Dlaczego Donald Tusk jest tak przerażony?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Tusk, umywający ręce od katastrofy smoleńskiej -niczym Piłat- wie, że z każdym dniem zbliża się do ściany. Do swojego haniebnego końca. Niedawna ucieczka Tuska w Dolomity nie osłabiła wymowy raportu MAK, lecz przeciwnie – ujawniła tchórzostwo Tuska, który sądził, że jak wróci z nart, wszyscy o raporcie MAK zapomną. A tu przeciwnie - sprawa katastrofy pod Smoleńskiem rośnie niczym baba Wielkanocna, co sam przerażony Tusk ujawnił w trakcie konferencji prasowej z prokuratorem Seremetem. 

Prokurator generalny zwrócił się bowiem do Donalda Tuska o pomoc w związku z brakiem istotnych materiałów i dowodów w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem, których Rosja nie chce przekazać Polsce. Tusk wprawdzie obiecał napisać w tej sprawie notę, ale zastrzegł, że  „jest to jedna z najbardziej skomplikowanych spraw, z jaką mieliśmy do czynienia jako państwo polskie w całej naszej historii”… Tusk przy okazji przyznał, że współpraca ze strony instytucji rosyjskich nie jest idealna. Czyli w relacjach z Moskwą jest jak zwykle: dobrze, ale nie idealnie. Czysta nowomowa w stylu tow. Gomółki...

Tusk wykonał więc swoją słynną podwórkową „kiwkę” przyznając mimochodem, że wysłanie noty do Rosji będzie bardziej skomplikowane, niż np. nota ministra Becka do Ribbentropa w sprawie żądań faszystowskich Niemiec włączenia Gdańska do III Rzeszy i korytarza eksterytorialnego do niemieckiego Gdańska. Albo dylematy Piłsudskiego wobec agresji bolszewickiej armii Budionnego na Polskę. Problem w tym, że ani Beck, ani wcześniej Piłsudski nie mieli wątpliwości, jak zareagować wobec agresywnych zachowań ówczesnych sąsiadów Polski. Tusk natomiast – i co musi zastanawiać – poddał się Rosji bez jednego wystrzału, deklarując miłość do Putina przy wraku TU-154 i leżących w błocie zwłokach prezydenta RP, jego małżonki oraz 94 osobistości publicznych – w tym dowódców armii. Można to porównać do kapitulacji Japonii po trzech atakach atomowych Amerykanów na wyspę. Tusk poległ pod spojrzeniem Putina. A może było coś więcej między nimi?

Przerażenia Tuska, że powinien napisać notę w sprawie ignorowania przez Rosję polskiego śledztwa, przez brak jakiejkolwiek reakcji o tzw. pomoc prawną, w tym zwrotu należących do Polski czarnych skrzynek i oczywiście wraku samolotu TU-154, ma swoje uzasadnienie. Wystarczy wrócić do informacji gen. Petelickiego, który posiada wysłany SMS do czołowych polityków Platformy Obywatelskiej z instrukcją, co powinni mówić na temat tej katastrofy. Cytuję: "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił". Jeśli taki SMS istnieje, a czym polska prokuratura w ogóle nie interesuje się – Tusk powinien stanąć natychmiast przed Trybunałem Stanu.

Widząc przerażenie Tuska, dla którego nota do Rosji „to jedna z najbardziej skomplikowanych spraw, z jaką mieliśmy do czynienia jako państwo polskie w całej naszej historii” – należy uznać, że SMS byłby dowodem kolaboracji Tuska z Rosją, o znaczeniu historycznym.  Można takich podobnych spraw w relacjach Polski z Rosją wyliczyć kilka, a dotyczą one zdrady interesów Polski, w wyniku których nastąpiły rozbiory, wysyłka do Katynia polskich oficerów, 45 lat komunizmu, utrzymywanego siłą przez zdrajców Polski, typu Jaruzelski…

W dziejach Polski Targowica nie jedno ma imię, a wszystkie dzisiejsze uniki Tuska, przy równoczesnym utrzymywaniu, że współpraca z Rosją w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem jest dobra, choć „nie idealna” – wskazują na kolejny - spektakularny akt kolaboracji z Rosją. Oczywiście, to stwierdzenie obraża "legalnie wybrany rząd", ale taki gigantyczny „kit” o liczeniu się Rosji z Polską można sprzedawać tylko zdemoralizowanym osobnikom, otumanianym na co dzień przez pro-rządowe media w stylu nie gorszym, jak w głębokim PRL-u.

