Bez przebaczenia

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

Trzy dni temu [25.02.2021] dowiedzieliśmy się {TUTAJ(link is external)}, że Amnesty International przestała uważać Nawalnego za więźnia sumienia.  Organizacja wyjaśniała ten fakt następująco:

  "Skazany rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny przestanie być traktowany przez Amnesty Intenational jak „więzień sumienia” – przekazała organizacja. Zapewniono przy tym, że dalej będzie walczyć o jego  uwolnienie.  AI wyjaśniła, że Aleksiej Nawalny jako osoba uwięziona z powodów politycznych używał w przeszłości nacjonalistycznej retoryki i „mowy nienawiści”. To sprzeczne z definicją „więźnia sumienia”. Chodzi o jego wypowiedzi sprzed około 15 lat.
  Na początku swojej działalności politycznej Nawalny szydził z migrantów z Azji Środkowej i Kaukazu. Porównywał ich do „karaluchów” i zaleciał ich „zgniecenie”. Gdy kandydował na mera Moskwy, sugerował wydalenie z niej nielegalnych imigrantów.".

  W Polsce zareagował na to Rafał Ziemkiewicz zamieszczając na swym wideoblogu wypowiedź "AI - "ludzie prawa" zamiast praw człowieka" {TUTAJ(link is external)}.  Stwierdził m.in.:

  "Jak na razie AI nie posunęła się do stwierdzenia, że w takim razie Putin słusznie próbował rasistę otruć - ale sprawa jest przykładem nie tylko, jak bardzo zdegenerowała się ta organizacja, dawno temu już zdominowana przez fanatycznych, skrajnych lewaków. Warto także zauważyć, co zrobiono z pojęciem "praw człowieka", które kiedyś coś znaczyło, a dziś stało się tylko propagandowym hasełkiem.".

  Warto tu zwrócić uwagę na jedną kwestię.  W europejskich systemach prawnych istnieje instytucja przedawnienia.  Mniejsze występki przedawniają się po kilku latach, a np. zabójstwo - po trzydziestu.  Widzimy na powyższym przykładzie, iż "grzechy" przeciw politycznej poprawności nie przedawniają się nigdy.  Zawsze wyciąga się je i stara się ukarać ich autora.  To samo dotyczy źle widzianych poglądów politycznych.  Tu mamy przykład z Polski, a mianowicie sprawę Tomasza Greniucha {TUTAJ(link is external)}.  Ten historyk z IPN prawdopodobnie pracował dobrze, gdyż zaproponowano mu szefostwo placówki we Wrocławiu.  Wtedy jednak odezwała sie "Gazeta Wyborcza", która wyszukała zdjęcie Greniucha sprzed kilkunastu lat.  Wykonywał on wtedy tzw. salut rzymski- został wiec oskarżony o nazizm.  Rozpoczęło to nagonkę prasową, do której ochoczo przyłączyły się media PiS [napiszę o tym w jednej z następnych notek].  W efekcie Greniuch stracił pracę w IPN.

  

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Jedna to praktyki doktora Josefa Mengele na co dzień. Zdaniem Josefa Mengele chorych na tyfus nie należało leczyć, lecz eliminować. Od chwili przybycia do Auschwitz Mengele uczestniczył w selekcji Żydów i Romów przybywających do obozu z całej Europy. Gestem dłoni lub ruchem trzcinki wskazywał „niezdatnych do pracy”, a zatem przeznaczonych do natychmiastowej likwidacji w komorach gazowych. Posyłał tam wszystkie dzieci, starców, chorych, ułomnych lub osłabionych Żydów i Romów oraz wszystkie ciężarne kobiety.

Rozmyślnie wybrałem kilka zdań cytatów z obszernego artykułu w Wikipedii. Można się jednak spodziewać, że cywilizacji zdemoralizowanego homo sapiens grozi  już wkrótce rozszerzenie się podobnych praktyk a nawet świadczenia usług przez objazdowych doktorów Mengele usuwających starszych krewnych stojących na drodze do spadku, sprawnych rozwodów bez alimentów, ożywionego handlu narządami do transplantacji. I tak dalej...

Niedaleko pada niemieckie jabłko od jabłoni w ogrodzie szkoły frakfurckiej.

Druga to tytułowe "bez przebaczenia". Już funkcjonują ubeckie spółdzielnie usług hakowych wyspecjalizowane w niszczeniu karier co wybitniejszych przeciwników politycznych, a paleta łajdactwa tych spółdzielni jest nieograniczona. Jolanta Brzeska, albo ksiądz Jerzy Popiełuszko zostali zamordowani w wyniku brutalnej akcji ordynarnej bandyckiej albo politycznej mafii.

A wiemy dobrze, że ubeckie spółdzielnie hakowe nie muszą posuwać się do ekstremalnych metod doktora Josefa Mengele. Wystarczy kompromitacja, paskudna kampania prasowa bandytów bez sumienia, którzy na zlecenie gotowi są solidnie pogrzebać w każdym życiorysie, by znaleźć chwilę zapomnienia i dorobić do niej odpowiednio wredną legendę.
Albowiem, któż nie jest bez jakieś winy, a kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem. 

Spółdzielnia hakowa totalitarnej opozycji nie ma sumienia, ani żadnego szacunku dla ludzkiego istnienia i zawsze jest gotowa złamać życie każdemu, co żyje  i przeszkadza drugiemu.  

