Polska mówi "Stop" lewacko - żydowskim gigantom internetowych.

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Jak to jest ,że gdy platforma Twitter, Facebook,  na stałe zawiesiła konto prezydenta Trumpa z powodu rzekomego podżegania do przemocy, oficjalne konto talibów na Twitterze jest  cały czas aktywne. Jest ono opisane jako „oficjalne konto na Twitterze rzecznika Islamskiego Emiratu Afganistanu Zabihullaha Mudżahida”, ma 146 tys. obserwujących i linki do oficjalnej strony Islamskiego Emiratu Afganistanu.

Podczas gdy duże firmy komunikacyjne cenzurują tych, którzy nie myślą tak jak one, i zamykają im konta w sieciach, w tym amerykańskiemu (wciąż jeszcze) prezydentowi Donaldowi Trumpowi, Polska mówi stanowcze NIE wobec potęgi tych korporacji. Rząd RP ogłosił właśnie projekt ustawy dotyczącej walki z cenzurą ideologiczną w sieciach społecznościowych.

"Właściciele portali społecznościowych nie mogą działać ponad prawem, dlatego zrobimy wszystko, by określić ramy funkcjonowania Facebooka, Twittera, Instagrama i innych podobnych platform" - zapewnił w dzisiejszym wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki. Odniósł się w nim także do planowanych przez Unię Europejską regulacji dotyczących platform cyfrowych, informując, że Polska zaproponuje swoje rozwiązania Unii.

Facebookowa strona Grupy Wyszehradzkiej – zrzeszenia Polski, Czech, Słowacji i Węgier – na kilka godzin została zdezaktywowana przez administrację serwisu. Jak zauważyli internauci, przed wyłączeniem na stronie informowano o polskim projekcie ustawy wymierzonej w cenzurę cyfrowych gigantów.

Najwyższy już czas obłożyć te zachodnie w tym Żydowskie portale internetowe stosownymi podatkami i obostrzeniami w zakresie blokowania kont patriotycznych, w przypadku takich działań, obłożenie ich dodatkowymi surowymi karami finansowymi.

Najwyższy już czas na powstanie w Polsce narodowej platformy dla Polaków w kraju i za granicą finansowany nap. przez korporacje narodowe takie jak np. Orlen.

Konta na platformach wrogich Polsce jak np. Facebook, Twitter winny zostać zamknięte. Ja już swoje konto na tych portalach Żydowsko lewackich - zamknąłem i czuje się z tym bardzo dobrze.

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:16)

Komentarze

głoś prawdę po morzach i oceanach, na chwałę imienia polskiego ... blogera. Robisz wspaniałą robotę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658380

CWP !

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1658381

Abascal w La Gaceta pisze:"Jeżeli to wielkie korporacje technologiczne decydują, kto może opiniować w sieciach społecznościowych, a kto nie, to po co nam konstytucje, prawo i sądy, jeżeli i tak wszystko jest podporządkowane kryterium niewielu?"

A ja dodam jeszcze jedno pytanie: po co narodom państwo, rząd, parlament i prezydent, wybory, skoro są szefowie tt, fb, googla itd.? Myślę , że zucker-szarlatani poszli o jeden krok za daleko. Zdjęli maski i ukazała się ohydna,dyktatorska morda i ja to uważam za bardzo,bardzo ważną wiadomość,bo to nas obudziło,bo teraz już nikt nie ma wątpliwości o co im chodzi. Chcą rządzić całym światem. A po co? Ano,żeby zarabiać i żeby świat stał się ich piaskownicą do zabawy. A takiego wała! Te barany nie wiedzą, że takich co to próbowali rządzić światem było już na kopy i że każdy z nich przegrał.Niech te twittery się douczą. Nikt, nikt nie wygra wojny ze społeczeństwem,chociaż było wielu takich,co próbowali.

Ciekawe !

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1658388

... to pora umierać!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1658576

Dać pracę polskim Informatykom. Zrobić coś co by działało.... (tylko pewnie po krótkim czasie weszła by łatka na Windowsa Cowind-19 utrudniająca działanie). Myślę że wielu by za tym poszło,... gdyby nie zbierali i przetwarzali danych.(łatwiej znosić wścipstwo sąsiadki niż teściowej).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1658389

Dobrze wiedzieć co się mówi kiedy się coś mówi drogi panie.