Bo przecież nic już się przysłowiowej kupy nie trzyma, gdy prześledzimy wszystkie zapewnienia Tuska i jego poddanych urzędników, którymi karmili społeczeństwo od ponad roku. Ot, choćby o konwencji chicagowskiej. Teraz okazuje się, że MAK-u konwencja chicagowska nie obowiązuje, więc Polska nie może się nawet zwrócić o międzynarodowy arbitraż. Nie ma nawet podpisanej z Rosją umowy, o zastosowaniu tej konwencji, przy śledztwie w sprawie katastrofy, a „kiwający” nami Tusk a za nim wszyscy kolaboranci powtarzają, że nie można było z Rosją niczego podpisać, gdyż jakoby  nie było z Rosją odpowiedniej umowy. Owszem była – ta z 1993 roku, ale podobnie, jak wobec braku odwołania się Tuska do NATO – kolaboranci w ogóle te kwestie i fakty pomijają.

A przecież, w rządzie Tuska jest min. Sikorski, który aplikował na stanowisko szefa NATO, lecz szczęśliwie nim nie został. Nie wystrzeliły więc korki szampana na Kremlu, po wyborze Rasmussena na Sekretarza generalnego NATO. Dziś, polski kandydat na szefa NATO alarmuje, że zamontowanie tablicy na kamieniu przy lotnisku Siewiernym, było prowokacją wobec Rosji !!!  Można sobie wyobrazić, czym stałoby się NATO, gdyby – nie daj Panie Boże! - ten kolejny tchórz zaczął kierować Paktem Północno-Atlantyckim. Zapewne, znalazło by się tam miejsce i dla prof. Kuźniara, który w imieniu prezydenta Komorowskiego daje sygnał Rosji, że najwyższe władze III RP nie uważają już zbrodni katyńskiej, jako ludobójstwa!

W trakcie konferencji Tuska i Seremeta padło też znamienne zdanie premiera rządu III RP, dyskwalifikujące go na stanowisko przysłowiowego dyrektora PGR-u. Tusk wyznał, że  „dobrze byłoby, gdyby dostęp do oryginalnych czarnych skrzynek był zagwarantowany” . To kto do cholery miał ten dostęp zagwarantować, jak nie "najbardziej kompetentny" rząd i premier w dziejach III RP? Putin z własnej woli? Wolne żarty…

Tusk, w swoim przerażeniu staje się coraz bardziej śmieszny, podkreślając na konferencji (by zapewne zadowolić partnerów do swojej miłości na wschodzie ) że „Polska ma dostęp do zawartości skrzynek Tu-154M dzięki kopiom ich zapisów”. Ale sukces ! Niczym cud gospodarczy Tuska… Jak tak dalej pójdzie, przerażony Tusk z satysfakcją odnotuje, że Rosja dostarczy nam kopię wraku do kompletu. Tak niestety zachowywali się wyznaczani przez Moskwę gubernatorzy podległych prowincji, którzy cieszyli się, gdy Rosja coś im dała, bo mogła przecież dać kopa - jak zwykle...

Co więc Tusk, Komorowski i Sikorski zrobili w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem, że tak panicznie boją się wysłać do Rosji notę uznając, że  „jest to jedna z najbardziej skomplikowanych spraw, z jaką mieliśmy do czynienia jako państwo polskie w całej naszej historii”? Odpowiedź na to pytanie dał już poseł PiS Antoni Macierewicz podczas posiedzenia połączonych komisji ws. katastrofy Tu-154 : „Nie było w dziejach państwa polskiego takiego zaprzaństwa”. Przerażenie Tuska podsumował zaś gen. Petelicki: "Raport NATO byłby dla niego miażdżący i mógłby oznaczać dymisję rządu. Ci, co podjęli decyzję o przekazaniu śledztwa Rosjanom, doskonale wiedzieli, że MAK zawsze zwalał winę na pilotów. W ten sposób rządzący mogli uratować dla siebie stołki".

