Czereśniak Tusk i jego „Żelazna miotła”….

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Oprócz Putina, który straszy Europę „denazyfikacją” jest także jego alter ego w Polsce. Jest nim Donald Tusk - Czereśniak który już dzisiaj świętuje swoje i Platformy Obywatelskiej zwycięstwo nad faszystowskim PIS-em – zapowiadając niespotykaną od czasów Stalina rozprawę z wrogami praworządności, których jednym dekretem Tusk wsadzi do więzienia.

Pierwszym ze śmiertelnych wrogów Czereśniaka jest Zbigniew Ziobro, który osobiście zablokował wypłatę Polsce środków na Krajowy Plan Odbudowy. Każdy wie, że Unia wielokrotnie chciała wypłacić te środki Polsce, zaś Czereśniak Tusk – rządzący Europejską Partią Ludową – podjął wiele rezolucji, by natychmiast Unia wypłaciła te środki!  Ile razy Czereśniak jechał do Brukseli, by te środki dopiąć, nie zliczy nawet Główna ekonomistka Leszczyna  I co? Ziobro powiedział Czereśniakowi, że się nie zgadza na wypłatę!!!

W tej sytuacji Ziobro jako pierwszy znalazł się na liście śmiertelnych wrogów Czereśniaka. A cena Czereśniaka równa się aktualnej cenie kilograma buraków z ubiegłorocznych zbiorów. Jak bowiem stwierdził Czereśniak – na pozbycie się wrogów ludu „nie trzeba jakichś bardzo skomplikowanych śledztw"(sic!).

Tusk, który jest nie tylko historykiem, ale „generalnie łagodnym człowiekiem i nigdy nie ma w sobie potrzeby odwetu” – odwet na PISie przeprowadzi w sposób znany mu z historii faszystowskiej Austrii, gdzie po raz pierwszy zastosowana została „Żelazna miotła”. To w Austrii powstał „Legion 100 dni” – inspiracja dla „Żelaznej miotły” Czereśniaka, walczącego o powrót Polski na łono Rzeszy Niemieckiej. Czereśniak, jako karząca ręka Niemców może więc apelować: „…dajcie mi 100, no może 400 dni, żeby zrobić porządek naprawdę żelazną miotłą, a później chętnie zostawię to ludziom o delikatniejszych zamiarach”… W końcu to w domu Tuska mówiono po niemiecku, a dziadek służył w Wehrmachcie...

Tusk zapowiadając rozliczenia bez śledztw doskonale wie, że najbardziej frustrujący dla oskarżonego jest długoletni proces sądowy i to nawet wtedy, gdy procesem kieruje Kasta Niezwykłych Ludzi. Przecież szybki - humanitarny strzał w potylicę od razu przywróci praworządność w Polsce – bez jakiś skomplikowanych śledztw! Jest niewątpliwe, że Czereśniak po dokonanej czystce zostawi Polskę ludziom o delikatniejszych zamiarach, a sam zajmie się harataniem w gałę. Tym, na czym Czereśniak zna się najlepiej !

Dzięki temu manewrowi – Czereśniak – tak jak w czasach, gdy już „żądził” w Polsce - nie będzie za nic odpowiadał, skoro Żelazną miotłę” odłoży, „a „tym krajem” zajmą się tacy fachowcy jak Sikorski, Budka, główna ekonomistka Leszczyna, specjaliści od rozbrajania armii jak Klich i Siemoniak, czy też zasłużeni dla służby zdrowia Arłukowicz z dr Ewą Kopacz – specjalistką od poszukiwania szczątków na 1 metr. Lewandowski wreszcie sprzeda Lotos Rosji i zlikwiduje ORLEN w sytuacji, gdy Czereśniak odstrzeli już Obajtka.

Wtedy dopiero poznamy prawdziwy smak praworządności polegającej na tym, że gaz z Rosji znowu popłynie do Polski z gazociągu Nord Stream – ale z terenu bratnich nam Niemiec! To wszystko będzie możliwe tylko dlatego, że rewers na rurociągu jamalskim załatwił nam z Putinem nie kto inny jak Czereśniak Tusk: „Żelazna miotła” o gołębim sercu!

Swoją drogą to ciekawe, za kogo jeszcze przebierze się Czereśnak w kolejnych skeczach? „Słońcem Peru” Tusk już był, „Łatwym w hodowli pieskiem Angeli Merkel” – też. Dostąpił zaszczytu bycia „Człowiekiem Putina w Warszawie” a także razem z Macronem – "Gangsterem Europy", którzy wyrzucili Wlk. Brytanię z Unii. Tusk robił za „Łącznika arabskiego” strasząc Polskę sankcjami za nieprzyjęcie muzułmańskich nachodźców....

Tusk był pierwszym budowniczym Niewidzialnej Elektrowni Atomowej, Wielkim Prywatyzatorem, który z miłości do Angeli pozbył się polskich stoczni, oraz premierem „teoretycznego rządu”, który pozostawił po sobie „ch….,d…. i kamieni kupę”. Lista osiągów Czereśniaka jest zaiste wielka!

Po napaści Rosji na Ukrainę – gdy nagle stał się sierotą po Angeli Merkel, a więc NIKIM w Europie – Tusk odgrywa w swoich skeczach już znacznie mniej wzniosłe role:  jak np. "Gospodarza Domu" przy ul. Alternatywy 4 i chwyta się każdego g….a, by dowalić PIS-owi.