Najprostrzym jest tu samo oprogramowanie. To można stworzyć w kilka miesięcy. Nie na tym gra polega. Zamiast tłumaczyć szczeguły powiem krótka: albo zainwestujesz kilkaset miliardów i jeszcze kilkadziesiąt miliardów dolarów przez 7 lat, albo nie podnoś nogi żabo kiedy podkuwają konie.

No i wątpię by Face czy Twit pozwolili przetransferować twoją zawartość do twojego nowego serwisu. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1658402

Niemiaszki tez mysleli, że opanowali już media w Polsce i co i nico, już ich prawie nie ma. To samo będzie z pejsbukiem. Spokojnie mamy świetnych informatyków i kasę np.w postaci akcji różnych spółek. Polak potrafi. A swoje konta szybko przeniosą na platformy narodowe.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Tezeusz

#1658418

ciekawy jestem co na tytuł twojego wpisu odpowie kontrik? Na dodatek tytuł jest napisany z błędem, czy słyszałeś coś o odmianie przez przypadki, mianownik itd? Przymiotniki pisze się zawsze z małej litery, polski, rosyjski, żydowski itd., mieszkam poza Polską wiele lat i tego nie zapomniałem.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1658399

      Błędy? To nie błędy, ale podkreślenie ważnych wyrazów nawiązujących do całej treści. Jakoś mnie dziwi, że osoby mieszkające poza Polską, uzurpują sobie prawo bycia większymi patriotami, niż my w kraju. To my tu żyjemy prawdą, jaka by nie była, a do was tylko dociera przekaz półprawdy uzależnionej od woli sugestii wydawcy medialnego na zewnątrz. Media to nie wszystko. Codzienne życie w kraju, weryfikuje całą prawdę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1658499

gdzie znajdują się więksi patrioci, a gdzie nikczemnego wzrostu? Mógłbyś się zacząć wstydzić, a i przepraszam by nie zawadziło. Jeszcze tego nam, Polakom brakuje, abyśmy wprowadzili ranking Polaków - Patriotów.

Czy ze wskazań Twojego "przyrządu" wynika, że Bolek jest "cacy" (bo mieszka tutaj), a Roman jest "be" bo los go rzucił tam, za ocean?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1658506

  Witam! A gdzie tu miało miejsce na obrażanie kogokolwiek? Chciałem jedynie zaznaczyć, że inna jest miara rzeczywistości postrzegania tu i teraz, a inna perspektywa z dalszej przestrzeni.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1658512

Nie pamiętacie co mówiłem trzy lata temu?

A pamiętacie co mówiłem 2 lata temu? Też nie?

A rok temu? Ktoś pamięta? Halo??

Nie tylko mówiłem ale i rekomendowałem byście dla własnego dobra likwidowali swoje konta na Facie, Twiterze, Instagramie... Na Google jedynie emaile ale już nie korzystajcie z Driva bo na 100% przyjdzie dzień kiedy pożałujecie. Na dodatek wszyscy którzy tam siedzicie jesteście ogłupiani i sami ogłupiacie siebie gnijąc w zamkniętych kręgach które kadzą sobie nawzajem i nawzajem się nakręcają. Więc z której strony na to nie patrzeć - likwidacja tych kont to sama korzyść.

Dlatego płacz nad rzeczą która dla normalnych osób była oczywistością, kwestią czasu, jest dla mnie dziwna.

Swoje konta zlikwidowałem tam już 6 lat temu. Już wtedy było widać co się dzieje. Zrezygnowałem nawet z Naszej Klasy po przejrzeniu nowego regulaminu który miałem obowiązek zaakceptować. Nie zaakceptowałem. O dziwo wielu moich znajomych postąpiło podobnie. Nie znam żadnego CEO czy prezesa dużej firmy, który byłby tak naiwny by uzależnieć się od pana Zuckenberga. Faktem jest że zbyt wielu prezesów nie znam, ale ci których znam naiwnymi nie są.

