Uwaga! Realna groźba zainfekowania portalu Niepoprawni pl.

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

 

Z niepokojem zauważyłem nadzwyczajną aktywność na naszym portalu niejakiego Bacza, który przedstawia się, jako inżynier a podpiera polską flagą i krzyżem. Jedno jest pewne: Bacza od inżyniera dzieli kosmos. Ale Bacz jest już wszędzie na naszym portalu. Już niemal codziennie Bacz zarzuca nas produktami swojego mózgu : jako wynalazca epokowych urządzeń, nazywanych od Bacza a to bacyklem, a to bamobilem, bażyrem, bawarem (nie to nie browar !), bafalem, bamaską z trabą i badomem. Ten ostatni, „rewolucyjny” wynalazek Bacza dotyczy domu wykonanego z …..nadmuchiwanych rur foliowych (!) i sklejonych w materace. Można odnieść wrażenie, ze Bacz właśnie z takiego domu jakimś sposobem się wydostał, by teraz na trwale infekować portal Niepoprawni.pl…

Bacz jest też „wynalazcą” tratwy o pow.100mx 100m z hotelikami i sklepikami na niej, która ma się utrzymywać na morzu Śródziemnym (dlaczego akurat tam ?), dzięki przywiązanym do kratownicy pustym butelkom plastikowym (!!!), czerpiąc energię z napędu Bacza, nazwanego przez twórcę bafalem, czyli 20-metrową rurą z pływakiem…, Wg. wynalazcy, rewolucyjny bafal ma napędzić koło zamachowe (!),który wytworzy energię, wykorzystywaną następnie przez sklepiki, hotelik i samą tratwę. Po jaka cholerę, ktoś miąłby płynąc do tratwy na zakupy ( i to statkiem z napędem bafala, który najpierw by zatonął) – Bacz nie wyjaśnia. Takich bredni nie czytałem od dawna, ale musiało mnie to spotkać na ulubionym i infekowanym właśnie przez Bacza portalu…

Ale to nie koniec porażających koncepcji Bacza. Bacz bowiem przedstawia także „rewolucyjny pomysł na nowy typ ocieplających (!) źaluzji a także domów wykonanych z tektury i desek i to bynajmniej nie przeznaczonych dla meneli w pobliżu stacji Warszawa Centralna… Bacz chce nas wszystkich uszczęśliwić swoimi „rewolucyjnymi” pomysłami…. Doczekaliśmy się wiec drugiego Lenina i to na portalu Niepoprawni.pl.

Bacza „polecanki” już dominują w portalu Niepoprawni .pl , gdyż oprócz twórczości wynalazczej, Bacz jawi się także jako wybitny ekonomista, proponujący np. by….. zlikwidować faktyczny monopol PGNiG na sprzedaż detaliczną gazu w Polsce „poprzez zaproponowanie, by Rosjanie założyli sobie w Polsce spółki do sprzedaży gazu z Rosji”(sic !). Takiego kretynizmu nawet Putin by nie wymyślił… Ekonomista Bacz także przewiduje, ze Stany Zjednoczone wkrótce „unieważnią dolara”, czego nie wymyśliłby nawet tow. Breżniew w czasach swojej świetności...

Ale Bacz owszem, gdyż Bacz bierze udział w konkursie na tytuł Blog 2009 roku ! Musi wiec Bacz pisać często, krótko i bez sensu - w myśl obowiązującej w IIIRP zasady, że szajs ostatecznie wyprze całe dobro. Oczywiście – za naszym przyzwoleniem dla inteligentnych inaczej. Przestrzegam więc przed infekcją Bacza, póki nie zamieni portal Niepoprawni.pl w Boniepoprawni.pl. – kolejny swój epokowy wynalazek, gdzie bedzie Bacz i tylko Bacz. Ale ja wcześniej z tego portalu wyemigruję…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Właśnie przygotowuję projekt bardzo taniego i ekologicznego ogrzewania bździnani (pierdixi), tylko nie chce mi się skanować rysunku technicznego długopisem na kartce z zeszytu w kratkę. Będzie konkurencja :):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42209

Jak ten "bawar" to nie browar, to co? Tyle tych wynalazków, że się już zbaczowałem?