Teraz jest zrozumiałe, że celem kolaborantów Moskwy ( ulokowanych także w mediach) będzie uratowanie stołka dla Tuska i Platformy Obywatelskiej – partii, która jak PZPR znów wepchnęła nas w łapy Kremla. A MY CZEKAMY NA ZMARTWYCHWSTANIE !!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

dal w prezencie jedną z czarnych skrzynek TUska-154M 101

 

Obibok na własny koszt ====================================================== Nunquam sapiens irascitur.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#154184

oto wypowiedz J.Lityńskiego opublikowana przez onet:

"To marsze nieszczęśliwych ludzi, którzy chcą dać wyraz swojej frustracji, co jest dodatkowo stymulowane przez polityków jednej opcji. Obawiam się, że może dojść do tragedii. Wciąż mam w pamięci jak w zamachach w USA zginęli prezydent Stanów Zjednoczonych, Robert Kennedy, Martin Luther King, czy dokonywano licznych zamachów na gubernatora Wallace z drugiej strony politycznego spektrum. Jeśli wzywa się do czynów gwałtownych, to nigdy nie wiadomo w którym momencie może paść strzał. Jak się macha pistoletem, to on może w końcu wystrzelić. Ja mam nadzieję, że w Polsce nie wystrzeli - powiedział w drugiej części wywiadu dla Onet.pl Jan Lityński o marszach przed Pałac Prezydencki. Na temat IPN doradca prezydenta powiedział: "Za czasów PiS IPN był wykorzystywany politycznie. Nawet później tak było, jak np. w momencie kiedy Henryka Krzywonos skrytykowała Jarosława Kaczyńskiego i już na drugi dzień znalazła się informacja, że Krzywonos żadnego strajku nie organizowała. Na pewno pion śledczy powinien zostać rozwiązany, a jego prokuratorzy powinni zając się zwalczaniem współczesnej przestępczości. Na materiałach IPN powinni pracować ludzie, którzy się na tym znają, fachowcy. Nie podoba mi się, że archiwa są wykorzystywane do taniej sensacji i opluwania ludzi bez dostatecznych dowodów".

Może sie wydawac iz ta wypowiedz nie ma nic wspólnego z tematem omawianym przez kapitana Nemo...nic bardziej mylnego! Ja nie mam najmniejszej watpliwosci iz Tusk w całej tej sprawie jest żałosna kukła, pacynką który tak na parwde nie wie co sie wokól niego dzieje..Wąchanie za młodu kleju i inne późniesze specyfiki jakie zażywał zrobiły swoje..Mózgiem zbrodni smoleńskiej , tak samo jak i zbrodni katyńskiej są CHAZAROBOLSZEWICY! Zauważcie, jak zaraz po zbrodni smoleńskiej ucichła sprawa Litwinienki...a i Bieriezowski z Chodorkowskim jakos juz tak bardzo nie uwieraja Światowego Kongresu Zydów! Putin z Natanjachu tak przed 10 kwietnia 2010 jak i potem spotkali sie kilkakrotnie co wczesniej się nie zdarzało! Na krótko przed zamachem smoleńskim, aktywnosc dyplomatyczna na najwyzszym szczeblu nie była tak intensywna nawet przed wybuchem 2 wojny światowej! Przypominam; spotali sie face to face Tusk z Putinem, Tusk z Merkel, Merkel z Putinem, Obama z Putinem, Obama z Merkel, Sarkozy z Merkel ..Te wszystkie spotkania miały miejsce dosłownie na przełomie kilku tygodni przed zbrodnia smoleńska! 