Tomasz Greniuch ani nie jest pierwszy, ani ostatni, który będzie skasowany w dziennikarskiej izbie straceń 

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663222

Z piekielnych duchów

 

Przyjmują Bożą Sprawiedliwość

bez wątpliwości cienia

na słowo o Bożym Miłosierdziu 

z piekielnych duchów

charczące odgłosy obrzydzenia

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1663226

Widzę że poprawność wkradła się nawet do artykułu o poprawności politycznej...

Po polsku jest Cygan, po cygańsku Rom. Czemu mamy mówić w ich języku? Czy mam w związku z tym na siebie mówić Gadje/Gadże? Tak Cyganie określają wszystkich nie-Cyganów. Oznacza to gamoń, barbarzyńca i wcale nie uważają używanie tego za niepoprawne politycznie.

Nie jest mi wiadomym by Amerykanie przestali mówić Gypsy a zaczęli mówić Romany. Nawet wiem na pewno - nie przestali.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1663287

O śp. Dariuszu Ratajczaku już jakby się nie pamięta, a to on był tym współczesnym "niezłomnym", zaszczutym i zamordowanym przez tych samych zbrodniarzy. Tylko dlatego, że napisał "Tematy niebezpieczne" i zbyt dociekliwie analizował archiwalia.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Alina

#1663336

xd tylko dlatego, że był kłamcą oświęcimskim, wcześniej nikogo nie obchodziły jego broszurki a później ukuto antysemicką legendę po oszołomskich portalach. nagonka nic miłego ale stoczył się na własne życzenie. jak to ma być "niezłomny", to...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663402

Nie dostał samochodu, i nie w Moskwie, i nie na placu Czerwonym .... ale najpierw go zaszczuli, a później zamordowali, a tylko dlatego, że przytoczył w swej pracy doktorskiej jako nieprawdziwe materiały podważające  "prawdę oświęcimskią"  innych autorów ... a poza tym prawda. Cóż to Kontriku począłeś źródeł szukać w "Sputniku".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1663454

To u niego norma, czyli normalny, praktykowany stale sposób działania.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663460

Krispinie Rebeliancko-Niebieski, zastanów się nad swoją normą, bo jakoś znów nie jesteś w stanie się odnieść rzeczowo. Po prawdzie, to przynajmniej chwilowo nie bawisz się w schizolskie przestawianie literek a to już wiele. Zaczepiaj dalej zwł. odjechanymi tekstami a potem płacz albo walnij z antyszczepami 4-5 minusów a zaraz pod tym oskarż, jak to ty jesteś pałowany

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663471

coś ci się poprzestawiało? Jak zwykle. "Walnij 4-5 minusów" - to tak teraz nazywa się półlitrówki? I walisz od razu 5? Nic dziwnego, że potem ci się literki przestawiają - szczególnie tam, gdzie stoją w miejscu. Można potem tłumaczyć, a i tak efekt końcowy jest taki sam: H-D i K-K.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663525

Proponuję zapoznać się z tematem, oczywiście mowa o faktach a nie antysemickich zmyśleniach. I nie, nie chodziło tylko o to, co przytaczał, nie był to też incydent, stale gadał o Żydach a sam miał się za rewizjonistę (przed sądem zaprzeczył) i chwalił się kontaktami z takimi. Zaszczuli, bo gazeta napisała a niektórzy nie chcieli go znać? Sąd uznał winę ale zawiesił postępowanie, nawet na dołek nie trafił. Wielkie mi co, też mi "niezłomny", pewnie jedyny na świecie. Sam zaczął, sam dogryzał własnej uczelni, sam pisał o możliwych konsekwencjach. A jak stał z rodziną (odeszła żona, miał dwójkę dzieci, kłócił się z ojcem, który mu pomagał), robotą (może niełatwo ale wybrzydzał), mieszkaniem (stracił za długi z alimentów) i kasą, to też wina Żydów? Masa doktorów miała problemy z pracą. Jakby nie patrzeć, to trwało dekadę, miał dość czasu na cokolwiek ponad pisanie do czasopism, wydania książki i jakichś wykładów ale jak sam przyznaje, uparł się być historykiem. Pewnie specjalne komando Mossadu wykończyło rozpitego bezdomnego, bo takie to wielkie zagrożenie? Specjalnie cierpliwie czekali dekadę, aż pokłóci się z ojcem, popije i pokoczuje w aucie a z narodowca (SN) zostanie liberalnym konserwatystą acz z paleoendeckimi przekonaniami i publicznie poleci w skruchę, że nie warto było wydawać książki, bo to ściągnęło kłopoty. No niezłomny. Był wielkim patriotą, więc zginął a że zginął to był wielkim patriotą, nie ma co wnikać, skoro piszą w necie a facet czepiał się Żydów to musi być świętym polskiej psychoprawicy, wiadoma to rzecz. Ba, jest nawet ikoną i patronem stronek, dorabia się mu legendę. Co takiego wspaniałego dokonał? Ano, ucieszył antysemitów, zmarnował kawał życia, stracił rodzinę i umarł tragicznie. Marek Podlecki też mieszkał w aucie i umarł a że antysemita i wynalazca deparchatora, to też na pewno sprawka jego "parchów" z kosmosu. Założę się, że niejeden prawicowy bloger już nie żyje a masa z nich wypisywała różności.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663470

co za gnidy pozytywnie oceniły powyższy komentarz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663624

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak już tak wszędzie widzisz "gnidy" to może posmaruj włosy naftą? Podobno pomaga. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1663625

Gnidy nie są "wszędzie". Na tym portalu, to HD i kontrik oraz jakieś nieliczne anonimy.