Definicja:

Zbaczować - (dawniej: zboczyć) zgubić się, pomylić kierunek; w języku potocznym "zbaczować" oznacza stan całkowitej utraty z rzeczywistością.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42215

dużo prawdy jest w tym co Pan napisał. Jak czytałam kilka tekstów Bacza, to tak jakoś mi głupi było, że i ja na tym samym portalu coś tam umieściłam...
No ale cóż.... wolność słowa mamy.
Myślę, że najlepiej nie czytać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42216

jak uratować polskie stocznie i flotę?
rzuciłem poważnym projektem, ale bez echa
http://niepoprawni.pl/blog/404/rewolucja-silnik-falowy-bafal#comment-48313

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42225

Przez 20 lat tzw. wolnej Polski, polską flotę (PLO) oraz Dalmor rozkradziono a jakie są stocznie – każdy widzi. Kradzież floty rozpoczęła się od początku 1990 roku, gdy PLO posiadało jeszcze 100 statków. Tę kradzież zapoczątkował liberal - Minister Przekształceń Własnościowych, niejaki Janusz Lewandowski (obecnie ukrywający się w Brukseli). Lewandowski za komuny pracował w PLO na podrzędnym stanowisku i było to jego ostatnie spotkanie z pracą. Do dziś, czyli przez 20 lat, Lewandowski jest na naszym utrzymaniu a firma, z której wywodzi się Lewandowski ma 2 statki i jest już nie do uratowania….

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42229

do złomowania coś jeszcze zostało - PŻM, a część stoczni może dałoby się kupić za przysłowiową złotówkę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42231

Ten pomysł z użyciem starego statku jest bardzo dobry.
Może byśmy wzięli na spółkę Kennedy'ego?
http://www.tvn24.pl/26086,1630647,0,1,jest-lotniskowiec-do-wziecia,wiadomosc.html

Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#42242

zaproponuj jakieś proste rozwiązanie przetwornika: przechyły boczne statku - prąd elektryczny, bo bapławy z kołami odpadają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42244

Może "Dar Pomorza" dałby radę pociągnąć. Ale proponuję na Morze Śródziemne albo ostatecznie Czarne, bo ja jestem ciepłolubny. I oczywiście szkoda taką superbatratwę zamieniać bafalon. Można będzie tam urządzać wczasy z możliwością przylotu z Polski oraz przelotami turystycznymi na pobliskie wybrzeże - oczywiście baczolotami*. Moglibyśmy nadać mu nazwę "Bastion wolności".

Pozdrawiam. Bacz
* http://niepoprawni.pl/blog/404/sterolot

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#42247

a poza tym - nie zmieniaj tematu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42360

Witam
Jest kilka portali, które w najbliższym czasie będą przedmiotem "ataku" różnorodnych trolli. Zbliża się okres przedwyborczy, rząd D. Tuska staje się ubezwłasnowolnionym narzędziem dawnych służb specjalnych i metody "trollowania" będą kwintesencją metod tych służb. Po pierwsze ośmieszenie aby pokazać, ze dane form jest "oszołomskie". I tutaj uwaga na teksty prymitywnie antysemickie... pewno się pojawią aby udowodnić antysemickość portalu. Innym elementem jest właśnie zaśmiecanie tekstami dogłębnie bezsensownymi, z pogranicza choroby umysłowej... tutaj też starałbym się o uwagę. Dalej: uwaga na próby ataku za pomocą wirusów i trojanów (na bezpieczeństwie nie można zaoszczędzić). Zdarzać się będą teksty prowokacyjne... Może na tym portalu mniej, ale dla tych którzy piszą jeszcze gdzie indziej: pod waszymi notami mogą trollować komentatorzy zaśmiecając dyskusję - ignorować ich i nie wdawać się w wymianę ciosów (nie banować ani nie usuwać komentarzy). Mnie już w ostatnich dwóch tygodniach próbowano tak zniechęcić do pisania: przetrzymałem. Jest taka tendencja, aby "skanalizować" prawicę na forum s24. Atakowane będą Niepoprawni Blogmedia textowisko i wszystkie niezależne portale... Nie mówię tego żeby szerzyć jakąś teorię spiskową, ale po prostu... żeby uwazać i robić swoje.
A Tobie kapitanie dziękuje za zwrócenie uwagi i niezależnie od wszyskieg nie opuszczaj forum... im właśnie na tym zależy!
Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#42230