Zapowiedź Czereśniaka, że w 100 dni wsadzi do więzienia wszystkich, którzy w polskim Sejmie zagłosowali za „nielegalnymi” ustawami to cienki pisk klona Putina oraz austriackiego Legionu NSDAP, którzy swoją władzę oparli wyłącznie na strachu i na "żelaznej miotle"...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

   Rok przed wyborami, jest rokiem rozstrzygającym. Dużo obecnie o Tusku i wciąż pojawiające się nowe ujawnione kwity na tego kuglarza. Czuję, że niedługo będziemy mieli komisję śledczą z tym "aktorem", która zatopi PO z Tuskiem przy urnach. Będzie podobnie chyba, jak z "aferą taśmową". Ciekawe co jeszcze wypłynie, bo mniemam, że to dopiero początek. Coś jest na rzeczy, bo wielu z tych krzykaczy się schowało.

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1644322

A po co?

To tylko teatr dla gawiedzi który będzie obfitował w skondensowane kłamstwa tego parszywca.

Tu jest potrzebna kula. Nie, nie taka okrągła z łożyska, bilardowa czy jakaś inna jeszcze. Tu potrzebna jest kula która przerwie pasmo kłamstw i wysługiwania się wrogom Polski. Przerwie raz i na zawsze. I usunie przynajmniej jedną gnidę z naszego życia.

Naród który nie bierze spraw w swoje ręce, pozwala na przelewanie swojej krwi w imię obcych interesów.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1644331

"Żelazna miotła" - że błazna miotanie...? 

 DOstrzegałem - od wstrzęcia 1998 roku ...-> w trakcie wieloletniego, obywatelskiego (odWOŁAwczego) - dbania o należyte pracowanie funkcjonariuszy publicznych - dla Polski.

(teorEtycznych Wymiarów Spraw -> Wiedliwości ... - do prawd FAKTyczności) ...

- Którzy OCZYWIŚCIE... -> nie POwinni Się POddawać - PRZESTĘPCZOŚCI totalitaryZmów : komuniZmów - antypoloniZmów...

Egzekutyw niewolonych, pod jewropejczykami - POlegającymi na zniewalająco-rozbrajających - "politycznych przyczynach - (europejskiego...?) - nie ścigania przestępstw antypoloniZmów...

- Zmów "służbowych" -> (zdolnie, zdalno-wewnętrznie) - mini sterowanych - > zniewalającym, rozbrajającym... - jaja sobie robiącym (z Konstytucji RP) -> oczywiście artykułem 44...

- od 1997 roku -> problemaTycznie, testującym wszechMoc (Sądowych UprawOmocnień (komuNiStycznych, Ni - prostoPadłych )-> UMORZEŃ Postępowań Przygotowawczych -> Śledztw Prawd POspolitych - powstałych od 1998 roku, więc doskonale znanych "Imperium Prokuratury RP"...

- KTÓRA "Może w każdym momencie umorzyć - jak i wznowić Postępowania Przygotowawcze " - (cytat z wypowiedzi - Zastępcy Szefa Prokuratury Apelacyjnej )...

- przy które byłem w Prokuraturze Apelacyjnej  - po sądowym skazaniu kilku pionków POlityki Łowców Skór -  w  sprawie karnej wobec zbrodni antypoloniZmów...

- od 1998 roku, potwierdzonych dowodami policyjnymi - zgromadzonymi przed politycznymi przyCzynami ...

ZABÓJSTWA gen. M. Papały - Komendanta Głównego Policji Polski - który Się nie sprzeciwił, uBogaCeniu policyjnego śledztwa - > Prawdą kluczowego Postępowania Przygotowawczego...

  - Wzorowego zjednoczenia pryncypialności zawodów zaufania publicznego - reprezentowanych  czciGODNOŚCIĄ : - Kilku Prokuratorów Polski, Kilku Polcjantów Śledczych Polski i Czterech Profesorów Medycyny Polski - Krajowych Konsultantów Medycznych, Ekspertów Naczelnej Izby Lekarskiej...( w sprawie aferaŁów ”Łowców Skór")

Na POczątku 2008 roku - po niezliczonym, obywatelskim odwołaniu do Ministerstwa Sprawiedliwości (w sprawie bezpieczeństwa zdrowia i życia Polaków) -> do dyMisji  POdał Się Minister M.S - Prawnik Polski Z. Ćwiakalski.

Obywatel D.T. - musiał wszystko wiedzieć, żeby Się <oczywiście> dzielić z doby na dobę -> zdobywaną wiedzą (o przestępczości antypoloniZmów) - ze swymi europejskimi MoCoDawcami ...?

Imperium Prokuratury RP - OCZYWIŚCIE wie wszystko , co się działo dalej i, - dlaczego niektórzy sędziowie "zupełnie nadzwyczajnej kasty ludzi"  - byli...  -  absurDalnie zniewalani POlityką - politycznych przyczyn nie ścigania - POlityków...

Pozdrawiam. J. K.

 

https://konstytucja.online/44

 

https://repozytorium.ka.edu.pl/handle/11315/28262

Vote up!
2
Vote down!
0
#1644325

D.Tusk powinien odpowiedzieć - i to karnie - bo on popełniał przestępstwa i zbrodnie.

I robił to w świetle dnia, także tu nie trzeba jakichś bardzo skomplikowanych śledztw, ale woli politycznej i zgody sojuszników "dobrej zmiany", o co raczej będzie trudno.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1644330

https://solidaryzm.eu/2022/05/06/tusk-czyli-nikt-artur-adamski/ 

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1644345

Nienawidzący polskiego patriotyzmu Tusk jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie z postbolszewicką, mafijną PO - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

Sowiecko-rosyjska agentura w Niemczech jest liczna - włączając obecnego kanclerza Niemiec zakochanego w sowieckiej tzw. NRD. Olaf Scholz jako zdeklarowany marksista z Hamburga współpracował z komunistycznymi organizacjami w tzw. NRD.

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1644349

"Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest".

/Donald Tusk/

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1644384