A poza tym: "uderz w stół, a nożyce się odezwą".

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663626

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

I nie tylko ja. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4
#1663629

Uderz w stół.

Obrzydliwa Rebe czuje wspólnotę losów z takimi, co zamiast pracować wolą siedzieć na zasiłku, choćby mieli rodzinę do wykarmienia, którą po latach stracą. Ale to przecież wina Żydów lub wszechmocnej mafii wielkopolskiej, stąd to katolicko-narodowa martylologia. Proponuję stawiać takim pomniki w całej Polsce

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663672

...i ocenie zachowań żołnierzy z czasów wojny i po wojnie, gdy współcześnie nie potrafimy ocenić i osądzić takie zbrodnie jak na ks. Popiełuszce, Niedzielaku, Ratajczaku czy na ofiarach wydarzeń smoleńskich, nie tylko tych ,którzy weszli ponoć do samolotu ale jeszcze na szeregu innych świadkach.

Niektórzy, ci najgłupsi i najbezczelniejsi dostają wręcz amoku na temat "wyklętych" i piszą kilka tekstów dziennie od miesięcy na jeden temat.

I jak ma się ta Polska odrodzić z takimi "polakami" ?

Podobnie ma się sprawa z Unią Europejską i jej założycielami...większość to mity i każdy do upadłego broni swego mitu. Jedni chcą nawet ich wynieść na ołtarze....jak santo subito:-)
A tymczasem...
Robert Schumann
- mieszkający przed I wojną światową w Lotaryngii, w odróżnieniu od swoich sąsiadów, którzy podjęli walkę z Niemcami opowiedział się po stronie Niemiec i został wcielony do niemieckiej armii, gdzie służył w niemieckim mundurze na zapleczu frontu w charakterze pisarza. Wiele współczesnych biografii omija ten okres jego życia.

Jean Monnet - syn francuskiego plantatora winnic i dziedzic firmy „Cognac” wchodzi do brytyjskiej i amerykańskiej finansjery by z czasem reprezentować amerykańskie interesy w negocjacjach z rządem francuskim w 1929 roku uwodzi żonę swojego włoskiego wspólnika w amerykańskiej firmie Blair and Co. Nie mogą się jednak pobrać bo włoskie prawo nie dopuszcza rozwodów. Z pomocą udają się do …… Związku Sowieckiego. Na prośbę amerykańskiego ambasadora w Moskwie Stalin osobiście wyraża zgodę na przyznanie kochance Monneta radzieckiego obywatelstwa i 13 listopada 1934 para pobiera się w Moskwie.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=30614&Itemid=47

Nie możemy sobie poradzić z największym ludobójstwem świata jakim jest zabijanie nienarodzonych....a niektórzy biją się dzielnie o "wyklętych"...chociaż nie wiedzą w czym rzecz.
https://www.pch24.pl/aborcja--czyli-ludobojstwo,82355,i.html#ixzz6nx0eId9X

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1663408

... się można zgodzić.

Co ci przeszkadza, że raz w roku (a nie codziennie jak Pan Bóg przykazał) przypominani są żołnierze, Polacy, a niechby i przez głupków. Co Ci to przeszkadza? Że wspominają ? Bo tak trzeba.

Czy jeśli Cie to mierzi, to nie lepiej, abyś zamilkła? Verito. Przynajmniej ten jeden dzień w roku.

Długa i ciężka droga przede mną, aby Veritę doprowadzić do prawdy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1663453

….co mi przeszkadza i dlaczego w tym przypadku lepiej nie milczeć.

Oddać życie za Ojczyznę to sprawa wielka i święta.

Oczywiście za Ojczyznę narodową i katolicką.
Takim przykładem jest np. płk Ciepliński.

Oddawanie życia może być również głupie , naiwne , nieprzemyślane, bez sensu...lub za ojczyznę byle jaką, europejską lub w imię jakiejś ideologii.

Gdy za świętowanie gremialne, automatyczne, na hurrra bierze się Komorowski czy Tezeusz , wyjątkowe łachudry...które o podstawowych zasadach moralnych nie mają pojęcia...to jest to bezczeszczenie świętości, jaką jest Ojczyzna.

To tak jakby nalać mleka kotu do naczynia liturgicznego, to tak jak rozwodnicy wchodzą do prezbiterium i czytają modlitwy wiernych a potem handlują raportem komisji smoleńskiej...która niczego nie ma zamiaru wyjaśnić a wszystko ukryć.

Wtedy nie wolno milczeć...bo to byłby grzech zaniechania.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1663531

gdyż dopiero co o 7.15 rano moja muza zwróciła mi duszę przez posłańca. Na dniach się zbiorę i napiszę: "Ode mnie do Verity" , mam to wszystko poupychane byle jak w głowie, ale z Tobą nie dam rady tak  na "masz i odpiernicz się", jesteś "starą lisicą" (nie wskakuj mi za "starą" na plecy), aby dać się byle łachudrze podejść, dlatego postaram się przygotować.

