Bałwan z ruską gwiazdą na pysku.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Ten bałwan Pytel powinien być kreowany jako bałwan z ruską gwiazdą na ryju. Tak by było bardziej sprawiedliwie, bo ci co paktują z ruskami  nie mają pysków tylko czerwone ryje.

Gen. Pytel , któremu „ruskie na siłę wsadzili na łeb czapkę z napisem Aurora”, po czym go sfotografowali ich z innymi  bałwanami z kontrwywiadu , gen. Noskiem i płk. Duszą przy okazji podpisaniu przez  SKW i FSB umowy o współpracy za zgodą Tuska.

I teraz te bałwany będą rozliczali innych z wpływów ruskich.  Ich szef Stróżyk to były pracownik WSI, czyli długiego ramienia Moskwy, struktury, którą A. Macierewicz rozwiązał w 2016 r.

O agentach Rosji w Polsce kto nim był lub jest nim nadal, ma współdecydować  były gen. WSI szkolony przez GRU posiadający bumagi  jeszcze z ZSRR nijaki Dukaczewski.

Ale to nie wszystko, moi zdaniem komisja powinna badać wpływy niemieckie w Polsce, na czele agentów, którzy mają z jednej strony na pysku ruską gwiazdę, a z drugiej strony pyska ma niemiecką gapę.

Czytający tę notkę widzą na pewno o kogo chodzi.

Ale gdy ten rudy szubrawiec objął władzę, to zaczęło się spanie w tryby inwestycji które rozpoczął PiS, ze wspomnę: CPK po co w Polsce jak jest lotnisko w Berlinie, port kontenerowy w Świnoujściu po co jak jest port w Hamburgu, elektrownia atomowa, po co jak są wiatraki  i fotowoltaika, jak nam  zabraknie prądu, zawsze można kupić od Niemców, uregulowanie Odry, od wstrzymania regulacji są ekolodzy opłacani przez Niemców i Ruskich.

Stanowimy zagrożenie dla Niemców, stąd zainstalowali swojego gaulaitera Tuska, który wykonuje polecenia Niemców.

Wracając do ruskich wpływów, to rudzielec mówił, że chcemy stosunków z Rosją taką jaką ona jest, ten sam rudzielec  mówił o tym, że będzie pilnował żeby nikt piachu polsko –rosyjskie, to on oddał śledztwo po zamachu smoleńskim w łapy ruskich, to on chciał sprzedać Lotos ruskim, to on wydał instrukcje Pawlakowi, żeby podpisał z Gazpromem umowę gazu do Polski do 2037 r, aż musiała interweniować UE, to on spotykał się sam na sam z Putinem w tym na sopockim molo, być może wówczas został wydany wyrok na Sp. Lecha Kaczyńskiego, to jego minister Zdradek zorganizował spotkanie z  Ławrowem polskich ambasadorów,

 itd., itd.

A teraz  ten agent rosyjsko-niemiecki oskarża PiS o prorosyjskość i powołuje komisję do badania wpływów rosyjskich, gdzie pierwszym przesłuchiwanym powinien być Tusk.

 

]]>https://niezalezna.pl/polityka/pytel-mowi-ze-pis-wykreowal-jego-obraz-jako-balwana-z-ruska-gwiazda-na-pysku-suski-sami-te-gwiazdzalozyli/518217]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

  • Nienawidzący polskości i polskiego patriotyzmu niemiecki agent führer Tusk jest przydupasem Merkel, sowieckiej agentki zbrodniarza z KGB Putina. Sowieckim agentem jest także aktualny kanclerz Niemiec Sholtz, zdeklarowany komuch...

Tak więc nienawidzący Polski i polskiego patriotyzmu führer Tusk z mafijnych PO-PSL i Polska 2050 działa na zlecenie i rzecz zbrodniarzy niemieckich i zbrodniarzy rosyjskich oraz rosyjskiej agentury i przestępców w zbolszewizowanej UE.

Rozpętując nienawiść do polskiego patriotyzmu oraz zaczynając reset z Rosją führer Tusk działał i działa także na rzecz sowieckiego zbrodniarza z KGB Putina.