Ponadto zważcie na zachowanie tych wszystkich wyżej wymienionych w czasie pogrzebu pary prezydenckiej w Krakowie..Czy na prawde wierzycie iz to własnie te osoby nie mogły przybyc na pogrzeb z powodu wybuchu wulkanu?

Zaraz po wydarzeniach z krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, tU na niepoprawnych starłem sie z kilkoma blogerami którzy nawoływali wprost do powstania, wystapineia zbrojnego przeciw arogancji i agresji Tusku-Bul Komorusku..Przestrzegałem że to prowokacja, że własnie im o to własnie chodzi aby druga strona sięgneła po przemoc..Dawałem przykłady z roku 1956, 1970, 1976 i 1980 również które to wszystkie były SBeckimi prowokacjami!

Litiński i reszta chazarobolszewików z PalikoteM i Niesiołowskim na czele juz od jakiegos czasu prorokują krwawe wydarzenia..Jesli by do nich doszło, niestety strona polska , strona patriotyczna przegra! Znowu wielu ludzi zostanie zamordowanych, wielu zgnoja w kryminałach i nikt na świecie nawet palcem nie kiwnie w ich obronie!

Dlatego tez uważam że obecne działania i zachowania Polaków w obliczu chazarobolszewickich okupantów  którzy zarazem pełnia rolę syndyka masy upadłosciowej po 3 RP wobec Niemiec i Rosji za bardzo rozsadne! Za wszelka cenę nie wolno dac sie sprowokować i nie dopuscic do rowiązań siłowych! Trzeba robic to co dotychczas, a mianowicie pracować nad polskimi  lemingami i innymi wykształciuchami tak, aby ten w mundurze policjanta jak i ten w mundurze kolejarza, listonosza, czy żołnierza  a tym bardziej studenci znienawidził PO i ten renegacki rząd, tą pseudoelite z nadania Moskwy i Berlina..Trzeba systematycznie i konsekwentnie dezawuowac GW, TVN i inne chzarobolszewickie szczekaczki, tak aby zachowanie Polaków w stosunku do nich było takie jak w czasie 2 wojny światowej do propagandówek Hitlera! Trzba doprowadzic do jasnego podziału nie poprzez rodziny, przyjaciół, sąsiadów tak jak to zrobił Michnik z polskim społeczeństwem, ale  na podział MY i ONI!! Nas jest zdecydowana wiekszość! Dlatego winnismy sie policzyc, zjednoczyć bez wzgledu na poglady i przeciwstawić chazarobolszewickiemu okupantowi pod auspicjami GW, TVN i WSI! Ale za żadne skarby nie możemy dac sie sprowokować, nawet jakby dochodziło do pojedyńczych zbrodni chazarobolszewickich tak jak dotychczas ta w Łodzi czy we Wrocławiu! SPOKÓJ I ROZWAGA!!

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154188

Cytowanie gudłaja i polakożercy, w okresie Wielkiego Postu jest niesmaczne. Cytowanie gudłaja, jest zawsze niesmaczne!. To kanalia, nie autorytet!. A fe!....Reszta Twojej analizy, niestety trafna w 100%. Pozdrawiam W.S.C.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154190