ponieważ jestem na tym Forum całkiem nowy, uczciwie przyznaję, że celem pisania i umieszczania przeze mnie złośliwych felietoników jest sprowokowanie Czytelników do otrząśnięcia się z Matrixu Ustrojowego i roz.....nie otaczającej nas rzeczywistości politycznej.
Za filosemitę zbytnio nie uchodzę, ale napisałem tekścik o unii Polsko-Izraelskiej, więc w tym temacie nie mam chyba zbytnio nagrabione.
Zostałem także dwukrotnie, niewybrednie i niegrzecznie zaatakowany przez - jak mi się wydawało - lewackiego trolla, który - po zbadaniu listy użytkowników - okazał się mającym najwięcej punktów :-)

pozdrawiam serdecznie
Marek Stefan Szmidt vel StefanDetko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________________
Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista. Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://ekotrendy.com/nowaonline

#42317

To znaczy, że gdy ktoś ma inne zdanie niż Pańskie to automatycznie zostaje mianowany "lewackim trollem"?
Proszę przeczytać ostatni felieton Semki w Rzepie:
http://www.rp.pl/artykul/9157,415351_Semka__Pomnik_dziennikarskiej_cnoty.html
i zastanowić się, czy nazywanie kogoś "lewackim trollem" nie przypomina "dziennikarskich" metod Lisa.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#42319

tego co napisałem, wyjaśni Pańskie zapytanie: "przez - jak mi się wydawało - lewackiego trolla"

 

pozdrawiam jaknajuprzejmiej
Marek Stefan Szmidt vel StefanDetko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________________
Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista. Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://ekotrendy.com/nowaonline

#42322

Starajmy się polemizować, a nie obrażać wzajemnie w dyskusjach. Każdy ma prawo do swoich własnych poglądów, to właśnie jest najcenniejsze w ludziach/blogerach. Mam nadzieję, że to również wiele wyjaśnia.
Pozdrawiam równie-uprzejmie.
p.s.
Starajmy się żyć w zgodzie, to nie jest onet, tylko społecznościowy portal. Jeśli dana osoba mi nie odpowiada, to staram się z nią za bardzo nie dyskutować. Szanuję jej poglądy tak długo jak można, no chyba że kompromituje portal.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#42323

A jak nie upoluje, to sprowokuje i zawsze jakiś frajer się załapie. Piszę to jako patentowany "antysemita" z pieczątką:):):) Nie warto się podkładać, robić obciachu kolegom, a głupio wypaść też jakoś by było wstyd.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42342

Ten niby "lewak" to ja, ale ja w tej sprawie zachowuje spokój na miarę płk. Quarticha...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42377

Jesteś na pierwszym miejscu listy aktywności (sprawdziłem:):):), a potem Danz, który się odezwał wywołany do tablicy. Mam nadzieję, że z mojej wypowiedzi wynika, że popieram w tej sprawie (na razie także w innych:):):)) adminów.
Tak trzymać i spoko!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42381

gdyż nie byłbym aż tak podejżliwy, gdyby skrytykował Pan mój punkt widzenia w sposób merytoryczny, a nie - metodą lewackich trolli - kwestionując moje władze umysłowe i stan psychiczny.
Tak więc, "kto sieje wiatr, zbiera burzę, kielich goryczy, płacz i zgrzytanie zębów..."
Ja też zachowuję spokój i - co więcej - poczucie humoru, czego i Panu noworocznie życzę :-)
pozdrawiam serdecznie
Marek Stefan Szmidt vel StefanDetko
PS. ponieważ zauważyłem, że nic Pan o mnie ani o moich władzach umysłowych nie wie, więc polecam lekturę http://www.abcnet.com.pl/marek-stefan-szmidt gdzie dowie się Pan, dlaczego jestem uczulony na wszelkiej maści lewaków, nie tylko trolli :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________________
Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista. Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://ekotrendy.com/nowaonline

#42384

Moje cytaty:

[quote]No właśnie Dixi, jak widzę niektórym chęć zrobienia przytyka Żydom zaćmiewa zdrowy rozsądek.[/quote]

[quote]Pański ironiczny tekst wyraźnie wykpiwa fakt, że napis szybko odnaleziono.

