47 PREZYDENT

Obrazek użytkownika DOBOSZ
Świat

Chciałbym serdecznie podziękować amerykańskim demokratom za skuteczną "kampanię promocji" osoby Prezydenta Trampa. Chęć wykluczenia Go z życia politycznego USA nie powiodła się.Teraz Donald Tramp jest osobą prześladowaną przez Deep State. Głosowanie w Kongresie dało 70. milionom zwolenników Donalda Trampa ważny argument, który z pewnością zostanie przez nich wykorzystany. Moim zdaniem Donald Tramp jest jedyną i być może ostatnią osobą zdolną do przeciwstawienia się upadkowi cywilizacyjnemu świata.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Być może masz rację, że jak piszesz: "Tramp jest jedyną i być może ostatnią osobą zdolną do przeciwstawienia się upadkowi cywilizacyjnemu świata.", ale co Polska na P.D.T-cie zyskała? Ano, poprzez panią ambasadorkę byliśmy traktowani jak bantustan z buszu, pozwolono naszej wybywającej z kraju na potęgę wykształconej młodzieży popracować na US-zmywaku, poklepano bohaterski naród po pleckach, a w zamian wystawiono kwit 447. Pozwolono na zakup najnowocześniejszych myśliwców, po zawyżonych cenach no i dano kilka tysięcy żołnierzy ... do wyżywienia. A poza tym masz rację, gdyż można się spodziewać, że dostaniemy jak zwykle ambasadora (pilnującego jednocześnie interesów państewka na pograniczu Afryki i Azji), zmuszeni będziemy w imię dobrych stosunków do przyjęcia doktryny lgbt, na podatkach medialnych Polska raczej się nie wzbogaci wcale, no i chyba trzeba będzie na rozkaz zza oceanu przeprosić panią Lempart, która udała się tam ze skargą na szykanowanie w Polsce.

Wniosek, chyba zacznijmy się modlić, aby wszystkich naszych przyjaciół szlak trafił.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Apoloniusz

#1661639

zawsze może być gorszy ambasador

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#1661643

Chyba nie ma czegoś takiego, świat cywilizowany ne zna takiego przypadku. Bez różnicy kto tam u nich przy władzy, to do nas wysyłają zawsze jednakowo dobrych. Taki rozdzielnik widocznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Apoloniusz

#1661679

 ta stara była z deep state, dano jej tu się wykazać a że coś robiła, to jej praca zresztą nie miała czego zepsuć i była raczej za ornament, bo interesy załatwiano bezpośrednio na spotkaniach. chyba nie trzeba przypomnieć, że pracuje dla usa a nie by uszczęśliwiać oczekiwania youtuberów? konfederatów i tak by nie uszczęśliwiła, bo i tak wiedzą, że amerykanie to żydy i okupacja. można zauważyć, że właśnie nie było większych problemów i potrafiła też się przymknąć. kwestie światopoglądowe to marginalna rzecz, pewnie wielu wystraszonym trudno uwierzyć zanim sobie przypomną, ileż to już razy świat się kończył. to wszystko wiesz, więc pewnie wyrażasz niechęć czy rozgoryczenie z innego powodu, może osobistych nadziei. może w patriotycznym poświęceniu wysyłałeś jej tzw. dick pics i nie odezwała się? trudno, porażki to część dojrzewania

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661696

... "zamiąch". Czy znasz drugi taki przypadek, aby ambasador przepychał swoje ustawy w parlamencie, wypisywał żądania do premiera, przepychała jak chciała "swój" TVN. Nawet jeśli była brudna (ta podłoga, nie ambasadorka), to narobiła złej krwi.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661722