Zgadzam się włodeusz, ze Wielka Sobota jest nienjalepszym czasem na cytowanie tych gudłai od Michnika..Ale niestety...oni nie świetują i knują bez względu na jakiekolwiek świetości,  bo dla tych chazrobolszewickich bydlaków nie ma żadnych świetości oprócz geszeftu, kasy! Niestety...przez głuPOte naszych oszukanych przez GW , TVN wykształciuchów, jestesmy znowu gdzies w 1947!  Przeparaszam, ale ten cytat jest skierowany do tych tzw wykształciuchów własnie którym, mam nadzieje zaświta cos w tych skołatanych łepetynach.Jakas  refleksja, natchnienie Ducha Świetego który spowoduje iż zaczna mysleć swoim rozumem a nie rozumem Michnika, Lityńskiego czy Palikota! Ponadto zacytowałem tego koszerUBeka Lityńskiego który sugeruje rozwiązanai siłowe! To jest człowiek ze szczytów chazarobolszewickiej hierarchii obok Michnika, Celińskiego, Bul-Komoruskiego że nie wspomnę o tym chamie Palikocie  czy Niesiołowskim! Lityński sugeruje niekontrolowane zachowanie oczywiscie strony polskiej, PiSowskiej! Dobrze wie, że takiej opcji nie ma...A wiec pytanie dlaczego takie cos sugeruje? Po to samo dlaczego Hitler w 1939 skonstruował napad Polaków na radiostacje gliwicką! Mówiąc krótko, ostrzegam nas wszystkich abysmy byli czujni na róznych "radykałów", róznych "patriotów polskich", róznych "ekspertów i znawców " typu gen.Petelicki którzy z niebywałą precyzją będa nam "ujawniać " rózne rewelacje..Gen. Petelicki to były wysoki ranga SB i załozyciel jednostki specjalnej GROM..Nie ma watpliwosci iz jest to człwoeik WSI a tym samym KGB...Jesli ujawnia ten SMS Tuska, to nie dlatego że on cos w kwestii smoleńskiej chce ujawnic, wyjasnic..Moim zadniem, Tusk jest juz odstrzelony..głupek został skonsumowany i wysrany na rzadko  przez WSI / KGB...Ponadto prosze przeanalizować wczorajsza wypowiedz rezydenta Bul-Komoruskiego który powiedział że " nie będzie sie angażował po żadnej ze stron w czasie kampanii wyborczej"...Co to znaczy? To znaczy że PO tez została skazana na zagłade! Petelicki przy okazji zdardził swoje sympatie do...PJN! Teraz prosze dołaczyc do tego oststnia inicjatywe ustawodawcza PJN która ma doprowadzic do likwidacji Radio Maryja i Telewizji TRWAM! Jak myslicie?  co to wszystko mmoże znaczyc w przededniu wyborów parlamentarnych? Przeciez wiadomo że w tak krótlkim czasie PJN nie jest w stanie przeciwstawic sie PiS! SLD to samo..A PO i Tusk bez wsparcia WSI nie ma najmniejszych szans!! A zatem o co tu chodzi? Moim zadniem, na naszym terytorium rozpoczyna się rozgrywka pomiedzy Niemcami a Ruskimi! WSI, Bul-Komoruski, Schetyna,Petelicki to ludzie Moskwy..Tusk i jego ekipa to ludzie Berlina..A gdzie w tym wszystkim Michnik, Lityński  czyli  chazarobolszewiki? Moim zdaniem wszystkie te trzy siły, czyli chazarobolszewiki, skrzydło niemieckie i skrzydło ruskie będa chcieli nie dopuscic do jesiennych wyborów! Bedą kombinowali jakąś prowokacje przy pomocy której odłoża wyboy na czas nieokreslony, albo w wyniku sprowokowanej rozróby (np. jakias akcja "terrorystyczna" w metrze warszawskim albo hipermarkecie która w mediach będzie można zwalic na PiS co da przyzwolenie na rozwiązanie tej partii). Dalsze posuniecie to na przykład  rozwiazanie rzadu Tuska i przejecie całej władzy przez osrodek Bul-Komoruskiego , czyli WSI / KGB! Przyznacie panowie  że to bardzo grożny scenariusz!! BĄDŹMY CZUJNI!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154206

Zgadzam się z Tobą natipak-u1.
Podejrzewam , że ci dla których nie ma żadnych świętości , rozpatrują zamach 1- go maja w Rzymie.
Na delegację polskich patriotów.
I Bóg wie kogo jeszcze przy okazji.
Stąd to chandryczenie się czy pojedzie Jaruzel.
Nie przypomina to czegoś?
Tuż z przed 10 . 04?
TO byłby doskonały detonator.
I to nie na ziemi polskiej.
Jak poprzednio.
To załatwiłoby całe dorżnięcie watahy.
Oni zawsze jako przynętę dają to, co ofiara za przynętę uważa.
Tak brzmi abecadło rosyjskich specsłużb.
Cechą charakterystyczna ich akcji jest niekonwencjonalność w połączeniu z prostotą oraz wielotorowość wzajemnie wspierających i dublujących się przedsięwzięć skierowanych na osiągnięcie celu.

