Nagonki na lekarza Bodnara ciąg dalszy

Obrazek użytkownika Rebeliantka
Artykuł

Cytuję:

Nie ustają ataki skierowane przeciwko doktorowi Włodzimierzowi Bodnarowi. Lekarz od początku pojawienia się wirusa SARS-CoV-2 w Polsce leczy swoich pacjentów amantadyną, co nie podoba się niektórym medykom oraz niektórym środowiskom spoza branży – informuje Urszula Wróbel na łamach „Naszego Dziennika”.

Ataki wymierzone w doktora Włodzimierza Bodnara nie ustają.

Lekarz od początku trwania epidemii leczy swoich pacjentów amantadyną. To wywołuje wściekłość m.in. niektórych członków Rady Medycznej przy premierze. Niejednokrotnie krytykowali oni pulmonologa z Przemyśla za stosowne przez niego metody terapeutyczne. Do chóru przeciwników lekarza dołączyli ostatnio dziennikarze związani z wydawnictwem Agora. W swoich lewicowych mediach zamieścili artykuł, który szkaluje dobre imię Włodzimierza Bodnara.

-------------------------------

A posłanka Siarkowska z PiS mówi:

„Przykro na to wszystko patrzeć. To bardzo źle świadczy o jakości debaty publicznej w Polsce, która coraz częściej toczy się nie na argumenty, tylko na inwektywy”

Z drugiej strony poseł docenia postawę lekarzy, którzy nie poddają się presji nagonek w nich wymierzonych.

„Nie boją się mówić prawdy, starają się cały czas służyć dobru publicznemu i postępują zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą medyczną. Ponadto stawiają na szali wszystko, co mają, czyli swój medyczny autorytet. Jak wielkiego hartu ducha i szlachetności wymaga taka postawa, to myślę, że powinien sobie z tego zdawać sprawę każdy, kto wie, czym jest polityczna poprawność” – konkluduje polityk.

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Jest wielu przyzwoitych lekarzy leczących chorych amantadyną, natomiast przestępstwem jest decyzja rządu o wycofaniu tego leku z hurtowni medycznych, na życzenie firm farmaceutycznych...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1670801

Jak to sprawdzić, że rząd wycofał amantadynę? Czy to prawda?

Jakieś dwa tygodnie temu w aptece dowiedziałam się, że ten specyfik nie jest dostępny w hurtowniach. Ale farmaceuta nie wiedział z jakiego powodu.

Jeśli tak jest faktycznie, to czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do celów działania TEGO rządu? Gdyby rząd chciał dbać o zdrowie Polaków, to przede wszystkim nakazałby zaopatrzenie wszystkich aptek, wszystkich chorych w lekarstwa pierwszej pomocy w przypadku ostrej infekcji płuc.

Jeśli tego nie zrobił, a wręcz przeciwnie WYCOFAŁ te leki i uniemożliwił leczenie, to mamy do czynienia z PLANOWANYM LUDOBÓJSTWEM W POLSCE.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Alina

#1670812

Niektórzy znajomi przywieźli z Czech, a  mnie się udało kupić amantadynę "przeszmuglowaną" z Węgier....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1670848