Jak rozumiem, w interesie Polski by leżało, żeby się nie znalazł? - pytam dla uściślenia, bo nie wyraził się pan jasno.
[/quote]

Gdzie odmawiam panu "władz umysłowych"? Chyba że odmiawianie "zdrowego rozsądku", przez co rozumiem nadmiar emocji zaćmiewający ocenę zgodną np. z racją stanu i wizerunkiem naszego kraju.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rozs%C4%85dek

Pozostawiam to ocenie czytelników. Zaznaczam że pana nieźle poniosło w tamtym wątku i mam prawo czuć się obrażony:

[quote]StefanDetko, 22 grudzień, 2009 - 21:57

no to wszystko jasne. Cóż za przenikliwość - zrobiłby Pan (już drugi raz zwracam Panu uwagę, że to słowo, w kontaktach ze mną, pisze się z dużej litery) karierę jako śledczy w latach 50-tych. Cóż za skomplikowany umysł, który mógł wysnuć taki - w sumie obrzydliwy - wniosek.
Jestem autentycznie przerażony tokiem Pańskiego rozumowania. Gdybym znajdował się na Pańskim poziomie ideologicznym (Krytyka Polityczna?) odpisałbym, aby udał się Pan do psychiatry. "Jak rozumiem, w interesie Polski by leżało, żeby się nie znalazł?". I kto tu pisze o "zaćmieniu umysłowym".
Naprawdę, wstyd mi za Pana i Pańskie pomysły.
[/quote]

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42386

I Pana Stefana :):):):):)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42389

Mimo że spór Doktora i Pana Stefana nie dotyczy mnie osobiście postanowiłem wyrazić swoją opinię. Chyba mi wolno?

A więc:

Panie Stefanie!

Reaguje Pan bardzo głupio, bo nerwowo. I zaznaczam natychmiast, że poprzednie zdanie nie jest oceną Pana władzy umysłowej! Nie rozumiem doprawdy (może sam problem z umysłem?) w jaki sposób komentarze Doktora mogą posłużyć do wysunięcia wniosków, że jest on "lewackim trollem"!?

Miałem okazję dyskutować z Doktorem pod jednym z moich tekstów. Idąc Pana tropem też mógłbym określić Doktora w taki bądź podobny sposób. Tyle że to nie prawda. Jak ktoś ma inne zdanie, to nie znaczy zrazu, iż jest lewackim trollem!

Teraz może mnie Pan oskarżyć o podlizywanie się administratorom, sianie zamętu lub lewacką trollowość. Wie Pan, ja żem cham i prostak. I lubię czasami ostro dyskutować. Jedni to lubią, inni nie...

Na koniec pozowlę sobie na prywatę. Otóż swego czasu dużo komentowałem na Niezależnej.pl. Każdy "odchył" od normy, tj. jak się zdaje jedynie słusznej linii redakcyjnej i każda krytyka (choćby najbardziej oczywista i logiczna), podparta konkretnymi argumentami, skutkowała dorabianiem mi gombrowiczowskiej gęby. Kubły autentycznych pomyj. Tu tego nie ma. A dzień, w którym to zjawisko pojawi się na Niepoprawnych będzie moim ostatnim dniem...

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42392

ale sposób wyrażenia krytyki "ten tekst jest na granicy autoparodii...
Chociaż dobrze, że nie ma tu zapowiedzi samobójstwa... :P" etc. jest dla mnie obraźliwy, do czego mam prawo; krępuje moją wolność wypowiedzi i mnie ośmiesza.
może to konflikt pokoleń?
również serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________________
Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista. Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://ekotrendy.com/nowaonline

#42395

[quote=StefanDetko]krępuje moją wolność wypowiedzi i mnie ośmiesza.
może to konflikt pokoleń?
również serdecznie pozdrawiam[/quote]

W jakim stopniu ograniczam pańską wolność? Tekst wisiał na stronie głównej jak inne.

Z góry uprzedzam, że nie traktuje argumentu wieku za argument merytoryczny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42399

.... nastolatki. Sam mam pod pięćdziesiątkę, a znam starszych od siebie, którzy nie każą do siebie mówić "Pan-Pani". W Sieci wszyscy są równi i obowiązuje Netykieta, nie Etykieta.
Nazywanie Doktora No "lewackim trollem" jest, pardon, tak paranoidalne (to zakrawa na oskarżenie o chorobę umysłowa:):):)), że aż żałosne. Nie ośmieszaj się sam, to inni będą Cie szanować.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42402

Sam się nie ośmieszaj, Dixi!

Ty żes cham i prostak. Tyle razy Cię prosiłem: jestem "nurniflowenola" i tak mnie nazywaj. A Ty co? Nic. I tylko "nurni", "nurni"...

