Parszywa 11 z dużych miast rządzonych przez PO

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

List podpisany przez 11 zaprzańców głównie w z PO : : prezydent Białegostoku - Tadeusz Truskolaski, prezydent Bydgoszczy - Rafał Bruski, prezydent Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Gdańska - Paweł Adamowicz, prezydent Krakowa - Jacek Majchrowski, prezydent Lublina - Krzysztof Żuk, prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska, prezydent Poznania - Jacek Jaśkowiak, prezydent Rzeszowa - Tadeusz Ferenc, prezydent Szczecina - Piotr Krzystek, prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz, chcą przyjmować muzułmańskich emigrantów.

W czasie gdy w wielu z tych miast setki a może nawet tysiące ludzi czeka na mieszkania socjalne lub komunalne ci popaprańcy chcą przyjmowania emigrantów zwanych uchodźcami. Mam nadzieję, że elektorat to zapamięta i w przyszłorocznych wyborach samorządowych większość z nich straci swoje prezydenckie stołki.

Gdyby jeszcze chcieli przyjmować tysiące potomków zesłanych przez Stalina na daleki wschód Polaków, takim działaniom bym jeszcze przyklasnął. Ale nie oni chcą przyjmować obcych nam kulturowo muzułmanów. Proszę zauważyć, że nie ma problemu z emigrantami z Wietnamu, Chin, Indii. Tylko muzułmanie z obojętnie z jakiego kraju arabskiego czy takiego , w którym obowiązująca religią jest islam, stanowią problem.

Zgoda, niech ci prezydenci przyjmują muzułmanów, ale na swój koszt, a nie na koszt obywateli.  

]]>http://pl.blastingnews.com/felietony/2017/07/to-skandal-oto-lista-12-miast-i-prezydentow-ktorzy-wkrotce-przyjma-uchodzcow-001814375.html]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

... testują jak daleko mogą się POsunąć.

Wiedzą dobrze że to rząd decyduje, a nie samorządy, a przyjęcie imigrantów z ich strony, równało by się złamaniem prawa.

Coby się wiązało z wysokimi karami. To jest tylko wrzutka dla swoich wyborców z PO.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1543521

Oni robią wrzutkę, a wyborcy zrobią wyrzutkę ich ze stołków.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1543522

Bogate kraje arabskie, bliskie imigrantom kulturowo i religijnie ich nie przyjmują i nie maja zamiaru. "Dobroczyńcy" z  Unii Europejskiej przyjmują i zmuszają do przyjmowania inne kraje. Gdyby chodziło faktycznie tylko o uchodźców nie byłoby problemu (pobyt na czas kryzysu w obozach), ale tutaj przemyca się bez ograniczeń 90% imigrantów. W tym "potopie islamskim" wszyscy wiedzą, że chodzi o zupełnie coś innego niż pomoc humanitarna.. Tu chodzi o "transformację cywilizacyjną"(multikulti), zniszczenie państw narodowych. POstępactwo w naszym kraju wykorzystuje tą napiętą sytuację do walki politycznej. Wykorzystuje się niektórych duchownych do uwiarygodnienia tego procederu. "Piąta kolumna" (totalna opozycja) jest gotowa do każdej zdrady aby osiągnąć swój cel.

Vote up!
4
Vote down!
0

RAK

#1543528

Lewactwo i to wystarczy za komentarz.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1543532