Bywaj.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1663541

Też zadaję sobie to pytanie. Trudno się nie zgodzić z tą gorzką uwagą.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663529

Popatrz, wierzysz nawet w czipy w szczepionce. Nie wspominam o "słusznych" 2 mld zł dla janusza. ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1663538

Hunty-pupty i jego kolejne urojenia na temat kolejnej osoby. Ciekawe, co jeszcze wymysli ten geniusz wmawiania innym tego, czego nie powiedzieli. To takie stare stalinowskie metody, którymi się zaraził wiadomo gdzie. Ale się wyszczepi i wyzdrowieje :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663545

Najpierw Ci wyjaśnię o co chodzi, a potem Ci zadam pytanie. Gdy byłem na trzecim roku, czy na może na czwartym pracowałem w takiej tam fabryczce, jako mistrz produkcji. Miałem dwadzieścia parę lat wszystkie pieniądze, miałem brygadzistę w wieku mojego ojca, może miał szkołę podstawową a może nie (to nie istotne), gdyż akurat w tej fabryce był sekretarzem POP. Gdy miał jakiś problem, przyłaził do mnie, siadał sobie na krześle, brał kartkę i długopis, malował jakiś landszaft, gdyż o rysunku technicznym miał takie pojęcie jak ja o krawiectwie i zaczynał: "pogadajmy jak inżynierowie".

Ty jesteś prawnik, a ja brygadzista (ale jeszcze nie sekretarz POP na Niepoprawnych), więc pogadajmy jak inżynierowie.

Naj-sam-przód pytanie porządkowe: jak pisze się imię własne: "janusz czy Janusz", no bo tak możesz faceta mieć w d., możesz go nienawidzić - pełna zgoda, więc powiedz, czy daj do zrozumienia, ale szanuj przeciwnika. Czy o Niemcach, którzy wymordowali kilkanaście milionów naszych współbraci piszesz niemcy?, a o Ukraińcach z UPA , no właśnie. Ale to jeszcze nie było pytaniem.

Piszesz, że człowiek domaga się 2 miliardów zł., no i co z tego? Mecenasie, przez swoje 19 lat potykania się po sądach nie takie rzeczy pisałem we wniochach. Mój pełnomocnik, mówił do mnie na ten przykład tak: "wie pan co, pan złoży wniosek, aby wyłączyć ze sprawy sędziego, bo mi nie wypada, a ja go poprę" i składaliśmy w jednej sprawie 5 czy 6 razy (teraz zmienili KPC i można tylko raz na tej samej podstawie prawnej, ale jeszcze w latach 90-tych tak było można, do upadu) Siadaliśmy na korytarzu, przed sprawą i chchi śmichi bęc, a ja na ksero jeszcze dwa egzemplarze i poszło. Podaję, Ci przykład pierwszy z brzega, a było ich więcej.

Więc gdzie tu widzisz problem? Czy znalazł się sąd aby to przyznał temu człowiekowi 2 miliardy? Wątpię. Czy gdziekolwiek jest zapisane, że nie wolno domagać się więcej niż pół miliarda, albo 100 tysięcy? No H-D na Boga!

Gdzieś tam kilka dni temu wszedłem na Wasze przepychanki, gdy wytykasz w/w człowiekowi, iż robi zarzut sądowi jakoby nie rozpatrzył jego wniosku. No i fajnie niech robi. A Ty nie robiłeś apelacji o taką podstawę, że pominięto ważny wniosek dowodowy, bo ja robiłem, wielokroć i co i nic. Sąd powinien, ale nie musi, bo musi to na Rusi, a apelacja nawet gdy wniosek był zasadny to go pominęła, sprawy nie cofnęła i uzasadniła, że wniosek chociaż zasadny, to nie ma wpływu na wynik rozstrzygnięcia i pierdziu.

I co, może tak być? Człowiek ten, o którym mówimy ma prawo pisać co chce, czy mu to prawo odbierasz, a jeśli tak to o co byś oparł swoje zarzuty, że głupek, a czy głupek nie może pisać apelacji? Głupek napisze najgłupszą apelację na całym świecie, ale taką właśnie ma prawo sobie do sądu napisać? Więc czym się tu ekscytować?

W czym widzisz problemy, pytam ja - brygadzista. Wałkujesz to już milion lat. Jedź tam zastrzel faceta i będzie spokój, albo nie dziw się, że traktuję cię jak cygańską orkiestrę, gdy przychodzisz na "mój" blog. Przecież jesteś do k...y nędzy prawnikiem, więc trzymaj fason (tak mówili tam gdzie się urodziłem, w złodziejowni).

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1663546

Duży minus. Jeśli uważasz, że takie hucpy to normalna rzecz, że powinniśmy być szczęśliwi, jak nas zwodzą i że płacimy na to, że dodaje się swoje do obciążenia wymiary sprawiedliwości i wszelkich instytucji, że jeszcze to się ubiera w szaty w walki z urojoną mafią i o jakieś całe cywilizacje łacińskie, że "naprawa sprawiedliwości" to w praktyce okazuję się wyszarpaniem nienależnej kasy z życiem na koszt innych, że przy okazji można wszystkich pomawiać i unikać wszelkiej odpowiedzialności a nawet reagować z furią, gdy ktoś nie pochwali- i nawet nie udawaj, że nic z tego nie widziałeś i nie zauważyłeś nic negatywnego, no jak można bezczelnie pisać "a co, nie wolno?"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663598

Od tego co kto chce wygrać w sądzie, a tym co komukolwiek uda się wyrwać, zwłaszcza od Skarbu Państwa to jest daleka, daleka droga. Przecież na tym opieram cały swój wywód, że możesz sobie jutro także złożyć pozew nie na 2 miliardy ale na 10 (abyś tyko dokonał wpisu sądowego) z takim samym skutkiem. I H-D doskonale o tym wie, a Ty jeśli nie wiesz, to właśnie się dowiedziałeś. Fakt, faktem, że walczyć w sądzie to mogą tylko naprawdę dobrzy adwokaci, czyli tacy, którzy się nie boją, że sędzia będzie go niszczył i przy każdej sprawie sędzia będzie odsyłał takiego adwokata do kąta (tak się nazywa przegranie sprawy). Dlatego musiałem się nauczyć, a miałem mnóstwo czasu i potrafiłem się uczyć, tak jak na Niepoprawnych uczę się od Was, m.in., od Ciebie. Kontriku.