Poważniejszy zarzut to chamskie lobbowanie w sprawie TVN ale i w tym bardziej chodziło o sposób, przecież to tylko unaocznia, że Polska musi się liczyć z siłą lobby i to na takim posłańcu złych wiadomości się skupiło. Rządu, który ustąpił to nie winisz? Groziła atomem czy interwencją marines? Zawsze lepiej wiedzieć, na czym się stoi. Ale widać, że słabo się znała na dyplomacji, skoro nawet personel ambasady jej nie pomagał z pismami. Nic wielkiego, ornament miał się czym zająć, wszystko rozdmuchane przez media, które jakoś nie rozpisują się, co zrobiła miłego, co porabiają na codzień inni dyplomaci, o jakie konkretnie twarde interesy chodzi- chyba że przyjechał wnuk nazisty albo ruskie brednie (czyli znów jakieś mało nieistotne sprawy) czy ew. izraelski wannabe-lobbysta wydał kolację (to zwyczajowa histeria, że Polski już nie ma a rząd to żydy). Albo te histerie o "447"- jak Polacy marzą wpływac na amerykańskie ustawy, to wspaniale ale jak lobbuje się polskie, to już piekło i szatani. Możliwe, że nawet nie chciała posłać żydów do gazu czy pobić homosiów ale to i tak niewiele, politykę robi się gdzie indziej (swego czasu, dawno Kaczyński wtrącił coś półgębkiem, że Amerykanie ingerują w sprawy wewnętrzne). Chcę powiedzieć, że nie ma co się zbytnio tym przejmować a już tym bardziej rozmuchiwaniem przez media, nawet gdy przegięła to jest bardziej jej nieudolna zabawa niż spisek nienawidzącej nas Ameryki czy cokolwiek.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661773

... jej nieudolna zabawa niż spisek nienawidzącej nas Ameryki czy cokolwiek", czy Ty duży chłopczyk, naprawdę wierzysz, że któryś kraj nas lubi, a inny kraj nas nie lubi? Jak kraj może lubić inny kraj, skoro mieszkańcy danego kraju sami siebie nie lubią, okradają się, mordują, itd.., itp., skoro w rodzinie zdarzają się "dziwne" rzeczy, a co to dopiero mówić o kraju np. USA liczącym 340 mln ludzi, lub naszej Polski bagatela 36 milionów.

Jeśli Stany nas lubią, to czy 340 milionów Amerykanów przyjadą do nas, na 11 listopada na Marsz Niepodległości?

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661791

Setki patriotów zebrało się na Florydzie, aby uczcić Prezydenta Trumpa w Dzień Prezydenta

 

https://www.oann.com/hundreds-of-patriots-gathered-in-fla-to-celebrate-president-trump-on-presidents-day/

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1661787

Hucpa z impeachmentem się skończyła to czas wycofać kłamstwa z nim związane. MSM wycofują historię jakoby jeden z policjantów Kapitolu był ofiarą śmiertelną podbicia 6 stycznia. Był ofiarą wylewu dzień po zajściach na Kapitolu

https://bigleaguepolitics.com/new-york-times-retracts-story-claiming-capitol-officer-brian-sicknick-was-killed-in-riot/

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1661699

zmyłka i pomyłka

 

lewackie łgarstwo

prowokacja i zmyłka

atak na Kapitol

to antify pomyłka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1661709

Pan prezydent Trump jest rzeczywiście nadzieją na normalność nie tylko w Ameryce...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1661711

- Żydów od władzy w USA i uwolinić ten piękny kraj spod okupacji urzędniczej Izraela bo dojdzie do tragedii całego świata.

Dziś nie ma ważniejszej sprawy dla ludzkości - to jest ważniejsze nawet od pandemii.

Trzeba pobudzić do aktywizacji i walki o wolność wszystkie narody które zamieszkują Amerykę.
Należy tam dzień dnia organizować strajki , demonstracje i bokady miast aż do skutku.

Walka z bronią w ręku o wolność Ameryki to ostateczność ale i taką ewentualność należy brać pod uwagę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661721

Benjamin Franklin (1706 – 1790), jeden z “Ojców Założycieli” Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, współautor amerykańskiej Deklaracji Niepodległości oraz konstytucji. Benjamin Franklin pozostawił również po sobie bardzo ważny dokument, A oto jego treść:

"Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii. Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy. Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach. Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach. Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję. Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r."