P.S> Gdyby taki zamach nie daj Panie Boże doszedł do skutku - Putin dostałby nie lada prezent w sam raz w swoje święto.
Niemożliwe?
To proszę przypomnieć sobie śmierć Politkowskiej w jego urodziny.
Oraz to jak na oczach całego świata uhonorował mordercę Litwinienki.
"W tym szaleństwie jest metoda..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#154217

Zastanawiałem się bez przerwy.Ddlaczego w Polsce dzieją się takie straszne rzeczy.Kto to są ci ludzie którzy dopuszczają
do takich dzialań. Dlaczego ja czuję się jak w atmosferze
PRL-u? Domyślałem się ,bo nie trzeba być politykim
czy profesoerm politologi,trzeba być po prostu Polakiem aby
trafnie się domyślać.Po przeczytaniu wpisów-wypowiedz Lityńskiego,wpisów natipaka-1 i pozostałych internautów,
ma się już pewność,Polską nie rządzą polacy,Polską rządzą
ludzie,którzy mają tylko obywatelstwo polskie.To jest
strasznie smutne.Przy różnych okazjach mówiłem i to powtarzam
To że oni tacy są to nikt ich już nie zmieni.Dla mnie tragiczne jest to że społeczeństwo polskie w większości dało im się tak otumanić.Przecież my sami gotujemy sobie to bagno.
Czytając wpisy intrnetowe można jeszcze nabrać otuchy,ale
internet czyta mały procent.Oby ludzie się obudzili i
było jeszcze nie za póżno.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

WIEKOWY

#154223

Cytowanie tego cwaniaczka to żenada. Pogrubiona czcionka to żenada podwójna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154200

kitciwuchoTen scenariusz i mi chodzi po glowie od samego początku. Mysle o Chazarobolszewikach , ale tych z dalszych zakątkow ziemi , przynajmniej jesli chodzi o osrodek decyzyjny.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kitciwucho

#154381

i Twój komentarz. Jest prawdą, że toczy się bój o bardzo dalekosiężne cele diabelstwa w ludzkich postaciach. Jakże są sprytni, przebiegli w swoich metodach działania, ale wierzymy, że Bóg zwycięży. Wszystkiego najlepszego na Zwycięstwo Chrystusa w swoim Zmartwychwstaniu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petrus

#154193

Witaj

Tylko jedno z życzeniami światecznej radości Zmartwychwstania Pańskiego...

... Niech nam nienawiść nie przesłania zwykłej konieczności postawienia drużyny zdrajców przed trybunałem Stanu. Zbierajmy dowody (jest ich nadto) i walczmy słowem. "salon" chce konfrontacji i ja prowokuje (wypowiedź lityńskiego) więc nie dajmy się!!!

Tekst swietny... choć faktycznie w te dni wolałbym facjaty Tuska i i9nnych nie widzieć...

Pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#154196

dobry tekst, dycha, pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154201

Tusk powinien siedzieć za śledztwo smoleńskie, ale nie tylko. Wcześniej dokonał przestąpstwa, jako funkcjonariusz publiczny namawiał do niepłacenia abonamentu na państwową telewizję. Gdyby to zrobił np. Cameron w stosunku do BBC nie byłby premierem następnego dnia, a sąd kazałby mu płacić za straty. W Polsce prawo nie jest przestrzegane, kiedy mamy do czynienia z członkiem PO.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

ixi band

#154205

Nowy doktor Mengele
chłodnym wzrokiem po ciele
otaksuje gołego głodnego,
potem głowy przeczeniem
da znać w ZUSie mu, ...że NIE
Naśladując zupełnie tamtego.

Z Wielkiej Partii sędzina
posiedzenie zaczyna.
Wie już z góry, co w sprawie orzeknie.
Nieszczęśnika zagłodzi,
jeszcze będzie dowodzić,
że o życie tu walczył pokrętnie.

