nie inwestuje w Polskę i nasz region, i robisz wszystko, aby nie powstali tu niezależni gracze.

Albo spójrzmy na to: Niemcy chcą mieć broń atomową. Kilka państw na świecie ma broń atomową, ale nie pozwala mieć ją innym, by w razie czego móc je bezkarnie ograbić. Nie zmienia to tego, ze według różnych szacunków mocarstwa atomowe przeznaczają na swoją broń 70 mld dolarów rocznie.

Nie czuję się dumny z polskiego państwa. Obojętnie kto rządzi w Polsce, jesteśmy traktowani jak śmieci - frajerzy. Wstyd.

Przy okazji, ABW zatrzymała Janusza N. Szpiegował dla Rosji i osłabiał naszą pozycję w UE (Parlamencie Europejskim). Na początku maja ABW zatrzymała Janusza K. Rosji zdradzał tajemnice wojskowe.

Przy okazji. Parę miechów temu dzwonił do mnie jakiś facet, i namawiał mnie do ucieczki na Białoruś, żebym prosił tam o azyl, itd. Zapytałem go na koniec – zdrajcę Polski chcesz ze mnie zrobić? Pewnie to prowokator służb. A może to on jest zdrajcą? Sam siebie przedstawiał, jako zwolennik Putina. Dziwne, bo kandydował z list PiS. Tak, Roman, o Tobie piszę.

Do chłopców z kontrwywiadu – jak chcecie, to chętnie Wam wszystko wyjaśnię. Moje dane macie.

Romuald (nie Roman) Kałwa

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

"mentalność krzyżacka względem Polaków nigdy się nie zmieni"  - obecny ambasador Budesrepublik w Polsce jest ze znamienitego krzyżackiego rodu a jego przodek był wielkim mistrzem Liwonii. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Rafał Brzeski

#1672975

Może by tak pikietry tam ustawić? 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1672984