Nawet niepełnosprawna pani Ochojska nie może gadać głupot

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

KE zastosowała metodę łapanki ludzi o znanych nazwiskach na jedynki do PE, a więc są tam sprawdzeni działacze PZPR, jak najprawdopodobniej  człowiek  ZSRR Miller, bo tylko taki mógł być członkiem KC PZPR , syn kata żołnierzy wyklętych Cimoszewicz, czy wierny do końca PZPR Belka.

Ale żeby było bardziej kolorowo, to jest i piłkarz znany tylko z tego , że był piłkarzem, czy pani Ochojska prezes PAH.

Na pewno pani Ochojska działając na niwie humanitarnej ma wiele zasług, ale czy to ma coś wspólnego z polityką?

Jej ostatnia wypowiedź , że gdyby  muzułmanin zobaczył jak w Polsce traktuje się kobiety, przeraziłby się.  Jest to wypowiedź co najmniej głupia, jeżeli weźmie się np. ostatnie wydarzenia na SRI Lance, gdzie muzułmanie w zamachach zamordowali ponad 300 osób w tym kobiety i dzieci, ci muzułmanie, którzy ponoć tak szanują kobiety.

Ci wspaniali muzułmanie zabili ich  tylko za to, że byli katolikami lub przedstawicielami kultury zachodniej na co wskazują zamachy na hotele w których przebywali cudzoziemcy. Co pani Ochojska powie ojcu obywatelowi Danii, w któremu  w zamachu muzułmanie zamordowali trójkę niewinnych dzieci, którzy pojechali na wypoczynek.

Tak, że pani Janino proszę trochę pomyśleć, zanim się coś „chlapnie” i wystrzega się takich wypowiedzi, po ewentualnym wybraniu do PE.

 

http://telewizjarepublika.pl/ochojska-gdyby-muzulmanin-zobaczyl-jak-w-polsce-traktuje-sie-kobiety-przerazilby-sie,31308.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Po prostu chodzi o to, że Muslim wszystkie kobiety ubrałby w czadory, a nie tak jak obecnie łażą w obcisłych rajtuzach. To go przeraża, więc pani "Różowa" ma rację inaczej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1587377

Całkiem inaczej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1587385

jest, głównie, intelektualna, co dopiero "przekłada się" na fizyczną. Co także, w dużym stopniu, tłumaczy anonsowane przez nią durnoty.

Nie dała, Bozia, rozumku, nie dała choć, być może tę "panią Janinę" ktoś gdzieś źle potraktował, a ona to uogólniła.

No - ma kobita pecha,

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1587394

Pani Janina oprócz głupoty intelektualnej, jest taka " słodko pierdząca" i za to Grzesiek ją lubi i wystawia na szpicen kandydaten.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1587395