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1661729

- Wystarczy sprawdzić kto był w ochronie Prezydenta USA J.F.Kenedyego i zaraz "wielka tajemnica" - zamachu wyjaśni się po latach bo ochrona brała w nim udział w 100%-tach, zacierała ślady tej zbrodni i niszczyła dowody rzeczowe przestępstwa tak jak i u nas po zamachu w Smoleńsku.

Każdy film o tym mówi. "Ustalili" że strzał padł z tyłu auta z drukarni ale na filmie wyraźnie widać że głowa po uderzeniu pocisku poleciała do tyłu (wbrew fizyce i logice) - i części czaszki i mózgu upadły na tylną klapę bagażnika a głowa powinna polecieć do przodu.

Kit wcisnęli wszyskim "na żywca" - i nikt do dziś nie protestuje, tak jak i brzozą w Smoleńsku.

Po tym zamachu Izrael uzyskał dostęp do broni atomowej. Uważam że to był główny powód jego zabicia ale nie jedyny.

Czas aby Świat się obudził - bo teraz obrał kierunek zagłady. Najbardziej sie boję nie wroga tylko naszych rządowych głupców którzy znowu nic nie czują co dzieje się na świecie.

Uważam że konflikt wybuchnie nie dalej jak w ciągu trzech lat ale nie jestem w stanie przewidzieć jego skali.
Sytuacja międzynarodowa coraz bardziej napięta a Covid i kryzys jeszcze bardziej daje powody do destabilizacji tej wątłej równowagi.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661744

gratuluję rozpowszechniania fałszywki oraz czterem świrom, którym się to spodobało poprzeć plusem. wy oczywiscie chcecie tylko spotykać się w szpitalach a w Polsce nie ma antysemityzmu, są tylko takie czubki? pewnie jeszcze patrioty i katoliki, niezłomne poszukiwacze prawdy?

mało to razy pokazywałem, że to fałszywka? w tym i temu "panuMarkowi". wyszukiwarkę też żydy ukradły? ale co tam jakaś prawda, nie?

 

https://pl.qaz.wiki/wiki/Franklin_Prophecy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661790

- to było dobre:

"Franklin był przyjacielem Żydów z XVIII-wiecznej Ameryki i przyczynił się do budowy pierwszej stałej synagogi w Filadelfii." :)

To tak jak z "Komisją Burdenki" w Katyniu - ruskie doszli do sprzecznych ustaleń z faktami i uznali że to niemcy zabili Polaków tylko że w owym czasie Niemców nie było na tamtym terenie.

Ten ich Łgawrow zresztą do dziś łże non-stop 24/h na dobę.

Może Hiler też był przyjacielem Żydów tylko się Żydzi na tym nie poznali ?

PS - to nie mój minus - ostatnio minus dałem komuś z tydzień albo dwa tygodnie temu ale za bardzo brzydki komentarz.
Często rozdaje + albo nic, tylko czytam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661796

... nie samochody, tylko rowery i nie dają tylko kradną, albowiem nie na całym świecie mieszają. Polska, to jeszcze nie cały świat, Europa i Polska, także jeszcze nie, Stany, Europa i Polska to także nie cały świat, gdyż to dopiero 700 - 800 milionów ludzi, a świat póki co ma 10 razy więcej. Czy myślisz, że opanowali już kitajców i Hindusów (to ponad 3 miliardy), pomyśl chwilkę. A poza tym dlaczego my, Polacy nie możemy być tacy zjednoczeni jak żydzi, dlaczego wszelkie zło które przygniata naszą ojczyznę przypisujemy im, zamiast olewać i robić swoje? Masz jakiś pomysł?