Nowy Goebels z trybuny
z Wielkiej Partii jest dumny
powysyłał nieszczęsnych do Rzeszy.
Nowy pastor z ambony
uzna za rozgrzeszonych
głosząc: - Bóg się z wyborów cieszy!

Nowy - Stary porządek -
wyniszczenia początek -
szybki koniec zwiastuje Guberni,
a radośni folksdojcze
żyją tu jak pod korcem.
Wielkiej Partii nadzwyczaj są wierni.

Nowy Pakt Ribbentropa.
Cieszy się Europa,
gdy czerwoni lutują trumny.
Człowiek oczy przeciera -
Czy to sen? Czy cholera?
Że też byłem aż tak bezrozumny!

W niewolniczych koncernach
ciężka praca niedzielna
chleb fałszywy zmęczonym rozdaje.
Poznaczonych gwiazdami
straże zepchną butami
z ulic na przedpiekielne rozstaje.

Nad Krajobraz Hiobowy
uniósł się ponad głowy
plakat z rudym, germańskim pyskiem.
Getta wkrótce tu skończy
przy pomocy psów gończych
będzie bronił banków przez wyzyskiem.

Czy to sen? Czy to jawa?
Trwa diabelska zabawa.
Wielka Partia w sondażach góruje.
Polska jak kobiecina
ranny pacierz zaczyna.
Jest Bóg jeszcze, co drogi prostuje!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#154215

Jeżeli ktoś liczy, na Tuskowe wyrzuty sumienia, to wykazuje się naiwnością zakochanej dziewicy??? Tusk, prawdopodobnie jako agent, wykonuje zadania mu powierzone??? Od strony zleceniodawcy, który, bynajmniej dobrze Polsce nie życzy, to Tusk, już wykonal w 100%, co mu polecono, więc żal czy wyrzuty sumienia, nie wchodzę tu w rachubę??? Podejrzewam,jako pewnik, że jest grupa wspólpracująca w drugim szeregu??? Na naszych oczach,dzieją się zbrodnie??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154222

w/s fragmentu;

"Tusk natomiast – i co musi zastanawiać – poddał się Rosji bez jednego wystrzału, deklarując miłość do Putina przy wraku TU-154 i leżących w błocie zwłokach prezydenta RP, jego małżonki oraz 94 osobistości publicznych – w tym dowódców armii. Można to porównać do kapitulacji Japonii po trzech atakach atomowych Amerykanów na wyspę."

sorry ,

wiem ze bylo Nagasaki i Hiriszima , gdzie zginelo ze 200 tys ludzi.

Wiec to byly nie dwa strzaly ale dwa potezne uderzenia straszliwa bronia.

Gdzie byl trzeci atak ?

Swoja droga szkoda, ze US- mani nie poslali jednej z takich bomb niemcom

za to co niemcy zrobili w europie.

Tusk i wielu politykierow prawdopodobnie nie wie nawet jak obslugiwac karabin

a co dopiero celnie strzelac.

Co do Pilata - bronilbym tutaj Pilata aby nie porownywac go z Tuskiem.

Prosze nie ublizac Pilatowi......

Ten rzymski namiestnik Palestyny wiedzial, ze Jezus nie jest winny i chcial Go UWOLNIC.

Jedyne co zle zrobil to oddal wybor w .."rece demokracji tlumu"

a jak wiadomo "tlum ma wiele glow ale nie ma rozumu."

Dla mnie raczej

Tusk z jego ekipa stoi wsrod faryzeuszy,

ktorym na reke jest Smierc Kaczynskiego

lub tez jest wsrod stojacych w tlumie i dracych sie :

"Uwolnijcie Barabasza "

Tym Barabaszem dla Tusko-zespolu  sa rosjanie i ich kontrolerzy....

tudziez winni tak zle zorganizowanej wizyty z kregu Araba, Klicha, Tuska.

Tuskmany woleli przyjac "wine pilotow" jako przyczyne Katastrofy.