Na usługach zbrodniczych bolszewickich mafii w PO-PSL i Polska 2050 zarządzanych przez sowieckich zbrodniarzy z UB, SB i WSI-FSB są zbolszewizowani sędziowie, adwokaci oraz część zbolszewizowanego i przestępczego wymiaru sprawiedliwośći nienawidząca prawa oraz polskiego patriotyzmu.

  • Zadaniem führera Tuska i zbrodniczych mafii z PO-PS, ruskiej agentury z Polska 2050 i lewackich degeneratów jest niszczenie Polski oraz rabowanie Polski i Polaków.

* * * * * * * * * * *

(...) Pionki Kremla i ich zadania

Nietrudno się domyśleć, że jedną z nich, bardzo intensywnie się wyróżniającą, jest Rosja. Narzędziem, jakie wykorzystuje do szerzenia dezinformacji, jest w dużej mierze Internet i to na nim się skupmy. „Matrixowym” żołnierzom Putina nie chodzi wcale o wzbudzanie miłości do Moskwy, tylko o rozbicie jedności społeczeństw, które Kreml chce, chciałaby, planuje bądź marzy o tym, żeby zaatakować. Sianie nienawiści i wzajemnej wrogości działa na ich korzyść.

Tu warto zauważyć, że przeciętny „olginiec”, „ruski troll” czy jakkolwiek inaczej roboczo i potocznie takiego rosyjskiego agenta wpływu by nie nazwać, zawsze będzie używał zasłony dymnej. Łubianka lubi się stroić w szatę patrioty. Maski, jakie zakładają pisząc do nas w Internecie, to często rzekomy patriota, rzekomy ksiądz, rzekomy potomek ofiar UPA, rzekomy narodowiec, rzekomy konserwatysta…

Za: https://www.tvp.info/74562293/nienawisc-czyli-swiadome-niszczenie-debaty-publicznej-czym-to-grozi

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1660739

Czego spodziewać się po pół Niemcu ( po matce) u którego w domu jak sam mówił za młodu na święta śpiewało się kolędy po niemiecku.

 

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1660754

A mają ten patent ludzie od nie jednej z komisji w stylu jońskim. Dokładnie okoliczności nie pamiętam, może to był sam pan Dariusz Joński, a może jego koleżanka Magdalena Filiks. Nie pamiętam. Styl joński w polityce. [10 Maja, 2019] Oni nie rozumieją własnego chamstwa. Stawiam taką tezę: ONI RZECZYWIŚCIE NIE ROZUMIEJĄ WŁASNEGO CHAMSTWA  Albo udają, że nie rozumieją. Oni są jak ktoś, który na oficjalnym przyjęciu dyplomatycznym puści bąka, albo ohydnie splunie na ścianę i rozejrzy się dookoła oczekując wyrazów uznania i podziwu. Tak jest, ponieważ w ich środowisku i zrozumiałej dla nich kulturze hałaśliwe puszczanie bąków i publiczne sikanie  jest świadectwem zdrowia i tężyzny fizycznej i jak najlepiej świadczy o człowieku.

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1660741

  "Oni zrozumieją, jak jesienią po pysku dostaną". Mocne moje słowa, ale niestety czeka nas w niedalekiej przyszłości następne "Powstanie Warszawskie" w stolicy. Ta postkomunistyczna banda sama nie odejdzie. Nie ma zgody na dalsze rządy okupantów naszej ojczyzny. Szachrajstwem i obcą kasą chcą całkowitego zniszczenia Polski. Na to Suweren Polski nie pozwoli. To nie rząd, a renegaci, zdrajcy i żulia. Nie straszę, ale obca agentura w Polsce sięga tysiący. Boli serce, jak człowiek to świadomie postrzega i ogarnia go palący gniew.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1660742

Skoro ustawa medialna została zawetowana, to mamy taki efekt słuchają  WSI 24 , onetów, itd.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1660755

Porównywać Jońskiego do stylu jońskiego , to tak jakby Syrenkę porównywać do Mercedesa.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1660756

 Raczej tak:

 Styl joński.

 

Styl Joński.

Vote up!
1
Vote down!
0

brian

#1660778