Podam Ci przykład, stąd z Niepoprawnych. Otóż od pewnego czasu namawiam naszych, niepoprawnych specjalistów od wszystkiego, aby zamiast spierać się i wyzywać nawzajem skoncentrowali swój intelekt na rzucaniu pomysłów co zrobić, aby w naszej Rzeczypospolitej było lepiej. I wiesz co? Ano nico. Kot z kulawą nogą się nie przejął, Ty zresztą także jesteś uodporniony na problemy naszej Ojczyzny. Może żydzi wycinają jakiekolwiek "pomysły", które Niepoprawni ślą na blog, tego nie wiem i należałoby spytać  Admina, ale wątpię. Lepiej ganić żydów niż samemu pomyśleć.

Nie wątpię, że kochasz swój Kraj, jak wszyscy Niepoprawni - ale to za mało.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661745

- zamachu w Smoleńsku Polacy mieli wszyscy broń palną ?

Przupuszczam że Rudy i ta jego banda zdrajców została by zabita. Czuło się tą atmosferę i uważam że na hasło wszyscy by ruszyli.

Policja przy takim ogromie ludzi by się wycofała a nawet przyłączyła do Polaków.

Wiesz kto najbardziej szydzi ze śmierci Prezydenta L.Kaczyńskiego ? teraz "artysta" Żyd Althamer wystrugał dla zgrywów twarz L.Kaczyńskiego w brzozie - podoba ci się ?

(za chwilę wstawię jako moja miniaturka bo zdjęć dalej nie potrafię tu wstawić a mam bardzo dużo ciekawych)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661750

Klikasz prawym klawiszem myszy na obrazek/zdjęcie i zaznaczasz  "kopiuj adres url obrazka". Następnie przechodzisz do komentarza i w pasku na górze klikasz  jedenastą ikonkę od lewej - taki obrazek z czarnymi szczytami gór i wklejasz  adres url w okienku które się otworzy. Jeśli nie chcesz zmieniać wielkości obrazka to klikasz OK pod spodem i ...ta dam :-) , a jeśli chcesz to po lewej stronie okienka zmieniasz wymiar na jaki Ci pasuje.

Piszę publicznie , bo może jeszcze komuś się przyda. Sama  też  przez pewien czas nie wiedziałam jak to zrobić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1661754

- miałem tu podpowiedzi na forum że należy to robić poprzez stronę - czyli umieścić zdjęcie gdzieś w internecie i wkleić tu link.

Napiszę ciekawostkę od siebie - ja często nie używam w przeglądarce jązyka nawigacji "Java script" - wyłączam jednym przyciskiem dostępnym bezpośrednio na panelu przeglądarki - (wtedy nie widzę tych reklam które Wy widzicie ale też jak wklejam tu link do tematu do innych stron to nie jest "aktywny" po prostu używam przeglądarki innej niż większość użytkowników.

Jak wchodzę na inne strony to nie mam tych "płacht" zasłaniających wszystko w które trzeba "kliknąć" i często zaakceptować szpigowskie ciasteczka.

PS - z własnego dysku zdjęcia to też jest taka sama obsługa ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661756

nie ma wklejania zdjęć z własnego dysku, tylko z internetu. trzeba więc je wgrać do jakiegoś serwisu hostingowego a tam kiedyś je usuną, chyba że wybierze się opcję płatną albo wgrac na własną stronkę czy bloga

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1661794

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661757

gdyby czarne skrobanki miały broń i strzelały do policji? To policja tak jak dzisiaj je nie pałuje (choć może), tak by do nich nie strzelała choćby mogła, gdyż u nas kobiety się szanuje. Nawet czarne skrobanki.

To, że jest bardak, jak jest wcale nie zależy od tego czy Ty i ja mamy giwery, lecz od tego co się dzieje z Twoimi i moimi podatkami ( to tak w skrócie, aby nie przynudzać). Bo jak trzeba było Narodowców pod stadionem poczęstować na ostro, to walono jak do kaczek i jest ok, choć nie jest ok.