Czy już doszło do Ciebie, że ja nie pytam bezczelnie lecz zasadniczo. Czy nie wolo , a jeśli nie wolno, pomimo Konstytucji, pomimo kodeksów i pomimo art. 6 Konwencji Podstawowych Praw Człowieka i Obywatela podpisanych przez Polskę w 1995 roku w tzw. Strasburgu (cytuję z głowy, a już późno więc może coś pomyliłem, ale chyba to jest art. 6 o swobodnym dostępie do sądów). To dlaczego niewolno?

Jeśli Ci nie wyjaśniłem, to pytaj. Dopowiem

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1663602

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jest rozmaitych roszczeniowców, którzy wysoko wyceniają swoje urojone krzywdy. Problemem jest natomiast to, że Rebe od lat urządza w obronie chciejstwa brata krucjatę. I ciągle sączy, że to sędziowie są nieudaczni, albo też jest to "mafia" etc. I robi tyo nie jako chciwa baba z zadupia, ale jako "dziennikarka". To jest nadużycie, z którym walczyć trzeba. Zobacz, ile ludzi uwierzyło w "genialnego przedsiębiorcę". A on przecież nigdy nie prowadził działalności gospodarczej. Ile ludzi wierzy np. w to, że Rebe "zna się na zarządzaniu". A ona przecież swoją własną działalność olała jeszcze w latach 1990-tych. A wcześniej jedyne, czym "zarządzała", to kwiaty w gabinecie szefa, w tym paprotka na jego biurku. 

Są wpisy w ceidg i wystarczy tylko sięgnąć. Tak naprawdę dwadzieścia lat jej życiorysu to biała plama - innych usiłuje prześwietlać, jednak milczy, z czego żyła. Bo wstyd?

Bo boi się ujawnić swoich sponsorów? Na pewno tacy byli - przecież nawet tutaj posługiwała się fałszywkami pochodzącymi pośrednio od mafioza paliwowego, teraz sądzonego w Tarnowie za udział w tzw. śląskiej mafii śmieciowej. To bije w oczy po prostu. A co do "janusza" - takie jest potoczne określenie idioty. Nie wiedziałeś o tym? 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1663627

obrońca kasty, ma nadzieję, że znowu mu się uda uniknąć odpowiedzialności za stalking i oszczerstwa wobec innych.

Koledzy nie dadzą zginąć, Humpty?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663630

A poza tym nigdy nie uciekałem przed odpowiedzialnością w wariactwo. Ile razy januszek był uznawany za niepoczytalnego? Możesz przypomnieć? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1663631

zniesławiaczu.

Chyba, że naprawdę masz żółte papiery, czego jeszcze nie udało mi się ustalić.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663634

i to z odsetkami. Wtedy wynajmiesz sobie najlepszą kancelarię prawną w Pikutkowei Górnym i ona w twoim imieniu napisze wniosek. Bo nie czarujmy się - prócz wyzwisk i omamów nic w tej chwili nie jesteś w stanie zaoferować, psycholko. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1663639

podaj sygnaturę sprawy, gdzie wystąpiłam o 2 mld zł. Ja takiej nie znam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663641

Jakaś różnica? Ty nim kierowałaś i ty dałaś d... przed sądem. Do dzisiaj krążą opowieści o nawiedzonej chciwej babie z Czechowic. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1663643

Jeśli tak, to się wreszcie oświadcz! Może nawet zmajstrujecie jakiegoś dzidziusia i będzie gites.

A jeśli nie, to po cóż ją tyle lat molestujesz?

PS. Czekam z ciekawością, aż zdobędziesz jeszcze Jej wymiary i nam tu zapodasz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1663664

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

tu pojawiłem w ślad za moimi tekstami

To jej stały numer, odgapiony zresztą od Schoppenki. Wszczyna wojenkę, a że jest słabowita na umyśle, prędziutko przegrywa. I wtedy larmo, że to ją atakują. Plus atak uwiedzionych przez nią kałmuków. To przecież norma. Aż dziwne, że nie zauważyłeś.

A co do twoich innych sugestii... Ja rozumiem, że nie ma brzydkich kobiet, jest tylko za mało wódki. Ale w jej przypadku moja wątroba nie wytrzymała by. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1663674

Tutaj się nijak nie da, tu jest tylu Waszych wielbicieli, iż nie widomo o co komu chodzi. Więc się umówmy tak: gdy tylko napiszesz jakiś nowy esej, postaram się zdążyć jako pierwszy czytacz (by było wolne miejsce na przepychanki) i wyołżę Tobie i Twojej Sympatycznej niewątpliwie kontr partnerce jak ten konflikt zakończyć raz na jutro i do tamtej pory zastanów się, o co się możemy założyć, że się skończy.