Więc panowie i panie - w czym macie problem? To ja, cenzurowany i banowany przez nawet ten malutki portalik (a może przez jego twórcę?) mogę być bardziej święty niż wy Papieże, przewidywać to co musi się stać i reagować na to, a wy jak zwykle tylko gadanie, gadanie, gadanie i czekanie aż ktoś inny za was...? Nie robicie akcji "rezygnujemy z Facebooka i kumpli jego tylko liczycie że Morawiecki wam załatwi "sprawiedliwość"?

Czy wy jesteście aż tak strasznie naiwni, tak strasznie głupi, czy tak strasznie cyniczni? Wybierzcie jedno i powiedzcie mi bom ciekaw. 10 lat temu błagałem - tylko oddawanie do sądów i przeogromne kary finansowe mogą wyeliminować "polskie obozy śmierci". Tak teraz mówię - tylko likwidacja kont na Facebooku doprowadzi do zmian i uratuje wolność słowa. 

Polska ograniczy prawa Facebooka i spółki? Poważnie?

-- hej, Johny, wyślij telegram do Warszawy: Zero samolotów STOP Zero gazu STOP zero atomu STOP Zero szczepionek STOP zero SWIFT dla banków STOP

- Resztę dopiszemy jutro...

A teraz proszę mnie zbanować, wykasować albo ukryć przed oczami dzieci bo się zdeprawują.

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1658403

niedługo przyjedzie nowy ambasador USA do Polski i naprostuje rząd, który ma czelność  pouczać imperialne korporacje.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1658444

- pewnie że masz rację ale nie oddawaj pola wrogowi - tylko jak się cofasz to zakładaj miny a jak ma się przegrać w wojne i trzeba sie "poddać" a wróg chce cie aresztować a ty jesteś sam - to zdetonować sie z toną trotylu (teraz tak w przenośni ale w wojne naprawdę) - razem z oddziałem który przyszedł cie aressztować. Oni zawsze muszą przegrać - co by nie zrobili.

Taki błąd zrobił jeden z żołnierzy AK - miał UB-eka na muszce i wystarczyło pociagnąć za spust - darowł mu życie ale UB-ek jemu nie - po katowni w UB i tak go zamordowali.

Ja nosze ze soba "pompkę' i jak spotkam auto z logo facebook czy twitera to "napompuje" im powietrza we wszystkie koła bo ich lubię.

A teraz do rzeczy - w Polsce działa przysłowie jak "Pan chciał wysłać psa po coś a pies na to do swojego ogona mówi - idź ogon" - ta pie*dolona spychologia aby gorące kartofle z ogniska wyciagnąc cudzymi rękoma a potem gotowe zjeść działa non stop - to sowiecka inżynieria socjotechniczna w nauczaniu pokoleń tak właśnie działa.

W Polsce nie ma polskiego portalu podobnego do facebook w którym można wstawić zdjęcie i robić podobne rzeczy.
Ktoś jak siedział na fotelu to trudno mu potem zareklamować stołek kuchenny z twardym blatem do siedzenia
- to musi byc coś podobne - jak wiesz Pepsi Cola poradziła sobie z Coca Colą i funkcjonują razem na rynku choć wojna między nimi trwa kilkadziesiąt lat ale dużą częśc klientów odebrali Coca coli.

Tak to powinno wyglądać u nas. Jest tylko jeden warunek - "aby wyruszyć w najdalszą podróż trzeba postawić ten pierwszy krok" - nie ogladając się na nic i tu pole do popisu ma Polski Rząd.