Nie chciałem Cię przegadać. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661802

- odpowiem na drugą część Twojego komentarza bo jakoś mi to umknęło :)

Ty szukasz podpowiedzi" "i rzucaniu pomysłów - co zrobić dla Polski aby było lepeiej" - a ja pisze i podpowiadam tylko "kot z kulawą nogą się nie przejął" i tego nie czyta i nie wprowadza w życie.

PiS robiąc "tylko dobrze" Polakom nie zdobędzie dużej przewagi wyborczej która zapewni spokojne rządy.
Cały czas balansują na granicy przegranej a to zachęca wrogów do ataków (Prezydent A.Duda wygrał przewagą zaledwie 2%).

Konkretnie - PiS moim zdaniem powinien znaleść lojalnych i ZAUFANYCH ludzi i środki na tworzenie "lipnych" partii tylko w celu osłabienia przeciwnika aby odebrać mu głosy.

Te partie muszą się podszywać i prezentować poglądy PSL-u, SLD czy innych aby odciągnąć elektorat od komunistów i go rozproszyć !!!!!!!! (niech te głosy idą do kosza ale ważne aby wrogowi je odebrać - czasem 1% głosów to sukces i wygrana ale nasi (PiS) ciągle to lekceważą !!!!!)

Nazwy partii muszą być podobne do istniejących i tak - jeśli teraz powstało coś o nazwie 2050 to nasi powinni sworzyć coś o nazwie 5020 aby im (komunistom) mieszać w głowach i odbiedrać głosy i siać im zamęt i ferment - dokładnie to co oni robią nam na rozkaz FSB od lat.

Oczywiście aktyw komunistów nie oszuka się bo znają swoich ale zwykli ludzie (wyborcy) już tak a i na listach wyborczych łatwo zrobić błąd.

"Walcz bronią wroga tylko lepiej a napewno wygrasz" !!!!!!

Może dobra by była nowa partia o nazwie Polskie PSL lub "Polska PL" - Polska Partia Ludowa.

Napisałem to jako pomysł ale to trzeba dopracować technicznie i prawnie. PiS czyli my Polacy oddajemy za dużo pola wrogom walkowerem a to "kardynalny błąd".

Kolejna sprawa to nasi, którzy występują w TV z przekazem do społeczeństwa niech idą na szkolenia nauki mówienia do ludzi bo tego ich słownictwa np. - "pauperyzacja" ale i wiele innych mądrych i naukowych okresleń to trudno znieść bo to nie trafia do ludzi tylko obok w "płot".

To że ma się racje to za mało - trzeba umieć ją właściwie przekazać do ludzi. Dobry był ostatnio ten atak TVP na zbójów z tefałenu tylko nasi powinni to robić codziennie - jak wojna medialna to wojna - jakoś antypolskie zbóje z tefałenu "połknęli tą żabę" :) to było super !!!!

To nie może być tak że oni nawalają w nas 24/h na dobę a my tylko "pstrykniemy" co jakiś czas.

Wroga trzeba atakować na wszystkich możliwych frontach i odcinkach - tak jak nasi to zrobili pod Monte Casino.

To przynosi efekt tylko nie można stać i czekać i myśleć gdzie wróg nas zaatakuje tylko samemu przejść do ataku - nas Polaków jest więcej - wygramy.

