800+ na Dzień Dziecka w 2023 r. królik z kapelusza Tuska

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Myślał , myślał i wymyślił. Ten folksdojcz, który jeszcze 12 maja w Sulechowie, obrażał wyborców PiS, ale nie tylko , obrażał wszystkich, którzy biorą 500+, ze są królami życia, że chleją, biją dzieci i żony i nie pracują, nagle po  propozycji PJK, że od 1 stycznia 2024  rodzice dostaną nie 500+ a 800+

I co ciekawe nie od 1 stycznia 2024 r, a od 1 czerwca 2023 r. Naprawdę temu facetowi coś bardzo ciężkiego spadło na głowę.

Tusk wszystko robi Für Deutschland, wszak to w Gdańsku na tle Żurawia powiedział po niemiecku, | "Wasze rządy były błogosławieństwem dla całej Europy" - tak niemieckiej partii CDU po niemiecku dziękował Donald Tusk. Zachwalał i prosił o dalszą walkę. Mówił o rozsądku, prawdzie i przyzwoitości, które - jego zdaniem - określają niemiecką CDU. cd.

Dla Tuska błogosławieństwem dla Niemiec było to, gdy Polacy zarabiali po 3-5 zł za godzinę i musieli jeździć na zbiór szparagów do Niemiec.

To za czasów Tuska z Polski wyjechało od 1,5 mln do 2 mln Polaków, przeważnie młodych i gdy słysz ę od przedstawicieli partii proniemieckiej , że w Polsce rodzi się za mało dzieci, to mi mózg staje.

To za jego rządów było ca. 15% bezrobocie, a w niektórych rejonach nawet ca. 25%. Teraz młode Polki nadal rodzą dzieci, ale dzieje się to w UK. Niemczech, krajach skandynawskich, Holandii, itd.
Tusk potrafi w ciągu 24 h zrobić salto mortale i samemu sobie zaprzeczać ale istnieje takie coś jak internet i on nie zapomina.

Tusk posunie się do każdego bezeceństwa, robi to bo tak mu Berlin kazał, a mistrz propagandy Goebbels , w niektórych wypadkach mógłby się od Tuska uczyć.

PiS będzie miał jeszcze dwie konwencje, w czerwcu i we wrześniu, na pewno z ust PJK padną jakieś ciekawe i konkretne propozycje dla Polaków, jakie nie wiadomo, ale możemy być pewni, że Tusk i jego akolici, będą starali się je „przebić”, nie na podstawie wyliczeń ekonomistów, ale n podstawie wypowiedzi cudaków typu Balcerowicz czy Grabowski, a partia WSI 24 będzie popierała wszystko co Tusk powie, wspierana GW.

Jestem ciekaw, jakie kapelusze ma Tusk i jakie króliki będzie chciał wyciągnąć w kontrze do propozycji PJK i PiS.
 
]]>https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1571398%2Crzecznik-pis-o-slowach-t...]]>(link is external) ]]>https://twitter.com/WiadomosciTVP/status/1350885183109656577]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Kolaboracja Tuska  w zamachu Smoleńskim -przede wszystkim !
Dalej głównym problemem nie jest to ,że ów volksdojcz chrzani farmazony,  przy tym nie umiejąc się wypowiedzieć ściśle i płynnie w języku polskim ,(poza POpierdojczami -prawie nikt z etnicznych Polaków już mu nie wierzy), ale  to, iż mimo wielokrotnej zdrady głównej, z kolaboracją w doprowadzeniu do śmierci najważniejszych osób mających służyć reaktywacji suwerennego Państwa Polskiego- za sprawą zaniechań posowieckiej prokuratury.pl i jej szefa, Zbycha Z.-zamiast  siedzieć już w areszcie, (a to choćby  w celu choćby uniemożliwienia mataczenia) w już rzekomo podjętym śledztwie w sprawach zamachów lotniczych :smoleńskim i mierosławskim-  co najmniej .   
A ten ,  nadal sobie hasa i szykuje na wybory niemiecką dywersję na obszarze całego kraju. Co  to za, k…a „polska prokuratura”, która dozwala na działalność takiego dywersanta  !?
I tu jest główny problem , tej i innych wywodzących się z PRL onych pracujących na rzecz obcych państw kast nadzwyczajnych! Że z braku  polskiej  obsady kluczowych służb Państwa ,taka menta , zbrodniarz i zdrajca , może się panoszyć i robić wrogą robotę na obszarze całego Kraju ! 

 

Vote up!
3
Vote down!
0

E.Kościesza

#1651979

Niezupełnie się z Tobą zgadzam, ale to nie prokuratura ale w dużej części tzw. wolne sądy są winne tej patologii.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1651993