Ja wiem że pandemia że kryzys ale nie można tak robić jak skoczkowie - jak jeden skacze to reszta się patrzy bo skocznia jest zajęta - dotyczy to Rządu i jego ministrów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658500

Zgadzam się w wielu kwestiach, za wyjątkiem dwóch:

- pociągaj za spust bo drugiej możliwości możesz nie mieć, ale nigdy się nie wysadzaj. Jestem zagorzałym przeciwnikiem wywoływania powstań skazanych na porażkę albo wysadzania się w akcie desperacji. Obie sytuacje świadczą o tym że zamiast doskonale przygotować się do wlaki, przewidzieć, zabezpieczyć materiałowo, żywnościowo, logistycznie, mieć zapewnione poparcie aliantów (nie takie tylko na gębę), założyć że połowa planów nie wypali, to my robimy wszystko na hurra a reszta jakoś będzie. Nie - nie będzie. NIGDY nie jest. Tu się więc różnimy. Konieczność strzelenia sobie w łeb jest przykładem na to że nie jesteśmy profesjonalistami. Że nie potrafimy osiągnąć celu.

- nie wierzę że rząd stworzy FB-PL. To nawet nie jest kwestia wiary tylko doświadczenia. Tu grają tak wielkie siły geopolityczne i tak wielkie pieniądze, a rząd jest tak łatwo przycisnąć do muru że nie widzę szansy. Pozbyliśmy się wszystkich możliwych lewarów na USA, Niemcy i Brukselę. Każdy z nich może nas złapać za jaja kiedy tylko zechce. Nawet głupi F35 to bezużyteczna kupa latającego złomu w sytuacji kiedy USA odetnie go od satelitów i całego systemu świadomości sytuacyjnej którą mają a my nie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1658703

 tak jak Władysław Raginis. Kiedy zostałbym sam na polu walki  i nie miał bym szans dalej walczyć z braku amunicji i przyszedł by wróg mnie aresztować aby potem mnie sponiewierać i flaki mi wypruć  a i tak potem zabić to należy ten kilkuosobowy oddział wroga zabrać ze sobą aby w ostatnim geście utłuc ich jak najwięcej.

Tu link do teledysku o walkach pod Wizną - polskie Termopile:

https://www.youtube.com/watch?v=ivgCD31iKyg

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1658707

Wszyscy myśleli, że po 2020 nadejdzie 2021, a nadszedł 1984. Lewactwo wpadło w tunel czasoprzestrzenny

Świat się cofa

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1658419

Chyba raczej "lewacko-żydowski"? Albo całkiem poprawnie "lewackożydowski", bo te dwa człony są wzajemnym dopełnieniem, a nie przeciwieństwem. Tyle jeszcze pamiętam ze szkoły ;-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

--
Socjalizm jest nauką doświadczalną. Jestem przeciwnikiem doświadczeń na ludziach.

#1658462

Pomysł popieram. Zresztą napisałem też o tym.

pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

krzysztofjaw

#1658465

 ...usunąłem swoje konto z obu tych portali tyle tylko, że zrobiłem to już kilkanaście lat temu, bo moje skromne ego nie wytrzymywało tego szamba jakie tam się wylewało. Te konta to publiczna kloaka w której im kto wyżej stoi w czerwonej hierarchii ten może bezkarnie s..ć na wszystkich użytkowników oraz decydentów - przywódców narodów - niewygodnych portalom, wymyślając przy tym najbardziej nieprawdopodobne historie szkalujące wszystko co narodowe (w pozytywnym sensie jako patriotyczne a nie nazistowskie - jak to interpretują)

 Zaraz po tym wpisałem się w portal Niepoprawnych i dobrze się w nim czuję, bo w przeciwieństwie do tych molochów jestem nie w medialnej kosmicznej galerii, gdzie właściciel dyktuje co za ile i w jakim sklepie się sprzedaje - jestem jak w sklepie osiedlowym, gdzie znam już wielu i wiem na której półce co oferują i pomimo zróżnicowanych poglądów (a może nawet właśnie dlatego) gdy mam potrzebę podzielenia się swoimi poglądami bez obaw publikuję je i staram się obiektywnie oceniać innych blogerów. Sam rzadko publikuję bo wiele tematów bieżących poruszają inni blogerzy i wtedy ograniczam się do ich oceny i komentarzy, które chociaż skromniej punktowane też dają mi możliwość wypowiedzi.

 Dziękuję za wpis w tak ważnej sprawie jak ograniczanie wolności słowa, które powinno dotyczyć wyłącznie niekulturalnych pyskówek, oszczerstw i inwektyw.

 Pozdrawiam, Roman.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1658494