I drugie pytanie: Czy Ty H-D jako ogarnięty człowiek zdajesz sobie sprawę, że szkodzisz Niepoprawnym? I to bardzo poważnie (tu możemy przyjąć drugi zakład, że Admin Ci spacyfikuje);

I pytanie trzecie: co byś Ty zrobił (będąc na miejscu Rebeliantki) , aby zniszczyć H-D. Nie będę Cię sprawdzał, gdyż znam odpowiedzi na wszystkie trzy pytania, lecz pomyśl sobie sam w domku i odpowiedz. Dla ułatwienia podpowiem: wojujesz właśnie jak mongoł, nie zachowując warunków bezpieczeństwa swojego (pies go drapał) ale nas wszystkich. Myślisz, że blefuję, gdyż chcę Ci odbić Rebeliantkę? Nie, ja już mam Muzę, więc drugiej mi nie trza i nie blefuję.

Nie, nie podpowiem Ci i nie doniosę, do Admina, gdyż lojalności mnie uczyli w bardzo bolesnej szkole, natomiast, gdyby tak się stało, że Admin zwróci się do mnie z zapytaniem, to Go niewątpliwie uświadomię i to On wówczas będzie decydował, nie ja.

Ty pomyśl, a ja Cię pozdrawiam ( ja tylko tak ch..wo wyglądam, nie daj się na to nabrać).

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1663714

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Humpty Dumpty nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Rebe ma "ugruntowaną" opinię. Ludzie, którzy ongiś dali się wkręcić w jej majaki dzisiaj udają, że jej nie znają. Tak naprawdę tylko tutaj może jeszcze łamać prawo, pomawiać i jątrzyć. Gdzie indziej albo ją spacyfikowali, albo też dostała kopa laćkiem w d... To ostatnie miejsce, gdzie jeszcze może się choć trochę nadymać. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1663726

śmieszny zmyślaczu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663727

Jak widzisz nie da się z niektórymi rozmawiać. A nawet więcej, w pewnym momencie należy sobie darować te próby, bo są bezcelowe. Naprawdę szkoda czasu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663827

... kwestia klucza.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1663872

Z osobami opętanymi lepiej uważać - to nie są żarty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663943

http://rebeliantka.neon24.pl/post/4129,prawo-do-zycia-dr-ratajczak-i-wymiar-sprawiedliwosci

Ten tekst był też na Niepoprawnych, ale widzę, że niektóre notki sprzed 12 lat gdzieś zniknęły (z pierwszych 5 miesięcy mojego blogowania tutaj).

Nb. A zatem warto pisać na wielu portalach jednocześnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663628

I nawet dasz wywiad w Sputniku. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1663632

To z takiej motywacji pisałeś na Neonie, zanim cię wyrzucili za chamstwo?

https://obserwatorium.neon24.pl/

Mnie by to nie przyszło do głowy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663633

że to wariatka jest. Może znasz? Twarz wykrzywiona ze złości, włosy nieumyte i siwe, a do tego szklane oko. I bredzi ustawicznie, że jej PiS pieniądze ma oddać. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1663640

 

Parol cię też nabrał? I Pietkunowie?

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663642

oni odeszli. A ty wiernie walczysz w obronie interesów Kremla. Nawet tutaj atakujesz Polskę i patriotów. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1663644

I zostałeś wyrzucony za chamstwo.

Reszta, to twoje urojenia, na co wskazuje coraz więcej osób, które wprost oświadczają, że zaśmiecasz portal.

Także pod tą notką dezorganizujesz dyskusję sprowadzając ją do twoich głupawych i oszczerczych idiosynkrazji. EOT.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663646

żyłaś w latach 2000-2017, skoro nie prowadziłaś działalności gospodarczej, a pisałaś za darmo. I na tyle rzadko, że nawet gdyby ci płacono 500zł/tekst to miesięcznie wypadałoby góra 12,50 PLN. 

Ps. Inni w liczbie jeden płaskoziemca i oddelegowana z NEon-u. Faktycznie. masz spore POparcie. ;)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1663651

Malowałam obrazy i komponowałam :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663729

Terapia zajęciowa? Słyszałem o tym. A już myślałem, że na kursie mongolskiego zwiadowcy a potem bezpieki Łukaszenki. A to prawda, że znałaś zboczeńców z Filharmonii i samego Paetza?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663758

Rebe nieprzypadkowo nawet linkuje do swoich wpisów na kacapskim antypolskim portaliku i jeszcze próbuje wcisnąć, że jej notki zniknęły, mimo że ma mocno widoczne na swoim profilu, widoczne przy każdym jej tekście. Trzeba mieć czytelników za idiotów no ale to Rebe.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663676

mojego blogowania na NP. Masz z tym coś wspólnego?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663683

Pewnie, razem z całą mafią wielkopolską na zlecenie masonerii. Tak se dla fantazji pousuwaliśmy a po śniadaniu przywróciliśmy cichcem i to tak sprytnie, że ty jedna to widziałaś.

I znów bzdurczysz- notatka nie jest z "pierwszych kilku miesięcy". Po co tak żałośnie brnąć? Kłamiesz lub ew. zgłupiałaś na tyle, by nie widzieć bijącego po oczach tekstu- w ramce przy każdym twoim tekście i na profilu bloga ("Popularne treści blogera").

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663698

Fajnie, że się przyznałeś.