Parę godzin temu pisałem do przyjaciela, że nie mam ochoty tracić energii i czasu na jałowe dyskusje, a jednak to robię. Odwyk? Może...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42408

Do mnie mówią Diksiu i się nie obrażam. Wpisywanie Twojego nicka trwa dłużej, niż pisanie postu, tyle razy muszę sprawdzać, czy się nie pomyliłem. Tyle a propos marnowania czasu i energii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42453

no przepraszam, że się wtrącam, ale istnieje coś takiego jak Copy/Paste:)

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#42454

No chyba nie wziąłeś tego na poważnie, do cholery!!! Przeczytaj jeszcze raz drugi akapicik: "Parę godzin temu pisałem do przyjaciela, że nie mam ochoty tracić energii i czasu na jałowe dyskusje, a jednak to robię" - nie czaisz bazy?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42455

Ja to uwielbiam! :):): Zobacz, co Ci napisałem na temat PT Nurni :):):) (właściwie powinno być "P.T.", ale jestem za leniwy na stawianie kropek :):):))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42458

Wrażenie wrażeniem, ale uważam, że Pan zwyczajnie przesadza. Nie mam zamiaru mówić co (i dla kogo) może być obraźliwe, a co nie, gdyż jest to prywatna sprawa każdego z nas. Niemniej, generalnie patrząc, zdanie "chociaż dobrze, że nie ma tu zapowiedzi samobójstwa" posiada dużo mniejszy ładunek negatywny niż określenie "lewacki troll". Takie przynajmniej mam zdanie... A co Pan myśli?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42404

Byłam świadkiem upadku wielu forumów.Od Nas zależy jaki ten portal będzie. Od Nas. Dyskutujmy ostro, ale nie przekraczajmy pewnych granic.

Pozdrawiam Wszystkich.

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#42407

"Re: Mały wykład z historii i patriotyzmu
DoktorNo, 16 grudzień, 2009 - 16:34
Pan wybaczy, ale ten tekst jest na granicy autoparodii...

Chociaż dobrze, że nie ma tu zapowiedzi samobójstwa... :P"

To jest Pańska merytoryka i jeszcze na dodatek czuje się Pan obrażony?
A taka wybiórczość w podawaniu "dowodów" to nie metoda lewackiego trolla?
Na dodatek, jest Pan tutaj wiodącym blogerem z gwiazdą szeryfa, więc taki jest na tym Forum sposób dyskredytowania początkujących autorów?

A gdybym to ja, pisywał takie komentarze pod Pańskimi wypowiedziami?

Widzę, że nie umie Pan użyć krótkiego słowa: "przepraszam" i skończyć z tematem, ale dalej się zacietrzewia, więc kończę dyskusję. Z niesmakiem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________________
Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista. Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://ekotrendy.com/nowaonline

#42394

Kontekst:

http://niepoprawni.pl/blog/3/zanim-popelnimy-zbiorowe-samobojstwo

Zapomniał pan podać ten link na końcu. A z tezą notki się nie zgadzam, bo używa wielkich słów o rozbiorach w kontekście TL, co uważam za nadużycie, proszące się o przedrzeźnianie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42397

przykro mi, ale nie znam Pańskiego tekstu http://niepoprawni.pl/blog/3/zanim-popelnimy-zbiorowe-samobojstwo więc nic i niczego nie zapomniałem (znowu sugestia, że ktoś, czegoś!)
Proszę mi odpowiedzieć po męsku:
czy ma Pan zamiar (znowu, z premedytacją "pan") wygonić mnie z tego Forum?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________________
Marek Stefan Szmidt - Konserwatysta i Monarchista. Katolik, uczestnik Konfederacji Spiskiej. Mandatariusz PPN - Polskiej Partii Niepodległościowej. http://ekotrendy.com/nowaonline

#42401

[quote=StefanDetko]przykro mi, ale nie znam Pańskiego tekstu http://niepoprawni.pl/blog/3/zanim-popelnimy-zbiorowe-samobojstwo więc nic i niczego nie zapomniałem (znowu sugestia, że ktoś, czegoś!)
Proszę mi odpowiedzieć po męsku:
czy ma Pan zamiar (znowu, z premedytacją "pan") wygonić mnie z tego Forum?[/quote]

To nie mój tekst, tylko Budynia76. Nawiązałem do niego w odpowiedzi. Przecież nie będę wklejał całości. :\

Dwa: pan ma kompleks ofiary? Wydaje się panu, że jak ktoś się nie zgadza, to znaczy że zaraz będzie kijem odganiał?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42403

Nawet tak niepoprawne jak nasze :-)
Baczmy tylko by się nie dać wkręcić a jedynie dobrze bawić. Podchodzenie zbyt na serio do takich krotochwil mogło by być bowiem niewyBaczalne dla zdrowia psychicznego ;-) 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#42239

Podzielam, ale z dwoma "ale":
1. baczyć należy, aby znać proporcją, mocium panie...
2. baczyć należy, czyliż trefniś nie aspiruje usilnie na błazna... Trefnisiów wielu, jednak Stańczyk był jeden...