Pomysłów mam z tysiąc ale kończę bo strony zabraknie :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1661817

Prawnik Trumpa ośmieszył media w wywiadzie po przegranym przez demokratów głosowaniu w Senacie. W weekend „nieznani sprawcy” wybili okna i czerwoną farbą pomazali dom Michaela van der Veen. Jego rodzina jest atakowana

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1661762

Prawnik i obrońca Donalda J. Trumpa, Michael Van Der Veen nie ośmieszył, ale otwarcie, głośno i prosto w oczy wykazał kłamstwa i manipulacje większości wielkich skorumpowanych medii

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661768

Tego można było się spodziewać. Trans-zboki w boksie i innych sportach walki miażdżą czaszki kobietom i są z tego dumni. Feministki, które do tego doprowadziły, są największymi wrogami kobiet!

https://www.westernjournal.com/transgender-fighter-broke-womans-skull-mma-ring-now-called-bravest-athlete-history/?utm_source=facebook&utm_medium=westernjournalism&utm_content=2021-02-16&utm_campaign=manualpost&fbclid=IwAR2hWozbzLFyeFIgUCTHHCGq7by7T8nsYnA4JLyxsDMq7XoTkTfC_fDicVE

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1661763

Nie wystarczy musztardówka bimbru, a potem kufajkę powiesić na gwoździu, walonki na parkanie podeszwami do góry aby żadne g...o nie wlazło... i spać bo rankiem do roboty!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1661765

Prezydent Donald J. Trump był 45 prezydentem korporacji USA, ale ta korporacja zbankrutowała i została rozwiązana 18 miesięcy temu, a niby obecny 46 wybrany w całkowicie sfałszowanych wyborach (w czym pomagały Chiny, Rosja, Iran, Pakistan, Niemcy, Włochy, i Watykan)  Biden jest fałszywym prezydentem, ale zbankrutowanej, rozwiązanej i nieistniejącej korporacji.

A Donald J. Trump, jeśli wróci, będzie 19 prezydentem prawdziwej Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki

 

P.S. Polska też jest zarejestrowana jako korporacja, i nie jest krajem wolnym, suwerennym ani niepodległym... dlatego dzieje się to, co wszyscy widzą i doświadczają...

p.s. poszukajcie sobie w internecie, wszystko można znaleźć, choć nie koniecznie w języku polskim...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661767

czyli trump był prezydentem niesitniejącego państwa, następnie jest biden jak fałszywy prezydent niesitniejącego państwa a jeśli wróci trump będzie prezydentnem prawdziwego istniejącego innego państwa o innym ustroju i to 19-tym, bo inni prezydenci też nie istnieli?

a co na to rodzina, sąsiedzi, znajomi?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1662146

Demokratyczny kongresmen Bennie Thompson złożył w sądzie pozew, w którym oskarża m.in. byłego prezydenta o podżeganie do ataku na Kapitol.W pozwie wymienieni są Trump i jego prawnik Rudy Giuliani, a także prawicowe organizacje Oath Keepers (Strażnicy Przysięgi) oraz Proud Boys (Dumni Chłopcy).Jak uzasadniono w treści pozwu, Donald Trump, jego osobisty prawnik oraz wspomniane organizacje powinny zostać pociągnięte do odpowiedzialności za atak na Kapitol. Byłego prezydenta USA oskarżono, że z premedytacją doprowadził do wydarzeń, jakie rozegrały się w Waszyngtonie 6 stycznia. Jego zwolennicy weszli wtedy na Kapitol.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1661776

Dlaczego jak mucha łazisz po gó*nach i roznosisz zarazki...?

To jest celowa dezinformacja lewacka "demokracji" CHIŃSKIEJ

Przestańcie owce słuchać i czytać chińską propagandę

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

FUCK you MOTHERFUCKERS ALL !!!

#1661799

Demokrata u siebie w domu ma obraz Mao. Zmienił kont kamery i ujawnił obraz scen pedofilskich.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1661801

Amerykańscy bolszewicy naprawdę nie mogą żyć bez Trumpa. Nie dość, że zatrudnili specjalną prokuraturę by znalazła coś na Trumpa by go pogrążyć w sprawach sądowych, to teraz żądają ustawy by nazwisko Trump nigdy nie było użyte w federalnych projektach

https://americanpatriots.club/2021/02/18/house-democrats-introduce-no-glory-for-hate-act-to-prevent-trump-name-from-being-displayed-on-federal-projects/

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1662144