A co do daty, to rzeczywiście pomyłka. Notka o śledztwie ws śmierci Ratajczaka jest sprzed 10 lat i miała prawie 41 tysięcy odsłon.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663701

Powinnaś więcej razy wzywać Boga, jak go wyzywasz. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1663709

Także nic nie ginie w telefonii komórkowej. W razie potrzeby można "przewinąć" nagrania z jednego numeru telefonicznego kilkanaście lat wstecz.  Nie wierzę, że już wtedy kontrolerzy telefonii wiedzieli o wspaniałej przyszłości wójta Pcimia i przezornie zbierali na niego "kompromaty".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1663228

Spółdzielnia hakowa jest wyspecjalizowaną jednostką, która ma "wszystkie potrzebne narzędzia", aby wykonać zamówienie na zebranie lub wytworzenie "kompromatów" na każdą wskazaną osobę. Każdą, to znaczy nawet zupełnie nieznaną i nigdzie nie figurującą w roli "figuranta". Jest zlecenie, są pieniądze, są wywiadowcze techniki operacyjne i po tygodniu albo po roku zawsze jakieś śmieci albo nieżyczliwa osoba się znajdzie. Nikt nie jest bez winy.

Na tym to polega. A konkretnie w tym przypadku najbardziej prawdopodobna jest hipoteza, że materiały kompromitujące takiej jakości jakie są, czyli "kompromaty" nie były zbierane przez służby specjalne przez lata wiszące na podsłuchu, ale zostały z dużą radością dostarczone przez jakiegoś nieżyczliwego wujaszka. A wujaszek został wygrzebany przez wywiadowcę wysłanego teraz lub całkiem niedawno w celu poszukiwania kompromatów. Wystarczy pochodzić, popytać, pociągnąć za język - czego to ludzie nie powiedzą, za pięćdziesiąt złotych.

Istnieje naprawdę mnóstwo przykładów takiej wrednej roboty, która była i jest wykonywana przez dziesiątki lat przez całą naszą polską historię.

________________________________________

Kompromat (ros. компромат, skrót od компрометирующий материал, trb. kompromietirujuszczij matieriał) – termin określający kompromitujące materiały na temat polityka lub innej osoby publicznej.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663232

Eutanazja, morderstwo, aborcja, zawsze uzasadniona interesem i ochroną praw mordujących, bez żadnych praw dla mordowanych, niszczonych i prześladowanych.
"Śmierć wykluczonym!" to nowa dewiza lewicowa.


WOLNOŚC, RÓWNOŚĆ, BRATERSTWO ALBO ŚMIERĆ

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663231

Lewacy już dawno zawładnęli wszelkimi fundacjami i organizacjami "broniącymi praw człowieka"...to smutne...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1663296

Amerykanie mówią "Put a tail on a guy for 500 miles and he will get a ticket".

Czyli puść za gościem policję przez 500 kilometrów a na pewno dostanie mandat. Komuniści mieli powiedzenie: daj mi gościa a paragraf się na niego znajdzie. Dlatego się zastanawiam - czemu nikt nie prześwietla Adama Michnika tak do samego dna? I Gazetę Wyborczą i wszystkie ich finanse od godziny zero a nawet minus jeden? Nie ma w tym nic nielegalnego. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1663332

Tym nikt jest PiS, ze swoją bojaźliwą polityką. Obawiam się, że zapowiadane i to dwukrotnie w obydwu kampaniach wyborczych, reformy sądownictwa, to była jedynie dość ordynarnie sprokurowana podpucha dla naiwnych. Oto, rzuca się chwytliwe hasło i zdobywa elektorat. Kto się na to nie nabrał? Tak, wiem. Tamci. Ale tamci od początku byli po tamtej stronie. Zatem... Buduje się elektorat naiwniaków, którzy czekają jak kania dżdżu jakichś mocniejszych posunięć, a PiS świetnie się do tego nadawał.

Wielu z nas oczekiwało zmian zasadniczych. Duża częśc Polaków dała się i to dwukrotnie nabrać na ten numer. Prezydent zawetował ustawę, tlumacząc się z nieskrywaną niezręcznoscią, rozmaitymi argumentami, z tym najbardziej idiotycznym i ośmieszającym go jako głowę państwa. Ponoć pani Zosia też była przeciwna podpisaniu ustawy. Zrobił to na samym początku kadencji. Wiedział, że lektorat "zapomni", gdy nie będzie alternatywy za lat kilka.

I co? I ja też "zapomniałem". Bo co miałem robić?!!!! Efekt (albo owoce, po których...) to 10 lat w plecy z posuwaniem reform. Nie tylko sądów.

Niemal następnego dnia, (wracamy do pierwszej kadencji PAD), Kaczyński zapytany o sprawę w programie radiowym, odpowiedział następująco: "Mamy nową sytuację." Po czym nastąpiła długa cisza w studio, co oznaczalo, że ktoś komuś daje znaki aby zmienić temat. I temat zmieniono.

Nie znoszę teorii spiskowych, ale wbrew mojej woli, teorie, nawet jeśli wysuwane przez tych teorii "kibiców", raz za razem sprawdzają się. Wbrew woli domyślnych spiskujących? Reszta też jest domysłami.

Nurtuje mnie pytanie. Czy Polska ma jeszcze jakieś służby strzegące naszej państwowości? Czy może jednak wyssana z mlekiem czyjejś matki, teoria o "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych" nadal obowiązuje?

To by tłumaczyło gdzie są jaja PiS. Obrazowo można by to tak opisać. Są w imadle, którego pokrętło trzymają mocno, emerytowani oficerowie NKWD. Czy też SB, jeśli kto woli.

Ale to nie usuwa pytania o źródło słabości rządów PiS. Nie, nie to źródło! Tamto, prawdziwe żródło! I gdzie jest ono naprawdę zlokalizowane? Są trzy możliwości. USA, Izrael oraz... Izrael. Jedna z trzech. Albo - wszystkie na raz. Każdy sobie wybierze i zaznaczy?