Inaczej się nieBacznie na szwank wystawić można...

Pzdr ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42240

Nie bacz na to czy trefniś już błaznem jest czy jeszcze pajacykiem, bacz czy śmieszne opowiada historyie. Boć choć morał cudaczny wybaczyć należy to za dowcip marny i czasu zajmowanie boczyć się jak największe mamy prawo.

Być może jednak najstraszliwszym, jest dowcipu dobrego spalenie. Gorszym niemal niż zdrada "kto zabił" gdy obaczać zamierzamy kryminał.

Więc Bacz musi uważać by owej zbrodni nie popełnić. Za takąż bowiem można nawet zabić, gdyż i kat ją potem zrozumie, a od kaźni się uchyli ;-)

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
Pozdrawiam
ŁŁ
Ps. Czujcie się zaproszeni do serwisu społecznościowego dla fachowców: hey-ho.pl

#42246

jak sklep, czekam aż wymyśli złoty srodek, by wiecznie mógł

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42251

Nie, nie uważam aby inz. Bacz mógł zinfekować portal. Może Białystok miec swojego Kononowicza, to dlaczego takiego trefnisia nie moga mieć niepoprawni. Przyznaję, i ja wypowiedziałem sie na temat budownictwa (była przedstawiana uproszczona metoda kanadyjska - a rzecz dotyczyła kosztów), jednak z poziomu przedstawianych argumentów za, zorientowałem się, że w któryms momencie musiałbym głupka nazwac głupkiem, a przeciez pewne konwenanse obowiazują. Na różnych dziedzinach sie nie znam, ale bez zbędnej skromności powiem, że na budownictwie sie znam. Ignoranta w rozmowie tez wyczuję. Pozdrawiam wszystkich. Inz. Bacza również.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42253

moim zdaniem reakcja nieproporcjonalna do tychże pomysłów.

Ostatnio było o hodowli morza, to jako człek jakieś tam pojęcie o biologii mający, przyszedłem i to skrytykowałem. Ale jakoś nie pisałem na ten temat całej notki, że takie pomysły się obradzają.

Co do PGNiG, to ja jestem w ogóle za tym, żeby sprywatyzować. Przy okazji powinno się znieść koncesje w tej dziedzinie, aby na przyszłość zapobiec kształtowaniu się oligopoli bądź monopoli.

pozdrawiam

Kirker prawicowy ekstremista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kirker prawicowy ekstremista

#42257

Rynek sprzedaży paliw płynnych mamy konkurencyjny i co? Łukoil sobie wszedł i sprzedaje paliwa i wielu ludzi tankuje tam widzę, czyli są zadowoleni, bo inne stacje w okolicy na moje oko mają mniejszy ruch. Nie słyszałem żeby którykolwiek z nich podpisywał cyrograf, że będzie płacił Rosjanom za paliwo przez 30 lat nawet jak go nie będzie odbierał - a takie warunki ma nam załatwić rząd przy zakupie gazu.

Pozdrawiam. Bacz

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam. Bacz

#42270

Jest to ostatni raz, gdy zabieram glos w sprawie twoich przemyśleń. Jeśli porównujesz sprzedaż benzyny czy diesla lub LPG na stacji benzynowej do sprzedaży gazu naturalnego – to już cię kompromituje. Skoro uważasz się za inżyniera i nie wiesz, że czym innym jest sprzedaż ropy a zupełnie czymś innym sprzedaż produktów z ropy i jeszcze chcesz ten sam mechanizm swojej ignorancji przenieść na sprzedaż gazu naturalnego – to mogę tylko sądzić, ze jesteś osobą podszywającą się pod inżyniera, gdyż takich ignorantów nie wypuszcza w Polsce nawet technikum mechaniczne. Nie mam, zatem zamiaru niczego ci wyjaśniać w kwestii obrotu gazem ziemnym, gdyż zanim cokolwiek na ten temat napisałeś, trzeba było się o tym przedtem nauczyć. Ten fakt wyklucza jakąkolwiek polemikę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42341

