Komu Tusk robi łaskę?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Niemiecki podnóżek niestety premier Polski dał głos, niby mysz, która ryknęła, ponieważ niemieccy i francuscy politycy są za mądrzy, to wysłali na front chłopca na posyłki, czyli Tuska.

Amerykanie nie lubią jak ktoś wcina się w ich sprawy wewnętrzne, pierwsze retorsje już były,  amerykański Sekretarz Stanu  , nie znalazł czasu, żeby się spotkać  z Sikorskim.

Wygląda na to, że Tusk robi łaskę Niemcom i Francuzom , występując jako nauczyciel Amerykanów. Ale co się dziwić, skoro mają lewaka jako ambasadora, myślę o Brzezińskim którego podszeptów  słucha  i  Tusk myśli , że coś znaczy i coś może.

Wracamy do czasów, w których za oklepanie po plecach i obietnice, że coś znaczy w Europie zrobi wszystko, żeby być dopuszczony do stołu, ale na dostawkę.

Tusk wykorzystywany jest przez Niemców i Francuzów jako pożyteczny idiota, pewnikiem czeka na to kiedy będzie mógł zrobić łaskę Putinowi. Na razie nie ma na to przyzwolenia, w latach 2007 – 2014 już ją robił, tak , że na kiwnięcie powtórnie zrobi to samo.

Nie można zapomnieć, że Tusk robi łaskę polskiemu lewactwu, oddając lewaczce Nowackiej  ministerstwo oświaty, oraz europejskiemu lewactwu zgadzając się na relokacje emigrantów do Polski, a koalicja 8* tak zapewniała, że to Polsce nie grozi, gdyż przyjęliśmy miliony prawdziwych uchodźców z Ukrainy.

]]>https://dorzeczy.pl/opinie/547731/tusk-uderza-w-republikanow-ws-ukrainy-...]]>(link is external)
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

... więc ich pupil uczy Amerykanów, a że to im się nie podoba to co z tego, nam też się nie podobało walenie pięścią w Sejmie, więc mają co chcieli. Czekam, aż D.T. oznajmi USA, aby zwijali swoje graty szmaty i automaty spod Rzeszowa, a może się przecież wnerwić, gdy będą mu Amerykanie podskakiwali.

Cytując prezydenta USA:  nareszcie w Polsce jest wszystko w porządku, jest dobrze!

Vote up!
2
Vote down!
0

Apoloniusz

#1658958

Którego prezydenta cytujesz?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1658962

a dlaczego pytasz, coś się zmieniło, czy też senny jesteś

Vote up!
2
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1658969

Donald Tusk zrobił i jeszcze zrobi łaskę każdemu kto pozwoli mu na władzę.

Pozdrawiam

Honic

Vote up!
0
Vote down!
0
#1659174