Faryzeuszy pod sad/ Trybunal Stanu !!

Uwolnijcie Pilotow od winy !!

Oby Prawda wkrotce "zmartwychwstala"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154229

... kurwa, dziadka w KPP, że tak Kominternem jedziesz?

Te Niemcy były NAZISTOWSKIE, wzgl. HITLEROWSKIE!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#154246

... niezły tekst, dzięki!

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#154247

Bo wkrótce postawią go pod ścianą, chyba, że wcześniej zdelegalizuje PiS i RM.

Nawet jeśli Ruskie oddadzą skrzynki, to przecież mogą je "zalutować" i zakazać otwierania, a kopie uznać za równe oryginałom  :(. Możliwe jest wszystko i na wszystko Tusk musi się zgodzić, a nie wie co jeszcze druzja mu wywiną. Póki co, grzebią w procedurach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154264

Ich zapisy zostały pocięte i posklejane. Taśmy z zapisem, z dnia 9 kwietnia, z lotu próbnego do Smoleńska i z dnia zamachu 10 kwietnia scalono do kupy. Wszystkie kawałki, z fragmentami potwierdzającymi zamach, leżą w sejfie u Putina. Nigdy, nie ujrzą światła dziennego. Skrzynek nie oddadzą bo każdy zobaczyłby cięcia. No chyba, że przegrają wszystkie kawałki w jedną całość i oddadzą jako oryginał.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154279

,oprócz tej polskiej,cyfrowej. Istotne są taśmy z wielościeżkowym zapisem.Siedząc wygodnie w laboratorium można nagrać ścieżki tak,że np. tupolew wzleciał na 10000m i pionową piką rąbnął w ziemię..Po czym poznasz że to nie jest autentyczna taśma? Bo na szpuli będzie napisane: oryginał? Wolne żarty. Od chwili kiedy są w ruskim ręku-są nic nie warte.
"Ktoś" podtrzymuje napięcie-skrzynki dostaniemy!! Nie,nie dostaniemy!! Oryginałów nie dostaniemy,a jeśli coś dostaniemy,to będą to śmiecie w rodzaju raportu MAK-u.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154287

to i tak profesjonalna analiza fonoskopijna wykaże machloje. Nawet na kopiach je widać, ale "niezawisła" prokuratura nie może tego wszem i wobec ogłosić, bo trza by wyciągnąć z tego faktu jakieś wnioski. A rudy włos się Tuskowi jeży, jakie.

O wyjaśnieniu istoty tej katastrofy, czyli, jak i na czyje zlecenie szympansy zabiły Prezydenta, w ogóle mowy nie ma. Jesienią może to być gorąca kwestia, a przegrane wybory to nieodwołalnie wyroki.

Stąd próba zakneblowania PiSu i RM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154297

to zgoda,ale zapis pracy urządzeń-można robić co się chce

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#154327

Nie dajmy sięsprowokować. Pamietajcie 1956 co się działo w Budapeszcie. A w W-wie na Nowym Świecie pod węgierską flagą zbierali datki na Węgrów. Węgrów rozjechali czołgami i tyle.

pozdrawiam emeryt22

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam emeryt22

#154293

... takie rozjechanie by im nie przyszło, a zagrożenia są inne.

Co oczywiście nie znaczy, by nie groziła nam prowokacja i jej krwawe stłumienie.

Jednak prawdopodobieństwo np. zamordowania JK oceniam, niestety, na znacznie wyższe. A wtedy przegrywamy w obie strony - czy zaczniemy ich tępić, czy też to przełkniemy i nadal będziemy sobie pisać na blogach.

Jasne, jesteśmy słabi i należy stać z bronią u nogi, ale analogie z Węgrami uważam za naciągane. To nie te czasy, Arlekinie! (Co nie znaczy, by były one słodkie i nic nam nie groziło, jasne!)

Węgrzy zresztą w '56 zaczęli tak, jak dzisiejsi Polacy nigdy by się nie odważyli. Nasz naród jest po prostu spedalony - nawet jego patriotyczna część.

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#154341