Z uwagą przeczytałem wszystkie opinie na temat możliwości zainfekowania naszego portalu. Przyznam, ze w pełni zgadzam się z poglądem krzysztofjaw, zaś na uwagi, ze moja reakcja jest zbyt przesadzona mam tylko jedno usprawiedliwienie:

Widziałem w tym kraju wiele i znam wiele osób, gdyż byłem blisko związany z „Solidarnością” od czasu jej narodzin. Naszym podstawowym bledem było – ale jak widać i nadal jest – przymykanie oczu na zdawałoby się drobne wybryki lub dziwne zachowania osob, bedacych w naszych szeregach. Gdybyśmy na pewne zaskakujące wypowiedzi zwrócili wcześniej uwagę, to np. Lech Wałęsa pozostałby elektrykiem, Niesiołowski nie wywindował się na posła, etc.etc. I wcale nie jestem taki pewny, czy ktoś nie zechce kiedyś wywindować Kononowicza, skoro podobnych osobników już wiele było w parlamencie IIIRP a nawet w rządzie RP. Przecież także niektóre nominacje PIS-u z okresu jego rządów były tak zaskakujące, jakby komuś zależało na kompromitacji rządu. Za tymi nominacjami może stały służby, które rządzą tym krajem do dzisiaj ?…. Przypomnicie sobie ten tekst, gdyby kiedyś rozpatrywano kandydaturę Bacza , jako wybitnego wynalazcy i ekonomisty oraz niezależnego blogera z portalu Niepoprawni pl. – na stanowisko ministra gospodarki w prawicowym rządzie… Bo tacy jak Bacz, wejdą wszędzie, gdyż nie mają tego, co powinien mieć każdy człowiek. Są to skrupuły i poczucie odpowiedzialności. Oczywiście, że to, co pisze Bacz to nie jest dowcip. Więcej powiem – to nie jest nawet marny dowcip. On to pisze na poważnie, a to już nie jest normalne dla poważnego portalu, by się naśmiewać z człowieka, który robi z siebie przygłupa. Może rację ma jednak krzysztofjaw, że służby już zapuściły tu swoje macki ?

Pozdrawiam wszystkich !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42273

Dziwactwa w sprzyjających okolicznościach mogą się przerodzić w wariactwa.
P.S.
Pytałem Cię, przy okazji baczplatformy, czy czytałeś "Kosmolot i czółno" Kennetha Browera, bo zakładałem, że "Wyprawę Kon-Tiki" musiałeś (ja byłem wobec Heyerdahla i jego załogi pełen.... zazdrości:)).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42301

"Wyparawa Kon-Tiki" była genialna, jako młody człowiek marzyłem o podróżach i odkrywaniu świata....
Ech gdzie te czasy? Nie mam już tej fantazji i romantyzmu, a jednak czegoś szkoda.
Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#42306

To książka o ojcu i synu Dysonach. On, światowej sławy fizyk, zaczynał od obliczania dla RAF-u w czasie wojny skupienia i szyku samolotów (w celu uzyskania "burzy ogniowej" jaka zniszczyła Drezno), a po latach pracował w USA w zespole projektującym (całkiem poważnie) gigantyczny, międzyukładowy statek kosmiczny(rodzaj Arki Noego)napędzany.... bombami atomowymi, jego syn zaś "zbiesił się", mieszkał w domku na drzewie w Kolumbii Brytyjskiej, pływał aleuckimi czółnami, a potem zaprojektował i zbudował wielkie czółno oceaniczne z rur aluminiowych i żywicy syntetycznej. Fajne życiorysy, dużo o podróżach i fizyce.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#42310

Niestety nie czytałem "Kosmolot i czółno" Kennetha Browera, ale jak gdzieś znajdę, to do tej lektury powrócę. Oczywiście, że czytałem "Wyprawę Kon-Tiki". Moim zdaniem i widzę to po dzieciach - tego typu lektury budują wyobraźnię w przeciwieństwie do telewizji, która ją zabija. Telewizja zabija także myślenie, dając gotowe recepty na życie a które nigdy się nie sprawdzają. Zycie, bowiem jest bardziej skomplikowane niż telewizja lub recepty jakiegoś redaktorzyny typu Lis, czy Olejnik. Ważne jest także wykształcenie… Ze swojego doświadczenia wiem, że zdolność do logicznego myślenia oraz odróżnienia prawdy od gówna dają przedmioty ścisłe. O dziwo – nie ograniczają te przedmioty wyobraźni i zdolności do fantazji, opartej jednak na logice. Bo przecież 2+2 nie zawsze =4 ! Dwa jabłka + 2 gruszki to nie 4 jabłka. Może z tego powodu porażają mnie brednie, z których nawet nie można się pośmiać.