I na czym ono tak naprawdę polega? Oczywiście jeśli kogoś ta prawda naprawdę interesuje.

Dlatego sprawdzenie Michnika nie powinno leżeć w interesie PiS. Czy kogokolwiek.

Ale o czym my tu mówimy, jeśli  ewidentnie szkodzące naszemu państwu jakieś fundacje, dotowane przez różne rządy, nie są traktowane jak V kolumna tylko do kwadratu albo sześcianu? Niektóre powinny już dawno być zlikwidowane. Inne mieć nałożony kaganiec możliwości działania.

Zatem raz jeszcze. Dlatego.

Oczywiście to temat rzeka. Do której wrzuca się ewentualnie tych stawiających najbardziej kłopotliwe pytania. Założymy się? Czas pokaże.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1663338

Od dawna wiem co zrobię w następnych wyborach jeśli tylko będzie jakaś rozsądna alternatywa (niestety jeszcze jej nie ma). Znów przytoczę amerykańskie przysłowie: fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.

W luźnym tłumaczeniu: oszukaj mnie raz - wstydź się za to; oszukaj mnie ponownie - to ja się powinienem wstydzić.

Już były dwa razy. Amerykanie są bezlitośni - nigdy nie dają drugiej szansy. Ja nie daję trzeciej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1663433

A Bóg jest Bogiem wielu szans. Może warto się czasem od Niego uczyć?

"Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy" (Ewangelia Mareusza 18:21-22)  

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663461

A co to ma do wyborów politycznych? Komunie i PO też chcesz dawać 77 szans? Wersety mówią o czymś zupełnie innym ale to pewnie nie przeszkadza, co?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663599

"Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy". (Ewangelia Mateusza 18:21-22)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Krispin z Lamanczy
Aby czynić dobro, trzeba umieć rozróżniać między dobrem a złem.
Każdy uczy się na błędach. Lepiej uczyć się na cudzych!

#1663604

A co to ma do wyborów politycznych?

Rozumiem, że to zbyt trudne pytanie a wklejasz se randomowo i nawet nie wiesz, dlaczego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663673

Kontrik wkleił ca 6-7 "randomowych" komentarzy pod notką elig i swoje zachowania próbuje przypisać innym. Czysta projekcja.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663684

Ośmieszasz się a do tego znów po krótkim czasie podkradasz idee innych. Sama nic nie wymyślisz? Nawet w takim trolowaniu? A może tak, wielka "katoliczko", wypowiesz się w temacie cytatu z Biblii?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663705

 

Aby chciało przestać. Pani Elig napisała ważny tekst, zaczynający się o pokazaniu szokującej patologii, która trawi i niszczy niczym aksjologiczna pandemia cywilizację Zachodu. Pani Elig, na swojej stronie, swojego blogu zaalarmowała nas niesamowitym objawem tej patologii - Amnesty International odmówiła Nawalnemu praw więźnia sumienia ponieważ używał w przeszłości nacjonalistycznej retoryki i „mowy nienawiści”. To jest zdaniem Amnesty International sprzeczne z definicją „więźnia sumienia". 

Do tego pani Elig dodała jeszcze jeden, równie bulwersujący fakt zdemolowania kariery pana Tomasza Greniucha.

Dwa przykłady ponurej degrengolady cywilizacji  białego człowieka, degrengolady o zasięgu globalnym.

Pani Elig otworzyła przestrzeń do bardzo ciekawej dyskusji o najważniejszych aspektów współczesności. I co?

No i cała przestrzeń została zajęta przez lokalny, ciągnący się jak tory Kolei Transyberyjskiej spór dwojga pieniaczy. Jest to spór nie na temat, którego pojawienie się tutaj jest nie na miejscu, jest niegrzeczne i niepomiernie nie eleganckie. Jest jak naruszenie miru domowego, wdzieranie się bez zaproszenia w cudzą przestrzeń, by kłócić się, miotając bluzgami w czyimś mieszkaniu. I w tym cały jest ambaras aby ich dwoje chciało na raz - raz na zawsze zaniechać tej awantury.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1663751

https://niepoprawni.pl/comment/1663646#comment-1663646

(...)

"Reszta, to twoje urojenia, na co wskazuje coraz więcej osób, które wprost oświadczają, że zaśmiecasz portal.

Także pod tą notką dezorganizujesz dyskusję sprowadzając ją do twoich głupawych i oszczerczych idiosynkrazji. EOT".

------------------------

I jeszcze mała statystyka:

15 komentarzy HD atakujących mnie osobiście

9 komentarzy kontrika o takim samym charakterze

9 moich rozpaczliwych odpowiedzi na ataki

Nie wymieniłam ataków HD i kontrika na inne osoby (np. Krispina, etc.)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1663756

Ojejku jaka niewinna pokrzywdzona ale to, że sama zaczepia i bez powodu wyzywa od gnid, od paru dni całkiem sporo tego, to pewnie szczegół. Królujesz sród paru takich, co nie są w stanie pisać na temat ani odpowiedzieć na proste pytanie za to do bluzgów z naprzemiennym robieniem z siebie ofiar to pierwsi. Można podzielić się wiedzą, napisać długi, konkretny komentarz po to tylko, by taka Rebe i paru innych wpadli i brzydko to skwitowali a następnie próbowali wykręcić aferę (polecam próbkę w niedawnym wpisie Rebe, gdzie znów zarzuca komuś niewypowiedziane słowa)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1663759