Pozdrawiam Cie Dixi

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42328

 

 
 
Panie Kapitanie. Bez obaw Niech sobie każdy pisze co chce choćby największe głupoty bo przecież to co dziś jest nonsensem jutro może być świętą prawdą.  Jak ktoś ma nadpobudliwość blogową to dobrze, samo przejdzie Mam przesyt nie czytam , nie podoba się odpowiadam ostro a czasami jak się zgadzam to popieram , reguł na to nie ma i …oto chodzi. Każda samodzielna głupota jest o niebo lepsza niż oficjalna cenzurowana prawda. Marzy się Panu PRL Pozdrawiam wszystkich blogerów również Bacza. Niech żyją wszystkie głupoty które są naszą największą mądrością.
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42344

Nie marzy mi się żaden PRL tylko porządny prawicowy portal, w którym nie będą dominowali przygłupy z pomysłami racjonalizatorskimi na miarę Bacza. W USA sa porządne kluby konserwatywne do których nie maja wstępu przygłupy i gdzie możliwa jest swobodna dyskusja na tematy gospodarcze i społeczne. To co Pan proponuje dla portalu Niepoprawni pl. to rodzaj postów na Onecie, gdzie dominują niedouczeni wyborcy Platformy a także lewactwo. Zobaczymy wiec, co przyniesie czas, jeśli pozwolimy sobie na zainfekowanie portalu kretyńskimi blogami.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42346

Panie kapitanie Nemo. W związku z kontynuacją Pana przemysleń, proponowałbym jednak więcej spokoju ducha. Czy nam sie to podoba czy nie, inteligentnych inaczej ludzi wokoł nas nie ubywa, lecz wręcz przybywa. Niestety, ale taki jest "światowy trynd". Ja rozumiem czym sie Pan kieruje "dmuchając na zimne". Jednak - sam Pan musi to przyznać - debatowanie nad wykształceniem niejakiego Bacza jest tak uzasadnione, jak ustalanie czy aby Pan naprawde jest TYM kapitanem Nemo, czy może jednak nie. Ktos chce mieć login inż. Bacz, Pan chce byc kapitanem Nemo...I fajnie. W klubie o którym Pan marzy równiez z przekąsem zostałby przyjęty przykład że 2+2 to nie cztery, bo jak dwa jabłka doda do dwu gruszek to...Jasne. To będą nadal dwie gruszki i dwa jabłka. Ale to napewno będą cztery owoce. Jasne?

 Ps Jesli inż. Bacza wybiora na blogera roku, czy jeszcze więcej, to bedzie to miało taka sama wartość, jak wybranie Lisa dziennikarzem roku. Ot takie gry i zabawy ludu polskiego...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42354

Mnie bardziej ciekawi kto bedzie Nastepnym Prezydentem Polski niz Blogierem Roku...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#42456

To o czym piszę to nie jest wizja katastroficzna. To tylko zapis z moich obserwacji kończenia się cywilizacji zachodniej, którą bez wątpienia zastąpi Azja- a szczególnie Chiny. Polska, jako młoda demokracja popełnia wszystkie błędy, które popełniono już na Zachodzie i od których nie ma już odwrotu. Terrorystów mają u siebie, bo ich do siebie ściągnęli, krzyże trzeba zdjąć a na meczet się zgodzić, głupkom powierza się wysokie stanowiska, więc głupcy kształtują umysły ludu (vide Lis),.. . Niby to nic takiego, ale to Lisy i Olejniki mają wpływ na ten lud. Wiekszy niz Niepoprawni pl., gdzie tez stajemy sie tolerancyjni...
Opiszę to szerzej w swoim następnym blogu..

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42480

Co racja, to racja! Czekam na wpis...

Pozdrawiam

P.S. Na marginesie: gdydy Polska nie była taka biedna, to też byśmy "gościli" terrorystów...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#42485